Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starfield märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Esmamulje Starfieldist:
Väga viis
12%
 12%  [ 9 ]
Hea
24%
 24%  [ 18 ]
Käib kah
20%
 20%  [ 15 ]
Alla keskmise
28%
 28%  [ 21 ]
Täielik käkk
14%
 14%  [ 11 ]
hääli kokku : 74

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2023 12:11:16 vasta tsitaadiga

Mina arvan, et kannatab juba mängida küll, buge vähe, konsooli commandid olemas ja 388 modi ka juba väljas, mis üht ja teist parandavad juba.
Aasta pärast oleks kindlasti juba teine elamus, kui DLC-d väljas, buge vähem ja modide valik suurem.

Ma üldiselt mängingi selliseid mänge aastaid, vahepeal teen pausi, siis jälle tagasi. FO4-s on veel paar asja näiteks tegemata, kuigi selle mängimist
alustasin juba 2015, kohe peale välja tulekut.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 04.09.2023 12:59:02 vasta tsitaadiga

jah, ma ootan ka DLCd ja asjad ära. Mul endal on see probleem, et ma lihtsalt ei suuda tavaliselt teist korda mingit storymängu mängida. Seega pigem ootan, et "täiselamus" saada vs et teen nüüd ja aasta pärast.

Mingid XCOMid ja roguelike id veel, aga Skyrim, Fallout jne - lihtsalt tean juba ju ette, mis toimub (jah teid erinevaid lõpuni, aga ikka).
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 04.09.2023 13:20:27 vasta tsitaadiga

Jätk icon_biggrin.gif

Link

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 04.09.2023 13:49:10 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
IceUul kirjutas:

3. Kasuta console commandi, kui ei viitsi nii madalate numbritega jaurata. Konsool lahti ja: "player.setav carryweight 5000"


PC only


Konsooli käske kasutades kaob ära achievements. Igaks juhuks mainin keda see huvitab. Selle saab muidugi tagasi kuna nexus modis olemas vastav mod, mis selle uuesti aktiveerib.
Ise üritan siiski esimese korra läbi teha ilma konsoolikäskude abita.
Ma teen aeglaselt. Uurin ning avastan planeete ja veits farmin ka, et sellest craftingust aru saada ja potentsiaalist. Aga on näha, et planeetide genereerimine kokkuvõttes lihtsal teel mootoriga on tegelt komistuskiviks Bethesdal. Liiga sarnane, suht sama stiil flora + fauna. Lootsin rohkem mingeid erilisi monstereid kohata ja veidi eksklusiivsust.
Ühes asjas olen ma kindel, järgnevate aastatega seda mängu modditakse üsna hullult ära. Juba praegu on sadu uusi modde vorbitud ja iga päev tuleb peale. Tõenäoliselt uue itemid jne teevad selle hiljem uuesti avastamiseks.
Küsimus on nüüd, mis plaan on Bethesdal selle expansioniga.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 04.09.2023 14:29:54 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Jätk icon_biggrin.gif

Link

Väga head poindid tegelt mida ta välja toob. Just see, et üks maailma suurimaid mängutootjaid ning see, et mängurid peavad selliseid väljalaskeid okeiks. See on tänapäeva uus normaalsus paistab. Ise ilmselt ootan samuti ära patchid, dlc-id või vähemalt mingi suurema alega võib ligi võtta. Ei ole kiiret selle asjaga, leidub ka muid mänge mida vahepeal mängida. Homme küll launch ja saab Steami skoori ka näha. Aga üldine alatoon paistab olema pigem negatiivne mulle tundub. Isegi kui arvestada hype-i ning seda, et oodati lubatust midagi muud siis GOTY asemel saime 5/10-st või 6/10-st mängu. Eks võibolla mõttetu vaidlus..ja kes ostsid ning mängivad ja on rahul siis on hästi ega kedagi usu ja jõuga veendma ei pea.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 04.09.2023 14:51:19 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
labidas kirjutas:
Jätk icon_biggrin.gif

Link

Väga head poindid tegelt mida ta välja toob. Just see, et üks maailma suurimaid mängutootjaid ning see, et mängurid peavad selliseid väljalaskeid okeiks. See on tänapäeva uus normaalsus paistab. Ise ilmselt ootan samuti ära patchid, dlc-id või vähemalt mingi suurema alega võib ligi võtta. Ei ole kiiret selle asjaga, leidub ka muid mänge mida vahepeal mängida. Homme küll launch ja saab Steami skoori ka näha. Aga üldine alatoon paistab olema pigem negatiivne mulle tundub. Isegi kui arvestada hype-i ning seda, et oodati lubatust midagi muud siis GOTY asemel saime 5/10-st või 6/10-st mängu. Eks võibolla mõttetu vaidlus..ja kes ostsid ning mängivad ja on rahul siis on hästi ega kedagi usu ja jõuga veendma ei pea.


