Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 474, 475, 476 ... 541, 542, 543  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tbit
HV Guru

liitunud: 27.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2023 14:12:07 vasta tsitaadiga

Kui munakeetja pole rootsi munade jaoks serditud siis ei aita see ka.
_________________
DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 230
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2023 14:22:23 vasta tsitaadiga

Ja munad peavad kindlasti organic free range olema, muidu toksiinid ja varki ning parast oled veel autist.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2023 17:10:47 vasta tsitaadiga

Kuidas sool munade kooritavust parandab, ma ei tea, ent nii on lapsest saadik soovitatud ja tundub hästi toimivat. Isegi kui kooritavusele kaasa ei aita, siis vesi läheb kiiremini keema ja säästab seeläbi aega-energiat. Võibolla justnimelt see aitab ka kooritavusele kaasa, ei tea. Ise pigem arvan, et soolvesi mõjub kuidagi veidi teisiti. Või on asi selles, et soolvees olnud munadele mõjub külmašokk kuidagi teisiti, ei tea. Ei oska öelda.

Munakeetja osas ütleks, et ma ei taha kõigeks eraldi masinaid - pigem mida vähem, seda parem. Isegi viilutajat pole uut ostnud ja vist ei osta ka, sest tegelikult pole ju vaja.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2023 17:47:59 vasta tsitaadiga

Need kõigeks spets masinad on toredal paberil.. praktiliselt kasutad heal juhul korra paari aasta jooksul ja ülejäänud aja vedeleb kapis.
Või siis teine probleem, et kapid juba neid spets kasutuid junne täis ja pole enam kuskile panna
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 03.07.2023 18:18:35 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kuidas sool munade kooritavust parandab, ma ei tea, ent nii on lapsest saadik soovitatud ja tundub hästi toimivat. Isegi kui kooritavusele kaasa ei aita, siis vesi läheb kiiremini keema ja säästab seeläbi aega-energiat.

Soh. Kas tohiks paluda sellele väitele füüsikalist/keemilist põhjendust? icon_rolleyes.gif


viimati muutis pppd 03.07.2023 18:18:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2023 18:18:49 vasta tsitaadiga

soola pannakse selleks, et kui koore lõhki lööb, siis soolvees ei jookse munavalge vette laiali
mingi muu põhjus oli veel, ei mäleta enam

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2023 18:23:15 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
soola pannakse selleks, et kui koore lõhki lööb, siis soolvees ei jookse munavalge vette laiali
mingi muu põhjus oli veel, ei mäleta enam

Selle jaoks on äädikas ju? Soola lisamine keeduvette tõstab keemistemperatuuri, ise olen alati sellega seostanud selle lisamist pasta-muna-vms-keeduvette (ok, pasta teeb ta reaalselt soolasemaks ka)


viimati muutis lexo 03.07.2023 18:24:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2023 18:24:26 vasta tsitaadiga

pppd, näiteks:
tsitaat:
Why Does Salt Increase Water’s Boiling Point?

Water molecules stick to other water molecules by means of hydrogen bonds. When salt is added to the water it separates into sodium (Na) and chlorine (Cl) ions.

Put simply, the water is more attracted to these ions than it is to other water molecules.

The negatively charged chlorine ions aline with the hydrogen side of H2O, and the positively charged sodium bonds with the oxygen side.

This adds an extra reluctance for the water vapor to exit the pot and enter the atmosphere.


https://storyteller.travel/does-salt-make-water-boil-faster/

Keedutempi tõstab ka, jah.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 03.07.2023 18:30:18 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
pppd, näiteks:
tsitaat:
Why Does Salt Increase Water’s Boiling Point?

Water molecules stick to other water molecules by means of hydrogen bonds. When salt is added to the water it separates into sodium (Na) and chlorine (Cl) ions.

Put simply, the water is more attracted to these ions than it is to other water molecules.

The negatively charged chlorine ions aline with the hydrogen side of H2O, and the positively charged sodium bonds with the oxygen side.

This adds an extra reluctance for the water vapor to exit the pot and enter the atmosphere.


https://storyteller.travel/does-salt-make-water-boil-faster/

Keedutempi tõstab ka, jah.

