Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Plex üldteema (player/server) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2021 22:42:12 vasta tsitaadiga

Kui toimub 4K transcode, siis kaotad HDRi, kuna Plexi encoder on x264, mitte x265. Plex pakib x265 HDR materjali x264 SDR-iks ümber. Ainuke variant seda vältida on kasutada klienti, mis suudab 4K faile otse mahamängida (Direct Play või Direct Stream).
Ma uuriks, miks klient ei suuda 4K materjali otse mahamängida. Oma kodus lokaalvõrgus peaks ikka kõike originaalkvaliteedis saama vaadata.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.05.2021 08:26:37 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kui toimub 4K transcode, siis kaotad HDRi, kuna Plexi encoder on x264, mitte x265. Plex pakib x265 HDR materjali x264 SDR-iks ümber. Ainuke variant seda vältida on kasutada klienti, mis suudab 4K faile otse mahamängida (Direct Play või Direct Stream).
Ma uuriks, miks klient ei suuda 4K materjali otse mahamängida. Oma kodus lokaalvõrgus peaks ikka kõike originaalkvaliteedis saama vaadata.
supakad lülitas sisse ja sellest hakkas transkodema, kui õigesti aru sain. ilma supakateta oli direct.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2021 08:59:14 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
supakad lülitas sisse ja sellest hakkas transkodema, kui õigesti aru sain. ilma supakateta oli direct.

Täpselt nii.
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2021 10:12:40 vasta tsitaadiga

argentum7 kirjutas:
Milleks võimelda Plexiga? Kodi ja lokaalsete failide mängimine on minu kogemuse põhjal märksa meeldivam meediakogemus.

Märksõna lokaalne. Juhul kui soov kogu kollektsiooni erinevatest seadmetest ja asukohtadest tarvitada, siis jääb Kodi puudulikuks.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2021 12:24:42 vasta tsitaadiga

Plexi võlu on jah peamiselt selles, et seda on suhteliselt lihtne üles seada, näeb viisakas välja, toetatud üpris laias valikus seadmetes ja vaadatav olenemata vaatamiskohast.

Kui just mingit eksootikat ei ürita maha mängida, siis töötab üsna hästi, kuid muidugi ei maksa eeldada, et kogu maailmas leiduv meedia, mis on pahatihti üsna oskamatult põlve otsas või siis üldse mitte striimimist silmas pidades kokku volditud, tingimata maha mängitus saaks.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.05.2021 13:07:13 vasta tsitaadiga

kui maha ei suuda mängida, siis teed transcode ja töötab.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2021 08:22:35 vasta tsitaadiga

PLEX pakub hetkel 20% soodukat, sh Lifetime paketile.
Kood: MEDIAGEEK

Kehtib veel paar tundi.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 15:59:03 vasta tsitaadiga

Kuu aega ei kasutanud Plexi, vahepeal Android TV klienti uuendatud ja näitlejate nimed ei mahu enam ekraanile. Jah, scrollides näeb, aga enne oli parem. icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas see on mingi minu teleri/resolutsiooni eripära või kellegi veel nii?



---
Lisaks tundub, et Plexil uus bug tekkinud - väljajagatud muusikat ei saa mahamängida.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 21:05:41 vasta tsitaadiga

See esimene probleem tuli Plexi interface'i uuendusega ja pole probleem vaid pigem featuur.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2021 01:43:11 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Lisaks tundub, et Plexil uus bug tekkinud - väljajagatud muusikat ei saa mahamängida.

Keerasid pekki ja siiani pole suutnud korda teha icon_mad.gif

tsitaat:
To be clear, this is a bug due to the new Downloads feature that crept into sharing music that was unexpected

https://forums.plex.tv/t/friends-are-unable-to-play-shared-music-files/733745
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2021 20:34:28 vasta tsitaadiga

FYI
https://forums.plex.tv/t/pms-suddenly-shows-issues-with-remote-access-9-30-2021-10am-est/747103

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2021 20:41:33 vasta tsitaadiga

Important information about Plex for smart TVs after September 30, 2021

https://forums.plex.tv/t/important-information-about-plex-for-smart-tvs-after-september-30-2021/746506

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 20:16:15 vasta tsitaadiga

Palun hääletage selle poolt: https://forums.plex.tv/t/add-imdb-ratings-to-new-plex-tv-agent/

