Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2022 14:56:54 vasta tsitaadiga

Ei pidanud silmas mingisugust kirjapandud standardit, vaid seda, et tänasel päeval on üldiselt ikkagi esipaneeli USB Type-C standardina olemas, vaata kasvõi emaplaate pesa pealt.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2022 15:16:49 vasta tsitaadiga

huvitav otsus fractalilt igatahes. ma kirjelduse pealt eeldasin, et on nagu neil kunagi usb2 > usb3 üleminek käis, terve teine ühenduste paneel. aga ongi lihtsalt eraldi usb-c ots. miks see nii kallis on, jääb küll arusaamatuks. vähemalt kodulehel ja manualis ei olnud mingit head infot peale selle, et 10gbps. saaks aru, et mingi suurem power spec vms.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2022 15:57:48 vasta tsitaadiga

USA-s peaks olema ~10$, meie turu saadavus ja hind lihtsalt jabur.
Alternate.de hind 12,99€, mis oleks söödav, samas siia ei saadeta ja kulud oleks selle osas eniveis mõttetud: https://www.alternate.de/Fractal-Design/USB-C-10Gbps-Cable-Model-D-Kabel/html/product/1775691
Amazon.de-s ainult teistele mudelitele sobiv: https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0B14VC671

Seejuures on huvitav ka see, et Fractali enda kodukal on see sobiv kaabel vaid Pop seeria korpustele info alusel: https://www.fractal-design.com/products/accessories/connectivity/usb-c-10gbps-cable-model-d/black/
Focus 2 info alt https://www.fractal-design.com/products/cases/focus/focus-2/rgb-black-tg-clear-tint/ "Optional USB-C upgrade kit (available separately) adds a full speed USB Type-C front port " ei sisalda mudelinime, specide all ka pole infot "Front interface 2x USB 3.0, Audio (RGB controller included in RGB version)", vaid "Compatible products" osas allpool on viidatud sellele jupile.

Manualis viidatakse Model D-le: https://www.fractal-design.com/app/uploads/2022/08/Focus-2-Manual.pdf

Muarust võinuks hinda 5€ tõsta ja pesa vaikimisi külge panna. See ei tohiks neile otse kohe külge pannes rohkem maksta.

EDIT: otsingu kaudu tuleb meil veel välja artikleid:
https://www.01.ee/est/product/2174481
https://www.ox.ee/en/product/2174481
https://www.atea.ee/eshop/product/fractal-design-model-d/?prodid=2025391
https://www.frog.ee/et/product/1192524-fractal-design-fd-a-usbc-001-usb-kaabel-067-m-must

Tundub, et laiemalt ka saadavus kehv sel.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2022 10:56:29 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab head kasti soovitada koduseks plex/nas jaoks?
Nõuded:
1) vähemalt 2 x 3.5 HDD peaks mahtuma
2) mATX plaat
3) SFX toide olemas - ei pea ATX toidet toetama
4) üks mõõt kuni 20cm (läheb riiulisse)

Hetkel Silverstone Alta G1M valitud aga äkki on miskist soodsamat varianti ka? https://www.silverstonetek.com/en/product/info/computer-chassis/ALTAG1M/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2022 11:16:33 vasta tsitaadiga

cabbage, endal on see kast, täitsa hea on. Küll aga NAS jaoks seda ei võtaks, ta on päris suur elajas ikka (kõrguse poolest). Miks mitte Node 804 https://www.fractal-design.com/products/cases/node/node-804/black/
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2022 03:27:55 vasta tsitaadiga

Fractal Design Arc Mini R2 jalad pudenesid küljest ära mitmekordse transpordiga ja laua all metallraamis rippumisega. Mida asemele võtta? Ideaalis tahaks jalgu, mis ei lagune, samas võiks olla kummist, et vibratsiooni summutaks...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 15.10.2022 13:22:07 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
ASUS DIY-APE Revolution concept improves cable management for Intel and AMD PC motherboards
https://wccftech.com/asus-diy-ape-revolution-concept-improves-cable-management-for-intel-and-amd-pc-motherboards/


Ja toitekaablid saab paremini paigutada Seasonicu korpuses: https://seasonic.com/consumer/cases