Tsitaat selgitab, miks soolase vee keemistemperatuur on kõrgem. Väitele, et soolase vee keema saamiseks (sellel kõrgemal temperatuuril) läheb vähem aega ja energiat, ei ole selgitust paraku ka lingi taga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2023 18:34:23 vasta tsitaadiga

pppd, sorry, jep.

Aga näiteks:
https://www.livescience.com/56214-does-salt-make-water-boil-faster.html "But there's more to the answer, Giddings noted. She explained that the heat capacity — the amount of heat needed to raise the temperature of a substance by 1 degree C — is lower for saltwater than it is for freshwater. This means that saltwater isn't as resistant to changing temperature as freshwater is; put another way, less heat is required to increase saltwater's temperature by 1 degree C than to do the same to freshwater, she said."

Eks ta paras "perenaisetarkus" ole, samas kokkasid koolitades väidetakse, et parandab soojusjuhtivust. Samas sealgi perenaisi üksjagu icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2023 18:35:15 vasta tsitaadiga

nvm^
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2023 18:42:22 vasta tsitaadiga

Ja palju seda soola peab panema, et see mingit efekti annaks?

Kas gramm soola liitri peale teeb ta juba saltwateriks või 5 grammi?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2023 18:46:23 vasta tsitaadiga

Eks kõik nüüd vett keetma.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2023 18:49:18 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kuidas sool munade kooritavust parandab, ma ei tea, ent nii on lapsest saadik soovitatud ja tundub hästi toimivat. Isegi kui kooritavusele kaasa ei aita, siis vesi läheb kiiremini keema ja säästab seeläbi aega-energiat. Võibolla justnimelt see aitab ka kooritavusele kaasa, ei tea. Ise pigem arvan, et soolvesi mõjub kuidagi veidi teisiti. Või on asi selles, et soolvees olnud munadele mõjub külmašokk kuidagi teisiti, ei tea. Ei oska öelda.

icon_lol.gif

Tee nuud arvutus, palju soola on naiteks liitrile veele lisada, et temperatuuri 1 kraadi Celsiuse vorra muuta.


Joppenpuhh doh.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2023 19:20:43 vasta tsitaadiga

Soolane vesi ei lähe kiiremini keema vaid sool tõstab keemistemperatuuri, seega energiat kulub rohkem aga teoreetiliselt pead oma muna vähem vees hoidma ajaliselt. Kes tahab võib vastavad arvutused teha aga see on ilmselt midagi sellist, et 100ml vee kohta 80g soola vms
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.07.2023 19:47:05 vasta tsitaadiga

väga hea muna, mille koorimine on nagu toore muna koorimine, kõps koor katki ja pooleks icon_lol.gif

75C vesi, medium suurusega munad toasoojalt 10 min ja seejärel jääkülma vette

munakollane ja valge on ühtmoodi kreemised ja kumbki ei ole toores

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2023 20:55:59 vasta tsitaadiga

Põllult sai suvikõrvitsat, praadisin seda.. kõrvale mõned lihapallid
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2023 21:13:33 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:


See on see toidutarkus, kas asjad panna külma või kuuma vette. Sama kemplemine käib kartulite ja makaronidega icon_biggrin.gif


Seal ei ole midagi kembelda, vanad kartulid pannakse külma vette ja värsked keeva vette. Makaronid pannakse alati keeva vette, nende puhul käib kemplemine millal on õige nad sealt välja võtta hoopis.


rmc kirjutas:


Munakeetja osas ütleks, et ma ei taha kõigeks eraldi masinaid - pigem mida vähem, seda parem. Isegi viilutajat pole uut ostnud ja vist ei osta ka, sest tegelikult pole ju vaja.


