Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 20.06.2023 09:03:37 vasta tsitaadiga

BA79, Save as kasutades saad laiendi formaate muuta(word 365 laiend näitena valikus). Aga jah automaatselt tehes windoosas see ei pruugi avada. Aga mul need turvavärskendused küll automaatse peal. Sealt küll ebameeldivusi pole tulnud icon_biggrin.gif
_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 20.06.2023 09:52:13 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
Nojah. Minu jaoks on siiski Office365 täisfunktsionaalsus Linuxi alternatiividel tagamata. LibreOffice ei salvesta dokumenti sama vormindusega, kuidas fail on Wordis originaalis salvestatud. Võid Linuxis muudetud faili salvestada .docx, aga kui hiljem avad Windowsis siis ei ole ikka õige. Märgendid/sümbolid, reavahed lõigud jne.


Kuidas me teame, et just LibreOffice ei salvesta dokumenti sama vormindusega, võibolla Office365 hoopis ei salvesta. Aga kuna Microsofti kontoripakett on laialt levinud, on omamoodi 'de fakto' standard, käsitletakse MS Office tulemust justkui etalonina ja erinevuste ilmnedes on automaatne järeldus, et teistel on valesti/vigaselt..
Umbes nagu veebilehitsejad on aastakümneid sama koodi erinevalt kuvanud ja kes ütleb kelle tõlgendus see kõige õigem on icon_lol.gif

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.06.2023 13:04:52 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Windows is reportedly force-installing graphics drivers, ignoring user settings
https://www.techspot.com/news/99028-microsoft-reportedly-force-installing-graphics-drivers-windows-1011.html
Vana probleem jälle pead tõstnud kuskil.

Vaadates AMD softi viga siis ilmselgelt, on nad teadlikud probleemist ning on otsustanud seda ignoreerida. Suht häbiväärne.
Spoiler Spoiler Spoiler

Pole mingit põhjust miks AMD ei võiks oma tarkvara update deliverida täielikult üle WU. Nt. Inteli võrgukaardi osakond teeb seda juba mitu aastat väga edukalt. Selle asemel, on AMD valinud, et me submittime mingit vanad draiverid ja ei updatede neid ja siis jagame oma kodulehel update selle asemel. See et paraleelselt on grouppolicy reegli enforcimine vahepeal katki läinud Windowsis on muidugi kurb ja kindlasti see patchitakse peale logide saamist ära.

Samas kurb mõelda, et meil on Windows Update kaudu üldse vanad draiverid endiselt in flight. Päris palju kasutajaid ei tee peale Windows Update oma arvuti draiveritega mitte kui midagi.

Keda huvitab, siis siin saab infot kuidas WU Driveri osa toimib: https://learn.microsoft.com/en-us/windows-hardware/drivers/dashboard/understanding-windows-update-automatic-and-optional-rules-for-driver-distribution
Pikemalt protsessist kuidas draivereid Microsoftile submittida mida WU deliverib: https://learn.microsoft.com/en-us/windows-hardware/drivers/dashboard/hardware-submission-create


Käisin korra PC tagant ära ja tagaei tulles oli win10 H22 peal.(kuna midagi huvotavat need uu3ndused minu jaoks pole toonud siis olin h20 peal).

Ja peale seda kui minult mingit luba küsimata pandi uus baas alla(ubuntu/fedora küsivad viisakaltt kas soovid uue LTS peale liikuda, olgu masin kui kasutuskõlbmatu juba), siis pandi uus GPU draiver ka peale, ilma mind teavitamata. Ja hakkaski mänge käivitades seda errorit loopima. Kelle süü see oli? AMD süüs et MS täielikku isetegevust teeb ja arvuti kakti "uuendab"?
AMDle au andes töötas kõik edasi kuniks uue Adrenaline peale lasin. Kuigi Factory Reset on greyed out hetkel läks kõil valutult. Mitte tänu MS suurele heatahtlikkusele, vaid tänu AMD heale tööle, et suutis kõik vana pahna ära ikka koristada, kuigi MS tekitas kindlasti hea segaduse tagataustal.

