Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  socket 939 vs 754 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
simmer
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2004




sõnum 03.08.2004 17:20:14 socket 939 vs 754 vasta tsitaadiga

kas tasub oodata 939 jõudmist Eestisse kui asjadele läheneda hind/jõudlus seisukohast?
st. et kas on mõtet oodata 939 et selle eest siis suurem papp välja käia kui hetkel 754 eest, et uuele mänguarvutile põhi alla panna?

julgeb keegi prognoosida millal on võimalik Eestist osta 939 emaplaat ja protsessor?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 03.08.2004 17:39:09 vasta tsitaadiga

Pärast seda, kui kohe on uute soodsamate hindadega 754 prosed saadaval, võiks vast vahepeatuse 754 peal ära teha icon_rolleyes.gif .
Jah, dual DDRi ei toeta, jah PCI-Expressi ka ei ole veel, kuid jõudlus on Bartoniga võrreldes ikka tubli samm edasi.
Kui head mälud ostad, saad ka lisakiirust klokkides soovi korral juurde teha.
Küll uue aasta sees ka 939 mõistlikuks lahenduseks muutub.

(Pole ju keegi väitnud, et ka Intel näiteks mingi järgmise stepinguga maha ei saa ning AMD on sunnitud hindasid 'korrigeerima')
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 03.08.2004 21:21:10 vasta tsitaadiga

mängimsises ei ole kottigi vahet kas soc 754 v 939 nii et vabalt 754.aga overclockimist kannatavad mõlemad, kuigi jah 939 on potentsiaali rohkem.sõbral on soc 754 peal kompu ja mängud vs barton suure vahe, clockida korraliku moboga saab kah thumbs_up.gif
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2004 21:59:31 vasta tsitaadiga

939 thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 03.08.2004 22:05:43 vasta tsitaadiga

nagu anandtechi testid n2itasid, on j6udluse vahe sama takti juures 2-7% s6ltuvalt testist, kuid soc754 plaadid on siiamaani andnud k6rgema fsb (parimaid pean silmas) ja 1 dimm klokkub paremini kui 2 icon_wink.gif
otsusta ise... ostmist kaaluks siis, kui tuleb teine rev plaate v2lja nforce4 chipsetiga. ehk siis aasta+ p2rast, kui terad on s6kaldest eraldatud:)

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 03.08.2004 22:33:10 vasta tsitaadiga

ragface kirjutas:
ostmist kaaluks siis, kui tuleb teine rev plaate v2lja nforce4 chipsetiga. ehk siis aasta+ p2rast, kui terad on s6kaldest eraldatud:)

Praegune Nforce3 on juba kevadest väljas, ikka jooksevad selle emmed rev. 1 peal. Kui Nforce 4 tuleb jõuluks, siis tema rev. 2 vast tõepoolest enne järgmist kevadet-suve ei tule. Selleks ajaks on ka 90 nm A64 vast leti peal väljas.
Praegu ostetud 939 emmed on nagunii juba paari kuu pärast Nforce 4 tulekuga muuseumikraam
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simmer
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2004




sõnum 04.08.2004 00:14:41 vasta tsitaadiga

03.08.2004 22:05

--------------------------------------------------------------------------------

nagu anandtechi testid n2itasid, on j6udluse vahe sama takti juures 2-7% s6ltuvalt testist, kuid soc754 plaadid on siiamaani andnud k6rgema fsb (parimaid pean silmas)


milliseid 754 plaate peate parimaiks?
kas neid Eestist ka võimalik kätte saada on?
mida arvata nendest mis siin HinnaVaatluses näha on? (Chaintech Socket 754 ZNF3-250 ja Epox Socket 754 EP-8KDA3J)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mtv23
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2004




sõnum 04.08.2004 00:23:02 vasta tsitaadiga

Olenevalt inimesest, teatavasti ühel läheb elus paremini kui teisel 8)
Minu seisukoht on, et varavõitu. Toon näite ehk mis ka sind mõjutab...
Oletame ostan arvuti... Ütleme uue mudeli --->
See selleks, teen antud asjaga tööd ja leian, et kõik on ok vähemalt esialgu!
Aga miski pärast ei ole ma rahul?
----------
Mis see põhjus võiks olla?
Saab ikka ja jälle olema see, teiste vigadest on arukam õppida kui enda vigadest.
Seos teemaga on siis, las rikkad inimesed ostavad uusi asju, ma vaatan mis neist on ennast õigustavamad thumbs_up.gif

