Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 15:22:55 vasta tsitaadiga

Kuulge, mis te arvate duširuumi sellisest planeeringust? Minumeelest ei läinud siin peale värviskeemi muutuse midagi paremaks.

https://kodu.geenius.ee/rubriik/remont/eesti-pere-vannituba-remonditi-uhtki-plaati-valja-lohkumata-ja-kapitaalremondist-oluliselt-soodsamalt/

Esimene kord, kui ma nägin selliseid "lahtiselt" kapi, pesumasina või wc poti kõrvale paigaldatud dušše ma mõtlesin, et "ajutine lahendus" või "vaeste inimeste asi kitsastes oludes".
Aga sellest peale olen aastate jooksul küll ja küll näinud täiesti tahtlikult loodud lahendusi oludes kus ruumi oleks palju mõistlikumalt teha, millega eputatakse koduajakirjades ja tõstetakse eeskujuna esile. Vahel vaatad mõtled, et kas seda dušši reaalselt seal peres kasutatakse ka või on rohkem nagu moe pärast? Sest kui kasutatakse peaks kogu mööbel juba ammu läbi ligunend olema. Rääkimata sellistest kohtadest kus pott on vahetult kõrval. Kas keegi tõesti iga kord pärast dušši tahab ja viitsib hakata potti kuivatama? Või on mõnus kui see on kogu aeg märg? Selle asemel et vahesein vahele panna... Ja ühel tegelasel tuli dušši võtta nii et varbad olid pesumasina serva all...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.04.2022 15:29:03 vasta tsitaadiga

Tõmbad mingi spets kardina ette icon_rolleyes.gif
Ma just ei saa nendest mõttetutest vaheseintest/klaasidest aru
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 15:51:54 vasta tsitaadiga

Mina olen siin 100% netcat'i paadis. Ma olen nende dušikardinatega korterites küll elanud ja hotellides ka sageli see lahendus kasutuses, ei meeldi. Isegi kui sinna mingi siuke eraldaja vahele panna, on ikka põrand märg või siis kardina puhul pritseb vett kuskilt seina ja kardina pilust välja jne. Analoogne probleem on minu arust ka nende ca 90-100cm laiuste klaasiribadega. Töötab küll kardinast paremini, aga kui põrandaga hermeetiliselt ühendatud pole, siis on ikka "tilgad taga".

Endal läks vannituppa dušinurgale kõrgem rant ümber (lapiku telliskivi paksune) ning seinast seinani klaassein eraldab muust ruumist. Rahulikult mahub seal end ka ära kuivatama ja ei ole ülejäänud ruum vett täis. Umbes miskit sellist https://www.pinterest.com/pin/844493664063452/

Kokkuvõttes eks ta maitse asi ole. Sugulane ehitab ka uut maja (taaskord) ning eelmises tal oli siuke ca 5m2 saunaesine pesemisala, kus ei olnud ühtegi vaheseina ning plaani järgi uues samasugune. Ise pesin end seal nii ära, et terve elamine ei olnud vett täis, aga kui lapsed pesema sattusid, siis ujus kogu põrand icon_biggrin.gif

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 16:25:58 vasta tsitaadiga

Kui se kapp pole just 100% plastikust, siis selle kapiga on varsti aamen, olgu ta nii veekindla plaadi/ värviga tehtud kui saab. Mingi ai võiks ees olla. Ma üle 2 pildi ei näe, lukus kahjuks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 16:30:38 vasta tsitaadiga

Üks asi, kui pesemisala ongi, noh, selline pesemisala kus on paljad seinad ja põrand ja vbla mingi sisseehitatud nišš seebi jaoks vms

Aga veider on vaadata kui lahtise duši kõrval on kohe peegel või mingi nikerdatud puust kapike või rida rätikuid millega sama duši alt tulija end kuivatama peaks. Rääkimata pesumasinast, boilerist või wc potist...
Reeglina ei ole nendes kohtades ka mingit "spetsiaalset kardinat" ega isegi kohta kuhu seda kinnitada. Mitte et dušikardin midagi nüüd väga paremaks teeks, ühelt poolt jah, kõige suuremad sahmakad vett see peab kinni, teisalt on selle taga ikka väga rõve rähelda ja pärast see ripub, tilgub ja hallitab seal nagu oleks keegi uppunud vakstu üles riputanud...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 16:58:44 vasta tsitaadiga

Ilus pole alati praktiline icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2022 17:45:42 vasta tsitaadiga