Et saaks lõpuks seriaalidele IMDB reitingud, mitte TVDB/TMDB.


viimati muutis SKG 20.10.2021 20:53:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2021 16:42:56 vasta tsitaadiga

Tundub, et Samsungi teleritel on mingi probleem mahamängimisega tekkinud.
https://forums.plex.tv/t/playback-error-on-samsung-tv/744891/122
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 30.10.2021 21:30:10 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tundub, et Samsungi teleritel on mingi probleem mahamängimisega tekkinud.
https://forums.plex.tv/t/playback-error-on-samsung-tv/744891/122
Tere tulemast klubisse.
*Tervitused LG omaniku poolt icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2021 14:10:18 vasta tsitaadiga

Mul endal kõik okei, kasutan eraldi meediapleierit, aga paarist kohast on teateid tulnud, et mahamängimisel probleeme.


---
Plex Dash katki tehtud icon_neutral.gif

https://forums.plex.tv/t/dash-app-not-showing-server/746981


edit:
Tehti korda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2022 12:57:53 vasta tsitaadiga

S21 Ultra ja Plexi app ei saanud enam hästi läbi- 95% juhtudest ei hakka videot mängima ja jääb ketrama- vahet pole kas üritada LANs või üle 4G.
Samas S10E peal probleemi pole. Mõlemas telefonis sama äpiversioon 8.26.2.29389.

Siis sattusin siia teemasse https://forums.plex.tv/t/plex-android-app-didnt-work-after-update-on-android-12/758819
Kummalisel kombel oli fixiks telefoni resolutsiooni muutmine FHD+ -> HD+ peale. Hakkas ilusti mängima LANis kui ka üle 4G. Tõstsin reso tagasi FHD+ peale ja töötas ka nii mõnda aega... kuni enam ei töötanud. Fixis jälle FHD+ -> HD+.
Tundub, et mingi Samsungi + Android12 spetsiifiline kala...

update:
manuaalne fix oli androidis Plex äpi permissionitest notificationid kinni keerata
nüüd fixitud ka Plex appis, ehk jõuab millalgi ka ametlikku buildi https://forums.plex.tv/t/plex-android-app-didnt-work-after-update-on-android-12/758819/275
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2022 20:57:43 vasta tsitaadiga

After 7 Years, Plex Finally Lets You Edit your Display Name
https://www.reviewgeek.com/108434/after-7-years-plex-finally-lets-you-edit-your-display-name/amp/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.03.2022 23:12:02 vasta tsitaadiga

väga halvaks on plex tehtud. castimine ära lõpetada, siis chromecasti jääb ikka plexi pilt ette, pausile panna kusemise ajaks, siis unustab ära, et pausi peal on ja unustab ära ka selle koha, kus pooleli jäi ja lõpetab castimise ära, telefonist uuesti käima panmes hakkab telefonis üritama mängida. pikemat aega juba selline jama ja peale mitmeid updatesid.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2022 02:20:23 vasta tsitaadiga

Mul käitub nii, telefonist (ios) pausile panna ja ekraan lukku ning tulla 3-4 min pärast tagasi siis äpp reloadib ennast ja disconnectib chromecastist. Pead uuesti ühendama ja filmile resume panema.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2022 01:54:11 vasta tsitaadiga

Plex is removing podcast support instead of fixing it
https://www.xda-developers.com/plex-podcasts-web-shows-discontinued/


Kasutaks seda hea meelega kui see oleks tootanud.



---
Tundub, et neid uusi integreeritud videoteenuseid ei saa sealt ära kaotada icon_mad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2022 02:18:06 vasta tsitaadiga

Loodetavasti tuleb fix
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 22:08:55 vasta tsitaadiga

Olen ma pime või kas PLEX-i brauserirakenduses "Add to Watchlist" valikut polegi?

Ainult moblas, tahvlis ja teleris mul see.

Samuti ei ole Watchlisti sisu arvuti peal brauseris näha?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2022 10:48:26 vasta tsitaadiga

Add to playlist mõtled siis brauseris olemas
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2022 11:19:37 vasta tsitaadiga

Täiesti olemas (Chrome).
Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
Panin tähele, et kui Watchlisti üritada panna midagi, mis on juba Continue Watching nimekirjas, siis selle menüüs tõepoolest see valik puudub.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2022 13:06:46 vasta tsitaadiga

ufo56, Ei, "Add to Watchlist" mõtlen, nagu DigeBeni screenshotil.



