|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
traksid
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2011
|
13.02.2021 03:51:09
|
|
|
Live chat ei toimi. Valikus ainult Ameerika ja kui sealt pärit pole, pole võimalik chat boxi avada, või vähemalt minul see ei õnnestu. Samuti leidsin nupu, kust peaks saama meili kirjutada, aga kui seda avada, siis suunab pealehele ja ongi jälle tupik.
Täiesti ajuvaba olukord
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
13.02.2021 04:05:53
|
|
|
| traksid kirjutas: |
Live chat ei toimi. Valikus ainult Ameerika ja kui sealt pärit pole, pole võimalik chat boxi avada, või vähemalt minul see ei õnnestu. Samuti leidsin nupu, kust peaks saama meili kirjutada, aga kui seda avada, siis suunab pealehele ja ongi jälle tupik.
Täiesti ajuvaba olukord  |
Kasuta siis VPN-i.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
13.02.2021 11:01:46
|
|
|
Kirjuta ingliskeelne kiri aadressile support@ee.playstation.com.
Vastamine ja probleemiga tegelemine võib seal aega võtta, mulle vastati näiteks alles kahe nädala pärast, kuid probleem lahenes. Kui saladus pole, siis mis keskkondadest sa koode ostsid? Siis avalikkus teab neid keskkondi võimaliku ülelaskmisohu/valede koodide müümise tõttu vältida.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traksid
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2011
|
14.02.2021 16:08:20
|
|
|
Teen proovi. Tänud kõigile tagasiside eest.
Esimene kood sai soetatud G2A keskkonnast ja teine Eneba. Mõlemad Soome regiooni koodid ja mõlemad ei tööta. G2A'st sain juba raha tagasi ja olukord lahenes, pärast seda võtsingi järgmise hea pakkumise Eneba.com lehelt ja sama jama algas, kuid neil ei ole võimalik ilma sinu enda playstation konto transaction history väljavõtteta algatada rahatagastamise protsessi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
14.02.2021 20:15:58
|
|
|
G2A ja Eneba on vist sellised müügikeskkonnad, kus erinevad müüjad enda kaupa pakuvad? Nn hall turg? Seal kahjuks pole jah garantiid, et töötava asja saad, varastatud ja kasutatud võtmeid müüakse päris sageli. Ma mõtlesin, et ostsid punktid.ee-st ja Euronicsist ja said kasutatud koodi
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
14.02.2021 20:37:06
|
|
|
| Godhand kirjutas: |
G2A ja Eneba on vist sellised müügikeskkonnad, kus erinevad müüjad enda kaupa pakuvad? Nn hall turg? Seal kahjuks pole jah garantiid, et töötava asja saad, varastatud ja kasutatud võtmeid müüakse päris sageli. Ma mõtlesin, et ostsid punktid.ee-st ja Euronicsist ja said kasutatud koodi  |
Support on alati aidanud ja probleemi lahendanud kui on mingi jama olnud nende kohtadega. Siiski mina pean neid turvalisteks kohtadeks.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traksid
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2011
|
18.02.2021 21:05:35
|
|
|
Sain asjad lõpuks joonde.
Kokkuvõtlikult siis nii... (ehk kellelgi abiks).
PlayStationiga sain ühendust e-kirja teel support@ee.playstation.com. (siinkohal tänan kasutajat Godhand). ENEBA soovis saada transaction history't ja seda arvutist screenshot meetodil (mida minul ei õnnestunud teha). PlayStation saatis pärast minu tuvastamise protsessi (konsooli seeria numbrid, konto info jne jne jne...) mulle transaction history, kuid see ei sobinud ENEBA tiimile, kuigi õnneks tegemist inimestega ja nad said aru, et mul pole aega seda palli veeretada. Aktsepteerides seda ajalugu, saatsid nad info edasi müüjale (kelle käest ma koodi ENEBA keskkonnas soetasin) ja kuna müüja ei suutnud koodi ringi vahetada, siis minu kasuks otsustati raha tagastada. Kogemuse võrra rikkam .
Magasin õigel ajal soodustused PlayStationi poes maha ja soovisin kiiresti PlayStation Plusi uuendada ja kohe laks käes. Hetkel paistab, et polegi kusagil allahinnatud antud teenust ja peab see kord rohkem raha välja käima (tavaliselt ikka leidsin tsirka 20€ madalama hinnaga koodi, kui vähegi otsida viitsisin).
