Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 155, 156, 157  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 15:41:03 vasta tsitaadiga

Binances tundub, et ainult algajad. Coinbaseis on suured feed. Enamus on Bybiti ja Phemexisse kolinud. Phemexis saad 0,025% maker orderi ja maksad 0,075 taker orderi eest. Bybitis maksad 0,01% maker orderi ja maksad 0,06% taker orderi eest
Üks populaarne Live treidija https://www.youtube.com/c/CryptoFace/videos

Mõistlik on korralik backtestimine selgeks õppida. Variant on Tradingview Pinescriptimine selgeks teha. Või siis täitsa oma offline skriptid.
Youtubes häid kanaleid kus testivad strateegiaid, nt: https://www.youtube.com/c/DaveASargent
99% kaotavad kes seda ei tee.

Tradingview puudus on see, et väga palju tagasi ei saa minna. Bybitis saad 1 minute ajaskaalal minna kasvõi mitu aastat alguseni.

Ma paar aastat juba kogun BTCUSD iga hinnaliigutuse andmeid icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 19:57:15 vasta tsitaadiga

Binance tundub kõige turvalisem olevat igasuguste muude exchangedega võrreldes. Siin hiljti mõningad suured on pankrotti juba läinud (mitte küll nii suured kui Binance). Seega usaldan Binance'i kõige rohkem. Nendel on ka oma fond, et kui peaks olema häkkimine ja nende platvormi peal, siis makstakse sellest fondist raha tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 21:06:40 vasta tsitaadiga

Senikaua kui praegune bounce tuure kogub panen 17.6K mõõtmise. Coinbases oli see veelgi täpsem...17,607.
https://www.upload.ee/image/14310343/BTC1.jpg
https://www.upload.ee/image/14316105/BTC2.jpg
https://www.upload.ee/image/14310349/BTC3.jpg

Ärge imestage kui see oligi põhi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 21:35:02 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
OPollo, miljardi sisse viskad ja kõik btcse surad (buy market) saad imlselt suht kohe hinna sinna 35-40k juurde


Kui nii lihtne oleks, siis oleks iga miljardi-vend seda juba teinud, ei?

Ostad 20k juures miljardi väärtuses, siis müüd kõik 40k juures korraga maha ning ongi raha duubeldatud, või mis? Isegi kui tõuseks mingi pisike protsent, oleks kasum ikka miljonites mõõdetav. Kõlab liiga lihtsalt.

Või ongi kogu turg seda kogu aeg tegemas? Et praegu miljardi vennad ootavad, et last hind kukub nii palju kui võimalik, siis loobivad kõik teatud perioodil raha sisse, ajavad ullikestel vembla kõvaks, ootavad kuni mass kaasa tuleb, siis müüvad jälle kõik maha. Ja nii see turg pendeldabki?

Ise ei tunne erilist huvi osaleda kui turg rikaste käes, aga vahest huvitav jälgida kui rahvas paanikas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 21:41:25 vasta tsitaadiga

Ühes keskonnas ostad miljard spoti ja samal ajal teises paned 100x long, rikkus majas icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 21:47:27 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Ühes keskonnas ostad miljard spoti ja samal ajal teises paned 100x long, rikkus majas icon_wink.gif

Ma olen mõelnud korraga nii longi kui shorti panna (peavad eraldi exchanges olema)...üks variant ikka rohkem kui 2% õiges suunas läheb ja oledki plussis 50Xga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 21:55:47 vasta tsitaadiga

Ja kuidas samal ajal vales suunas asi ära ei likvideeru?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 22:00:02 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
DVDRW kirjutas:
Ühes keskonnas ostad miljard spoti ja samal ajal teises paned 100x long, rikkus majas icon_wink.gif

Ma olen mõelnud korraga nii longi kui shorti panna (peavad eraldi exchanges olema)...üks variant ikka rohkem kui 2% õiges suunas läheb ja oledki plussis 50Xga.


Aga kas seda jama ei või olla, et viskab kõigepealt 2% ülespoole ja short likvideerub ning siis tuleb kolinal 4% alla ja long on ka läinud ühe soojaga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 22:48:21 vasta tsitaadiga

Ilmselt seda nii lihtsalt ei müü, tõmbab hinna sama kiirelt alla


Archangel kirjutas:
Dreamlover kirjutas:
OPollo, miljardi sisse viskad ja kõik btcse surad (buy market) saad imlselt suht kohe hinna sinna 35-40k juurde


Kui nii lihtne oleks, siis oleks iga miljardi-vend seda juba teinud, ei?