DigeBeni, Mul Firefox ja see valik puudub. Ega sul Plex server juhuslikult beta versioon pole või eksperimentaalsed omadused lubatud?
(Experimental Features: Enable early access to experimental features still under development)
Spoiler Spoiler Spoiler


Samuti kui ma vasakult menüüst "Home" peale lähen, siis ei näita mul Watchlisti icon_confused.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2022 13:16:26 vasta tsitaadiga

Nope, juba mõnda aega tagasi loobusin beta kanalist ja istun publicu peal (1.26.0.5715), vähem veidraid probleeme, millega tegeleda icon_rolleyes.gif

Proovisin ka FF, kõik sama moodi nagu Chromes.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2022 13:20:06 vasta tsitaadiga

Proovisin ka Edge brauseris ja ikka ei näe Watchlisti kuskil. PMS ver 1.26.0.5715

Huvitav küll siis... icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2022 13:27:43 vasta tsitaadiga

Kas lehitsejas on sul Plex otse IP kaudu või https://app.plex.tv/ ? Proovisin praegu otse IP-ga ja siis tõepoolest pole Watchlisti.
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2022 19:40:44 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Kas lehitsejas on sul Plex otse IP kaudu või https://app.plex.tv/ ? Proovisin praegu otse IP-ga ja siis tõepoolest pole Watchlisti.

Hah, selles oligi erinevus, mul otse IP-ga jah. Läbi nende enda veebi on Watchlist olemas icon_smile.gif

app.plex.tv kaudu - Plex Web ver. 4.81.1

Otse IP aadressiga - Plex Web ver. 4.76.1

Ehk siis tuleb oodata, kuni nad PMS-s veebiversiooni ka ära uuendavad. Saime vähemalt jaole, miks Watchlist puudub thumbs_up.gif



---
Kel veel pole:

Save 20% on a Plex Pass Lifetime Membership Through May 27th
https://www.reviewgeek.com/118893/save-20-on-a-plex-pass-lifetime-membership-through-may-27th/



---
Kui kellelgi Ryzen+Windows baasil meediaserver:


Link
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2022 21:54:24 vasta tsitaadiga

https://www.androidauthority.com/plex-feature-creep-3179488/
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2022 08:39:29 vasta tsitaadiga

Kahjuks tuleb paljuski nõustuda, juba mõnda aega on tunda olnud, et kasutajapoolse sisu serveerimine on kuidagi vaikselt ja tasahilju tahaplaanile vajumas ja kõiksugu lisateenused ja funktsioonid, mis on enamalt jaolt seotud otseselt Plexile laekuva sissetulekuga kolmandatelt osapooltelt, esile trügimas.

Mitte, et mul oleks Plexi poolt pakutava lisaväärtuse vastu midagi, kui ressurssi jagub, andku minna, kuid seejuures ei tohiks platvormi põhiolemust siiski unarusse jätta.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2022 02:25:49 vasta tsitaadiga

Viimane Plex serveri uuendus uuendas ka veebiversiooni ära 4.84.1 peale, Watchlist olemas nüüd kui otse IP pealt avada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2022 10:55:55 vasta tsitaadiga

Plex häkitud
https://www.guru3d.com/news-story/plex-hacked-passwordsusernames-and-email-addresses-affected.html

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 14:42:17 vasta tsitaadiga

Ainult parooliga pole vist midagi teha kui kasutajatel 2FA peal.



---
Kui teil mõnel dokumentaalfilmil poster ja sisukirjeldus puudu on ehk ei matchi, võite teada anda. Hobi korras meisterdan neid kui aega on.