Ja milleks "väikses ärikeskonnas" GPU draivereid iga päev installida office kasutamiseks? Ma ei tee seda kuude kaupa isegi uute möngude väljatulekul ja kõik töötab?
Või on tegemist suuremate blender jms Pro GPU seeria kaartide draiveritega, et midagi läheb katki regulaarselt?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 20.06.2023 15:21:47 vasta tsitaadiga

raul141 Ma ei tea, mul on reaalseid kogemusi sellega, et kui oli vaja rakenduskõrgkoolis esitada mõnda kirjalikku tööd (esseed,lõputöö jne) siis ei sobinud see vormindus, mille salvestas LibreOffice Linuxis, vaatamata sellele, et valisin Save As .docx. Seetõttu võtsin kasutusse isegi ühe vana W7 PC, mille sain sugulaselt tasuta, kuna sellel emaplaadi videokaart katki. Ostsin eraldiseisva graafikakaardi ja paigaldasin sellele Office trial versiooni, et saaksin koolitööd korralikult vastavalt nõuetele teha ja lõputööd kaitsmisele esitada. Isegi WPS Office, mis on Linuxis ja Windowsis ainuke Office 365'le kõige ligilähedasem kontoritarkvara, ei salvesta 1:1-le. Selleks et vormindus ja sümbolid loeteludes jne vastaksid nõuetele, peab MS Office Wordis üle vormindama. Siis saab paika.
Praegu uues W11 arvutis pole Office'i kuna pole väga vaja. Niipalju, kui eraisikuna midagi kirjutada, saab WPS'ga tõesti hakkama ja nende üksikute CV'de jaoks kõlbab ka eelnevalt .pdf'i eksporditud versioon. Lisad manusega ja korras. Niikaua kui CV sisu pole vaja muuta saab hakkama. Erandiks muidugi motivatsioonikirjad ja muu.
Arved tulevad ju kõik .pdf'is, nii et selles osas vahet pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 20.06.2023 19:38:30 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
raul141 Ma ei tea, mul on reaalseid kogemusi sellega, et kui oli vaja rakenduskõrgkoolis esitada mõnda kirjalikku tööd (esseed,lõputöö jne) siis ei sobinud see vormindus, mille salvestas LibreOffice Linuxis, vaatamata sellele, et valisin Save As .docx. Seetõttu võtsin kasutusse isegi ühe vana W7 PC, mille sain sugulaselt tasuta, kuna sellel emaplaadi videokaart katki. Ostsin eraldiseisva graafikakaardi ja paigaldasin sellele Office trial versiooni, et saaksin koolitööd korralikult vastavalt nõuetele teha ja lõputööd kaitsmisele esitada. Isegi WPS Office, mis on Linuxis ja Windowsis ainuke Office 365'le kõige ligilähedasem kontoritarkvara, ei salvesta 1:1-le. Selleks et vormindus ja sümbolid loeteludes jne vastaksid nõuetele, peab MS Office Wordis üle vormindama. Siis saab paika.
Praegu uues W11 arvutis pole Office'i kuna pole väga vaja. Niipalju, kui eraisikuna midagi kirjutada, saab WPS'ga tõesti hakkama ja nende üksikute CV'de jaoks kõlbab ka eelnevalt .pdf'i eksporditud versioon. Lisad manusega ja korras. Niikaua kui CV sisu pole vaja muuta saab hakkama. Erandiks muidugi motivatsioonikirjad ja muu.
Arved tulevad ju kõik .pdf'is, nii et selles osas vahet pole.

Minu arvates parim MS Office asendaja on aastast 2011 siiani IBM Lotus Symphony:
https://www.ibm.com/support/fixcentral/swg/selectFixes?parent=Collaboration%20Solutions&product=ibm/Lotus/Lotus+Symphony&release=All&platform=All&function=all
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 20.06.2023 21:59:24 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Käisin korra PC tagant ära ja tagaei tulles oli win10 H22 peal.(kuna midagi huvotavat need uu3ndused minu jaoks pole toonud siis olin h20 peal).

https://learn.microsoft.com/en-us/lifecycle/products/windows-10-home-and-pro
Version 20H2, EOL - May 10, 2022. Äkki oli pigem sul 21H2 mille EOL oli just Jun 13, 2023? Kõlaks nagu loogiliselt, et kui su opsüsteem enam üldse toetatud pole, siis uuendame sind toetatud versiooni peale.

