Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S21 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 09:36:19 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
S21 Ultra ja probleem läbi Android Auto helistamise - jõuga valib ise telefoni mikrofoni ja kuulari. Kui lülitad auto ekraanilt ümber siis viskab kohe tagasi telefoni peale icon_evil.gif Ei oska nagu midagi seadistada ka ... kas teil töötb korralikult?


2018 Octaviaga töötab korralikult. Android Auto uuendatud Play Store kaudu viimasele versioonile ikka?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 09:58:10 vasta tsitaadiga

Autoks on Mazda. AA versioon on uusim, kontrollisin. Teised Samsungid (S20 ja vanemad) töötavad korralikult.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 11:07:03 vasta tsitaadiga

kris, Bluetooth on telefonis aktiveeritud? Kas handsfree (bluetooth auto ja telefoni vahel, ilma android autota) töötab ilusti? Kas Android Auto tahab sul kaablit või on juhmevaba?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 13:02:32 vasta tsitaadiga

Tänud vihje eest kontrollida BT auto ja telefoni vahel - ei töötanud samuti. Küll aga sain nüüd telefoni käes hoides (AndroidAuto ühenduse jaoks on mul spetsiaalselt lühike kaabel, et sõidu ajal näppida ei saaks icon_smile.gif) aru kus on probleem - Huawei Watch, mida kasutan kõnede vastuvõtmisel käed-vaba seadmena. Kui eemaldasin Huawei BT profiilist kõnede haldamise läks asi korda.
Nüüd jääb alles ainult küsimus, kuidas S20't kasutades mõlemad korraga töötasid - nii AA kui Huawei kell ... Telefoni BT on mingi nipiga alati suurima prioriteediga - nii kui auto sisse lülitada katkevad kõik teised ühendused ära ning telefon ühendub autoga. Aga millegipärast juhtmega Android Auto režiimis on kella prioriteet kõrgem ja heli ühendub kellaga ...

heikis kirjutas:
kris, Bluetooth on telefonis aktiveeritud? Kas handsfree (bluetooth auto ja telefoni vahel, ilma android autota) töötab ilusti? Kas Android Auto tahab sul kaablit või on juhmevaba?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morik
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 15:13:41 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Tänud vihje eest kontrollida BT auto ja telefoni vahel - ei töötanud samuti. Küll aga sain nüüd telefoni käes hoides (AndroidAuto ühenduse jaoks on mul spetsiaalselt lühike kaabel, et sõidu ajal näppida ei saaks icon_smile.gif) aru kus on probleem - Huawei Watch, mida kasutan kõnede vastuvõtmisel käed-vaba seadmena. Kui eemaldasin Huawei BT profiilist kõnede haldamise läks asi korda.
Nüüd jääb alles ainult küsimus, kuidas S20't kasutades mõlemad korraga töötasid - nii AA kui Huawei kell ... Telefoni BT on mingi nipiga alati suurima prioriteediga - nii kui auto sisse lülitada katkevad kõik teised ühendused ära ning telefon ühendub autoga. Aga millegipärast juhtmega Android Auto režiimis on kella prioriteet kõrgem ja heli ühendub kellaga ...


Mul oli täpselt sama probleem AA-ga nii Note20 ultraga,kui ka S21 ultraga, Note 10-ga oli kõik korras. Ma olin kindel ,et see on Skoda uue multimeedia süsteemi kiiks. Autos kõnet vastu võttes, pidin alati tagasi helistama. icon_confused.gif
Kui ma lõpuks tuvastasin ,et see on Huawei kella kiiks, siis läksin poodi ja ostsin Samsa kella ning kogu mure on unustatud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.08.2021 22:04:39 vasta tsitaadiga

Eks sama marki asjad ühilduvadki paremini
Aga muidu tõsiselt. Vähem nutiplutisi ja korras icon_smile.gif
Autoraadiot pole mitu kuud sisse lülitand, käel on seieritega kell ja telefon autos kõlari peal hoidikus kui vaja rääkida kellegagi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2021 22:23:27 vasta tsitaadiga

Vanadus.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2021 18:39:38 vasta tsitaadiga

Sai aidatud emal S8+ pealt Flip 3 peale kolida. Peab ütlema, et ülimõnus on ikka flip telefon. Väga kompaktne ja vajadusel piisavalt suur ekraan. thumbs_up.gif
Järgmine telefon tuleb endale ka kindlalt kokku volditav.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2021 20:07:48 vasta tsitaadiga

"Rikas ema, vaene ema" icon_smile.gif

Aga turguta pigem seda teemat, just mõtlesin mingi päev, et keegi pole uutest volditavatest väga kogemusi jaganud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=774644 (keegi võiks selle nime ehk "Samsung Flip/Fold" üldiseks muuta)

