|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
04.01.2023 21:10:05
|
|
|
$899=847€
847*1.19 (Saksa käibekas)=1008€.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.01.2023 22:08:46
|
|
|
Mul läks arvutuses midagi väga lappama
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
04.01.2023 22:31:28
|
|
|
Liitusin ka siis red tiimiga.
Tulin üle 1080ti'lt ja otsustasin,et proovin ära selle 7900xtx.
Lootsin küll,et ei saa ehk seda millel temp kõrge aga ei jopanud.
Tõmbasin power limiti -10e peale ja hetkel junction max 84'c ja hotspot siiski 110'c.
Jällegi kaart on võimeline päris paljuks,ju see 110'c ei ole tappev ehk
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
05.01.2023 02:36:21
|
|
|
-myyr-, kui sul kaart on horisontaalis, siis proovi huvi pärast vertikaal-asendis kasutada. Pane kasvõi arvuti külili
Enne lase maha jahtuda, muidu ei pidavat aitama.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
05.01.2023 07:38:05
|
|
|
-myyr-, kui junction 84C siis mis hotspot sul 110C on?
Aga vigased kaardid pidavat tagasi kutsutama, tea kas Eestisse muidugi need kutsed jõuavad üldse, garantiisse tasuks ikka saata.
Suvel lähevad temperatuurid veel hullemaks...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
05.01.2023 12:07:45
|
|
|
Current/min/max
Adrenaline jällegi junction 110'c
esimese passmarki testi ajal juba viskas hot spoti üles ja praegu võtsin power limiteri isegi maha
Junction ja hot spot muidugi erinevad asjad ju?
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
05.01.2023 13:06:24
|
|
|
Junction ongi GPU hot spot, et sama asi.
Kui garantiisse ei viitsi saata siis tasuks ise vähemalt GPU pasta ära vahetada, võimalik et mingi nurk jäänud kuivaks. Kuskil oli mingi pilt ka, kus oli defektselt pastat pandud.
Tegelikult ühest kvaliteetsest pasta+patjade vahetusest oleks isegi huvitatud, keegi pakub teenust?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
05.01.2023 13:20:55
|
|
|
Ikka läheb kui infot juurde tuleb,et mis maaletooja teeb.
Kuid seda vahetust tehes katkeb ju garantii ära?
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
05.01.2023 14:20:28
|
|
|
| -myyr- kirjutas: |
Liitusin ka siis red tiimiga.
Tulin üle 1080ti'lt ja otsustasin,et proovin ära selle 7900xtx.
Lootsin küll,et ei saa ehk seda millel temp kõrge aga ei jopanud.
Tõmbasin power limiti -10e peale ja hetkel junction max 84'c ja hotspot siiski 110'c.
Jällegi kaart on võimeline päris paljuks,ju see 110'c ei ole tappev ehk |
Saad ilmselt välja vahetada, mina läheks kaardi vahetuse teed või ostaks kompaktsema jahutuse sinna peale:
https://www.theverge.com/2023/1/5/23540281/amd-radeon-rx-7900-xtx-gpu-overheating-fault-refund-statement
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
05.01.2023 14:34:03
|
|
|
Arvan ka,et vahetuse teed.
Peasi,et tempid ok oleks.
Eks annan teada mida Galador pakub välja, kui lubatakse
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
05.01.2023 14:47:21
|
|
|
| Huvitav, kas neil on odavam defektse vapour chamberiga kaardid (kuskil mainiti et paar batchi peaks olema mõjutatud) ümber ehitada või mingi tagakanali kaudu ilma jahutita maha müüa?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
05.01.2023 14:51:33
|
|
|
| -myyr- kirjutas: |
Arvan ka,et vahetuse teed.
Peasi,et tempid ok oleks.
Eks annan teada mida Galador pakub välja, kui lubatakse |
See võib ka aega võtta aga vahetatud ta ikka saab, pikemas perspektiivis paremate tempidega kestab kaart kauem. Positiivne lüke ka AMD poolt, kuigi seda oli vaikselt ka oodata.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
05.01.2023 16:57:06
|
|
|
| Derbauer näitas ära ju, et uus pasta ja "kruustangide" vahele ja vigasel kaardil tempi ei parandanud. Ehk ise ei maksa mingil juhul näppima minna.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
05.01.2023 17:35:28
|
|
|
Ju nad defektsed müüvad plaadina vb edasi,kes teevad oma jahuti peale.
