Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2226, 2227, 2228 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 09.01.2023 14:39:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi saaks Button Mapper'is vaadata mis nuppudena need Telia puldil olevad A ja B nupud ära tuntakse?
Ja kus neid endale sobivaks peaks saama määrata? Kas ühe neist saaks panna näiteks Salvestuste valikut avama ühe nupu vajutusega?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 09.01.2023 14:52:00 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Kas keegi saaks Button Mapper'is vaadata mis nuppudena need Telia puldil olevad A ja B nupud ära tuntakse?
Ja kus neid endale sobivaks peaks saama määrata? Kas ühe neist saaks panna näiteks Salvestuste valikut avama ühe nupu vajutusega?


Avad Button mapperi ja vajutad A või B ning seadistad uue funktsiooni.

Skriptiga ehk saad, ei tea, et Telia TV äpi sees saaks midagi avama panna selle Button mapperiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 09.01.2023 16:39:46 vasta tsitaadiga



viimati muutis a1 09.01.2023 19:02:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 09.01.2023 18:42:54 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
JazZ kirjutas:
Kas keegi saaks Button Mapper'is vaadata mis nuppudena need Telia puldil olevad A ja B nupud ära tuntakse?
Ja kus neid endale sobivaks peaks saama määrata? Kas ühe neist saaks panna näiteks Salvestuste valikut avama ühe nupu vajutusega?


Avad Button mapperi ja vajutad A või B ning seadistad uue funktsiooni.

Skriptiga ehk saad, ei tea, et Telia TV äpi sees saaks midagi avama panna selle Button mapperiga.

Mul ei ole seda pulti, selle pärast ma küsin...
Ma eeldasin, et neid nuppe saab telia enda karbis telia äpi jaoks kuidagi mappida. Eeldasin valesti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 09.01.2023 18:43:49 vasta tsitaadiga

TV1000 kõik kanalid ka kinni jooksnud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2023 18:49:22 vasta tsitaadiga

JazZ, võibolla millalgi tulevikus isegi saab, miks nad muidu lisati. Nupuvajutusega mingi action app-s ära teha on suht lihtne, keerulisem on äppi või kuhugi UI ehitada kus neid nuppe ja actioneid omavahel siduda saad.
Võibolla oleks lihtsam, et kui oled app-s kusagil menüüs, et siis saad öelda, et pane praegune asukoht/tegevus nupu A/B alla.

Mulle endale see UI progemine ei istu, pigem ilma igasuguse UI-ta backendi mooduleid treida. Lihtsamad testida ja vähem peavalu. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 09.01.2023 18:57:45 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
JazZ, võibolla millalgi tulevikus isegi saab, miks nad muidu lisati. Nupuvajutusega mingi action app-s ära teha on suht lihtne, keerulisem on äppi või kuhugi UI ehitada kus neid nuppe ja actioneid omavahel siduda saad.
Võibolla oleks lihtsam, et kui oled app-s kusagil menüüs, et siis saad öelda, et pane praegune asukoht/tegevus nupu A/B alla.

Mulle endale see UI progemine ei istu, pigem ilma igasuguse UI-ta backendi mooduleid treida. Lihtsamad testida ja vähem peavalu. icon_rolleyes.gif

No ma lugesin android karbi kasutujuhendit Telia lehelt ja seal on kirjas A B nuppude juures "Kiirvaliku nupud Kasutaja poolt määratavad". Mõtlesin juba, et no väga tore ju, küll ma omale samad nupud tekitan Button Mapper'iga ja siis saan ehk Telia äpis ära määrata, aga mõtlesin ilmselt üle siis...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 09.01.2023 19:21:59 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
TV1000 kõik kanalid ka kinni jooksnud

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 10.01.2023 10:32:03 vasta tsitaadiga

mina vahetasin oma VIP boksi välja teise VIP boksi vastu esinduses, kuna probleemiks oli pidev pildi hangumine. tundub, et probleem kadus, ptüi, ptüi, ptüi. icon_razz.gif
üllatama paneb, et sain kasutatud, kuid kontrollitud boksi, mille peale teenindaja ütles, et neid uusi enam ei tulegi ning uued on ainult androidid. ei teagi, kas nutta või naerda, kuid android ise kõlab juba õnnetusena. see on sama õudne, kui minna ostma uut autot ning selgub, et pakkuda on ainult uusi diiselmootoriga universaale.
Huvitav otsus Telialt minna ALL-IN androidiga, teades, et selle boksiga on palju rahulolematust klientide ja tehnikute seas.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2023 10:37:07 vasta tsitaadiga

Androidi boks annab rohkem võimalusi võrreldes Arrisega. Arrisel tuleb mingil hetkel järjekordselt piir ette, sest sõltub väga palju selle tootjast.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.01.2023 10:41:16 vasta tsitaadiga

Jah, mega feature see kehvema kvaliteediga pilt ja 30+ sek lag vs arris.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2023 10:42:13 vasta tsitaadiga