Need pesumasin dušši kõrval lahendused. Need pole ju ohutud.
Niiskes ruumis pistikupesa suva veetorust tohtis mu meelest olla min 50 cm kaugusel. Praktiseerivad elektrimehed, valgustage, kuidas selle poolega on.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 18:04:12 vasta tsitaadiga

...kui antud artiklis olev pilt on uldse lopetatud lahendus? Ise kull sellist ei teeks jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 03.04.2022 17:36:31 vasta tsitaadiga

Näidake enda vannitubasid.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2022 18:10:35 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Näidake enda vannitubasid.
Mul on klaasseinaga dušinurk.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 03.04.2022 18:32:06 vasta tsitaadiga

Mul on dušikardinaga pesemisnurk, toru on üles/alla liigutatav, pesemise ajal kardin vastu maad, muul ajal veidi kõrgemal. Aegajal pesen kardinat pesumasinaga.
Teisel pool kardinat asub valamukapp.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.04.2022 09:58:45 vasta tsitaadiga

Kardinaga lahendus on eriti rõve. Eraldav klaas ja ruumi suhtes paigas kalded oluliselt viisakam, aga too seal eelpool on küll poolik. Selline lahendus on vaid pildi tegemiseks mitte reaalseks kasutuseks.
Mida veel alahinnatakse on see kallete olulisus... väga tüüpiliselt sa ei saa hiljem kuiva jalaga enam poti peale thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 10:08:29 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Kardinaga lahendus on eriti rõve. Eraldav klaas ja ruumi suhtes paigas kalded oluliselt viisakam, aga too seal eelpool on küll poolik. Selline lahendus on vaid pildi tegemiseks mitte reaalseks kasutuseks.


Aga tead, kui sa oled mõned aastad sisustus- või koduajakirju sirvinud, siis selliseid "pildi tegemiseks" lahendusi on jalaga segada. Köökide puhul niisamuti (kuigi seal on sageli ka palju kadestamisväärselt häid kööke). Kuid tihti on sellised, kus lihtsalt ei ole võimalik normaalselt toimetada. Kraanikauss kusagil nurgas vastu seina, et mõtled, kuidas ta seal peseb küünarnukid vastu keret litsutud; tapeet vms mitteküüritav taust pliidi taga, pliit ilma väljatõmbeta, kapid/riiulid mis on kusagil nii kõrgel et ilma redelita ei saa midagi kätte (aga seda ei paista kuskil olevat) jne

Samuti enamikel inimestel ei tundu vannitoas olevat kuivatilahendust, aga samas ei ole ka mingisugust võimalust pesu kuivama riputada, kuigi see oleks kõige loogilisem koht selleks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 10:22:17 vasta tsitaadiga

Kellelgi kogemust keldri seest poolt veekindlaks muutmisega? Inglise k. Google leiab igast ägedaid immutusvahendeid, mis imbuvad kivisse/betooni ja siis niikuse toimel paisuvad ning ka kattemöginatest, aga ehk teab keegi ka kohalikul turul saadavaid tooteid nimetada või isegi kommenteerida?
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.04.2022 10:24:03 vasta tsitaadiga

Kas tuleb soodsam kui lahti kaevata ja teha soojustus ja drenaaž?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 10:30:31 vasta tsitaadiga

Algatuseks vaataks kust vesi tuleb.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 10:57:34 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Näidake enda vannitubasid.
tsitaat:

... väga tüüpiliselt sa ei saa hiljem kuiva jalaga enam poti peale
Sellist mõtlesid või
Spoiler Spoiler Spoiler

https://www.kv.ee/index.php?act=object.show&object_id=3419554
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 11:53:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Algatuseks vaataks kust vesi tuleb.


Põhjust otsida väga vaja pole. Kui pinnases veetase nt suure sulaga piisavalt tõuseb või 3 nädalat jutti sajab, nagu vahel Eestis ikka juhtub, siis imbubki sisse. Aknast näha, et kui jõgi juba üle kallaste on, siis on tõenäoliselt keldri põhi ka vesine.

Magic kirjutas:
Kas tuleb soodsam kui lahti kaevata ja teha soojustus ja drenaaž?


Kelder on ainult siuke 2x2,5m ruum maja keskel (ok, mitte päris keskel), aga maja vundament ja kelder omavahel mignit kokkupuudet ei oma. Keldril oma sein, lagi, põrand ning selle põhi on ca meeter sügavamal kui maja lintvundament ise. Kahtlen, kas ca 44m välispiiret lahti kaevata ja drenaaži tegema hakata oleks odavam.

