|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
02.06.2022 18:59:29
|
|
|
Mödunud nädalst F5 jamab, Online teha ei sa.... Laeb sisse kõik ok aga siis kui sõitu hakkab ühinema siis jookseb pilt kokku ja jääb seisma midagi ei juhtu, tänase uue seasoniga proovisin uuesti ops laadis sõitu, viimasel ringil jälle pilt seisab tühja kohapealt ja kogu lugu
Okei möödunud nädal see kokkujooksmine sai isenesest korda ja ops see nädal uus häda , Mängu minnes loadingus viskab välja mitu x proovisin ^^
kellelgi veel jebib see ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
13.06.2022 20:05:51
|
|
|
Kellelgi siit kõik achievmentid ka käes on ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.06.2022 20:21:12
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
Kellelgi siit kõik achievmentid ka käes on ?  |
ainult too eliminator on ilmselt saamata
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
13.06.2022 21:29:12
|
|
|
Achievment'id on kergemad, kui eelmistel osadel. Accolade'id on aga hoopis teine teema - neid küll ei viitsi ära teha.
Järgmine kuu lisatakse ports uusi achievemente koos uue laiendusega:
Spoiler 
Mina isiklikult sellest Hot Wheels'i teemast vaimustuses ei ole. Ei võinud siis midagi normaalselt teha?! Üldse kogu Horizon seeria liigub minu jaoks liiga tilulilu suunas.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.06.2022 21:33:26
|
|
|
| HPN kirjutas: |
Achievment'id on kergemad, kui eelmistel osadel. Accolade'id on aga hoopis teine teema - neid küll ei viitsi ära teha.
Järgmine kuu lisatakse ports uusi achievemente koos uue laiendusega:
Spoiler 
Mina isiklikult sellest Hot Wheels'i teemast vaimustuses ei ole. Ei võinud siis midagi normaalselt teha?! Üldse kogu Horizon seeria liigub minu jaoks liiga tilulilu suunas. |
eelmine hot wheels jäi mul tegemata, samas lego oli isegi okei, kuna ainsaks erinevuseks racingust olid klotsidest ümbrus ja masinad - hot wheels on aga mingid rõngad ja kummalised rajad
fuck it
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
13.06.2022 21:58:27
|
|
|
see hot weels jah jäi endal ka vahele ja eks jääb seekord ka, trackmania fännidele midagi vast.
_________________ ツ |
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
14.06.2022 08:57:43
|
|
|
Keegi võiks uue Forza Motorsport teema ära teha, tundub et asi on nüüd suht ametlik.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
14.06.2022 16:59:54
|
|
|
| Forza horizon 4 lego oli tegelikult täiesti mängitav. Hot wheelsei pole proovinud. Oli vist 3das osas.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
14.06.2022 18:12:54
|
|
|
4ndas oli Hot Wheels car pack, täiesti mõttetud saanid
achievmente on tegemata kolm, puhtast laiskusest, mingi liblikate pildistamine jms
accolade on 920k kandis, omast arust spetsiaalselt pole midagi taga ajanud, lihtsalt kõik playlistid ära sõitnud + natuke ka niisama ringi möllanud
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
14.06.2022 20:54:50
|
|
|
Ma vaatasin just seda Kaks kanget Mehhikos Tulumi osa, püramiidid on mängus autentsed aga muu oli küll täielik peldik võrreldes sellega mis mängus on
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
19.07.2022 22:12:56
|
|
|
| Täna tuli hot wheelsei expansion välja.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.07.2022 23:08:51
|
|
|
tuhka sellest DLC'st, aga peale seda on mul mäng hakanud sitaks paremini jooksma
varem oli mu vanal risul jubedaid laadimisi ja tüütuid hakkimisi, kuid praegu oli kõik kaunis sarnane sellega, kui mäng launchis - võimalik, et mingid kõrvaltegevused aitasid seda
loll lugu oli, et hotwheelsi peale saada, siis vajas mäng süsteemikettal mahu olemasolu
mul sellega sitt lugu, õnneks sain ruumi haljastada
samas, kui c: ketta haljastus ka mängu perfi mõjutab, siis krr küll sitasti
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
23.07.2022 17:50:34
|
|
|
| Mul ei funka selle nädala forzathon, kus peab rimac consept 2ga sõita. Valin rimaci. Aga progress edasi ei liigu. Esimene task on own and drive 2019 rimac concept two.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.07.2022 22:40:09
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Mul ei funka selle nädala forzathon, kus peab rimac consept 2ga sõita. Valin rimaci. Aga progress edasi ei liigu. Esimene task on own and drive 2019 rimac concept two. |
