|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.05.2023 20:38:55
|
|
|
Pidasin silmas, et kui Microsoft soovis MP3 ja PDF naol tuntud ja laialt kasutatud formaate integreerida, siis teadagi, kuidas see kulges.
---
Keegi teab, kuidas mikrofoni voluumitugevus 100 peale fikseerida? Windows liigutab seda mingi automaatikaga oma suva jargi.
Panen 100% peale, siis keegi mone aja parast Teams-is kurdab, et ei kuule mind hasti - vaatan settinguid, Windows ise 67% peale pannud
Spoiler 
edit:
Proovin seda.
https://chrome.google.com/webstore/detail/disable-automatic-gain-co/clpapnmmlmecieknddelobgikompchkk
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
25.05.2023 21:24:27
|
|
|
Ei oska kommenteerida, miks Windows ise reguleerida tahab, aga minu meelest peaks saama heliseadmeid reguleerida ka iga äpi/rakenduse jaoks eraldi. Vast mõni linnuke panna-maha võtta või eriseade heliseadme draiveri paneelist?
Mul nt on Bluetoothiga teinekord jama, et kui kasutan ja korraks "Mute" panen siis tagasi vaigistuse mahavõtmisel heli ei taastu. Näpi/seadista, võimle aga automaatselt ei tule heli tagasi või ei lülita ümber BT väljundilt HDMI audiole. Aitab ainult arvuti restart. Arvutil tundub BT-d juhtivat Nahimic tarkvara aga see töötab nagu jumal juhatab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
25.05.2023 22:06:49
|
|
|
| SKG kirjutas: |
Pidasin silmas, et kui Microsoft soovis MP3 ja PDF naol tuntud ja laialt kasutatud formaate integreerida, siis teadagi, kuidas see kulges.
---
Keegi teab, kuidas mikrofoni voluumitugevus 100 peale fikseerida? Windows liigutab seda mingi automaatikaga oma suva jargi.
Panen 100% peale, siis keegi mone aja parast Teams-is kurdab, et ei kuule mind hasti - vaatan settinguid, Windows ise 67% peale pannud
Spoiler 
edit:
Proovin seda.
https://chrome.google.com/webstore/detail/disable-automatic-gain-co/clpapnmmlmecieknddelobgikompchkk |
Minul aitas linnuke, kui deaktiveerida heliefektid. Miks toimis ei tea:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
25.05.2023 22:28:49
|
|
|
| Kõlarite heliefektid? Need mul nagunii deaktiveeritud, kuid kuidas see mikrofoni helitasemega saab seotud olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.05.2023 14:32:20
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Teams > Settings > Devices > Automatically Adjust Device Sensitivity. |
Kasutan Teamsi Edge brauseris.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.05.2023 16:00:34
|
|
|
| Pole vajadust olnud. Mis eelised sel appil on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
26.05.2023 16:19:01
|
|
|
Saad audio-video osa paremini seadistada. Pluss veel nipet-näpet. Ma ausalt öeldes näen Teamsi veebiversioonil mõtet ainult siis, kui tekstivestlust vaja pidada. Audio-video ja failindus on täisversioonis mugavam.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.05.2023 16:56:33
|
|
|
| ot: |
| tekstivestluse jaoks on skype mugavam. Jah blablabla eluvõõras koodineeger ei saa aru, et teams seaded võib keegi kuskil kaugelt peale lükata, aga ikkagi.... |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
26.05.2023 18:05:54
|
|
|
Teamsi äpi kasutamiseks peab minu kogemust mööda olema organisatsiooni liige kus on Office 365 kasutuses või kasutama MS kontot. Eraisikud nt gmailiga ei saa tasuta kasutada (peab ostma vähemalt Office 365 Personal). Vähemalt mina ei saanud. Selleks, et gmailiga saab kasutada ainult Teamsi veebiversiooni. Veebiversioon on jah natuke nuditud aga ajab asja ära.
