Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2023 20:38:55 vasta tsitaadiga

Pidasin silmas, et kui Microsoft soovis MP3 ja PDF naol tuntud ja laialt kasutatud formaate integreerida, siis teadagi, kuidas see kulges.



---
Keegi teab, kuidas mikrofoni voluumitugevus 100 peale fikseerida? Windows liigutab seda mingi automaatikaga oma suva jargi.

Panen 100% peale, siis keegi mone aja parast Teams-is kurdab, et ei kuule mind hasti - vaatan settinguid, Windows ise 67% peale pannud icon_mad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
Proovin seda.
https://chrome.google.com/webstore/detail/disable-automatic-gain-co/clpapnmmlmecieknddelobgikompchkk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2023 21:24:27 vasta tsitaadiga

Ei oska kommenteerida, miks Windows ise reguleerida tahab, aga minu meelest peaks saama heliseadmeid reguleerida ka iga äpi/rakenduse jaoks eraldi. Vast mõni linnuke panna-maha võtta või eriseade heliseadme draiveri paneelist?

Mul nt on Bluetoothiga teinekord jama, et kui kasutan ja korraks "Mute" panen siis tagasi vaigistuse mahavõtmisel heli ei taastu. Näpi/seadista, võimle aga automaatselt ei tule heli tagasi või ei lülita ümber BT väljundilt HDMI audiole. Aitab ainult arvuti restart. Arvutil tundub BT-d juhtivat Nahimic tarkvara aga see töötab nagu jumal juhatab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2023 22:06:49 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Pidasin silmas, et kui Microsoft soovis MP3 ja PDF naol tuntud ja laialt kasutatud formaate integreerida, siis teadagi, kuidas see kulges.
---
Keegi teab, kuidas mikrofoni voluumitugevus 100 peale fikseerida? Windows liigutab seda mingi automaatikaga oma suva jargi.
Panen 100% peale, siis keegi mone aja parast Teams-is kurdab, et ei kuule mind hasti - vaatan settinguid, Windows ise 67% peale pannud icon_mad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

edit:
Proovin seda.
https://chrome.google.com/webstore/detail/disable-automatic-gain-co/clpapnmmlmecieknddelobgikompchkk

Minul aitas linnuke, kui deaktiveerida heliefektid. Miks toimis ei tea:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2023 22:28:49 vasta tsitaadiga

Kõlarite heliefektid? Need mul nagunii deaktiveeritud, kuid kuidas see mikrofoni helitasemega saab seotud olla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 07:48:20 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kõlarite heliefektid? Need mul nagunii deaktiveeritud, kuid kuidas see mikrofoni helitasemega saab seotud olla?

Mul jah mikrofon välja lülitatud, aga probleem vist analoogne, mis heliga:
https://ded9.com/low-microphone-volume-in-windows-11-fix-the-problem/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 08:07:04 vasta tsitaadiga

Teams > Settings > Devices > Automatically Adjust Device Sensitivity.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 14:32:20 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Teams > Settings > Devices > Automatically Adjust Device Sensitivity.

Kasutan Teamsi Edge brauseris.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 15:50:30 vasta tsitaadiga

Miks sa Store'ist äppi ei kasuta või installi täisprogrammi?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 16:00:34 vasta tsitaadiga

Pole vajadust olnud. Mis eelised sel appil on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 16:19:01 vasta tsitaadiga

Saad audio-video osa paremini seadistada. Pluss veel nipet-näpet. Ma ausalt öeldes näen Teamsi veebiversioonil mõtet ainult siis, kui tekstivestlust vaja pidada. Audio-video ja failindus on täisversioonis mugavam.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 16:56:33 vasta tsitaadiga

ot:
tekstivestluse jaoks on skype mugavam. Jah blablabla eluvõõras koodineeger ei saa aru, et teams seaded võib keegi kuskil kaugelt peale lükata, aga ikkagi....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 18:05:54 vasta tsitaadiga

Teamsi äpi kasutamiseks peab minu kogemust mööda olema organisatsiooni liige kus on Office 365 kasutuses või kasutama MS kontot. Eraisikud nt gmailiga ei saa tasuta kasutada (peab ostma vähemalt Office 365 Personal). Vähemalt mina ei saanud. Selleks, et gmailiga saab kasutada ainult Teamsi veebiversiooni. Veebiversioon on jah natuke nuditud aga ajab asja ära.
Ise pidin olude sunnil samuti ühe vestluse Teamsis tegema veebiversioonis.piversiooniga sisse logida ei saanud sest need kontod mis äpiga seotud olid, on suletud kuna ma ei kuulu enam sellesse organisatsiooni millega mu Teamsi konto e-mail seotud oli.


viimati muutis BA79 26.05.2023 20:55:46, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 20:48:34 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
ot:
tekstivestluse jaoks on skype mugavam. Jah blablabla eluvõõras koodineeger ei saa aru, et teams seaded võib keegi kuskil kaugelt peale lükata, aga ikkagi....