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 13:24:56 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
ajuNolk kirjutas:
Näidake enda vannitubasid.
tsitaat:

... väga tüüpiliselt sa ei saa hiljem kuiva jalaga enam poti peale
Sellist mõtlesid või
Spoiler Spoiler Spoiler

https://www.kv.ee/index.php?act=object.show&object_id=3419554


Seda matti isegi ei näinud seal kohe... topelt rõvedus... kui see putka tahab olla peldik, siis on selline karvane matt poti ees rõve, ja kui dušikabiin, siis mis ta peseb end seal lirtsuva märja mati peal v? Ja kuhu ta selle pärast kuivama paneb? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 13:45:36 vasta tsitaadiga

Põrandasoojendus kuivatab sellised asjad suht kiiresti.

Siin ka pildid ühe kuulutuse juurest mida vaatamas sai käidud. Omaniku sõnul polnud mingeid probleeme sellise lahenduse kasutamisel.
Spoiler Spoiler Spoiler

Vanades majades oled tihtilugu sundseisus selliste asjadega sest ruumi lihtsalt pole.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 15:44:10 vasta tsitaadiga

No see viimane pilt on loogilisem. Siin ei ole muud ülearust kui see pott, kurb muidugi et seda mujale panna pole olnud. Siin mina siiski kardina asemel eelistaks ikkagi klaasi vahele, mille saab muul ajal vastu seina keerata. Aga matt võib ju lõpuks ära kuivada, kuid ma ei kujuta ette kuidas sa pesed ennast selle otsas, kõik mustus ja seep jookseb maha selle sisse ja siis..? Milleks selline asi sellises kohas? Kui seal on põrandasoojendus, siis ei ole ju mingit matti üldse vaja?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.04.2022 16:16:07 vasta tsitaadiga

Juba see paberirull saab märjaks icon_lol.gif
Uskumatud lahendused...

//
Kui maja keskel kelder siis nukker jah... Eks uuri mingi spetsiaaltööde firma käest.
Ideeliselt ei tohiks sisse imbuda kui kelder kuskil hoone keskel ja väljaspool kõik kalded õiged ja vesi suundub majast eemale.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 20:15:33 vasta tsitaadiga

seepärast vanad eestlased maja sohu ei ehitanud. ihaste põigus kuhjati hunnik ja tehti maja sinna otsa. keldrit pole. vennal vajub ka garage märjaks kui lumi sulama hakkab. garagel pole vihmaveerenni. hiiumaal tegime eelmine suvi põrandat. vana lahti, täidet asjad. seal samamoodi, majale hiljem veranda juurde tehtud aga vihmaveerenni pole. need kohad, kus veranda ja välisseina nurgas vesi katuselt alla tuli, olid põranda alt konkreetselt märjad. puumaterjal loomulikult mäda koos alumise palgiriviga.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.04.2022 09:18:21 vasta tsitaadiga

Lotharius, uuri Langeproonist, nad kindlasti oskavad midagi soovitada või vähemalt õigele teele juhatada. Iseasi, kui odav see on aga saad mingitki infot.
http://www.langeproon.ee/

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 22:21:17 vasta tsitaadiga

Ärge pange tähele juba tellsin ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2022 22:26:05 vasta tsitaadiga

Võtnud siis juba Lidl-st, 29€ eest oleks koos statiiviga saanud samasuguse juustu nagu see Bosch on.
Ise võtsin AX-st, erinevate YT ülevaadete põhjal.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 07.04.2022 21:19:09 vasta tsitaadiga

Sellist "ruumilahendust" annab üle lüüa
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2022 21:38:15 vasta tsitaadiga

See ilmselt lõpetamata. Köögikappide all jalgu kattev laud ka puudu.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 07.04.2022 22:00:21 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
See ilmselt lõpetamata. Köögikappide all jalgu kattev laud ka puudu.

Juba 6 aastat Airbnb-s saadaval.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2022 22:17:43 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
SKG kirjutas:
See ilmselt lõpetamata. Köögikappide all jalgu kattev laud ka puudu.

Juba 6 aastat Airbnb-s saadaval.

icon_eek.gif
nojah, siis ei oska midagi kosta icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2022 11:32:55 vasta tsitaadiga

Kaasaegne kööktoa modifikatsioon - laudalahendus v1.0: sööd seal kus situd.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2022 15:16:07 vasta tsitaadiga

Kunagi mootorratturid ehitasid sellise välipeldiku kus mõlemal pool 4 auku ja kaardimängu, viinavõtu laud oli vahel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.04.2022 16:32:03 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
sööd seal kus situd.