Vael kirjutas:
Ja peale seda kui minult mingit luba küsimata pandi uus baas alla(ubuntu/fedora küsivad viisakaltt kas soovid uue LTS peale liikuda, olgu masin kui kasutuskõlbmatu juba), siis pandi uus GPU draiver ka peale, ilma mind teavitamata. Ja hakkaski mänge käivitades seda errorit loopima. Kelle süü see oli? AMD süüs et MS täielikku isetegevust teeb ja arvuti kakti "uuendab"?
AMDle au andes töötas kõik edasi kuniks uue Adrenaline peale lasin. Kuigi Factory Reset on greyed out hetkel läks kõil valutult. Mitte tänu MS suurele heatahtlikkusele, vaid tänu AMD heale tööle, et suutis kõik vana pahna ära ikka koristada, kuigi MS tekitas kindlasti hea segaduse tagataustal.

Üldiselt GPU draiveri tootja testib teatud versiooni teatud operatsioonisüsteemi jaoks. Kui nüüd tekib olukord, kus draiver mis oli installitud oli nii vana, et seda polnud nvidia või amd nt sertifitseerinud uuema windowsi versiooni jaoks, tehakse taustal automaatselt upgrade esimese draiveri peale mis vastab uule operatsioonisüsteemile.

Vael kirjutas:
Ja milleks "väikses ärikeskonnas" GPU draivereid iga päev installida office kasutamiseks? Ma ei tee seda kuude kaupa isegi uute möngude väljatulekul ja kõik töötab?
Või on tegemist suuremate blender jms Pro GPU seeria kaartide draiveritega, et midagi läheb katki regulaarselt?

GPU draivereid ärikeskonnas uuendatakse peamiselt Adobe ja teiste tarkvarade paremaks ühilduvuseks, kuna ka need tarkvarad saavad uuendusi. Tihtipeale käivad Studio draiverid ja Adobe updated nt käsikäes. Kui GPU draiver uuendamata jääb siis ei saa nt. Adobe viimast featuret nt. omakorda kasutada. Teine põhjus on compatibility. Tüüpiline on nt. läpaka draiveritele igasuguste projektorite eritoed - noh kellelgi kusagil oli pilt katki 20m kaabli peale mis ei olnud optiline jne jne. See et sinul see asi töötab, ei tähenda, et kõigil see asi toimib ning sama kehtib ka enamuse takrava toodete uuendustesele kus on bugfixes only. See it sina pole selle bugi otsa sattunud, ei tähendaks et seda seal ei oleks olnud enne.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 21.06.2023 09:45:38 vasta tsitaadiga

BA79, Muideks pilves, näitena gmailis on ka osad office pluginad, mis ikka ühilduvad ju 365-ga? Pilv mõnes mõttes hea kui oled mobiilne ja teatud esitlustes väga ei taheta irdseadet, ühesõnaga ükski op süsteem jääb antud korral teisejärguliseks. See, millest me siin räägime, ajabki enamustel ajud kokku ja kes see ikka viitsib jamada, kui "kõrgseltskond" tunnistabki vaid ühte formaati. Isegi see sõna poliitikutelt koguaeg purskub välja , kujtlemata ette , kuidas see üldse töötab. MS kardan on eksiteel ja võib oma turu kaotada, kui nii jätkub, keegi võtab selle üle. Mõnes mõttes hea, kuid kui selle allakäiguga kaob ka edasiarendused, koondamised , näitena NOKIA. Seda uut kolli mina küll ei tahaks näha. thumbs_down.gif
_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 21.06.2023 09:57:26 vasta tsitaadiga

Konkreetne küsimus Windows 11 kohta, väidetavalt toetavat Android äppide jooksutamist - kuivõrd toimiv see on, internetist uurides on teema veel segasem, et nagu ainult Amazon App Store valik..
Tegelt oleks tore ühte android äppi arvutis jooksutada, muidu käi ainult telefonist vaatamas aga pole seni julgenud Windows 11 peale uuendada - ära torgi töötavat asja icon_biggrin.gif
Kui see android äppide jooksutamine ei ole ka tegelikult "päris" vaid mingi nuditud-piiratud teema, siis ei hakkaks torkima, sellest Amazon App Storest ei tea ka midagi paraku.. icon_neutral.gif