Et mis kevadeks ekraanist järele jäänud on jms.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2021 22:31:22 vasta tsitaadiga

S21-le turvaparanduste update saadaval. icon_wink.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 31.08.2021 22:34:12 vasta tsitaadiga

Ui3.1.1 uuendus. 900+ mb
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2021 13:44:28 vasta tsitaadiga

Kas kui telefonis on esim, siis teine osapool kellel volte sees ei saa helistada esimesele kuna tal esim? Teine osapool võtab volte välja siis saab helistada ilusti esimi peale.
Praegu selline jama. kellelgi teisel pole sellist probleemi tekkinud?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 08:37:11 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kas kui telefonis on esim, siis teine osapool kellel volte sees ei saa helistada esimesele kuna tal esim? Teine osapool võtab volte välja siis saab helistada ilusti esimi peale.
Praegu selline jama. kellelgi teisel pole sellist probleemi tekkinud?


Aga see teine osapool, kui volte sees, kas mujale saab helistada (st ainult esim tegelasega on probleem)?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 08:49:09 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Kas kui telefonis on esim, siis teine osapool kellel volte sees ei saa helistada esimesele kuna tal esim? Teine osapool võtab volte välja siis saab helistada ilusti esimi peale.
Praegu selline jama. kellelgi teisel pole sellist probleemi tekkinud?


Aga see teine osapool, kui volte sees, kas mujale saab helistada (st ainult esim tegelasega on probleem)?


Jap. S21+ ja Flip3 vahel probleemid. Teistel kõik ok. Aga tundub, et see Elisa multisim teema paras jama. Nüüd välismaal esim värk vapsee üldse ei tööta normaalselt.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2021 15:53:59 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Sai aidatud emal S8+ pealt Flip 3 peale kolida. Peab ütlema, et ülimõnus on ikka flip telefon. Väga kompaktne ja vajadusel piisavalt suur ekraan. thumbs_up.gif
Järgmine telefon tuleb endale ka kindlalt kokku volditav.


Naisel oli ka OP7T pealt Flip3 üleminek, siiani on väga rahul.
Mõnusalt kompaktne on küll kui kuskile taskusse või käekotti torgata.

Endal praegu töö kaudu Fold3, lahti voltides on ikka korralik tahvel, töövahendiks igati omal kohal.
Ei viitsi eraldi teemat nende kohta luua, aga kui kellelgi on küsimusi, võin julgelt muljeid jagada nii Fold3 kui Flip3 osas.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2021 19:53:47 vasta tsitaadiga

Ei pea looma, sobib vast hetkel kõigile Samsa volditavatele:
rex kirjutas:
Aga turguta pigem seda teemat, just mõtlesin mingi päev, et keegi pole uutest volditavatest väga kogemusi jaganud: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=774644 (keegi võiks selle nime ehk "Samsung Flip/Fold" üldiseks muuta)
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2021 22:48:11 vasta tsitaadiga

Soovitage kohta kus olete S21 ekraani vahetanud? Suvel läks enda oma õnnetult rattaga sõites katki, võtan hoogu, et asi taas korda teha.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 13:27:29 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
Soovitage kohta kus olete S21 ekraani vahetanud? Suvel läks enda oma õnnetult rattaga sõites katki, võtan hoogu, et asi taas korda teha.


Ei ole küll ekraani vahetanud, kuid S20FE tagakaas sai vahetatud nende juures:
https://www.fonum.ee/ (mina käisin Kristiine keskuse omas)

Põhilised S seeria ja õuna jupid peaks neil originaalid kohal olema ning tehakse sisuliselt ootetööna (tasub muidugi enne kohaleminekut üle helistada kas konkreetse seadme vajalik jupp on kohal ja kuidas neil tööjärg on).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 15:50:03 vasta tsitaadiga

Suur tänu! Uurin nende käest.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 16:11:48 vasta tsitaadiga

S21U ja käisin android 12 betad läbi. Viimane on beta3. Aga täna lasin A11 peale tagasi. On häid asju tulemas, aga aku ei olnud betaga ikka see mis võiks olla. Lisaks nipetnäpet vead jne.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 16:38:16 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
S21U ja käisin android 12 betad läbi. Viimane on beta3. Aga täna lasin A11 peale tagasi. On häid asju tulemas, aga aku ei olnud betaga ikka see mis võiks olla. Lisaks nipetnäpet vead jne.


on ka lootust et enne uut aastat saame stable Android 12? icon_smile.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 20:26:14 vasta tsitaadiga

GoGGy, dets peaks tulema ikka jah
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 19:16:09 vasta tsitaadiga

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s21-series-one-ui-4-0-update-rolling-out-globally/
https://www.sammobile.com/news/galaxy-s21-android-12-firmware-available-download/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 23:26:15 vasta tsitaadiga

Tuli välja jah täna osades riikides. Lasin ka peale (sideload).
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 10:45:35 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Tuli välja jah täna osades riikides. Lasin ka peale (sideload).


