Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 175, 176, 177 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 14:14:52 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel Sony Android TVl on Google Play rakendus pealehel peidetud ning äppi saab avada ainult seadetest minnes äppide alla ja sealt otsin Google Play üles. Käin seal manuaalselt äppe uuendamas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 14:16:39 vasta tsitaadiga

slax, ma lisasin selle sisendi valiku alla. Sinna saab suht suva rakendusi panna.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.10.2022 14:37:18 vasta tsitaadiga

Nagu videos öeldi, out of box tuleb sigakole pime pilt, muud varianti pole....enamus ei muuda seda...hakkavadki siis 8k vaatama nii icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 15:18:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
slax, ma lisasin selle sisendi valiku alla. Sinna saab suht suva rakendusi panna.

Sisendi all mõtled mingit nuppu puldil või home screenile? Home screenile mul seda äppi ei paku.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2022 15:42:53 vasta tsitaadiga

slax, ikka sinna sisendite valikusse jah mis puldilt nupuga avaneb. Võibolla pead paar korda seda äpp-i eelnevalt avama-sulgema et ta enimkasutatuna sinna valikusse ilmuks.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 11:50:10 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
HDR on siis surnud? 55" telekale max voolutarve 84W, juba mu B9 OLED võtab 150W+.

Mul 65" B8 OLED võtab 68W Netflixi vaadates, korraks käis isegi 85W peal, kui menüüdes mässasin.

rtings ütleb 78W ja max 171W

https://www.rtings.com/tv/reviews/lg/b8-oled

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.10.2022 11:57:29 vasta tsitaadiga

Oleneb mida sa sealt netflixist vaatad
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 12:00:02 vasta tsitaadiga

Testige palju jääkarude toimetamine lumeväljadel energiat võtab vs Tai koolipoiste päästmine koobastest
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.10.2022 12:15:59 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Testige palju jääkarude toimetamine lumeväljadel energiat võtab vs Tai koolipoiste päästmine koobastest

HDR või dolby vision võiks ka töös olla

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 20.10.2022 15:44:01 vasta tsitaadiga

Snaxez kirjutas:
EU piirab display max power consumptionit alates 03.2023
https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1665647227

Hea leid. Algupärane dokument on miskipärast hästi peidus, otsingust tuleb ikka vana variant välja.
Uus on siin: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=CELEX%3A02019R2013-20210501
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2022 23:07:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
commer, olemas, täitsa OK



Mi TV P1 55" maksab poole vähem kui Sony analoogne. Kas on ka poole kehvem, või miks selle ostsid?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 14:30:21 vasta tsitaadiga

Kuidas lahendada android tv mittekäivituse probleemi? Väga tihti peab hakkama tegema restarti telekanupust+pistik välja. Sama probleem oli kunagi ka smart tv-l. Hiinaka androidil olev tv-boks teeb samu trikke. Aitab ainult pistikust eemaldamine.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 14:37:13 vasta tsitaadiga

Ära sa teleka marki jumala pärast ütle, muidu mõni veel äkki oskab aidatagi...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 16:04:53 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ära sa teleka marki jumala pärast ütle, muidu mõni veel äkki oskab aidatagi...


Ma arvan, et see ei ole seotud teleka margiga. Sama soovitust, tepslist välja ja power nuppu hoida mõni aeg, on netis näha paljude telekate kohta.
Telekas on TCL android. Samamoodi jooksis kokku smart tv ProCaster, kokku ei ole jooksnud Finlux smart tv. Kõik need telekad on minuteada samalt liinilt tulnud, ainult erineva nimega. TCL tahab vahel päevas isegi 2-3 korda restarti.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 16:15:49 vasta tsitaadiga

Pole aasta jooksul Sony OLED-ga kordagi sellist probleemi esinenud. ChromeCast on ka kasutuses, pole ka seal seda anomaaliat kohanud.
Seega on pigem probleem mingis kööbakas rauas ja Androidis mis tolle peal jookseb.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 21:27:01 vasta tsitaadiga

Mul olnud kaks erineva põlvkonna Androidiga Sonyt kokku ca 5 aastat kasutusel ja pole ka selliseid probleeme kordagi esinenud.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2022 21:28:21 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Mul olnud kaks erineva põlvkonna Androidiga Sonyt kokku ca 5 aastat kasutusel ja pole ka selliseid probleeme kordagi esinenud.