Kui aus olla siis kõigi ülearuste köögimasinate vihkajana mitmendat aastat mõtlen, et vot just seda munakeetjat oleks mul vaja. Pea mitte kunagi ei õnnestu gaasipliidil pehmet muna keeta, ükskõik kui vähe tal keeda lasen ikka läheb liiga kõvaks. Kuna söön igal hommikul muna ei jääks see vidin ka niisama seisma. Aga kuna olen koi, siis pole täinud osta. Alati on targematki rahaga teha


***

Rubriigist "lollused mida rahaga teha" - kirsimaitseline sefiir šokolaadis, mingi leedu v läti toode ilmselt. Pole sefiirisõber aga sai ostetud külakostiks. No ei ole sel kirsi maitset ega ole isegi sefiiri maitset. Lihtsalt mingi magus jama.

Also, sai joodud üks Fentimansi hipsterilimonaad siin vahepeal ja maitses ootamatult valesti. Mitte nii nagu varemalt. Just selline imelik nüanss nagu oleks kunstmagustajat pandud. Ei andnud rahu, otsisin pärast pudeli taarakotist välja ja koostist lugema. Näe krt ei olnudki enam puhta suhkruga maitsestatud, tõsi, aspartaami ei tundunud olevat aga ilmselt suhkru vähendamise egiidi all oli sinna steviat sokutatud. No krt kas nad aru ei saa et see rikub suhkrulurri maitse ära? Pangu siis lihtsalt vähem suhkrut et on vähem magus, see vale maitse ei tee asja mõnusamaks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2023 01:16:43 vasta tsitaadiga

Kas need Fentimansi asjad mingid toonikud (või muu kokteilide sisse käiv kraam) mitte polnud?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2023 01:24:10 vasta tsitaadiga

Toodavad limonaade ka: https://www.fentimans.com/collections/all
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2023 09:26:30 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Keedan mune. Rootsi omasi.
Piix, piix ja veelkord piix! Katus sõidab, kui muna koorides koorid pool muna ära kopp.gif Peale keetmist valad kuuma vee ära, lased külmal veel joosta keedupotti, pikalt, ja ikka koor kinni kopp.gif

Nii juhtub, kui amatöörid hakkavad mune sööma icon_lol.gif
HOW TO EAT A SOFT-BOILED EGG, VOL. 22, ISSUE 6

phpBB [media]
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.07.2023 09:31:09 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Leinö kirjutas:


See on see toidutarkus, kas asjad panna külma või kuuma vette. Sama kemplemine käib kartulite ja makaronidega icon_biggrin.gif


Seal ei ole midagi kembelda, vanad kartulid pannakse külma vette ja värsked keeva vette. Makaronid pannakse alati keeva vette, nende puhul käib kemplemine millal on õige nad sealt välja võtta hoopis.



Pohui. Kõik panen külma vette
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007



Online
sõnum 05.07.2023 19:58:41 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi üldse neid mune keeta, milleks jebida, panni peal palju lihtsam ja saab nagu parem ka. Isegi salati valmistamiseks saab pannil tehtud "praemune" kenasti kasutada ja hiljem kahvliga laiaks ratsida, lihtsalt induktsioonpliidil olen teise või kolmanda astme pannud(kümnest) ja siis suht vaikselt ja pikemat aega on seal laagerdunud nõnda, et kaan ka peal pannil loomulikult, siis aegajalt kiiganud, et kui pealt ka kenasti tahenenud, siis lihtsalt pannist välja ja kahvliga peale lennanud ning pea sama hea kui keedumuna kahvliga pudiks litsuda, hea lapiku kuju ka võtnud, pole ohtu, et kusagilt põrandale hüppaks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2023 20:15:12 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:


