Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 03:51:09 vasta tsitaadiga

Live chat ei toimi. Valikus ainult Ameerika ja kui sealt pärit pole, pole võimalik chat boxi avada, või vähemalt minul see ei õnnestu. Samuti leidsin nupu, kust peaks saama meili kirjutada, aga kui seda avada, siis suunab pealehele ja ongi jälle tupik.
Täiesti ajuvaba olukord icon_evil.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 04:05:53 vasta tsitaadiga

traksid kirjutas:
Live chat ei toimi. Valikus ainult Ameerika ja kui sealt pärit pole, pole võimalik chat boxi avada, või vähemalt minul see ei õnnestu. Samuti leidsin nupu, kust peaks saama meili kirjutada, aga kui seda avada, siis suunab pealehele ja ongi jälle tupik.
Täiesti ajuvaba olukord icon_evil.gif

Kasuta siis VPN-i.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 11:01:46 vasta tsitaadiga

Kirjuta ingliskeelne kiri aadressile support@ee.playstation.com.

Vastamine ja probleemiga tegelemine võib seal aega võtta, mulle vastati näiteks alles kahe nädala pärast, kuid probleem lahenes. Kui saladus pole, siis mis keskkondadest sa koode ostsid? Siis avalikkus teab neid keskkondi võimaliku ülelaskmisohu/valede koodide müümise tõttu vältida.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2021 16:08:20 vasta tsitaadiga

Teen proovi. Tänud kõigile tagasiside eest.
Esimene kood sai soetatud G2A keskkonnast ja teine Eneba. Mõlemad Soome regiooni koodid ja mõlemad ei tööta. G2A'st sain juba raha tagasi ja olukord lahenes, pärast seda võtsingi järgmise hea pakkumise Eneba.com lehelt ja sama jama algas, kuid neil ei ole võimalik ilma sinu enda playstation konto transaction history väljavõtteta algatada rahatagastamise protsessi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2021 20:15:58 vasta tsitaadiga

G2A ja Eneba on vist sellised müügikeskkonnad, kus erinevad müüjad enda kaupa pakuvad? Nn hall turg? Seal kahjuks pole jah garantiid, et töötava asja saad, varastatud ja kasutatud võtmeid müüakse päris sageli. Ma mõtlesin, et ostsid punktid.ee-st ja Euronicsist ja said kasutatud koodi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2021 20:37:06 vasta tsitaadiga

Godhand kirjutas:
G2A ja Eneba on vist sellised müügikeskkonnad, kus erinevad müüjad enda kaupa pakuvad? Nn hall turg? Seal kahjuks pole jah garantiid, et töötava asja saad, varastatud ja kasutatud võtmeid müüakse päris sageli. Ma mõtlesin, et ostsid punktid.ee-st ja Euronicsist ja said kasutatud koodi icon_biggrin.gif

Support on alati aidanud ja probleemi lahendanud kui on mingi jama olnud nende kohtadega. Siiski mina pean neid turvalisteks kohtadeks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2021 21:05:35 vasta tsitaadiga

Sain asjad lõpuks joonde.

Kokkuvõtlikult siis nii... (ehk kellelgi abiks).

PlayStationiga sain ühendust e-kirja teel support@ee.playstation.com. (siinkohal tänan kasutajat Godhand). ENEBA soovis saada transaction history't ja seda arvutist screenshot meetodil (mida minul ei õnnestunud teha). PlayStation saatis pärast minu tuvastamise protsessi (konsooli seeria numbrid, konto info jne jne jne...) mulle transaction history, kuid see ei sobinud ENEBA tiimile, kuigi õnneks tegemist inimestega ja nad said aru, et mul pole aega seda palli veeretada. Aktsepteerides seda ajalugu, saatsid nad info edasi müüjale (kelle käest ma koodi ENEBA keskkonnas soetasin) ja kuna müüja ei suutnud koodi ringi vahetada, siis minu kasuks otsustati raha tagastada. Kogemuse võrra rikkam beer_yum.gif .