Mul on kaks Philipsi Androidikat olnud, kokku siis juba 7 aastat ja pole kah midagi sellist märganud. icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2022 19:40:59 vasta tsitaadiga

https://www.expert.ee/et/a/55-4k-uhd-teler-samsung-ue55bu8072uxxh - selline telekas. Kuidas võimalikult lihtsalt kahe sisendi vahel (arvuti ja miski latest ja greatest Telia digibox) liikuda?

https://downloadcenter.samsung.com/content/UM/202210/20221007165443572/BN81-22795C-560_EM_OSNDVBEUB_EU_EST_221005.0.pdf - juhendis lk 19 on ainult pornograafia, kus tuleb minna läbi kodumenüüd ja selle "smart" keskkonna, kus on miljard pisikest ikooni ja asja, vanemal inimesel pole see kuidagi mugav. Kas saaks kuidagi ni nagu vanasti oli? Et vajutaks puldil ühte nuppu, hüppavad ühendatud asjad ette, valid sobiva, profit.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.10.2022 19:44:04 vasta tsitaadiga

Simsangil ei saa kiircaliku alla panna käsklusi?!nr1 dtv, 2 plex, 3 netflix jne?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2022 19:45:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Simsangil ei saa kiircaliku alla panna käsklusi?!nr1 dtv, 2 plex, 3 netflix jne?
Puldil pole numbreid.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 30.10.2022 19:46:00 vasta tsitaadiga

Kas SOURCE nupu korduv vajutus ei vaheta erinevate külgeühendatud seadmete vahel?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2022 19:50:53 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Kas SOURCE nupu korduv vajutus ei vaheta erinevate külgeühendatud seadmete vahel?
Pole sellist nuppu puldil. Tahaks, et oleks.

https://www.emerx.eu/samsung-ue55bu8072-original-remote-control/ - põmst selline pult, ei leia hetkel paremat pilti.

Täitsa lollina tundsin end seda vaadates. Et nagu sellist nii lihtsalt funktsiooni ei suuda leida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 30.10.2022 19:57:27 vasta tsitaadiga

Hoia seda hammasrattaga 123 nuppu all vähemalt 1 sec, siis peaks otseteede menüü kuvatama. Seal äkki saab otse sisendeid valida
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.10.2022 23:18:15 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Simsangil ei saa kiircaliku alla panna käsklusi?!nr1 dtv, 2 plex, 3 netflix jne?
Puldil pole numbreid.

Vaeseke icon_redface.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2022 00:36:45 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Hoia seda hammasrattaga 123 nuppu all vähemalt 1 sec, siis peaks otseteede menüü kuvatama. Seal äkki saab otse sisendeid valida
Ma seda vist isegi mäletan, st see oli kõige lähemal millelegi. Aga no ikka üsna perses värk tundub olevat.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaidoko
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2022 23:18:24 vasta tsitaadiga

Plaan ka omale 65" OLED telekas osta. Valikus LG C2 (Expertis 1769,90 €) või Sony A80K (Expertis 1999,90 €) (või siis oskate soovitada mõnd muud Android telekat selles hinnaklassis). LG pole Android ja võib-olla soovin tulevikus mõnd äppi kasutada, mida LG-l ei ole (praegune kindel soov on Jupiter, mis on vist olemas), siis tekibki küsimus, kas osta LG C2 + vajadusel näiteks NVIDIA SHIELD TV Pro või ainult android telkas? Hind tuleks praeguse näite korral põhimõtteliselt sama. Või saan LG+Shieldiga midagi rohkemat kui ainult Sony A80K android telekaga? Mille ostaksite teie?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 00:04:15 vasta tsitaadiga

Soovitan oodata ära Black Friday.