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2022 09:33:09 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
cabbage, endal on see kast, täitsa hea on. Küll aga NAS jaoks seda ei võtaks, ta on päris suur elajas ikka (kõrguse poolest). Miks mitte Node 804 https://www.fractal-design.com/products/cases/node/node-804/black/


Hea soovitus aga ei oleks kahjuks mahtunud riiulisse ning selle väiksemasse venda ei oleks emaplaat mahtunud ära icon_cry.gif


Foorumist leidsin sellise kulla nagu CoolerMaster NR200P. Ametlikult küll ITX support aga tegelikult toetab "Max MB size: 244 x 226mm (L x H). Sain enda mATX sinna sisse sobitatud ning 2x 3.5 HDD (koos scythe suurte jahutitega) + 2.5 ssd sisse topitud.
Seega veidi mudides/modides kannataks ma arvan ka 4x 3.5 HDD sisse toppida sinna. Naisele istub ka niiet saab kuskil riiulis kenasti istuda. Kui keegi otsib siis ilus väike kast - soovitaks ka niisama kasti sisse ladumiseks kuna jahutus on ka minu jaoks loogiline.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 11:21:57 vasta tsitaadiga

cabbage, see on hea kast, mul oli ka see üks hetk. kiidan valikut thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2022 23:28:37 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
USA-s peaks olema ~10$, meie turu saadavus ja hind lihtsalt jabur.
Alternate.de hind 12,99€, mis oleks söödav, samas siia ei saadeta ja kulud oleks selle osas eniveis mõttetud: https://www.alternate.de/Fractal-Design/USB-C-10Gbps-Cable-Model-D-Kabel/html/product/1775691
Amazon.de-s ainult teistele mudelitele sobiv: https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B0B14VC671

Seejuures on huvitav ka see, et Fractali enda kodukal on see sobiv kaabel vaid Pop seeria korpustele info alusel: https://www.fractal-design.com/products/accessories/connectivity/usb-c-10gbps-cable-model-d/black/
Focus 2 info alt https://www.fractal-design.com/products/cases/focus/focus-2/rgb-black-tg-clear-tint/ "Optional USB-C upgrade kit (available separately) adds a full speed USB Type-C front port " ei sisalda mudelinime, specide all ka pole infot "Front interface 2x USB 3.0, Audio (RGB controller included in RGB version)", vaid "Compatible products" osas allpool on viidatud sellele jupile.

Manualis viidatakse Model D-le: https://www.fractal-design.com/app/uploads/2022/08/Focus-2-Manual.pdf

Muarust võinuks hinda 5€ tõsta ja pesa vaikimisi külge panna. See ei tohiks neile otse kohe külge pannes rohkem maksta.

EDIT: otsingu kaudu tuleb meil veel välja artikleid:
https://www.01.ee/est/product/2174481
https://www.ox.ee/en/product/2174481
https://www.atea.ee/eshop/product/fractal-design-model-d/?prodid=2025391
https://www.frog.ee/et/product/1192524-fractal-design-fd-a-usbc-001-usb-kaabel-067-m-must

Tundub, et laiemalt ka saadavus kehv sel.


Panin ühe Focus 2 kokku täna. Klassikaliselt hea Fractali kogemus, ent selgelt on Focus seeria hinda tõstetud ning Type-C võinuks endiselt hinnas olla. Seejuures front-panel USB kaabli paigaldamiseks oli väljalõige suht naljakas, päris otse ühendada ei saanud, pidi kaablit vähe rohkem välja tooma nurga alt (pistik otse esiotsa suunas, mitte "akna").
Korpusevendid samas võinuks PWM-id olla. Lisaks oli huvitav, et MB stand-off-id olid ATX-i jaoks valmis pandud ning tööriista nende ümber tõstmiseks polnud.
See oli huvitav, et MB headereid on vaid kaks, power button ja power LED.
Ei tea, kas Mini variant ka tuleb?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2022 00:19:19 vasta tsitaadiga

Mälude valgustus ei lülitu sleep modes välja, millise tarkvaraga oleks kõige parem juhtida seda, kui kõik PC sees olev, hiire, hiiremati ja klaviatuur on erinevatelt tootjatelt?
_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 23.10.2022 00:36:18 vasta tsitaadiga

Ise pole kasutanud, aga proovi seda: https://www.signalrgb.com/
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2022 12:43:38 vasta tsitaadiga

BIOS-is peaks siis vaatama, kas saab seadistada, vast. Endal ka ühel masinal selliselt, ent seal see ei häiri.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2022 21:03:44 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
BIOS-is peaks siis vaatama, kas saab seadistada, vast. Endal ka ühel masinal selliselt, ent seal see ei häiri.