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2022 16:46:53 vasta tsitaadiga

Magad seal kus sööd..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.04.2022 21:44:40 vasta tsitaadiga

Kas puitkarkassehitist (eeskoda, sahver, peller) võib seestpoolt soojustada Kingspan Sauna-Satu plaatidega?
Karkassi vahel 10 cm villa, väljas tuuletõke ja voodrilauad.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2022 22:16:35 vasta tsitaadiga

ikka thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.04.2022 22:55:30 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2022 21:50:08 vasta tsitaadiga

Veel mõni vannituba
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2022 22:46:00 vasta tsitaadiga

1. Võiks siis rest olla peal...
2. See on jube...
3. Päris huvitavalt peidetud...
4.Mis teha kui ruumi ei ole ja vannist loobuda ei taha..."aus" alus ehitatud...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2022 01:10:19 vasta tsitaadiga

Huvitav disain.

https://www.architonic.com/en/story/markus-hieke-win-win-situation-joulia-s-energy-saving-shower-system/20254316
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2022 11:21:39 vasta tsitaadiga

Laifstaile kirjutas:
1. Võiks siis rest olla peal...
2. See on jube...
3. Päris huvitavalt peidetud...
4.Mis teha kui ruumi ei ole ja vannist loobuda ei taha..."aus" alus ehitatud...


1-2: Palun öelge, et see on photoshopitud? No ei saa ju olla tõsi...

4. Normaalne inimene oleks hankinud mõnikümmend cm lühema vanni ja asetanud masina vanni kõrvale
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2022 11:48:49 vasta tsitaadiga

1. on tõenäoliselt mingi hiina suurlinna tööliskorter.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.04.2022 15:51:51 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Laifstaile kirjutas:
1. Võiks siis rest olla peal...
2. See on jube...
3. Päris huvitavalt peidetud...
4.Mis teha kui ruumi ei ole ja vannist loobuda ei taha..."aus" alus ehitatud...


1-2: Palun öelge, et see on photoshopitud? No ei saa ju olla tõsi...

4. Normaalne inimene oleks hankinud mõnikümmend cm lühema vanni ja asetanud masina vanni kõrvale

Ilmselgelt on vann vanem kui pesumasin.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2022 17:27:53 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
netcat kirjutas:
Laifstaile kirjutas:
1. Võiks siis rest olla peal...
2. See on jube...
3. Päris huvitavalt peidetud...
4.Mis teha kui ruumi ei ole ja vannist loobuda ei taha..."aus" alus ehitatud...


1-2: Palun öelge, et see on photoshopitud? No ei saa ju olla tõsi...

4. Normaalne inimene oleks hankinud mõnikümmend cm lühema vanni ja asetanud masina vanni kõrvale

Ilmselgelt on vann vanem kui pesumasin.


Ilmselgelt. Ilmselgelt ei ole seda ka raske välja sealt visata ja väiksem asemele panna. Isegi koduperenaise vanaema saaks hakkama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2022 23:13:39 vasta tsitaadiga

Te ei saa aru, ta väristab selle pesumasinaga vanni parasjagu lahti, et dušikabiini rajada saaks :]
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2022 23:50:26 vasta tsitaadiga

Vann on meeterviiskümmend, muud pole saada. Ja kes see tahab neid tati ja joptvajumatiga 50a vanuseid malmühendusi puutuda. Masina asukoht muidu täitsa ok, ei pea küürutama thumbs_up.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 13.04.2022 03:30:39 vasta tsitaadiga

Need 50 aastased malmühendused on väga kõvasti kinni, enne puruneb toru ise.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.04.2022 09:27:15 vasta tsitaadiga

ojaa... icon_lol.gif
andis seda üleminekut keldris teha PVC peale...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2022 19:37:25 vasta tsitaadiga

Missugune on parim boiler? 75/100l, seinale kinnitatav.

Oli Thermor, lihtne oleks vist sama osta - a kas nende kallim hind on ka õigustatud?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2022 20:04:58 vasta tsitaadiga

Atlanticut kiitmast ei väsi. Aga Atlantic ja Thermor on vist tänaseks üks ja sama firma praktiliselt? Igatahes on "hooldusvaba" boiler oma kõrgemat hinda igati väärt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.