|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
22.11.2021 21:07:50
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| OPollo kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Võid downgrade'i ka proovida, kui on saadaval. Asrock H81 Pro mul näiteks ei võtnud viimase graafilise UI-ga UEFI BIOS-iga kuuendat kaarti külge, lasin vanema koleda sinise BIOS'i peale ja kõik ok. |
Windoosaga uue kaardi lisamisel pead ootama kuni minutit isegi 3-4, sõltub rigi konfist, kuniks device manager detektib viimati lisatud kaardi.
Seejärel tuleb teha resa, et ka Afterburner kaardi "üles leiaks"
Ära võta isiklikult, kui sinu teemat ei puudutanud, mõnele ehk abiks esimese ehmatuse puhul  |
Windowsi all peab kaart kohe olemas olema device manageri all. Kui masina jaoks tundmatu, siis on tundmatu vidinaga tegu. Aga olemas olema ta peab. Kui pole, siis ei tule ka enam hiljem nö tühjast kohast.
AB jaoks piisab AB enda kinni panekust ja taas avamisest, masina restarti pole vaja teha. |
Võin sulle vabalt videona presenteerida, rigist 1 kaart välja, teine sisse ja kui kaua võtab aega kaardi tuvastamine.
Kas ta peab v mitte, ei oska kommenteerida. Win 10, SSD, Asrock H110 BTC Pro Motherboard, 16gbRam Device manager tuvastab kaardi ca 2-4 minuti jooksul, seda siis seitsmenda kaardina...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
22.11.2021 21:10:49
|
|
|
Ega sa neid kaarte nüüd käigu pealt sissevälja tõsta?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
22.11.2021 21:16:47
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Ega sa neid kaarte nüüd käigu pealt sissevälja tõsta? |
Loomulikult mitte.
Sama lugu on mulle veel 1 windoosa peal kaevav vend rääkinud. Mina räägin konkreetselt aga oma kogemustest. Algul ehmatas ära, et vigane kaart, nüüd olen harjunud sellega, kuna update käigus olen vahetanud rigis kaarte oma 10x kindlasti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
22.11.2021 21:44:53
|
|
|
Võin ka kinnitada, et osade emaplaatidega on nii. Gigabyte Z77 näiteks sellist asja ei teinud (kolm erinevat on läbi käinud) samal ajal kui Z87 näiteks tegi.
Kõige hullemad on mingid vanemad MSI emaplaadid olnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
22.11.2021 21:50:30
|
|
|
Lisan siia, et peale resa, kui kaarte enam ei vaheta, on kaardid kohe leitavad ja probleeme ei esine.
Vaid siis, kui lisad v vahetad kaarti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djmulder
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2004
|
23.11.2021 00:27:37
|
|
|
Loobusin. Iga BIOSe versiooniga jääb bootloopima. Kakkusin prose maha, mälud asetasin ringi. Patarei võtsin välja.
Raiskasin 3 tundi.
Tänan tähelepanu eest, sain juba teise plaadi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
23.11.2021 13:55:38
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Viilutaja kirjutas: |
Mis on hetkel kõige parem eth miner soft? Või mida keegi kasutab?
Kas on ka mõni selline mille peale Windows alarmi ei hakka andma?
Mõtlesin, et panen oma RTX2080 Superi ööseks kaevandama kui arvutit ei kasuta. |
Disable windows defender oma kaevanduskaustas ära ja asi vask.
2080 jaoks soovitaks gminerit. |
Panin eile siis kaevandama ja sain 45.36MH/s kanti (RTX2080S) ning 119W. See vast OK?
Kui ise samal ajal arvutit kasutan siis tiksub sinna 42MH/s kanti (pilt allpool).
Kuid mis need huvitavad peakid on, kus näitab et hasrate on vahepeal üle 65MH/s?