_________________
@Dj
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 04.08.2004 00:23:32 vasta tsitaadiga

soovitaks kannatada kuni dfi plaat väljas mis pidi päris karm asi olema
hetkel veel testimises asi kahjuks icon_sad.gif oleks isegi tahtnud aga ei saa pregust

_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2004 00:31:48 vasta tsitaadiga

võta hetkel soket754 ja too öpox, tseintehhi väldi nagu katku.
kui aga 939 soovid väga.. tyyta oma arvutipoodi ja kysi neilt kuupäevi.
midagi oskavad ikka öelda.
skandinaavias peaks asjad juba liikuma.
HV ei anna kahjuks siin saadaolevatest asjadest mittemingit pilti.
kas pole firmasi sees või ei viitsita kogu hulgis saadaolevat kaupa hv'sse ymber kantida.

niiet, telefon abx icon_smile.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 04.08.2004 00:35:55 vasta tsitaadiga

simmer kirjutas:
milliseid 754 plaate peate parimaiks?
kas neid Eestist ka võimalik kätte saada on?
mida arvata nendest mis siin HinnaVaatluses näha on? (Chaintech Socket 754 ZNF3-250 ja Epox Socket 754 EP-8KDA3J)

No HVs on Soc 754 all ikka üksjagu kraami imetleda icon_biggrin.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Emaplaadid/?TypeID=386

Selle küsitud Epoxigi kohta annab otsingu kasutamine pea kümmekond vastust, kõigis neist arvatakse midagi icon_biggrin.gif
Sama siis ka Chiinateki kohta.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 04.08.2004 09:51:43 vasta tsitaadiga

läksin algul veidike hoogu selle soc754-ga ning ei pidanud epox 8kda3j eriti tegijaks... kuid muidu soovitaks seda... maksin 800 krooni peale (8kda3+) ja sain ilusa kruvikeeraja ning mosfettide radikad... pisut n2nni veel peale selle, kuid tundub, et odavam variant 6igustab ennast t2iesti. soc 754 plaadid enamvh2em selles seisus, mis aasta tagasi athlon xp - saab eristada normaalseid ja n6rgemaid emaplaate. dfi peale ma ei loodaks eriti, kuna nad ei plaani nforce3 chipiga soc754 plaati turule tuua... valik tuleb teha msi ja epoxi lipulaevade vahel - mõlemad thumbs_up.gif
endal on rohkem kogemusi epoxi ja athlon64 3000+ kooslusega... senimaani k6ige v6imsam desktop platvorm (nii tavalisena kui klokituna), mida tuuninud icon_smile.gif

anandtechi doom3 test -soc754 vs 939:

Memory bandwidth doesn't seem to be something that the regular Athlon 64 needs much more of, as the move to dual channel DDR400 only offered a 3% increase in performance. At higher resolutions, the performance advantage would become even smaller. We didn't really expect anything different here, as the dual channel memory interface never really helped the Athlon 64 - definitely not as much as it did the Pentium 4.

ja kokkuv6te: In the end, the winner of the final battle is clear: the AMD Athlon 64 is the processor for Doom 3.

_________________
-
\R


viimati muutis ragface 04.08.2004 11:17:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simmer
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2004




sõnum 04.08.2004 11:03:44 vasta tsitaadiga

no ja siis veel see asi ka et kas Athlon 64 3000+ või Athlon 64 3200+ ?
nagu ma aru saan siis ainult L2 cache suuruse vahe on nendel mudelitel.
olen kuulnud-kuskilt-lugenud, et 512KB cachega varianti saab rohkem klokkida kui 1MB varianti...on kellelgi kogemusi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 04.08.2004 11:20:50 vasta tsitaadiga

olen klokkinud vaid v2iksema cachega isendeid ning k6ik on l2inud yle 2.5GHzi. j6udluse poolest parem kui athlon64 fx51 - v6rreldav nominaalil jooksva soc939 fx53-ga. (2.5 GHzi peal on arithmetic benchis v6rdne 2 prosega xeoni t88jaamaga icon_razz.gif )

stepping cg, siin oli ka thread sellest.

