|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.08.2022 21:48:18
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
>> võsa maha võtmine, kivide jms sodi ära viimine, platsi silumine, muru/seemne külvamine
Need tegevused lähevad kõik omandi hooldamise alla kirja ega ole kuidagi mõjutatud maa sihtotstarbest.
Jalgpallivärava paigaldamiseks, eriti kui tegemist peaks veel teisaldatava värvavaga olema, pole ka ehitusluba ega projekti vaja. Äärmisel juhul peaks linn (linnaosavalitsus) iseendalt (linnalt) selleks luba küsima.
Bad luck ühesõnaga aga selline kord see elu ühiskasutatavas linnaruumis kord juba on... |
Teisaldatav jah. Tahetakse panna juurde pinke, prügikasti ja pallipüüduri (millist täpselt, seda ei tea).
Aga puu langetamine, siis muudaks midagi? Kaevan vanu pilte mapsis jne, seal oli isuga kõrget võsa, et vast mõni puu ka seal vahel. Ei ole endal selle nurga alt ka pilte kusalgi
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
27.08.2022 22:01:23
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
Aga mis sul probleemiks on? Ei saa oma koera enam situtada endise võsa vahel või on jalgpalliplatsil tekkiv müra probleemiks vms?  |
Koerte vastu pole mul midagi.
Müra. Plats oli ennem 100m eemal kõrval, teise ühistu maa peal. Peksti minema, väidetavalt muru rikumise pärast.
Tehti meile akna alla ja nüüd teise ühistu tegelased kiidavad taevani lahendust ja meil soovitatakse aknad kinni panna.
Samas peab nüüd kannatama hommikust õhtuni ropendamist jne, täna käib vilega puhumine ja räuskamine.
Tüüp kes orgunnis on ise linnaosavalitsuses aseesimees vmt ning elab vana platsi kõrval olevas majas. |
Hea seegi et kopteri müra ei pea kannatama.
Ja puu/kivisöe põletamise vingu tundma.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.08.2022 22:15:09
|
|
|
HDvurle, lennukid lendavad, koerad hauguvad, autod sõidavad - pole hullu.
Aga kui sul akna all pannakse kümne minuti sees kaks "T*RA" kõva häälega ja sul on kodus kaks väikest last kes seda informatsiooni ammendavad ja uusi sõnu õpivad, no siis hakkab küll närvidele käima. Ja eriti kui lastakse 22ni välja ja pealegi
Saan aru, miks nad vanast kohast minema peksti oma kahe teiseldava väravaga ja nüüd ühe vara jagu ainult ruumi neil mängimiseks.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
27.08.2022 22:50:14
|
|
|
Öösel kell kolm kopteri "plärina" peale üles tõusta ja hiljem raskustega magama jäämine pole tore.
Omaette teema on elurajooni sisse pidev haigla suurendamine.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003

|
28.08.2022 08:09:50
|
|
|
kjaups, sul tuttavat koeraomanikku pole
laseksid tollel koeraga seal jalutada ja asja teha
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
28.08.2022 09:56:47
|
|
|
Kindel vahend sõnavara muutmiseks
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
28.08.2022 12:48:48
|
|
|
Jerry, fb ruumis seal üks kurtis küll, et kellegi koer jalutas ja ajas lapse üles. Aken oli vist lahti
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.08.2022 17:45:41
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Jerry, fb ruumis seal üks kurtis küll, et kellegi koer jalutas ja ajas lapse üles. Aken oli vist lahti  |
Need kassi ja koeraomanikud on parajad lambad. Situvad aiataha, aga pärl tuli ühelt traumas kassiomanikult, kes aedas sadas...teie kass kakles meie kassiga ja nüüd on see himunult minu aiamaja katusel. On ikka julgust sellist iba ajada...