Kuid samahästi võiks nad pakkuda uut jahutit ja eestis näiteks kinnitatud it ettevõtted,kes ära vahetab,ära testib ja klientidele kätte annab
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.01.2023 17:53:50
|
|
|
| Eestis küll selliseid ettevõtteid pole.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
05.01.2023 20:27:45
|
|
|
Loodan, et 1,5mm on õige paksus VRAM jaoks, aga tellisin ära oma 7900 XT tuunimiseks materjali:
Gelid Solutions GC-Extreme Thermal Paste - 3.5g $9.00
Gelid Solutions - GP-EXTREME 120×20 THERMAL PAD - Value Pack 1.5mm $16.00
Gelid Solutions - GP-EXTREME 120×20 THERMAL PAD - 3.0mm $14.50
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
05.01.2023 20:51:16
|
|
|
| AMD paneb need tagastatud 7900XTX kaardid uuesti müüki, kus mitte bugised jahutid juba peal, füüsiliselt kaardid ju korras.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
06.01.2023 10:04:15
|
|
|
Pole regular DC värk, isegi masstootmisse ei lähe. Ainult valitud superarvutite jaoks ... praegu.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
06.01.2023 13:56:40
|
|
|
Tomorrow, enne reliisi oli küll mingi uudis, et kokku 30k ref mudelit each(nendest osad veel võisid tootmises olla). Ei mäleta, et ka 5700XT ref oleks hullult kaua müügis olnud...
Ja 6800XT puhul ka "pikendati" REF mudeli tootmist tänu suurele nõudmisele, ilmselt oli ka planeeritud siiski ainult mingi kogus reliisi ajaks.
Kindlaid fakte pole, aga võib nii olla küll.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
06.01.2023 14:41:59
|
|
|
Fixed that for you:
Scott Herkelman Addresses RX 7900 XTX Cooler & Performance
Spoiler 
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
07.01.2023 12:11:12
|
|
|
Kas nendel RX 5500 XT kaartidel eraldi mingi firma jahutust ka on?
Üle kahe aasta vana kaart, polnud väga mängida saanudki ja nüüd vendid 50% tõmbavad, siis hakkab selline körin pihta nagu oleks vibra sees ja kusaltki mingi asi lahti, kus käiks metall metalli vastu. Silmaga ei näe ja loksutades ei tunne, et mida lahti oleks ning kõik ok, kuid jama ikka alles.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
07.01.2023 15:29:04
|
|
|
kjaups, Nii odavatel kaartidel mitte. Eraldi jahutuse ostmine oleks kallim kui kaardi enda väärtus.
Kõige lihtsam ja odavam on mingi 120mm vent sinna kaablisidemega peale panna.
Ainus visuaalselt ilus lahendus on leida mõni surnud 5500 XT kuskilt millelt jahutus maha kakkuda.
Mingi võimalus on veel jahutus maha kruvida ja kuskilt alibabast vms otsida ventide seerianumbri alusel uus vent või vendid.
Tarkvaraline lahendus oleks piirata vendid alla 50% kiirusele. Ma ei kujuta ette, et see kaart nii kuumaks läheb, et vendid peaks kõrgete pööretega jooksma.
Ise tegin kunagi oma Zotac 1080 peal kus samuti üks ventidest hakkas vastu jahutust käima ja kõrisema. Piirasin ventide kiiruse ajutiselt 25% peale.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
07.01.2023 21:30:22
|
|
|
Tomorrow, mingi hiina vesijahutus jäi silma . Tavalisi leidsin asenduse vente ainult. Peksin laiali ja kruvisin kokku tagasi. Ei tea mis viga oli, kuid hetkel mingi pöörde peal sekundiks tõmbaks klõbina sisse ja siis vait. Ei saa aru, kus mis lahti on. Nagu ribid väriseks ja käiks kokku/lahti...
Oligi tõmmatud vendid maha, seal 70c juures üles. Panin ühe vendi juurde korpusesse tembid veel rohkem maha. Hetkel nagu muret ei ole.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
09.01.2023 14:47:41
|
|
|
7900xtx kohapealt.
Vâhemalt Galadorist kysitakse kaart tagasi,et saata maaletoojale.
Kuid rohkem ei täpsustatud.
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
10.01.2023 19:02:57
|
|
|
Tüüpiline Nvidia ostja
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
10.01.2023 21:45:35
|
|
|
Ei kasuta windoozat juhtusin selle youtuubi video otsa ka. AMD went evil. Alles suve otsa oli youtuubi crashid alates maist kuni septembrini nüüd veel killer driverid.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
11.01.2023 01:29:15
|
|
|
RX 7900 XTX RGB Software is out! Firmware Update Included
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
11.01.2023 10:58:30
|
|
|
Ma arvan kelle kaardid sussisid on support bracket puudumine tegu on raskete kaartidega. Ma arvan kellelegi pole võõras banaani effect. 6800 ja 6900 on rasked kaardid. Minul oli üks raske x2 kaart mis banaani effecti tundis oleks tugi all olnud oleks korras olnud. Enne garantii lõppu läks banaani ja kanni. Juhtus ikkagi siva. Minu 6800xt kaardil on tugi olemas ja seda kahes kohas muidu oleks pekkis juba. Kaardil oli tugi tehasest kaasas ja teise panin ise.