Skype on surnud. Ükski enesest lugupidav firma ei kasuta seda. Mingid õnnetud riigiasutused on veel selle peale jäänud, aga mu maailm on Teamsis. Microsoft365 ei sisalda enam Skype Businessigi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 20:58:19 vasta tsitaadiga

See teamsi chat on kuidagi kehva. Mida nad siis kasutavad? Messengeri?
Tox ja signal on ju hardcore vendade jaoks, neid asutused ei kasutaks ilmselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 21:00:06 vasta tsitaadiga

Jep, meil firmas ainult Teams. Kuna too parast palju aknaid lahti, siis ei tahaks uhte proge juurde installida. Edge on kasutuses nagunii.

Tana igatahes mikrofoni helitugevus ei muutunud, peale selle Edge extensioni installimist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 21:05:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
napoleon kirjutas:
ot:
tekstivestluse jaoks on skype mugavam. Jah blablabla eluvõõras koodineeger ei saa aru, et teams seaded võib keegi kuskil kaugelt peale lükata, aga ikkagi....

Skype on surnud. Ükski enesest lugupidav firma ei kasuta seda. Mingid õnnetud riigiasutused on veel selle peale jäänud, aga mu maailm on Teamsis. Microsoft365 ei sisalda enam Skype Businessigi.

Olen nõus, et Skype on praktiliselt surnud. Kindlasti mingi marginaalne osa arvutikasutajatest kasutab, aga enamus mitte.

Üldjoontes võib Skype ebapopulaarsust seletada sellega, et inimesed ei suhtle selle kaudu enam. Seda rakendust tabas MSN saatus, pärast seda kui Facebook võttis MSN rolli üle, suri MSN välja sest asemele hakati pakkuma Skype'i, aga seda tabas ebaedu. Nüüd suhtlevad kõik otse nutitelefoni vahendusel. Ettevõtted kus on klienditeenindus veebis, kasutavad juturobotit. Ärikontaktid kas Teamsis või Messengeris kuna saab ka FB videokõne teel suhelda.

Mul on ka Skype konto, aga ei leia enam kasutust sest keegi ei kasuta ega jaga mulle oma Skype'i. Seega milleks?!?


viimati muutis BA79 26.05.2023 21:08:34, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 21:08:19 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
napoleon kirjutas:
ot:
tekstivestluse jaoks on skype mugavam. Jah blablabla eluvõõras koodineeger ei saa aru, et teams seaded võib keegi kuskil kaugelt peale lükata, aga ikkagi....

Skype on surnud. Ükski enesest lugupidav firma ei kasuta seda. Mingid õnnetud riigiasutused on veel selle peale jäänud, aga mu maailm on Teamsis. Microsoft365 ei sisalda enam Skype Businessigi.


Sa ikka tead, et Skypel ja Skype for Businessil, pole midagi ühist peale nime?
Skype for Business oli tegelikult rebranditud Lync.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.05.2023 21:33:04 vasta tsitaadiga

Slack on norm.
Session ka kasutusel salajuttude jaoks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 21:41:30 vasta tsitaadiga

Õhtust!

Küsimus kogenumatele Windowsi kasutajatele: Kui palju andmemahtu saab protsentuaalselt umbes kokku hoida, kui terve ketas lasta ära "Compress this Drive" valikuga "kokku suruda"? On see turvaline ega mõjuta andmete terviklikust? Hetkel 512 GB ketas millest 93% on täis. On süsteemiketas st C:\ kus Win ja programmid peal. Olen juba igasugu trikke teinud et mahtu juurde saada enne kui tekib võimalus uut ketast osta. Nüüd tekkis mõte proovida kettal olevate failide kokkusurumist. On see hea idee?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 21:45:36 vasta tsitaadiga