Spoiler 
Spoiler 
Kui samal ajal miner akent vaatasin siis seal oli ikka 45+ midagi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
23.11.2021 14:27:45
|
|
|
Sharede leidmine on juhusliku iseloomuga ja mõnes tunnis tuleb üle keskmise. Nagu näed siis kopeerib see kiirusjoon täpselt alumist share kogust, current vist ühe tunni keskmine ja average kuue tunni vms.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.11.2021 22:48:54
|
|
|
Ethash ~62Mh/s on 3060Ti puhul tavaline?
Palju päevas teeb ~?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
23.11.2021 23:46:16
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Ethash ~62Mh/s on 3060Ti puhul tavaline?
Palju päevas teeb ~? |
Jah, elekter maha arvestatud siis 3.64€ päevas praegusel minutil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
24.11.2021 00:03:38
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Ethash ~62Mh/s on 3060Ti puhul tavaline?
Palju päevas teeb ~? |
Non-LHR?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
24.11.2021 01:15:32
|
|
|
Viilutaja,
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metrika
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2008
|
30.11.2021 22:14:03
|
|
|
Küsiks asjatundjate arvamust, hetkel kaevurid olemas ja toimetavad ilusti. Kuid mis arvate kas hetkel oleks mõistlik panna veel suur summa kaevurite alla või osta puhtalt coini ja siis stakeda? Mõtlen siis tuleviku osas. Aitähh
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.11.2021 22:22:04
|
|
|
Tahad rikkaks saamise valemit? Pane kogu raha mille kaotusega juba ette oled arvestanud, kõige riskantsemasse varasse. Kumb suurem loto on, ei oskagi öelda. 100x võimendusega kauplemine peaks kõige kiiremini sihile viima.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
30.11.2021 22:26:54
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Tahad rikkaks saamise valemit? Pane kogu raha mille kaotusega juba ette oled arvestanud, kõige riskantsemasse varasse. Kumb suurem loto on, ei oskagi öelda. 100x võimendusega kauplemine peaks kõige kiiremini sihile viima. |
Mina ostangi odavaid ja tundmatuid coine. Suht lotopileti rahaeest ja suhtumine on ka selline, et võtan seda kui lotopiletit.
Viimati ostsin mingit Polygon coini ja see on kenasti tõusnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
metrika
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2008
|
30.11.2021 22:29:16
|
|
|
| Ei aja rikkust taga vaid pigem, et kas on hetkel mõistlik 100k kaevuri alla panna pikemas perspektiivis?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
30.11.2021 22:30:42
|
|
|
Ma paneks midagi stakema sellise summaga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
30.11.2021 22:55:46
|
|
|
| metrika kirjutas: |
| Ei aja rikkust taga vaid pigem, et kas on hetkel mõistlik 100k kaevuri alla panna pikemas perspektiivis? |
Labidas toodab alati, vahest rohkem, vahest vähem. Hetkel toodab OMA kulud tasa 8-12 kuuga. Labida saab hiljem ka maha müüa.
50% lossi müüd sa aga kellele maha, kui peaks juhtuma ? Labidas teenib ennast ikka tasa siis 2 x pikema ajaga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
30.11.2021 23:12:27
|
|
|
| metrika kirjutas: |
| Ei aja rikkust taga vaid pigem, et kas on hetkel mõistlik 100k kaevuri alla panna pikemas perspektiivis? |
100k-ga suurt midagi ei saa, aga kui huvi on, võid kirjutada ja ehk saame kaubale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
30.11.2021 23:13:48
|
|
|
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
01.12.2021 00:08:57
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| metrika kirjutas: |
| Ei aja rikkust taga vaid pigem, et kas on hetkel mõistlik 100k kaevuri alla panna pikemas perspektiivis? |
100k-ga suurt midagi ei saa, aga kui huvi on, võid kirjutada ja ehk saame kaubale. |
Kui 8-12 kuuga kaevur ennast tasa teenib, on see juba 100% profit ?