just tegin selle challenge ära
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
24.07.2022 14:01:02
|
|
|
| libe, eile tegin ära. Eile töötas ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
24.07.2022 16:36:23
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Mul ei funka selle nädala forzathon, kus peab rimac consept 2ga sõita. Valin rimaci. Aga progress edasi ei liigu. Esimene task on own and drive 2019 rimac concept two. |
Mul on ka korduvalt ja korduvalt sama jama olnud, aga olen täheldanud, et tasub 48h oodata ja siis töötab korralikult.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.07.2022 18:08:37
|
|
|
selle hot wheelsiga märkasin, et paljude rivals sõitudega jäi finish lagima ja lõpuks masin sõitis ise seina ja aeg kirja ei läinud
päris mitu puhast ringi pidin uuesti sõitma selletõttu
aga seekord tegin selle hot wheelsi läbi ja nädalavahetusest piisas
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
24.07.2022 20:36:44
|
|
|
| libe, hot wheelsi kõik missioonid ka tehtud ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.07.2022 20:48:36
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| libe, hot wheelsi kõik missioonid ka tehtud ? |
jap
Spoiler 
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
24.07.2022 20:54:03
|
|
|
libe, vabsjee
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.07.2022 20:57:38
|
|
|
hot wheelsi goliathi clean race oli ilmselt kõige tüütum
1 loll koht, kus alati kärsituks muutusin ja eksisin
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ariel, MM
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2008
|
24.07.2022 23:50:18
|
|
|
| libe kirjutas: |
selle hot wheelsiga märkasin, et paljude rivals sõitudega jäi finish lagima ja lõpuks masin sõitis ise seina ja aeg kirja ei läinud
|
Njah, Rivals oli mu jaoks kindlasti kõige ebameeldivam osa sellest DLC-st. Kõigest 18 rada ja ma sain kogu assortii, kuidas aega mitte kirja saada. Ühel korral mäng hangus finišijoone ületamisel. Ühel korral sõitis auto peale finišit iseseisvalt üle minuti ringi (mis oleks päris tore ekskursioon, kui kõik teed juba avastatud poleks ). Üks sõit tundus õnnestunud, aeg oli Rivals tabelis ilusti olemas ja hüüumärgita, aga ei märgitud tehtuks ja punkte ei saanud, nii et tuli ikka uuesti sõita. Ja siis posu neid, kus lihtsalt ei saa aega kirja.
Ma proovisin aru saada, kas asi on selles, kui sõidad kohale ja valid siis "Rivals", mitte põhimenüüst "Hot wheels rivals", aga tundub, et vahet ei ole.
Ja kõige rohkem anomaaliaid kobardus ühe kindla raja külge, millele seetõttu annan tiitli Kõigi Aegade Lemmik. Canyon Drop cross country, kus teine hüpe tuleb üsna ideaalselt teha kanjonisse punasele rajale. Kaks katset soperdasin ise ära, maandumisel libises auto paremale vastu rajaserva. Üks läks selle nahka, et esimesel hüppel kuvati maandumisel "Wall impact", kuigi seal on igav liiv ja tühi väli ja mingeid seinu ei ole. Üks nurjus seetõttu, et sirgel ja pealtnäha ohutul lõigul tabasin ilmselt ärritunud pikslit, mis lennutas mu üle parema esiratta suure kaarega kaugustesse. Järgmine katse lõppes "Missed checkpoint" tõttu, millest ma aru ei saa, sest nüüd tahtsin ma lihtsalt aega kirja saada ega sõitnud ahnelt lippe riivates. Ja siis kui kõik tundus sujuvat ja ma finišini jõudsin... ei läinud aeg kirja
Ilmselgelt märk, et tuleb tegeleda muude, meeldivamate asjadega (aga nüüd lõpuks on kõik tehtud peale Open Racing ja Hot Wheels Tour)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
26.07.2022 21:21:27
|
|
|
| Goliathi rival hot wheelsis suht ulme. Pikk sõit. Ja rajal suht iga kurv eksmise võimalusega. Rajal ju need piirded, mida puruks sõita ei anna. Seina ja sõit läbi.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.07.2022 21:35:35
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Goliathi rival hot wheelsis suht ulme. Pikk sõit. Ja rajal suht iga kurv eksmise võimalusega. Rajal ju need piirded, mida puruks sõita ei anna. Seina ja sõit läbi. |
difficulty settingus pidi olema mingi uus lisa, ming stunt assist, mis võib sõitu mõjutada
mulgi oli ilge häda seal forest osas, kus suure puu juures korduvalt justkui ülereageerisin ja seina sõitsin - ei mäleta, kas see assist mul välja oli lülitatud.