Magasin õigel ajal soodustused PlayStationi poes maha ja soovisin kiiresti PlayStation Plusi uuendada ja kohe laks käes. Hetkel paistab, et polegi kusagil allahinnatud antud teenust ja peab see kord rohkem raha välja käima (tavaliselt ikka leidsin tsirka 20€ madalama hinnaga koodi, kui vähegi otsida viitsisin).

Pika jutu iva siis selles, et icon_biggrin.gif õnneks saab ka keerulise situatsiooni lõpuks lahendatud.

Tänud kaasa mõtlemast.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 14:59:54 vasta tsitaadiga

G2A sain ka kasutatud koodi, see vaev mis kulub tõendamisele ei tasu end ära. Samahästi võid kadaka turult mustade käest osta...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 01.03.2021 22:54:31 vasta tsitaadiga

traksid kirjutas:
"The code you entered may not be correct or may no longer be valid" Please check your entry. (WS-45485-6)

Kas Playstationi toega on võimalik kuidagi ühendust saada? Ma olen juba tund aega kodulehel ja ei saa aru, kust kohast saab nendega meili teel vestelda. Kõik käib telefoni või otse laivis.

Ostsin samuti täna hommikul enebast EU koodi, kuigi Xboxile. Väitis, et kood juba kasutatud. Õhtul niisama katsetasin ja vahetasin lambist M$ kontol emaili UK emaili vastu ja koodi aktiveerimine õnnestus. Olin juba kindel, et raha maha visatud ja seda enam tagasi ei saa. Ei kujuta ette, kas emaili vahetus aitas.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naabrikass
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2021 08:41:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi on online id vahetanud ja kas on probleeme tekitanud näiteks võrgus mängimise jms?
Või milliste probleemidega olete pidanud selletõttu silmitsi seisma?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 19:07:29 vasta tsitaadiga

Tere!

Üle pika aja taas ps4 kasutama hakkamas ning tekkis küsimus:

Kus kohast hetkel kõige mõistlikum soetada PSN+ UK ?

Punktid.ee on 57.99 (12kuud), kas kuskil mõistlikum hind?

vabandan, kui vale foorum icon_sad.gif
Kommentaarid: 388 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2021 19:56:34 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:
Tere!

Üle pika aja taas ps4 kasutama hakkamas ning tekkis küsimus:

Kus kohast hetkel kõige mõistlikum soetada PSN+ UK ?

Punktid.ee on 57.99 (12kuud), kas kuskil mõistlikum hind?

vabandan, kui vale foorum icon_sad.gif

https://www.vidaplayer.com/en/tag/playstation?page=1&Platform=PlayStation%2520Network&Region=UK&Type=Prepaid%2520Card#
ise kasutan tihti seda kohta nael ja eur 1:1 saad kätte mis peaks hea diil olema.
ja psn storest osta 49.99 naela. vahepeal on soodukas ka -40% siis tasub mitu aastat ära osta kohe:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 10.07.2021 20:07:43 vasta tsitaadiga

metallika kirjutas:

Kus kohast hetkel kõige mõistlikum soetada PSN+ UK ?

https://www.offgamers.com/game-card/consoles/playstation-network-card-uk
https://www.press-start.com/en/
https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/playstation-plus-12-month-subscription-uk
https://cardscodes.com/Sony_Playstation_Plus_12_Month_Subscription_Finland-293.html

Ise olen kõige rohkem cdkeys'i kasutanud, aga nagu eelkõneleja juba mainis, tasub oodata soodukaid, need on teinekord ikka päris korralikud ja hoiad mitukümend EURi kokku aasta pealt. Info nende kohta liigub näiteks Twitteris, googeldades saad ilmselt jaole.
Ka siin foorumis on neist teinekord teada antud.

