|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.07.2022 15:41:03
|
|
|
Binances tundub, et ainult algajad. Coinbaseis on suured feed. Enamus on Bybiti ja Phemexisse kolinud. Phemexis saad 0,025% maker orderi ja maksad 0,075 taker orderi eest. Bybitis maksad 0,01% maker orderi ja maksad 0,06% taker orderi eest
Üks populaarne Live treidija https://www.youtube.com/c/CryptoFace/videos
Mõistlik on korralik backtestimine selgeks õppida. Variant on Tradingview Pinescriptimine selgeks teha. Või siis täitsa oma offline skriptid.
Youtubes häid kanaleid kus testivad strateegiaid, nt: https://www.youtube.com/c/DaveASargent
99% kaotavad kes seda ei tee.
Tradingview puudus on see, et väga palju tagasi ei saa minna. Bybitis saad 1 minute ajaskaalal minna kasvõi mitu aastat alguseni.
Ma paar aastat juba kogun BTCUSD iga hinnaliigutuse andmeid
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
11.07.2022 19:57:15
|
|
|
| Binance tundub kõige turvalisem olevat igasuguste muude exchangedega võrreldes. Siin hiljti mõningad suured on pankrotti juba läinud (mitte küll nii suured kui Binance). Seega usaldan Binance'i kõige rohkem. Nendel on ka oma fond, et kui peaks olema häkkimine ja nende platvormi peal, siis makstakse sellest fondist raha tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
11.07.2022 21:35:02
|
|
|
| Dreamlover kirjutas: |
| OPollo, miljardi sisse viskad ja kõik btcse surad (buy market) saad imlselt suht kohe hinna sinna 35-40k juurde |
Kui nii lihtne oleks, siis oleks iga miljardi-vend seda juba teinud, ei?
Ostad 20k juures miljardi väärtuses, siis müüd kõik 40k juures korraga maha ning ongi raha duubeldatud, või mis? Isegi kui tõuseks mingi pisike protsent, oleks kasum ikka miljonites mõõdetav. Kõlab liiga lihtsalt.
Või ongi kogu turg seda kogu aeg tegemas? Et praegu miljardi vennad ootavad, et last hind kukub nii palju kui võimalik, siis loobivad kõik teatud perioodil raha sisse, ajavad ullikestel vembla kõvaks, ootavad kuni mass kaasa tuleb, siis müüvad jälle kõik maha. Ja nii see turg pendeldabki?
Ise ei tunne erilist huvi osaleda kui turg rikaste käes, aga vahest huvitav jälgida kui rahvas paanikas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.07.2022 21:41:25
|
|
|
Ühes keskonnas ostad miljard spoti ja samal ajal teises paned 100x long, rikkus majas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
11.07.2022 21:47:27
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Ühes keskonnas ostad miljard spoti ja samal ajal teises paned 100x long, rikkus majas  |
Ma olen mõelnud korraga nii longi kui shorti panna (peavad eraldi exchanges olema)...üks variant ikka rohkem kui 2% õiges suunas läheb ja oledki plussis 50Xga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
11.07.2022 21:55:47
|
|
|
Ja kuidas samal ajal vales suunas asi ära ei likvideeru?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.07.2022 22:00:02
|
|
|
| virx kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
Ühes keskonnas ostad miljard spoti ja samal ajal teises paned 100x long, rikkus majas  |
Ma olen mõelnud korraga nii longi kui shorti panna (peavad eraldi exchanges olema)...üks variant ikka rohkem kui 2% õiges suunas läheb ja oledki plussis 50Xga. |
Aga kas seda jama ei või olla, et viskab kõigepealt 2% ülespoole ja short likvideerub ning siis tuleb kolinal 4% alla ja long on ka läinud ühe soojaga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
11.07.2022 22:48:21
|
|
|
Ilmselt seda nii lihtsalt ei müü, tõmbab hinna sama kiirelt alla
| Archangel kirjutas: |
| Dreamlover kirjutas: |
| OPollo, miljardi sisse viskad ja kõik btcse surad (buy market) saad imlselt suht kohe hinna sinna 35-40k juurde |
Kui nii lihtne oleks, siis oleks iga miljardi-vend seda juba teinud, ei?
Ostad 20k juures miljardi väärtuses, siis müüd kõik 40k juures korraga maha ning ongi raha duubeldatud, või mis? Isegi kui tõuseks mingi pisike protsent, oleks kasum ikka miljonites mõõdetav. Kõlab liiga lihtsalt.