samas sõit on lühike
kiireim sõit oli 4:20m ja rivals oli mingi minut pikem
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
26.07.2022 21:47:35
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Pätu kirjutas: |
| Goliathi rival hot wheelsis suht ulme. Pikk sõit. Ja rajal suht iga kurv eksmise võimalusega. Rajal ju need piirded, mida puruks sõita ei anna. Seina ja sõit läbi. |
difficulty settingus pidi olema mingi uus lisa, ming stunt assist, mis võib sõitu mõjutada
mulgi oli ilge häda seal forest osas, kus suure puu juures korduvalt justkui ülereageerisin ja seina sõitsin - ei mäleta, kas see assist mul välja oli lülitatud.
samas sõit on lühike
kiireim sõit oli 4:20m ja rivals oli mingi minut pikem |
Ma ei saanudki alguses aru, miks mul magnetradadel alati auto lappama läheb. Mina rapsin puldiga ühes suunas. Mäng tõmbab autot teise suunda ja siis koguaeg lõpetan külg ees. Sai goliath ära tehtud. 7.44 ajaks B klassi autoga.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ariel, MM
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2008
|
27.07.2022 10:44:01
|
|
|
| libe kirjutas: |
mulgi oli ilge häda seal forest osas, kus suure puu juures korduvalt justkui ülereageerisin ja seina sõitsin - ei mäleta, kas see assist mul välja oli lülitatud.
|
Mul assistid väljas, aga mingi tume jõud tõmbas ootamatult ja tugevalt vasakule (nähtamatu magnet?), vist oli Goliathi keskel umbes. B-klassi autoga märgatavam kui S2 puhul, ma nimetakse seda pigem rajameistri poolseks trollimiseks kui ülerageerimiseks.
Ja ma ei tea nüüd, kas asi on selles, et ma harjusin Hot Wheelsi siledate plastradadega ära, aga Mehhiko teed (asfalteeritud) ei olnud varem nii põrutavad, ega ju? Juhiistmelt vaates on tunne, et mõnel lõigul peaks auto küll juppideks lagunema isegi madalatel kiirustel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
27.07.2022 17:45:59
|
|
|
| Ariel, MM, ühekorra sama asi Goliathi sõidus. Keskel tõmbas peale kurvi lihtsalt vasakule. Esimene kord rammisin seina. Teine kord olin targem ja lasin gaasi lahti, ning pidurdasin natuke.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poroloon
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2010
|
01.08.2022 13:59:16
|
|
|
Kas ma olen ainuke, kelle jaoks on seasonal championshipid võimatult rasked? Enamusi neist ma ei saagi läbi, jätsin sinnapaika, kuna ei lepi 2. kohaga, aga neis ma ei saa isegi 5. kohani...
Kõige räigem FAIL mängu autori poolt on forced drivatars, ei saa ise raskust valida. Seega paraku ma jätan enamuse chapionshippe mängimata, kui just mingit head nippi pole, kuidas cheatida...
_________________ Psycho the rapist (ja nüüd eemalda tühikud) |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.08.2022 16:49:19
|
|
|
| poroloon kirjutas: |
Kas ma olen ainuke, kelle jaoks on seasonal championshipid võimatult rasked? Enamusi neist ma ei saagi läbi, jätsin sinnapaika, kuna ei lepi 2. kohaga, aga neis ma ei saa isegi 5. kohani...
