Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Targa kodu ehitamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 194, 195, 196  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 12.06.2023 10:46:08 vasta tsitaadiga

On eraldi ventikaid vist ka:
https://www.vent-axia.com/range/lo-carbon-svara
peaks Eestist ka saama https://venditehnik.ee/brand/vent-axia/

https://www.blauberg.co.uk/en/silent-bathroom-extractor-fan-quiet-humidity-condensation-sensing-with-intelligent-wifi
https://www.ebay.co.uk/itm/143610963785

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 12.06.2023 10:54:28 vasta tsitaadiga

Aquaplantist või mõnest muust growshopist saab väga vaikseid vente, regullitavad ka
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2023 18:07:59 vasta tsitaadiga

Okei, siisi ikkagi miski normaalne vaiksem ventikas ja juhtimine mõne wifi/zigbee lülitiga thumbs_up.gif
Läheb see Axia Svara loosi, aitäh vihje eest icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.06.2023 18:10:57 vasta tsitaadiga

Sõltuvalt ventika mootorist saab pöördeid väga sujuvalt reguleerida fibaro dimmeriga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003




sõnum 12.06.2023 19:15:03 vasta tsitaadiga

(Uus) Homey ja 433MHz emuleerimine.
Üritan siin Homey'le oma ruloosid selgeks õpetada. Selles nö. testimise liideses näen, et puldi räägitu jõuab ilusti Homey'sse kohale aga kui ma pasten selle sama numbrite joru sinna alumisse playback aknasse, siis ei toimu midagi, eetris on vaikus.
Kas ma teen midagi valesti või on see 433MHz osa hetkel veel veidi toores või milles asi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.06.2023 22:21:45 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
(Uus) Homey ja 433MHz emuleerimine.
Üritan siin Homey'le oma ruloosid selgeks õpetada. Selles nö. testimise liideses näen, et puldi räägitu jõuab ilusti Homey'sse kohale aga kui ma pasten selle sama numbrite joru sinna alumisse playback aknasse, siis ei toimu midagi, eetris on vaikus.
Kas ma teen midagi valesti või on see 433MHz osa hetkel veel veidi toores või milles asi?


Nii ei saa Homey midagi õpetada icon_smile.gif aga uuri nende enda foorumit, seal täpsemalt kirjas mis funktsiooni see täidab. Mis rulood on? Seal on mitu ruloo äppi ja ehk mõni sobib niisama?

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.06.2023 23:22:04 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
(Uus) Homey ja 433MHz emuleerimine.
Üritan siin Homey'le oma ruloosid selgeks õpetada. Selles nö. testimise liideses näen, et puldi räägitu jõuab ilusti Homey'sse kohale aga kui ma pasten selle sama numbrite joru sinna alumisse playback aknasse, siis ei toimu midagi, eetris on vaikus.
Kas ma teen midagi valesti või on see 433MHz osa hetkel veel veidi toores või milles asi?


Ei tööta ja pole kunagi töötanud. Sellest on homey foorumis palju juttu olnud. Ehk sel moel sa oma ruloosid tööle ei saa. Somfy ruloode jaoks on äpp olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003




sõnum 12.06.2023 23:26:43 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
warwas kirjutas:
(Uus) Homey ja 433MHz emuleerimine.
Üritan siin Homey'le oma ruloosid selgeks õpetada. Selles nö. testimise liideses näen, et puldi räägitu jõuab ilusti Homey'sse kohale aga kui ma pasten selle sama numbrite joru sinna alumisse playback aknasse, siis ei toimu midagi, eetris on vaikus.
Kas ma teen midagi valesti või on see 433MHz osa hetkel veel veidi toores või milles asi?

Nii ei saa Homey midagi õpetada icon_smile.gif aga uuri nende enda foorumit, seal täpsemalt kirjas mis funktsiooni see täidab. Mis rulood on? Seal on mitu ruloo äppi ja ehk mõni sobib niisama?

Seda ma tean hästi, et nii õpetada ei saa. Esialgu tundsin lihtsalt huvi, kas Homey enda raadio suudab ruloodele üldse midagi rääkida. Miskipärast ma aga ei suuda seal litrist mitte piuksugi kätte saada.
Kui dev liidese mõlema kasti juurde on kirjutatud "raw timings", siis loogiliselt võttes võiks ju copy-paste toimida?


