Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 263, 264, 265 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2022 21:48:18 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
>> võsa maha võtmine, kivide jms sodi ära viimine, platsi silumine, muru/seemne külvamine
Need tegevused lähevad kõik omandi hooldamise alla kirja ega ole kuidagi mõjutatud maa sihtotstarbest.

Jalgpallivärava paigaldamiseks, eriti kui tegemist peaks veel teisaldatava värvavaga olema, pole ka ehitusluba ega projekti vaja. Äärmisel juhul peaks linn (linnaosavalitsus) iseendalt (linnalt) selleks luba küsima.

Bad luck ühesõnaga aga selline kord see elu ühiskasutatavas linnaruumis kord juba on...

Teisaldatav jah. Tahetakse panna juurde pinke, prügikasti ja pallipüüduri (millist täpselt, seda ei tea).

Aga puu langetamine, siis muudaks midagi? Kaevan vanu pilte mapsis jne, seal oli isuga kõrget võsa, et vast mõni puu ka seal vahel. Ei ole endal selle nurga alt ka pilte kusalgi thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 27.08.2022 22:01:23 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Aga mis sul probleemiks on? Ei saa oma koera enam situtada endise võsa vahel või on jalgpalliplatsil tekkiv müra probleemiks vms? icon_rolleyes.gif

Koerte vastu pole mul midagi.
Müra. Plats oli ennem 100m eemal kõrval, teise ühistu maa peal. Peksti minema, väidetavalt muru rikumise pärast.
Tehti meile akna alla ja nüüd teise ühistu tegelased kiidavad taevani lahendust ja meil soovitatakse aknad kinni panna.
Samas peab nüüd kannatama hommikust õhtuni ropendamist jne, täna käib vilega puhumine ja räuskamine.
Tüüp kes orgunnis on ise linnaosavalitsuses aseesimees vmt ning elab vana platsi kõrval olevas majas.

Hea seegi et kopteri müra ei pea kannatama.
Ja puu/kivisöe põletamise vingu tundma.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2022 22:15:09 vasta tsitaadiga

HDvurle, lennukid lendavad, koerad hauguvad, autod sõidavad - pole hullu.
Aga kui sul akna all pannakse kümne minuti sees kaks "T*RA" kõva häälega ja sul on kodus kaks väikest last kes seda informatsiooni ammendavad ja uusi sõnu õpivad, no siis hakkab küll närvidele käima. Ja eriti kui lastakse 22ni välja ja pealegi icon_evil.gif

Saan aru, miks nad vanast kohast minema peksti oma kahe teiseldava väravaga ja nüüd ühe vara jagu ainult ruumi neil mängimiseks.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 27.08.2022 22:50:14 vasta tsitaadiga

Öösel kell kolm kopteri "plärina" peale üles tõusta ja hiljem raskustega magama jäämine pole tore.
Omaette teema on elurajooni sisse pidev haigla suurendamine.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.08.2022 08:09:50 vasta tsitaadiga

kjaups, sul tuttavat koeraomanikku pole icon_question.gif

laseksid tollel koeraga seal jalutada ja asja teha thumbs_up.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2022 09:56:47 vasta tsitaadiga

Kindel vahend sõnavara muutmiseks icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2022 12:48:48 vasta tsitaadiga

Jerry, fb ruumis seal üks kurtis küll, et kellegi koer jalutas ja ajas lapse üles. Aken oli vist lahti icon_lol.gif
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.08.2022 17:45:41 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Jerry, fb ruumis seal üks kurtis küll, et kellegi koer jalutas ja ajas lapse üles. Aken oli vist lahti icon_lol.gif

Need kassi ja koeraomanikud on parajad lambad. Situvad aiataha, aga pärl tuli ühelt traumas kassiomanikult, kes aedas sadas...teie kass kakles meie kassiga ja nüüd on see himunult minu aiamaja katusel. On ikka julgust sellist iba ajada...
Ütlesin siiralt sellele välja, et kui edaspidi see kass kuskile muru peale situb, siis püüan kinni ja saadan linnale. Vabakäigu loomad pole ju linnas lubatud thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2022 19:34:15 vasta tsitaadiga

Magic, hulkuv loom jah varjupaika, kus tehakse kiibi tuvastus ja omaniku otsing andmebaasist. Andmeid pole, siis jagamisele või magama.