Kusjuures isegi peaks mingi hetk uut koodi vaatama hakkama, käesolev peaks kuskil oktoobris lõppema.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 15:33:36 vasta tsitaadiga

Alles äsja oli PS Store kaudu -25% nii Plus kui PS Now. Ise ei ole täishinnaga vist oma PS+ ajaloo jooksul kordagi ostnud. Kui hakkab lõppema, jälgin juba ette erinevate lehtede soodukaid ja ostan ära, -20% alla või rohkem leiab kusagilt ikka, ~40€ aasta või vähem isegi.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2021 15:35:36 vasta tsitaadiga

viimati ostsin oli usa oma midagi 25
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sol
HV Guru
Sol

liitunud: 29.10.2002




sõnum 12.07.2021 13:00:02 vasta tsitaadiga

Usa ja põhja-ameerika oma jah liigub kuskil 25 kandis thumbs_up.gif
_________________
Ei ole allkirja icon_sad.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chuckie1
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2021 12:20:10 vasta tsitaadiga

Kas HV inimestest on kedagi Tartust, kes PS4 remondiga tegeleb? Mul ei ühenda enam ühtegi pulti ei kaabli ega bluetoothiga ära. Welcome screen on ees, hiire ja klaviatuuriga ei õnnestu midagi teha. Proovitud erinevaid kaableid ja 3 erinevat pulti - kõigiga sama teema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2021 15:58:11 vasta tsitaadiga

chuckie1 kirjutas:
Kas HV inimestest on kedagi Tartust, kes PS4 remondiga tegeleb? Mul ei ühenda enam ühtegi pulti ei kaabli ega bluetoothiga ära. Welcome screen on ees, hiire ja klaviatuuriga ei õnnestu midagi teha. Proovitud erinevaid kaableid ja 3 erinevat pulti - kõigiga sama teema.

Safe modes võtab puldi taha?

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2021 17:02:37 vasta tsitaadiga

Võta konsoolilt viieks minutiks voolukaabel tagant.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chuckie1
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2021 19:48:53 vasta tsitaadiga

Kõike proovitud, ei toimi. Safe modes ei võta pulti. icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 00:50:41 vasta tsitaadiga

Puldi reset ka? All L2 nupu lähedal väiksest august hambatikuga 5sek. Sel ajal samuti konsool vooluvõrgust väljas. Edasi uus pairing.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chuckie1
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 07:46:33 vasta tsitaadiga

Jätkuvalt ei midagi. Kuulsin arvamust, et äkki on wireless/bluetooth moodul läbi ja sp ei toimi? Kas võib olla reaalne?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 09:30:02 vasta tsitaadiga

chuckie1 kirjutas:
Jätkuvalt ei midagi. Kuulsin arvamust, et äkki on wireless/bluetooth moodul läbi ja sp ei toimi? Kas võib olla reaalne?

Täiesti reaalne, kuigi väga harv juhus. Mõne sõbra pulti pole igaksjuhuks proovida?

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chuckie1
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 10:08:48 vasta tsitaadiga

Shade kirjutas:
chuckie1 kirjutas:
Jätkuvalt ei midagi. Kuulsin arvamust, et äkki on wireless/bluetooth moodul läbi ja sp ei toimi? Kas võib olla reaalne?

Täiesti reaalne, kuigi väga harv juhus. Mõne sõbra pulti pole igaksjuhuks proovida?

Olen proovinud 3 erinevat pulti, 2 enda oma ja 1 sõbra oma. Sellega täpselt sama lugu, vilgub puldi peal ainult valge tuli 3-4 korda ja siis jälle tuled kustu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 10:51:05 vasta tsitaadiga

chuckie1 kirjutas:
Shade kirjutas:
chuckie1 kirjutas:
Jätkuvalt ei midagi. Kuulsin arvamust, et äkki on wireless/bluetooth moodul läbi ja sp ei toimi? Kas võib olla reaalne?

Täiesti reaalne, kuigi väga harv juhus. Mõne sõbra pulti pole igaksjuhuks proovida?