Ostad 20k juures miljardi väärtuses, siis müüd kõik 40k juures korraga maha ning ongi raha duubeldatud, või mis? Isegi kui tõuseks mingi pisike protsent, oleks kasum ikka miljonites mõõdetav. Kõlab liiga lihtsalt.

Või ongi kogu turg seda kogu aeg tegemas? Et praegu miljardi vennad ootavad, et last hind kukub nii palju kui võimalik, siis loobivad kõik teatud perioodil raha sisse, ajavad ullikestel vembla kõvaks, ootavad kuni mass kaasa tuleb, siis müüvad jälle kõik maha. Ja nii see turg pendeldabki?

Ise ei tunne erilist huvi osaleda kui turg rikaste käes, aga vahest huvitav jälgida kui rahvas paanikas.

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2022 23:20:38 vasta tsitaadiga

hemmar kirjutas:
OPollo, ilmselt loll küsimus aga ma ei ole päris täpselt aru saanud kas sa väidad, et joonte tõmbamise pealt ei ole võimalik kellelgi teenida või sa väidad, et virx ei oska õigesti jooni tõmmata?

Arvutis jooni tõmmata, selleks pole isegi joonlauda vaja, seega ma ei kahtle tema joonistamisoskustes.
Ma väidan jätkuvalt, et BTC ei ole mingi AI, mis inimesi "tillitab".
Suht hästi lahti seletatud, kui mõni BTC joonistuste religiooni valdav tegelane pole veel lugenud.
https://www.coindesk.com/learn/what-makes-bitcoin-price-go-up-or-crash-down/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 11:59:22 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
DVDRW kirjutas:
23k juures müün kõik maha.

Ära jama, septembriks 100K.

Kui nüüd lähiajal tõusma hakkaks, korduks äkki sama muster nagu ikka, suve lõpus tiksub üles ja aasta lõpuks tipp? icon_lol.gif

DVDRW kirjutas:
Nice 5%
Spoiler Spoiler Spoiler

Oled tweakinud ka mudelit vahepeal või sama raamistiku järgi purjetab tuimalt?
Peaks ka vb. paar kilo panema selle peale tiksuma, Binances peaks nüüd olema rohkem võimalusi ka mustertreidimiseks, jne.

OPollo, kui kritiseerid, siis proovi seda sisukalt teha, mitte pidevalt lärmata..

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 12:23:06 vasta tsitaadiga

rmc, rõõm taas näha. Vaatan, et krüpto entusiaste aina vähem muidu siin...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2022 12:44:25 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, thumbs_up.gif

Mul rõõm, et Spekulantide teema elab oma loomupärasel viisil!

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2022 13:12:52 vasta tsitaadiga

Hetkel vähemalt tundub olevat ülessepoole trend krüptoturul. Kui BTC peaks sulgema 22000+ peal, siis sealt läheb ülesse 26000 kanti, kuid siis võimalik on oodata järgmist langust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2022 13:41:14 vasta tsitaadiga

Btc 100k peale yhe soojaga. icon_cool.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2022 13:37:48 vasta tsitaadiga

Misasi on btc sulgemine? Milline turgu mõjutav börs võtab puhkepäeva? Mingi ümmarguse kellaaja pealt ennustamine on rohkem nagu astroloogia. Kauplemine ei sulgu.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2022 16:02:53 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Misasi on btc sulgemine? Milline turgu mõjutav börs võtab puhkepäeva? Mingi ümmarguse kellaaja pealt ennustamine on rohkem nagu astroloogia. Kauplemine ei sulgu.


Päevane küünal sulgub. Kui ei tea siis pole vaja kommenteerida!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 12:46:36 vasta tsitaadiga

Viilutaja, küsimused ja seeläbi teadmiste kogunemine võiks ju olla ok icon_razz.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 14:03:33 vasta tsitaadiga

Panen praeguse põrke mõõtmise...1H omas (kuna oli 20 päeva joonis) nii seest kui saad kuni kehad ei ulatu täielikult väljapoole...4 esimest suuremat puutepunkti ja wedge vaheline kõrgeim osa viimasesse tippu...
Spoiler Spoiler Spoiler
Endale vähemalt õppematerjal tulevikuks.