"100K eest palju ei saa" - Sõltub kui suurelt unistada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
01.12.2021 00:29:30
|
|
|
| Kui soodsa fixhinnaga ampreid jagub, pole ju vahet, kas paned hetkel kaevurite alla 10000, 100K või 1M. Teenid täpselt samamoodi proportsionaalselt ja sama teeksid ka krüptobörsil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
01.12.2021 00:38:06
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Kui soodsa fixhinnaga ampreid jagub, pole ju vahet, kas paned hetkel kaevurite alla 10000, 100K või 1M. Teenid täpselt samamoodi proportsionaalselt ja sama teeksid ka krüptobörsil. |
Kuidas saab võrrelda krüptobörssi labidaga ?
Labidaga sa ei kaota enne, kui elektri hind ületab kaevatud toote omahinda. Seline finants nõuanne ei kõla vähemalt minu jaoks väga loogiliselt antud ajahetkel ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
01.12.2021 00:54:20
|
|
|
Mina 100k'ga võtaks mõne shitcoini ja mängiks range'i.
Näiteks SHIB. Eile oli näha, et tuleb brakeout, easy +20% paari tunniga.
Võtad 20k profitis välja ja ootad järgmist lainet kus win:loss ratio vähemalt 5:1'le ja teed uuesti
Pole eriline raketi teadus.
Samas võid ka osta stabiilsemaid krüptosi, mis liiguvad hetkel siin +2-5% päevas. Ei tasu ahneks minna. 100k pealt 2% päevas on ikka väga hea teenistus. Löö see 2% päeva teenistus kuu peale kokku.. parimal juhul siis 2k*30=60k.
Kuid see eeldab ikka tehnilist analüüsi ka. Ning peab olema kindel stop loss strateegia ja sellele kindlaks jääma.
Võimendusega ei soovita proovida. Tundub ahvatlev, kuid võimalus kõigest ilma jääda ja väga kiiresti. Tean omast käest
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
01.12.2021 00:55:00
|
|
|
| Kõike saad võrrelda, lihtsalt seda 100K pole pointi eraldi välja tuua, kuna proportsionaalselt jääb kõik samaks. Kas tulevikus maksab rohkem krüpto või vanaraud, ei tea meist keegi ette. Ega keegi käsi krüptot ka mõõnaajal maha müüa. Kui pole laenu eest soetatud muidugi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
01.12.2021 01:19:53
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Kõike saad võrrelda, lihtsalt seda 100K pole pointi eraldi välja tuua, kuna proportsionaalselt jääb kõik samaks. Kas tulevikus maksab rohkem krüpto või vanaraud, ei tea meist keegi ette. Ega keegi käsi krüptot ka mõõnaajal maha müüa. Kui pole laenu eest soetatud muidugi. |
OUKEI, siin kohal peab vist veidi arvutustega kaasa minema.
Inveteerides 15-20K täna 720 mhs masinasse eeldades, et btc plekibki 0.5mil aastaks 2025, elektri hind robustselt 2.5k aastas oleks kokku 25-30K eest toasooja + GPU hind ka selleks hetkeks vähemalt 10x kõrgem, kui just ulmelise uue generatsiooni GPUga välja ei tulda vahepeal.
St tähendaks 470k profitit nelja aasta jooksul + 10 x 10K maksvad GPU-d selleks hetkeks. Kokku 570K profitit.
Soetades nüüd 4 aasta väljavaates 25-30K eest BTCd ja lootes 10x profitile jääb summa sellise arvutuskäigu juures juba selgelt alla kaevanduselt teenitavale profitile + toasoojale ...
Loomulikult ei tea me, mis juhtub 2022 aasta teises pooles üldse kaevamismaastikul, eeldatavasti võiks hakata RVN coini juba praegu soetama.