Mõned minu tehtud postrid ja kirjeldused, et Plex-i meediaskänner ära tunneks:

https://www.themoviedb.org/movie/947430-the-trials-of-robert-durst
https://www.themoviedb.org/movie/971982-the-mysterious-murder-of-ann-heron
https://www.themoviedb.org/movie/906369-unraveled-experts-on-trial
https://www.themoviedb.org/movie/976472-unraveled-toxic-testimony
https://www.themoviedb.org/movie/1019168-cold-case-collins
https://www.themoviedb.org/movie/993556-swipe-match-murder-the-disappearance-of-grace-millane
https://www.themoviedb.org/movie/1032336-the-body-in-the-bag
https://www.themoviedb.org/movie/1020083-the-murder-of-lynette-white
https://www.themoviedb.org/movie/975496-madeleine-mccann-the-case-against-christian-b
https://www.themoviedb.org/movie/826029-unraveled-the-long-island-serial-killer
https://www.themoviedb.org/movie/947413-killing-gucci-people-magazine-investigates
https://www.themoviedb.org/movie/947410-in-pursuit-the-missing
https://www.themoviedb.org/movie/860239-unraveled-the-stalkers-web



---
Kuidas Chromecastis library järjekorda saab muuta ja neid pinida/unpinida?

Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
Sain korda, tuleb vasakule vajutada, siis saab pin/unpin teha.
Plexi enda library-te ära peitmiseks tuleb plex.tv sisse logida ja konto seadmete alt "disable" panna.
Aga Chromecastis library-te järjekorra muutmist ma siiani ei tea, kuidas või kas saab icon_confused.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.12.2022 10:12:39 vasta tsitaadiga

ehk läheb teemasse: oskab keegi ehk öelda, kuidas inimlikult plexi serveris olevat meediat windows 11 arvutis vaadata? 4k hdr ja jutud. transkoodimine on serveris keelatud, kuna lihtsalt pole vajadust, chromecast mängib kõik ilusti ära ja raspberryl nagunii mingit transcodemist ei tee. pc pealt käima pannes hakkab hädaldama, et pole piisavalt palju protsessoreid. kui üritada otse faili mängida kettalt, siis hakkab windowsi video näitamise äpp hädaldama, et vaja raha maksta ja mingi koodek osta.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2022 12:07:41 vasta tsitaadiga

Ära igaks juhuks rohkem infot ka anna, mis failidega tegu on ja mis brauseri/appiga proovid, muidu keegi võib osata veel aidata icon_lol.gif

Aga kui ainult koodeki mure siis:
https://www.howtogeek.com/680690/how-to-install-free-hevc-codecs-on-windows-10-for-h.265-video/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2022 12:26:34 vasta tsitaadiga

Kas Plex-i Windows-i äpiga ka ei mängi?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2022 13:23:20 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
ehk läheb teemasse: oskab keegi ehk öelda, kuidas inimlikult plexi serveris olevat meediat windows 11 arvutis vaadata? 4k hdr ja jutud. transkoodimine on serveris keelatud, kuna lihtsalt pole vajadust, chromecast mängib kõik ilusti ära ja raspberryl nagunii mingit transcodemist ei tee. pc pealt käima pannes hakkab hädaldama, et pole piisavalt palju protsessoreid. kui üritada otse faili mängida kettalt, siis hakkab windowsi video näitamise äpp hädaldama, et vaja raha maksta ja mingi koodek osta.

Kuidas vaatad, Plex app voi labi brauseri?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 22.12.2022 14:09:29 vasta tsitaadiga

läbi brauseri, windowsi plex äppi nagu ei leidnud esimese hooga. icon_neutral.gif

e: aah, plex app andis miski vastuse. kaen üle kodus.

eraldi kodekite paigaldamine tundub kuidagi aastast kakstuhatikspee, esialgu jätaks selle kõrvale.

kunagi kasutasin kodi nimelist media center asja, sellel pidavat ka plexi plugin olema, peab uurima puurima 1päev, kui aega tekib jälle.

kuidas muidu sellest aru saada pc'l kas kuvatav materjal ikka on hdr või on kuskil teepeal sdr'ks converditud? telekal asi lihtne, viskab filmi käivitades hdr10 teksti üles paremasse nurka, pc monitor oskab pika urgitsemise peale ainult reso ja hertze näidata.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2022 14:29:19 vasta tsitaadiga

Proovi teisi brausereid, iga brauseriga HDR ei tootagi.

Plex app: https://www.plex.tv/media-server-downloads/#plex-app

Kui on Direct Play, siis saad originaalkvaliteedis ehk HDR, kui konverditakse, siis saad SDR.




Soovitan "Plex Dash" app moblasse panna, naitab koik ara icon_wink.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2022 15:44:35 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Proovi teisi brausereid, iga brauseriga HDR ei tootagi.

