Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia müüb online.ee e-posti keskkonna märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 19.06.2023 11:44:04 vasta tsitaadiga

d3t, Enamus kontod ju ei saa isikuliselt kokku viia. Aga arvata oma regulatsiooniga teatud kuumaksete mittelaekumiste puhul konto lihtsalt kustutatakse? Aga 8 augustist hakkab siis kuumakse jooksma?
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.06.2023 11:54:17 vasta tsitaadiga

raul141 kirjutas:
d3t, Enamus kontod ju ei saa isikuliselt kokku viia. Aga arvata oma regulatsiooniga teatud kuumaksete mittelaekumiste puhul konto lihtsalt kustutatakse? Aga 8 augustist hakkab siis kuumakse jooksma?

Miks ei saa? Mu online konto on pärit hot.ee ajast mis omakorda on pärit dialup ajast. Dialup ajast leping ju olemas teoorias.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.06.2023 11:59:46 vasta tsitaadiga

See dokk, kust see tasulisus kunagi välja tuli, on endiselt üleval ning peaks pildi ilusasti kokku panema:

https://www.fjordmail.no/online-ee-english/
tsitaat:
Please note that by 5 September, you will need to have an active subscription to keep using your Online.ee email. The price for this subscription is €4.99 per month including VAT, and the subscription must be activated between 8 August and 5 September.


Ehk siis, 8. augustist tuleb uus peremees, teenuse tingimused olid ülevalpool. Ja septembrist muutub e-posti võimalus arvatavasti "tasuliseks sisuteenuseks", ise otsustad kas võtad või ei...

d3t kirjutas:
raul141 kirjutas:
d3t, Enamus kontod ju ei saa isikuliselt kokku viia. Aga arvata oma regulatsiooniga teatud kuumaksete mittelaekumiste puhul konto lihtsalt kustutatakse? Aga 8 augustist hakkab siis kuumakse jooksma?

Miks ei saa? Mu online konto on pärit hot.ee ajast mis omakorda on pärit dialup ajast. Dialup ajast leping ju olemas teoorias.

Sinu puhul küll, aga ma pakuks et peale dialupi aega on hotti tulnud väga palju kasutajaid juurde, tasuta e-posti konto pärast.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 19.06.2023 12:04:26 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
d3t kirjutas:
raul141 kirjutas:
d3t, Enamus kontod ju ei saa isikuliselt kokku viia. Aga arvata oma regulatsiooniga teatud kuumaksete mittelaekumiste puhul konto lihtsalt kustutatakse? Aga 8 augustist hakkab siis kuumakse jooksma?

Miks ei saa? Mu online konto on pärit hot.ee ajast mis omakorda on pärit dialup ajast. Dialup ajast leping ju olemas teoorias.

Sinu puhul küll, aga ma pakuks et peale dialupi aega on hotti tulnud väga palju kasutajaid juurde, tasuta e-posti konto pärast.

Kahtlen sügavalt, Gmai/Outlook/iCloud on domenieerinud liiga tugevalt, et Online.ee Keskkond üldse kanda saaks kinnitada. Tean et osad väikefirmad kasutasid seda tänu lightweight CRM süsteemile ja Voip integratsioonile kuid IMHO oli see too little, too late. Ja kuna effort ei jätkunud siis dev/null on õige lõppkoht.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.06.2023 12:21:50 vasta tsitaadiga

Eelpool Tanel pani siin kohaliku statistika:
Tanel kirjutas:
indrek11 kirjutas:
Tanel saab suve lõpus väljavõtte teha, et kui paljudel kasutajatel profiilis hoti ja neti aadressidega emailid ära kadusid icon_smile.gif ise andsin juba panuse

Hetkel veel 22251 kontot siin @hot.ee lõpuga, ehk ca veerand registreeritud kasutajate koguarvust.
Gmailiga kontosid ca 10 000 rohkem.

Kahjuks see statistika ei ütle, palju oli hotmail/outlook kontosid, kuid tuleb arvestada et ka see on kergelt kallutatud, sest võib oletada et siin on koos rohkem tehnikakallakuga rahvas, kelle ootused e-postile on suuremad. Samas ei tasu unustada kõiki meie tädi Maalisid ja onu Heinosid, kellel oli vaja lihtsalt e-posti kontot ning olulisteks teguriteks eestikeelne kasutajaliides ja asja lihtsus. Pealegi, kas keegi oskab öelda, millal hot.ee üldse tuli, mul pole hetkel aega otsida, aga tunne ütleb, et ikka tükk jagu enne gmaili (icloudist rääkimata), hotmail oli küll vist juba olemas.