Ise pidin olude sunnil samuti ühe vestluse Teamsis tegema veebiversioonis.piversiooniga sisse logida ei saanud sest need kontod mis äpiga seotud olid, on suletud kuna ma ei kuulu enam sellesse organisatsiooni millega mu Teamsi konto e-mail seotud oli.
viimati muutis BA79 26.05.2023 20:55:46, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
26.05.2023 20:48:34
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| ot: |
| tekstivestluse jaoks on skype mugavam. Jah blablabla eluvõõras koodineeger ei saa aru, et teams seaded võib keegi kuskil kaugelt peale lükata, aga ikkagi.... |
|
Skype on surnud. Ükski enesest lugupidav firma ei kasuta seda. Mingid õnnetud riigiasutused on veel selle peale jäänud, aga mu maailm on Teamsis. Microsoft365 ei sisalda enam Skype Businessigi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.05.2023 20:58:19
|
|
|
See teamsi chat on kuidagi kehva. Mida nad siis kasutavad? Messengeri?
Tox ja signal on ju hardcore vendade jaoks, neid asutused ei kasutaks ilmselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.05.2023 21:00:06
|
|
|
Jep, meil firmas ainult Teams. Kuna too parast palju aknaid lahti, siis ei tahaks uhte proge juurde installida. Edge on kasutuses nagunii.
Tana igatahes mikrofoni helitugevus ei muutunud, peale selle Edge extensioni installimist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
26.05.2023 21:05:25
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| ot: |
| tekstivestluse jaoks on skype mugavam. Jah blablabla eluvõõras koodineeger ei saa aru, et teams seaded võib keegi kuskil kaugelt peale lükata, aga ikkagi.... |
|
Skype on surnud. Ükski enesest lugupidav firma ei kasuta seda. Mingid õnnetud riigiasutused on veel selle peale jäänud, aga mu maailm on Teamsis. Microsoft365 ei sisalda enam Skype Businessigi. |
Olen nõus, et Skype on praktiliselt surnud. Kindlasti mingi marginaalne osa arvutikasutajatest kasutab, aga enamus mitte.
Üldjoontes võib Skype ebapopulaarsust seletada sellega, et inimesed ei suhtle selle kaudu enam. Seda rakendust tabas MSN saatus, pärast seda kui Facebook võttis MSN rolli üle, suri MSN välja sest asemele hakati pakkuma Skype'i, aga seda tabas ebaedu. Nüüd suhtlevad kõik otse nutitelefoni vahendusel. Ettevõtted kus on klienditeenindus veebis, kasutavad juturobotit. Ärikontaktid kas Teamsis või Messengeris kuna saab ka FB videokõne teel suhelda.
Mul on ka Skype konto, aga ei leia enam kasutust sest keegi ei kasuta ega jaga mulle oma Skype'i. Seega milleks?!?
viimati muutis BA79 26.05.2023 21:08:34, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.05.2023 21:08:19
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| ot: |
| tekstivestluse jaoks on skype mugavam. Jah blablabla eluvõõras koodineeger ei saa aru, et teams seaded võib keegi kuskil kaugelt peale lükata, aga ikkagi.... |
|
Skype on surnud. Ükski enesest lugupidav firma ei kasuta seda. Mingid õnnetud riigiasutused on veel selle peale jäänud, aga mu maailm on Teamsis. Microsoft365 ei sisalda enam Skype Businessigi. |
Sa ikka tead, et Skypel ja Skype for Businessil, pole midagi ühist peale nime?
Skype for Business oli tegelikult rebranditud Lync.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
26.05.2023 21:33:04
|
|
|
Slack on norm.
Session ka kasutusel salajuttude jaoks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
26.05.2023 21:41:30
|
|
|
Õhtust!