Olen proovinud 3 erinevat pulti, 2 enda oma ja 1 sõbra oma. Sellega täpselt sama lugu, vilgub puldi peal ainult valge tuli 3-4 korda ja siis jälle tuled kustu.

mul oli sarnane lugu, vahetasin usb kaabli ja siis sain lõpuks toimima. pult oli mitu tundi ühendatud ka konsooli külge.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2021 08:48:28 vasta tsitaadiga

Soome PS+ 12 kuu liitumine -50% beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
https://store.playstation.com/en-fi/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUS12MTH50OFF/

_________________
Everybody dies, but not everyone gets to live!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 12:28:35 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada mõnda konkreetset kohta/mudelit DS4 analog joysticku ostuks?

Ühel joystickul oli drift päris korralik ja otsustasin ära vahetada. Mõeldud-tehtud. Aga tulemus pole ikkagi see, mida ootasin.
Kuigi nüüd töötab selles mõttes korralikult, et drift puudub, on uus probleem. Nimelt jõuab joystick oma maksimum väärtuseni varem kui enne. Mis tähendab, et kangi lõpuosas parajalt suur deadzone ja keskel on tundlikum kui varem. Tahaks selle deadzone elimineerida nii, et võimalikut suur osa kangi füüsilisest liikumisulatusest oleks kasutatav (mis tähendab veel kord vahetuse tegemist kahjuks).
Kontrollisin potekate väärtused üle, uued ja vanad on mõlemad umbes-täpselt 10k. Mis tähendab, et sisemiselt on uuel tööala ilmselt lühem. Aga enne (internetist) ostmist on sellise asja kontrollimine ju suht võimatu.

Siit siis tulebki küsimus, kust ja millist osta, mis oleks võimalikult originaali lähedane oma omadustelt ja kvaliteedilt?
Või on pikas perspektiivis mõistlikum lihtsalt uus pult osta?
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 12:41:39 vasta tsitaadiga

Ma olen mõned korrad ebayst ühe müüja käest, kes müüb kvaliteetset kraami, Xboxi puldile kange ja nuppude kummijullasid ostnud (varem proovitud Hiina analoogid ei kõlvanud kusagile).

https://www.ebay.com/str/zedlabz/Controllers/_i.html?_storecat=10764872018
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 14:01:59 vasta tsitaadiga

Need potekad väliselt ühesugused, lõppväärtus milleni kangi liigutades jõuad peaks PS4 ja Xboxi pultidel erinev olema.
Olen ise tellinud nii ebayst kui aliexpressist ja saanud PS4 joystickide pähe xboxi omasid ja vastupidi. Ka sama ebay müüja käest keda soovitati.
Kõige kindlam on vana potekas küljest võtta ja võrrelda uuega. Vaatad kas on samasugused ja siis alles paned külge. Muidugi on nende hiina juppidega ka oht see et poteka 0 asend ei ole puldil 0 asend ja drift jääb.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serxx
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 15:47:30 vasta tsitaadiga

Poteka peab sellisel juhul molekulideks lammutama, et visuaalselt näha mis seal toimub.
Kas seda üldse kannatab lahti võtta ja uuesti tagasi kokku panna?
Või siis elektriliselt testima, et näha, kaugele liigub enne kui max väärtuse saavutab, mis tundub mulle lihtsam.
Teoorias võiks ka ainult potekaid vahetada sellisel juhul ma eeldan? Kas neid müüakse eraldi ka?

Teine küsimus:
Kas PS3/4 ja Xbox analoog kangid on visuaalselt ja ühenduste poolest 1:1 identsed ja omavahel vahetatavad, et neid saab segi ajada?
Kui jah, siis ilmselt saingi xbox omad.