Pika jutu iva siis selles, et õnneks saab ka keerulise situatsiooni lõpuks lahendatud.
Tänud kaasa mõtlemast.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
01.03.2021 14:59:54
|
|
|
G2A sain ka kasutatud koodi, see vaev mis kulub tõendamisele ei tasu end ära. Samahästi võid kadaka turult mustade käest osta...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
01.03.2021 22:54:31
|
|
|
| traksid kirjutas: |
"The code you entered may not be correct or may no longer be valid" Please check your entry. (WS-45485-6)
Kas Playstationi toega on võimalik kuidagi ühendust saada? Ma olen juba tund aega kodulehel ja ei saa aru, kust kohast saab nendega meili teel vestelda. Kõik käib telefoni või otse laivis. |
Ostsin samuti täna hommikul enebast EU koodi, kuigi Xboxile. Väitis, et kood juba kasutatud. Õhtul niisama katsetasin ja vahetasin lambist M$ kontol emaili UK emaili vastu ja koodi aktiveerimine õnnestus. Olin juba kindel, et raha maha visatud ja seda enam tagasi ei saa. Ei kujuta ette, kas emaili vahetus aitas.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naabrikass
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2011
|
21.03.2021 08:41:22
|
|
|
Kas keegi on online id vahetanud ja kas on probleeme tekitanud näiteks võrgus mängimise jms?
Või milliste probleemidega olete pidanud selletõttu silmitsi seisma?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metallika
HV Guru

liitunud: 05.06.2006
|
10.07.2021 19:07:29
|
|
|
Tere!
Üle pika aja taas ps4 kasutama hakkamas ning tekkis küsimus:
Kus kohast hetkel kõige mõistlikum soetada PSN+ UK ?
Punktid.ee on 57.99 (12kuud), kas kuskil mõistlikum hind?
vabandan, kui vale foorum
|
|
| Kommentaarid: 388 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
11.07.2021 15:33:36
|
|
|
| Alles äsja oli PS Store kaudu -25% nii Plus kui PS Now. Ise ei ole täishinnaga vist oma PS+ ajaloo jooksul kordagi ostnud. Kui hakkab lõppema, jälgin juba ette erinevate lehtede soodukaid ja ostan ära, -20% alla või rohkem leiab kusagilt ikka, ~40€ aasta või vähem isegi.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
11.07.2021 15:35:36
|
|
|
| viimati ostsin oli usa oma midagi 25
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sol
HV Guru

liitunud: 29.10.2002
|
12.07.2021 13:00:02
|
|
|
Usa ja põhja-ameerika oma jah liigub kuskil 25 kandis
_________________ Ei ole allkirja  |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chuckie1
HV vaatleja
liitunud: 12.11.2013
|
10.08.2021 12:20:10
|
|
|
| Kas HV inimestest on kedagi Tartust, kes PS4 remondiga tegeleb? Mul ei ühenda enam ühtegi pulti ei kaabli ega bluetoothiga ära. Welcome screen on ees, hiire ja klaviatuuriga ei õnnestu midagi teha. Proovitud erinevaid kaableid ja 3 erinevat pulti - kõigiga sama teema.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
10.08.2021 15:58:11
|
|
|
| chuckie1 kirjutas: |
| Kas HV inimestest on kedagi Tartust, kes PS4 remondiga tegeleb? Mul ei ühenda enam ühtegi pulti ei kaabli ega bluetoothiga ära. Welcome screen on ees, hiire ja klaviatuuriga ei õnnestu midagi teha. Proovitud erinevaid kaableid ja 3 erinevat pulti - kõigiga sama teema. |
Safe modes võtab puldi taha?
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
10.08.2021 17:02:37
|
|
|
| Võta konsoolilt viieks minutiks voolukaabel tagant.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chuckie1
HV vaatleja
liitunud: 12.11.2013
|
10.08.2021 19:48:53
|
|
|
Kõike proovitud, ei toimi. Safe modes ei võta pulti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
11.08.2021 00:50:41
|
|
|
| Puldi reset ka? All L2 nupu lähedal väiksest august hambatikuga 5sek. Sel ajal samuti konsool vooluvõrgust väljas. Edasi uus pairing.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chuckie1
HV vaatleja
liitunud: 12.11.2013
|
11.08.2021 07:46:33
|
|
|
| Jätkuvalt ei midagi. Kuulsin arvamust, et äkki on wireless/bluetooth moodul läbi ja sp ei toimi? Kas võib olla reaalne?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
11.08.2021 09:30:02
|
|
|
| chuckie1 kirjutas: |
| Jätkuvalt ei midagi. Kuulsin arvamust, et äkki on wireless/bluetooth moodul läbi ja sp ei toimi? Kas võib olla reaalne? |
Täiesti reaalne, kuigi väga harv juhus. Mõne sõbra pulti pole igaksjuhuks proovida?