Küsimus kogenumatele Windowsi kasutajatele: Kui palju andmemahtu saab protsentuaalselt umbes kokku hoida, kui terve ketas lasta ära "Compress this Drive" valikuga "kokku suruda"? On see turvaline ega mõjuta andmete terviklikust? Hetkel 512 GB ketas millest 93% on täis. On süsteemiketas st C:\ kus Win ja programmid peal. Olen juba igasugu trikke teinud et mahtu juurde saada enne kui tekib võimalus uut ketast osta. Nüüd tekkis mõte proovida kettal olevate failide kokkusurumist. On see hea idee?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.05.2023 21:45:36
|
|
|
Mina seda ei teeks. Osta mingi odav väline HDD ja kopeeri osa asju sinna kui ruumiga kitsas on ja suuremat SSD-d osta ei raatsi.
Palju kokku läheb, see sõltub andmetest. Võib 90% minna ja võid ka ainult 1% võita. Reaalsus ongi nende kahe äärmuse vahel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
26.05.2023 21:46:50
|
|
|
Tänud, võtan arvesse ja loobun ideest. Proovin siis välja venitada kuni suurema ketta ostan.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
26.05.2023 21:58:58
|
|
|
BA79, Mõistlikum (ja turvalisem) on mitte hoida kõiki mune ühes korvis. Piltlikult öeldes siis.
Minul on C: peal ainult OS ja proged + muu vältimatu kraam mida proged sinna salvestavad. Pildid ja muu on eraldi SSD peal. Mängud kolmanda SSD peal ja videod (mis võtavad kõige rohkem ruumi) hoopis HDD peal (SSD pole veel piisavalt odav, et 12-16TB videote hoidmiseks kulutada).
Lühiajaline lahendus on keelata pagefile (see võib probleeme põhjustada), hibernation file ja käia ketas nt sellega üle mis annab visuaalse pildi failide suurusest: http://www.uderzo.it/main_products/space_sniffer/
Väiksemad SSD'd on väga odavaks muutunud. Sõltuvalt sellest kas sa lepid SATA variandiga või tahad Nvme (saab kahest kaablist loobuda) võib nt 2TB kätte saada 80€ eest ja 1TB 40€ eest. Seda siis uuena ja Eestist. Välismaalt saab veel odavamalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.05.2023 22:10:01
|
|
|
Tomorrow, ma muidugi ei tea mis masin BA79-l on, aga läpakale enamasti ei saa mitut SSD-d sisse panna.
Mul pole 512GB-st veel puudu jäänud, aga suuremad asjad on muidugi NAS-s.
Üks pisem väline HDD oleks ilmselt talle hea lahendus. Siis on veel offline backup ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
27.05.2023 00:32:37
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| ot: |
| tekstivestluse jaoks on skype mugavam. Jah blablabla eluvõõras koodineeger ei saa aru, et teams seaded võib keegi kuskil kaugelt peale lükata, aga ikkagi.... |
|
Skype on surnud. Ükski enesest lugupidav firma ei kasuta seda. Mingid õnnetud riigiasutused on veel selle peale jäänud, aga mu maailm on Teamsis. Microsoft365 ei sisalda enam Skype Businessigi. |
Sa ikka tead, et Skypel ja Skype for Businessil, pole midagi ühist peale nime?
Skype for Business oli tegelikult rebranditud Lync. |
Jah, tean. Tead sa kedagi, kes emba-kumba enam kasutab? Skype for Businessi pole mu tööandjatel olnud juba 3 aastat. Tavalise Skype'i puhul avastasin, et viimane vestlus oli aastal 2021
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
27.05.2023 06:57:03
|
|
|
Betamax, jah tean, andmeid kahjuks avaldada ei saa.
Aasta tagasi oli veel ka SfB kasutajaid üksjagu, Enterprise world ei liigu nii kiiresti.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.05.2023 10:08:19
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Tomorrow, ma muidugi ei tea mis masin BA79-l on, aga läpakale enamasti ei saa mitut SSD-d sisse panna.
Mul pole 512GB-st veel puudu jäänud, aga suuremad asjad on muidugi NAS-s.
Üks pisem väline HDD oleks ilmselt talle hea lahendus. Siis on veel offline backup ka. |
Äriklassile suures osas saab. Mõnele ka 3.
quote="BA79"]Õhtust!
