|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
09.06.2023 16:16:19
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Täna tegin tellimuse ja huvipärast vaatasin tellimise jälgimist. Ma ei eeldagi et homme ülehomme peaksin paki saama a et eeldatav tarneaeg on viies juuli....mida kuradit nagu. |
Loodetavasti nii kaua ei lähe. Mul oli sama asi Mai keskel tellimust tehes. Näitas Juuni algust. Kätte sain siiski Mai kuus juba.
Ju nad panevad igaks juhuks pika tarneaja, et kaebusi vähendada.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.06.2023 16:17:09
|
|
|
Muhekas, mida tellisid? Kas oli laos või tellitav?
5. juuli on paljuvõitu küll, selle ajaga saaks isegi aliexpressist kätte, aga kui miskit erilisemat oli, siis võib-olla tõesti polegi Euroopa ladudes seda.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
09.06.2023 16:29:29
|
|
|
Nagu tellimustest olen näinud, eeldatav tarneaja kuupäev lisatakse automaatselt vastavalt kõige hilisemale.
Kui tarneaeg on nt 7-14tp, siis kuupäev lisatakse 14tp järgi. Tihti olen saanud kauba varem.
Tarneaeg on iga kauba juures olemas, seega märgitud kuupäev ei saa tulla üllatusena.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.06.2023 19:19:22
|
|
|
| Galadorist tuleb alati varem kui see kuupäev. AT-st ei ole enam julgenud miskit tellida siinseid postitusi lugedes.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
09.06.2023 21:24:27
|
|
|
Vaatasin ka , et mõlemas kohas on laos (Galador vs AT vist oli isegi kohal ). AT-s oli 10 odavam hind aga kuna ei viitsi nädal - kaks oodada , et pealinna lillepoest asi teele pannakse, siis tellisin Galadorist. Edit: 5800x3d jutuks siis.
Kohale ei viitsinud minna . Ja miks peakski kui saab kodu juures peale tööd pakiautomaadist kätte. Ummikust keerata poodi? Milleks?
Minu enda rekord on see, et üks DX racer tool tuli mulle Saku tänavalt Pääskülla kolm nädalat. Saan jah aru, et DPD ja muu jama veel aga see ei ole minu probleem.
Garantiiga on mul siiani asjad väga väga hästi olnud. 5+++ peaks isegi ütlema.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
09.06.2023 22:42:11
|
|
|
| aff kirjutas: |
| Garantiiga on mul siiani asjad väga väga hästi olnud. 5+++ peaks isegi ütlema. |
Galadori garantiiga?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
09.06.2023 23:19:16
|
|
|
| skyTronic kirjutas: |
| aff kirjutas: |
| Garantiiga on mul siiani asjad väga väga hästi olnud. 5+++ peaks isegi ütlema. |
Galadori garantiiga? |
Ei ikka AT garantiiga. Meeletus koguses midagi pole saatnud aga oli üks 2.5k euri monitor ,mis ostetud aastal 2018 ja sain vähese vaevaga pärast kahte korda garantiis käimises korraliku isendi. Va karp. (selle viisin praktiliselt uuena aga tagasi sain laos lohistatud pasa). aga noh sisu oluline.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
09.06.2023 23:26:56
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Muhekas, mida tellisid? Kas oli laos või tellitav?
5. juuli on paljuvõitu küll, selle ajaga saaks isegi aliexpressist kätte, aga kui miskit erilisemat oli, siis võib-olla tõesti polegi Euroopa ladudes seda. |
Ehh eks ma olen ise pime ka..hiire ostsin a hiljem märkasin alles, et toode on tellitav ja läheb aega 5-17 tööpäeva.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
13.06.2023 13:38:07
|
|
|
Kuidas AT-l see uus süsteem on, kui kaup kohal kas tuleb eraldi teade, või peab selle "eeldatav tarneaeg 7. juuni 2023" peale kaubale järgi minema?
veel ei ole läinud aga narr oodata ka kui tegelt kaup ootab mind..