viimati muutis pppd 19.06.2023 13:00:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2023 12:54:17 vasta tsitaadiga

Hot.ee ja mail.ee olid siinmail vist esimesed kus tavainimene omale tasuta mailiaadressi sai teha. Gmail tuli jah palju aega hiljem.
Et vale muljet ei jääks, siis eks kindlasti oli neid tasuta e-posti pakkujaid välismaal ka ehk ma ei väida, et need nüüd kogu maailmas midagi täiesti uut olid. Aga tol ajal olid otsimootorid üsna lapsekingades ja neti.ee kataloogis välismaiseid ju polnud icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 19.06.2023 13:27:42 vasta tsitaadiga

mina tegin oma hot.ee emaili umbes 25a tagasi icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2023 13:58:57 vasta tsitaadiga

Ma õnneks polegi neid tasuta e-maile oma peamise e-mailina kunagi kasutanud. Alguses tegi üks hea tuttav enda hallatavas serveris postkasti(sai teist veel üle telneti pine-ga lugemas käidud, olid ajad) ja hiljem haldasin ise üht serverit, kuhu sai nii endale kui mõnele sõbrale postkast tekitatud. Nüüd on oma domeen ja VPS.... parem maksan oma lõunad ise kinni kui saan hiljem teada mis see tasuta lõuna tegelikult maksma läks icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 19.06.2023 15:50:21 vasta tsitaadiga

Ma olen nagu aru saanud, et vastavalt tingimuste punktile 4.5 on "Online.ee keskkonna kasutamine tasuta". Tasu eest hakatakse looma Sisuteenuseid, mida seni Online juures ei ole olnud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 19.06.2023 16:07:09 vasta tsitaadiga

ma ei oskagi seda vasturääkivust mitte mingit muud moodi seletada, et "keskkonda" saad tasuta edasi kasutada, kuid e-posti teenus seal sees saab olema tasuline.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 27.06.2023 11:08:22 vasta tsitaadiga

Hot kast oli hea spämmi jaoks. Mul mingi ~50 epoodide kontot tehtud hot meilile. Aga hotil on mingi delay. Kuni 10min viivitusega tulevad meilid (oleneb kust).
Peab ming Gmaili konto spämmi jaoks tegema siis ja kõikide eepoodide meilid ära muutma, kui üldse saab. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 28.06.2023 11:29:15 vasta tsitaadiga

eilses telia kirjas puudub info et teenus muutub tasuliseks

https://www.fjordmail.no/online.ee/


kasutustingimuses kirjas et kasutamine on tasuta
https://www.fjordmail.no/online-ee-terms/


tsirkus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 28.06.2023 12:04:56 vasta tsitaadiga

A kenasti kirjas, et tasuliste teenuste eest tuleb tasuda vastavalt hinnakairjale, e-kirjandus kuulub sinna. Online.ee KKK rubriiki saab näiteks tasuta lugeda. icon_razz1.gif
_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 28.06.2023 16:10:08 vasta tsitaadiga

Tegelikult peaks kõigile klientidele tulema ametlik teavitus meilile, et kui teenuse kasutamist ei soovi jätkata, peab teenuse kasutamisest loobuma. See pole normaalne tegelikult, et inimene peab mõistatama kas ja kui palju läheb tasuliseks.
online.ee keskkonnal ei ole praegu mingit arveldussüsteemi tavakliendil võimalik kasutada. Jah võib juhtuda, et saadetakse e-mailiga arve, aga kui KKK-s kirjutatakse et tellimus tuleb aktiveerida siis see eeldab seda, et inimene annab mingis konkreetses vormis kinnituse et ta on nõus tasu eest teenuse kasutamist jätkama. Kas lepingumuudatus, e-makse vms, ilma juriidilise kinnituseta pole ükski leping (ka nt tasuta kasutusleping) tegelikult juriidilises mõttes kehtiv. Peab kasvõi tingimustega nõustuma, lisades linnukese vastavasse ruutu vms- päris ilma ei saa.
Võta ükskõik milline veebis müüdav teenus- Tahad veebimajutust- sõlmi leping ja maksa (esmane sissemakse vms). Tahad tasulist lisamahtu juurde, vali endale meelepärane pakett ja maksa. Ei ole nii, et kuskil on peenes kirjas üleval, et alates x kuupäevast köhi pappi ja mingit muud valikuvõimalust ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2023 20:39:34 vasta tsitaadiga

Arvestades, et suur osa kasutasid hot.ee postkasti spämiboksina ja nüüd tõenäoliselt väga paljud panevad oma e-maili kinni, siis palju Fjordmail reaalselt sellest ostust kasu saab? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 28.06.2023 23:49:34 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
Tegelikult peaks kõigile klientidele tulema ametlik teavitus meilile, et kui teenuse kasutamist ei soovi jätkata, peab teenuse kasutamisest loobuma. See pole normaalne tegelikult, et inimene peab mõistatama kas ja kui palju läheb tasuliseks.