Boks on mõned kuud vana. Eks arendus selle optimeerimiseks käib kogu aeg.
Ega see Arriski ideaalne polnud, kui esimest korda Telias välja tuli.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.01.2023 10:50:12 vasta tsitaadiga

Vaevalt, et sellele litrile uuendusi ei tule. Telia tahab lihtsalt raha rohkem endale jätta, seda tõestas juba see mega hind boksi eest mida apollo müüs 60-ga icon_lol.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004



Online

sõnum 10.01.2023 11:03:30 vasta tsitaadiga

millistest suurtest uuendustest me räägime? Kui minevikku vaadata, siis sealt paistab pidev ona kasutajaliidese ja marginaalse tähtsusega äppide teemal, uuel paljulubaval Androidi boksil loobuti esimese asjana korduvalt lubatud Netflixist ja ratsiti ära menüüde värvi muutmise võimalus. Tekitab tõepoolest kõva ootuse võimsate kohe-kohe realiseeruvate arenduste osas...

viimati muutis pppd 10.01.2023 11:28:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2023 11:17:19 vasta tsitaadiga

Huvitav on jälgida TV teenuse arengut (hästi lihtsustatult):
1) Analoog antenniga katusel
2) Kaabellevi ja satelliit "saad kanalid mille eest maksad, korraga ühelt teenusepakkujalt per tüüner"
3) Üle interneti ligipääs sama pakkuja TV teenusele
4) Üle interneti ligipääs suvalise pakkuja TV teenusele, kus me hetkel oleme

Mulle meeldib, et telekas jookseb Android TV, pole mingit boksi, on üks pult, on mingi netiühendus (kodus Elisa, mobiilis Telia) ja saan kasutada suvalisel hetkel suvalise pakkuja TV teenust (Elisa, Telia, jne).
Jah, on mõningaid "lastehaigusi", kuid üldiselt on teenus tarbitaval küpsusastmel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2022




sõnum 10.01.2023 12:26:57 vasta tsitaadiga

See äpi toimivus on kuidagi üle kivide-kändude tõesti, enamvähem nagu töötab, kanaleid vaadata saab aga kõik oleneb millega võrrelda.
Meenutan heldimusega hingusele läinud Levikomi TV boksi, mis oli IPTV MAG tootja boks ja senini kõige parem internetiTV kogemus üldse, boksi tarkvara oli isegi parem kui teleka enda antenni ja kanalitega majandamine. Kanalivahetused toimisid kiiresti ja kõige rohkem meeldis kasutajaliidese puhtus-lihtsus, oli võimalik oma lemmikkanalite nimekiri teha ehk pole vaja kerida ja otsidapaketi 30-50 kanali vahel kui nagunii reaalselt kasutad-vaatad pigem 5-10 kanalit mis mahuvad lemmik nimekirjas kenasti ekraanile ära.

Selles vaates see Androidiga majandamine on isegi nagu tagasiminek, kus boks on suht kallis, lisaks vähemalt Telia äpp on nõks uimane, nii kanalivahetusel, kui mujal ja ma ei oska oma lemmikkanalite nimekirja teha või seda ei saagi teha..

Lisaks naine oli harjunud Arrise boksil kasutama puldil numbreid, ei kerinud otsinud vaid numbriinimesena jäid kanalinumbrid meelde ja oli neid puldilt sisestada.
Aga Xiaomi Android sticki puldil numbreid pole icon_confused.gif

_________________
---
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2023 14:56:06 vasta tsitaadiga

Eks eelistused on personaalsed.
Kuna ma otse vaatan telekast ainult sporti või uudiseid siis minu jaoks on kõige olulisem toimiv kava kuvamise lahendus.
Pean tunnistama, et Teliat vaatan ma ainult Inspira pärast mõnikord - Kanepi ja Kontaveidi mängud.

Elisa Android TV äpiga on lihtne - puldi punane nupp kuvab otse kava ning sealt valin mida soovin või siis kasutan otsingut.
Otsingu puhul on abiks Google TV äpp telefonis, kuna võimaldab kasutada telefoni klaviatuuri teksti sisestamiseks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 10.01.2023 15:57:48 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Jah, mega feature see kehvema kvaliteediga pilt ja 30+ sek lag vs arris.


Igaks juhuks uurin. Ma vahetasin hiljuti Arrise VIP1003 välja Chromecast TV peal oleva telia appi vastu aga ega ma telekat pole jõudnud suurt vaadata. On`s siin pildi kvaliteedi vahe Arrise kasuks? Siis tean kas liigun TV osas tagasi icon_smile.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.01.2023 18:52:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elisa Android TV äpiga on lihtne - puldi punane nupp kuvab otse kava ning sealt valin mida soovin või siis kasutan otsingut.
Otsingu puhul on abiks Google TV äpp telefonis, kuna võimaldab kasutada telefoni klaviatuuri teksti sisestamiseks.