Aga ei pea seda juttu tõsiselt võtma, öised kalkulatsioonid on alati värvilised
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
01.12.2021 01:26:19
|
|
|
| Sa kaevandad kaartidega btc või miks see oluline on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
01.12.2021 01:29:14
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Sa kaevandad kaartidega btc või miks see oluline on? |
Me ei saa sinna parata, et BTC jääb pikaks ajaks kõikide müntide vaarvanaisaks, mille ümber hinnnad kujunevad.
Eelmisele arvutuskäigule lisaks, kui hinnad jääksid järgmise nelja aasta jooksul samasse suurusjärkku, ei teeniks "investeerimisega" midagi, labidas aga on end aastaga tasa teeninud, elik siis 100% profit. See on fakt, mille vastu ei saa täna keegi vaielda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
01.12.2021 01:33:14
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
| Sa kaevandad kaartidega btc või miks see oluline on? |
Me ei saa sinna parata, et BTC jääb pikaks ajaks kõikide müntide vaarvanaisaks, mille ümber hinnnad kujunevad.
Eelmisele arvutuskäigule lisaks, kui hinnad jääksid järgmise nelja aasta jooksul samasse suurusjärkku, ei teeniks "investeerimisega" midagi, labidas aga on end aastaga tasa teeninud, elik siis 100% profit. See on fakt, mille vastu ei saa täna keegi vaielda. |
Fakt on see siis, kui aasta aja pärast on labidas end tagasi teeninud. Praegu on see vaid puhas spekulatsioon, et labidas end aastaga tagasi teenib. Võib-olla ei teeni üldse, võib-olla teenib 5 aastaga, võib-olla teenib 2 nädalaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
01.12.2021 01:39:47
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Fakt on see siis, kui aasta aja pärast on labidas end tagasi teeninud. Praegu on see vaid puhas spekulatsioon, et labidas end aastaga tagasi teenib. Võib-olla ei teeni üldse, võib-olla teenib 5 aastaga, võib-olla teenib 2 nädalaga. |
Su labidad pole endid juba aastaga plussi teeninud, rääkides faktidest ?
Et labidas miinusesse läheks, peaks BTC ca 6-7x kukkumise tegema täna ? Ei tundu just eriti tõenäoline, aga jah sul on õigus, see on ka spekulatsioon. Vähemalt on labidas alles vs FIAT investeeringuga ja tuba soe
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
01.12.2021 01:48:09
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Fakt on see siis, kui aasta aja pärast on labidas end tagasi teeninud. Praegu on see vaid puhas spekulatsioon, et labidas end aastaga tagasi teenib. Võib-olla ei teeni üldse, võib-olla teenib 5 aastaga, võib-olla teenib 2 nädalaga. |
Su labidad pole endid juba aastaga plussi teeninud, rääkides faktidest ?
Et labidas miinusesse läheks, peaks BTC ca 6-7x kukkumise tegema täna ? Ei tundu just eriti tõenäoline, aga jah sul on õigus, see on ka spekulatsioon. Vähemalt on labidas alles vs FIAT investeeringuga ja tuba soe  |
Labidas meeldib mulle ka. Kuna, nagu kirjutasid, on tuba soe ja labidas alles. Igasuguse shitcoiniga on väga tõenäoliselt tuba külm ja mitte midagi pole ka rahalise poole pealt alles. 2016a oli ka ethereum paras shitcoin, aga kuna midagi muud tarka polnud ka kaevandada peale LTC ja Monero, siis sai paari aparaadiga eetrit suristatud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ixidor
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2011
|
03.12.2021 11:50:06
|
|
|
| Kas keegi oskab öelda miks vahest selline valge joon läbi Gmineri ekraani käib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
03.12.2021 11:52:42
|
|
|
ixidor, ei tea. Aga kui kaevandamist ei sega, las tema olla.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
ixidor
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2011
|
03.12.2021 12:16:25
|
|
|
| yerba kirjutas: |
ixidor, ei tea. Aga kui kaevandamist ei sega, las tema olla.  |
Hetkel ei sega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
03.12.2021 12:25:53
|
|
|
ixidor, mis imeasja Sa 3090ga üldse kaevandad?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
ixidor
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2011
|
03.12.2021 12:27:02
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| ixidor, mis imeasja Sa 3090ga üldse kaevandad? |
Täna cortexit solos
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
03.12.2021 13:48:38
|
|
|
Otsin wifi power socketit mis jääks pärast voolukatkestust OFF režiimi, ehk peaksin teda ise manuaalselt ON peale lülitama. Oskab keegi mid õigesse suunda juhatada?