_________________
-
\R


viimati muutis ragface 04.08.2004 13:27:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.08.2004 11:29:11 vasta tsitaadiga

isiklikult ootaks Nforce 4 tuleku ära... samas kui heli ja dual DDR pole tähtis siis kärab NF3 jube hästi icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simmer
HV vaatleja

liitunud: 03.08.2004




sõnum 04.08.2004 11:37:49 vasta tsitaadiga

ei plaaninud alguses üldse nii pikalt siinolevat rahvast tüüdata...aga no küsin siis ka mälude kohta icon_smile.gif

oletame et Epox 8kda3j (754 plaat) ja Athlon 64 3000+
vähemalt 512MB mälu plaanin osta.
plaanin süsteemi ka klokkida.
millise firma tooteid soovitate? single või dual variant?
arvan hetkel, et rohkem kui ca 3K ei tahaks mälude eest maksta.

suured tänud kõigile kes on viitsinud midagi arvata thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 04.08.2004 11:46:06 vasta tsitaadiga

eestist ostes soovitan corsairi pc4000 m2lusid... thumbs_up.gif 512MB 2200 krooni... dualchannel kit maksab 3300 vist ja selle peab ette tellima... kuid ordi kaudu saab k6iki corsairi mudeleid.

kui tellida kavatsed, siis soovitaks ocz pc3700eb seeriat: ahtlon64 + ocz eb-seeria m2lud = haymaker icon_smile.gif

kasutan corsairi ja kiidan... winbondi bh-5 ja hynixi tavalised m2lud tahavad 3.2v saada, et k6rgel fsb-l k2ima minna... kuid alati tasub m2lude puhul eelistada k6rgemaid MHze madalatele settingutele... toores j6ud omab thumbs_up.gif

odavaid m2lusid ei ole m6tet osta, kuna m2lu volte ei saa yle 2.8v panna... peab olema kvaliteetsed dimmid ning nominaalis pc4000 @ 2.8v

EDIT: sinu m2lukysimuse kohta: soc754 platvormil t88tab m2lu single channelis... kui ostad eraldi pulgad, siis ei ole garantiid, et nad koos nominaalil t88le hakkaksid ning kauplus ei pea neid ringi vahetama... kuid dual channel kitil on garantii, et nad koos lubatud sagedusel t88tavad... dual channel kit oleks ikkagi kindlam, kuid ma olen k6ik corsairi single channel dimmid t88le saanud koos... garantiid ei anna icon_smile.gif

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 04.08.2004 12:03:06 vasta tsitaadiga

ragface kirjutas:
... dfi peale ma ei loodaks eriti, kuna nad ei plaani nforce3 chipiga soc754 plaati turule tuua... valik tuleb teha msi ja epoxi lipulaevade vahel - mõlemad thumbs_up.gif...


Just nimelt tulemas augustis nForce3/Socket 754 plate DFI-lt.
Ja esimesed õnnelikud testijad on saanud sellega jube häid tulemusi. (425MHz HTT näiteks)
"This DFI is the best mobo I've ever used".(OPPAINTER)

pikemalt siin
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 04.08.2004 12:09:00 vasta tsitaadiga

need on küll head uudised thumbs_up.gif - esmine korraliku mäluvoldiga plaat, k6rgest fsb-st r22kimata.
amd v6iks oma tootevalikusse panna 250 ja 300 siiniga standardmudelid, et rohkem v6imu n2idata... tavakasutaja jaoks j22vad need v6imalused k6ik kasutamata.

lemmikkommentaar sealt lehelt: this is one SICK, NASTY motherboard! DFI pwned ALL!!