Kui Witcher 2 ja Skyrim väljas olid, siis ma Skyrimi mängimise jätsin suhteliselt kiirelt, kuigi Elder Scrollsi maailm oli siiani üks sümpaatsemaid. Daggerfallist ja Morrowindist tekkinud kiindumus sai kahjuks just mängu ja mängumehaanikate mõttes täielikult kustutatud. Kui Witcher 3 välja tuli (okei 3.5 aastat hiljem), siis ilma varem selliste asjade peale mõtlemata turgatas pähe, kuidas Witcher 3 on ikka tõeliselt tugev mäng ja Skyrim on mingisugune nõrk puuks selle kõrval.
Suur open world maailm justkui tihti tähendab paljude jaoks juba kindlalt 7/10+ mängu, aga nii see ei ole. Just questide kirjutamisoskus jne jättis kõvasti soovida + veel palju muud. Fallout 4 oli selles osas Witcher 3 samal ajal ilmumise mõttes ka kõvasti nõrgem, veidi clunky jne, aga üle keskmine kirjutamine oli see, mis paelus. Witcher 3 on lihtsalt suutnud nii mehaaniliselt, silmailuliselt kui kirjutamiselt tabada naelapeasse. Fallout 4 puhul mööndustega kirjutamine, Skyrimi puhul ei oskagi öelda, mis VÄGA hästi sai tehtud, ilmselt mitte midagi, selline põhjamaine viikinglik olustik oli see ilmselt, mis paelus.

Ühesõnaga jälgin teemat , pole üldse sapine ja kindlasti tahan seda mängida, aga ootan veel enne DLC + patchid + mõned modid ära.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011




sõnum 04.09.2023 17:42:06 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:

Ühes asjas olen ma kindel, järgnevate aastatega seda mängu modditakse üsna hullult ära. Juba praegu on sadu uusi modde vorbitud ja iga päev tuleb peale.


Toktokis juba visati alguses nalja kõvasti, et Bethesda on parima Star Warsi mängu teinud. icon_biggrin.gif Ja mingi punt pidi vist modimagi mingiks SW mänguks selle.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 04.09.2023 17:51:28 vasta tsitaadiga

Kasutaja36 kirjutas:
Zonerman kirjutas:

Ühes asjas olen ma kindel, järgnevate aastatega seda mängu modditakse üsna hullult ära. Juba praegu on sadu uusi modde vorbitud ja iga päev tuleb peale.


Toktokis juba visati alguses nalja kõvasti, et Bethesda on parima Star Warsi mängu teinud. icon_biggrin.gif Ja mingi punt pidi vist modimagi mingiks SW mänguks selle.


Jap seda ma silmas peangi. Bethesda ise mainis ka mingis videos, et modding tools avaldatakse mingi aja pärast. Vb see oligi üks eesmärke, las modderid teevad mängu huvitavamaks ise ja nii see populaarsus kasvab ja mäng on "pildis" icon_smile.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 04.09.2023 18:11:12 vasta tsitaadiga

Zonerman, ehk nagu iga Bethesda mänguga. icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2023 19:17:45 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:

Kahjuks on reaalsus see, et enamikul planeetidel valitsevad erinevad tingimused... jätame maa, marsi ja kuu sarnased sõbralikud objektid kõrvale, mis on sobilikud skafandriga külastamiseks. On planeedid, kus on väga külm, kuum, kõrge rõhk jne.
Mäng tehti NASA-ga koostöös, aga imo neid asju paika ei saadud. Näide... planeedil pole mingi atmosfääri, metsikult kõrge radiatsioon ja kuumus 400c, aga ikka saab vabalt ringi joosta skafandriga ja planeedile on genereeritud hunik objekte, mille
olemasolu oleks seal võimatu.

Kuna siin juba hull mängu maha tegemine käib, siis üleval oleva info põhjal tegin väikse katse, mis näitab, kui reaalsusest kaugel on planeetide olud mängus.
Mass Effectis vähemalt olid need asjad ilusti paigas, üks asi, mida saab edaspidi modimisega parandada.