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2023 10:15:23 vasta tsitaadiga

Prillpapa, Niipalju tean, te nende äppide ligipääs failisüsteemile on piiratud dokumentide ja piltide/mussika kaustaga vist. Ei saa lammutada program files jms kohtades turvakaalutlustel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 21.06.2023 10:33:47 vasta tsitaadiga

Lihtsam Bluestacks paigaldada ja korras? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 21.06.2023 10:46:22 vasta tsitaadiga

Prillpapa, äppid jooksevalt perfektselt, saab ka Google teenused tööle häkkida. Üldiselt on hea võtta mõni uuem guide ja selle järgi tööle ajada enda asjad. GPU kiirendus on hit and miss, üldiselt mängude jaoks mingit emulaatorid paremad kui tänane tõlkimise kiht mida Microsoft pakub.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 21.06.2023 10:55:32 vasta tsitaadiga

Tegelikult ei ole mängu teema, seadme jälgimisäpp, https://www.ecoflow.com/us/app kasutan nende akupanka UPS-ina NAS-i taga, nüüd mõned päevad käsitsi börsihinda akupangaga jälginud, et kalli hinnaga NAS aku pealt ja soodsa hinnaga laadib juurde.
Kuidagi harjumuspärasel meeldib asju hallata läbi PC ja mobiil on rohkem hädapärane variant..

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 21.06.2023 10:59:06 vasta tsitaadiga

Prillpapa, siis on suht lebs, enabled android subsysteemi, teed restardi, käivitad android sussteemi managmenti ja sealt kaudu installid APK mida saad sealt enda antud lingilt alla laadida. Guide ka piltidega: https://www.lifewire.com/get-android-apps-windows-11-7112568#toc-how-to-install-apk-files-in-windows-11
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 21.06.2023 11:41:15 vasta tsitaadiga

d3t, Väga hea thumbs_up.gif nüüd veel vaja julgus võtta ja win 11 peale uuendada icon_smile.gif
_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.06.2023 23:53:22 vasta tsitaadiga

Seletage mulle keegi lahti, kuidas üks mang sööb 83% cpud, põhimõtteliselt prose ei suuda midagi jooksutada nagu oleks kiviaegne. Kas win11 on midagi pe'sse keeranud?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2023 23:55:28 vasta tsitaadiga

CPU nõudlik mäng?
Too mingeid võrdlusi välja, siis ehk oskame rohkem puusalt panna
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 21.06.2023 23:58:27 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
CPU nõudlik mäng?
Too mingeid võrdlusi välja, siis ehk oskame rohkem puusalt panna


BF2042 mängisin prose on i9-10850K enne kui uus patch tuli jooksis asi normaalselt mul masinas...muidugi ma tegin ka emaplaadile biose uuenduse, krt a ma ei tahaks uskuda et see mõjub. Suht segaduses olen. prose hõivatus oli kokku 100% kui mangisin

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2023 23:58:47 vasta tsitaadiga

Aga samal ajal kui cpu on 83%, mis GPU teeb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 22.06.2023 00:15:17 vasta tsitaadiga

gpu on kasutuses 52%
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 22.06.2023 00:21:16 vasta tsitaadiga

Muhekas, HPET sisse ennast lülitanud äkki?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2023 00:21:40 vasta tsitaadiga

Biosele tee default seadistus. Ram pane optimaalseks (XMP) tagasi.
Järgmine variant on driverid nulli lasta ja uuesti peale.
Kõige lõpuks täitsa puhas win, millega ma ei viitsiks tegeleda icon_cool.gif