Eelmises wedges toimus samal põhimõttel viimane põrge...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kui suureks see seekord jääb on võimatu öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 14:04:47 vasta tsitaadiga

jälle põrge... ikka surnud kassi oma?
Üle-eile põrkas WTC coin 2x üles ja siis alla. Teenisin paar kümpi kui suht üleval müüsin thumbs_up.gif - seda nimetati mullide püüdmiseks, kui päeva suurimate tõusjate pealt üritada - seekord oli enne juba olemas WTC ja sattusin juhuslikult tipu peale thumbs_up.gif

Äkki peaks ühe kaardi ostma veel seni kuni odavalt saab, enne krüpto tõusu icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 14:26:11 vasta tsitaadiga

ETH was no different. Vb annab see aimu mis BTCga toimuma hakkab...läheb wedge peale ja sealt minema...
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 14:33:03 vasta tsitaadiga

wedge pattern - tõusva wedge peale läheb mõtled?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 17:37:16 vasta tsitaadiga

Meenutab rohkem "ascending triangle"t.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Proovime Maticule 50X shorti ennustada.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 18:16:25 vasta tsitaadiga

Oleks on oleks, aga oleks kuu aega tagasi 10000€ sisse pannud, võtaks täna 4000 puhaskasuna välja ja ainult kuu ajaga oleks teeninud 4000€ selle summa pealt. 18.juuni oli soodne päev ostuks (siis, kui kõik nutsid, kui halvasti kõik krüptoga on) ja graafik oli põhjas. Kas täna kasum välja võtta, on teine küsimus, mida ei tea keegi, millal on õige aeg. Lihtsalt väike arvutusnäide. Siinsed lugejad seda teadsid, aga ikka on põnev näiteks selle kuupäeva postitusi ja arvamusi lugeda postitusi ajaloos tagasi kerides icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psauce
HV veteran

liitunud: 30.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 18:23:45 vasta tsitaadiga

UrmasP kirjutas:
Kas täna kasum välja võtta, on teine küsimus, mida ei tea keegi, millal on õige aeg.


Tark võtab kasumi välja tükkhaaval - mingi % nüüd, mingid %id tulevikus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 19:22:28 vasta tsitaadiga

Teine tark ei tegele sellega üldse- ei võida midagi ja ei kaota ka. Kolmas jälle teeb ühe või paar korda elus. Kas sa lotot ostad? Aga päriselt investeerimisega? Milline on siis kasum? Õige vastus on, et palju väiksem. Olles õigel ajal õiges kohas ja omades piisavalt õnne on ka lotoga võimalik suur summa võita. Nii, et …
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 19:26:36 vasta tsitaadiga

UrmasP kirjutas:
Oleks on oleks, aga oleks kuu aega tagasi 10000€ sisse pannud, võtaks täna 4000 puhaskasuna välja ja ainult kuu ajaga oleks teeninud 4000€ selle summa pealt.

Milli pealt oleks 400000 saanud kõigest kuuga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 22:04:22 vasta tsitaadiga

Njah, 18.juuni oli nii Ethereum, BTC, kui ka paljude teiste müntide jaoks pōhi. Aga tootlus olnuks siiski erinev, kui arvutada. Iseenesest huvitav tähelepanek, ma pole nõnda neid niiväga kõrvutanud. Tegin arvutused läbi, võite ka proovida, kes tahab. A la, kui oleks kuu tagasi ostnud sama raha eest 1) ETH 2) BTC 3) XMR, millise kasu oleks täna, ehk kuu hiljem need maha müües saanud. 10000€ oli lihtsalt selline hea ümmargune summa, millega arvutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psauce
HV veteran

liitunud: 30.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 22:06:14 vasta tsitaadiga

UrmasP kirjutas:
Njah, 18.juuni oli nii Ethereum, BTC, kui ka paljude teiste müntide jaoks pōhi. Aga tootlus olnuks siiski erinev, kui arvutada. Iseenesest huvitav tähelepanek, ma pole nõnda neid niiväga kõrvutanud. Tegin arvutused läbi, võite ka proovida, kes tahab. A la, kui oleks kuu tagasi ostnud sama raha eest 1) ETH 2) BTC 3) XMR, millise kasu oleks täna, ehk kuu hiljem need maha müües saanud. 10000€ oli lihtsalt selline hea ümmargune summa, millega arvutada.


