Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2021 21:07:50 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
OPollo kirjutas:
rex kirjutas:
Võid downgrade'i ka proovida, kui on saadaval. Asrock H81 Pro mul näiteks ei võtnud viimase graafilise UI-ga UEFI BIOS-iga kuuendat kaarti külge, lasin vanema koleda sinise BIOS'i peale ja kõik ok.

Windoosaga uue kaardi lisamisel pead ootama kuni minutit isegi 3-4, sõltub rigi konfist, kuniks device manager detektib viimati lisatud kaardi.
Seejärel tuleb teha resa, et ka Afterburner kaardi "üles leiaks"
Ära võta isiklikult, kui sinu teemat ei puudutanud, mõnele ehk abiks esimese ehmatuse puhul icon_smile.gif


Windowsi all peab kaart kohe olemas olema device manageri all. Kui masina jaoks tundmatu, siis on tundmatu vidinaga tegu. Aga olemas olema ta peab. Kui pole, siis ei tule ka enam hiljem nö tühjast kohast.
AB jaoks piisab AB enda kinni panekust ja taas avamisest, masina restarti pole vaja teha.

Võin sulle vabalt videona presenteerida, rigist 1 kaart välja, teine sisse ja kui kaua võtab aega kaardi tuvastamine.
Kas ta peab v mitte, ei oska kommenteerida. Win 10, SSD, Asrock H110 BTC Pro Motherboard, 16gbRam Device manager tuvastab kaardi ca 2-4 minuti jooksul, seda siis seitsmenda kaardina...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2021 21:10:49 vasta tsitaadiga

Ega sa neid kaarte nüüd käigu pealt sissevälja tõsta?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2021 21:16:47 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Ega sa neid kaarte nüüd käigu pealt sissevälja tõsta?

Loomulikult mitte.
Sama lugu on mulle veel 1 windoosa peal kaevav vend rääkinud. Mina räägin konkreetselt aga oma kogemustest. Algul ehmatas ära, et vigane kaart, nüüd olen harjunud sellega, kuna update käigus olen vahetanud rigis kaarte oma 10x kindlasti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2021 21:44:53 vasta tsitaadiga

Võin ka kinnitada, et osade emaplaatidega on nii. Gigabyte Z77 näiteks sellist asja ei teinud (kolm erinevat on läbi käinud) samal ajal kui Z87 näiteks tegi.
Kõige hullemad on mingid vanemad MSI emaplaadid olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2021 21:50:30 vasta tsitaadiga

Lisan siia, et peale resa, kui kaarte enam ei vaheta, on kaardid kohe leitavad ja probleeme ei esine.
Vaid siis, kui lisad v vahetad kaarti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djmulder
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 00:27:37 vasta tsitaadiga

Loobusin. Iga BIOSe versiooniga jääb bootloopima. Kakkusin prose maha, mälud asetasin ringi. Patarei võtsin välja.
Raiskasin 3 tundi. icon_smile.gif

Tänan tähelepanu eest, sain juba teise plaadi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 13:55:38 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Mis on hetkel kõige parem eth miner soft? Või mida keegi kasutab?
Kas on ka mõni selline mille peale Windows alarmi ei hakka andma? icon_biggrin.gif
Mõtlesin, et panen oma RTX2080 Superi ööseks kaevandama kui arvutit ei kasuta.


Disable windows defender oma kaevanduskaustas ära ja asi vask.
2080 jaoks soovitaks gminerit.


Panin eile siis kaevandama ja sain 45.36MH/s kanti (RTX2080S) ning 119W. See vast OK?
Kui ise samal ajal arvutit kasutan siis tiksub sinna 42MH/s kanti (pilt allpool).

Kuid mis need huvitavad peakid on, kus näitab et hasrate on vahepeal üle 65MH/s?
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

Kui samal ajal miner akent vaatasin siis seal oli ikka 45+ midagi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 14:27:45 vasta tsitaadiga

Sharede leidmine on juhusliku iseloomuga ja mõnes tunnis tuleb üle keskmise. Nagu näed siis kopeerib see kiirusjoon täpselt alumist share kogust, current vist ühe tunni keskmine ja average kuue tunni vms.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 22:48:54 vasta tsitaadiga

Ethash ~62Mh/s on 3060Ti puhul tavaline?