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.06.2023 07:51:39
|
|
|
| Prillpapa kirjutas: |
Kuidas AT-l see uus süsteem on, kui kaup kohal kas tuleb eraldi teade, või peab selle "eeldatav tarneaeg 7. juuni 2023" peale kaubale järgi minema?
veel ei ole läinud aga narr oodata ka kui tegelt kaup ootab mind.. |
Helista esindusse ja uuri, kas on kohal?
Siiani seda uut süsteemi usaldada ei julge.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
16.06.2023 08:42:04
|
|
|
| Sain oma paki oodatust palju varem kätte. Täiesti ime
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
21.06.2023 18:21:50
|
|
|
tellisin hiire, tarneaeg oli kuni 17 tööpäeva,
sain kätte 7.tööpäevaga
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
30.06.2023 22:06:39
|
|
|
Millised on siinsete kasutajate kogemused järgnevaga...
Monitoril esineb tõsine ekraani defekt juba mõne tunnise kasutamise jooksul peale ostu. Defekt on püsiv.
On võimalik suhteliselt kiiresti välja vahetada või peab ootama nädalaid/kuid?
Kas uut üldse on võimalik saada või tuleb remonditud tootega leppida?
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dwert123
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2008
|
01.07.2023 15:06:30
|
|
|
Vastupidi.
Kirjutasin enda Ultrasharpiga seoses neile supporti, kuna kaupleja ütles et Elko neid enam ise väga ei taha tagasi.
Tahtsid pilte/videot veast ja sn kleebisest. Paar päeva hiljem oli asendusmonitor UPS-iga ukse taga, vana monitori pidin uue monitori karbiga neile tagasi saatma, kleebis oli pakendis kaasas mis peale panna.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
01.07.2023 15:41:32
|
|
|
| dwert123 kirjutas: |
| Kirjutasin enda Ultrasharpiga seoses neile supporti |
Delli supporti?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
01.07.2023 16:06:10
|
|
|
Siin peab vaatama erinevate tootesarjade garantiitingimusi kui tahta ise otse asju ajada. Apple ei taha üle maailma esimese aasta jooksul peale ostmist suurt midagi näha ja ei küsi küsimusi. Delli Ultrasharp monitoridel piisab ühest surnud pikslist, et läheks garantii alla, mõnel teisel tootjal peab ka kallimatel monitoridel olema ikka päris mitu surnud pikslit, et garantii käiku läheks. Isegi võib olla nii teatud juhtudel, et võtad pakist monitori välja, on surnud piksel peal - ja polegi midagi teha.
Lisaks on surnud piksleid erinevaid tüüpi, eredad ja tumedamad. Tumedamaid võib rohkem olla nii mõnegi mudeli puhul.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dwert123
HV vaatleja
liitunud: 15.04.2008
|
02.07.2023 14:59:06
|
|
|
| skyTronic kirjutas: |
| dwert123 kirjutas: |
| Kirjutasin enda Ultrasharpiga seoses neile supporti |
Delli supporti? |
Pärast kauplejaga suhtlemist, jah, kirjutasin ise otse Delli supporti. Eelistan tootjatega suhtlemist või otse ametliku hooldusega suhtlemist kauplejatega suhtlemisele. Saab tavaliselt kiiremini ja paremini lahendid endale/töökohale.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
04.07.2023 08:56:04
|
|
|
| laurx, see peaks tulema 5.07 Tartu
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.07.2023 09:58:38
|
|
|
| dwert123 kirjutas: |
| skyTronic kirjutas: |
| dwert123 kirjutas: |
| Kirjutasin enda Ultrasharpiga seoses neile supporti |
Delli supporti? |
Pärast kauplejaga suhtlemist, jah, kirjutasin ise otse Delli supporti. Eelistan tootjatega suhtlemist või otse ametliku hooldusega suhtlemist kauplejatega suhtlemisele. Saab tavaliselt kiiremini ja paremini lahendid endale/töökohale. |
Kui kõik läheb sujuvalt on müüjat vahele jättes, tootja/ametliku hooldusega otse suheldes võimalik kiiremini asjad korda saada.