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chuckie1
HV vaatleja
liitunud: 12.11.2013
|
11.08.2021 10:08:48
|
|
|
| Shade kirjutas: |
| chuckie1 kirjutas: |
| Jätkuvalt ei midagi. Kuulsin arvamust, et äkki on wireless/bluetooth moodul läbi ja sp ei toimi? Kas võib olla reaalne? |
Täiesti reaalne, kuigi väga harv juhus. Mõne sõbra pulti pole igaksjuhuks proovida? |
Olen proovinud 3 erinevat pulti, 2 enda oma ja 1 sõbra oma. Sellega täpselt sama lugu, vilgub puldi peal ainult valge tuli 3-4 korda ja siis jälle tuled kustu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
13.08.2021 10:51:05
|
|
|
| chuckie1 kirjutas: |
| Shade kirjutas: |
| chuckie1 kirjutas: |
| Jätkuvalt ei midagi. Kuulsin arvamust, et äkki on wireless/bluetooth moodul läbi ja sp ei toimi? Kas võib olla reaalne? |
Täiesti reaalne, kuigi väga harv juhus. Mõne sõbra pulti pole igaksjuhuks proovida? |
Olen proovinud 3 erinevat pulti, 2 enda oma ja 1 sõbra oma. Sellega täpselt sama lugu, vilgub puldi peal ainult valge tuli 3-4 korda ja siis jälle tuled kustu. |
mul oli sarnane lugu, vahetasin usb kaabli ja siis sain lõpuks toimima. pult oli mitu tundi ühendatud ka konsooli külge.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
18.09.2021 12:28:35
|
|
|
Kas keegi oskab soovitada mõnda konkreetset kohta/mudelit DS4 analog joysticku ostuks?
Ühel joystickul oli drift päris korralik ja otsustasin ära vahetada. Mõeldud-tehtud. Aga tulemus pole ikkagi see, mida ootasin.
Kuigi nüüd töötab selles mõttes korralikult, et drift puudub, on uus probleem. Nimelt jõuab joystick oma maksimum väärtuseni varem kui enne. Mis tähendab, et kangi lõpuosas parajalt suur deadzone ja keskel on tundlikum kui varem. Tahaks selle deadzone elimineerida nii, et võimalikut suur osa kangi füüsilisest liikumisulatusest oleks kasutatav (mis tähendab veel kord vahetuse tegemist kahjuks).
Kontrollisin potekate väärtused üle, uued ja vanad on mõlemad umbes-täpselt 10k. Mis tähendab, et sisemiselt on uuel tööala ilmselt lühem. Aga enne (internetist) ostmist on sellise asja kontrollimine ju suht võimatu.
Siit siis tulebki küsimus, kust ja millist osta, mis oleks võimalikult originaali lähedane oma omadustelt ja kvaliteedilt?
Või on pikas perspektiivis mõistlikum lihtsalt uus pult osta?
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
18.09.2021 14:01:59
|
|
|
Need potekad väliselt ühesugused, lõppväärtus milleni kangi liigutades jõuad peaks PS4 ja Xboxi pultidel erinev olema.
Olen ise tellinud nii ebayst kui aliexpressist ja saanud PS4 joystickide pähe xboxi omasid ja vastupidi. Ka sama ebay müüja käest keda soovitati.
Kõige kindlam on vana potekas küljest võtta ja võrrelda uuega. Vaatad kas on samasugused ja siis alles paned külge. Muidugi on nende hiina juppidega ka oht see et poteka 0 asend ei ole puldil 0 asend ja drift jääb.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serxx
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.09.2002
|
18.09.2021 15:47:30
|
|
|
Poteka peab sellisel juhul molekulideks lammutama, et visuaalselt näha mis seal toimub.
Kas seda üldse kannatab lahti võtta ja uuesti tagasi kokku panna?
Või siis elektriliselt testima, et näha, kaugele liigub enne kui max väärtuse saavutab, mis tundub mulle lihtsam.