Ütlesin siiralt sellele välja, et kui edaspidi see kass kuskile muru peale situb, siis püüan kinni ja saadan linnale. Vabakäigu loomad pole ju linnas lubatud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
28.08.2022 19:34:15
|
|
|
Magic, hulkuv loom jah varjupaika, kus tehakse kiibi tuvastus ja omaniku otsing andmebaasist. Andmeid pole, siis jagamisele või magama.
Aga jah, praegune olukord ajab ikka päris närvi. Just kindlal põhjusel sai antud kohta kunagi kolitud, sest ühel küljel hoone ja teisel küljel looduskaitseala, kuid selline 15m lai lõik linna maa sihtotstarbega transpordimaa.
Kaalutletud valik, et ainuke asi mis siia kunagi tuleb on väga madala koormusega autotee või kergliiklustee, saab nautida rahu ja vaikust, akendest ja rõdult kuulata metsa kohinat ja vaadata metsa.
Aga, et linnaosa vanema asetäitja kupatab oma ühistu territooriumilt oma enda lapsed teise ühistu akende alla ära ja siis selle ühistu elanikud räägivad, et kui tore on nüüd vaadata lapsi kodu aknast mängimas ja ilusti silma all, et ei lähe pahandust tegema.
Ei näe nad nüüd midagi kodu akna alt omi lapsi mitte pahandusi tegemas, ega kuule ka enam.
Eks see muru kahjustamine oli ka nii halekoomiline vabandus seal.
Aga sain oma vastused teada.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
28.08.2022 22:41:23
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
Jerry, fb ruumis seal üks kurtis küll, et kellegi koer jalutas ja ajas lapse üles. Aken oli vist lahti  |
Need kassi ja koeraomanikud on parajad lambad. Situvad aiataha, aga pärl tuli ühelt traumas kassiomanikult, kes aedas sadas...teie kass kakles meie kassiga ja nüüd on see himunult minu aiamaja katusel. On ikka julgust sellist iba ajada...
Ütlesin siiralt sellele välja, et kui edaspidi see kass kuskile muru peale situb, siis püüan kinni ja saadan linnale. Vabakäigu loomad pole ju linnas lubatud  |
Oli kah tore juhtum, naaber tegi meie maa peale mingi ürdipeenra, luba muidugi ei küsinud, ja siis tuli kaebama et meie kass käib nende lapsi hirmutamas ja nende peenras kusel Sain siiski naeru pidada ja kinkisin neile viisakalt patareidega kassipeleti. Noh et laste heaolu ikka kõige tähtsam, kui vaja mullis elada siis oma valik.
Läks aasta mööda, niitsin muru ja nägin peremees tatsab ringi, küsisin et õu, see peenar seal teie oma? No et mõttes et kas kasutate seda või misvärk, aaei selle võib maha niita. No mis seal ikka, lükkasin siledaks. Järgmine päev naine aia taga püha viha täis miks te mind vihkate ja viskas peleti ka tagasi, mis mõttetu vidin. See oli siis esimest korda teda üldse näha, rääkimata tundmisest või vihkamisest
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
29.08.2022 18:01:40
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Need kassi ja koeraomanikud on parajad lambad. Situvad aiataha,... |
See on ikka päris hull, kui kassidele ja koertele lisaks ka nende omanikud aia taha sittumas käivad
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
05.09.2022 20:08:49
|
|
|
Kuidas on õige sokliplekki paigaldada? Kas voodrilaua distantsliistu alla või selle peale?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
05.09.2022 20:11:48
|
|
|
| Kui peale paned, siis jääb tuulutus puudulikuks
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
05.09.2022 20:42:54
|
|
|
Et siis otse vastu palki? Või peab topeltliistud panema?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.09.2022 21:48:25
|
|
|
ära siis unusta rotitõkkevõrku
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
05.09.2022 21:55:15
|
|
|
Roovituse alla ikka jah. Siis püüab plekk kinni kõiksugu kondentsi ja misiganes veetilgad, mis ülevalt alla pudenevad. Kui paned pleki roovi peale, siis pääseb osa niiskust pleki alla.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
05.09.2022 22:30:17
|
|
|
Olgu. Aitäh! Tuuletõket ei ole, aga see ei tohiks asja muuta.