Ikka vast natuke vähem, maksud ju peal. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 22:14:07 vasta tsitaadiga

Tagurpidi oskame kõik graafikuid lugeda mis oleks ja poleks. Aga sellest pole halligi kasu ette vaatamiseks. Mõned on siin proovinud, keegi pole õnnestunud. Pean siis silmas konkreetset tehingupaari mitte et nüüd vast liigub sinnapoole ja pärast saab öelda et näe mul oli õigus.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 22:22:51 vasta tsitaadiga

Maksud tuleb loomulikult ka tasuda vastavalt
https://www.emta.ee/eraklient/maksud-ja-tasumine/maksustatavad-tulud/kruptoraha
Ehk veidi vãhem siis jah!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 22:51:45 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Tagurpidi oskame kõik graafikuid lugeda mis oleks ja poleks. Aga sellest pole halligi kasu ette vaatamiseks. Mõned on siin proovinud, keegi pole õnnestunud. Pean siis silmas konkreetset tehingupaari mitte et nüüd vast liigub sinnapoole ja pärast saab öelda et näe mul oli õigus.


Spoiler Spoiler Spoiler


Siit oli väga hästi näha, et tõuseb. Ning tõuseb veel sinna 0.9 kanti. Seda sai suht lihtsalt tuletada. RSI näitas ka ülemüüdud seisu graafiku järgi.

NIng kinnituseks 1D graafikul oli näha cup and handle moodustumist. Pole keeruline kahte asja kokku panna, mis juhtuma hakkab.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2022 23:02:26 vasta tsitaadiga

Kui pole keeruline siis too kaks lihtsat numbrit, tehing1 selle hinnaga, tehing2 selle hinnaga, ajakoridor selline. Kui short või margin siis peab olema reaalselt pakutav ja teada ka laenuintress.

Ahjaa, tehingud peaks toimuma tulevikus thumbs_up.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 00:22:03 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kui pole keeruline siis too kaks lihtsat numbrit, tehing1 selle hinnaga, tehing2 selle hinnaga, ajakoridor selline. Kui short või margin siis peab olema reaalselt pakutav ja teada ka laenuintress.

Ahjaa, tehingud peaks toimuma tulevikus thumbs_up.gif


Seda nad paraku ei suuda teha. Ainult tagantjärgi on targad. Oma topsikute ja käepidemete ja muu sarnase voodooga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 10:09:36 vasta tsitaadiga

Mul on 3Commases botid, mis töötavad 24/7.
Lülitan siis välja kui näen, et tulemas on punane nädalane küünal.
Ühesõnaga Long'in botidega. Shortida on keerulisem, vähemalt Binance's.

Ma ei day trade'i selles mõttes aktiivselt (botid teevad seda minu eest), kuid selle antud graafiku järgi sain julgelt jätta MATIC/USDT paari boti aktiivseks, sest tean et kuni selle hetkeni toodab ainult plussi.
Sekkun boti töösse alles siis kui näen, et mingi trade on pikalt läinud ja langenud. Automaatika küll teeb safetrade'i lisaks kui langeb -4% ostukohast (enda pandud protsent), et average cost väiksemaks teha. Ja võibolla toon ka take profit protsendi allapoole.

Mul on take profit 2% peal ja trailing on 0.2% ehk kui on hea hoog sees siis ei lõpeta tuimalt 2 peal ära, vaid ootab kui langus on suurem kui 0.2% .


viimati muutis Viilutaja 18.07.2022 10:10:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 10:12:27 vasta tsitaadiga

Viilutaja, saame näha, kas Su bottide ennustatud 0.9 ongi maticu jaoks lagi või mitte. Ise arvan, et ei ole lagi.
Aga samas - tunnistan ausalt, et kuna päevakaupleja ma ei ole, siis on usk krüpto tehnilisse analüüsi üsna olematu.

Pigem lähenen sedapidi, et küll need kryptokopikad ükspäev tõusule ka keeravad. Tuleb lihtsalt kannatlik olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 10:19:47 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Viilutaja, saame näha, kas Su bottide ennustatud 0.9 ongi maticu jaoks lagi või mitte. Ise arvan, et ei ole lagi.


Minu botid ei ennustanud midagi. Seda vaatasin ise graafikutelt...

Võimalik et pole lagi, see polnud point minu jaoks. See 0.9'le jõudmine oli tehtud konkreetselt sellel hetkel turgu vaadates (umbes nädal tagasi) ja teadsin 99% kindlusega, et see 0.9 ka tuleb ära.
Ja täna öösel tuli ära.
Ma ei hakka pikemalt ette ennustama kui nädal üldiselt, sest mis sellel pointi oleks? Täna, uuel nädalal vaatan graafikud jälle üle ja teen siis uued järeldused.