Palju päevas teeb ~?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M@x
HV veteran
M@x

liitunud: 13.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 23:46:16 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ethash ~62Mh/s on 3060Ti puhul tavaline?

Palju päevas teeb ~?
Jah, elekter maha arvestatud siis 3.64€ päevas praegusel minutil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 00:03:38 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ethash ~62Mh/s on 3060Ti puhul tavaline?

Palju päevas teeb ~?


Non-LHR?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 00:38:49 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:

Non-LHR?

https://whattomine.com/
https://www.nicehash.com/profitability-calculator

Annavad enam vähem aimu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 01:15:32 vasta tsitaadiga

Viilutaja, thumbs_up.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2021 22:14:03 vasta tsitaadiga

Küsiks asjatundjate arvamust, hetkel kaevurid olemas ja toimetavad ilusti. Kuid mis arvate kas hetkel oleks mõistlik panna veel suur summa kaevurite alla või osta puhtalt coini ja siis stakeda? Mõtlen siis tuleviku osas. Aitähh icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2021 22:22:04 vasta tsitaadiga

Tahad rikkaks saamise valemit? Pane kogu raha mille kaotusega juba ette oled arvestanud, kõige riskantsemasse varasse. Kumb suurem loto on, ei oskagi öelda. 100x võimendusega kauplemine peaks kõige kiiremini sihile viima.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2021 22:26:54 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Tahad rikkaks saamise valemit? Pane kogu raha mille kaotusega juba ette oled arvestanud, kõige riskantsemasse varasse. Kumb suurem loto on, ei oskagi öelda. 100x võimendusega kauplemine peaks kõige kiiremini sihile viima.

Mina ostangi odavaid ja tundmatuid coine. Suht lotopileti rahaeest ja suhtumine on ka selline, et võtan seda kui lotopiletit.
Viimati ostsin mingit Polygon coini ja see on kenasti tõusnud. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2021 22:29:16 vasta tsitaadiga

Ei aja rikkust taga vaid pigem, et kas on hetkel mõistlik 100k kaevuri alla panna pikemas perspektiivis?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.11.2021 22:30:42 vasta tsitaadiga

Ma paneks midagi stakema sellise summaga thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2021 22:55:46 vasta tsitaadiga

metrika kirjutas:
Ei aja rikkust taga vaid pigem, et kas on hetkel mõistlik 100k kaevuri alla panna pikemas perspektiivis?

Labidas toodab alati, vahest rohkem, vahest vähem. Hetkel toodab OMA kulud tasa 8-12 kuuga. Labida saab hiljem ka maha müüa.
50% lossi müüd sa aga kellele maha, kui peaks juhtuma ? Labidas teenib ennast ikka tasa siis 2 x pikema ajaga icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.11.2021 23:12:27 vasta tsitaadiga

metrika kirjutas:
Ei aja rikkust taga vaid pigem, et kas on hetkel mõistlik 100k kaevuri alla panna pikemas perspektiivis?


100k-ga suurt midagi ei saa, aga kui huvi on, võid kirjutada ja ehk saame kaubale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2021 23:13:48 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2021 00:08:57 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
metrika kirjutas:
Ei aja rikkust taga vaid pigem, et kas on hetkel mõistlik 100k kaevuri alla panna pikemas perspektiivis?


100k-ga suurt midagi ei saa, aga kui huvi on, võid kirjutada ja ehk saame kaubale.

Kui 8-12 kuuga kaevur ennast tasa teenib, on see juba 100% profit ?
"100K eest palju ei saa" - Sõltub kui suurelt unistada icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2021 00:29:30 vasta tsitaadiga

Kui soodsa fixhinnaga ampreid jagub, pole ju vahet, kas paned hetkel kaevurite alla 10000, 100K või 1M. Teenid täpselt samamoodi proportsionaalselt ja sama teeksid ka krüptobörsil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2021 00:38:06 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kui soodsa fixhinnaga ampreid jagub, pole ju vahet, kas paned hetkel kaevurite alla 10000, 100K või 1M. Teenid täpselt samamoodi proportsionaalselt ja sama teeksid ka krüptobörsil.