[b]Kas see kui mälu led tuled põlema jäävad [b]unereziimis[/b] , see ei tee midagi paha?[/b] Vanaaegne inseneritarkus ütleb et asi mis töötab pole vaja torkida. icon_rolleyes.gif

Proovisin seda rgb juhtimise programmi, mis soovitati, selle peale hakkas windowsi turva karjuma ja ma ei julgenud peale panna icon_cool.gif
Klaveri-hiire-mati tuled juhib razeri soft, mille tõttu hiirekursor keskmiselt kord päevas pange paneb. Corsairil kah, on mingi oma rgb juhtimise
soft ja vist saab sealt tuled maha keerata nagu lugesin, aga lugesin ka et see iCue on halb, täis kummalisi bugisid ja õgib ressurssi. Mida
Lian li ventide tuled teevad pole üldsegi aru saanud, vahepeal on strobo siis jälle vaikus ja siis mingi vikerkaar ja muud ime.



Ei jõua ennast oma alpuse pärast ära kiruda. Tahtsin et siit säraks, sealt helendaks ja igalt poolt virvendaks, nüüd ongi mingi ilge jama.
Järgmise arvuti mis ostan lasen panna kõik ühe tootja juppidest ja hoidku jumal, et ükski footon ringi ei lendaks XD

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2022 00:13:47 vasta tsitaadiga

RGB on jah paras PITA. Esiteks on kaabeldus kordades keerulisem ussipesa ja siis tagatipuks veel ühilduvus kah erinevate RGB süsteemide vahel. SignalRGB jms üritavad seda kasutajale lihtsamaks teha aga see on jälle üks lisatarkvara mis peab taustal jooksma.
Jumal tänatud, et mul RGB pole. Mälud olid mingi aeg aga vahetasin välja tavaliste (kiiremate) vastu.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.10.2022 15:53:13 vasta tsitaadiga

Pole see Corsairi soft nii hull midagi, leiab kiidetumaid(mis mulle oli veel puis3m).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2022 17:36:18 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et lõpuks ometi on Fractali Meshify-le tulnud mATX versioon: https://www.fractal-design.com/products/cases/meshify/meshify-2-mini/Black%20TG%20Dark%20Tint/

Kaks asja - tüübid cheapivad ventidega, ees on üks, mitte kaks venti. Samas on vb. asi selles, et: "GPU max length 331 mm, 306 mm with front fan".
Ajuvaba - täissuuruses asjad võiks ikka sisse mahtuda :/

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FDDR6
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2021




sõnum 04.11.2022 01:08:22 vasta tsitaadiga

Millest saab tolmufiltri teha taga ja eespaneelile ? 120mm või 140mm fannidele
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2022 01:53:30 vasta tsitaadiga

Mingit korpust tarvis uATX jaoks, taga kahe pci auguga. Mida kompaktsem seda parem, läheb ruuteriks. Ideaalis võiks pico-psu juba integreeritud olla.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2023 01:51:33 vasta tsitaadiga

phpBB [media]

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2023 09:54:42 vasta tsitaadiga

Keegi Define 7 on 420mm radikat paigaldanud? Mahub kenasti ära? Tootja koduleht väidetavalt lubab kenasti ära mahutada.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2023 16:19:42 vasta tsitaadiga

Fractal Design tundub üsna attention to detail tootja olema, seega ei näe põhjust nende tootekirjeldustes kahelda.
https://www.reddit.com/r/watercooling/comments/ggo91f/fractal_define_7_420mm_280mm_zmt/

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2023 12:58:49 vasta tsitaadiga

Karm projekt icon_eek.gif icon_biggrin.gif
https://youtu.be/yFswDJPvtPY

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2023 23:39:07 vasta tsitaadiga

Tere!