Täna oli LHV uudis, et turgudel hetkel on positiivsust. Ning tundub lisaks, et BTC murdis ka tugevalt üle 22000k piiri ja läheb kindlasti nüüd sinn 26k peale.
"Rising tide lifts all ships". Loodan, et tead seda ütlust. See kehtib aktsiate ja krüptode puhul.

Turud on hetkel ülidsemalt positiivsemad ja tõenäoliselt see aitab MATIC'l nign ka teistel coinidel ka edasi minna kõrgemale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 10:21:47 vasta tsitaadiga

Viilutaja, mis on Maticu hind nädala pärast ehk siis 25. juuli 2022?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 10:54:18 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Viilutaja, mis on Maticu hind nädala pärast ehk siis 25. juuli 2022?


See sõltub, kas suudetakse 0.9$ piir ka päevases küünlas täna südaööl alistada või mitte. Hetkel on sellises kohas, et kui seda ei suudeta siis langeb käesolev nädala natuke, kuni proovib uuesti tõusta.
Kui täna suudetakse see 0.9$ südaööl ilusti alistada, siis kuni 1.1$ võiks selle nädala lõpuks ära tulla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 11:52:07 vasta tsitaadiga

Kas FED-i numbrid ei pidanud siis mõjutama krüpto suunda või on ikkagi jooned need mis juhivad krüptot? Peale 30 aasta kõrgeima inflatsiooni väljakuulutamist hakkas kõik hoopis tõusma.
Iga kord käitub krüpto vastupidiselt...Hiina ban > tõus. Venemaa sissetung > tõus. Inflatsioon > tõus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 18.07.2022 11:58:36 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Kas FED-i numbrid ei pidanud siis mõjutama krüpto suunda või on ikkagi jooned need mis juhivad krüptot? Peale 30 aasta kõrgeima inflatsiooni väljakuulutamist hakkas kõik hoopis tõusma.
Iga kord käitub krüpto vastupidiselt...Hiina ban > tõus. Venemaa sissetung > tõus. Inflatsioon > tõus.


Kui USA FED CPI data väljastas 13 juuli siis tunnine küünal pani ikka korralikult alla

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 12:00:46 vasta tsitaadiga

coolmode, target tehti ruttu ära, et tõusule pöörata...kõik on suhteline icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 12:04:41 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
yerba kirjutas:
Viilutaja, mis on Maticu hind nädala pärast ehk siis 25. juuli 2022?


See sõltub, kas suudetakse 0.9$ piir ka päevases küünlas täna südaööl alistada või mitte. Hetkel on sellises kohas, et kui seda ei suudeta siis langeb käesolev nädala natuke, kuni proovib uuesti tõusta.
Kui täna suudetakse see 0.9$ südaööl ilusti alistada, siis kuni 1.1$ võiks selle nädala lõpuks ära tulla.


Väga hea, kaeme siis järele. Vähemalt konkreetsem jutt kui kriipsud ja tassisangad. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo66
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 16:35:53 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Mul on 3Commases botid, mis töötavad 24/7.
Lülitan siis välja kui näen, et tulemas on punane nädalane küünal.
Ühesõnaga Long'in botidega. Shortida on keerulisem, vähemalt Binance's.

Ma ei day trade'i selles mõttes aktiivselt (botid teevad seda minu eest), kuid selle antud graafiku järgi sain julgelt jätta MATIC/USDT paari boti aktiivseks, sest tean et kuni selle hetkeni toodab ainult plussi.
Sekkun boti töösse alles siis kui näen, et mingi trade on pikalt läinud ja langenud. Automaatika küll teeb safetrade'i lisaks kui langeb -4% ostukohast (enda pandud protsent), et average cost väiksemaks teha. Ja võibolla toon ka take profit protsendi allapoole.

Mul on take profit 2% peal ja trailing on 0.2% ehk kui on hea hoog sees siis ei lõpeta tuimalt 2 peal ära, vaid ootab kui langus on suurem kui 0.2% .


Viilutaja, mis suurusega 1 positsioon on, ehk mitme € eest peaks korraga ostma, et teenustasud mõistlikud oleks?
Ja mitu positsiooni korraga mängus on, ehk mis on minimaalne alginvesteering, millega alustada kauplemist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 17:30:54 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
yerba kirjutas:
Viilutaja, saame näha, kas Su bottide ennustatud 0.9 ongi maticu jaoks lagi või mitte. Ise arvan, et ei ole lagi.


ud jälle üle ja teen siis uued järeldused.