Praegu on üks mis mäletab enda state-i ja paneb kõik kohe tööle.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GertR
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
03.12.2021 14:03:34
|
|
|
On sul see reaalselt kasutuses? Kodulehel uurides selgus, et uuem, s26R2 oskab seda.
Edit: Proovin. Huvitav kas see feature on seotud ewelink appiga või mitte..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
GertR
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2003
|
03.12.2021 14:19:37
|
|
|
| S20 oskab seda, S26R1 ja S26R2 samuti. Kui korra oled ewelink apiga ära konfinud siis jääb konf pistikupesa mällu. Võid wifi kinni keerata ning pistikupesa käitub nii nagu viimane info jäi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
r3s3t
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2008
|
04.12.2021 03:28:25
|
|
|
Kuidas meie lakke lennanud elektri hind kaevandamist mõjutab?
Olen märganud, et okidokis on kaevuri komplekte tavapärasest rohkem müügis?
Kui eth läheb 2.0 proof of stake peale üle kas siis on veel mõtet kaevata?
Mul on fiks hinnaga pakett 0.06 kwh/h see peaks okei olema?
Tänan tähelepanu eest
_________________ komafriik ,, |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
04.12.2021 09:41:53
|
|
|
Alates tänasest enam ei tasu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
06.12.2021 22:43:28
|
|
|
0.06 fix hinnaga võid kaevanda edasi elu lõpuni ja lisaks veel nautida TASUTA sooja, mis tänaseks on ikka juba ulmehinnas. varsti võivad suuremad kaevandajad eestis hakata avama oma "soojahotelle" neile, kes enam kodus toasooja eest maksta ei jaksa ning on sunnitud kodust välja kolima.
see proof of skates ilmselt enne järgmise aasta lõppu nagunii ei tule, elektrihind aga teeb iga järgneva päevada muudkui uusi ja uskumatuid rekordeid. varsti peab vist hakkama mingeid oma liine vedama nende juurest, kellel on fix hinnaga paketid
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
06.12.2021 22:45:37
|
|
|
Wiltz, tõenäoliselt üks hetk lõpetatakse need fix hinnaga paketid elektrifirmade poolt ühepoolselt ära.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
06.12.2021 22:53:47
|
|
|
rex, väga hea. Siiani on kaks firmat läinud juba.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
06.12.2021 23:12:24
|
|
|
100% kindel, et lõpetatakse...kuid noh, seni kuni pole veel lõpetatud, võib igasuguseid plaane teha ja unistada
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
06.12.2021 23:29:47
|
|
|
Mõtlesin, et Irlantis olin viimased 9 aastat prepay süsteemis 23c per kw. Lülisin ennast paar kuud tagasi lepingusse ja 16c per kw.
Siin maal siukest jaburdust nagu innovaatiline market price veel ei eksisteeri.
Tööd tehakse ühte moodi, jõulud olid ka 5 aastat tagasi, kus rahvas tarbis oluliselt rohkem elektert kui täna ja ei olnud justkui nõudluse "suurenemist" ja tootmises puudujääke, mis pidid hinna viie kordistama. Ükski tuulik ega söekaevur ei raba tööd 5x rohkem selliste jaburate uudiste valguses !
Täna ei raatsi isegi keegi küsida, mida tutti teil seal toimub ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
06.12.2021 23:33:40
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| rex, väga hea. Siiani on kaks firmat läinud juba. |
Elektrum ja kes veel?
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|