Kas varasemalt räägitud võimalus määrata laadimispiirang protsentides on olemas? (a la piirata 85% peale laadimine)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 11:13:22 vasta tsitaadiga

Draqula, on täitsa olemas jah aku sätete all.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 11:25:24 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Draqula, on täitsa olemas jah aku sätete all.


Väga hea. Loodan, et S10+ saab siis ka millalgi.
Hea meelega hoiaks telefoni juhtmeta laadija peal tööl laual, kuid kogu aeg 100% peal akut küpsetada ei taha.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 18.11.2021 11:58:53 vasta tsitaadiga

Ui4 väljas meile
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 13:22:57 vasta tsitaadiga

S21U käes ka thumbs_up.gif 2670.68mb icon_smile.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 14:47:08 vasta tsitaadiga

Kinnitan, täitsa olemas s21u peale see uuendus.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 15:44:11 vasta tsitaadiga

Airpods Prod on vait peale uuendust icon_evil.gif .BT alt näitab et on ühendatud aga heli läbi ei tule. Kui panna kohendatud heli testi tegema siis ütleb et klappe ei ole ühendatud ... icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 16:42:49 vasta tsitaadiga

Lahutamisel ja uuesti paaritamisel sama?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 17:31:04 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Airpods Prod on vait peale uuendust icon_evil.gif .BT alt näitab et on ühendatud aga heli läbi ei tule. Kui panna kohendatud heli testi tegema siis ütleb et klappe ei ole ühendatud ... icon_evil.gif icon_evil.gif

minul kõik toimib thumbs_up.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 22:14:00 vasta tsitaadiga

Paar korda telefonile restart ning klapid hakkasid tööle … aga nüüd järgmine kala - Swedi äpis viipemakse välja lülitatud ning sisselülimisel annab veateate:”Viipemaksete aktiveerimisel tekkis viga.” … icon_sad.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 23:36:59 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Paar korda telefonile restart ning klapid hakkasid tööle … aga nüüd järgmine kala - Swedi äpis viipemakse välja lülitatud ning sisselülimisel annab veateate:”Viipemaksete aktiveerimisel tekkis viga.” … icon_sad.gif

Endal vaatasin et oli ka väljas aga lülitasi sisse ning veateadet ei olnud thumbs_up.gif

E:
Teil gmaili äpp toimib kenasti?

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 23:47:00 vasta tsitaadiga

Gmail toimetab ilusti jah.

S20 ajast mäletan, et sai seda servapaneeli nö tõmbamise riba ka muuta. Laiemaks ja värvi muuta. S21U peal nüüd ei suuda mitte kuskilt selle sätteid leida. Oskab keegi juhtada õigesse kohta?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 01:14:33 vasta tsitaadiga

Kaotavad vast selle varsti üldse ära koos kumerusega.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 01:18:30 vasta tsitaadiga

niih, swedi viibe on okei, gmaili äpp.. seal miskit toimub, kas ei lae meile ära või kui enda kaustade vahel askeldada siis viskab tuimalt avaekraanile.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 10:52:48 vasta tsitaadiga

Swedi viipemaksed sain uuesti sisse lülitada, kui olin äpi maha ja uuesti peale pannud. Vahemälu tühjendamine ei aidanud, kõikide andmete kustutamist ei proovinud.
Nüüd avastasin et Fitlapi äpp on kadunud icon_evil.gif . Uuesti installides annab veateate - Rakendust ei saa installida. Proovige uuesti bla bla bla ... Kas ka 12-ga seotud või lihtsalt kokkusattumus? icon_rolleyes.gif
Gmailis mingeid probleeme ei ole täheldanud - meilid liiguvad, saab kaustade vahel navigeerida jne.