Täna oli LHV uudis, et turgudel hetkel on positiivsust. Ning tundub lisaks, et BTC murdis ka tugevalt üle 22000k piiri ja läheb kindlasti nüüd sinn 26k peale.


Ei usu, et see lähemas tulevikus sinna läheb. See on tal suve jooksul juba kolmas kord 22K peale pendeldada ja iga kord on alla tagasi lainetanud.
Mis positiivsusesse puutub siis majanduslangus ei ole ju veel läbi, see pole toimunudki - sellega alles ähvardatakse. Tõeline põhi peaks tulema siis kui see on käes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 22:24:12 vasta tsitaadiga

Matic on nüüd 10% alla tulnud, paneme siis tegeliku targeti ära, mida meil näha ei õnnestunud. Peale retracementi võib ülesminek muidugi jätkuda.
Spoiler Spoiler Spoiler

1H kehadest nii seest kui saab ja ilusti 50X short.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 22:54:43 vasta tsitaadiga

tarmo66 kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Mul on 3Commases botid, mis töötavad 24/7.
Lülitan siis välja kui näen, et tulemas on punane nädalane küünal.
Ühesõnaga Long'in botidega. Shortida on keerulisem, vähemalt Binance's.

Ma ei day trade'i selles mõttes aktiivselt (botid teevad seda minu eest), kuid selle antud graafiku järgi sain julgelt jätta MATIC/USDT paari boti aktiivseks, sest tean et kuni selle hetkeni toodab ainult plussi.
Sekkun boti töösse alles siis kui näen, et mingi trade on pikalt läinud ja langenud. Automaatika küll teeb safetrade'i lisaks kui langeb -4% ostukohast (enda pandud protsent), et average cost väiksemaks teha. Ja võibolla toon ka take profit protsendi allapoole.

Mul on take profit 2% peal ja trailing on 0.2% ehk kui on hea hoog sees siis ei lõpeta tuimalt 2 peal ära, vaid ootab kui langus on suurem kui 0.2% .


Viilutaja, mis suurusega 1 positsioon on, ehk mitme € eest peaks korraga ostma, et teenustasud mõistlikud oleks?
Ja mitu positsiooni korraga mängus on, ehk mis on minimaalne alginvesteering, millega alustada kauplemist?


Ma pole neid teenustasusid kordagi vaadanud. Sest pole seni tehtud 260 tehingu pealt märgatavat vähenemist näinud.

Seal pole vahet mis suurusega see esimene positsioon on. Sõltub sellest kui palju vaba raha sul on, mida sa julged selliselt kasutada.
Hetkel on mul tootlikkus 18%, mis on minu jaoks väga ok.
Ning ise valid mis paaridega kaupled. Mul on tehtud päris palju erinevate paaride botte , kuid hetkel on multibot, kus sama tingimustega alustatakse 20 erineva paariga, kui peaks sobiv signaal tulema, ning olen pannud, et max 16 active deali võib olla ja olen pannud, et korduvat sama paari korraga ei avata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2022 22:59:11 vasta tsitaadiga

virx, miks sa seda breakeoudina ei vaata?
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2022 02:27:05 vasta tsitaadiga

Ma pigem ütleks, et minu MATIC ennustus 1.1$ oli liiga vähe, vaid kuskile 1.27$ kanti kisub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 19.07.2022 15:57:59 vasta tsitaadiga

Tere.
Reklaamiks siia vahepeale ühte päris asjaliku projekti.
Projekti eestvedajad tahavad lükata troonilt opensea ja teha oma NFT marketplace.
Praegu hind väga madalal, töö käib ja tulevikus usun isiklikult, et võib head lendu saada.
Kellel rohkem huvi, võib liituda meie eesti kommuuniga telegramis ning lugeda läbi pinned sõnumid ja vajadusel infot juurde küsida.

https://t.me/VoxelXNetwork_Estonia - liitumisel vöite mainida ka minu kasutajanime (@bensiin) Pole kohustuslik, lihtsalt praegu käib seal konkurss, et kes kõige rohkem inimese pardale toob, see saab 75$. Samuti pole ka ostmine kohustuslik ja nagu ikka NFA & DYOR.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 115, 116, 117 ... 155, 156, 157  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.