Rotitõkkevõrku tervele majale ümber tõmmata ei jõua, ainult alumise ringi ümber pole sest ilmselt mingit kasu.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
06.09.2022 03:07:52
|
|
|
| Alla tuleb just panna, et hiired tuulutusvahedesse ei pääseks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
06.09.2022 07:51:09
|
|
|
Scott,
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
06.09.2022 08:34:38
|
|
|
Kusjuures pea kümmekond aastat tagasi kui maja soojustasin ja voodrit uuendasin, Tartu ehituspoodidest seda näriliste võrku ei leidnud, müüjad polnud nagu kuulnudki sellisest asjast, samas ehitusjoonistel ja kirjanduses see närilistevõrgu teema igalpool kajastatud.
Ei jäänud muud üle kui sai seda metallist krohvivõrku ostetud ja sellest ribasid lõigatud ning üritatud kuidagi seda sinna vahesse vormida - ei tundunud hea ja õige, paras jebla oli, teisel seinal sai katsetuseks ostetud see alumiiniumist L kujuline kipsinurga tugevdusliist, mis on samuti perforeeritud ehk aukudega ja mida vist muidu pahtli sisse kipsinurga tegemisel pannakse - sai see sinna voodrilaua distantsliistu külge klammerdajaga lastud, tundus nagu käravat küll ja lihtsam oli kui krohvivõrguga nikerdada.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
06.09.2022 10:44:20
|
|
|
Ma omal tegin ka krohvivõrguga, kuna õhutakistus oli väiksem. Aga aukudega plekk on plekkseppadelt saada. Lased keerata kohe õige mõõduga U, L või Z
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
06.09.2022 14:05:29
|
|
|
Kas see kammi moodi linnutõke rotte peab või närivad läbi? Seda mugav panna.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
07.09.2022 23:48:23
|
|
|
| Ükskord nägin kuidas pann, kaas peal olid hiired ümber pannilabida augu närinud, et "sisse" saada. Alumiiniumipuru/laastud ümberringi. Alumiiniumvõrk ja peenem teras pole neile mingi takistus.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
08.09.2022 18:34:32
|
|
|
No nii, targad, rääkige, kas on võimalik tuvastada torustiku lekke asukohta ilma et peaks terve seina lahti lõhkuma? Kui võimalik, siis äkki teate ka öelda, kes ja kus võiks sellise asja ära teha Tallinnas?
Nimelt mul ema täheldas juba paar nädalat tagasi, et tal korteris on torustikus rõhk langenud. Täna oli siis hommikul enne tööle minekut vee näidu kirja pannud ning töölt tulles vaatas, et väike seier oli vahepeal edasi liikunud, kuigi mingit tarbimist pole toimunud. Loogiline järeldus vast oleks, et kuskilt peab siis lekkima seina taha.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
08.09.2022 18:49:41
|
|
|
Leke, kui see ei ole katastroofiline üleujutus, ei saa küll rõhulangust põhjustada. Kui seal just kodust äramineku ajaks peaventiili kinni ei keerata ja süsteemi veevärgist eraldata. Kui rõhk ongi langenud, siis ei ole see kuidagi seotud võimaliku tilkumisega kusagilt. Ega see suletud süsteem nagu auto rehv ei ole, et kui lekib natuke, siis kohe rõhk langeb.