Kui läheb keeruliseks siis seaduse järgi vastutab eraisikust ostja korral, juriidilisest isikust müüja probleemi lahendamise eest.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
04.08.2023 11:21:30
|
|
|
Hei.
Selline töö AT komplekteerijate poolt.
Oskus töölised. Peale kauba paigaldati AIO valesse kohta ka.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
04.08.2023 11:45:13
|
|
|
| Aspiriin kirjutas: |
| Peale kauba paigaldati AIO valesse kohta ka. |
Saad täpsustada seda lauset. Pead silmas siis AIO radiaatorit?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
04.08.2023 12:02:06
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Aspiriin kirjutas: |
| Peale kauba paigaldati AIO valesse kohta ka. |
Saad täpsustada seda lauset. Pead silmas siis AIO radiaatorit? |
Helistasin, saatsin kirju et palun paigaldada radiaator ülesse.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
04.08.2023 15:53:42
|
|
|
| huvitav kilega seda panna on klass omaette ikka... kuskilt otsast ei saa pädev tehnik olla:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Voyage
HV Guru
liitunud: 07.01.2004
|
04.08.2023 16:44:30
|
|
|
“Teostame peale komplekteerimist ka põhjaliku koormustesti”
|
|
| Kommentaarid: 826 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
655 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
04.08.2023 21:56:33
|
|
|
| Voyage kirjutas: |
“Teostame peale komplekteerimist ka põhjaliku koormustesti”  |
IDLE oli mul juba 90c...
ilmselgelt seda ei teostatud minu puhul...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
04.08.2023 22:10:30
|
|
|
| Küsi selle teenuse eest tasutud raha tagasi. Kehvasti tehtud ja koormustest tegemata, selline asi pole OK
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreL
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2009
|
05.08.2023 01:54:58
|
|
|
| Aspiriin kirjutas: |
Hei.
Selline töö AT komplekteerijate poolt.
Oskus töölised. Peale kauba paigaldati AIO valesse kohta ka.
Spoiler 
|
Sõber ostis kaks aastat tagasi AT komplekteeritud kasti. Pelas sellega mitu kuud, enne kui tegin ta arvutile hoolduse ja avastasin et CPU temp hüppab kohe 99 kraadi. Võtsin AIO CPU pealt maha ja täpselt sama vaatepilt. Ma olin lihtsalt sõnatud 😀
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
05.08.2023 12:49:42
|
|
|
| Võta nende koduleht lahti ja vaata mis palka seal pakutakse, pole siis ime kui selline porr, läheb töötasuga kokku kűll see kvaliteet ilmselt töötajatel 0 mott seal midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
05.08.2023 14:18:21
|
|
|
Ei leia enam teemat, aga on keegi Arvutitargast siin, kes teeks juppidele pakkumise ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.08.2023 14:22:04
|
|
|
| miga kirjutas: |
Ei leia enam teemat, aga on keegi Arvutitargast siin, kes teeks juppidele pakkumise ?  |
Võib-olla mõtled seda teemat https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10839664
aga üldiselt juppidega on marginaal suht madal ja pisikese koguse puhul mingit tuntavat soodustust ilmselt kuskilt ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
05.08.2023 14:27:10
|
|
|
| miga kirjutas: |
Ei leia enam teemat, aga on keegi Arvutitargast siin, kes teeks juppidele pakkumise ?  |
Oü-ta nagu tänapäeval kombeks.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
05.08.2023 23:26:13
|
|
|
Ma ei saa aru, miks Arvutitark tegeleb inimeste "petmisega"?
Müüakse krüpto buumi aegse ulme hinnaga eelmise põlvkonna juppe!
Inimesed, kes ei tea arvuti riistvarast midagi, vaatavad hinda. Kui komplekt maksab palju, siis võiks olla hetke tipp.
See liigitub minu jaoks inimeste eksitamisega ehk petmiseks.
Selliseid pakkujaid leiab palju eBayst, kuid Eesti ühest tipp arvutisalongist seda ei ootaks! Kui jäi kalli hinnaga kaup kätte, firmana saate selle maha kanda ühel hetkel kui võtate kasvõi enda inimeste "tööarvutiks" vms.