Sai mindud veenusele aluspesu väel jalutama, spoileri all on siis see mis mängus juhtus ja kuidas oleks päriselt pidanud olema:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008




sõnum 04.09.2023 19:33:42 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Zonerman, ehk nagu iga Bethesda mänguga. icon_rolleyes.gif


Õige, raske nagu nüüdseks kogu aeg anda "free passi" Bethesda mängule. Piinlikuks kisub juba.
Starfield on ikka küll paras käkk.

_________________
Disain
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2023 19:36:05 vasta tsitaadiga

Submob kirjutas:
labidas kirjutas:
Zonerman, ehk nagu iga Bethesda mänguga. icon_rolleyes.gif

Starfield on ikka küll paras käkk.

Nagu kõik teisedki Bethesda mängud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 04.09.2023 20:47:21 vasta tsitaadiga

Järgmine skandaal icon_lol.gif

Link

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 04.09.2023 21:38:07 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Järgmine skandaal icon_lol.gif

Link


Holy shit... Heels läks nii närvi kui nägi THEY??? Keda kotib, inimesed on erinevad, mõtle kui sünnid maailma kus hetero seksuaalsus on surmanuhtlus.. sa tahad naisi panna aga kui seda välja näitad siis pea maha icon_lol.gif PEAD mehega voodisse minema, nii on normaalne!

IceUul kirjutas:
HDTanel kirjutas:
TEGIN LÄBI.
OMFG.. 4p10st pigistas minu jaoks ära.
Nomansskyle tegi vist KUIDAGI ära sest nomansskys polnud absoluutselt mingit storyt ega questline. Vähemalt alguses.

Jälle see nomansky-ga võrdlemine? Täiesti erinevad mängud ju, ma hakkan seda siis võrdlema Faster Than Lightiga, kuna ship combat oli täpselt sealt maha kopeeritud, ainult questid ja story ja FPS elemendid juures siis.
Täiesti mõttetu on võrrelda seda mängu No Man Sky-ga, see, et automaatselt genereeritud planeedid ja ressurside kogumine on sealt maha viksitud?
Vastan teistele küsimustele ka:
-KUS ON RASKUSE INDIKAATOR kui vaatan mingit laipa maas ja tal on loot.. KOGUAEG jätan sita maha sest ma ei tea kas see asi mida loen on 10KG või 0KG

Laipade puhul on see puudu, aga enamasti on ka suht väärtuslik kraam neil, korjad ülesse ja paned ship cargosse või kaaslase kätte või suurendad vastavaid skille või kasutad modi, mis suurendab võimalust rohkem asju kaasas kanda.

KUS ON KUULID? Selline tunne nagu 10000 relva mängus ja igal relval erinevad kuulid. Koguaeg olid kuulid otsas ja pidin mängu 3ndal minutil saadud laser relvaga lõpu bosse tapma.

Täpselt nagu fallout-s, kuulid tuleb poest osta, nagu Falloutis. Oled sa mõnda Fallouti üldse mänginud? Vähene kuulide arv mingile relvale annabki võimaluse erinevaid relvi katsetada ja kombineerida. Minu meelest väga viis asi.

-KUS ON MEDPACKID? CRAFTIMINE? Craftida sai kõike peale medpackide.. sain mingi porgandi supi vist teha mis taastas... wait for it.. 3 elu... 3000st vms. WTF

Need saab spets medpack masinatest maailma avastades, pharmaceutical labis craftides või ostes (igas suuremas linnas on müüja olemas)

-Menüü oli kõige kohutavam mida viimase 5-10aasta jooksul kohanud olin

Tundub väga normaalne, kui xboxi puldiga mängida, sellele optimiseeritud. Skyrimis ja Fallout 4-s oli sarnane menüü.

-OKEI, tahan rännata teise tähesüsteemi missioonile. Vajutame TAB avame local kaardi, tab uuesti, et planeedi kaart avada, tab uuest

Selleks on keyboardil shortcutid, kuidas kiiresti iga menüü osa avada ja sulgeda, ei pea TABiga jaurama üldse.



Aga üldiselt, enamus neid probleeme, mis kellelegi ei istu, igal ühel erinev probleem. Saab lahendada modimisega, õnneks on sellel mängul väga hea modide tugi ja pooltele probleemidele on juba modine lahendus olemas.