Teoorias võiks ka ainult potekaid vahetada sellisel juhul ma eeldan? Kas neid müüakse eraldi ka?
Teine küsimus:
Kas PS3/4 ja Xbox analoog kangid on visuaalselt ja ühenduste poolest 1:1 identsed ja omavahel vahetatavad, et neid saab segi ajada?
Kui jah, siis ilmselt saingi xbox omad.
EDIT:
Leidsin ise ka mingi poteka info, täpsemalt FJN10K Series potekad
http://www.polyshine.cn/uploadFile/FJN10K-2014-01-03-07-24-37.pdf
Neid toodetakse 15-65 kraadise tööalaga. 0-12 kraadi deadzone. Ja erinevad materjalid deadzone jaoks.
Milline täpselt DS4 sees on, hetkel ei tea. Originaali pealt mingit infot ei leidnud. Samuti ka mitte asendustoote pealt.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rokman008
HV kasutaja

liitunud: 19.09.2020
|
18.09.2021 21:22:59
|
|
|
https://youtu.be/EmtyRAIwxJw
Poole video peal näha kuidas poteka küljest võtab. See roheline junn. Kahe naksuga kinni, sees on liugur/aktuaator vms, käib üsna lihtsalt ära.
Elektriliselt testida siis on jebimist rohkem kui asi väärt.
Mul enda varuosade seast leidsin 4 erinevat potekat. Vaatad missugune vana oli ja kui uus sama siis külge. Kui õigesti mäletan äärmised potekad pildil peaks olema PS4 omad (esimene roheline vasakult ja oranž).
Terved joystickid on välimuselt ja ühendustelt 1:1 samad xboxil ja PS4.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.10.2021 23:48:46
|
|
|
Oleks vaja lapsele PS4 jaoks mingid korralik headset leida. Võiks olla ennekõike mugav, hea mikriga ja vastupidav. Norm heli oleks boonuseks (kuigi mitte esmatähtis, tal on minu vanad Sennheiserid selleks).
Juhtmevabadus pole oluline. Hind võiks jääda 100+-50€ kanti.
Kellelgi nt "Razer Kraken Tournament Edition" on kogemusi?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
17.10.2021 07:26:46
|
|
|
| Mina olen PS4ja peal vaid Sony Gold ja Platinum klappe kasutanud. Samas kui juhtmevavadus pole oluline võivad need lapsele ilmselt liiga rasketeks jääda.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
19.10.2021 15:35:27
|
|
|
Mugavus on väga subjektiivne.
Odavamast otsast:
*Logi G432 / G433
*Arctis 1
*Razer BlackShark V2
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
entusiast
HV veteran

liitunud: 08.11.2003
|
19.10.2021 19:01:31
|
|
|
Ise soovitaks corsair hs70 pro, saab 3 seadet korraga külge ühendada kui on bluetooth versioon.
_________________ JÖUDU! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
19.10.2021 22:00:09
|
|
|
Logitech G433 on tõesti kiita saanud, samas see riidene välimus tundus suht kare olema + võtab hästi mustust külge.
Corsair HS70 Bluetooth oli ka kaalumisel.
Kahjuks poodides mitmeid klappe korraga näppida ei saa ning netist ma ka 10-t paari korraga omale testimiseks tellida ei soovinud, seega tuligi paari üksiku käegakatsutava abil valik teha.
rtings.com ja YT abil langes valik lõpuks Arctis 3 kasuks. Klapid on peas kerged, mitte väga tugeva survega ning väga mõnusate pehmete patjadega (laps on harjunud Sennheiseri sametistega).
rtings.com testis sai mikker ka hea hinnangu osaliseks. Lisaks võrreldes Logitechiga saab seda hõlpsamini peitu lükata.
Võibolla pole küll nad kõige tummisema ehitusega, samas mu vanu suht õrnu Sennheisereid pole laps senini ära lõhkunud niiet vast kestavad needki.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
20.10.2021 09:04:51
|
|
|
| StarLight kirjutas: |
Mugavus on väga subjektiivne.