Näide:
https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/lauaarvutid/arvutitark-pc/it-amd-r9-gamer-gunslinger-powered-by-asus-windows-10-hom-1216370
Lihtsalt sirvige neid Arvutitark PC komplekte, jubedus mida pakutakse selle hinna eest!
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.08.2023 05:20:16
|
|
|
Tõepoolest. Ma saan viie minutiga kokku panna sama raha eest uutest juppidest parema variandi millel:
AM5 platvorm AM4 asemel.
7950X3D prose tavalise (ja eelmise põlvkonna Zen 3 asemel).
RTX 4090 mis sama tootja sama seeria oma.
Topelt mälu (64GB vs 32GB) mis on kiirem @ 6000 CL30 (valmiskomplektil pole mälu kiirust isegi märgitud).
Topeltmahuga kiirem SSD (2TB 990 Pro vs 1TB 980 Pro)
Lisaks veel teine 4TB PCIe 4.0 SSD mängude jaoks.
Parem toide (1000W Titanium vs 1000W Gold)
Ja parem AIO.
Win11 litsents veel takkaotsa.
Ma ei valinud isegi kõige odavamaid/optimaalseimaid juppe mängimise jaoks.
Ja see on AT enda hindade järgi mitte välismaalt ostes:
link
Selleks, et see 5950X/3090 komplekt oma raha väärt oleks peaks see maksma 2000€ max mitte 4500€ mahatõmmatud hinnaga 5000€.
Müüa tänasel päeval uuena AM4 ja veel sellise raha eest? See on tõesti inimeste petmine.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
06.08.2023 11:44:55
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Tõepoolest. Ma saan viie minutiga kokku panna sama raha eest uutest juppidest parema variandi millel:
|
Sama jutt ju HV müüditeemades rutiin, kus x soodsama hinnaga viidatud alternatiivid ei ole kohased ja on teema solkimine, sest neid reaalselt ei ole saada. Ka sinu kokku pandud komplekt on küll soodsam aga seda parimal juhul 3 nädala pärast, ja piisab ühest kehva saadavusega jupist ja "paarist nädalast" saab kergesti korduv "tuleb järgmine nädal" ehk "oma palju parema-soodsama unistuste komplekti võid saada reaalsus 1-2 kuu pärast - reaalselt kogetud korduvalt, ja mitte ainult arvutite puhul.
Samuti võiks näidata, kui keegi tahab täna Eestis seda https://www.hinnavaatlus.ee/2487750/arvutitark-it-amd-r9-gamer-gunslinger/ komplekti osta, kuskohast peale AT seda võimalik saada on ja mis hinna eest.
Ostjad ongi erinevad, ühed lähevad poodi/e-poodi, näevad mis meeldib ja ostavad ära, teised kulutavad päevi foorumis, seejärel nädalaid oodates ja on ka õnnelikud.
Mina AT-le küll antud juhul ette heida, et müüvad "vanarauda hingehinna eest", julgeks väita, et kõik kauplused müüvad midagi mis ei ole ei uus ega ei ole ka võimalikult soodne.
Alles uurisin ühe tööriista kohta, kus ehituspoodides olid soodukad isegi kuni -30%, aga minul õnnestus nendest leida veel soodsama ja hinnaga ja oluliselt soodsama.
Kas ma seepärast arvan, et ülejäänud 10 kohta, mis müüvad kallimalt on petturpoed ja ebamoraalsed ärid - häbi neil olgu küsida sellist hinda ja eksitada sooduskampaaniatega, mis tegelikult ei olegi nii väga soodsad - ei arva, nii see äri paistabki käivat, loll ei ole see kes rasvast hinda küsib, rumal on see kes maksab.