Telefoni otsingusse kirjutad Servapaneelid. Natuke on edasine eksitav, kuna tundub et valikus on Servapaneeli sisse/välja lülitamine aga teksti peal klikkides avanevad lisavalikud icon_wink.gif.
olafsand kirjutas:
S20 ajast mäletan, et sai seda servapaneeli nö tõmbamise riba ka muuta. Laiemaks ja värvi muuta. S21U peal nüüd ei suuda mitte kuskilt selle sätteid leida. Oskab keegi juhtada õigesse kohta?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 11:01:00 vasta tsitaadiga

kris, ole sa siiralt tänatud! Ma lähenesin üldse mujalt ehk otse servapaneeli sätetes jne.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 13:17:10 vasta tsitaadiga

RKsilver kirjutas:
niih, swedi viibe on okei, gmaili äpp.. seal miskit toimub, kas ei lae meile ära või kui enda kaustade vahel askeldada siis viskab tuimalt avaekraanile.

gmailiga oli sama, paar korda oli eile ka veateade ees - äpp on sulgenud ennast, ava uuesti. tegin hommikul vahemälu tühjenduse ja uninstallisin gmaili äppi uuendused. Pärast marketis uuendasin gmaili ära ja nüüd tundub korras icon_smile.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 13:28:58 vasta tsitaadiga

Kas keski on S10+ pealt S21 peale kolinud ja oskab muljeid jagada? Märkasin enda S10+ puhul kerget degradatsiooni fotode osas võrdluses naise sama S10+ga, kuidagi udusemad jäävad - võibolla on kukkumised/spordi ajal tagataskus vettimine oma töö teinud või kes teab. Aku ka pole enam nii eeskujulik kui alguses. Telia ja Samsung pakuvad mõlemad praegu S21 ostes 320-340€ tagasiostu väärtuseks (telo 170 + vana uueks 150-170) ja seetõttu tekkis kerge ahvatlus. Samas on tunne, et see S21 ei ole ei kaamera ega ka muude sekstioonide poolest kuskilt otsast edasiminek. Korralik dilemma, et kas kasutada rõõmsalt edasi või minna pakkumise õnge. Tehniliselt on S10 siiani eeskujulikult toiminud (v.a. eespool toodud kõrvalnähud).
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.11.2021 13:45:44 vasta tsitaadiga

Ei ole ühtegi probleemi ühegi äpiga. Peale uuendust bootisin recoverisse ja tegin delete cache. Kõik.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 15:07:40 vasta tsitaadiga

MRTO, ma tegin ka selle kohe ära peale uuendust ja 0 probleemi äppidega. See on alati soovituslik ära teha peale uuendust, isegi kui androidi versioon ei muutu.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 16:29:42 vasta tsitaadiga

Mis meetodiga muidu recoverisse lähete? Klahvide kaudu või kasutate SDK toolkit? Näppisin huvipärast nuppude kaudu aga ei õnnestunud ... icon_sad.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 17:15:28 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Mis meetodiga muidu recoverisse lähete? Klahvide kaudu või kasutate SDK toolkit? Näppisin huvipärast nuppude kaudu aga ei õnnestunud ... icon_sad.gif

juhtmega arvuti küljes läheb icon_smile.gif ilma ei
https://youtu.be/7WuwUx5N3ZQ

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 01:20:18 vasta tsitaadiga

ma olen läinud nii ,et dev alt usb-debugging ON, siis adb arvutisse ja sealt käsuga: adb reboot recovery
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 01:46:22 vasta tsitaadiga

Puuriit kirjutas:
Kas keski on S10+ pealt S21 peale kolinud ja oskab muljeid jagada? Märkasin enda S10+ puhul kerget degradatsiooni fotode osas võrdluses naise sama S10+ga, kuidagi udusemad jäävad - võibolla on kukkumised/spordi ajal tagataskus vettimine oma töö teinud või kes teab. Aku ka pole enam nii eeskujulik kui alguses. Telia ja Samsung pakuvad mõlemad praegu S21 ostes 320-340€ tagasiostu väärtuseks (telo 170 + vana uueks 150-170) ja seetõttu tekkis kerge ahvatlus. Samas on tunne, et see S21 ei ole ei kaamera ega ka muude sekstioonide poolest kuskilt otsast edasiminek. Korralik dilemma, et kas kasutada rõõmsalt edasi või minna pakkumise õnge. Tehniliselt on S10 siiani eeskujulikult toiminud (v.a. eespool toodud kõrvalnähud).


Proovi GCam'i.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 25.11.2021 12:59:53 vasta tsitaadiga

Mitu päeva kasutand ui4 nüüd ja kõik tlötab aga kurat no hakib. Ei ole üldse nii sujuv kui varem. 2-4 suuremat äppi lahti ja nende vahel vaja pidevalt vahetada siis no nagu poole aeglasem oleks telefon nüüd icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 13:09:36 vasta tsitaadiga

Annavad mõista, et hakka paari kuu pärast tuleva S22 jaoks raha kõrvale panema.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S21 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.