Või ongi kogu turg seda kogu aeg tegemas? Et praegu miljardi vennad ootavad, et last hind kukub nii palju kui võimalik, siis loobivad kõik teatud perioodil raha sisse, ajavad ullikestel vembla kõvaks, ootavad kuni mass kaasa tuleb, siis müüvad jälle kõik maha. Ja nii see turg pendeldabki?
Ise ei tunne erilist huvi osaleda kui turg rikaste käes, aga vahest huvitav jälgida kui rahvas paanikas. |
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
11.07.2022 23:20:38
|
|
|
| hemmar kirjutas: |
| OPollo, ilmselt loll küsimus aga ma ei ole päris täpselt aru saanud kas sa väidad, et joonte tõmbamise pealt ei ole võimalik kellelgi teenida või sa väidad, et virx ei oska õigesti jooni tõmmata? |
Arvutis jooni tõmmata, selleks pole isegi joonlauda vaja, seega ma ei kahtle tema joonistamisoskustes.
Ma väidan jätkuvalt, et BTC ei ole mingi AI, mis inimesi "tillitab".
Suht hästi lahti seletatud, kui mõni BTC joonistuste religiooni valdav tegelane pole veel lugenud.
https://www.coindesk.com/learn/what-makes-bitcoin-price-go-up-or-crash-down/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.07.2022 11:59:22
|
|
|
| rex kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
| 23k juures müün kõik maha. |
Ära jama, septembriks 100K. |
Kui nüüd lähiajal tõusma hakkaks, korduks äkki sama muster nagu ikka, suve lõpus tiksub üles ja aasta lõpuks tipp?
| DVDRW kirjutas: |
Nice 5%
Spoiler 
|
Oled tweakinud ka mudelit vahepeal või sama raamistiku järgi purjetab tuimalt?
Peaks ka vb. paar kilo panema selle peale tiksuma, Binances peaks nüüd olema rohkem võimalusi ka mustertreidimiseks, jne.
OPollo, kui kritiseerid, siis proovi seda sisukalt teha, mitte pidevalt lärmata..
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
14.07.2022 12:23:06
|
|
|
| rmc, rõõm taas näha. Vaatan, et krüpto entusiaste aina vähem muidu siin...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.07.2022 12:44:25
|
|
|
jaanjaapan,
Mul rõõm, et Spekulantide teema elab oma loomupärasel viisil!
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
15.07.2022 13:12:52
|
|
|
| Hetkel vähemalt tundub olevat ülessepoole trend krüptoturul. Kui BTC peaks sulgema 22000+ peal, siis sealt läheb ülesse 26000 kanti, kuid siis võimalik on oodata järgmist langust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
15.07.2022 13:41:14
|
|
|
Btc 100k peale yhe soojaga.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
16.07.2022 13:37:48
|
|
|
Misasi on btc sulgemine? Milline turgu mõjutav börs võtab puhkepäeva? Mingi ümmarguse kellaaja pealt ennustamine on rohkem nagu astroloogia. Kauplemine ei sulgu.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
16.07.2022 16:02:53
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Misasi on btc sulgemine? Milline turgu mõjutav börs võtab puhkepäeva? Mingi ümmarguse kellaaja pealt ennustamine on rohkem nagu astroloogia. Kauplemine ei sulgu. |
Päevane küünal sulgub. Kui ei tea siis pole vaja kommenteerida!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.07.2022 12:46:36
|
|
|
Viilutaja, küsimused ja seeläbi teadmiste kogunemine võiks ju olla ok
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
17.07.2022 14:03:33
|
|
|
Panen praeguse põrke mõõtmise...1H omas (kuna oli 20 päeva joonis) nii seest kui saad kuni kehad ei ulatu täielikult väljapoole...4 esimest suuremat puutepunkti ja wedge vaheline kõrgeim osa viimasesse tippu...
Spoiler 
Endale vähemalt õppematerjal tulevikuks.
Eelmises wedges toimus samal põhimõttel viimane põrge...
Spoiler 
Kui suureks see seekord jääb on võimatu öelda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.07.2022 14:04:47
|
|
|
jälle põrge... ikka surnud kassi oma?