Võin mürki võtta, et igaüks teist on napakas ja elus rohkem kui korra ostnud toodet kõrgema hinnaga, kuigi kuskil müüdi soodsamalt või parema toote/hinna suhtega kaupa.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.08.2023 12:18:55
|
|
|
| Prillpapa kirjutas: |
| Sama jutt ju HV müüditeemades rutiin, kus x soodsama hinnaga viidatud alternatiivid ei ole kohased ja on teema solkimine, sest neid reaalselt ei ole saada. |
Foorum ja kasutatud juppide müük või nende soovitamine on hoopis teine teema kui firma poolt müüdavad valmiskomplektid. Ja isegi seal on nende kahe lähenemise hinnavahe heal juhul sadades, mitte mitmetes tuhandetes eurodes.
Kusjuures ma kasutasin AT enda lehte. Kui ma oleksin olnud eriti pahatahtlik, siis oleksin võinud kokku panna USA hindade põhjal.
| Prillpapa kirjutas: |
| Ka sinu kokku pandud komplekt on küll soodsam aga seda parimal juhul 3 nädala pärast, ja piisab ühest kehva saadavusega jupist ja "paarist nädalast" saab kergesti korduv "tuleb järgmine nädal" ehk "oma palju parema-soodsama unistuste komplekti võid saada reaalsus 1-2 kuu pärast - reaalselt kogetud korduvalt, ja mitte ainult arvutite puhul. |
Nagu ma ütlesin, et viskasin selle kokku ~5 minutiga. Arvad, et ma ei saaks samalaadset kokku panna tarnekiirusest lähtuvalt? Saaksin küll.
Ja eksisteerib piisavalt näiteid sellest kuidas Eesti firma tarnib "laos" olevat kaupa aeglasemalt kui mõni välismaa firma kelle kaup tuleb kuskilt Euroopast.
See on AT enda komplekt. Pole aus küsida kes teine seda müüb, kuna keegi teine seda ei müügi peale AT täpselt sellises konfiguratsioonis ja nimega. Kindlasti leiab valmiskomplekte mis on soodsamad, kiiremad ja sama tarneajaga.
| Prillpapa kirjutas: |
| Ostjad ongi erinevad, ühed lähevad poodi/e-poodi, näevad mis meeldib ja ostavad ära, teised kulutavad päevi foorumis, seejärel nädalaid oodates ja on ka õnnelikud. |
Ja see õigustab mitme tuhade euro võrra kõrgemat hinda kuidas?
| Prillpapa kirjutas: |
| Mina AT-le küll antud juhul ette heida, et müüvad "vanarauda hingehinna eest", julgeks väita, et kõik kauplused müüvad midagi mis ei ole ei uus ega ei ole ka võimalikult soodne. |
Muidugi müüvad aga see näide on eriti piinlik AT enda jaoks.
| Prillpapa kirjutas: |
Alles uurisin ühe tööriista kohta, kus ehituspoodides olid soodukad isegi kuni -30%, aga minul õnnestus nendest leida veel soodsama ja hinnaga ja oluliselt soodsama.
Kas ma seepärast arvan, et ülejäänud 10 kohta, mis müüvad kallimalt on petturpoed ja ebamoraalsed ärid - häbi neil olgu küsida sellist hinda ja eksitada sooduskampaaniatega, mis tegelikult ei olegi nii väga soodsad - ei arva, nii see äri paistabki käivat, loll ei ole see kes rasvast hinda küsib, rumal on see kes maksab. |
Sina võid välja vabandada kalleid hindu aga mina leian, et nendele hindadele tähelepanu juhtimine on tarbija kaitsmine. Seega jah firma võib küsida misiganes hinda. Lihtsalt nad ei saa eeldada, et tarbijad neid maha ei tee selle eest või vaikselt neid hindu maksavad.
| Prillpapa kirjutas: |
| Võin mürki võtta, et igaüks teist on napakas ja elus rohkem kui korra ostnud toodet kõrgema hinnaga, kuigi kuskil müüdi soodsamalt või parema toote/hinna suhtega kaupa. |
Tuhandete eurode väärtuses kõrgema hinnaga ostnud? Kui sa just kinnisvara või sõidukit ei osta, siis naljalt neljakohalist summat mingi toote eest on raske rohkem maksta. Võibolla mingi serveri raud või luksuskaubad veel lisaks neile.
viimati muutis Tomorrow 06.08.2023 12:21:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
06.08.2023 12:20:59
|
|
|
Ma ennem ootan kasvõi isegi 6 kuud, mitte ei maksa 5950X ja 3090 koosluse eest täna 4,5k€.