Mis puutub arvesti seieri liikumisse äraoleku ajal, siis peaks ikka enne topelt üle kontrollima, üles märkima näidu enne lahkumist. Et mingit unustamise ega segiajamise kahtlust ei saaks olla. Seinte lõhkumist ei tasuks enne ette võtma hakata.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 08.09.2022 18:50:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
08.09.2022 18:50:00
|
|
|
Pildistas näitu enne ja pärast ehk siis ei pakkunud peast
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
08.09.2022 18:52:10
|
|
|
Sel juhul äkki lekibki. Aga enne võiks nõu küsida kelleltki, kellel arvestitega rohkem kogemusi on tehnilise poole pealt. Et näiteks soojuspaisumine või õhukork kusagil toru kõrgemas osas selle osuti liikumist või põhjustada.
Ja alustuseks võiks vetsu loputuskasti ventiili kinni keerata järgmise kodust lahkumise ajaks. Ja kui on pesumasin, nõudepesumasin vms korteris, siis nende ventiilid ka kindlasti.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 08.09.2022 18:54:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003

|
08.09.2022 18:54:05
|
|
|
kui annab wc potti mineva vee eraldi kinni keerata, siis võiks seda teha enne tööle minekut. Ehk jookseb see natuke läbi
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
08.09.2022 18:55:05
|
|
|
Ette jõudsid mu teksti muutmisest vetsu mainimisega
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
08.09.2022 19:02:33
|
|
|
Lotharius, suur eramaja? Üüratute ja paksude seintega?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
08.09.2022 19:05:38
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| Lotharius, suur eramaja? Üüratute ja paksude seintega? |
Korter ja ikka traditsioonilised puitkarkassiga kipsist seinad. Küll aga on vannituba, mille seinte tagant enamik neid torusid jookseb, plaaditud ja seega päris sõrmega ei saa katsuda, kas sein kuskilt järgi annab
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
08.09.2022 20:03:05
|
|
|
Ma arvan, et kui seal selline leke on, mida rõhulangusega tuvastada saab siis pressiks kuskilt midagi läbi ikka või oleks ka kuulda.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.09.2022 21:49:52
|
|
|
| Sellistest leketest annab sulle harilikult märku ukse taga puhisev tige naaber.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
12.09.2022 06:12:11
|
|
|
kas keegi on puidukahjuritega kokku puutunud
toonesepad närivad mul paaris kohas
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
12.09.2022 07:39:31
|
|
|
Neile tuleb sepavasarat tutvustada. Kui sellepeale kõik pulbriks muutub, pole ellujäänutel enam midagi järada. Probleem lahendatud
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.09.2022 08:06:52
|
|
|
| B6 kirjutas: |
kas keegi on puidukahjuritega kokku puutunud
toonesepad närivad mul paaris kohas  |
Toredad tegelased...mürk selge kui väljaspoolt närivad. Garaaži lasin lihtsalt raidi täis, seal pole ühtegi. Aga üldiselt on nii, et nendest puidusatikatest kubiseb kõik küttepuit ja ka kehvem saematerjal.
Võid avastada 5 aastat hiljem, et puukuuri talas lennuavad
Kuskil rääkisid mingist spetsiialsest küünlast/tossust. Lähed kodust ära paariks päevaks ja lased mõjuda.
Ma puukuuris pinseldasin selle spets vahendiga ja siis hilhem mingi saksa puidukaitse selga (ka seal õrnalt mingit peletit sees). Vanasti värviti puit mingi räige värvikihi alla ja siis sinna ei läinud.
Lisaks kindlasti on need erinevad puidukahajurid igalpool kus jäetud puidul koor maha võtmata.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
12.09.2022 08:18:50
|
|
|
lai maailm kubiseb igasugustest vahenditest aga vedelike tellimisega eestisse on paras kepp.
eesti firmad kes kahjuritõrjega tegelevad pigem üritavad täisteenust pähe määrida,
mitte ei müü lihtsalt mürki.
ma olen selleks liiga vaene, et maakodusse ülemakstud experte telllida
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.09.2022 08:25:51
|
|
|
Nojah, mingi seeneproov oli 60€. Oleks võinud kanistri bensiin osta ja tikud...
//
Eks proovi kellegi käest arvamus saada sellele kahjurile.