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2004 12:35:23 vasta tsitaadiga

Aga kuda tuleviku seisukohalt on?Ma mõtlen just selles suhtes,et kui kiireid prosesid 754 peale veel tehakse?.Praegu vist 3800+ oli max aga edasi?Kui edaspidi näiteks 4000+ ja edasi tulevad aint 939 peale ,siis nagu eriti ei tahaks enam 754 omale soetada icon_confused.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neo
HV kasutaja
neo

liitunud: 20.06.2002




sõnum 04.08.2004 12:40:57 vasta tsitaadiga

naised saunas rääkisid, et selline plaat peaks kohe nii mõnessegi poodi jõudma (vähemalt maaletooja hinnakirjas ta juba figureerib icon_wink.gif )
võibolla... icon_razz1.gif

_________________
Müüa erinevaid mobiilinumbreid!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 04.08.2004 12:45:23 vasta tsitaadiga

ragface kirjutas:
need on küll head uudised thumbs_up.gif - esmine korraliku mäluvoldiga plaat, k6rgest fsb-st r22kimata.
amd v6iks oma tootevalikusse panna 250 ja 300 siiniga standardmudelid, et rohkem v6imu n2idata... tavakasutaja jaoks j22vad need v6imalused k6ik kasutamata.

lemmikkommentaar sealt lehelt: this is one SICK, NASTY motherboard! DFI pwned ALL!!


Noh, sellel plaadil praegusel kujul on mäluvolti ehk isegi vähevõitu (3,1V), teema alustaja (OCZ töötaja Tony) kasutas OCZ boosterit kõrgemate pingete jaoks.
Ka HTT pinget ei saa veel muuta. Kuid see emme pole veel lõplik kah ikka icon_smile.gif Loodame parimat.
Aga DFI-l tulemas ka VIA-ga uus emme...ärge naerge- VIA viimane chip on päris hea tglt.
Tsiteerin DFI töötaja pajatust ühes foorumis:
"Oskar showed me a pic today of the K8T800 socket754 with Adata TCCD module running @ 350FSB (700Mhz effective)...
scored about 5500-ish in unbuffered Sandra..."
(Oskar Wu- endine ABITI BIOS inseneer, kes läks DFI-sse tööle)
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 05.08.2004 10:55:42 vasta tsitaadiga

Veel üks näide selle tuleva DFI plaadi võimsusest:
DFI Socket754 emme, nForce3 chipset
3700+ at 12x266= 3190MHz
800XT@768/666MHz

36645 punni 3D2001-s
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.08.2004 11:29:31 vasta tsitaadiga

mnjaa... need tulemused juba on midagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 15:03:39 vasta tsitaadiga

Socket 754'st on viimases Arvutikasutajas juttu
Võrreldakse Tsaintehhi , Abiti ja Epoxi plaate.

Lihtsalt teadmiseks

icon_wink.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.08.2004 15:16:43 vasta tsitaadiga

hmm... siis vist esimene Arvutikasutaja mis mind ostma meelitab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 15:25:56 vasta tsitaadiga

Kas abit ei teegi nForce3 plaati socket 754´le. Via midagi erilist küll pole icon_neutral.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 15:29:25 vasta tsitaadiga

Ega keegi u. ei oska öelda, millal see DFI mobo Eestisse imbuma ka peaks?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.08.2004 15:30:26 vasta tsitaadiga

ei tee icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 05.08.2004 16:16:53 vasta tsitaadiga

PC Jubin kirjutas:
Ega keegi u. ei oska öelda, millal see DFI mobo Eestisse imbuma ka peaks?


ilmselt ainult k-kuudist saab seda ainult jälle thumbs_down.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.08.2004 16:27:34 vasta tsitaadiga

ei tea, kas nad riskivad müüa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 11:34:39 vasta tsitaadiga

tea kas DFI kvaliteedikontrolliosakonda on ka inimesi juurde palgatud icon_rolleyes.gif
_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.08.2004 11:47:50 vasta tsitaadiga

see oleks väga meeldiv, sest kohe ostes surnud plaat saada on küll nõme kogemus thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 06.08.2004 20:12:07 vasta tsitaadiga

kui need dfi plaadid jälle lambist surmema hakkavad, siis vaevalt et neid paljud osta tahaks :s aga tulemused on "lahjad"
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 06.08.2004 21:21:14 vasta tsitaadiga

MSI K8N Neo Platinium (nForce3) on kahjuks minu jaoks pettumus. Ei saa FSB-d 250mhz peale üles. Isegi mitte siis kui mälud lukustada 166 peale. Niiet peab kurvastuseks a64 3000+ proset jooksutama 2300mhz peal (10x230)
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.08.2004 21:22:32 vasta tsitaadiga