Kui aus olla siis kõigi ülearuste köögimasinate vihkajana mitmendat aastat mõtlen, et vot just seda munakeetjat oleks mul vaja. Pea mitte kunagi ei õnnestu gaasipliidil pehmet muna keeta, ükskõik kui vähe tal keeda lasen ikka läheb liiga kõvaks. Kuna söön igal hommikul muna ei jääks see vidin ka niisama seisma. Aga kuna olen koi, siis pole täinud osta. Alati on targematki rahaga teha
proovi minu meetodit, lihtsalt pead vee temperatuuri jälgima
munakollane kipub kergemini kõvaks minema, kui munavalge - seega, et saaks munavalge õigesti küpsetatud, on temp ja aeg olulised ning peale seda kindlasti jäävette, kuna muidu munakollane järelküpsemisega läheb ikka kõvaks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2023 20:48:57 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Also, sai joodud üks Fentimansi hipsterilimonaad siin vahepeal ja maitses ootamatult valesti. Mitte nii nagu varemalt. Just selline imelik nüanss nagu oleks kunstmagustajat pandud. Ei andnud rahu, otsisin pärast pudeli taarakotist välja ja koostist lugema. Näe krt ei olnudki enam puhta suhkruga maitsestatud, tõsi, aspartaami ei tundunud olevat aga ilmselt suhkru vähendamise egiidi all oli sinna steviat sokutatud. No krt kas nad aru ei saa et see rikub suhkrulurri maitse ära? Pangu siis lihtsalt vähem suhkrut et on vähem magus, see vale maitse ei tee asja mõnusamaks.

Nagu Düšess ammu-vanasti, väga hea.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2023 23:14:58 vasta tsitaadiga

Grusiinid oskavad pirnilimonaadi teha, jah. Konkreetset maitsnud pole, ent Gruusias käies olid kõik joodavad ja mitmed väga head.

Eestis muidu nüüd Värska Vurtsvasser on muarust väga hea limonaadiasendus. Muidu mineraalvett ja limonaadi joon harva, ent soovi korral asendan pigem sellega edaspidi, vast.

Coca-Cola ja Dr. Pepper jäid täna mõlemad maitsejookidega silma poes... kirsi, vanilje, vaniljekirsi icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2023 23:43:12 vasta tsitaadiga

Ma joon viimasel ajal seda https://varska.ee/toode/piparmundi-laimimaitseline-varska-mineraal/
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 00:01:12 vasta tsitaadiga

Vurtsvasserid: https://varskavesi.ee/et/varska-vurtsvasser/
Mango-Passioni ei meeldi, teised head.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 00:01:46 vasta tsitaadiga

Sõin just Selveri ühepajatoitu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 08:49:48 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

Coca-Cola ja Dr. Pepper jäid täna mõlemad maitsejookidega silma poes... kirsi, vanilje, vaniljekirsi icon_biggrin.gif

Kus kirsi cocat müüakse?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 10:25:59 vasta tsitaadiga

Piiril või siis https://realkeskus.ee/et/brand/77-coca-cola
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 10:41:16 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
rmc kirjutas:

Coca-Cola ja Dr. Pepper jäid täna mõlemad maitsejookidega silma poes... kirsi, vanilje, vaniljekirsi icon_biggrin.gif

Kus kirsi cocat müüakse?

Rocca Al Mares on mingi magusapood, kus müüakse kõiksugu ameerikamaa nänni. Ei mäleta, mis selle nimi oli. Mingi Candyshop vms.
Realiseerimiskeskuses oli vist kah, kuigi seal pole ammu käinud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 10:59:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
netcat kirjutas:



proovi minu meetodit, lihtsalt pead vee temperatuuri jälgima


Ma ei ole hommikuti mingil laborandi tasemel enne kohvi et mässata jäävee ja temperatuuri jälgimisega. Minu suurim saavutus kohe ärgates on kallata kohvivesi filtrisse ikka pärast kohvi asetamist sinna, ja veenduda et peale vee kastrulisse laskmist ja muna sinna asetamist ikka tuli alla ka sai mitte lihtsalt muna vees ei ligune.
Peale hommikusööki ma võiks neid trikke teha aga siis pole enam vaja.. icon_smile.gif

rmc kirjutas:


Eestis muidu nüüd Värska Vurtsvasser on muarust väga hea limonaadiasendus. Muidu mineraalvett ja limonaadi joon harva, ent soovi korral asendan pigem sellega edaspidi, vast.