Küsimus kogenumatele Windowsi kasutajatele: Kui palju andmemahtu saab protsentuaalselt umbes kokku hoida, kui terve ketas lasta ära "Compress this Drive" valikuga "kokku suruda"? On see turvaline ega mõjuta andmete terviklikust? Hetkel 512 GB ketas millest 93% on täis. On süsteemiketas st C:\ kus Win ja programmid peal. Olen juba igasugu trikke teinud et mahtu juurde saada enne kui tekib võimalus uut ketast osta. Nüüd tekkis mõte proovida kettal olevate failide kokkusurumist. On see hea idee?[/quote]
Klooni terasele. Mõni aeg tagasi kolisin oms enda soga 256 pralt tb peale sedasi. Ketas on odav, vana jätad kloonitoorikuks.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
27.05.2023 12:04:32
|
|
|
Siit lugedes tundub, et pilves hoida videosi isegi odavam. 4k videod ei kujutagi ette, kuhu seda sokutada.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.05.2023 16:42:54
|
|
|
Kolmainsus. Üks koopia on pilves. Sõltub kui oluline sulle su data on.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
27.05.2023 16:44:51
|
|
|
Tere päevast! Tänud kõigile, kes vastasid.
napoleon Tomorrow
Ma saan aru, et, kõiki mune pole mõtet ühes korvis hoida, paraku pole ma jõudnud salvestusruumi osas upgrade teha. Hetkel pole vabu vahendeid et osta. Plaan siiski upgradeda NVME 1 TB peale. NAS ja muud võimalused jätan tulevikuteemaks.
Mis sülearvutisse puutub, siis mul on IdeaPad Gaming 3 15ACH6, komplekteeritud Microni 512 GB NVME SSD'ga.Kahjuks on selle sülearvuti disain natuke ebasõbralik kasutajavaates. On võimalik kasutada kas 1 SSD NVME 2280 + SATA 2,5" või NVME 2280+ NVME 2242. Kõiki kolme korraga ei saa, sest kui paigaldada SATA ketas siis ei saa fikseerida NVME 2280 kuna selle liides ja kruvikeermed on SATA pesa kohal risti. Tehniliselt peaks saama kasutada ka NVME extension kaablit koos laienduspesaga, aga see teeb lahenduse keerulisemaks. 2023 aasta mudeli disainis on tehtud muudatusi ja on võimalik paigaldada 2 täismõõdus SSD'd 2280 üksteise kõrvale.
Sülearvuti valisin kuna oli kõige odavam, millel 4GB RTX 3050 graafika, lisaks 8 GB RAM, mille olen upgradenud 16 GB peale. Oleks võinud valida ka 15IHU6 ehk Inteli versiooni, aga kui lugesin arvustusi, et Intelil selle seeria prosega arvutitel on jõudlust piiravad vead, siis loobusin. Ei mäleta, kas viga tulenes windowsist, emaplaadist või protsessorist. Teadjamad kindlasti on sellega kursis ja saavad aru mida mõtlen.
Arvuti täielikud andmed. Ostsin Klickist ja üldiselt ei nurise. Oleks võinud küll olla 8 tuumaline ja nüüdseks on ka 16GB mudelid odavamaks läinud aga pole hullu. Hetkel saan hakkama, aga salvestusmahtu pean siiski juurde hankima.
https://www.klick.ee/sulearvuti-lenovo-ideapad-gaming-3-15-ryzen5-8gb-512gb-rtx3050
viimati muutis BA79 27.05.2023 16:49:21, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
27.05.2023 16:49:14
|
|
|
Kettad on targas odavad hetkel.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.05.2023 19:29:33
|
|
|
BA79, Ok mõistetav siis. Siiski 1TB NVME on üsna odavaks muutunud. Seda enam kui piirduda PCIe 3.0 mudeliga.
Lenovo pakub odavaid läpakaid jah. Ostsin aastaid tagasi õele ühe sellise kuna tal olid spetsiifilised nõuded (optiline draiv, klaviatuuri keel jms) millele Lenovo kõige paremini vastas.