Siin teemas on vahepeal niipalju huinjaad olnud mida ajaloost pole loetud aga teen kiirelt ja lühidalt viimasele postile.
Telia puldil, viimastel arristel ja androidil on otsi nupp. Saad ka tõesti toksida saate nime, aga see pole mugavus.
Värvilised nupud on pahad, sest keegi ei harju ega õpi nendest, sinine, roheline, kollane punane, mis mida teeb, kõikidel android seadmetel pole ka neid olemas. Tänapäeval klient tahab ühe näpu all navigeerida, vasak parem, üles alla ja OK.
Parema klahvi all on Telia telekava, palju lihtsam kui vana DVB lahenduse kava kus on sigrimigri. Valid päeva, kanali ja saate, käivitad salvestuse.
Kui on seriaal, lisad lemmikusse, tekib lemmikutesse. (vana nimega salvestused) Seal on ka mis on vaadatud ja vaatamata riba näha.

Aga see on tõesti harjumise küsimus ja kasutuskogemus. Enam ei ole vist juttu emast ja tütrest, kes kellele.

Killhoven kirjutas:
Magic kirjutas:
Jah, mega feature see kehvema kvaliteediga pilt ja 30+ sek lag vs arris.


Igaks juhuks uurin. Ma vahetasin hiljuti Arrise VIP1003 välja Chromecast TV peal oleva telia appi vastu aga ega ma telekat pole jõudnud suurt vaadata. On`s siin pildi kvaliteedi vahe Arrise kasuks? Siis tean kas liigun TV osas tagasi icon_smile.gif


Ma arvan, et seda ei ole enam vaja jälgida, pilt on hea mõlemal, arrisel ja androidil. Tehnilist tausta ei kirjeldaks, aga sa ei näegi vahet. Lõpptulemus ongi nagu Android ja GoogleTV peal on.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 10.01.2023 19:03:36 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Lisaks naine oli harjunud Arrise boksil kasutama puldil numbreid, ei kerinud otsinud vaid numbriinimesena jäid kanalinumbrid meelde ja oli neid puldilt sisestada.
Aga Xiaomi Android sticki puldil numbreid pole icon_confused.gif


Prillpapa sinu mure lahendus on see: https://pood.telia.ee/puldid-ja-patareid/Telia-TV-pult-Android/2808-013
Osta, ühenda Xiaomi sticki BT seadetes, kasuta numbreid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2023 19:48:25 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Parema klahvi all on Telia telekava, palju lihtsam kui vana DVB lahenduse kava kus on sigrimigri. Valid päeva, kanali ja saate, käivitad salvestuse.


See saatekava on küll paras nikastus, üksainus kanal korraga ja igal kanalivahetusel mõtleb ja laeb uuesti. Vana epg sõidab sellest sajaga üle, selle ma endiselt dvb kasutan, boks on ainult järelvaatamiseks.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.01.2023 20:17:52 vasta tsitaadiga

Valikuvõimalused alati olemas. Telial on oma kava ja menüü lahendus. Tervikut vaja vaadata, ma ei soovi rohkem isegi alternatiive testida, sellega pole võimalik üle harjuda, kellelegi meeldib ja sobib, aga palun.

Xiaomi remote osas ei julge kinnitada, kas xiaomiga suvaline BT pult toimib. Sellele pakutakse sellist asja:
link
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tauri.
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2018




sõnum 10.01.2023 20:29:47 vasta tsitaadiga

Telekava on Telia kõige suurem miinus vähemalt minu jaoks. Väga tüütu ühe kaupa läbi klõpsida kanaleid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 10.01.2023 21:15:27 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Valikuvõimalused alati olemas. Telial on oma kava ja menüü lahendus. Tervikut vaja vaadata, ma ei soovi rohkem isegi alternatiive testida, sellega pole võimalik üle harjuda, kellelegi meeldib ja sobib, aga palun.

Xiaomi remote osas ei julge kinnitada, kas xiaomiga suvaline BT pult toimib. Sellele pakutakse sellist asja:
link


Toimib, katsetatud. Button Mapperit on vaja muidugi Telia TV nupu seadistamiseks, seda niisama ära ei tunne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.01.2023 22:10:53 vasta tsitaadiga

Tauri. kirjutas:
Telekava on Telia kõige suurem miinus vähemalt minu jaoks. Väga tüütu ühe kaupa läbi klõpsida kanaleid.

Mitme kaupa sa neid siis tavapärases DVB kavas klõpsid?

Kogu protsess on ju kiirem kui sa Telia kavas valid päeva, kanali ja saate.

DVB kavas näed sa jooksvat ajajoont käimasoleval saatel ja pead kusagile liikuma päeva valimiseks ja kanalitel liikumiseks ja samamoodi vasakule paremale liikuma.
Liikumiste arv võib vist isegi sama olla aga lihtsalt vaade on kirjum.

Kava osas mulle tundub, tõesti, et kui harjud ühega, ei harju teisega. Samas ving on põhjendamata, mõlemad on ju saadaval.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 2226, 2227, 2228 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.