Üle-eile põrkas WTC coin 2x üles ja siis alla. Teenisin paar kümpi kui suht üleval müüsin - seda nimetati mullide püüdmiseks, kui päeva suurimate tõusjate pealt üritada - seekord oli enne juba olemas WTC ja sattusin juhuslikult tipu peale
Äkki peaks ühe kaardi ostma veel seni kuni odavalt saab, enne krüpto tõusu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
17.07.2022 14:26:11
|
|
|
ETH was no different. Vb annab see aimu mis BTCga toimuma hakkab...läheb wedge peale ja sealt minema...
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanjaapan
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.07.2006
|
17.07.2022 14:33:03
|
|
|
| wedge pattern - tõusva wedge peale läheb mõtled?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
17.07.2022 17:37:16
|
|
|
Meenutab rohkem "ascending triangle"t.
Spoiler 
Spoiler 
Proovime Maticule 50X shorti ennustada.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmasP
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2014
|
17.07.2022 18:16:25
|
|
|
Oleks on oleks, aga oleks kuu aega tagasi 10000€ sisse pannud, võtaks täna 4000 puhaskasuna välja ja ainult kuu ajaga oleks teeninud 4000€ selle summa pealt. 18.juuni oli soodne päev ostuks (siis, kui kõik nutsid, kui halvasti kõik krüptoga on) ja graafik oli põhjas. Kas täna kasum välja võtta, on teine küsimus, mida ei tea keegi, millal on õige aeg. Lihtsalt väike arvutusnäide. Siinsed lugejad seda teadsid, aga ikka on põnev näiteks selle kuupäeva postitusi ja arvamusi lugeda postitusi ajaloos tagasi kerides
|
|
| tagasi üles |
|
 |
psauce
HV veteran
liitunud: 30.03.2011
|
17.07.2022 18:23:45
|
|
|
| UrmasP kirjutas: |
| Kas täna kasum välja võtta, on teine küsimus, mida ei tea keegi, millal on õige aeg. |
Tark võtab kasumi välja tükkhaaval - mingi % nüüd, mingid %id tulevikus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmasP
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2014
|
17.07.2022 19:22:28
|
|
|
| Teine tark ei tegele sellega üldse- ei võida midagi ja ei kaota ka. Kolmas jälle teeb ühe või paar korda elus. Kas sa lotot ostad? Aga päriselt investeerimisega? Milline on siis kasum? Õige vastus on, et palju väiksem. Olles õigel ajal õiges kohas ja omades piisavalt õnne on ka lotoga võimalik suur summa võita. Nii, et …
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.07.2022 19:26:36
|
|
|
| UrmasP kirjutas: |
| Oleks on oleks, aga oleks kuu aega tagasi 10000€ sisse pannud, võtaks täna 4000 puhaskasuna välja ja ainult kuu ajaga oleks teeninud 4000€ selle summa pealt. |
Milli pealt oleks 400000 saanud kõigest kuuga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmasP
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2014
|
17.07.2022 22:04:22
|
|
|
| Njah, 18.juuni oli nii Ethereum, BTC, kui ka paljude teiste müntide jaoks pōhi. Aga tootlus olnuks siiski erinev, kui arvutada. Iseenesest huvitav tähelepanek, ma pole nõnda neid niiväga kõrvutanud. Tegin arvutused läbi, võite ka proovida, kes tahab. A la, kui oleks kuu tagasi ostnud sama raha eest 1) ETH 2) BTC 3) XMR, millise kasu oleks täna, ehk kuu hiljem need maha müües saanud. 10000€ oli lihtsalt selline hea ümmargune summa, millega arvutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
psauce
HV veteran
liitunud: 30.03.2011
|
17.07.2022 22:06:14
|
|
|
| UrmasP kirjutas: |
| Njah, 18.juuni oli nii Ethereum, BTC, kui ka paljude teiste müntide jaoks pōhi. Aga tootlus olnuks siiski erinev, kui arvutada. Iseenesest huvitav tähelepanek, ma pole nõnda neid niiväga kõrvutanud. Tegin arvutused läbi, võite ka proovida, kes tahab. A la, kui oleks kuu tagasi ostnud sama raha eest 1) ETH 2) BTC 3) XMR, millise kasu oleks täna, ehk kuu hiljem need maha müües saanud. 10000€ oli lihtsalt selline hea ümmargune summa, millega arvutada. |
Ikka vast natuke vähem, maksud ju peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
17.07.2022 22:14:07
|
|
|
Tagurpidi oskame kõik graafikuid lugeda mis oleks ja poleks. Aga sellest pole halligi kasu ette vaatamiseks. Mõned on siin proovinud, keegi pole õnnestunud. Pean siis silmas konkreetset tehingupaari mitte et nüüd vast liigub sinnapoole ja pärast saab öelda et näe mul oli õigus.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmasP
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
17.07.2022 22:51:45
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Tagurpidi oskame kõik graafikuid lugeda mis oleks ja poleks. Aga sellest pole halligi kasu ette vaatamiseks. Mõned on siin proovinud, keegi pole õnnestunud. Pean siis silmas konkreetset tehingupaari mitte et nüüd vast liigub sinnapoole ja pärast saab öelda et näe mul oli õigus. |
Spoiler 
Siit oli väga hästi näha, et tõuseb. Ning tõuseb veel sinna 0.9 kanti. Seda sai suht lihtsalt tuletada. RSI näitas ka ülemüüdud seisu graafiku järgi.