Mudelid muidugi enne seda valmis vaadata. Saan aru, et paar mudelit peaks olema kõlblikud tegelikult ka Samsungil (kuigi neil oma QLED kiiks) ja Panasonicul.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 01:19:46 vasta tsitaadiga

Eelmine aasta Musta Reede ajal oli nt. Sony A83J 1799.-
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2022 01:37:06 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Soovitan oodata ära Black Friday.

Mudelid muidugi enne seda valmis vaadata. Saan aru, et paar mudelit peaks olema kõlblikud tegelikult ka Samsungil (kuigi neil oma QLED kiiks) ja Panasonicul.

Ta elab eesti, siin shitane reede ei tööta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 01:49:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
rmc kirjutas:
Soovitan oodata ära Black Friday.

Mudelid muidugi enne seda valmis vaadata. Saan aru, et paar mudelit peaks olema kõlblikud tegelikult ka Samsungil (kuigi neil oma QLED kiiks) ja Panasonicul.

Ta elab eesti, siin shitane reede ei tööta

Mõni pood ikka teeb.
Paar aastat tagasi, mustal reedel, sain 58" Philipsi 1A.ee poest 420 eest. Tollal väga hea diil.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 03:49:42 vasta tsitaadiga

Pealegi saab meile asju mujalt tellida, nt. Amazonist.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 17:48:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui Euroopa Liit võtab vastu uue energiaefektiivsuse indeksi (EEI ehk Energy Efficiency Index), võivad keelu alla sattuda kõik praegu müüdavad 8K eraldusvõimega nutitelerid, ka osa energia-aplamaid 4K televiisoreid siis müüki enam ei pääse.

https://tehnika.postimees.ee/7642208/euroopa-liit-keelab-alates-martsist-8k-kvaliteediga-telerid

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 18:09:55 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
tsitaat:
Kui Euroopa Liit võtab vastu uue energiaefektiivsuse indeksi (EEI ehk Energy Efficiency Index), võivad keelu alla sattuda kõik praegu müüdavad 8K eraldusvõimega nutitelerid, ka osa energia-aplamaid 4K televiisoreid siis müüki enam ei pääse.

https://tehnika.postimees.ee/7642208/euroopa-liit-keelab-alates-martsist-8k-kvaliteediga-telerid

Pealkiri on vale.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11163414#11163414
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2022 23:10:58 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
freestyler kirjutas:
Hoia seda hammasrattaga 123 nuppu all vähemalt 1 sec, siis peaks otseteede menüü kuvatama. Seal äkki saab otse sisendeid valida
Ma seda vist isegi mäletan, st see oli kõige lähemal millelegi. Aga no ikka üsna perses värk tundub olevat.
Infoks, et videoväljundite vahel vahetamise sai teoorias asja paremaks, kui üleliigseid asju võimalikult palju eemaldada. Ikka on vaja jube palju klikke teha, aga vähemalt ei ole nii valusalt halb enam.

Kui nüüd aga äkki tekkis mõte, et hea oleks vahel kasutada bluetoothiga klappe - oh boy, see on järgmine jubedus. Põmst on vaja endiselt sarnaseid teid mööda käia peaaegu iga kord, kõige pikema puhul lugesin kokku, et peab tegema 8 nupuvajutust heliväljundi vahetamiseks. Never ever poleks selle peale tulnud, et telekat ostes tuleb sellised asjad üle kontrollida. Tagantjärele mõteldes elementaarne...