Kas keegil olemas Fractal Design Define 7 SOLID seinaga? Ükskõik mis värvi.
https://www.fractal-design.com/products/cases/define/define-7/black-solid/

Endal on Define 7 klaasiga. Kui salvestan kidra, siis on hullult palju EMI signaalis. Väga tahaks proovida, kas metallist sein aitab.
Ehk siis äkki omanik laenab solid seina tunniks =)

Tänks! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2023 00:16:59 vasta tsitaadiga

Barmalej, kitarri salvestamiseks kasutad USB audio interface'i?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2023 00:25:51 vasta tsitaadiga

skyTronic, jah (RME Babyface Pro FS). Kõige rohkem EMIt on just siis, kui kidra on pööratud arvuti poole. Arvuti on laua all. Tahaks lihtsalt kontrollida, kas korpuse seina materjal teeb vahet või mitte. Kui ei, siis kaevan edasi. Kui jah, siis hakkan otsima, kust solid seina osta.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2023 12:52:53 vasta tsitaadiga

lähed laenad kuskilt mõne liiklusmärgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Barmalej
HV kasutaja

liitunud: 31.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2023 14:30:33 vasta tsitaadiga

taavi, icon_biggrin.gif no ma olen ikka korralik kodanik, seega otsin originaali
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 12:38:00 vasta tsitaadiga

Kust normaalseid korpuste jalgasid saab uusi?

Fractal Design Arc Mini R2

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 13:13:33 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kust normaalseid korpuste jalgasid saab uusi?

Fractal Design Arc Mini R2
mis korpuse enda jalgadel häda on? icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2023 14:28:36 vasta tsitaadiga

Plastik pilbasteks transpordist, jne.

Ideaalis tahaks metallist normaalseid jalgu. Kuigi kohe läheb masin laua külge kanduriga, siis olemas võiksid ikka olla, LAN-ideks a'la, jne.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2023 16:51:44 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Plastik pilbasteks transpordist, jne.

Ideaalis tahaks metallist normaalseid jalgu. Kuigi kohe läheb masin laua külge kanduriga, siis olemas võiksid ikka olla, LAN-ideks a'la, jne.

pane lühikesed, aga suure läbimõõduga poldid. ülimalt ghetto lahendus
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2024 17:21:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:


Link
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2024 18:11:26 vasta tsitaadiga

Pole odav korpus, kuid väike ja viisakas.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 08:28:41 vasta tsitaadiga


Link


tsitaat:
00:00 - Best Cases of 2024
01:38 - Setting Expectations
03:05 - Best Overall Case (Fractal North & XL)
05:40 - Best Mechanical Design (HAVN HS 420 & Alta D1 Runner-Up)
09:24 - Best Case Under 100 Dollars
12:29 - Best Mid-Range Case (Antec C8 ARGB)
15:27 - Best Out-of-the-Box Thermals (Lancool 207 & Antec Flux Pro)
17:35 - Best Noise-Normalized Thermals (Antec Flux Pro)
20:05 - Most Innovative Case (Meshless AIO)
24:13 - Biggest Disappointment (Corsair 6500)
27:05 - Conclusion
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 21:58:31 vasta tsitaadiga

Mis teema nende Lian Li O11 korpuste toiteploki mõõtmetega on? Mahub sinna standardne ATX toitekas või ei? Osadel korpustel on kirjas, et SFX ja osadel on kirjas ATX up to 22cm, võta nüüd kinni mis on mis, Huupi ei taha uut korpust ka osta, äkki olemasolev toide ei istugi sisse.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 18:19:28 vasta tsitaadiga

6kantv6ti kirjutas:
Mis teema nende Lian Li O11 korpuste toiteploki mõõtmetega on? Mahub sinna standardne ATX toitekas või ei? Osadel korpustel on kirjas, et SFX ja osadel on kirjas ATX up to 22cm, võta nüüd kinni mis on mis, Huupi ei taha uut korpust ka osta, äkki olemasolev toide ei istugi sisse.