Proto ise tundub selline lihtsamapoolsem olevat, pole rullivat koodi ega miskit. Flipperiga eetrist salvestatu uuesti maha mängimine paneb kardinad ilusti liikuma.

Louvolite'i rulood on. Ametlikku Homey äppi ei eksisteeri. Alternatiivina soovitati Sunway vms nimelist, mis pidada sama protokolli kasutama aga selle arendaja kaotas mõned aastad tagasi huvi ja pole seda uue SDK peale portinud (mis tähendab seda, et uue Pro peal see ei tööta).

Markos kirjutas:
Ei tööta ja pole kunagi töötanud. Sellest on homey foorumis palju juttu olnud.

OK. Ehk siis lihtsalt halb UX millele pole aastaid tähelepanu pööratud? Vahva!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.06.2023 23:41:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:
OK. Ehk siis lihtsalt halb UX millele pole aastaid tähelepanu pööratud? Vahva!


Ei, pigem on tegemist ärilise otsusega, et sellist asja ei toetata. Miks, jääb arusaamatuks, on toodud välja võrdlusi odavate hiina junnidega, nagu Broadlink RM jne, mis kõik suudavad salvestada ja mängida maha nii ir-i, kui 433mhz'oi, aga homey ei suuda. Tõenäoiliselt saad mingi broadlinki rm pro taolise asjaga kardinad tööle koos homey'ga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2023 01:23:25 vasta tsitaadiga

warwas, Flipperi pealt ei saa eksportida, mida see lugeda suutis (raw)?

Mul on üks Hiina junn (ESPHome), mis oskab ka salvestada aga see on nii kehv, et sealt on võimatu välja lugeda seda osa, mis töötamiseks vaja on. Siiani olen arvanud, et playbacki ta siiski suudab teha aga on vaja midagi paremat, mis täpsemalt selle raw välja loeb.
Hetkel jäi minu projekt nurka, oli samuti idee Flipperiga või arduino + rf mooduliga lugeda täpsem info. Viimaseni lihtsalt pole veel jõudnud.

Kui Flipperi pealt eksportida saab, siis ilmselt peaks ka selle muretsema. Vähem leiutamist kui Arduinoga mässata.


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.06.2023 07:08:50 vasta tsitaadiga

Siis võid BREL ruloode äppi katsetada...
_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 13.06.2023 09:58:52 vasta tsitaadiga

Sonoffi energia mõõdukitel on stock FWga jooksva kuu loetelu, kui tasmota peale lasta siis hakkab näitama total kulu. Mis moodi saaksin jooksvat kuud näitama panna?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003




sõnum 13.06.2023 10:23:23 vasta tsitaadiga

RassK, jah, Flipperist saab failid kätte. Puhas tekst, sarnane sellele jorule, mis Homey ise näitab.

Leidsin ka ühe projekti, kus kasutatakse CC1101 raadioga ESP32'te nende failide uuesti maha mängimiseks - https://github.com/simondankelmann/Esp32-SubGhz
Kui sellele nüüd mingi lihtne http API ette teha, siis võiks teoreetiliselt ju profit! olla.

Enne ise ehitamist tahaks korra veel Sonoff'i RF silla ära proovida.
Nii palju, kui ma eile foorumitest kaevasin, siis selle viimase revisioni "tasmotaseerimine" on leebelt öeldes problemaatiline aga kuna proto võiks lihtne olla, siis äkki saab ka hiinlaste fw selle puldi kuulamise ja taasesitamisega hakkama.


John Smith, tänud! Uurin! Kuna BREL'i äpi kirjelduses oli öeldud, et vaja kindlasti nende Hub'i kasutada, siis ma eile edasi ei uurinudki. Nüüd kommentaaarides sobrades selgus, et vist on ka otse mootoritega suhtlemise võimekus olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 13.06.2023 11:13:34 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Sonoffi energia mõõdukitel on stock FWga jooksva kuu loetelu, kui tasmota peale lasta siis hakkab näitama total kulu. Mis moodi saaksin jooksvat kuud näitama panna?