Vanema inimeese jaoks on see tõeline horror. Isegi sai paari "tehnikas mitte nii väga teadliku" 40-50 aastase inimesega järgi proovitud - mõlemad vaatasid kõike seda lolli näoga seda ja küsisid, et "kes lollakas arvas, et nii hea on?!"
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 07.11.2022 00:09:56 vasta tsitaadiga

Kas telku ise ei paku välja, et "BT klapid tulid, äkki soovid kasutada? Tõesti on Samsa nii pees oma softiga?
Mul LG C9 näiteks võtab Sony WH-1000XM4 klapid kohe omaks kui need sisse lülitan. Ei pea kusagile menüüdesse minema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 00:52:20 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Kas telku ise ei paku välja, et "BT klapid tulid, äkki soovid kasutada? Tõesti on Samsa nii pees oma softiga?
Mul LG C9 näiteks võtab Sony WH-1000XM4 klapid kohe omaks kui need sisse lülitan. Ei pea kusagile menüüdesse minema.
Mõnikord võtab, mõnikord ei võta. Teinekord on veel lisaks dialoog, et "kuule, ei saanud ühendatud, äkki proovime uuesti" lisaks, mis on eraldi segadusttekitav. Vähemalt fallback üldiselt töötab, et kui klapid näiteks tühjaks saavad, siis lülitab heli teleka oma heli peale. Aga laed klapid täis, lülitad sisse... vahel saad jälle tehakse 8+ klikki, et heli ümber lülitada.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 22:26:23 vasta tsitaadiga

Tere, soovitage 65" oled telekat, põhiliselt filmid netflix, disney+ jne. Telia otsas istuks digiboxiga, konsooli vist väga ei kasutaks. Eelarve ca 2000.- plusmiinus mõnisada. C2 oleks vist kuldne kesktee. Omanud mõned philipsid, samsungi qd-oled uus tehnoloogia? Sony võtaks ligi aga hinnalipik läheb katki? Heli tuleb läbi yamu ressiiveri.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 22:34:52 vasta tsitaadiga

Philips mahub ka sinna piiridesses, näiteks see - https://www.hinnavaatlus.ee/2453250/philips-65-65oled807/

Samsungi miinuseks on Dolby Visioni puudumine, muidu on väga hea.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 22:41:55 vasta tsitaadiga

Sony ja Philipsiga saaks digiboksist loobuda ka.

Sony saab ju alla 2k€ kätte küll: https://www.hinnavaatlus.ee/2400321/sony-65-xr-65a75k/
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Huntkoer
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2017




sõnum 07.11.2022 22:43:14 vasta tsitaadiga

Margo18 kirjutas:
Tere, soovitage 65" oled telekat, põhiliselt filmid netflix, disney+ jne. Telia otsas istuks digiboxiga, konsooli vist väga ei kasutaks. Eelarve ca 2000.- plusmiinus mõnisada. C2 oleks vist kuldne kesktee. Omanud mõned philipsid, samsungi qd-oled uus tehnoloogia? Sony võtaks ligi aga hinnalipik läheb katki? Heli tuleb läbi yamu ressiiveri.


LZ1000
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 23:07:48 vasta tsitaadiga

Mis need LG C2 vasted teistel on? Nii vast lihtsaim ju võrrelda.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 23:16:59 vasta tsitaadiga

Sonyl A90 seeria, philips 8 seeria. Sony a75/a80 on sama paneeliga, mis lg b seeria, ehk siis tiba madalam peak brightness. 2K eest saab LG G2 seeria ka, EVO paneeliga, kirjade järgi peaks parem olema.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2022 23:25:19 vasta tsitaadiga

Ma ootaks "musta reede" siiski pakkumised ära. LG oli eelmine aasta 1500.- ja Sony 1800.- siis.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 19:12:38 vasta tsitaadiga

Dirty Harry kirjutas:
Dirty Harry kirjutas:
freestyler kirjutas:
Hoia seda hammasrattaga 123 nuppu all vähemalt 1 sec, siis peaks otseteede menüü kuvatama. Seal äkki saab otse sisendeid valida
Ma seda vist isegi mäletan, st see oli kõige lähemal millelegi. Aga no ikka üsna perses värk tundub olevat.
Infoks, et videoväljundite vahel vahetamise sai teoorias asja paremaks, kui üleliigseid asju võimalikult palju eemaldada. Ikka on vaja jube palju klikke teha, aga vähemalt ei ole nii valusalt halb enam.