EDIT:
Leidsin ise ka mingi poteka info, täpsemalt FJN10K Series potekad
http://www.polyshine.cn/uploadFile/FJN10K-2014-01-03-07-24-37.pdf
Neid toodetakse 15-65 kraadise tööalaga. 0-12 kraadi deadzone. Ja erinevad materjalid deadzone jaoks.
Milline täpselt DS4 sees on, hetkel ei tea. Originaali pealt mingit infot ei leidnud. Samuti ka mitte asendustoote pealt.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rokman008
HV kasutaja
rokman008

liitunud: 19.09.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2021 21:22:59 vasta tsitaadiga

https://youtu.be/EmtyRAIwxJw

Poole video peal näha kuidas poteka küljest võtab. See roheline junn. Kahe naksuga kinni, sees on liugur/aktuaator vms, käib üsna lihtsalt ära.
Elektriliselt testida siis on jebimist rohkem kui asi väärt.
Mul enda varuosade seast leidsin 4 erinevat potekat. Vaatad missugune vana oli ja kui uus sama siis külge. Kui õigesti mäletan äärmised potekad pildil peaks olema PS4 omad (esimene roheline vasakult ja oranž).
Terved joystickid on välimuselt ja ühendustelt 1:1 samad xboxil ja PS4.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2021 23:48:46 vasta tsitaadiga

Oleks vaja lapsele PS4 jaoks mingid korralik headset leida. Võiks olla ennekõike mugav, hea mikriga ja vastupidav. Norm heli oleks boonuseks (kuigi mitte esmatähtis, tal on minu vanad Sennheiserid selleks).
Juhtmevabadus pole oluline. Hind võiks jääda 100+-50€ kanti.
Kellelgi nt "Razer Kraken Tournament Edition" on kogemusi?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 17.10.2021 07:26:46 vasta tsitaadiga

Mina olen PS4ja peal vaid Sony Gold ja Platinum klappe kasutanud. Samas kui juhtmevavadus pole oluline võivad need lapsele ilmselt liiga rasketeks jääda.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 19.10.2021 15:35:27 vasta tsitaadiga

Mugavus on väga subjektiivne.
Odavamast otsast:
*Logi G432 / G433
*Arctis 1
*Razer BlackShark V2

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2021 19:01:31 vasta tsitaadiga

Ise soovitaks corsair hs70 pro, saab 3 seadet korraga külge ühendada kui on bluetooth versioon.
_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2021 22:00:09 vasta tsitaadiga

Logitech G433 on tõesti kiita saanud, samas see riidene välimus tundus suht kare olema + võtab hästi mustust külge.
Corsair HS70 Bluetooth oli ka kaalumisel.
Kahjuks poodides mitmeid klappe korraga näppida ei saa ning netist ma ka 10-t paari korraga omale testimiseks tellida ei soovinud, seega tuligi paari üksiku käegakatsutava abil valik teha.
rtings.com ja YT abil langes valik lõpuks Arctis 3 kasuks. Klapid on peas kerged, mitte väga tugeva survega ning väga mõnusate pehmete patjadega (laps on harjunud Sennheiseri sametistega).
rtings.com testis sai mikker ka hea hinnangu osaliseks. Lisaks võrreldes Logitechiga saab seda hõlpsamini peitu lükata.
Võibolla pole küll nad kõige tummisema ehitusega, samas mu vanu suht õrnu Sennheisereid pole laps senini ära lõhkunud niiet vast kestavad needki.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2021 09:04:51 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
Mugavus on väga subjektiivne.
Odavamast otsast:
*Logi G432 / G433
*Arctis 1
*Razer BlackShark V2

Mul on endal võetud Arctis 1 Wireless XBOXi versioon. See on hetkel parim multiplatvorm klapp, wirelessina toimib: PS4/PS5/XBOX One/Series X/S/Switch, PC.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m0z41ek
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2020



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2022 21:00:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada head lahendust kuidas ühendada sinihambaga kõlar PS4-ga? Üks variant oleks 3.5mm AUX aga kas kellelgi on pakkuda ka juhtmevaba lahendust?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2022 21:13:30 vasta tsitaadiga

See on vist lähim juhtmevabadusele - https://www.amazon.com/PS4-Bluetooth-Adapter-Transmitters-Playstation/dp/B07KWQZVDZ
Analoogse asja leiad ka Alist - https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&SearchText=PS4+Bluetooth+Adapter

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traksid
HV kasutaja
traksid

liitunud: 20.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2022 00:21:42 vasta tsitaadiga

Playstation Plus aegus. Endale paistab pärast otsimist, et pole ka kusagilt väga alla 50€ 12 kuu pakkumist (Soome regioon).