Toetaks Värskat hea meelega aga kahjuks ei meeldi need. Need veed kus soolase Värska sisse on mingi puuvilja maitse pandud on ka kahjuks kohutavad.

rmc kirjutas:

Coca-Cola ja Dr. Pepper jäid täna mõlemad maitsejookidega silma poes... kirsi, vanilje, vaniljekirsi icon_biggrin.gif


Kas mõni nendest ka ainult naturaalse suhkruga oli? Dr. Pepper aastaid mingi kunstmagustajate kokteil olnud - vähemalt see mis Eestis müüakse.
Nvm: https://realkeskus.ee/et/karastusjoogid-energiajoogid/10166-coca-cola-kirsi-maitseline-330ml.html

tsitaat:
vesi ; värvaine: karamell E150d; hapestajad: fosforhape, naatriumtsitraat; magusained: aspartaam ​​ja atsesulfaam-K; looduslikud maitseained (sh taimeekstraktid, kofeiin).


Jääb ära.

napoleon kirjutas:
Ma joon viimasel ajal seda https://varska.ee/toode/piparmundi-laimimaitseline-varska-mineraal/


Hädaga võib juua, aga jällegi, soolaka maitsega vee ja teiste maitsete segu tundub imelik. Eriti vist laim on see mis on imelik.
Mündiga vetest olen viimasel ajal pruukinud Neptunase vurtsuvett.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 06.07.2023 11:36:24 vasta tsitaadiga

Kahe käega nõus - Vurtsvasseri joojad pole õiged inimesed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 12:00:32 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:

napoleon kirjutas:
Ma joon viimasel ajal seda https://varska.ee/toode/piparmundi-laimimaitseline-varska-mineraal/


Hädaga võib juua, aga jällegi, soolaka maitsega vee ja teiste maitsete segu tundub imelik. Eriti vist laim on see mis on imelik.
Mündiga vetest olen viimasel ajal pruukinud Neptunase vurtsuvett.

Mul jäi kunagi Indias käies meelde, et nad palavaga lisavad just magusatele asjadele soola. Nagu arbuusile näiteks. Arvestades kuuma ilmaga tekkivat sooladefitsiiti tundub päris mõistlik olema.
Ma asendasin ise kõik pudelis mulliveed koduse mulliveemasinaga. Kui maitset juurde tahan, siis panen siirupi juurde. Eriti hea on koduse valekirsisiirupiga.

rmc kirjutas:

Kui aus olla siis kõigi ülearuste köögimasinate vihkajana mitmendat aastat mõtlen, et vot just seda munakeetjat oleks mul vaja. Pea mitte kunagi ei õnnestu gaasipliidil pehmet muna keeta, ükskõik kui vähe tal keeda lasen ikka läheb liiga kõvaks. Kuna söön igal hommikul muna ei jääks see vidin ka niisama seisma. Aga kuna olen koi, siis pole täinud osta. Alati on targematki rahaga teha

Munakeetmine käib puhtalt timeriga. Mul on induktsioonpliidil isegi munakeetmise programm olemas, kuigi pošeeritud muna tuleb minu maitse jaoks sellega tehes natuke liiga hüübinult.
Aga kui tahad silma järgi muna keeta, siis vast olekski mõtet pošeeritud muna teha. Pealegi jääb ära koorimise vaev. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 12:10:14 vasta tsitaadiga

Pošeeritud muna on tore asi aga see pole ikka see. Hommikune pehme keedumuna, kus valge on parajalt õrn, kuid nii kõva et kannatab ilusti ära koorida, ja kollane veel keskelt pooleldi vedel. Mmm.
Kahjuks pean selle tegemiseks maale sõitma, elektripliidil pole miskipärast probleem aga vot gaasiga läheb alati viltu
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 13:07:44 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Pošeeritud muna on tore asi aga see pole ikka see. Hommikune pehme keedumuna, kus valge on parajalt õrn, kuid nii kõva et kannatab ilusti ära koorida, ja kollane veel keskelt pooleldi vedel. Mmm.
Kahjuks pean selle tegemiseks maale sõitma, elektripliidil pole miskipärast probleem aga vot gaasiga läheb alati viltu

Kui läheb liiga kõvaks, siis võta järgmine kord 10 sekundit ajast maha.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 14:15:32 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Vurtsvasserid: https://varskavesi.ee/et/varska-vurtsvasser/
Mango-Passioni ei meeldi, teised head.