NIng kinnituseks 1D graafikul oli näha cup and handle moodustumist. Pole keeruline kahte asja kokku panna, mis juhtuma hakkab.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
17.07.2022 23:02:26
|
|
|
Kui pole keeruline siis too kaks lihtsat numbrit, tehing1 selle hinnaga, tehing2 selle hinnaga, ajakoridor selline. Kui short või margin siis peab olema reaalselt pakutav ja teada ka laenuintress.
Ahjaa, tehingud peaks toimuma tulevikus
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.07.2022 00:22:03
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
Kui pole keeruline siis too kaks lihtsat numbrit, tehing1 selle hinnaga, tehing2 selle hinnaga, ajakoridor selline. Kui short või margin siis peab olema reaalselt pakutav ja teada ka laenuintress.
Ahjaa, tehingud peaks toimuma tulevikus  |
Seda nad paraku ei suuda teha. Ainult tagantjärgi on targad. Oma topsikute ja käepidemete ja muu sarnase voodooga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.07.2022 10:09:36
|
|
|
Mul on 3Commases botid, mis töötavad 24/7.
Lülitan siis välja kui näen, et tulemas on punane nädalane küünal.
Ühesõnaga Long'in botidega. Shortida on keerulisem, vähemalt Binance's.
Ma ei day trade'i selles mõttes aktiivselt (botid teevad seda minu eest), kuid selle antud graafiku järgi sain julgelt jätta MATIC/USDT paari boti aktiivseks, sest tean et kuni selle hetkeni toodab ainult plussi.
Sekkun boti töösse alles siis kui näen, et mingi trade on pikalt läinud ja langenud. Automaatika küll teeb safetrade'i lisaks kui langeb -4% ostukohast (enda pandud protsent), et average cost väiksemaks teha. Ja võibolla toon ka take profit protsendi allapoole.
Mul on take profit 2% peal ja trailing on 0.2% ehk kui on hea hoog sees siis ei lõpeta tuimalt 2 peal ära, vaid ootab kui langus on suurem kui 0.2% .
viimati muutis Viilutaja 18.07.2022 10:10:01, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.07.2022 10:12:27
|
|
|
Viilutaja, saame näha, kas Su bottide ennustatud 0.9 ongi maticu jaoks lagi või mitte. Ise arvan, et ei ole lagi.
Aga samas - tunnistan ausalt, et kuna päevakaupleja ma ei ole, siis on usk krüpto tehnilisse analüüsi üsna olematu.
Pigem lähenen sedapidi, et küll need kryptokopikad ükspäev tõusule ka keeravad. Tuleb lihtsalt kannatlik olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.07.2022 10:19:47
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Viilutaja, saame näha, kas Su bottide ennustatud 0.9 ongi maticu jaoks lagi või mitte. Ise arvan, et ei ole lagi. |
Minu botid ei ennustanud midagi. Seda vaatasin ise graafikutelt...
Võimalik et pole lagi, see polnud point minu jaoks. See 0.9'le jõudmine oli tehtud konkreetselt sellel hetkel turgu vaadates (umbes nädal tagasi) ja teadsin 99% kindlusega, et see 0.9 ka tuleb ära.
Ja täna öösel tuli ära.
Ma ei hakka pikemalt ette ennustama kui nädal üldiselt, sest mis sellel pointi oleks? Täna, uuel nädalal vaatan graafikud jälle üle ja teen siis uued järeldused.