Kuidas saab võrrelda krüptobörssi labidaga ?
Labidaga sa ei kaota enne, kui elektri hind ületab kaevatud toote omahinda. Seline finants nõuanne ei kõla vähemalt minu jaoks väga loogiliselt antud ajahetkel ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2021 00:54:20 vasta tsitaadiga

Mina 100k'ga võtaks mõne shitcoini ja mängiks range'i.
Näiteks SHIB. Eile oli näha, et tuleb brakeout, easy +20% paari tunniga.
Võtad 20k profitis välja ja ootad järgmist lainet kus win:loss ratio vähemalt 5:1'le ja teed uuesti icon_rolleyes.gif
Pole eriline raketi teadus.
Samas võid ka osta stabiilsemaid krüptosi, mis liiguvad hetkel siin +2-5% päevas. Ei tasu ahneks minna. 100k pealt 2% päevas on ikka väga hea teenistus. Löö see 2% päeva teenistus kuu peale kokku.. parimal juhul siis 2k*30=60k.
Kuid see eeldab ikka tehnilist analüüsi ka. Ning peab olema kindel stop loss strateegia ja sellele kindlaks jääma.

Võimendusega ei soovita proovida. Tundub ahvatlev, kuid võimalus kõigest ilma jääda ja väga kiiresti. Tean omast käest icon_biggrin.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2021 00:55:00 vasta tsitaadiga

Kõike saad võrrelda, lihtsalt seda 100K pole pointi eraldi välja tuua, kuna proportsionaalselt jääb kõik samaks. Kas tulevikus maksab rohkem krüpto või vanaraud, ei tea meist keegi ette. Ega keegi käsi krüptot ka mõõnaajal maha müüa. Kui pole laenu eest soetatud muidugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2021 01:19:53 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kõike saad võrrelda, lihtsalt seda 100K pole pointi eraldi välja tuua, kuna proportsionaalselt jääb kõik samaks. Kas tulevikus maksab rohkem krüpto või vanaraud, ei tea meist keegi ette. Ega keegi käsi krüptot ka mõõnaajal maha müüa. Kui pole laenu eest soetatud muidugi.

OUKEI, siin kohal peab vist veidi arvutustega kaasa minema.
Inveteerides 15-20K täna 720 mhs masinasse eeldades, et btc plekibki 0.5mil aastaks 2025, elektri hind robustselt 2.5k aastas oleks kokku 25-30K eest toasooja + GPU hind ka selleks hetkeks vähemalt 10x kõrgem, kui just ulmelise uue generatsiooni GPUga välja ei tulda vahepeal.
St tähendaks 470k profitit nelja aasta jooksul + 10 x 10K maksvad GPU-d selleks hetkeks. Kokku 570K profitit.
Soetades nüüd 4 aasta väljavaates 25-30K eest BTCd ja lootes 10x profitile jääb summa sellise arvutuskäigu juures juba selgelt alla kaevanduselt teenitavale profitile + toasoojale ...
Loomulikult ei tea me, mis juhtub 2022 aasta teises pooles üldse kaevamismaastikul, eeldatavasti võiks hakata RVN coini juba praegu soetama.

Aga ei pea seda juttu tõsiselt võtma, öised kalkulatsioonid on alati värvilised icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 01.12.2021 01:26:19 vasta tsitaadiga

Sa kaevandad kaartidega btc või miks see oluline on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2021 01:29:14 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Sa kaevandad kaartidega btc või miks see oluline on?

Me ei saa sinna parata, et BTC jääb pikaks ajaks kõikide müntide vaarvanaisaks, mille ümber hinnnad kujunevad.
Eelmisele arvutuskäigule lisaks, kui hinnad jääksid järgmise nelja aasta jooksul samasse suurusjärkku, ei teeniks "investeerimisega" midagi, labidas aga on end aastaga tasa teeninud, elik siis 100% profit. See on fakt, mille vastu ei saa täna keegi vaielda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2021 01:33:14 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Janis kirjutas:
Sa kaevandad kaartidega btc või miks see oluline on?