Nr1 - Väärtuslik loot???? icon_lol.gif see valge white loot nagu POE-s? pull your tounge out of Bethesdas asshole icon_lol.gif
Lisaks "PANE LAEVA CARGOSSE" see tähendaks, et ma peaks manuaalselt igast august jalksi tagasi jooksma miljoni asjaga aga mu kops jookseb tühjaks 30meetri tagant ja siis kukun pikali ja suren ära.
Cargo hold ei oma mingit väärtust selles mängus.
Nr2 - Kus need poed on? Atlantis suur TÜHI linn.. kuskil oli seal relva pood? icon_lol.gif kui keegi müüs relvi siis see UI on nii perses, et ma pigem jooksen oma laser relvaga peale kui hakkan menüüs kuule otsima ja võrdlema kas see ikka sobib mulle.
Nr4 - MEDPACK MASINAID ON.. 1-3 igas alas icon_lol.gif mul on mingi 10 vaja neid, et mängu nautida kui ainult kampaaniat läbi teha. KUSKOHAS CRAFTIDA SAI??? Craftida sai ainult +1-3HP asju.
Nr5 - Ei, menüü oli jube sest niipalju klikkimist ja vajutamist on. Neil on miljoneid dollareid arendamiseks ja SEE on parim, mis nad teha oskasid?? No fucking way.
Nr6 - Võibolla tõesti, pean uurima, mis shortcutid aitavad.
Lihtsalt üldiselt liiga palju aega veedad menüüs.. ma ei mõista kuidas nad ise sellest aru ei saanud.

Igatahes kavatsen uue playtrough teha kohe kui oma 4090 kätte saan ja mäng mu stiimi ametlikult jõuab 6ndal. Võibolla.. VÕIBOLLA on mäng kõvasti parem kui ma rahulikult teen sidecontenti ja pigem skipin kampaania.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 04.09.2023 22:25:31 vasta tsitaadiga

HDTanel, minu jaoks on need valed pronounid vaimuhaiguse propageerimine ja seda tuleks igal võimalusel taunida.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 04.09.2023 23:40:47 vasta tsitaadiga

jube sitasti jookseb ikka küll, selline graafika peaks olema kökimöki, täiesti vastuvõetamatu et näeb taoline välja ja pole üle 60fps
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 05.09.2023 00:54:32 vasta tsitaadiga

Kõige masendavam asi, on keegi sellele lahendust leidnud?

Link


IceUul, Milliseid kuule ma ostma pean, et relvadele mida oman oleks piisavalt kuule?

Shotgunnile shotgun shells eks!

VALE VASTUS! icon_lol.gif kopp.gif


Kuidas oleks LASER relvale laskemoon? Mingi.. lazer ammo maybe? WRONG!
Mul inventoris laser rifle, mis sööb 3KV LZR laskemoona aga poes müüvad 1.5KV LZR icon_lol.gif tra andke andeks aga MIS FAKING BULLSHIT SEE ON. Mul inventorys 7 erinevat relva ja laskemoona on sadades erinevates variantsioonides
Ma läksin reaalselt hulluks vahepeal selle laskemoona süsteemi pärast.. kohutav lihtsalt

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003



Online

sõnum 05.09.2023 02:18:22 vasta tsitaadiga

Esimene video, mis jäi ette icon_biggrin.gif

Link
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 05.09.2023 09:06:49 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Esimene video, mis jäi ette icon_biggrin.gif

Link

you are fuckin idiot if you want too much icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2023 09:33:02 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Kõige masendavam asi, on keegi sellele lahendust leidnud?

Pikalt kõndimisele lahendust pole väga, arendad skille, et rohkem joosta saaksid. Kastuad laevale tagasi minemiseks fast travelit. Fast travelit saab kasutada iga punkti vahel, mille oled avastanud mängus!
Ma ise tõmbasin juba esimese modi omale, et kui kola liiga palju kaasas, et saaks fast travelida endiselt. Toome näite, miks see kasulik on. Oled tühjal planeedil ja leiad mingi hoone sealt, kus on palju kola, mida
tahad kaasa vedada, peale hoone leidmist saad rahulikult laeva või poe vahel kiirelt fast travelida ja kola maha laadida/müüa. Mingid modid on ka vist väljas, mis lubavad pikemalt joosta ja kiiremini joosta.
Aga üldiselt eks mäng on mõeldud olema realistlik nagu päris elu, et asjad on piiratud. Kui mingid mängu elemendid tunduvad liiga tüütud, siis modimise abiga saab neid skippida.

HDTanel kirjutas:

IceUul, Milliseid kuule ma ostma pean, et relvadele mida oman oleks piisavalt kuule?

