|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
11.08.2021 09:36:19
|
|
|
| kris kirjutas: |
S21 Ultra ja probleem läbi Android Auto helistamise - jõuga valib ise telefoni mikrofoni ja kuulari. Kui lülitad auto ekraanilt ümber siis viskab kohe tagasi telefoni peale Ei oska nagu midagi seadistada ka ... kas teil töötb korralikult? |
2018 Octaviaga töötab korralikult. Android Auto uuendatud Play Store kaudu viimasele versioonile ikka?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
11.08.2021 09:58:10
|
|
|
| Autoks on Mazda. AA versioon on uusim, kontrollisin. Teised Samsungid (S20 ja vanemad) töötavad korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
11.08.2021 11:07:03
|
|
|
| kris, Bluetooth on telefonis aktiveeritud? Kas handsfree (bluetooth auto ja telefoni vahel, ilma android autota) töötab ilusti? Kas Android Auto tahab sul kaablit või on juhmevaba?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
11.08.2021 13:02:32
|
|
|
Tänud vihje eest kontrollida BT auto ja telefoni vahel - ei töötanud samuti. Küll aga sain nüüd telefoni käes hoides (AndroidAuto ühenduse jaoks on mul spetsiaalselt lühike kaabel, et sõidu ajal näppida ei saaks ) aru kus on probleem - Huawei Watch, mida kasutan kõnede vastuvõtmisel käed-vaba seadmena. Kui eemaldasin Huawei BT profiilist kõnede haldamise läks asi korda.
Nüüd jääb alles ainult küsimus, kuidas S20't kasutades mõlemad korraga töötasid - nii AA kui Huawei kell ... Telefoni BT on mingi nipiga alati suurima prioriteediga - nii kui auto sisse lülitada katkevad kõik teised ühendused ära ning telefon ühendub autoga. Aga millegipärast juhtmega Android Auto režiimis on kella prioriteet kõrgem ja heli ühendub kellaga ...
| heikis kirjutas: |
| kris, Bluetooth on telefonis aktiveeritud? Kas handsfree (bluetooth auto ja telefoni vahel, ilma android autota) töötab ilusti? Kas Android Auto tahab sul kaablit või on juhmevaba? |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morik
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
11.08.2021 15:13:41
|
|
|
| kris kirjutas: |
Tänud vihje eest kontrollida BT auto ja telefoni vahel - ei töötanud samuti. Küll aga sain nüüd telefoni käes hoides (AndroidAuto ühenduse jaoks on mul spetsiaalselt lühike kaabel, et sõidu ajal näppida ei saaks ) aru kus on probleem - Huawei Watch, mida kasutan kõnede vastuvõtmisel käed-vaba seadmena. Kui eemaldasin Huawei BT profiilist kõnede haldamise läks asi korda.
Nüüd jääb alles ainult küsimus, kuidas S20't kasutades mõlemad korraga töötasid - nii AA kui Huawei kell ... Telefoni BT on mingi nipiga alati suurima prioriteediga - nii kui auto sisse lülitada katkevad kõik teised ühendused ära ning telefon ühendub autoga. Aga millegipärast juhtmega Android Auto režiimis on kella prioriteet kõrgem ja heli ühendub kellaga ...
|
Mul oli täpselt sama probleem AA-ga nii Note20 ultraga,kui ka S21 ultraga, Note 10-ga oli kõik korras. Ma olin kindel ,et see on Skoda uue multimeedia süsteemi kiiks. Autos kõnet vastu võttes, pidin alati tagasi helistama.
Kui ma lõpuks tuvastasin ,et see on Huawei kella kiiks, siis läksin poodi ja ostsin Samsa kella ning kogu mure on unustatud.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
11.08.2021 22:04:39
|
|
|
Eks sama marki asjad ühilduvadki paremini
Aga muidu tõsiselt. Vähem nutiplutisi ja korras
Autoraadiot pole mitu kuud sisse lülitand, käel on seieritega kell ja telefon autos kõlari peal hoidikus kui vaja rääkida kellegagi.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.08.2021 22:23:27
|
|
|
| Vanadus.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
26.08.2021 18:39:38
|
|
|
Sai aidatud emal S8+ pealt Flip 3 peale kolida. Peab ütlema, et ülimõnus on ikka flip telefon. Väga kompaktne ja vajadusel piisavalt suur ekraan.