Võib olla see uus patch on juba vigane, EA oskab tihti "üllatada". Guugeldada, otsida samade sümptomitega probleeme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2021




sõnum 22.06.2023 00:22:26 vasta tsitaadiga

raul141 No, kontoritarkvararakenduste pilveversioonid on üleüldse väga piiratud funktsionaalsusega võrreldes lokaalselt masinasse paigaldatavate standalone versioonidega, nii Office365 pilveversioon kui ka Google Docs ei asenda Office täispaketti. Siit kuskilt teemast juba läbi arutatud et nii on. Need pilvelahendused sobivad pigem failide vaatamiseks ja mõnede rühmatööde tegemisel kus meeskond teeb nt ajurünnakut ja kõik panevad oma mõtted või lahendused kirja.
Mobiilsuse mõttes on pilvelahendused OK- tõmbad kuskil Maakera teisest otsast alla, teed muudatused ja saadad tagasi. Hea lahendus kui vaja reisil olles nt dokumente digiallkirjastada. Tõsisemaks tööks aga see ei sobi, kuna suurem osa funktsioone ja tööriistu on puudu. Rääkimata sellest, et pilverakendusel pole kõiki fonte jne.Lisaks sellele võimalikud sümbolite encoding-u mitteühilduvus jne. Hädapärast saab hakkama aga kui mõned märgistikud on toetamata siis kuvab selle asemel sigrimigri. Ise näinud ja praktikas kogetud. Netis sama lugu, et pdf ja meediaformaadid on kõik väga OK, aga niikui läheb spetsiifiliseks nii kohe võivad tekkida probleemid.
MS mängib praegu selle peale, et kõik on harjunud seda kasutama, muidugi osa arvutikasutajaist ja ka mitte ettevõttetest pole enam jäigalt MS "usku", kui isegi MS ise oma serveriparkide halduses ja mujal kasutab Linuxit omatoodete asemel.

Üldiselt on nii, et iga tarkvara arendustsükkel saab kord läbi. Pole ka MS Windows selles mõttes mingi erand, kui hetkel toimub osade tegevuste dubleerimine (topeltmenüüd ja klikid) ja teiste funktsioonide kaotamine siis see näitab, et midagi uut ja jalustrabavat ei osata enam välja mõelda.


viimati muutis BA79 22.06.2023 02:14:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 22.06.2023 00:33:05 vasta tsitaadiga

ViskeRelv kirjutas:
Biosele tee default seadistus. Ram pane optimaalseks (XMP) tagasi.
Järgmine variant on driverid nulli lasta ja uuesti peale.
Kõige lõpuks täitsa puhas win, millega ma ei viitsiks tegeleda icon_cool.gif

Võib olla see uus patch on juba vigane, EA oskab tihti "üllatada". Guugeldada, otsida samade sümptomitega probleeme.


Tegin formati just kuidas see biose defaulti laskmine kaib...ma jumala võhik selles
Mis asi see HPET veel on ok device manageri alt leidsin selle ülesse a mis ma sellega edasi teen . ma ei näe kuidagi kas on on voi off

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2023 00:40:25 vasta tsitaadiga

Biosi sätteid saad näppida oma arvuti emaplaadi/sülearvuti tootja juhistes. Tavaliselt saab need sätted ette arvuti käivitamisel klöpsides DEL, F2, F10 või mõni muu nupp.

Sinu profiili vaadates on sul MSI emaplaat. Siis sellel on DELETE nupp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 22.06.2023 08:12:13 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Lihtsam Bluestacks paigaldada ja korras? icon_rolleyes.gif

Ei tihkand win10 > win11 uuendust teha ja sai seda bluestacks-i proovitud. Algus oli paljulubav, ecoflow äpp installeerus kenasti, läks ka käima, sai kontoga sisse logida aga edasine nn akupanga logimine ikadus veateatega "check internet connection". Bluestacks-is ühtegi võrku&internetti puudutavat seadistuskohta ka ei leidnud.
Ise arvan, kuna äpp on nutiseadmetele mõeldud (kus reeglina on wifi olemas" ja võimaldab akupangaga suhelda üle wifi võrgu ja ka otse wifiga telefon<>akupank, eeldab äpp wifi olemasolu seadmes, aga mu PC on kaabliga võrgus ning äpp ei leia seadmest wifi võimalust, ning ei toimi.

Kahtlustan, et win11 teistpidi lähenedes võib samasse punkti jõuda.

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.