Proovisin ka kunagi ja suur pettumus. Mustika oma on lihtsalt lillaks värvitud õunalimonaad, enamiku koostisest moodustab õunamahl, rabarberi-vaarika puhul samuti.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 14:37:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
rmc kirjutas:

Coca-Cola ja Dr. Pepper jäid täna mõlemad maitsejookidega silma poes... kirsi, vanilje, vaniljekirsi icon_biggrin.gif

Kus kirsi cocat müüakse?


Viimsi Selveris oli täitsa olemas eile. Veidi üllatusin ja korra (heade mälestuste pealt) kaalusin, ent purgi CC eest 1,5€ küll maksta ei kavatse icon_lol.gif

netcat kirjutas:
rmc kirjutas:


Eestis muidu nüüd Värska Vurtsvasser on muarust väga hea limonaadiasendus. Muidu mineraalvett ja limonaadi joon harva, ent soovi korral asendan pigem sellega edaspidi, vast.


Toetaks Värskat hea meelega aga kahjuks ei meeldi need. Need veed kus soolase Värska sisse on mingi puuvilja maitse pandud on ka kahjuks kohutavad.

rmc kirjutas:

Coca-Cola ja Dr. Pepper jäid täna mõlemad maitsejookidega silma poes... kirsi, vanilje, vaniljekirsi icon_biggrin.gif


Kas mõni nendest ka ainult naturaalse suhkruga oli? Dr. Pepper aastaid mingi kunstmagustajate kokteil olnud - vähemalt see mis Eestis müüakse.
Nvm: https://realkeskus.ee/et/karastusjoogid-energiajoogid/10166-coca-cola-kirsi-maitseline-330ml.html

tsitaat:
vesi ; värvaine: karamell E150d; hapestajad: fosforhape, naatriumtsitraat; magusained: aspartaam ​​ja atsesulfaam-K; looduslikud maitseained (sh taimeekstraktid, kofeiin).


Jääb ära.


1) Oled neid minu viidatuid konkreetselt proovinud? Mulle ei meeldi ka selline kombo, nagu räägid, ent need veed meeldivad. Kui gaas välja läheb, siis hakkab häirima.
2) Ei vaadanud koostist, hind hoidis eemal ostust. Kui satun, võin vaadata, kas sama, mis RK-s või muu.

kyrvas kirjutas:
Kahe käega nõus - Vurtsvasseri joojad pole õiged inimesed.

icon_lol.gif
Nagu ikka, siis maitse üle...

Tavalist mineraalvett jood? (NB! seejuures, et joodavad on muarust vaid mustika, õuna ja vaarika-rabarberi).

sukelduja, su tsitaat läks katki. Polnud minu sõnad icon_razz.gif
Aga netcat võiks gaasi puhul jah aega vähemaks võtta. Gaas on intensiivsem.

M00t kirjutas:
rmc kirjutas:
Vurtsvasserid: https://varskavesi.ee/et/varska-vurtsvasser/
Mango-Passioni ei meeldi, teised head.


Proovisin ka kunagi ja suur pettumus. Mustika oma on lihtsalt lillaks värvitud õunalimonaad, enamiku koostisest moodustab õunamahl, rabarberi-vaarika puhul samuti.

Mustika omas on mustikat ja õuna vastavalt 13% ja 37%, jah, ent värvituse osas seal värvi olla ei tohiks vist. Sesmõttes ongi need ka ülilahedad, et pole midagi lisatud. Mineraalvesi ja mahl(ad) + gaas. Maitse osas mulle sobib - mustikavesi ei meeldiks, ent see maitseb nagu mustsõstra oma ning meeldib.
Õuna-põhi mulle ka sobib - hoiab hinda normaalsena (kuigi ise ostan vaid soodukaga) & muarust rabarberi-vaarika puhul oleks oht liigseks magususeks. Agajah, maitseasi.