Shotgunnile shotgun shells eks!

Vale vastus! Õige on, selles poes ei ole neid kuule müügis. Mängus on üle 20 erineva kuulitüübi, igale relvale omad kuulid. Nagu päris elus! Haruldasematele relvadele on suht raske kuule leida, FO4-s ostsin
raha eest neid kuule poest kokku, FO4-s tuli mingi addon ka välja lõpuks, olin siis juba mängu läbi teinud, mis kuule craftida lubas. Hetkel samuti Starfieldis kuule craftida ei saa. Seega jääb üle, kas lootida
või leida mõni pood, kust neid saab. Neli suuremat linna on Starfieldis, peaks olema mitu poodi igas, mis kuule müüvad.

HDTanel kirjutas:

VALE VASTUS! icon_lol.gif kopp.gif


Ammo all on kirjas, milline kuul relvale sobib, kuna mängus on erinevat tüüpi shotgune, siis on ka erinevad kuulid. Õige vastus on "Caseless Shell", "12G Shotgun Shell" sobib teisele relvale.

HDTanel kirjutas:

Kuidas oleks LASER relvale laskemoon? Mingi.. lazer ammo maybe? WRONG!
Mul inventoris laser rifle, mis sööb 3KV LZR laskemoona aga poes müüvad 1.5KV LZR icon_lol.gif tra andke andeks aga MIS FAKING BULLSHIT SEE ON. Mul inventorys 7 erinevat relva ja laskemoona on sadades erinevates variantsioonides
Ma läksin reaalselt hulluks vahepeal selle laskemoona süsteemi pärast.. kohutav lihtsalt

Eks see on parajalt keeruline. Nagu päris elus ja Fallout 4-s, igale relvale omad kuulid. 3KV ja 1.5KV kuulid on laser relvadele, sisuliselt peaks tähendab KV kilovolti, et siis võimsam kuul.
Ega väga muud lahendust pole, kui see "kuulimajanduse simulaator" ei istu, kui, et konsooli commandiga lisad omale inventorysse vastava koguse kuule.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2023 12:23:43 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

Nr1 - Väärtuslik loot???? icon_lol.gif see valge white loot nagu POE-s? pull your tounge out of Bethesdas asshole icon_lol.gif
Lisaks "PANE LAEVA CARGOSSE" see tähendaks, et ma peaks manuaalselt igast august jalksi tagasi jooksma miljoni asjaga aga mu kops jookseb tühjaks 30meetri tagant ja siis kukun pikali ja suren ära.
Cargo hold ei oma mingit väärtust selles mängus.
Nr2 - Kus need poed on? Atlantis suur TÜHI linn.. kuskil oli seal relva pood? icon_lol.gif kui keegi müüs relvi siis see UI on nii perses, et ma pigem jooksen oma laser relvaga peale kui hakkan menüüs kuule otsima ja võrdlema kas see ikka sobib mulle.
Nr4 - MEDPACK MASINAID ON.. 1-3 igas alas icon_lol.gif mul on mingi 10 vaja neid, et mängu nautida kui ainult kampaaniat läbi teha. KUSKOHAS CRAFTIDA SAI??? Craftida sai ainult +1-3HP asju.
Nr5 - Ei, menüü oli jube sest niipalju klikkimist ja vajutamist on. Neil on miljoneid dollareid arendamiseks ja SEE on parim, mis nad teha oskasid?? No fucking way.
Nr6 - Võibolla tõesti, pean uurima, mis shortcutid aitavad.
Lihtsalt üldiselt liiga palju aega veedad menüüs.. ma ei mõista kuidas nad ise sellest aru ei saanud.

Igatahes kavatsen uue playtrough teha kohe kui oma 4090 kätte saan ja mäng mu stiimi ametlikult jõuab 6ndal. Võibolla.. VÕIBOLLA on mäng kõvasti parem kui ma rahulikult teen sidecontenti ja pigem skipin kampaania.