Järgmine telefon tuleb endale ka kindlalt kokku volditav.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.08.2021 20:07:48
|
|
|
"Rikas ema, vaene ema"
Aga turguta pigem seda teemat, just mõtlesin mingi päev, et keegi pole uutest volditavatest väga kogemusi jaganud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=774644 (keegi võiks selle nime ehk "Samsung Flip/Fold" üldiseks muuta)
Et mis kevadeks ekraanist järele jäänud on jms.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
31.08.2021 22:31:22
|
|
|
S21-le turvaparanduste update saadaval.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
31.08.2021 22:34:12
|
|
|
| Ui3.1.1 uuendus. 900+ mb
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
03.09.2021 13:44:28
|
|
|
Kas kui telefonis on esim, siis teine osapool kellel volte sees ei saa helistada esimesele kuna tal esim? Teine osapool võtab volte välja siis saab helistada ilusti esimi peale.
Praegu selline jama. kellelgi teisel pole sellist probleemi tekkinud?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
06.09.2021 08:37:11
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Kas kui telefonis on esim, siis teine osapool kellel volte sees ei saa helistada esimesele kuna tal esim? Teine osapool võtab volte välja siis saab helistada ilusti esimi peale.
Praegu selline jama. kellelgi teisel pole sellist probleemi tekkinud? |
Aga see teine osapool, kui volte sees, kas mujale saab helistada (st ainult esim tegelasega on probleem)?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
06.09.2021 08:49:09
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
Kas kui telefonis on esim, siis teine osapool kellel volte sees ei saa helistada esimesele kuna tal esim? Teine osapool võtab volte välja siis saab helistada ilusti esimi peale.
Praegu selline jama. kellelgi teisel pole sellist probleemi tekkinud? |
Aga see teine osapool, kui volte sees, kas mujale saab helistada (st ainult esim tegelasega on probleem)? |
Jap. S21+ ja Flip3 vahel probleemid. Teistel kõik ok. Aga tundub, et see Elisa multisim teema paras jama. Nüüd välismaal esim värk vapsee üldse ei tööta normaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
25.09.2021 15:53:59
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Sai aidatud emal S8+ pealt Flip 3 peale kolida. Peab ütlema, et ülimõnus on ikka flip telefon. Väga kompaktne ja vajadusel piisavalt suur ekraan.
Järgmine telefon tuleb endale ka kindlalt kokku volditav. |
Naisel oli ka OP7T pealt Flip3 üleminek, siiani on väga rahul.
Mõnusalt kompaktne on küll kui kuskile taskusse või käekotti torgata.
Endal praegu töö kaudu Fold3, lahti voltides on ikka korralik tahvel, töövahendiks igati omal kohal.
Ei viitsi eraldi teemat nende kohta luua, aga kui kellelgi on küsimusi, võin julgelt muljeid jagada nii Fold3 kui Flip3 osas.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.09.2021 19:53:47
|
|
|
Ei pea looma, sobib vast hetkel kõigile Samsa volditavatele:
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
25.10.2021 22:48:11
|
|
|
Soovitage kohta kus olete S21 ekraani vahetanud? Suvel läks enda oma õnnetult rattaga sõites katki, võtan hoogu, et asi taas korda teha.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
26.10.2021 13:27:29
|
|
|
| TT kirjutas: |
| Soovitage kohta kus olete S21 ekraani vahetanud? Suvel läks enda oma õnnetult rattaga sõites katki, võtan hoogu, et asi taas korda teha. |
Ei ole küll ekraani vahetanud, kuid S20FE tagakaas sai vahetatud nende juures:
https://www.fonum.ee/ (mina käisin Kristiine keskuse omas)
Põhilised S seeria ja õuna jupid peaks neil originaalid kohal olema ning tehakse sisuliselt ootetööna (tasub muidugi enne kohaleminekut üle helistada kas konkreetse seadme vajalik jupp on kohal ja kuidas neil tööjärg on).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
26.10.2021 15:50:03
|
|
|
Suur tänu! Uurin nende käest.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.10.2021 16:11:48
|
|
|
| S21U ja käisin android 12 betad läbi. Viimane on beta3. Aga täna lasin A11 peale tagasi. On häid asju tulemas, aga aku ei olnud betaga ikka see mis võiks olla. Lisaks nipetnäpet vead jne.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
26.10.2021 16:38:16
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| S21U ja käisin android 12 betad läbi. Viimane on beta3. Aga täna lasin A11 peale tagasi. On häid asju tulemas, aga aku ei olnud betaga ikka see mis võiks olla. Lisaks nipetnäpet vead jne. |
on ka lootust et enne uut aastat saame stable Android 12?