Aga selgelt on eelnimetatud 5950X/RTX3090 komplekt müügiks välja pandud krüpto buumi hindade ajastul. Nüüd vaja lihtsalt printsi, kel raha rohkem kui mõistust ja viiks masina ära.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
06.08.2023 12:29:56
|
|
|
| UrmoZ kirjutas: |
Ma ennem ootan kasvõi isegi 6 kuud, mitte ei maksa 5950X ja 3090 koosluse eest täna 4,5k€. |
Seda 6 kuud annab teinekord oodata. See kui 2080 Ti maha müüdi et mõni kuu hiljem RTX 3070 osta mis pidavat sama kiire olema ja $499 hinnaga
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
07.08.2023 14:00:30
|
|
|
| Prillpapa kirjutas: |
Samuti võiks näidata, kui keegi tahab täna Eestis seda https://www.hinnavaatlus.ee/2487750/arvutitark-it-amd-r9-gamer-gunslinger/ komplekti osta, kuskohast peale AT seda võimalik saada on ja mis hinna eest.
Ostjad ongi erinevad, ühed lähevad poodi/e-poodi, näevad mis meeldib ja ostavad ära, teised kulutavad päevi foorumis, seejärel nädalaid oodates ja on ka õnnelikud.
Mina AT-le küll antud juhul ette heida, et müüvad "vanarauda hingehinna eest", julgeks väita, et kõik kauplused müüvad midagi mis ei ole ei uus ega ei ole ka võimalikult soodne.
Alles uurisin ühe tööriista kohta, kus ehituspoodides olid soodukad isegi kuni -30%, aga minul õnnestus nendest leida veel soodsama ja hinnaga ja oluliselt soodsama.
|
Palun väga, ORDI on Eesti turul vanim tegija ja oma arvutite komplekteerija, ning nende lehel on erinevaid komplekte.
Hetkel kõige kallim mis on võrdväärne selle AT komplektiga. Samas 1K eurot odavam!
https://ordi.eu/ordi-lauaarvutid-ordi-thunder-r9-7gen
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alexcrx
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2006
|
07.08.2023 14:30:49
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Prillpapa kirjutas: |
Samuti võiks näidata, kui keegi tahab täna Eestis seda https://www.hinnavaatlus.ee/2487750/arvutitark-it-amd-r9-gamer-gunslinger/ komplekti osta, kuskohast peale AT seda võimalik saada on ja mis hinna eest.
Ostjad ongi erinevad, ühed lähevad poodi/e-poodi, näevad mis meeldib ja ostavad ära, teised kulutavad päevi foorumis, seejärel nädalaid oodates ja on ka õnnelikud.
Mina AT-le küll antud juhul ette heida, et müüvad "vanarauda hingehinna eest", julgeks väita, et kõik kauplused müüvad midagi mis ei ole ei uus ega ei ole ka võimalikult soodne.
Alles uurisin ühe tööriista kohta, kus ehituspoodides olid soodukad isegi kuni -30%, aga minul õnnestus nendest leida veel soodsama ja hinnaga ja oluliselt soodsama.
|
Palun väga, ORDI on Eesti turul vanim tegija ja oma arvutite komplekteerija, ning nende lehel on erinevaid komplekte.
Hetkel kõige kallim mis on võrdväärne selle AT komplektiga. Samas 1K eurot odavam!
https://ordi.eu/ordi-lauaarvutid-ordi-thunder-r9-7gen |
tere,
seal on tõesti kallitest juppidest koostatud komplekt, vaatame selle hinna üle.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aspiriin
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2010
|
07.08.2023 14:55:56
|
|
|
Tere.
Arvutitark kirjutas, et saadavad uue termopasta: noctua NT-H1.
Ja komplekteerimis raha tuleb ka tagasi. Nii ise soovisin.
Ilusat suve!