Kõige räigem FAIL mängu autori poolt on forced drivatars, ei saa ise raskust valida. Seega paraku ma jätan enamuse chapionshippe mängimata, kui just mingit head nippi pole, kuidas cheatida...  |
mäletan vist ainult ühte championshipi, mis oli highly skilled tasemel raske, nagu unbeatablega oleks sõitnud
aga kindel võti on hea tune
ja kui ise ei oska tuunida, siis kindlasti ei ole kõik populaarsemad tuned head
siin on otsing iganädalasele teemale redditis, kus on mõistliku ja pigem väga hea kvaliteediga tuned koos koodidega tabelis
https://www.reddit.com/r/forza/search/?q=saeenu&restrict_sr=1&sr_nsfw=
praegune nädal spoileris
Spoiler 
kui juba omale niimõnedki tunerid favorites alla pannud, siis kogemusega oskad nende tunedest midagi alati valida, et hästi sõita
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ariel, MM
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2008
|
02.08.2022 16:21:58
|
|
|
| poroloon kirjutas: |
| Kas ma olen ainuke, kelle jaoks on seasonal championshipid võimatult rasked? |
Selle nädala Extreme E, kus olid üheringilised sõidud, minu jaoks päris "Highly skilled" ei tundu. Konvois oleks punktiarvestus leebem, üksi sõites võidab see, kes võidab 2 sõitu, ka championshipi. Ja kui sul on esimeseks jõudmiseks ainult üks ring ja kõige kiirem bot stardib alati esikohalt... Õõh. Aga võimalik, et PG on siin veidi sarnast "oh, ma tean, kuidas asja põnevaks teha" loogikat kasutanud kui Showcase'ide puhul, kus sa alati võidad sekundi murdosaga - kui sa oled kahes esimeses sõidus teiseks jäänud, on päris suur tõenäosus, et see kõige kiirem bot (kel on vahel peaaegu nagu reaktiivmootor) lõpetab kolmanda sõidu imelikul kombel kohtadel 8...10, andes üldvõidu napilt sulle. Kui ei jäänud töllama, restardi viimast sõitu niikaua kuni ta seda teeb.
Ma ei tea, kas see edu tooks, aga ükskord, kui osa botte stardis lihtsalt seisma ja mind blokeerima jäid, siis avastasin, et tagasi starti rewindimine paneb mõned botid tagurpidi sõitma. Aga võimalik, et nad lendaks kummipaelaga sulle selga tagasi, ei ole ise rohkem katsetanud.
Ja kuigi ma ka seda ise teinud pole, siis probleemide püsimisel kellegi järgiproovitult hea seadistuse alla laadimine oleks ilmselt parim lahendus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
poroloon
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2010
|
02.08.2022 17:15:16
|
|
|
See kummipaela efekt saab kõva kriitikat ka redditis.
Aga minu lahendus oli üldse cheat. Toimib ilusti offline. Õnnestus leida mingi tasuta trainerilaadne vidin, mis pani nupuvajutusega auto hüppama edasi järgmise checkpointi juurde ja sedasi nikerdasin ennast esimeseks. Lisaks võimaldab see trainer teha majad ja autod (isegi läbimatud puud) teha läbitavaks nii, et sa ei põrka neile otsa ega puusse/majja kinni. Autoshow autode hinnad saab ka "free"-ks teha sellega, aga märkasin imelikku anomaaliat, et kõik sedasi free autod olid pekkis käigukasti seadistusega ja rool käitub nagu kummist.
Ideaalne oleks "freeze AI" võimalus, mida normaalsed trainerid pakuvad, aga ma ei saa ühtegi kätte, kõik on tasulised ja ma ei taha traineri eest raha maksta, kui juba mäng ise oli tasuline.
Kes online mängivad, neile ei soovita traineri kasutamist, võib saada bänni, nagu kuulnud olen. Mulle meeldib offline mängida nagunii, siis saan ka mängu sees kellaaega oma tahtmise järgi muuta jne.