Kõik mis pole o11 air mini peaks mahutama vähemalt standard atx toidet, vähemalt ma olen nii aru saanud. Omadest kogemustest on tavalistes o11 dynamic ja ka evo sees rummi piisavalt ka pikemate jaoks.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2024 00:41:36 vasta tsitaadiga

kas kõik o11 variatsioonid ei peaks mitte atx ära mahutama (jah, mingi pikkuse piir seal on).

aga üldiselt - mis küsimus see on? tootja leht, konkreetne korpus ja variatsioon lahti ja seal on spec kirjas. kui ei ole, siis tootja on pask, seebiks ja neilt ei ole mõtet midagi osta.
https://lian-li.com/product-category/cases/
näiteks see o11 air mini kohta kirjutab atx kuni 200mm - https://lian-li.com/product/o11-air-mini/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2024 11:51:29 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kas kõik o11 variatsioonid ei peaks mitte atx ära mahutama (jah, mingi pikkuse piir seal on).

aga üldiselt - mis küsimus see on? tootja leht, konkreetne korpus ja variatsioon lahti ja seal on spec kirjas. kui ei ole, siis tootja on pask, seebiks ja neilt ei ole mõtet midagi osta.
https://lian-li.com/product-category/cases/
näiteks see o11 air mini kohta kirjutab atx kuni 200mm - https://lian-li.com/product/o11-air-mini/

Õigus, air mini peaks mahutama tavalise ATX psu, tavaline o11 mini aga mitte. See ka põhjus, miks viimane ostmata jäi omal ajal.

edit:

Nüüd ka tegelikkuses ära proovitud, mu 180mm corsair hx1000i mahtus päris kenasti ja täpselt sisse ära, jäi ruumi ka kaablimajanduseks, aga pikema puhul oleks ettevaatlik, samas iseenesest mahuks ka see väidetud 200mm.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2025 15:59:00 vasta tsitaadiga

https://arvutitark.ee/arvutikomponendid/korpused/cougar-i-mx430-air-rgb-black-i-3851c600001-i-case-i-mid-tow-1157135

Välimuselt väga meeldib, ei ole tavaline ja sobiks ehk tuppa ilusti, aga kuidas on kvaliteediga - on kogemusi?

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2025 17:18:27 vasta tsitaadiga

Ilmselt sihuke Harju keskmine, ajab asja ära kuid millegagi (sh kvaliteediga) ei hiilga
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2025 19:33:37 vasta tsitaadiga

Kustav kirjutas:
https://arvutitark.ee/arvutikomponendid/korpused/cougar-i-mx430-air-rgb-black-i-3851c600001-i-case-i-mid-tow-1157135

Välimuselt väga meeldib, ei ole tavaline ja sobiks ehk tuppa ilusti, aga kuidas on kvaliteediga - on kogemusi?


Kvaliteet on selline nagu ühel 75 eurasel kastil olla saab kus nagu aru saan 3 ARGB venti kaasas. Ehk siis pole halb ja pole ka tummine tükk. Samas ellise raha eest piisabki kui on viisaka välimusega mitte selline mida 5 aastane fännaks. Ise võtaks ratsionaalses mõttes mesh variandi ja viskaks tolle magnetiga tolmufiltri nahhui sealt vahelt.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2025 22:56:29 vasta tsitaadiga

Siiani julgen megalt soovitada, kes omale laia korpust osta soovib.
Nüüd uutel see osa õigesti tehtud mille videos ära lõikasin icon_lol.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 02.02.2025 01:02:04 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Siiani julgen megalt soovitada, kes omale laia korpust osta soovib.
Nüüd uutel see osa õigesti tehtud mille videos ära lõikasin icon_lol.gif

Link


Sul main build selles kastis?
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2025 01:30:34 vasta tsitaadiga

they dont make them like they used to. sebisin Corsairi AIR540 uuesti omale, lõikusin veits ja lappasin custom vee sisse. umbehää asi sai ikka
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2025 10:55:36 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
they dont make them like they used to. sebisin Corsairi AIR540 uuesti omale, lõikusin veits ja lappasin custom vee sisse. umbehää asi sai ikka


Mul oligi esimene dual chamber korpus toosama 540 air. Siiamaani toimetab naisel õepoja kastina. Sesmõttes oli väga paigas asi, et dualcmaber, samas suht väike ja kerge - samas mahutas EATX platet, ees ja üleval 3x120mm venti jne. Tänases mõttes miinuseks see, et HDD'd oleks võinud ikka olla tahakambrisse mahutatud ja ees oleks võind olla põrandal vendid ning kergelt kriimustuva pleksiklaasi asemel karastatud klaas. Aga me räägime siin millest - aasta 2013 mil keegi ei teand midagi RGB'st, platel olevast M.2 SSD'st jne.