Kui nüüd aga äkki tekkis mõte, et hea oleks vahel kasutada bluetoothiga klappe - oh boy, see on järgmine jubedus. Põmst on vaja endiselt sarnaseid teid mööda käia peaaegu iga kord, kõige pikema puhul lugesin kokku, et peab tegema 8 nupuvajutust heliväljundi vahetamiseks. Never ever poleks selle peale tulnud, et telekat ostes tuleb sellised asjad üle kontrollida. Tagantjärele mõteldes elementaarne...

Vanema inimeese jaoks on see tõeline horror. Isegi sai paari "tehnikas mitte nii väga teadliku" 40-50 aastase inimesega järgi proovitud - mõlemad vaatasid kõike seda lolli näoga seda ja küsisid, et "kes lollakas arvas, et nii hea on?!"
Äkki on kellelgi tulevikus abiks - kui kusagil vedeleb veel vanemaid, miljoni nupuga pulte - hoidke neid alles! Antud juhul aitas elu kõvasti mugavamaks teha üks vanem Samsungi pult, millel on kenasti ülal servas "source" nupp alles ja mis avab... sisendid. Source -> üks nupuvajutus vasakule -> OK. Profit!

Helisisendite-porr on alles, aga elu läks hoopis ilusamaks.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 09.11.2022 10:16:35 vasta tsitaadiga

Huntkoer kirjutas:
LZ1000

Oskad öelda, kas seda Eestis kuskil müüakse ka?

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Huntkoer
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2017




sõnum 09.11.2022 10:20:06 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Huntkoer kirjutas:
LZ1000

Oskad öelda, kas seda Eestis kuskil müüakse ka?


Ma olen oma 3 Pana ostnud www.audiovideopood.ee
Suhtle nendega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 21:08:26 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ma ootaks "musta reede" siiski pakkumised ära. LG oli eelmine aasta 1500.- ja Sony 1800.- siis.


Ma seda teengi hetkel, ent 65" asemel võiks selles hinnas ideaalis saada 77" icon_lol.gif

Üritan lähiajal hindade jälgimise lingid valmis panna, et siis "open all" stiilis tab-e sulgeda ja kursis olla...

EDIT:
phpBB [media]

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2022 00:27:49 vasta tsitaadiga

Tere!

icon_biggrin.gif Ma ei saa küsitlusele otseselt vatata, kuna majapidamises on 2 telekat+ monitorina kasutatav teler.

Uusim on 2 aastat vana LG 55UM7050PLC

Vanemad on LG 42" LN seeria telekas ja 32" LG LS seeria. Viimased kaks on ca 10 aastat vanad.

Töötavad kõik. Üldiselt olen rahul. Järgmine telekas võiks olla max 65". Suurema paigutamine muutuks juba probleemiks, kuna elutoas ei saa mööblit nii ringi tõsta, et vaatamiskoht oleks täpselt tsentris teleka suhtes. Seinale kinnitada ei taha, siis peaks vaatamiskoha tekitama toa keskele, aga mulle see ei meeldi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2022 01:16:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?


Kõiki kolme kasutad tõesti sama palju?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2022 01:30:07 vasta tsitaadiga

Milline oleks parim bang for buck 4K OLED suurematest - 65" miinimum, 70+ pigem...

See? https://www.hinnavaatlus.ee/2267976/xiaomi-75-mi-tv-q1/

120Hz oleks tore, ent ei ole nii oluline, st. see ei loe valikul väga, mängimine toimub monitori taga, casual mängud, mida diivanilt puldiga mängida ei loe niivõrd.
Pigem oluline pilt filmides ja hästi toimiv aparaat, sh. sujuv liikuvus (Xiaomi kohati läägiv) ja kestvus.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 175, 176, 177 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.