1. Enamik looti on täielik crap, ma ise ei korjaks midagi ülesse, mis vähem, kui 1000 raha maksab. Miks, vaatad, et asja väärtus mingi 500 raha, selgub, et saad ainult 10% sellest, ehk siis 50. Skillidega saad pärast muidugi seda väärust tõsta, mida
sa saad, aga see on paras nali, selles osas, et mida maksab kaasa võtta ja mida mitte.
2. Suur jah, tundub tühi, aga tegelt igas hoones on midagi olulist. Näiteks on väidetavalt seal kaheksa erinevat poodi, kust saad omale igasugust geari osta, ma ise pole kõiki ülesse leidnud. Lisaks on Starfieldis veel kolm teist linna, kus peaks ka tohutult poode olema.
4. Medpacke pole tõesti palju. Neid saab osta juurde erinevatest poodidest, craftida ise või siis arendada skille, et sul polegi neid nii palju vaja, mis tõstavad näiteks su elusid ja seda, mitu % elusid medpack taastab.
Ma ise olen ühe leidnud, kus saab medpacke craftida ainult. Spoilida ei taha, aga see hoone, kus main questi tegelased asuvad ja seal keldris.
5. Küsiks, et miks nad aastast aastasse samasuguse sita menüü teevad, Skyrim ja Fallout 4 jne. Õnneks on hetkel juba piisavalt mode saadaval, mis menüüd paremaks teevad.
6. Iga menüü osa avamiseks on eraldi klaviatuuri eraldi KEY, samaga saab selle menüü osa kiirelt lahti ja kinni. Seal menüüs niisama ringi tuuseldamine on rohkem xbox controlleri jaoks mõeldud. PC peal oleks võind muidugi teise menüü teha!
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2023 12:44:39 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:

Igatahes kavatsen uue playtrough teha kohe kui oma 4090 kätte saan ja mäng mu stiimi ametlikult jõuab 6ndal. Võibolla.. VÕIBOLLA on mäng kõvasti parem kui ma rahulikult teen sidecontenti ja pigem skipin kampaania.

Minu meelest sellel mängul on vaja ainult ühte läbimängu. Sisuliselt on ju tegu lõpmatu mänguga, mis kunagi otsa ei saa, ilmselt on seal need automaatselt genereeritavad questid, mida saab lõpmatuseni teha, lõpmatu arv skyrimi mapi suuruseid
nelinurkseid piiratud tühju ja igavaid alasid, lõpmatu arv leveleid (level capi pole). Kui teed karakteri lõustaga, mis ei meeldi, siis konsooli käsuga saad uuesti karakter creationisse tagasi või valid kogemata valed skillid? Saab samuti konsooli käsuga muuta või
lihtsalt leveldad ennast ülesse nii kaua, kui saad kõik skillid kätte. Lisaks saad liituda nelja factioniga, kõigiga korraga isegi, iga faction quest line on veel pool main quest linest. Main quest line peaks moodustama suht väikese osa kõigist questidest.

Saab mängida teoreetiliselt tuhandeid tunde, aga ma ise arvan, et kui main quest + factionid + natuke baaside ehitamist + laevade ehitamist läbi teha, siis selle "procedural generation" stuffiga pole mõtet jamada, oli see saast Skyrimis, oli see saast Fallout 4-s ja on
ka see saast Starfieldis.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 05.09.2023 13:37:09 vasta tsitaadiga

IceUul, Fallout 4s hakkasid need procedual questid korduma kah veel.
Veebruaris pelasin F4 uuesti läbi seega hästi meeles. 150+ modi, et asi talutav oleks.
Viimati mängisin 2016. Omal ajal tegin isegi ühe modi mängule, sest shotgun spread käis nii pinda mängus. icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 05.09.2023 13:57:15 vasta tsitaadiga

Ma vist ikka ootan paar suuremat patchi ära, enne kui ostma hakkan.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2023 16:16:44 vasta tsitaadiga

HDTanelile mod, kuna ei viitsi jalutada, saab lennata:
https://www.nexusmods.com/starfield/mods/356

Või igavesti joosta:
https://www.nexusmods.com/starfield/mods/561

Proovisin ühte reshade, korralik perf hit, aga tegi mängu pildi kõvasti paremaks, osad siseruumid olid liiga tumedad ainult:
https://www.nexusmods.com/starfield/mods/216

Black loading screen remover, peaks kindlasti peale panema thumbs_up.gif
https://www.nexusmods.com/starfield/mods/546

Ja StarUI, et inventory selgem oleks:
https://www.nexusmods.com/starfield/mods/773

Ja lisaks üks nali ka youtube commentitest:
To prepare for starfield and make it more immersive I've decided that from now on in my daily life when I walk in to another room or building i will stop and close my eyes for 5 seconds

Väike positiivne video ka, võib-olla need "procedual generated" alad polegi nii halvad, kui mulle algus tundusid:
https://www.youtube.com/watch?v=A9rfGKxhJfY
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starfield mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.