Me ei saa sinna parata, et BTC jääb pikaks ajaks kõikide müntide vaarvanaisaks, mille ümber hinnnad kujunevad.
Eelmisele arvutuskäigule lisaks, kui hinnad jääksid järgmise nelja aasta jooksul samasse suurusjärkku, ei teeniks "investeerimisega" midagi, labidas aga on end aastaga tasa teeninud, elik siis 100% profit. See on fakt, mille vastu ei saa täna keegi vaielda.


Fakt on see siis, kui aasta aja pärast on labidas end tagasi teeninud. Praegu on see vaid puhas spekulatsioon, et labidas end aastaga tagasi teenib. Võib-olla ei teeni üldse, võib-olla teenib 5 aastaga, võib-olla teenib 2 nädalaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2021 01:39:47 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:


Fakt on see siis, kui aasta aja pärast on labidas end tagasi teeninud. Praegu on see vaid puhas spekulatsioon, et labidas end aastaga tagasi teenib. Võib-olla ei teeni üldse, võib-olla teenib 5 aastaga, võib-olla teenib 2 nädalaga.

Su labidad pole endid juba aastaga plussi teeninud, rääkides faktidest ?
Et labidas miinusesse läheks, peaks BTC ca 6-7x kukkumise tegema täna ? Ei tundu just eriti tõenäoline, aga jah sul on õigus, see on ka spekulatsioon. Vähemalt on labidas alles vs FIAT investeeringuga ja tuba soe icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2021 01:48:09 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
yerba kirjutas:


Fakt on see siis, kui aasta aja pärast on labidas end tagasi teeninud. Praegu on see vaid puhas spekulatsioon, et labidas end aastaga tagasi teenib. Võib-olla ei teeni üldse, võib-olla teenib 5 aastaga, võib-olla teenib 2 nädalaga.

Su labidad pole endid juba aastaga plussi teeninud, rääkides faktidest ?
Et labidas miinusesse läheks, peaks BTC ca 6-7x kukkumise tegema täna ? Ei tundu just eriti tõenäoline, aga jah sul on õigus, see on ka spekulatsioon. Vähemalt on labidas alles vs FIAT investeeringuga ja tuba soe icon_wink.gif


Labidas meeldib mulle ka. Kuna, nagu kirjutasid, on tuba soe ja labidas alles. Igasuguse shitcoiniga on väga tõenäoliselt tuba külm ja mitte midagi pole ka rahalise poole pealt alles. 2016a oli ka ethereum paras shitcoin, aga kuna midagi muud tarka polnud ka kaevandada peale LTC ja Monero, siis sai paari aparaadiga eetrit suristatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ixidor
HV kasutaja
ixidor

liitunud: 06.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 11:50:06 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda miks vahest selline valge joon läbi Gmineri ekraani käib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2021 11:52:42 vasta tsitaadiga

ixidor, ei tea. Aga kui kaevandamist ei sega, las tema olla. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ixidor
HV kasutaja
ixidor

liitunud: 06.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 12:16:25 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
ixidor, ei tea. Aga kui kaevandamist ei sega, las tema olla. icon_smile.gif

Hetkel ei sega icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2021 12:25:53 vasta tsitaadiga

ixidor, mis imeasja Sa 3090ga üldse kaevandad?
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ixidor
HV kasutaja
ixidor

liitunud: 06.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 12:27:02 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
ixidor, mis imeasja Sa 3090ga üldse kaevandad?


Täna cortexit solos icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 13:48:38 vasta tsitaadiga

Otsin wifi power socketit mis jääks pärast voolukatkestust OFF režiimi, ehk peaksin teda ise manuaalselt ON peale lülitama. Oskab keegi mid õigesse suunda juhatada? icon_rolleyes.gif
Praegu on üks mis mäletab enda state-i ja paneb kõik kohe tööle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 13:56:24 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Otsin wifi power socketit mis jääks pärast voolukatkestust OFF režiimi, ehk peaksin teda ise manuaalselt ON peale lülitama. Oskab keegi mid õigesse suunda juhatada? icon_rolleyes.gif
Praegu on üks mis mäletab enda state-i ja paneb kõik kohe tööle.

https://www.oomipood.ee/product/sonoff_s26_tark_pistikupesa_wifi_uhenduvusega?q=sonoff
Saad valida kas power-up ON/OFF/Last State
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 14:03:34 vasta tsitaadiga