Täna oli LHV uudis, et turgudel hetkel on positiivsust. Ning tundub lisaks, et BTC murdis ka tugevalt üle 22000k piiri ja läheb kindlasti nüüd sinn 26k peale.
"Rising tide lifts all ships". Loodan, et tead seda ütlust. See kehtib aktsiate ja krüptode puhul.
Turud on hetkel ülidsemalt positiivsemad ja tõenäoliselt see aitab MATIC'l nign ka teistel coinidel ka edasi minna kõrgemale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.07.2022 10:21:47
|
|
|
Viilutaja, mis on Maticu hind nädala pärast ehk siis 25. juuli 2022?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.07.2022 10:54:18
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Viilutaja, mis on Maticu hind nädala pärast ehk siis 25. juuli 2022? |
See sõltub, kas suudetakse 0.9$ piir ka päevases küünlas täna südaööl alistada või mitte. Hetkel on sellises kohas, et kui seda ei suudeta siis langeb käesolev nädala natuke, kuni proovib uuesti tõusta.
Kui täna suudetakse see 0.9$ südaööl ilusti alistada, siis kuni 1.1$ võiks selle nädala lõpuks ära tulla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
18.07.2022 11:52:07
|
|
|
Kas FED-i numbrid ei pidanud siis mõjutama krüpto suunda või on ikkagi jooned need mis juhivad krüptot? Peale 30 aasta kõrgeima inflatsiooni väljakuulutamist hakkas kõik hoopis tõusma.
Iga kord käitub krüpto vastupidiselt...Hiina ban > tõus. Venemaa sissetung > tõus. Inflatsioon > tõus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
18.07.2022 11:58:36
|
|
|
| virx kirjutas: |
Kas FED-i numbrid ei pidanud siis mõjutama krüpto suunda või on ikkagi jooned need mis juhivad krüptot? Peale 30 aasta kõrgeima inflatsiooni väljakuulutamist hakkas kõik hoopis tõusma.
Iga kord käitub krüpto vastupidiselt...Hiina ban > tõus. Venemaa sissetung > tõus. Inflatsioon > tõus. |
Kui USA FED CPI data väljastas 13 juuli siis tunnine küünal pani ikka korralikult alla
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
18.07.2022 12:00:46
|
|
|
coolmode, target tehti ruttu ära, et tõusule pöörata...kõik on suhteline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.07.2022 12:04:41
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| Viilutaja, mis on Maticu hind nädala pärast ehk siis 25. juuli 2022? |
See sõltub, kas suudetakse 0.9$ piir ka päevases küünlas täna südaööl alistada või mitte. Hetkel on sellises kohas, et kui seda ei suudeta siis langeb käesolev nädala natuke, kuni proovib uuesti tõusta.
Kui täna suudetakse see 0.9$ südaööl ilusti alistada, siis kuni 1.1$ võiks selle nädala lõpuks ära tulla. |
Väga hea, kaeme siis järele. Vähemalt konkreetsem jutt kui kriipsud ja tassisangad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo66
HV kasutaja
liitunud: 13.10.2008
|
18.07.2022 16:35:53
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Mul on 3Commases botid, mis töötavad 24/7.
Lülitan siis välja kui näen, et tulemas on punane nädalane küünal.
Ühesõnaga Long'in botidega. Shortida on keerulisem, vähemalt Binance's.
Ma ei day trade'i selles mõttes aktiivselt (botid teevad seda minu eest), kuid selle antud graafiku järgi sain julgelt jätta MATIC/USDT paari boti aktiivseks, sest tean et kuni selle hetkeni toodab ainult plussi.
Sekkun boti töösse alles siis kui näen, et mingi trade on pikalt läinud ja langenud. Automaatika küll teeb safetrade'i lisaks kui langeb -4% ostukohast (enda pandud protsent), et average cost väiksemaks teha. Ja võibolla toon ka take profit protsendi allapoole.
Mul on take profit 2% peal ja trailing on 0.2% ehk kui on hea hoog sees siis ei lõpeta tuimalt 2 peal ära, vaid ootab kui langus on suurem kui 0.2% . |
Viilutaja, mis suurusega 1 positsioon on, ehk mitme € eest peaks korraga ostma, et teenustasud mõistlikud oleks?
