Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1127, 1128, 1129 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2023 13:21:47 vasta tsitaadiga

Telekas pole ainult diivanilt vaatamiseks. Vbolla on mul parasjagu käed tavotised ja ma üldse rohkem kuulan kui vaatan. Võiks olla vähemalt sd variant et pilt võtab vähem baiti aga ei jää seisma.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.07.2023 13:32:16 vasta tsitaadiga

See kvaliteet on nagunii ju SD . Loogiline loogika oleks, et kui "monitor" kaob, siis paneb ennast X aja pärast kinni. Milleks vaja veiderda mingi oma roheloogikaga
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2023 13:32:46 vasta tsitaadiga

Näiteks invaliidide peale üldse ei mõelda. Mõni liikumisvõimetu pannakse hooldaja poolt istuma ja lülitatakse telekas sisse. Mõne tunni pärast läheb kupatus kinni ja hooldajat pole. Inimeste peale enam ei mõelda üldse.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2023 13:41:15 vasta tsitaadiga

Kvaliteet on jah alla arvestuse nagunii, kas seal Telia käpp ka mängus on, ei tea. Kui veel alla lasta, siis seda tetrist enam ei kannata vaadata ka.

Enamasti peaks jah kogu kupatuse kinni lööma. Mul säästurežiimid igalt poolt maas aga kui striim kaob, siis mingi aja pärast läheb telekas. Telekas läheb, siis kaob helisüsteem jne. Iseenesest selle vastu pole ka midagi kui on mõistlikult tehtud. Netflix vähemalt küsib lõpus, mitte kuskil keset filmi.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2023 14:25:29 vasta tsitaadiga

Netflix küsib ka keset filmi. Korduv kogemus pikemate filmide puhul.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2023 14:28:36 vasta tsitaadiga

Betamax, tohoh, polegi veel silma jäänud icon_eek.gif Netflixi ikka kordades rohkem kuritarvitanud kui Teliat taustal.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2023 16:01:51 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
See kvaliteet on nagunii ju SD . Loogiline loogika oleks, et kui "monitor" kaob, siis paneb ennast X aja pärast kinni. Milleks vaja veiderda mingi oma roheloogikaga
Ja huvitav mismoodi äpp sellest "monitori" kadumisest peaks teada saama? Siin ju osad lülitavad TV-l või boksil HDMI-CEC välja et boks jumala pärast koos telekaga kinni ei läheks.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 27.07.2023 16:18:23 vasta tsitaadiga

/me . o O (mina maksan ja mina pean 24/7 oma striimi saama...) icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.07.2023 16:42:03 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Magic kirjutas:
See kvaliteet on nagunii ju SD . Loogiline loogika oleks, et kui "monitor" kaob, siis paneb ennast X aja pärast kinni. Milleks vaja veiderda mingi oma roheloogikaga
Ja huvitav mismoodi äpp sellest "monitori" kadumisest peaks teada saama? Siin ju osad lülitavad TV-l või boksil HDMI-CEC välja et boks jumala pärast koos telekaga kinni ei läheks.

Nende trauma siis.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 27.07.2023 20:05:57 vasta tsitaadiga

Otsisin Lastenurgast lastele midagi vaatamiseks. Uute multikate alt tuli Jahihooaeg 4. Norm, hõõrusin rõõmust käsi ja läks kohe peale. Võimalik valida heliks inglise või vene (?!?), ei enamat. Miks on Teliale terroristide keel emakeelest tähtsam?
_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2023 20:58:41 vasta tsitaadiga

Puhv2, Kõik sisupakkujad pakuvad seda mida pakkuda on. Open Season ei ole ilmselt tootja poolt dubleeritud. Neid müüdi küll vist dvd plaatidel lihtsalt "pealelugemisega" eestis.

PS. ise eelistan muidugi inglise keeles vaadata, seal on pigem nalja rohkem.
Kui on aga multikaid, mis tõesti heade eesti näitlejate poolt peale loetud, filmi vahendaja tellimusel, siis need ka eesti keeles on.