GertR kirjutas:
pyrex kirjutas:
Otsin wifi power socketit mis jääks pärast voolukatkestust OFF režiimi, ehk peaksin teda ise manuaalselt ON peale lülitama. Oskab keegi mid õigesse suunda juhatada? icon_rolleyes.gif
Praegu on üks mis mäletab enda state-i ja paneb kõik kohe tööle.

https://www.oomipood.ee/product/sonoff_s26_tark_pistikupesa_wifi_uhenduvusega?q=sonoff
Saad valida kas power-up ON/OFF/Last State


On sul see reaalselt kasutuses? Kodulehel uurides selgus, et uuem, s26R2 oskab seda.
Edit: Proovin. Huvitav kas see feature on seotud ewelink appiga või mitte.. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GertR
Kreisi kasutaja
GertR

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2021 14:19:37 vasta tsitaadiga

S20 oskab seda, S26R1 ja S26R2 samuti. Kui korra oled ewelink apiga ära konfinud siis jääb konf pistikupesa mällu. Võid wifi kinni keerata ning pistikupesa käitub nii nagu viimane info jäi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3s3t
HV vaatleja
r3s3t

liitunud: 28.05.2008




sõnum 04.12.2021 03:28:25 vasta tsitaadiga

Kuidas meie lakke lennanud elektri hind kaevandamist mõjutab?
Olen märganud, et okidokis on kaevuri komplekte tavapärasest rohkem müügis?
Kui eth läheb 2.0 proof of stake peale üle kas siis on veel mõtet kaevata?
Mul on fiks hinnaga pakett 0.06 kwh/h see peaks okei olema?

Tänan tähelepanu eest

_________________
komafriik ,,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2021 09:41:53 vasta tsitaadiga

Alates tänasest enam ei tasu icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 22:43:28 vasta tsitaadiga

0.06 fix hinnaga võid kaevanda edasi elu lõpuni ja lisaks veel nautida TASUTA sooja, mis tänaseks on ikka juba ulmehinnas. varsti võivad suuremad kaevandajad eestis hakata avama oma "soojahotelle" neile, kes enam kodus toasooja eest maksta ei jaksa ning on sunnitud kodust välja kolima.

see proof of skates ilmselt enne järgmise aasta lõppu nagunii ei tule, elektrihind aga teeb iga järgneva päevada muudkui uusi ja uskumatuid rekordeid. varsti peab vist hakkama mingeid oma liine vedama nende juurest, kellel on fix hinnaga paketid icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2021 22:45:37 vasta tsitaadiga

Wiltz, tõenäoliselt üks hetk lõpetatakse need fix hinnaga paketid elektrifirmade poolt ühepoolselt ära.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 22:52:00 vasta tsitaadiga

Sutter lubas, et vähemalt Eesti Energia oma lubatud kokkulepete kallale ei lähe:

https://jupiter.err.ee/1608407897/esimene-stuudio
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2021 22:53:47 vasta tsitaadiga

rex, väga hea. Siiani on kaks firmat läinud juba.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 23:12:24 vasta tsitaadiga

100% kindel, et lõpetatakse...kuid noh, seni kuni pole veel lõpetatud, võib igasuguseid plaane teha ja unistada icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 23:29:47 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et Irlantis olin viimased 9 aastat prepay süsteemis 23c per kw. Lülisin ennast paar kuud tagasi lepingusse ja 16c per kw.
Siin maal siukest jaburdust nagu innovaatiline market price veel ei eksisteeri.
Tööd tehakse ühte moodi, jõulud olid ka 5 aastat tagasi, kus rahvas tarbis oluliselt rohkem elektert kui täna ja ei olnud justkui nõudluse "suurenemist" ja tootmises puudujääke, mis pidid hinna viie kordistama. Ükski tuulik ega söekaevur ei raba tööd 5x rohkem selliste jaburate uudiste valguses !
Täna ei raatsi isegi keegi küsida, mida tutti teil seal toimub ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 23:33:40 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
rex, väga hea. Siiani on kaks firmat läinud juba.

Elektrum ja kes veel?

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.