Mina seda ei teeks. Osta mingi odav väline HDD ja kopeeri osa asju sinna kui ruumiga kitsas on ja suuremat SSD-d osta ei raatsi.
Palju kokku läheb, see sõltub andmetest. Võib 90% minna ja võid ka ainult 1% võita. Reaalsus ongi nende kahe äärmuse vahel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 21:46:50 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Tänud, võtan arvesse ja loobun ideest. Proovin siis välja venitada kuni suurema ketta ostan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 21:58:58 vasta tsitaadiga

BA79, Mõistlikum (ja turvalisem) on mitte hoida kõiki mune ühes korvis. Piltlikult öeldes siis.
Minul on C: peal ainult OS ja proged + muu vältimatu kraam mida proged sinna salvestavad. Pildid ja muu on eraldi SSD peal. Mängud kolmanda SSD peal ja videod (mis võtavad kõige rohkem ruumi) hoopis HDD peal (SSD pole veel piisavalt odav, et 12-16TB videote hoidmiseks kulutada).

Lühiajaline lahendus on keelata pagefile (see võib probleeme põhjustada), hibernation file ja käia ketas nt sellega üle mis annab visuaalse pildi failide suurusest: http://www.uderzo.it/main_products/space_sniffer/
Väiksemad SSD'd on väga odavaks muutunud. Sõltuvalt sellest kas sa lepid SATA variandiga või tahad Nvme (saab kahest kaablist loobuda) võib nt 2TB kätte saada 80€ eest ja 1TB 40€ eest. Seda siis uuena ja Eestist. Välismaalt saab veel odavamalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2023 22:10:01 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ma muidugi ei tea mis masin BA79-l on, aga läpakale enamasti ei saa mitut SSD-d sisse panna.
Mul pole 512GB-st veel puudu jäänud, aga suuremad asjad on muidugi NAS-s.
Üks pisem väline HDD oleks ilmselt talle hea lahendus. Siis on veel offline backup ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2023 00:32:37 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Betamax kirjutas:
napoleon kirjutas:
ot:
tekstivestluse jaoks on skype mugavam. Jah blablabla eluvõõras koodineeger ei saa aru, et teams seaded võib keegi kuskil kaugelt peale lükata, aga ikkagi....

Skype on surnud. Ükski enesest lugupidav firma ei kasuta seda. Mingid õnnetud riigiasutused on veel selle peale jäänud, aga mu maailm on Teamsis. Microsoft365 ei sisalda enam Skype Businessigi.


Sa ikka tead, et Skypel ja Skype for Businessil, pole midagi ühist peale nime?
Skype for Business oli tegelikult rebranditud Lync.

Jah, tean. Tead sa kedagi, kes emba-kumba enam kasutab? Skype for Businessi pole mu tööandjatel olnud juba 3 aastat. Tavalise Skype'i puhul avastasin, et viimane vestlus oli aastal 2021 icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2023 06:57:03 vasta tsitaadiga

Betamax, jah tean, andmeid kahjuks avaldada ei saa.
Aasta tagasi oli veel ka SfB kasutajaid üksjagu, Enterprise world ei liigu nii kiiresti.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2023 10:08:19 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Tomorrow, ma muidugi ei tea mis masin BA79-l on, aga läpakale enamasti ei saa mitut SSD-d sisse panna.
Mul pole 512GB-st veel puudu jäänud, aga suuremad asjad on muidugi NAS-s.
Üks pisem väline HDD oleks ilmselt talle hea lahendus. Siis on veel offline backup ka.

Äriklassile suures osas saab. Mõnele ka 3.
quote="BA79"]Õhtust!

Küsimus kogenumatele Windowsi kasutajatele: Kui palju andmemahtu saab protsentuaalselt umbes kokku hoida, kui terve ketas lasta ära "Compress this Drive" valikuga "kokku suruda"? On see turvaline ega mõjuta andmete terviklikust? Hetkel 512 GB ketas millest 93% on täis. On süsteemiketas st C:\ kus Win ja programmid peal. Olen juba igasugu trikke teinud et mahtu juurde saada enne kui tekib võimalus uut ketast osta. Nüüd tekkis mõte proovida kettal olevate failide kokkusurumist. On see hea idee?[/quote]
Klooni terasele. Mõni aeg tagasi kolisin oms enda soga 256 pralt tb peale sedasi. Ketas on odav, vana jätad kloonitoorikuks.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 27.05.2023 12:04:32 vasta tsitaadiga