Muarust täpselt parajad, sellised, mida võiks ise teha, ei ole tehisliku maitsega & mineraalvett muidu ei tarbiks (v.a. väga-väga-väga harva), selles kombos OK, abiks ikka.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 15:39:46 vasta tsitaadiga

Ainus "mullivesi mahlaga" mis mulle maitsenud on, oli kirsi Schörle kus oli reaalselt mingiteist protsenti kirsimahla. Muidugi niipea kui selle avastasin ja tuvastasin et see kõlbab juua kadus see müügilt ära.
Kunagi, veel enne kui iga saunatagune hakkas oma võilillevarre limonaadi turustama, oli hipsterijookide riiulites selline roheline koonusjas pudel gaseeritud õunamahlaga. Mitte mingi vusser vaid 100% mahl, vähemagus. Mingi inglise toode. See oli ka joodav, nagu kaine inimese siider.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2023 17:29:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
õunamahl 25% ja kirsimahl 12%

See Schörle samamoodi õunamahl pigem.. kõik need vurtsid ja schörled samasugused enamjaolt õuna maitsega.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.07.2023 18:40:03 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
libe kirjutas:
netcat kirjutas:



proovi minu meetodit, lihtsalt pead vee temperatuuri jälgima


Ma ei ole hommikuti mingil laborandi tasemel enne kohvi et mässata jäävee ja temperatuuri jälgimisega. Minu suurim saavutus kohe ärgates on kallata kohvivesi filtrisse ikka pärast kohvi asetamist sinna, ja veenduda et peale vee kastrulisse laskmist ja muna sinna asetamist ikka tuli alla ka sai mitte lihtsalt muna vees ei ligune.
Peale hommikusööki ma võiks neid trikke teha aga siis pole enam vaja.. icon_smile.gif
aga proovi üks õhtu teha, võibolla hakkab meeldima icon_cool.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2023 03:58:23 vasta tsitaadiga

Kas olete juba hommikust võtt?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2023 07:58:01 vasta tsitaadiga

ainus vesi, mida nädalas plokk läheb on vytautas - kõik maitseveed thumbs_down.gif
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2023 20:55:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:
6 July 2023 EFSA shares its conclusions on the peer review of glyphosate with the European Commission and Member States to inform the decision they will take about whether to keep glyphosate on the EU list of approved pesticide active substances. EFSA publishes a factsheet and a press release, summarising the conclusions. The full conclusions are expected to be published by the end of July 2023 and the background documents relating to the risk assessment and peer review are expected to be published between the end of August and the middle of October 2023.

https://www.efsa.europa.eu/en/topics/topic/glyphosate

EFSA did not identify any critical areas of concern in its peer review of the risk assessment of the active substance glyphosate in relation to the risk it poses to humans and animals or the environment. A concern is defined as critical when it affects all proposed uses of the active substance under evaluation (e.g. pre-sowing uses, post-harvest uses etc.), thus preventing its approval or renewal.

In 2022, the European Chemicals Agency (ECHA) carried out a hazard assessment of glyphosate and concluded that it did not meet the scientific criteria to be classified as a carcinogenic, mutagenic or reprotoxic substance. EFSA used ECHA’s hazard classification for the purposes of the EU risk assessment on glyphosate.


Video: https://twitter.com/EFSA_EU/status/1676959187958657026
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2023 21:31:03 vasta tsitaadiga

ainus vesi, mida nädalas plokk-paar läheb on SULIKO - kõik maitseveed thumbs_down.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.07.2023 15:54:48 vasta tsitaadiga

https://kitchen-joy.eu/products/?lang=en

promos praegu 1 karp 2,39€, kui osta 2tk

sitaks hea kraam ja mõistlik ports

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2023 01:57:13 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Mustika omas on mustikat ja õuna vastavalt 13% ja 37%, jah, ent värvituse osas seal värvi olla ei tohiks vist. Sesmõttes ongi need ka ülilahedad, et pole midagi lisatud. Mineraalvesi ja mahl(ad) + gaas. Maitse osas mulle sobib - mustikavesi ei meeldiks, ent see maitseb nagu mustsõstra oma ning meeldib.

Koduleht paneb villast neil ikka. Poes ongi mustsõstra oma. Tunduski veits kahtlane.