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
07.08.2023 15:14:58
|
|
|
| alexcrx kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
| Prillpapa kirjutas: |
Samuti võiks näidata, kui keegi tahab täna Eestis seda https://www.hinnavaatlus.ee/2487750/arvutitark-it-amd-r9-gamer-gunslinger/ komplekti osta, kuskohast peale AT seda võimalik saada on ja mis hinna eest.
Ostjad ongi erinevad, ühed lähevad poodi/e-poodi, näevad mis meeldib ja ostavad ära, teised kulutavad päevi foorumis, seejärel nädalaid oodates ja on ka õnnelikud.
Mina AT-le küll antud juhul ette heida, et müüvad "vanarauda hingehinna eest", julgeks väita, et kõik kauplused müüvad midagi mis ei ole ei uus ega ei ole ka võimalikult soodne.
Alles uurisin ühe tööriista kohta, kus ehituspoodides olid soodukad isegi kuni -30%, aga minul õnnestus nendest leida veel soodsama ja hinnaga ja oluliselt soodsama.
|
Palun väga, ORDI on Eesti turul vanim tegija ja oma arvutite komplekteerija, ning nende lehel on erinevaid komplekte.
Hetkel kõige kallim mis on võrdväärne selle AT komplektiga. Samas 1K eurot odavam!
https://ordi.eu/ordi-lauaarvutid-ordi-thunder-r9-7gen |
tere,
seal on tõesti kallitest juppidest koostatud komplekt, vaatame selle hinna üle. |
See polnud seal ainuke.
Analoogne jälle RTX3080'ga 4600 euri!
https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/lauaarvutid/arvutitark-pc/it-intel-i9-gamer-evangelion-powered-by-asus-windows-11-1216375
Ning teie uuemad kastid:
https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/lauaarvutid/arvutitark-pc/lauaarvuti-1264593
Panin ise teie veebipoes samadest juppidest komplekti kokku 3485€ eest (Seal sees ka 122€ Win11 Home litsents).
Teie enda hind on 4100€ (soodukas veel). Sisuliselt siis +600€ lisaks komplekteerimise eest? See hind oleks võibolla talutav, kui te pakuksite siis ise selle raha eest mingit +3 aastat pikendatud garantiid, et inimesel oleks 5.a. mureta.
Ei viitsi neid komplekte siia ükshaaval üle tuua.
Kuid minu point oli see, et teie enda komplektid ikka väga üle hinnatud. Minu poole pöördus inimene, kes ütles et kas ma viitsiks komplekti kokku panna. Ütlesin, et pole hetkel aega. Siis küsis, kas mingi pood ka pakub valmis komplekte, ütlesin et Arvutitark. Kuid siis hakkasin üle vaatama teie komplekte... tule taevas appi!
lkka on mõttekam mul ise jupid kokku panna ostukorvi ja siis tellida heal juhul kokkupanek teie poolt. Kuid südamerahuga soovitada inimesel teie poodi valmis komplekte ostma minna ma ei saa, vaadates üle mis teil seal valikus on.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alexcrx
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2006
|
07.08.2023 15:50:35
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| alexcrx kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
| Prillpapa kirjutas: |
Samuti võiks näidata, kui keegi tahab täna Eestis seda https://www.hinnavaatlus.ee/2487750/arvutitark-it-amd-r9-gamer-gunslinger/ komplekti osta, kuskohast peale AT seda võimalik saada on ja mis hinna eest.
Ostjad ongi erinevad, ühed lähevad poodi/e-poodi, näevad mis meeldib ja ostavad ära, teised kulutavad päevi foorumis, seejärel nädalaid oodates ja on ka õnnelikud.
Mina AT-le küll antud juhul ette heida, et müüvad "vanarauda hingehinna eest", julgeks väita, et kõik kauplused müüvad midagi mis ei ole ei uus ega ei ole ka võimalikult soodne.
Alles uurisin ühe tööriista kohta, kus ehituspoodides olid soodukad isegi kuni -30%, aga minul õnnestus nendest leida veel soodsama ja hinnaga ja oluliselt soodsama.
|
Palun väga, ORDI on Eesti turul vanim tegija ja oma arvutite komplekteerija, ning nende lehel on erinevaid komplekte.