_________________ Psycho the rapist (ja nüüd eemalda tühikud) |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
02.08.2022 20:10:09
|
|
|
| Selle nädalane trial oli ikka väga lebo. Esimese korraga sai tehtud. Samuti extreme e championshipid ei ole teab mis hullud.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.08.2022 21:19:08
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Selle nädalane trial oli ikka väga lebo. Esimese korraga sai tehtud. Samuti extreme e championshipid ei ole teab mis hullud. |
tegin just suure kära peale need championshipid ära ja lisaks 2 trialit, esimese selle sama xtreme e'ga
teise porsche güntheriga, mis vajab veidi harjutamist, aga jube hästi püsis tagaveolisena
kõik sõidud võtsin rabedalt
seda ühe ringi ch tegin esimest sõitu 3 restarti, aga järgmistel oli ühest või paarist rewindist piisavalt abi
video kvaliteet pole suuremasi, mingil põhjusel nvidia share ja forza ei saa omavahel hästi hakkama
Spoiler 
poroloon, nagu aru saan, siis mängid rooliga - paratamatus on, et see on puldiga lihtsam, ainult väga osavad saavad rooliga häid aegu
aga dela tehniki kruusal: https://twitter.com/HaydenPaddon/status/1553976925093335040
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poroloon
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2010
|
03.08.2022 07:36:56
|
|
|
Mängin puldiga, aga ma lihtsalt pole sellel alal osav, kuigi juba 11 aastat puldiga sõitnud. Nagunii suurem huvi on open world exploration, aga samas on tahtmine kõik asjad mängus läbida, siis on need championshipid paratamatud.
_________________ Psycho the rapist (ja nüüd eemalda tühikud) |
|
| tagasi üles |
|
 |
matrix
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2002
|
03.08.2022 11:01:31
|
|
|
| libe kirjutas: |
| poroloon kirjutas: |
Kas ma olen ainuke, kelle jaoks on seasonal championshipid võimatult rasked? Enamusi neist ma ei saagi läbi, jätsin sinnapaika, kuna ei lepi 2. kohaga, aga neis ma ei saa isegi 5. kohani...
Kõige räigem FAIL mängu autori poolt on forced drivatars, ei saa ise raskust valida. Seega paraku ma jätan enamuse chapionshippe mängimata, kui just mingit head nippi pole, kuidas cheatida...  |
mäletan vist ainult ühte championshipi, mis oli highly skilled tasemel raske, nagu unbeatablega oleks sõitnud
aga kindel võti on hea tune
ja kui ise ei oska tuunida, siis kindlasti ei ole kõik populaarsemad tuned head
siin on otsing iganädalasele teemale redditis, kus on mõistliku ja pigem väga hea kvaliteediga tuned koos koodidega tabelis
https://www.reddit.com/r/forza/search/?q=saeenu&restrict_sr=1&sr_nsfw=
praegune nädal spoileris
Spoiler 
kui juba omale niimõnedki tunerid favorites alla pannud, siis kogemusega oskad nende tunedest midagi alati valida, et hästi sõita |
Tegin seekord kõik sõidud lõdvalt stocksetingutega ära, ainult käigukastikordajat oli vaja muuta, et kiirematel radadel tippkiirust tõsta.
_________________ Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
20.08.2022 21:35:19
|
|
|
| No ei tööta weekly challenge jälle. 4 korda mängu täiesti nullist käima pannud. Ikka ei midagi.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.08.2022 00:04:39
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| No ei tööta weekly challenge jälle. 4 korda mängu täiesti nullist käima pannud. Ikka ei midagi. |
mismõttes ei tööta? milline ei tööta?
tegin eile kenasti kõike mida viitsisin ja toimis
Spoiler 
kindel, et omal windowsi pole timminud ja asju kinni pannud "for security" või "pole vaja settingud"
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
21.08.2022 11:30:59
|
|
|
| libe, Jaguar E type oma. Ma mängin xboxi peal. Võtan Etype. Õige aasta jne. Aga esimest osa isegi mitte ei registreeri ära. Own and drive a E type 1961 vms.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ariel, MM
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2008
|
21.08.2022 12:35:55
|
|
|
Mul on see 1 korra juhtunud Windowsi peal, mulle teadaolevalt 3 korda Xboxi peal. Ühtegi viisi parandamiseks ma ei tea, ühel korral hakkas iseenesest toimima vist kolmandal või neljandal päeval, ühel korral läks restarti tehes kaotsi käesoleva nädala progress ja osa eelmiselt, aga sellega tööle ka "Own and drive". Ühel korral jäigi tegemata, sest restart ei mõjunud ja igapäevaselt ei viitsinud kontrollimas käia, kas aeg ehk kõik haavad parandab. Sel korral, kui nädalaautoks oli odav Golf, ostsin ma autoshow'lt ja oksjonilt juurde neid, et vbla millegipärast mu garaažis olev ei sobi, aga sellest igatahes abi ei olnud.