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.10.2021 20:26:14
|
|
|
| GoGGy, dets peaks tulema ikka jah
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.11.2021 23:26:15
|
|
|
| Tuli välja jah täna osades riikides. Lasin ka peale (sideload).
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.11.2021 10:45:35
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Tuli välja jah täna osades riikides. Lasin ka peale (sideload). |
Kas varasemalt räägitud võimalus määrata laadimispiirang protsentides on olemas? (a la piirata 85% peale laadimine)
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.11.2021 11:13:22
|
|
|
| Draqula, on täitsa olemas jah aku sätete all.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.11.2021 11:25:24
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Draqula, on täitsa olemas jah aku sätete all. |
Väga hea. Loodan, et S10+ saab siis ka millalgi.
Hea meelega hoiaks telefoni juhtmeta laadija peal tööl laual, kuid kogu aeg 100% peal akut küpsetada ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
18.11.2021 11:58:53
|
|
|
| Ui4 väljas meile
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
18.11.2021 13:22:57
|
|
|
S21U käes ka 2670.68mb
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
18.11.2021 14:47:08
|
|
|
| Kinnitan, täitsa olemas s21u peale see uuendus.
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
18.11.2021 15:44:11
|
|
|
Airpods Prod on vait peale uuendust .BT alt näitab et on ühendatud aga heli läbi ei tule. Kui panna kohendatud heli testi tegema siis ütleb et klappe ei ole ühendatud ...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.11.2021 16:42:49
|
|
|
| Lahutamisel ja uuesti paaritamisel sama?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
18.11.2021 17:31:04
|
|
|
| kris kirjutas: |
Airpods Prod on vait peale uuendust .BT alt näitab et on ühendatud aga heli läbi ei tule. Kui panna kohendatud heli testi tegema siis ütleb et klappe ei ole ühendatud ...  |
minul kõik toimib
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
18.11.2021 22:14:00
|
|
|
Paar korda telefonile restart ning klapid hakkasid tööle … aga nüüd järgmine kala - Swedi äpis viipemakse välja lülitatud ning sisselülimisel annab veateate:”Viipemaksete aktiveerimisel tekkis viga.” …
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
18.11.2021 23:36:59
|
|
|
| kris kirjutas: |
Paar korda telefonile restart ning klapid hakkasid tööle … aga nüüd järgmine kala - Swedi äpis viipemakse välja lülitatud ning sisselülimisel annab veateate:”Viipemaksete aktiveerimisel tekkis viga.” …  |
Endal vaatasin et oli ka väljas aga lülitasi sisse ning veateadet ei olnud
E:
Teil gmaili äpp toimib kenasti?
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.11.2021 23:47:00
|
|
|
Gmail toimetab ilusti jah.
S20 ajast mäletan, et sai seda servapaneeli nö tõmbamise riba ka muuta. Laiemaks ja värvi muuta. S21U peal nüüd ei suuda mitte kuskilt selle sätteid leida. Oskab keegi juhtada õigesse kohta?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.11.2021 01:14:33
|
|
|
| Kaotavad vast selle varsti üldse ära koos kumerusega.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
19.11.2021 01:18:30
|
|
|
| niih, swedi viibe on okei, gmaili äpp.. seal miskit toimub, kas ei lae meile ära või kui enda kaustade vahel askeldada siis viskab tuimalt avaekraanile.
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
19.11.2021 10:52:48
|
|
|
Swedi viipemaksed sain uuesti sisse lülitada, kui olin äpi maha ja uuesti peale pannud. Vahemälu tühjendamine ei aidanud, kõikide andmete kustutamist ei proovinud.
Nüüd avastasin et Fitlapi äpp on kadunud . Uuesti installides annab veateate - Rakendust ei saa installida. Proovige uuesti bla bla bla ... Kas ka 12-ga seotud või lihtsalt kokkusattumus?
Gmailis mingeid probleeme ei ole täheldanud - meilid liiguvad, saab kaustade vahel navigeerida jne.