https://tasmota.github.io/docs/Commands/#power-monitoring Vist ei saa jah. On Total, Today, Yesterday. Jooksvat kuud pole. Võimalikud lahendused.
1) Teha Rule, mis Total näitu kuu alguses nullib ja seda kasutada.
2) HomeAssistantis teha Utility Meter helper, sisendiks Total näit ja "meter reset cycle: Monthly".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2023 11:26:05 vasta tsitaadiga

warwas, aa kui sa selle Flipperi raw sinna Homey'le ette viskad otse, siis ka midagi ei tee? Ma raw sisust / olemusest midagi tarka ei tea, kas see on sedasi porditav aga noh suht harmless proovimine.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.06.2023 11:28:05 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Sonoffi energia mõõdukitel on stock FWga jooksva kuu loetelu, kui tasmota peale lasta siis hakkab näitama total kulu. Mis moodi saaksin jooksvat kuud näitama panna?

https://tasmota.github.io/docs/Commands/#power-monitoring Vist ei saa jah. On Total, Today, Yesterday. Jooksvat kuud pole. Võimalikud lahendused.
1) Teha Rule, mis Total näitu kuu alguses nullib ja seda kasutada.
2) HomeAssistantis teha Utility Meter helper, sisendiks Total näit ja "meter reset cycle: Monthly".

Energy dashboardis peaks ka saama total increasing sensoriga näha niipidi kuidas ise tahad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 16.06.2023 15:29:43 vasta tsitaadiga

Hetkel välis valvekaamera otsingul.Kas keegi oskab midagi soovitada? Hetkel jäi silma selline https://www.oomipood.ee/product/cs_bc1c_4mp_w1_ezviz_bc1c_juhtmevaba_valikaamera_4mp_audio_wifi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2023 15:51:21 vasta tsitaadiga

Ise kasutan seda: https://www.oomipood.ee/product/cs_h8_pro_ezviz_h8_pro_5mp_4mm_340_vali_poordkaamera
Iseenesest kõik töötab tiptop hästi ainult ei tuvasta alati inimest või autot ära. Tundub, et kui kaamera on kuu aega püsti üleval olnud, siis võib autoga hoovi peal mitu tiiru teha aga häiret ei tule. Aga selle raha eest on kraami küll, saab kogu hoovile tiiru peale teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2023 15:58:44 vasta tsitaadiga

Ostsin mingi aeg testiks Reolink 4K Dual Lens, Home Assistant isegi leiab üles automaatselt sisevõrgust.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2023 20:28:46 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Okei, siisi ikkagi miski normaalne vaiksem ventikas ja juhtimine mõne wifi/zigbee lülitiga thumbs_up.gif
Läheb see Axia Svara loosi, aitäh vihje eest icon_smile.gif

Toimib kenasti peaaegu(niiskust ei näita miskipärast aga see andur nagunii eraldi olemas) thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Level
HV veteran

liitunud: 06.03.2003




sõnum 18.06.2023 21:42:39 vasta tsitaadiga

Kuidas lahendate nö remote access. Pusin duckdnsiga , kuid ei lähe tööle 😀 kuid ehk kellegi ikka funkab ja tõstab mu motti pusimisel 😀😉
_________________
www.ohutuspartner.ee Teie partner ohutusalal
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003




sõnum 19.06.2023 10:30:55 vasta tsitaadiga

Level kirjutas:
Kuidas lahendate nö remote access. Pusin duckdnsiga , kuid ei lähe tööle 😀 kuid ehk kellegi ikka funkab ja tõstab mu motti pusimisel 😀😉
DuckDNS toimib kenasti, vaja ruuteris lihtsalt pordi suunamist, kui juba seda teinud ei ole. Teine variant, mis on ka üsna pop ja peaks ka turvalisem olema on Cloudflare Tunneli kasutamine, mis on samuti tasuta ning erinevalt eelmisest lahendusest ei eelda portide avamist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2023 19:13:46 vasta tsitaadiga

Ruuteris jookseb Wireguard VPN üle mille saab koduvõrgule ligi. Duckdns ka veel lisaks
_________________
¯\_(ツ)_/¯
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2023 12:43:35 vasta tsitaadiga

riaak, Mis ruuter on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2023 14:44:00 vasta tsitaadiga

Keegi tabletit / kioski (ilma akuta, võimalusel PoE) seinale oskab soovitada? u 30cm lai - ehk miski 13" kanti.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Targa kodu ehitamine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 194, 195, 196  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.