Teenus läheb üle 8. august. Uus omanik üle võtab eks annab siis teada mis või kuidas hakkab olema. Telia nüüd kellegi teise ettevõtte suuvoodriks külle ei hakka, et ennatlikult mingeid kirju saadab. Kuna Keskkond kohandatakse niikuinii ümber (kirjad ja postkasti sisu jääb alles koos aadressiga kuid UI ja postkast ise fjordmail'i tingimsute ja juttude järgi muutub - otse ei öelda mis muutub kuid asjad mis välja toodud, et jäävad vihjavad, et mida ei nimetata see muutub) siis sisse logides mingi TOS kinnitus ette visata linnukese märkimisek/kinnitamiseks suht nohu või uue keskkonna esma kasutamise seadistamisel ennast kinnitada krediidi andmetega vms sellisega.

_________________
Inflation Nation
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 29.06.2023 16:06:19 vasta tsitaadiga

Üks asi on omaniku vahetus, reaalselt oleks viisakas keskkonna müüjal klientidele, kes enne müügitehingu kuupäeva konto tegid, mingit väikestki hüvitist maksta. Isegi nenedele, kes lähevad selle teenusega kaasa. Ma pean hullult mõtlema, kellele ma seda e- maili jaganud olen. On inimesi, kes korra aasta kirjutavad ja konto kustumisel inimene ei saagi minuga eales ühendust. Juriidiliselt moraalne kahju?
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 29.06.2023 16:55:09 vasta tsitaadiga

raul141 Tegelikult on see selline olukord, et kontaktandmete muutmine on ikka iga isiku oma mure. Nii juriidilistel isikutel kui ka eraisikutel. Pole näiteks panga asi kliendi kontaktandmeid uuendada ja pole ka teenuspakkuja süüdi kui vahepeal on e-mail muutunud ja sulle e-arveid kkohale ei jõua. Ikka klient peab uuendama andmeid, väga paljud ettevõtted pakuvad iseteenindusse sisse logides vajadusel uuendada andmeid, vahet pole, kas oled vahepeal elukohta muutnud, vahetanud telefoninumbrit või e-maili.
Eraelus muidugi võib olla kontakte päris palju kellele peab teatama, aga see pole ka e-maili teenuspakkuja mure, et sa pead kedagi sellest teavitama.

Soliidne juriidiline isik annab ka teada, kui ettevõtte kontori aadress või kontaktid on muutunud või teavitatakse näiteks ühinemisest või uue ärinime kasutuselevõtust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 29.06.2023 17:54:54 vasta tsitaadiga

BA79, Nõus, see millele ma viitasin oli midagi muud. Need osalised näited tlf numbri muutus kasvõi, on minu kohus, e- maili näitena, ei tekigi ju pangale mingit süütunnet, antud teemaalgatust jälgides. Teiseks- klient peab uuendama andmeid, et umbes mul on kohustus jälgida oma postkasti, mis sinna tuleb ja mis tulevik toob. On kliente, kes võivadki kasvõi kohtutäituri ohvriks sattuda. Ma ei too paadunuid kõrvale kaldujaid, vaid, kes ongi kasvõi elektrilevile "kaablimaksu " maksmata jätnud seoses panga otsekorralduste tõrgetega või konto mittepiisava vahendite tulemusena makse ei teostu. Vaene inimene , kes ongi "inimkonna poolt hüljatud", hakkab ukse taga käima "täituur". Me juba teame, kuidas see asi lõppeb. Kui sa ütled, et see ei ole võimalik, siis kahjuks see saabki olema nii.
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 30.06.2023 00:46:57 vasta tsitaadiga

Õnneks ei saa asi kodaniku jaoks nii hulluks minna.
Kodanik märgin sellepärast, et see hot.ee, online.ee jms kasutaja, ei ole arvelduse mõistes klient, ta lihtsalt kasutab tasuta meili teenust.
(hüvitise osas on selge, et kui klienti pole, arveid ei maksta, ei saa ka kellelegi torumees@hot.ee'le hüvitist maksta, isegi moraalselt mitte icon_biggrin.gif)

Kodanik sai küll teavitused kuu tagasi selle tasuta online.ee meilikeskkonna muudatuste osas.
Saab ilmselt augustis uue teavituse kui teenuse haldaja on uus.
Siis saab veel meilile teavituse, et mis ajast midagi muutub.
Siis saab veel teavituse, et kas soovid uue teenusega liituda ja kas see maksab jne.