Aga jah, praegune olukord ajab ikka päris närvi. Just kindlal põhjusel sai antud kohta kunagi kolitud, sest ühel küljel hoone ja teisel küljel looduskaitseala, kuid selline 15m lai lõik linna maa sihtotstarbega transpordimaa.
Kaalutletud valik, et ainuke asi mis siia kunagi tuleb on väga madala koormusega autotee või kergliiklustee, saab nautida rahu ja vaikust, akendest ja rõdult kuulata metsa kohinat ja vaadata metsa.
Aga, et linnaosa vanema asetäitja kupatab oma ühistu territooriumilt oma enda lapsed teise ühistu akende alla ära ja siis selle ühistu elanikud räägivad, et kui tore on nüüd vaadata lapsi kodu aknast mängimas ja ilusti silma all, et ei lähe pahandust tegema.
Ei näe nad nüüd midagi kodu akna alt omi lapsi mitte pahandusi tegemas, ega kuule ka enam.
Eks see muru kahjustamine oli ka nii halekoomiline vabandus seal.


Aga sain oma vastused teada.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2022 22:41:23 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
kjaups kirjutas:
Jerry, fb ruumis seal üks kurtis küll, et kellegi koer jalutas ja ajas lapse üles. Aken oli vist lahti icon_lol.gif

Need kassi ja koeraomanikud on parajad lambad. Situvad aiataha, aga pärl tuli ühelt traumas kassiomanikult, kes aedas sadas...teie kass kakles meie kassiga ja nüüd on see himunult minu aiamaja katusel. On ikka julgust sellist iba ajada...
Ütlesin siiralt sellele välja, et kui edaspidi see kass kuskile muru peale situb, siis püüan kinni ja saadan linnale. Vabakäigu loomad pole ju linnas lubatud thumbs_down.gif


Oli kah tore juhtum, naaber tegi meie maa peale mingi ürdipeenra, luba muidugi ei küsinud, ja siis tuli kaebama et meie kass käib nende lapsi hirmutamas ja nende peenras kusel icon_biggrin.gif Sain siiski naeru pidada ja kinkisin neile viisakalt patareidega kassipeleti. Noh et laste heaolu ikka kõige tähtsam, kui vaja mullis elada siis oma valik.

Läks aasta mööda, niitsin muru ja nägin peremees tatsab ringi, küsisin et õu, see peenar seal teie oma? No et mõttes et kas kasutate seda või misvärk, aaei selle võib maha niita. No mis seal ikka, lükkasin siledaks. Järgmine päev naine aia taga püha viha täis miks te mind vihkate ja viskas peleti ka tagasi, mis mõttetu vidin. See oli siis esimest korda teda üldse näha, rääkimata tundmisest või vihkamisest icon_lol.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.08.2022 18:01:40 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:

Need kassi ja koeraomanikud on parajad lambad. Situvad aiataha,...

See on ikka päris hull, kui kassidele ja koertele lisaks ka nende omanikud aia taha sittumas käivad blink.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2022 21:10:53 vasta tsitaadiga

Kas meil ka müüakse magnetpõrandaplaate?
http://ee.kingmagtac.com/promotional-magnets/decorative-magnets/magnetic-flooring-system.html

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.09.2022 20:08:49 vasta tsitaadiga

Kuidas on õige sokliplekki paigaldada? Kas voodrilaua distantsliistu alla või selle peale?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 05.09.2022 20:11:48 vasta tsitaadiga

Kui peale paned, siis jääb tuulutus puudulikuks
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.09.2022 20:42:54 vasta tsitaadiga

Et siis otse vastu palki? Või peab topeltliistud panema?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 05.09.2022 21:02:36 vasta tsitaadiga

tavaliselt seinapoolne plekiserv vastu tuuletõket ehk voodrilaua distantsliistu alla nii, et voodrilaua tagune tuulutus säiliks - veepleki pealt võtab õhku ja pääseb voodrilaua taha ja ülevalt räästakasti juurest välja.