äkki kehv prose?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 06.08.2004 21:22:51 vasta tsitaadiga

Anc kirjutas:
MSI K8N Neo Platinium (nForce3) on kahjuks minu jaoks pettumus. Ei saa FSB-d 250mhz peale üles. Isegi mitte siis kui mälud lukustada 166 peale. Niiet peab kurvastuseks a64 3000+ proset jooksutama 2300mhz peal (10x230)
:S hmm sa ikka vdd tõstsid?
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 06.08.2004 21:26:24 vasta tsitaadiga

PC4000 mälud nõuavad 2.8V stockis, prose läheb 2300mhz ilma midagi tõstmata...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 21:28:10 vasta tsitaadiga

need adata pc4000 mälud peaksid töötama ka 2,6V peal 250mhz, minul töötas icon_wink.gif
ju siis amd ikka nii kapriisne mälude suhtes.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.08.2004 21:46:30 vasta tsitaadiga

Anc kirjutas:
PC4000 mälud nõuavad 2.8V stockis, prose läheb 2300mhz ilma midagi tõstmata...

mnjaa... mingi kala... vii siis mälud tagasi
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 06.08.2004 22:02:29 vasta tsitaadiga

eiei, mälud on juba vahetatud. ma korra ütlesin et emaplaadis asi. aga kesse sul seda pmber vahetab. 200mhz siiniga töötab? töötab. mis sa siis tahad? mobo terve mine koju...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.08.2004 22:03:37 vasta tsitaadiga

kurb lugu jah... aga selle plaadiga on ju pea 300 saadud?
kurb kui MSI kvaliteet kõigub
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 06.08.2004 23:32:19 vasta tsitaadiga

ok see mobo läks täitsa kreisiks kätte. bios akkas puterdama (ei olnud klokitud). prose temp 188C, vahepeal -128 vms. siis ei lugenud enam kettaid välja, alguses et isapnp.sys on puudu ja vaja repairida, hiljem et disk read error ja truki crtl+alt+del. ja viimase korraga läks see ekraan ka juba värviliseks ja tekkisid rohelised ja punased üksikud kastikesed sinna (ühe tähe suurused). Lahe... Pange põlema see MSI. elus enam seda viga ei tee et Epoxist või Abitist kõrvale kaldun. Kuiiganes raske neid ka kätte saada pole..
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 23:33:53 vasta tsitaadiga

Anc kirjutas:
Pange põlema see MSI


icon_lol.gif ülla-ülla icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.08.2004 00:03:19 vasta tsitaadiga

kust ta üldse selle MSI sai? Epoxit ju lihtsam saada icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anc
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2002




sõnum 07.08.2004 00:35:53 vasta tsitaadiga

siis kui tellisin ei olnud epoxit kuskil.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 13:04:00 vasta tsitaadiga

kui suur aga peaks vahe olema a64/512kb(soc754) nforce3 peal või kt800 peal?
mingit märkimisväärset klokkamisvahet ?

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.08.2004 13:13:05 vasta tsitaadiga

nii ja naa... mõni ütleb, et KT 800 isegi parem... samas üldjõudlus on nf3 parem ja vähemalt testide järgi oc ka icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 16:16:14 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
nii ja naa... mõni ütleb, et KT 800 isegi parem... samas üldjõudlus on nf3 parem ja vähemalt testide järgi oc ka icon_razz.gif


et näiteks ct toodangu korral on see 300eeki eest vahe 1Gbit lan vs 100Mbit + oc võimalused ?
või midagi veel ?

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 09.08.2004 12:02:16 vasta tsitaadiga

kui emaplaati ringi vahetada ei saa, siis pead uusi biose versioone ootama... epoxil on iga biose updatega l2inud fsb paremaks. kuid mälude undervolt on üks probleem: biosist 2.8v on 2.6-2.7 reaalselt ja seda kipub v2heks j22ma yle 260 1:1 jooksutamiseks. anteci tp 550w true controliga saad sellest probeemist lahti kuna see alavolt on kogu plaadi peal ning pinge t6stmine m6jus tervikuna h2sti.
_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  socket 939 vs 754 mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.