Loodetavasti kuu enne tasuliseks mineku teavitust, on veel võimalik kasutajatel kontaktandmed erinevates teenustega seotud keskkondades muuta või siis alustab tasulise teenusega.
Iseenesest on kõik eelnevad ja tulevased tegevused tehtud. Lihtsalt paratamatult puudutab see väga palju lihtsaid interneti kasutajaid, kes peavad tegema väga palju muudatusi, või maksma.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 30.06.2023 00:54:21 vasta tsitaadiga

Veel ma mingit teavitusmaili selle kohta ei ole saanud, ainult see info mis meedias on liikunud. Samas aega veel on.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 30.06.2023 10:22:21 vasta tsitaadiga

Online sisselogides kuskilt mul viskas mingi "tuleb muutus" teate ette. Ei süvenenud aga nüüd ei leia üles mis see oli.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 30.06.2023 15:35:24 vasta tsitaadiga

Teavitus tuli, aga sellest tekstist ei selgunud muud, kui et muutuse täpsem sisu selgub augusti alguses.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2023 15:52:49 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Arvestades, et suur osa kasutasid hot.ee postkasti spämiboksina ja nüüd tõenäoliselt väga paljud panevad oma e-maili kinni, siis palju Fjordmail reaalselt sellest ostust kasu saab? icon_biggrin.gif

Tõenäoliselt ei saagi kliendibaasina. Pigem Telia maksab neile likvideerimisteenuse eest, et saaks tülikast tasuta igandist vabaks. Serveriruumi maksva kliendi seadmete jaoks ruumi juurde ja inimressursi ka lõpuks hot'i toe pealt maha. PR mõttes on valutum "maha müüa" kui sulgeda. Viimasel juhul võidaks trotsist tasulised teenused ka nahhui saata ja konkurendi juurde minna.

Mul ka mõned hot'i aadressid (ka HV foorumi jaoks) ja maksma ma nende eest küll ei hakka. Juba kasvõi seetõttu, et ei hakka ühtki anonüümset spambox'i oma idendiga siduma (uute direktiivide järgi tulekski ilmselt sellisest lahti saada - siis terrorist regab endale ka kenasti eesnimi.perenimi@terror.eu adre). On ka gmaili aadresse ja on ka oma domeene.

Peab nuputama, mida HV profiili panna. Pole probleemi sellega, kui Tanel reaalset identi näeb/teab, aga pigem hoidun eesnimi.perenimi sisaldavate aadresside profiilides liiga laialdasest kasutamisest. Pole ka kontoandmeid leechinud häkkeril vaja täpselt teada, kelle andmed ta sai (tervitame Tõnut icon_smile.gif).

Huvitav, et hot.ee pealt oli kunagi vaja populaarne teenus maha nügida ja see domeen seisab siiani jõude? Või loodeti tõesti mingist suhtlus.ee-st tulus keskkond tekitada? 20-aastase särasilmse turundaja unistus?
Nimeserveridki veel ns.elion.ee, mis enam ammu midagi ei lahenda...

sarvik kirjutas:
Veel ma mingit teavitusmaili selle kohta ei ole saanud, ainult see info mis meedias on liikunud. Samas aega veel on.

Eks saadavad hajutatud koormusega. Ühele kontole mul on tulnud 21.06, teisele 29.06. Mõned veel ootel.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 02.07.2023 17:54:14 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Huvitav, et hot.ee pealt oli kunagi vaja populaarne teenus maha nügida ja see domeen seisab siiani jõude? Või loodeti tõesti mingist suhtlus.ee-st tulus keskkond tekitada? 20-aastase särasilmse turundaja unistus?

suhtlus.ee leivanumber pidi olema väikeettevõtted (mõtle juuksur, küünetehnik jne) kelle kliendibaas siis sinna sisse imporditakse, kasutatakse kalendrit aegade bookimisest ja siis telefoni vastu võttes, näitab lauapeal IP telefon läbi suhtlus.ee telefoniraamatu et kes helistab jne. Ja siis aegapidi lubasid sinna edasi arendada featuresid mis just väikeettevõttel silma särama paneks. See oli siis lanseerimise ürituse ajal toimiunud messaging, demod ja seletus investoritele.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Telia müüb online.ee e-posti keskkonna mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.