Videokaart kui selline peaks 800 euri maksma ja sedagi on palju. Need kaardid on kerged pekki minema raskuse all. Tehakse lolluseid ja valesid võtteid kaardi paigaldamisel valesti nagu need pcie power kaablid. Valesti teed rikud ka kaardi ära. Suht lödad ja aprad on need kaardid tehtud. Power kaablid tuleks ennem külge panna kui masinase pistad hakkad seal masina sees neid pressima võid kogu krempli ära lõhkuda.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 11.01.2023 11:04:55, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soomer
HV vaatleja
liitunud: 07.05.2006
|
11.01.2023 10:59:07
|
|
|
Tüüpiline graafikutega manipuleerija:
| Tomorrow kirjutas: |
Tüüpiline Nvidia ostja
Spoiler 
|
Graafiku tulpade pikkuse järgi peaks 70 olema kaks korda väiksem kui 90 ning 58 on kolm korda väiksem kui 74.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
11.01.2023 20:30:09
|
|
|
soomer, Iroonast sa vist aru ei saanud. Tahtsid näha sealt väga täpseid slaide või
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
12.01.2023 08:15:12
|
|
|
| soomer kirjutas: |
Tüüpiline graafikutega manipuleerija:
| Tomorrow kirjutas: |
Tüüpiline Nvidia ostja
Spoiler 
|
Graafiku tulpade pikkuse järgi peaks 70 olema kaks korda väiksem kui 90 ning 58 on kolm korda väiksem kui 74. |
Meemil olev graafik pärineb videost aga artikkel on siin: https://www.techspot.com/review/2461-amd-radeon-6650xt/
Ja eraldi graafik siin:
Spoiler 
Ilmselt on meemil olev pilt välja venitatud ja lõigatud. Numbrid ise on samad ja skaala algab nullist seega Hardware Unboxed/Techspot poolt ei ole siin graafikutega manipuleerimist.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
12.01.2023 11:27:17
|
|
|
| Viimaste nädalate AMD uudiste taustal polegi vist AMD fännidel, peale meemidega loopimise, midagi paremat teha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
12.01.2023 13:00:20
|
|
|
Ega nvidia veatu olnud, kui RTX 2k seeria tuli välja, ei olnud hunnikutes artifaktidega ja surevaid kaarte.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
12.01.2023 14:54:34
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
SirAskAlot, Jah sest ega Nvidia ja Intel on ju täielikult probleemivabad viimased paarkümmend aastat. Ainult AMD'l on probleemid.
/s |
Sa peaks poliitikasse minema. Kohe toompeale , seal kus kõik esilollid koos käivad. Mu 1 lause oli paarist viimasest nädast ja AMD fännide käitumisest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
12.01.2023 15:14:25
|
|
|
| SirAskAlot kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
SirAskAlot, Jah sest ega Nvidia ja Intel on ju täielikult probleemivabad viimased paarkümmend aastat. Ainult AMD'l on probleemid.
/s |
Sa peaks poliitikasse minema. Kohe toompeale , seal kus kõik esilollid koos käivad. Mu 1 lause oli paarist viimasest nädast ja AMD fännide käitumisest. |
Kui sa käid välja lolli lause, siis ära virise, et sulle midagi tarka ei vastata. Jah kindlasti AMD viimased nädalad on kohutavad olnud pidades silmas X3D uudiseid, uusi läpaka kive jne
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.01.2023 16:08:01
|
|
|
Tomorrow - ilmselgelt tehti iroonilist nalja selleüle kuidas järjekordselt juhtus nii, et nVidia tõi oma kaardid esimesena välja mis olid päris muhedad aga mitte päris veatud ja siis järjekordselt kahjurõõmsad AMD fännboyd ruigasid rõõmust kui mõttetud kaardid ikka nvidia tegi - võtavad palju voolu ja kallid ka ja kohe kohe tuleb AMD oma l33t AF kaartidega mis samakiired aga tohutult odavamad ja voolu võtavad ka metsikult vähem ja ühtegi muret sellist pole mis täiesti feil loll nVidial.
Reaalne tulemus on aga see, et suht samasse auku asi.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
12.01.2023 16:22:00
|
|
|
Auron, Ma ei tea õnneks ühtegi sellist kes seda arvas tulevaste AMD kaartide kohta. Mingid absurdsed kõlakad, et 3-4x kiirem vs 6900XT jms. Lekete põhjal oli üsna hästi näha kuhu need maanduvad ja hind tuli oodatust madalam. Lisaks asjad nagu mõõtmed ja voolukulu on jätkuvalt eelised Nvidia ees.
Nvidia on lollaka 12vhpwr pushimisega omale just head reklaami ei tee. Tuleb ilmselt isegi 4050 millel see tobedus keset kaarti.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
12.01.2023 17:30:01
|
|
|
Ma ei tea, mina küll ei hõiska kummagi üle. Mismoodi see "roheline" nagu mõned siin fännboismi taga ajavad parem on. Hinnad on laes ja kaup poodides letil vedeleb. Kõik kaotame, kuna normaalset konkurentsi pole. Aga kui mõni leiab, et 4070Ti ostmine 1k eest on ok, siis andku minna.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
12.01.2023 19:47:06
|
|
|
Ma küll uskusin, et AMD tuleb parem. Kõlakad olid ka kõik 2x kandis.
Efficieny/voolutarve on ju tegelikult nVidial parem. Alakellatud 4090 on kuningas hetkel. Stock seaded on lihtsalt üle võlli.
Ainus asi, et AMD küsib väiksemat hinda, kuid tegelikult on mõlemad üle mõistuse kallid.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|