Plex app: https://www.plex.tv/media-server-downloads/#plex-app

Kui on Direct Play, siis saad originaalkvaliteedis ehk HDR, kui konverditakse, siis saad SDR.




Soovitan "Plex Dash" app moblasse panna, naitab koik ara icon_wink.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2022 15:59:07 vasta tsitaadiga

xxlmaster, sry, see ununes icon_smile.gif
Samas Plex Pass omamine tundub elementaarne kui oma serverit jooksutada.

Mina ei kasuta, aga Tautulli on samas tasuta...
https://tautulli.com
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.12.2022 16:00:02 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
xxlmaster, sry, see ununes icon_smile.gif
Samas Plex Pass omamine tundub elementaarne kui oma serverit jooksutada.
mis hea pärast?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2022 16:22:57 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
SKG kirjutas:
xxlmaster, sry, see ununes icon_smile.gif
Samas Plex Pass omamine tundub elementaarne kui oma serverit jooksutada.
mis hea pärast?

Hardware Transcoding oleks peamine pohjus.

Minu jaoks veel olulised Plex Amp, Mobile Sync, Skip Intro ja HDR -> SDR tonemapping.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2022 16:35:05 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
SKG kirjutas:
xxlmaster, sry, see ununes icon_smile.gif
Samas Plex Pass omamine tundub elementaarne kui oma serverit jooksutada.
mis hea pärast?

Hardware Transcoding oleks peamine pohjus.

Minu jaoks veel olulised Plex Amp, Mobile Sync, Skip Intro ja HDR -> SDR tonemapping.

Ja mis see nali maksab?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2022 16:38:57 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
SKG kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
SKG kirjutas:
xxlmaster, sry, see ununes icon_smile.gif
Samas Plex Pass omamine tundub elementaarne kui oma serverit jooksutada.
mis hea pärast?

Hardware Transcoding oleks peamine pohjus.

Minu jaoks veel olulised Plex Amp, Mobile Sync, Skip Intro ja HDR -> SDR tonemapping.

Ja mis see nali maksab?

Iga-kuine, iga-aastane voi eluaegne:
https://www.plex.tv/plex-pass/

Maksin eluaegse eest 70 voi 80 eur, mingi kampaaniahind oli.

Hetkel tundub olema -25% off neil.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.12.2022 17:35:45 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
SKG kirjutas:
xxlmaster, sry, see ununes icon_smile.gif
Samas Plex Pass omamine tundub elementaarne kui oma serverit jooksutada.
mis hea pärast?

Hardware Transcoding oleks peamine pohjus.

Minu jaoks veel olulised Plex Amp, Mobile Sync, Skip Intro ja HDR -> SDR tonemapping.
ilma transcodemiseta peab mängima
plex amp - milleks seda vaja on?
mobile sync - milleks seda vaja on?
skip intro - ei huvita
hdr -> sdr tone mapping - peab mängima originaal värvidega ilma mudimata.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2022 17:59:29 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
SKG kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
SKG kirjutas:
xxlmaster, sry, see ununes icon_smile.gif
Samas Plex Pass omamine tundub elementaarne kui oma serverit jooksutada.
mis hea pärast?

Hardware Transcoding oleks peamine pohjus.

Minu jaoks veel olulised Plex Amp, Mobile Sync, Skip Intro ja HDR -> SDR tonemapping.
ilma transcodemiseta peab mängima
plex amp - milleks seda vaja on?
mobile sync - milleks seda vaja on?
skip intro - ei huvita
hdr -> sdr tone mapping - peab mängima originaal värvidega ilma mudimata.

Kui mangib originaalfaili otse, on tore icon_smile.gif kuid aeg-ajalt tuleb olukordi, kus on vaja transcode. Klientseade ei toeta formaati voi pole piisavalt kiire uhendus.
Plex Amp on muusika pleier.
Mobile Sync: https://support.plex.tv/articles/205553268-using-mobile-sync/


Plex Amp:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.12.2022 23:50:45 vasta tsitaadiga

Plex on nii tore asi, et mul küll kahju eluaegset osta polnud. Sain samuti mingi 60€ kampaania ajal võetud. Väga rahul ja muretu.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Plex üldteema (player/server) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.