Vene keelt ei maksa siin esile tuua, need multikad on vanemad kui ukraina sõda aga eks tehakse sisu ikka eelkõige suurriikide keeltes ja kui on eesti keel, siis ilmselt on siin meil eestvedaja.

Ühesõnaga kogu filmisisu ostetakse x aastateks telia riiulisse ja otse vahendajalt, ei hakka "tädi keldris" nendele jutte lugema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2023 09:28:31 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Mul on mure Telia android boxidega - vanemate majas 2 vaatajakohta ning Telia ühendus. Kurtsid, et igal õhtul kuskil pool 8 tuleb kiri, et TV-pildi edastamine peatub 5 minuti pärast energia säästmiseks. Jätkamiseks vajuta OK nuppu. Kuidas sellest lollusest lahti saada? kõik menüüd läbi käinud , samuti telekatel igasugune energiasäästmine maha keeratud. Telekateks eelmise aasta LG mudel ja Hisense mingi mudel. mõlema telekaga sama jama. Arrise hokilitriga seda jama pole teises kohas. otsinguga siit foorumist ka targemaks ei saanud.

Võimalik lahendus...
Hiinast üks aegrelee mis iga 160min tagant korra rakendub ja vajutab puldi peal hääle nuppu (juhtmed külge joodetud). Nii saab äpp aru, et keegi vaatab telekat.
Karbi viskad kapiotsa. Telekas uhab 24h ja boks ei karju, et vajuta OK nuppu.
Kui toad pole kaugel teineteisest, siis saaks ühe aegreleega lahendada kaks telekat. Robustne lahendus on aga lollikindel ja töötab + nikerdamise rõõm.


viimati muutis pois11 28.07.2023 09:43:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.07.2023 09:29:24 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2023 12:16:02 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Robustne lahendus on aga lollikindel ja töötab + nikerdamise rõõm.
... toimib eeldusel et häälenupud pole ümberseadistatud TV/ressiiveri häält juhtima. Sel juhul ei tea boks nupuvajutamistest midagi.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 28.07.2023 12:26:26 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Isik kes olenemata tema vanusest ei suuda 3h jooksul 1 kord puldil nuppu vajutada ei peaks äkki üldse teleka ees viibima. icon_lol.gif

Miks ta peaks seda nuppu vajutama üldse? kõik pole mingid hüperaktiivsed näppijad.

Igatahes läks Arris tagasi ja normaalne teleka vaatamine jätkub. Ennem ei uuenda kah, kuni väga karjuv vajadus pole.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 30.07.2023 21:11:01 vasta tsitaadiga

Kas Telia TV menüü värvi saab vahetada ka? Varem oli normaane, nüüd eriti ei istu see uus toon, aktiivse kanali ümber või sätte peal see.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2023 21:13:35 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Isik kes olenemata tema vanusest ei suuda 3h jooksul 1 kord puldil nuppu vajutada ei peaks äkki üldse teleka ees viibima. icon_lol.gif

Miks ta peaks seda nuppu vajutama üldse? kõik pole mingid hüperaktiivsed näppijad.

Igatahes läks Arris tagasi ja normaalne teleka vaatamine jätkub. Ennem ei uuenda kah, kuni väga karjuv vajadus pole.


Minul küll tuttavad/sugulased vanurid pigem klõpsivad. Vaja ju kõike ja korraga näha mis maailmas toimub icon_biggrin.gif
Kui ainult ETV ja 3h pulti ei puutu, siis tõenäoliselt peale paari tundi tukuvad kiiktoolis vms ja sel juhul ongi ok striim kinni panna icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2023 22:29:13 vasta tsitaadiga

Maal üldse pult kogub tolmu, etv käib juhe seina/juhe seinast, kunagi ei tea kas või kus äikest tuleb. Mis seda pulti veel näppima peaks?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2023 23:42:30 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Kas Telia TV menüü värvi saab vahetada ka? Varem oli normaane, nüüd eriti ei istu see uus toon, aktiivse kanali ümber või sätte peal see.


Kahjuks enam ei saa, vanasti oli mul esimene asi helesiniseks vahetada, noh nüüd lilla lilla otsa...