Viimasest sellisest hädast on mitu kuud möödas, ma arvasin, et on ära parandatud, aga ju siis mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.08.2022 19:47:25
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| libe, Jaguar E type oma. Ma mängin xboxi peal. Võtan Etype. Õige aasta jne. Aga esimest osa isegi mitte ei registreeri ära. Own and drive a E type 1961 vms. |
ei tea, pc peal toimib
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
25.08.2022 19:45:04
|
|
|
Muidugi täna toimis ideaalselt.
Selle seeria teiseks autoks siis 143 milkut maksev mersu. Väärt pingutamist 😉
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.08.2022 20:01:57
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Pätu kirjutas: |
Muidugi täna toimis ideaalselt.
Selle seeria teiseks autoks siis 143 milkut maksev mersu. Väärt pingutamist 😉 |
Spoiler 
|
ei tea kas väärib pingutamist
kõik masinad pmst olemas, palju duubleid, 135m kontol
ja ega suurt ei viitsi pelada, ainult nende autode pärast, nagu mingi pokemon
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
26.08.2022 05:32:16
|
|
|
| libe, kuidas sul nii palju kogunenud raha on ? Mul enamasti kusagil 5~6 vahel
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
26.08.2022 19:42:07
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| libe, kuidas sul nii palju kogunenud raha on ? Mul enamasti kusagil 5~6 vahel |
algul, kui oli see skillpointside kogumise teema, kus porsche caymani eest sai kergelt wheelspini ja superwheelspini, ma lisaks ostsin esimesel võimalusel kõiksugu riideesemed ära, et lotos alati raha annaks
mäletagi, millal see teema ära lõppes, aga sellest ajast on ilmselt raha lihtsalt kogunenud ja mingi mitukümmend milli lihtsalt juurde tiksunud võibolla rohkemgi
ja ma paaniliselt nagu raha ka ei soovinud koguda, soovisin kõik autod omale saada, selle seda rahhi tuli
milleks ma seda kasutan? ainus rahh, mis kulub on tuned ja 100k auto peale on ikka päris köömes
ja viimasel ajal on ikka neid suuremaid summasid tulnud
https://www.reddit.com/r/ForzaHorizon5/comments/si6hqs/no_more_porsche_cayman_gts_farming/
peale patchi esimene klipp, mingi 40 milli on juurde tulnud ja oksjone ei ole kasutanud, kallid masinad ära kinkinud jne
Spoiler 
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
26.08.2022 21:04:57
|
|
|
| Vabsjee. Eks mingi aeg hakkab seda raha ise ka tulema lihtsalt. Endalgi peaaegu kõik riideesemed olemas.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ariel, MM
HV vaatleja
liitunud: 13.07.2008
|
26.08.2022 23:13:17
|
|
|
Ma ostsin ka kõik särgid-sokid-jms ära, aga arvestades, et nende hinnad on kümnetes tuhandetes ja kogu garderoob tähendab miljoneid, siis võib-olla on loosirattast nende saamine tegelikult odavam lahendus
Ja paar korda on ikkagi just super wheelspini sattunud riideesemeid, mis juba olemas (ja kontoris olid nt kaks järjestikust wheelspini "Guitar slide" signaalid), nii et päris bugivaba pole seegi nurk.
Igatahes on endalgi kogunenud üle 100 miljoni, millel tegelikult enam mingit väärtust pole. Kõik hinnalisemad ja haruldasemad autod, mida topelt tekib, lähevad kingiks, ülejäänud kustutan lihtsalt ära (avastasin äsja, et nii Lotus Elisesid kui Meyers Manxe oli kogunenud nt 5 tükki, tundub, et neid kingitakse üsna usinalt)
300 SLR autoshow hinna valimine hoopis teise auto pärismaailma oksjonihinna järgi (mis ületab Forza maksimaalse oksjonihinna seitsmekordselt) oli omapärane lüke PG poolt, aga ma ei kujuta ette, kui paljud seda sellise hinnaga ostaks (ja küll ta tuleb millalgi playlisti auhinnana uuesti niikuinii)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
26.08.2022 23:32:14
|
|
|
Mul ka weekly jamab PC peal. Vanad head bugid, mis esinesid juba FH4 alguspäevil - progress missugune.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.08.2022 09:34:44
|
|
|
ei tea, just tegin weekly ära ja ei jamanud üldse
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
27.08.2022 16:20:13
|
|
|
| Mul selle nädalane weekly toimis ideaalselt. Eelmise nädala oma oli kahtlane ja ei töötanud kaks päeva.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|