Peale esmast seadistamist pole enam tülitanud, seega ilmselt töötab siiani. Too oli vanem Inteli seeria.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
29.05.2023 02:21:55
|
|
|
Tomorrow
Jah, endal vanem Lenovo on ka vanema generatsiooni esindaja. Lenovo G500, millel I3 3120M Inteli protsessor ja minu viimane sülearvuti millel optilise ketta lugeja/kirjutaja on.
Töötab, aga on aeglaseks jäänud ja ei täida enam minu nõudeid. Lisaks tekkis vajadus Windowsi järele ja leidsin, et parem on uus arvuti koos uue Windowsiga osta, kui vanale Retail litsents osta
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
29.05.2023 06:19:43
|
|
|
Ma võin sul aidata vana legaalselt legaalseks saada, vaata w7 teemasse kuhu iso ja wsus i lasin.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
03.06.2023 13:28:47
|
|
|
| Läpaka prose on i3~3217u peal on win8.1 siit ka nüüd küsimus, kas on mõistlikuma peale panna win10 või win11 ja kuidas seda win11 peale sai putitada vanemale rauale?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.06.2023 13:35:11
|
|
|
Maitse asi. Ma paneks win10. Win11 installimiseks on märksõna rufus, otsi siit foorumist või internetiavaraustest, juhendeid kuidas win11 vanema raua peale ajada on küll ja veel.
Siiski pean mainima, et ühele masinale sai prooviks win11 peale aetud. Aga mingit suuremat upgrade ei tahtnud mingi hetk enam teha, pidi põmst sama asja läbi käima, et rufusega installikas ja siis sealt update käivitada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
03.06.2023 13:50:20
|
|
|
| Et vana raua peal win11 siis uuendusi ei tee nagu aru saan?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.06.2023 13:54:01
|
|
|
| Teeb üldiselt, aga võib jonnima hakata mõnel juhul kui mingi release upgrade tuleb. Saad rufusega muidugi uue installika teha ja sealt update käivitada st. saab põhimõtteliselt nii ikka uuendused peale, aga pead seda siis teadma, et tuleb see liigutus käsitsi teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
03.06.2023 14:17:30
|
|
|
| Aitäh
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.06.2023 14:36:16
|
|
|
ei ole midagi jonninud. rufusega tehtud w11 iso saab nudida selliseks, et ainuke limitatsioon on x64 tugi. mälu võiks muidugi olla 8gb. 8gb ddr3l klotse on lihtsam leida kui tavalist ddr3 e. (1,35/1,5v)
rufus teeb selle win11 iso päris puhtaks. ei uefit, ei dpm i, ei võrgukontot jms. iso kätte saamiseks võtad edges " arendaja valikud", ütled, et ole näiteks android/chromes ja vaade annab iso allalaadimise. siis lased rufuse käima, valid rippmenüüst, mida vaja teha ja vpila! pulk võiks 8gb või suurem olla.
ma kunagi tegin ühe lauaka E8500 peale. plaat toetas 8gb ram, videon 8600gt
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.06.2023 14:42:08
|
|
|
laurx, rufus teeb iso jah puhtaks. Aga mul mingi release upgrade peale pani uuesti selle compatibility tooli käima ja arvas, et ei saa uuendada.
Lahendus oligi rufusega uuesti installikas teha, aga käivitada see windowsi sees ja valida sealt upgrade mitte clean install. Detaile ei mäleta, aga nii sai tehtud. Lõpuks muidugi ikka selle win11 peale vihastasin ja panin win10 tagasi, aga see on juba teine teema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.06.2023 16:59:13
|
|
|
Veider. Mul pole selline asi silma hakanud.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.06.2023 17:53:03
|
|
|
| mul 4790k tahtis ka selle 22H2 vms uuendusega uuesti rufuse abi saada...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
03.06.2023 21:17:01
|
|
|
Istutataksegi järgmise uuenusega AI sisse.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|