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.07.2023 09:34:59 vasta tsitaadiga

kas see webis olev telia tv on kuidagi eraldi muust lahendusest. Kisas, et üks film tasuta vaadata, vajutasin arvutis. Telekas küsib nüüd raha icon_lol.gif
Peaks nagu sama süsteem olema... Ok lasin siis arvutist telekasse läbi HDMI, aga kummaline porno.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2023 11:55:24 vasta tsitaadiga

Androidi app lõpetas 1. augustist töötamise?

Sekundiks laeb logo ette ja läheb kinni kohe.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2023 11:57:55 vasta tsitaadiga

Töötab.

Lase cahce ja data puhtaks, kui ei aita installi uuesti.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2023 12:25:18 vasta tsitaadiga

Ei olnud nendest sammudest abi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2023 12:52:28 vasta tsitaadiga

Mul ämma/äiakandidaadil on 3 vaatamiskohta......ma läheks nüüd ise ja rendiks ühe boksi ja paneks endale prooviks koju tele2 neti otsa.....
Küsimus, kuidas ma selle boksi nende süsteemi saan lisada? icon_rolleyes.gif
https://www.telia.ee/abi/juhend/1631/digiboksi-v%C3%B5i-tv-sidumine-telia-tv-teenusega

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 07.08.2023 13:03:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2023 12:56:20 vasta tsitaadiga

Vist mingi QR kood tuli ja siis tuleb telia veebi sisse logida
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2023 13:00:58 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Vist mingi QR kood tuli ja siis tuleb telia veebi sisse logida

Hmm, neil vaid id-kaart, moblaga qr lugedes ei saa sinna lehele sisse siis....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2023 13:02:03 vasta tsitaadiga

Ämma/äiakandidaat logib veebi sisse ja toksib su ekraanil kuvatava koodi sisse seal veebis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2023 13:04:00 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, jõudnxain ka sinnani, thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2023 13:04:19 vasta tsitaadiga

Koos QR koodiga kuvatakse ka see veebiaadress. Ei pea skännima koodi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 09.08.2023 09:00:40 vasta tsitaadiga

Kino7 kanalil subtiitrid kaovad pärast esimest reklaami, ka järelvaatamisel.
Proovitud kahe erineva android pulgaga (Chromacast 4k ja Xiaomi TV Stick 4K) + TeliaTV äpp

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2023 13:22:35 vasta tsitaadiga

Subtiitrite kadu on üldiselt ikkagi tootja probleem. Keegi ilmselt pole viitsinud oma toodangut läbi vaadata korralikult.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 09.08.2023 13:30:16 vasta tsitaadiga

RassK kirjutas:
Subtiitrite kadu on üldiselt ikkagi tootja probleem. Keegi ilmselt pole viitsinud oma toodangut läbi vaadata korralikult.
Kuidas just pärast esimest reklaamipausi need subtiitrid kaovad - kas reklaamipausid on ka "tootja" teema - mida antud juhul tootja alla silmas peetakse, üks telekanal võib kümnete tootjate filme, sarju jm näidata.. icon_rolleyes.gif Antud juhul ei oma ka tähtsust, keson sisu tootnud, subtiitrid kaovad kõigel..
_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2023 13:37:03 vasta tsitaadiga

No kino7 vms kanal on sisu tootja. Nemad näitavad reklaami ja pärast reklaami ei suuda supakaid tagasi panna. Seekord pole tõesti Telia süüdi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2023 13:43:54 vasta tsitaadiga

Infot saab Telia vahendada ikka, edastan tv tiimile.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 10.08.2023 13:31:18 vasta tsitaadiga

Keegi veel Xiaomi mi tv stick 4kga telia appi jooksutab ja heli/pilt mingi aja möödudes nihkes?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2023 14:24:37 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
Keegi veel Xiaomi mi tv stick 4kga telia appi jooksutab ja heli/pilt mingi aja möödudes nihkes?