Veeplekki/veelauda tarvis vaid juhul kui sokkel eendub seinast väljapoole, kui sein ulatub kaugemale, siis pole veeplekil mõtet.

palkseina puhul veeplekk sarnaselt veelauale https://annaabi.ee/mpic.php?inside=152197/Backup-6_3.jpg
siin ka abistav joonis https://www.soojusaudit.ee/renoveerimine/123-puithoone-lisasoojustamine?format=phocapdf

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2022 21:48:25 vasta tsitaadiga

ära siis unusta rotitõkkevõrku icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2022 21:55:15 vasta tsitaadiga

Roovituse alla ikka jah. Siis püüab plekk kinni kõiksugu kondentsi ja misiganes veetilgad, mis ülevalt alla pudenevad. Kui paned pleki roovi peale, siis pääseb osa niiskust pleki alla.

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.09.2022 22:30:17 vasta tsitaadiga

Olgu. Aitäh! Tuuletõket ei ole, aga see ei tohiks asja muuta.
Rotitõkkevõrku tervele majale ümber tõmmata ei jõua, ainult alumise ringi ümber pole sest ilmselt mingit kasu.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 06.09.2022 03:07:52 vasta tsitaadiga

Alla tuleb just panna, et hiired tuulutusvahedesse ei pääseks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 07:51:09 vasta tsitaadiga

Scott, thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 06.09.2022 08:34:38 vasta tsitaadiga

Kusjuures pea kümmekond aastat tagasi kui maja soojustasin ja voodrit uuendasin, Tartu ehituspoodidest seda näriliste võrku ei leidnud, müüjad polnud nagu kuulnudki sellisest asjast, samas ehitusjoonistel ja kirjanduses see närilistevõrgu teema igalpool kajastatud.
Ei jäänud muud üle kui sai seda metallist krohvivõrku ostetud ja sellest ribasid lõigatud ning üritatud kuidagi seda sinna vahesse vormida - ei tundunud hea ja õige, paras jebla oli, teisel seinal sai katsetuseks ostetud see alumiiniumist L kujuline kipsinurga tugevdusliist, mis on samuti perforeeritud ehk aukudega ja mida vist muidu pahtli sisse kipsinurga tegemisel pannakse - sai see sinna voodrilaua distantsliistu külge klammerdajaga lastud, tundus nagu käravat küll ja lihtsam oli kui krohvivõrguga nikerdada.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 10:44:20 vasta tsitaadiga

Ma omal tegin ka krohvivõrguga, kuna õhutakistus oli väiksem. Aga aukudega plekk on plekkseppadelt saada. Lased keerata kohe õige mõõduga U, L või Z thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2022 14:05:29 vasta tsitaadiga

Kas see kammi moodi linnutõke rotte peab või närivad läbi? Seda mugav panna.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2022 23:48:23 vasta tsitaadiga

Ükskord nägin kuidas pann, kaas peal olid hiired ümber pannilabida augu närinud, et "sisse" saada. Alumiiniumipuru/laastud ümberringi. Alumiiniumvõrk ja peenem teras pole neile mingi takistus.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.09.2022 00:02:00 vasta tsitaadiga

Järelikult tuleb selline võrk panna: https://www.k-rauta.ee/p/vork-3-8-mm-x-125-cm-2-m-ei-ole/fbxf
Linnutõke paistab pildi järgi selline, et pole vaja näridagi, poevad vahelt läbi.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2022 18:34:32 vasta tsitaadiga

No nii, targad, rääkige, kas on võimalik tuvastada torustiku lekke asukohta ilma et peaks terve seina lahti lõhkuma? Kui võimalik, siis äkki teate ka öelda, kes ja kus võiks sellise asja ära teha Tallinnas?

Nimelt mul ema täheldas juba paar nädalat tagasi, et tal korteris on torustikus rõhk langenud. Täna oli siis hommikul enne tööle minekut vee näidu kirja pannud ning töölt tulles vaatas, et väike seier oli vahepeal edasi liikunud, kuigi mingit tarbimist pole toimunud. Loogiline järeldus vast oleks, et kuskilt peab siis lekkima seina taha.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2022 18:49:41 vasta tsitaadiga

Leke, kui see ei ole katastroofiline üleujutus, ei saa küll rõhulangust põhjustada. icon_lol.gif Kui seal just kodust äramineku ajaks peaventiili kinni ei keerata ja süsteemi veevärgist eraldata. Kui rõhk ongi langenud, siis ei ole see kuidagi seotud võimaliku tilkumisega kusagilt. Ega see suletud süsteem nagu auto rehv ei ole, et kui lekib natuke, siis kohe rõhk langeb.