Ja mitu positsiooni korraga mängus on, ehk mis on minimaalne alginvesteering, millega alustada kauplemist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
18.07.2022 17:30:54
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| Viilutaja, saame näha, kas Su bottide ennustatud 0.9 ongi maticu jaoks lagi või mitte. Ise arvan, et ei ole lagi. |
ud jälle üle ja teen siis uued järeldused.
Täna oli LHV uudis, et turgudel hetkel on positiivsust. Ning tundub lisaks, et BTC murdis ka tugevalt üle 22000k piiri ja läheb kindlasti nüüd sinn 26k peale.
|
Ei usu, et see lähemas tulevikus sinna läheb. See on tal suve jooksul juba kolmas kord 22K peale pendeldada ja iga kord on alla tagasi lainetanud.
Mis positiivsusesse puutub siis majanduslangus ei ole ju veel läbi, see pole toimunudki - sellega alles ähvardatakse. Tõeline põhi peaks tulema siis kui see on käes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
18.07.2022 22:24:12
|
|
|
Matic on nüüd 10% alla tulnud, paneme siis tegeliku targeti ära, mida meil näha ei õnnestunud. Peale retracementi võib ülesminek muidugi jätkuda.
Spoiler 
1H kehadest nii seest kui saab ja ilusti 50X short.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
18.07.2022 22:54:43
|
|
|
| tarmo66 kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
Mul on 3Commases botid, mis töötavad 24/7.
Lülitan siis välja kui näen, et tulemas on punane nädalane küünal.
Ühesõnaga Long'in botidega. Shortida on keerulisem, vähemalt Binance's.
Ma ei day trade'i selles mõttes aktiivselt (botid teevad seda minu eest), kuid selle antud graafiku järgi sain julgelt jätta MATIC/USDT paari boti aktiivseks, sest tean et kuni selle hetkeni toodab ainult plussi.
Sekkun boti töösse alles siis kui näen, et mingi trade on pikalt läinud ja langenud. Automaatika küll teeb safetrade'i lisaks kui langeb -4% ostukohast (enda pandud protsent), et average cost väiksemaks teha. Ja võibolla toon ka take profit protsendi allapoole.
Mul on take profit 2% peal ja trailing on 0.2% ehk kui on hea hoog sees siis ei lõpeta tuimalt 2 peal ära, vaid ootab kui langus on suurem kui 0.2% . |
Viilutaja, mis suurusega 1 positsioon on, ehk mitme € eest peaks korraga ostma, et teenustasud mõistlikud oleks?
Ja mitu positsiooni korraga mängus on, ehk mis on minimaalne alginvesteering, millega alustada kauplemist? |
Ma pole neid teenustasusid kordagi vaadanud. Sest pole seni tehtud 260 tehingu pealt märgatavat vähenemist näinud.
Seal pole vahet mis suurusega see esimene positsioon on. Sõltub sellest kui palju vaba raha sul on, mida sa julged selliselt kasutada.
Hetkel on mul tootlikkus 18%, mis on minu jaoks väga ok.
Ning ise valid mis paaridega kaupled. Mul on tehtud päris palju erinevate paaride botte , kuid hetkel on multibot, kus sama tingimustega alustatakse 20 erineva paariga, kui peaks sobiv signaal tulema, ning olen pannud, et max 16 active deali võib olla ja olen pannud, et korduvat sama paari korraga ei avata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
18.07.2022 22:59:11
|
|
|
virx, miks sa seda breakeoudina ei vaata?
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
19.07.2022 02:27:05
|
|
|
| Ma pigem ütleks, et minu MATIC ennustus 1.1$ oli liiga vähe, vaid kuskile 1.27$ kanti kisub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marguuss
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2015
|
19.07.2022 15:57:59
|
|
|
Tere.
Reklaamiks siia vahepeale ühte päris asjaliku projekti.
Projekti eestvedajad tahavad lükata troonilt opensea ja teha oma NFT marketplace.
Praegu hind väga madalal, töö käib ja tulevikus usun isiklikult, et võib head lendu saada.
Kellel rohkem huvi, võib liituda meie eesti kommuuniga telegramis ning lugeda läbi pinned sõnumid ja vajadusel infot juurde küsida.
https://t.me/VoxelXNetwork_Estonia - liitumisel vöite mainida ka minu kasutajanime (@bensiin) Pole kohustuslik, lihtsalt praegu käib seal konkurss, et kes kõige rohkem inimese pardale toob, see saab 75$. Samuti pole ka ostmine kohustuslik ja nagu ikka NFA & DYOR.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|