Siit lugedes tundub, et pilves hoida videosi isegi odavam. 4k videod ei kujutagi ette, kuhu seda sokutada.
_________________
dell somm ding mi poi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2023 15:40:00 vasta tsitaadiga

raul141, See nõuab kiiret ühendust. Lisaks kiirele ühendusele maksad lisaks ka pilve eest. Salvestusmeedia ost on ühekordne kulu.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2023 16:42:54 vasta tsitaadiga

Kolmainsus. Üks koopia on pilves. Sõltub kui oluline sulle su data on.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2023 16:44:51 vasta tsitaadiga

Tere päevast! Tänud kõigile, kes vastasid.

napoleon Tomorrow

Ma saan aru, et, kõiki mune pole mõtet ühes korvis hoida, paraku pole ma jõudnud salvestusruumi osas upgrade teha. Hetkel pole vabu vahendeid et osta. Plaan siiski upgradeda NVME 1 TB peale. NAS ja muud võimalused jätan tulevikuteemaks.

Mis sülearvutisse puutub, siis mul on IdeaPad Gaming 3 15ACH6, komplekteeritud Microni 512 GB NVME SSD'ga.Kahjuks on selle sülearvuti disain natuke ebasõbralik kasutajavaates. On võimalik kasutada kas 1 SSD NVME 2280 + SATA 2,5" või NVME 2280+ NVME 2242. Kõiki kolme korraga ei saa, sest kui paigaldada SATA ketas siis ei saa fikseerida NVME 2280 kuna selle liides ja kruvikeermed on SATA pesa kohal risti. Tehniliselt peaks saama kasutada ka NVME extension kaablit koos laienduspesaga, aga see teeb lahenduse keerulisemaks. 2023 aasta mudeli disainis on tehtud muudatusi ja on võimalik paigaldada 2 täismõõdus SSD'd 2280 üksteise kõrvale.

Sülearvuti valisin kuna oli kõige odavam, millel 4GB RTX 3050 graafika, lisaks 8 GB RAM, mille olen upgradenud 16 GB peale. Oleks võinud valida ka 15IHU6 ehk Inteli versiooni, aga kui lugesin arvustusi, et Intelil selle seeria prosega arvutitel on jõudlust piiravad vead, siis loobusin. Ei mäleta, kas viga tulenes windowsist, emaplaadist või protsessorist. Teadjamad kindlasti on sellega kursis ja saavad aru mida mõtlen.
Arvuti täielikud andmed. Ostsin Klickist ja üldiselt ei nurise. Oleks võinud küll olla 8 tuumaline ja nüüdseks on ka 16GB mudelid odavamaks läinud aga pole hullu. Hetkel saan hakkama, aga salvestusmahtu pean siiski juurde hankima.
https://www.klick.ee/sulearvuti-lenovo-ideapad-gaming-3-15-ryzen5-8gb-512gb-rtx3050


viimati muutis BA79 27.05.2023 16:49:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2023 16:49:14 vasta tsitaadiga

Kettad on targas odavad hetkel.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2023 19:29:33 vasta tsitaadiga

BA79, Ok mõistetav siis. Siiski 1TB NVME on üsna odavaks muutunud. Seda enam kui piirduda PCIe 3.0 mudeliga.
Lenovo pakub odavaid läpakaid jah. Ostsin aastaid tagasi õele ühe sellise kuna tal olid spetsiifilised nõuded (optiline draiv, klaviatuuri keel jms) millele Lenovo kõige paremini vastas.

Peale esmast seadistamist pole enam tülitanud, seega ilmselt töötab siiani. Too oli vanem Inteli seeria.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2023 02:21:55 vasta tsitaadiga

Tomorrow

Jah, endal vanem Lenovo on ka vanema generatsiooni esindaja. Lenovo G500, millel I3 3120M Inteli protsessor ja minu viimane sülearvuti millel optilise ketta lugeja/kirjutaja on.
Töötab, aga on aeglaseks jäänud ja ei täida enam minu nõudeid. Lisaks tekkis vajadus Windowsi järele ja leidsin, et parem on uus arvuti koos uue Windowsiga osta, kui vanale Retail litsents osta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2023 06:19:43 vasta tsitaadiga

Ma võin sul aidata vana legaalselt legaalseks saada, vaata w7 teemasse kuhu iso ja wsus i lasin.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2023 13:31:01 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Jep, meil firmas ainult Teams. Kuna too parast palju aknaid lahti, siis ei tahaks uhte proge juurde installida. Edge on kasutuses nagunii.

Tana igatahes mikrofoni helitugevus ei muutunud, peale selle Edge extensioni installimist.