Jah.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2023 21:02:36 vasta tsitaadiga

Chromega Minutv´sse sisse logides näitab, et olen 14 erinevas kohas sees ( paaris appis ja ülejäänud läbi browserite ). Kuidas välja saaks?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 10.08.2023 21:28:49 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Infot saab Telia vahendada ikka, edastan tv tiimile.
Kuulu järgi olla eile Kino7 kanalil subtiitrid kenasti ka pärast esimest reklaami olemas, küll mitte tagasiulatuvalt järelvaatamises aga see laheneb ajaga ise..

Tänud! thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 16:41:05 vasta tsitaadiga

https://pood.telia.ee/ruuterid-ja-digiboksid/digiboks-DV8919X-EE-Android/DV8919X-TELIA
Kas see töötab üle wifi ka ja kas lg puldiga annab juhtida?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 17:54:09 vasta tsitaadiga

Töötab wifiga ka, saab ka LG puldiga üle cec kenasti juhtida.
Ainult LG puldi home nupp ei ava mitte Android avalehte vaid ikka LG äpivaate. Ei ole ideed kuidas seda lahendada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 19:00:08 vasta tsitaadiga

indrpo, kas mulle üldse renditakse boks kui mul tv teenust pole (tv leping pole minu nimel) ? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 19:07:39 vasta tsitaadiga

Teliast saad ka iseteeninduses lisada seadme üüri ja tuleb postiautomaati.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 19:10:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrpo, kas mulle üldse renditakse boks kui mul tv teenust pole (tv leping pole minu nimel) ? icon_rolleyes.gif

Saad isegi Minu Telia äpist selle üürivärgi ära teha ja saadetakse sulle pakiautomaati. Ainus nüanss, mis võib olla, on see, et kui sa enda Telia konto alt tellid, siis lepingu järgi asub see sinu aadressil ka siis, kui sa seda kusagil mujal kasutad. Aga see on lihtsalt formaalsus.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 19:26:03 vasta tsitaadiga

Seadmed ei ole aadressi põhised, tellid jüri pakiautomaati, kasutad laagris, või saaremaa suvilas.
Olgu siis telia või elisa vms internet. seo ainult kellegi toimiva teenusega. Tegelikult võid ka lihtsalt youtube vaatamiseks kasutada aga see pole ilmselt perspektiivikas.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 19:57:13 vasta tsitaadiga

Mida ma siis just kirjutasin icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 20:00:12 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mida ma siis just kirjutasin icon_eek.gif


kirjutasid:
tsitaat:
Ainus nüanss, mis võib olla, on see, et kui sa enda Telia konto alt tellid, siis lepingu järgi asub see sinu aadressil ka siis, kui sa seda kusagil mujal kasutad. Aga see on lihtsalt formaalsus.


Mingit formaalsust pole, seadmed ei ole aadressipõhised.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 20:56:51 vasta tsitaadiga

Tänud info eest thumbs_up.gif

Äpist tellitud thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2023 21:18:07 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
Androidi app lõpetas 1. augustist töötamise?

Sekundiks laeb logo ette ja läheb kinni kohe.


Nüüd tuli nähtavale uuendus 26. juuli kuupäevaga ja töötab jälle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2023 11:49:21 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mida ma siis just kirjutasin icon_eek.gif


kirjutasid:
tsitaat:
Ainus nüanss, mis võib olla, on see, et kui sa enda Telia konto alt tellid, siis lepingu järgi asub see sinu aadressil ka siis, kui sa seda kusagil mujal kasutad. Aga see on lihtsalt formaalsus.


Mingit formaalsust pole, seadmed ei ole aadressipõhised.

Loe nüüd uuesti. Lepingus on tema aadress ja see on tema isikuga seotud, seade võib olla kus iganes. Selles mõttes formaalsus eusa_wall.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MannyEric
HV vaatleja
MannyEric

liitunud: 18.02.2013




sõnum 18.08.2023 10:53:42 vasta tsitaadiga

Kasutasin mõned kuud Chromecast with Google TV HD junni Telia jaoks. Loobusin ja võtsin uuesti Arrise renti. Arris on ikka kordades parem. Ei sobi mulle see Androidi maailm...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1127, 1128, 1129 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.