Keegi sõna võtab kuidas paljud tänased dual chamber kastid on kõik O11 koopia siis alati muigan, et "bitch please" icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2025 11:31:45 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Keegi sõna võtab kuidas paljud tänased dual chamber kastid on kõik O11 koopia siis alati muigan, et "bitch please" icon_lol.gif
eks see ole säärane põnev lugu, et ka air540 tulnud tühjalt kohalt. ma ei oska ega viitsi praegu otsida, aga enam kui tõenäoliselt oli ka 540 inspiratsiooniallikaks mõni lian li korpus. suured kuubikud ja dual chamber oli air540 väljatuleku ajal tollal väljaspool neid vähe levinud. air540 lõi peamiselt hinnaga.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2025 14:33:58 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
caramis kirjutas:
they dont make them like they used to. sebisin Corsairi AIR540 uuesti omale, lõikusin veits ja lappasin custom vee sisse. umbehää asi sai ikka


Mul oligi esimene dual chamber korpus toosama 540 air. Siiamaani toimetab naisel õepoja kastina. Sesmõttes oli väga paigas asi, et dualcmaber, samas suht väike ja kerge - samas mahutas EATX platet, ees ja üleval 3x120mm venti jne. Tänases mõttes miinuseks see, et HDD'd oleks võinud ikka olla tahakambrisse mahutatud ja ees oleks võind olla põrandal vendid ning kergelt kriimustuva pleksiklaasi asemel karastatud klaas. Aga me räägime siin millest - aasta 2013 mil keegi ei teand midagi RGB'st, platel olevast M.2 SSD'st jne.

Keegi sõna võtab kuidas paljud tänased dual chamber kastid on kõik O11 koopia siis alati muigan, et "bitch please" icon_lol.gif

pmst. mul praegu üleval ja all 240mm radikad, alumised HDD sahtlid viskasin minema, lõikasin ava sinna sisse ja printisin raami millega radikas seal kenasti kinni püsib. eks kui peaks juhtuma, et pean õhkjahutusega GPU-ga leppima, siis saab mingi tummisema õhusuunamisega tunneli sinna kahe 120mm ventikaga teha. emaplaadi taga on originaalis mingi viiene sahtel pisikeste ketaste jaoks olemas, suuri kettaid tasub ehk panna 5.25 slotti kui seal midagi muud ees pole
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2025 18:27:00 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Auron kirjutas:
Keegi sõna võtab kuidas paljud tänased dual chamber kastid on kõik O11 koopia siis alati muigan, et "bitch please" icon_lol.gif
eks see ole säärane põnev lugu, et ka air540 tulnud tühjalt kohalt. ma ei oska ega viitsi praegu otsida, aga enam kui tõenäoliselt oli ka 540 inspiratsiooniallikaks mõni lian li korpus. suured kuubikud ja dual chamber oli air540 väljatuleku ajal tollal väljaspool neid vähe levinud. air540 lõi peamiselt hinnaga.


No kunagi oli ka siuke tootja nagu Caselabs kes tegi dual chamber kaste, alumiinimusit ja rataste peal ja puha AGA need olid ikka täielikult absurdse hinnaga ja meiemail neid saada polnud. Corsair oli 100.- ja kopkas peale euri mis ikka tooaeg oli soodus. Lian Li oli tollal spetsiaalne seetõttu, et kastid alust ja kerged ning kvaliteet oli juba piisavalt hea, et ei olnud neid teravaid servi nagu tavakastidel kus igakord kui ehitasid olid käed ka verised icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2025 19:59:55 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
ei olnud neid teravaid servi nagu tavakastidel kus igakord kui ehitasid olid käed ka verised icon_lol.gif

ilu nõuab ohvreid icon_lol.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.