Telefoni otsingusse kirjutad Servapaneelid. Natuke on edasine eksitav, kuna tundub et valikus on Servapaneeli sisse/välja lülitamine aga teksti peal klikkides avanevad lisavalikud .
| olafsand kirjutas: |
| S20 ajast mäletan, et sai seda servapaneeli nö tõmbamise riba ka muuta. Laiemaks ja värvi muuta. S21U peal nüüd ei suuda mitte kuskilt selle sätteid leida. Oskab keegi juhtada õigesse kohta? |
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.11.2021 11:01:00
|
|
|
| kris, ole sa siiralt tänatud! Ma lähenesin üldse mujalt ehk otse servapaneeli sätetes jne.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
19.11.2021 13:17:10
|
|
|
| RKsilver kirjutas: |
| niih, swedi viibe on okei, gmaili äpp.. seal miskit toimub, kas ei lae meile ära või kui enda kaustade vahel askeldada siis viskab tuimalt avaekraanile. |
gmailiga oli sama, paar korda oli eile ka veateade ees - äpp on sulgenud ennast, ava uuesti. tegin hommikul vahemälu tühjenduse ja uninstallisin gmaili äppi uuendused. Pärast marketis uuendasin gmaili ära ja nüüd tundub korras
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
19.11.2021 13:28:58
|
|
|
| Kas keski on S10+ pealt S21 peale kolinud ja oskab muljeid jagada? Märkasin enda S10+ puhul kerget degradatsiooni fotode osas võrdluses naise sama S10+ga, kuidagi udusemad jäävad - võibolla on kukkumised/spordi ajal tagataskus vettimine oma töö teinud või kes teab. Aku ka pole enam nii eeskujulik kui alguses. Telia ja Samsung pakuvad mõlemad praegu S21 ostes 320-340€ tagasiostu väärtuseks (telo 170 + vana uueks 150-170) ja seetõttu tekkis kerge ahvatlus. Samas on tunne, et see S21 ei ole ei kaamera ega ka muude sekstioonide poolest kuskilt otsast edasiminek. Korralik dilemma, et kas kasutada rõõmsalt edasi või minna pakkumise õnge. Tehniliselt on S10 siiani eeskujulikult toiminud (v.a. eespool toodud kõrvalnähud).
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
19.11.2021 13:45:44
|
|
|
| Ei ole ühtegi probleemi ühegi äpiga. Peale uuendust bootisin recoverisse ja tegin delete cache. Kõik.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
19.11.2021 15:07:40
|
|
|
| MRTO, ma tegin ka selle kohe ära peale uuendust ja 0 probleemi äppidega. See on alati soovituslik ära teha peale uuendust, isegi kui androidi versioon ei muutu.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
19.11.2021 16:29:42
|
|
|
Mis meetodiga muidu recoverisse lähete? Klahvide kaudu või kasutate SDK toolkit? Näppisin huvipärast nuppude kaudu aga ei õnnestunud ...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
19.11.2021 17:15:28
|
|
|
| kris kirjutas: |
Mis meetodiga muidu recoverisse lähete? Klahvide kaudu või kasutate SDK toolkit? Näppisin huvipärast nuppude kaudu aga ei õnnestunud ...  |
juhtmega arvuti küljes läheb ilma ei
https://youtu.be/7WuwUx5N3ZQ
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
20.11.2021 01:20:18
|
|
|
| ma olen läinud nii ,et dev alt usb-debugging ON, siis adb arvutisse ja sealt käsuga: adb reboot recovery
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002

|
20.11.2021 01:46:22
|
|
|
| Puuriit kirjutas: |
| Kas keski on S10+ pealt S21 peale kolinud ja oskab muljeid jagada? Märkasin enda S10+ puhul kerget degradatsiooni fotode osas võrdluses naise sama S10+ga, kuidagi udusemad jäävad - võibolla on kukkumised/spordi ajal tagataskus vettimine oma töö teinud või kes teab. Aku ka pole enam nii eeskujulik kui alguses. Telia ja Samsung pakuvad mõlemad praegu S21 ostes 320-340€ tagasiostu väärtuseks (telo 170 + vana uueks 150-170) ja seetõttu tekkis kerge ahvatlus. Samas on tunne, et see S21 ei ole ei kaamera ega ka muude sekstioonide poolest kuskilt otsast edasiminek. Korralik dilemma, et kas kasutada rõõmsalt edasi või minna pakkumise õnge. Tehniliselt on S10 siiani eeskujulikult toiminud (v.a. eespool toodud kõrvalnähud). |
Proovi GCam'i.
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
25.11.2021 12:59:53
|
|
|
Mitu päeva kasutand ui4 nüüd ja kõik tlötab aga kurat no hakib. Ei ole üldse nii sujuv kui varem. 2-4 suuremat äppi lahti ja nende vahel vaja pidevalt vahetada siis no nagu poole aeglasem oleks telefon nüüd
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.11.2021 13:09:36
|
|
|
| Annavad mõista, et hakka paari kuu pärast tuleva S22 jaoks raha kõrvale panema.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|