Saan nuud kinnitada, et mikrofoni helitugevus jai 100% peale lukku thumbs_up.gif Edge oli kurjajuur.

https://chrome.google.com/webstore/detail/disable-automatic-gain-co/clpapnmmlmecieknddelobgikompchkk
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 13:28:47 vasta tsitaadiga

Läpaka prose on i3~3217u peal on win8.1 siit ka nüüd küsimus, kas on mõistlikuma peale panna win10 või win11 ja kuidas seda win11 peale sai putitada vanemale rauale?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 13:35:11 vasta tsitaadiga

Maitse asi. Ma paneks win10. Win11 installimiseks on märksõna rufus, otsi siit foorumist või internetiavaraustest, juhendeid kuidas win11 vanema raua peale ajada on küll ja veel.
Siiski pean mainima, et ühele masinale sai prooviks win11 peale aetud. Aga mingit suuremat upgrade ei tahtnud mingi hetk enam teha, pidi põmst sama asja läbi käima, et rufusega installikas ja siis sealt update käivitada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 13:50:20 vasta tsitaadiga

Et vana raua peal win11 siis uuendusi ei tee nagu aru saan?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 13:53:09 vasta tsitaadiga

Kas seda läpaka protsessorit millegi parema vastu vahetada ei saa? Kolmanda generatsiooni i3 jääb lahjaks Windows 11 peal.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 13:54:01 vasta tsitaadiga

Teeb üldiselt, aga võib jonnima hakata mõnel juhul kui mingi release upgrade tuleb. Saad rufusega muidugi uue installika teha ja sealt update käivitada st. saab põhimõtteliselt nii ikka uuendused peale, aga pead seda siis teadma, et tuleb see liigutus käsitsi teha
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 14:17:30 vasta tsitaadiga

Aitäh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 14:36:16 vasta tsitaadiga

ei ole midagi jonninud. rufusega tehtud w11 iso saab nudida selliseks, et ainuke limitatsioon on x64 tugi. mälu võiks muidugi olla 8gb. 8gb ddr3l klotse on lihtsam leida kui tavalist ddr3 e. (1,35/1,5v)
rufus teeb selle win11 iso päris puhtaks. ei uefit, ei dpm i, ei võrgukontot jms. iso kätte saamiseks võtad edges " arendaja valikud", ütled, et ole näiteks android/chromes ja vaade annab iso allalaadimise. siis lased rufuse käima, valid rippmenüüst, mida vaja teha ja vpila! pulk võiks 8gb või suurem olla.
ma kunagi tegin ühe lauaka E8500 peale. plaat toetas 8gb ram, videon 8600gt

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 14:42:08 vasta tsitaadiga

laurx, rufus teeb iso jah puhtaks. Aga mul mingi release upgrade peale pani uuesti selle compatibility tooli käima ja arvas, et ei saa uuendada.
Lahendus oligi rufusega uuesti installikas teha, aga käivitada see windowsi sees ja valida sealt upgrade mitte clean install. Detaile ei mäleta, aga nii sai tehtud. Lõpuks muidugi ikka selle win11 peale vihastasin ja panin win10 tagasi, aga see on juba teine teema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 16:59:13 vasta tsitaadiga

Veider. Mul pole selline asi silma hakanud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 17:53:03 vasta tsitaadiga

mul 4790k tahtis ka selle 22H2 vms uuendusega uuesti rufuse abi saada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2023 21:17:01 vasta tsitaadiga

Istutataksegi järgmise uuenusega AI sisse.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2023 09:46:00 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Istutataksegi järgmise uuenusega AI sisse.

Juba sees:
https://www.microsoft.com/en-us/edge/update/114?form=MT00F6&channel=stable&version=114.0.1823.37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2023 12:25:07 vasta tsitaadiga

See on brauseri oma.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2023 18:48:05 vasta tsitaadiga

Tore, et nad enda ule nalja oskavad teha icon_biggrin.gif
https://twitter.com/WinRAR_RARLAB/status/1663493174642323457

tsitaat:
May 31
i need to understand how you guys make profit
WinRAR
@WinRAR_RARLAB

tsitaat:
Jun 1
It is one of the great mysteries of life
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2023 09:50:54 vasta tsitaadiga

Long-awaited Microsoft Paint refresh finally adds a dark mode option
https://www.techspot.com/news/98933-long-awaited-microsoft-paint-refresh-finally-adds-dark.html
tsitaat:
Additional updates in build 23471 includes the capability to detach or merge File Explorer tabs.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.