Ideeliselt see mööblikahjur on paikne. See ei ole üle terve maja. Samas ma lõpuni ei teagi kust garaaži sai (kas kapp ise oli saanud elutegevust juba ammu või sattus männilaudadega(koor oli neil võtmata).
Samas kuna -21-30 külma on vähe, siis see ilmselt saab suuremaks probleemiks nagu Saksamaal.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
12.09.2022 08:31:18
|
|
|
mul ühes kõrvalhoones hakkas põrand seenetama
vaatasin expertide analüüside, kohalesõidu, diagnoos ja mürgi hinda ning
otsustasin põrandad üles kangutada, viskasin lõkkesse ja lasin betoonpõrandad valada
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
12.09.2022 10:09:11
|
|
|
Kui niiskust maha ei saa siis on ainult aja küsimus kui puit ära süüakse. Mürgiga võib natuke edasi lükata aga sedagi ei saa igale poole ligi. Ja päeva lõpuks kõduneb süvaimmutus ka läbi, vähemalt meil saadaolev.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
12.09.2022 10:58:50
|
|
|
arusaadav, kuid ega mul aidaseinaga pole midagi ette võtta, et õhuniiskusest pääseda
varem arvasin, et raiped on seal juba ära surnud, kuid ma lihtsalt ei pannud pudi tähele
aga nüüd naine võõpas aidaseina tumedaks ja ilusasti on nüüd seinal näha see hele pudi mida tõugud aukudest välja ajavad
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.09.2022 11:04:12
|
|
|
Tõrv võiks isegi ebameeldiv olla, samas vene aja lakist sõid vabalt läbi.
Ehk igasugu aknaraamid ja puitmööbel(isegi vineerist läheb)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
12.09.2022 11:32:56
|
|
|
Aidas peab õhk läbi käima, et palgid kuivad püsiksid. Muidu hakkad varsti aita tõstma, et palke vahetada. Betoonpõrandast pole tolku miskit, pigem hoopis vastupidi, hoiab head niisket kliimat.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
12.09.2022 16:06:41
|
|
|
betoonpõrand sai valatud hoonesse mis on tuhaplokkidest.
ait on alt tühi, toetub 2m vahedega kividele
ja sein milles tõugud nagistavad on kaetud üle 1,5m laiuse räästaservaga.
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.09.2022 16:10:21
|
|
|
| närivad kõike ei pea pehme olema. Lisaks betoonil pole häda midagi, eriti kui all korralik drenaaž või võimalik kaldeid and hoonest eemale. Tihti hoonete põrandad jäänud 100 aastaga kuhugi auku.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
12.09.2022 22:58:13
|
|
|
| B6 kirjutas: |
arusaadav, kuid ega mul aidaseinaga pole midagi ette võtta, et õhuniiskusest pääseda
varem arvasin, et raiped on seal juba ära surnud, kuid ma lihtsalt ei pannud pudi tähele
aga nüüd naine võõpas aidaseina tumedaks ja ilusasti on nüüd seinal näha see hele pudi mida tõugud aukudest välja ajavad  |
Enne oli ka võõbatud? Värv ei lase hingata, kui vesi sisse saab siis on nagu kilekotis. Korras katusega ei tohiks muidugi juhtuda või mis seal peal on, hommikukaste siriseb seina vahele?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
13.09.2022 00:47:31
|
|
|
tegelikult kui nüüd meenutada siis tuleb meelde jah, et katus lasi selle seina kohalt läbi
kui 15 aastat tagasi koha ostsime. katus sai tollal ära remonditud, nüüdseks on uus katus.
ju need koid ikka varem kah tegutsesid aga heledaks pleekinud seinal polnud märgata.
ega ma täpselt ei teagi mida naine palkidele määris, vist mingi pinotexi toode
hingamise pärast ma suurt ei muretse, tegu ikkagi praguliste palkidega ja lisaks laseb ju palkidevaheline sammal õhku läbi.
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|