Kuid, ehk on kellelgi mõni koht, kus ka hetkel parem pakkumine olemas?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2022 01:39:42 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi Pro konsoolile sobivat Nideci ventikat üle ei ole? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 05.03.2022 12:57:28 vasta tsitaadiga

traksid kirjutas:
Playstation Plus aegus. Endale paistab pärast otsimist, et pole ka kusagilt väga alla 50€ 12 kuu pakkumist (Soome regioon).

Kuid, ehk on kellelgi mõni koht, kus ka hetkel parem pakkumine olemas?
Kahjuks neid jah nii iga kell ei leia. Pigem tasub ette ära osta, kui kuskil hea soodukas on.
Mul mingi aeg oli 2 aastast UK koodi "varuks", lihtsalt hinnad olid nii head, et ei saanud ostmata jätta icon_smile.gif
CDkeys ei paista hetkel vähemalt Soome koode müüvat icon_neutral.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tegija12
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2022




sõnum 26.03.2022 10:54:42 (PS4 Pro)-Ei saa uut pulti ühendada konsooliga? Help… vasta tsitaadiga

Esineb selline probleem, et konsooliga ei saa orginaal ps4 pulti ühendada. Olen 2te erinevat orginaal pulti proovinud. Sinine tuli hakkab pultidel korraks vilkuma ja seejärel vilkumine kaob. Pole varem sellist viga esinenud. Keegi oskab nõu anda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 20.07.2022 02:25:23 vasta tsitaadiga

PS4 Pro 1TB konsool ei loe enam plaate. Plaadi sisse võtab ja ringi keerutab, aga ei loe (ekraanil kiri "insert disc").
Laps olevat plaadipilusse mingi kaardi toppinud, pärast mida enam plaate ei tuvasta. Sai masin lahti võetud, aga plaadimängijast ühtki võõrkeha ei leidnud, füüsiliselt katki ei paistnud ka olevat. Laseri läätse puhastasin igaks juhuks piiritusega. Aparaat kokku tagasi ja ikka sama häda.

Milles viga võib olla ja kuidas parandada?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2022 03:43:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

PS4 Pro 1TB konsool ei loe enam plaate. Plaadi sisse võtab ja ringi keerutab, aga ei loe (ekraanil kiri "insert disc").

Kas oled eri plaatidega proovinud?
Mul oli kunagi juhus, kus konsool keeldus konkreetset plaati tunnistamast/lugemast - muude plaatidega probleemi polnud…

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.07.2022 20:51:05 vasta tsitaadiga

Proovisin erinevaid plaate.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2023 21:37:00 vasta tsitaadiga

Aktiveerimise korrad ületatud.
Uut PS4 PRO´d saan 6 kuu pärast uuesti aktiveerida. PSNi saan sisse, ostetud mängud alla tõmmatud. Tasulist PSNi mul hetkel ei ole. Saan PSN+ teha ja tasuta-tasulisi mänge tõmmata/osta?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2023 12:46:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aktiveerimise korrad ületatud.
Uut PS4 PRO´d saan 6 kuu pärast uuesti aktiveerida.

icon_rolleyes.gif

tsitaat:

PSNi saan sisse, ostetud mängud alla tõmmatud.
Saan PSN+ teha ja tasuta-tasulisi mänge tõmmata/osta?

Miks ei peaks saama PS+ osta/kasutada; kui ostad selle samale PSN kasutajale mida kasutad/sisse logid?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.01.2023 14:07:09 vasta tsitaadiga

beastbeats,
You can only use the [Deactivate All Devices] function once every 6 months.
Ehk siis millest ilma jään kui konsooli "primaryks" aktiveerda ei saa?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2023 16:09:39 vasta tsitaadiga

Sina ise mitte millestki, aga teised kontod samas konsoolis ei saa sinu psn+ hüvesid ega sinu konto alt ostetud digitaalseid mänge mängida.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.