SKG kirjutas:
tsitaat:
6 July 2023 EFSA shares its conclusions on the peer review of glyphosate with the European Commission and Member States to inform the decision they will take about whether to keep glyphosate on the EU list of approved pesticide active substances. EFSA publishes a factsheet and a press release, summarising the conclusions. The full conclusions are expected to be published by the end of July 2023 and the background documents relating to the risk assessment and peer review are expected to be published between the end of August and the middle of October 2023.

https://www.efsa.europa.eu/en/topics/topic/glyphosate

EFSA did not identify any critical areas of concern in its peer review of the risk assessment of the active substance glyphosate in relation to the risk it poses to humans and animals or the environment. A concern is defined as critical when it affects all proposed uses of the active substance under evaluation (e.g. pre-sowing uses, post-harvest uses etc.), thus preventing its approval or renewal.

In 2022, the European Chemicals Agency (ECHA) carried out a hazard assessment of glyphosate and concluded that it did not meet the scientific criteria to be classified as a carcinogenic, mutagenic or reprotoxic substance. EFSA used ECHA’s hazard classification for the purposes of the EU risk assessment on glyphosate.


Video: https://twitter.com/EFSA_EU/status/1676959187958657026


Kui glüfosaadi teema huvi pakub, siis peaks huvi pakkuma ka meie kohaliku teadlase teemakohane teadusest pakatav info: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11044942#11044942
Kui see, aga, huvi ei paku, siis on huvi vast pigem ühekülgse info vastu, vaid :]
Ebateaduslik.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2023 03:17:12 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
SKG kirjutas:
tsitaat:
6 July 2023 EFSA shares its conclusions on the peer review of glyphosate with the European Commission and Member States to inform the decision they will take about whether to keep glyphosate on the EU list of approved pesticide active substances. EFSA publishes a factsheet and a press release, summarising the conclusions. The full conclusions are expected to be published by the end of July 2023 and the background documents relating to the risk assessment and peer review are expected to be published between the end of August and the middle of October 2023.

https://www.efsa.europa.eu/en/topics/topic/glyphosate

EFSA did not identify any critical areas of concern in its peer review of the risk assessment of the active substance glyphosate in relation to the risk it poses to humans and animals or the environment. A concern is defined as critical when it affects all proposed uses of the active substance under evaluation (e.g. pre-sowing uses, post-harvest uses etc.), thus preventing its approval or renewal.

In 2022, the European Chemicals Agency (ECHA) carried out a hazard assessment of glyphosate and concluded that it did not meet the scientific criteria to be classified as a carcinogenic, mutagenic or reprotoxic substance. EFSA used ECHA’s hazard classification for the purposes of the EU risk assessment on glyphosate.


Video: https://twitter.com/EFSA_EU/status/1676959187958657026


Kui glüfosaadi teema huvi pakub, siis peaks huvi pakkuma ka meie kohaliku teadlase teemakohane teadusest pakatav info: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11044942#11044942
Kui see, aga, huvi ei paku, siis on huvi vast pigem ühekülgse info vastu, vaid :]
Ebateaduslik.

Jah, tõesti, tundub äärmiselt ühekülgne ja ebateaduslik /s
tsitaat:
Today we have finalized 3 years of work on the assessment of glyphosate. We have reviewed thousands of studies, including the ones we obtained via our public consultation.
...
This is the most comprehensive and transparent assessment of glyphosate to date.

tsitaat:
Transparency of the process

“The risk assessment and peer review of glyphosate represents the work of dozens of scientists from EFSA and the Member States in a process that has spanned over three years. It is based on an evaluation of many thousands of studies and scientific articles, and also incorporates valuable input gathered during the public consultation” said the Head of EFSA’s Risk Assessment Production Department, Guilhem de Seze.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2023 13:06:49 vasta tsitaadiga

Ühekülgne ja ebateaduslik on suhtumine, et kohalike teadlaste teaduspõhine materjal ei paku huvi, kuna oluline ei ole mitte sisulistest asjaoludest aru saamine, vaid uskumuste kinnitamine.
St. valdkonnapõhine teadus pakub huvi vaid siis kui see kinnitab olemasolevaid uskumusi.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 474, 475, 476 ... 541, 542, 543  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.