Hetkel kõige kallim mis on võrdväärne selle AT komplektiga. Samas 1K eurot odavam!
https://ordi.eu/ordi-lauaarvutid-ordi-thunder-r9-7gen |
tere,
seal on tõesti kallitest juppidest koostatud komplekt, vaatame selle hinna üle. |
See polnud seal ainuke.
Analoogne jälle RTX3080'ga 4600 euri!
https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/lauaarvutid/arvutitark-pc/it-intel-i9-gamer-evangelion-powered-by-asus-windows-11-1216375
Ning teie uuemad kastid:
https://arvutitark.ee/arvutid-ja-lisad/lauaarvutid/arvutitark-pc/lauaarvuti-1264593
Panin ise teie veebipoes samadest juppidest komplekti kokku 3485€ eest (Seal sees ka 122€ Win11 Home litsents).
Teie enda hind on 4100€ (soodukas veel). Sisuliselt siis +600€ lisaks komplekteerimise eest? See hind oleks võibolla talutav, kui te pakuksite siis ise selle raha eest mingit +3 aastat pikendatud garantiid, et inimesel oleks 5.a. mureta.
Ei viitsi neid komplekte siia ükshaaval üle tuua.
Kuid minu point oli see, et teie enda komplektid ikka väga üle hinnatud. Minu poole pöördus inimene, kes ütles et kas ma viitsiks komplekti kokku panna. Ütlesin, et pole hetkel aega. Siis küsis, kas mingi pood ka pakub valmis komplekte, ütlesin et Arvutitark. Kuid siis hakkasin üle vaatama teie komplekte... tule taevas appi!
lkka on mõttekam mul ise jupid kokku panna ostukorvi ja siis tellida heal juhul kokkupanek teie poolt. Kuid südamerahuga soovitada inimesel teie poodi valmis komplekte ostma minna ma ei saa, vaadates üle mis teil seal valikus on. |
ehk siin viimased kuud läksid paljud komponendid kiiresti odavamaks: mälud, SSD, videokaardid + dollar läks soodsamaks mis mõjutab kohe nende hindasid ja kui komplekt oli mitu kuud tagasi komplekteeritud siis kohe suur vahe. aga vaatame ikka üle kõik komplektid üle ja kaasajastame hinnad.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
07.08.2023 21:52:55
|
|
|
Rõõm kuulda, et üle vaatate nende komplektide hinnad.
200€ "komplekteerimise" eest on veel talutav, kui korralik kaabli majandamine ka tehtud on. Kuid +600€ hinnad lõhnavad selle järgi, et seal taga peaks olema mingi ülihea teenus. Asendus lauaarvuti või gamer läpaka pakkumine, kui enda oma garantii remondis ning lisa aastad garantiid AT poolt. Kui ei ole soovi hinnas järgi lasta, siis selliste teenuste pakkumisega justkui oleks ok küsida sellist hinda. Ning ise ei pea hakkama arvutit teile tassima, vaid kuller võtab peale kliendi kodust.
Ning need on sellised teenused, mida teil endal suht minimaalse omaosalusega tagada. Ja selliseid teenuseid oskab hinnata just see seltskond kes selliseid prebuilt kaste ostavad. Rikkad pereisad/emad, kelle jaoks muretu pikk garantii ja teenus.
Teil võimalik eristuda korralikult muudest salongidest sellise teenusega.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
07.08.2023 22:08:07
|
|
|
| See on ikka päris humoorikas - on veeb, füüsilised poed, telefon, kuhu helistada ja inimesed tööl, ning siis tuleb inimene internetist, ütleb "bullshit!" ja hakkab isa nikkuma õpetama. Lihtne majanduse algkursus ja oma äri loomise õpetus kuluks ära. Sellel, et saad minna nädalvahetusel füüsilisse poodi ja võtta sealt oma käega nüüd ja kohe arvutikomplekti, sellel on oma hind.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|