Mis puutub arvesti seieri liikumisse äraoleku ajal, siis peaks ikka enne topelt üle kontrollima, üles märkima näidu enne lahkumist. Et mingit unustamise ega segiajamise kahtlust ei saaks olla. Seinte lõhkumist ei tasuks enne ette võtma hakata. icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 08.09.2022 18:50:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2022 18:50:00 vasta tsitaadiga

Pildistas näitu enne ja pärast ehk siis ei pakkunud peast
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2022 18:52:10 vasta tsitaadiga

Sel juhul äkki lekibki. Aga enne võiks nõu küsida kelleltki, kellel arvestitega rohkem kogemusi on tehnilise poole pealt. Et näiteks soojuspaisumine või õhukork kusagil toru kõrgemas osas selle osuti liikumist või põhjustada.

Ja alustuseks võiks vetsu loputuskasti ventiili kinni keerata järgmise kodust lahkumise ajaks. Ja kui on pesumasin, nõudepesumasin vms korteris, siis nende ventiilid ka kindlasti.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 08.09.2022 18:54:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2022 18:54:05 vasta tsitaadiga

kui annab wc potti mineva vee eraldi kinni keerata, siis võiks seda teha enne tööle minekut. Ehk jookseb see natuke läbi
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2022 18:55:05 vasta tsitaadiga

Ette jõudsid mu teksti muutmisest vetsu mainimisega icon_lol.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2022 19:02:33 vasta tsitaadiga

Lotharius, suur eramaja? Üüratute ja paksude seintega?
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2022 19:05:38 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Lotharius, suur eramaja? Üüratute ja paksude seintega?


Korter ja ikka traditsioonilised puitkarkassiga kipsist seinad. Küll aga on vannituba, mille seinte tagant enamik neid torusid jookseb, plaaditud ja seega päris sõrmega ei saa katsuda, kas sein kuskilt järgi annab icon_smile.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.09.2022 20:03:05 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et kui seal selline leke on, mida rõhulangusega tuvastada saab siis pressiks kuskilt midagi läbi ikka või oleks ka kuulda.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2022 21:49:52 vasta tsitaadiga

Sellistest leketest annab sulle harilikult märku ukse taga puhisev tige naaber.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 06:12:11 vasta tsitaadiga

kas keegi on puidukahjuritega kokku puutunud icon_rolleyes.gif

toonesepad närivad mul paaris kohas icon_evil.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 07:39:31 vasta tsitaadiga

Neile tuleb sepavasarat tutvustada. Kui sellepeale kõik pulbriks muutub, pole ellujäänutel enam midagi järada. Probleem lahendatud icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.09.2022 08:06:52 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
kas keegi on puidukahjuritega kokku puutunud icon_rolleyes.gif

toonesepad närivad mul paaris kohas icon_evil.gif


Toredad tegelased...mürk selge kui väljaspoolt närivad. Garaaži lasin lihtsalt raidi täis, seal pole ühtegi. Aga üldiselt on nii, et nendest puidusatikatest kubiseb kõik küttepuit ja ka kehvem saematerjal.
Võid avastada 5 aastat hiljem, et puukuuri talas lennuavad icon_lol.gif
Kuskil rääkisid mingist spetsiialsest küünlast/tossust. Lähed kodust ära paariks päevaks ja lased mõjuda.

Ma puukuuris pinseldasin selle spets vahendiga ja siis hilhem mingi saksa puidukaitse selga (ka seal õrnalt mingit peletit sees). Vanasti värviti puit mingi räige värvikihi alla ja siis sinna ei läinud.
Lisaks kindlasti on need erinevad puidukahajurid igalpool kus jäetud puidul koor maha võtmata.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 08:18:50 vasta tsitaadiga

lai maailm kubiseb igasugustest vahenditest aga vedelike tellimisega eestisse on paras kepp.

eesti firmad kes kahjuritõrjega tegelevad pigem üritavad täisteenust pähe määrida,
mitte ei müü lihtsalt mürki.