Odavamast otsast:
*Logi G432 / G433
*Arctis 1
*Razer BlackShark V2 |
Mul on endal võetud Arctis 1 Wireless XBOXi versioon. See on hetkel parim multiplatvorm klapp, wirelessina toimib: PS4/PS5/XBOX One/Series X/S/Switch, PC.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m0z41ek
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2020
|
30.01.2022 21:00:22
|
|
|
| Kas keegi oskab soovitada head lahendust kuidas ühendada sinihambaga kõlar PS4-ga? Üks variant oleks 3.5mm AUX aga kas kellelgi on pakkuda ka juhtmevaba lahendust?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traksid
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2011
|
05.03.2022 00:21:42
|
|
|
Playstation Plus aegus. Endale paistab pärast otsimist, et pole ka kusagilt väga alla 50€ 12 kuu pakkumist (Soome regioon).
Kuid, ehk on kellelgi mõni koht, kus ka hetkel parem pakkumine olemas?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
05.03.2022 01:39:42
|
|
|
Ega kellelgi Pro konsoolile sobivat Nideci ventikat üle ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
05.03.2022 12:57:28
|
|
|
| traksid kirjutas: |
Playstation Plus aegus. Endale paistab pärast otsimist, et pole ka kusagilt väga alla 50€ 12 kuu pakkumist (Soome regioon).
Kuid, ehk on kellelgi mõni koht, kus ka hetkel parem pakkumine olemas? |
Kahjuks neid jah nii iga kell ei leia. Pigem tasub ette ära osta, kui kuskil hea soodukas on.
Mul mingi aeg oli 2 aastast UK koodi "varuks", lihtsalt hinnad olid nii head, et ei saanud ostmata jätta
CDkeys ei paista hetkel vähemalt Soome koode müüvat
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tegija12
HV vaatleja
liitunud: 26.03.2022
|
26.03.2022 10:54:42
(PS4 Pro)-Ei saa uut pulti ühendada konsooliga? Help… |
|
|
| Esineb selline probleem, et konsooliga ei saa orginaal ps4 pulti ühendada. Olen 2te erinevat orginaal pulti proovinud. Sinine tuli hakkab pultidel korraks vilkuma ja seejärel vilkumine kaob. Pole varem sellist viga esinenud. Keegi oskab nõu anda?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
20.07.2022 02:25:23
|
|
|
PS4 Pro 1TB konsool ei loe enam plaate. Plaadi sisse võtab ja ringi keerutab, aga ei loe (ekraanil kiri "insert disc").
Laps olevat plaadipilusse mingi kaardi toppinud, pärast mida enam plaate ei tuvasta. Sai masin lahti võetud, aga plaadimängijast ühtki võõrkeha ei leidnud, füüsiliselt katki ei paistnud ka olevat. Laseri läätse puhastasin igaks juhuks piiritusega. Aparaat kokku tagasi ja ikka sama häda.
Milles viga võib olla ja kuidas parandada?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.07.2022 03:43:05
|
|
|
| tsitaat: |
PS4 Pro 1TB konsool ei loe enam plaate. Plaadi sisse võtab ja ringi keerutab, aga ei loe (ekraanil kiri "insert disc").
|
Kas oled eri plaatidega proovinud?
Mul oli kunagi juhus, kus konsool keeldus konkreetset plaati tunnistamast/lugemast - muude plaatidega probleemi polnud…
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
26.01.2023 21:37:00
|
|
|
Aktiveerimise korrad ületatud.
Uut PS4 PRO´d saan 6 kuu pärast uuesti aktiveerida. PSNi saan sisse, ostetud mängud alla tõmmatud. Tasulist PSNi mul hetkel ei ole. Saan PSN+ teha ja tasuta-tasulisi mänge tõmmata/osta?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
27.01.2023 12:46:40
|
|
|
| tsitaat: |
Aktiveerimise korrad ületatud.
Uut PS4 PRO´d saan 6 kuu pärast uuesti aktiveerida.
|
| tsitaat: |
PSNi saan sisse, ostetud mängud alla tõmmatud.
Saan PSN+ teha ja tasuta-tasulisi mänge tõmmata/osta?
|
Miks ei peaks saama PS+ osta/kasutada; kui ostad selle samale PSN kasutajale mida kasutad/sisse logid?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
27.01.2023 14:07:09
|
|
|
beastbeats,
You can only use the [Deactivate All Devices] function once every 6 months.
Ehk siis millest ilma jään kui konsooli "primaryks" aktiveerda ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
27.01.2023 16:09:39
|
|
|
| Sina ise mitte millestki, aga teised kontod samas konsoolis ei saa sinu psn+ hüvesid ega sinu konto alt ostetud digitaalseid mänge mängida.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|