ma olen selleks liiga vaene, et maakodusse ülemakstud experte telllida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.09.2022 08:25:51 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Nojah, mingi seeneproov oli 60€. Oleks võinud kanistri bensiin osta ja tikud...
//
Eks proovi kellegi käest arvamus saada sellele kahjurile.
Ideeliselt see mööblikahjur on paikne. See ei ole üle terve maja. Samas ma lõpuni ei teagi kust garaaži sai (kas kapp ise oli saanud elutegevust juba ammu või sattus männilaudadega(koor oli neil võtmata).
Samas kuna -21-30 külma on vähe, siis see ilmselt saab suuremaks probleemiks nagu Saksamaal.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 08:31:18 vasta tsitaadiga

mul ühes kõrvalhoones hakkas põrand seenetama icon_evil.gif
vaatasin expertide analüüside, kohalesõidu, diagnoos ja mürgi hinda ning
otsustasin põrandad üles kangutada, viskasin lõkkesse ja lasin betoonpõrandad valada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 10:09:11 vasta tsitaadiga

Kui niiskust maha ei saa siis on ainult aja küsimus kui puit ära süüakse. Mürgiga võib natuke edasi lükata aga sedagi ei saa igale poole ligi. Ja päeva lõpuks kõduneb süvaimmutus ka läbi, vähemalt meil saadaolev.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 10:58:50 vasta tsitaadiga

arusaadav, kuid ega mul aidaseinaga pole midagi ette võtta, et õhuniiskusest pääseda icon_rolleyes.gif
varem arvasin, et raiped on seal juba ära surnud, kuid ma lihtsalt ei pannud pudi tähele
aga nüüd naine võõpas aidaseina tumedaks ja ilusasti on nüüd seinal näha see hele pudi mida tõugud aukudest välja ajavad icon_evil.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.09.2022 11:04:12 vasta tsitaadiga

Tõrv võiks isegi ebameeldiv olla, samas vene aja lakist sõid vabalt läbi.
Ehk igasugu aknaraamid ja puitmööbel(isegi vineerist läheb)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 11:32:56 vasta tsitaadiga

Aidas peab õhk läbi käima, et palgid kuivad püsiksid. Muidu hakkad varsti aita tõstma, et palke vahetada. Betoonpõrandast pole tolku miskit, pigem hoopis vastupidi, hoiab head niisket kliimat. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 16:06:41 vasta tsitaadiga

betoonpõrand sai valatud hoonesse mis on tuhaplokkidest.
ait on alt tühi, toetub 2m vahedega kividele
ja sein milles tõugud nagistavad on kaetud üle 1,5m laiuse räästaservaga.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.09.2022 16:10:21 vasta tsitaadiga

närivad kõike ei pea pehme olema. Lisaks betoonil pole häda midagi, eriti kui all korralik drenaaž või võimalik kaldeid and hoonest eemale. Tihti hoonete põrandad jäänud 100 aastaga kuhugi auku.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2022 22:58:13 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
arusaadav, kuid ega mul aidaseinaga pole midagi ette võtta, et õhuniiskusest pääseda icon_rolleyes.gif
varem arvasin, et raiped on seal juba ära surnud, kuid ma lihtsalt ei pannud pudi tähele
aga nüüd naine võõpas aidaseina tumedaks ja ilusasti on nüüd seinal näha see hele pudi mida tõugud aukudest välja ajavad icon_evil.gif


Enne oli ka võõbatud? Värv ei lase hingata, kui vesi sisse saab siis on nagu kilekotis. Korras katusega ei tohiks muidugi juhtuda või mis seal peal on, hommikukaste siriseb seina vahele?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2022 00:47:31 vasta tsitaadiga

tegelikult kui nüüd meenutada siis tuleb meelde jah, et katus lasi selle seina kohalt läbi
kui 15 aastat tagasi koha ostsime. katus sai tollal ära remonditud, nüüdseks on uus katus.

ju need koid ikka varem kah tegutsesid aga heledaks pleekinud seinal polnud märgata.
ega ma täpselt ei teagi mida naine palkidele määris, vist mingi pinotexi toode icon_rolleyes.gif

hingamise pärast ma suurt ei muretse, tegu ikkagi praguliste palkidega ja lisaks laseb ju palkidevaheline sammal õhku läbi.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 263, 264, 265 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.