Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 16:02:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Postil 0.849, kätte sain 0.659.

nüüd ei ole tankinud, 10 päeva tagasi oli postihind Tartus sama, aga kätte tuli 0.599 senti liiter..-...

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 23.10.2021 16:17:08 vasta tsitaadiga

Hetkel on olerex tõesti odavam 4 senti. Tavaliselt on alexela 1 sent odavam. Tangin enamasti alexelas kuna lähedalasuv olerex on palju nõrgema pumbaga.
Huvitav kas mul vedas või saue arki kontrollijatel suva. Ühtegi nurinat ega mingit kaalujuttu polnud suvel.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 16:18:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav kas mul vedas või saue arki kontrollijatel suva. Ühtegi nurinat ega mingit kaalujuttu polnud suvel.

see on uus nõue. Mind seetõttu kaalule tahetigi saata icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 11:05:05 vasta tsitaadiga

Kuulge soovitatakse õlitusseade paigalda, aga gaasiseadme paigaldaja väidab, et on juba elektrooniline seade paigaldatud.
Kuidas kontrollida, et kas siis on vaja mingit lisa õlitusseadet või juba olemasolev piisav?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 26.10.2021 11:14:18 vasta tsitaadiga

Kui sul on elektrooniline õlitusseade paigaldatud siis milleks veel lisa? See lihtsalt. Tilgutab õli sisselaskesse, et klapid saaks määritud. Kogulugu.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 11:15:41 vasta tsitaadiga

Ma ju ei tea, kas on icon_biggrin.gif Tundub, et peab mingi paagi üles otsima - algne paigaldaja väidab, et pole vaja õlitusseadet, aga Gaznet väidab, et ikka on vaja.
Otsin selle õlituspaagi üles. Seda vist peab aeg-ajalt täitma ka.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 11:41:02 vasta tsitaadiga

selle klapiõlituse kohta ei teagi, vist oleneb konkreetselt mootorist. taksod sõidavad ilma õlituseta pool milli maha ja pole häda midagi.
samas justkui on juhtumeid, kus klapid on ära kulunud. kui ma paigaldasin, tahtsin ka alguses õlitust panna, aga öeldi, et oma südamerahuks võid ju panna, tegelikult väga vahet pole.

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 26.10.2021 11:51:07 vasta tsitaadiga

Noh mul ta on 50k+ küljes old. Kuna see punn läheb koguaeg paigast ära siis tegelikult väga palju just ei tilgu. Mingi viimase 10 tuhandega on äkki 1cm alanenud õlitase 😃 ei viitsi seda koguaeg torkida ka.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 11:58:45 vasta tsitaadiga

No vot ongi erinevad seisukohad. Algne paigaldaja ütles, et pole vaja ning Gaznet ütleb, et on vaja icon_biggrin.gif
Lähen kontrollin kapoti alt, kas on paigaldatud või mitte - mingi "õlipaak" peaks kusagil siis olema eksole?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 12:04:02 vasta tsitaadiga

Vaevalt see jah mootoriõli võtab icon_smile.gif

Kas temast ka reaalselt kasu on - see on teine küsimus. Kuna paigaldatud sai ja kulu väga väike, siis ei näe isiklikult probleemi, et iga kord, kui klaasipesu vedelikku täidan, kontrollin ka pulssi icon_biggrin.gif
Jah-jah, mõni hüppab nüüd kohe lakke, et "võe, midagi peab iga kord kontrollima vä?". Ennast ei häiri teps mitte.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 15:20:35 vasta tsitaadiga

Kui algul üritasin 10 seki peale ühe tilga timmida, nädalaga juba liikus harvemaks.

Mõistlikum see umbes 3-4 seki peale panna ning kõvasti kinni fikseerida.
Mõne nädalaga liikus see 10 seki peale ja kuu aega vähemalt hooletu. icon_cool.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 17:00:50 vasta tsitaadiga

mulle gaznet ei pannud, ega rääkinud ka sellest midagi. icon_rolleyes.gif
õlipaaki ei ole kapotialt leidnud icon_cry.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 17:57:41 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mulle gaznet ei pannud, ega rääkinud ka sellest midagi. icon_rolleyes.gif
õlipaaki ei ole kapotialt leidnud icon_cry.gif
Nad vaidavad, et igale autole polegi vaja.

Aga pohh, las teema jääda, järgmise omaniku mure, ei viitsi tegeleda sellega.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2021 21:31:18 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
mulle gaznet ei pannud, ega rääkinud ka sellest midagi. icon_rolleyes.gif
õlipaaki ei ole kapotialt leidnud icon_cry.gif


Nüüd jookseb keps kotti… thumbs_down.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 23:33:04 vasta tsitaadiga

Täna vaatasin Soomes cng 1.40€ kg, odavam kui eestis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2021 23:52:39 vasta tsitaadiga

Gaznet väidab sageli igasugu asju, ainus häda, et see on kasumlik pigem neile ja kliendil pole häda miskit.
_________________
MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 16:12:03 vasta tsitaadiga

Alexela on LPG hinda järk-järgult tõstnud (viimase kuu aja jooksul).

Postihind on seejures sama püsinud.
0,659, siis 0,669 ja täna 0,679. Väike tõus, aga siiski.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 18:50:42 vasta tsitaadiga

Palju Olerexis praegu on? icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 19:25:42 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Palju Olerexis praegu on? icon_razz.gif

Ei tea. Mõtlesin nüüd käia, aga näe - ikka sattusin Alexelasse icon_razz.gif
Pakun, et nõks odavam.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 19:26:13 vasta tsitaadiga

muidu oli vastupidi icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 21:42:40 vasta tsitaadiga

Mälu järgi oli eile CNG postidel Krooning 1.77, EG 10 senti kallim ja Alexela veel 10 senti kallim.
Üleeile oli uudis ka, et tuleb tolle NS2 mittesertifitseerimise pärast hinnatõusu 10%. Ja no kui läheb veel uuesti külmaks, küll siis leiavad ka vabanduse hinda tõsta.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 21:47:57 vasta tsitaadiga

kjaups, siiralt ei imetaks, kui ükspäev on posti otsas CNG hind 3 või isegi 4 eur kg. Vähemalt sai oma 70k km viisakma cng hinnaga ära sõidetud ja kümne euro kanti jääva paagitäiega ära harjutud juba.
Varsti tuleb siis selle 5-6 liitrise bensupaagiga 100km takka tankida.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.11.2021 23:24:26 vasta tsitaadiga

Noh mul on aastaga läinud 100km 3.9eur pealt 6.0eur peale keskmiselt. Ei ole veel häda midagi LPGga.
Bensiin oleks ca 12-12.5eur hetkel seega tiptop.
Igakuine ls kuskil 6.5-7k km.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 00:20:50 vasta tsitaadiga

Gaas on hea kütus ja saastab vähe. Tore et ta tanklas ka ikka odav on. Noh alati võiks veel odavam olla. icon_razz1.gif icon_biggrin.gif
Tegelikult on kõik hästi. Lihtsalt tehnoloogia areng on olnud selline, et inimesed on avastanud sisepõlemismootori enne teisi mootoreid. Seepärast on sisepõlemismootor tänaseks pea täiuseni välja arendatud. Või noh, tegelt oli elektrimootor esimene, aga akud olid kehvad. Aga noh, nii on lihtsalt elu-areng läinud, mu meelest tegelt ju suht hästi läinud. Ma olen täitsa poolt et tossumasinaid veidi maksustada, ja saadav raha tossuvabasse suunata. Aga seda ei saa teha äkki, arendus võtab ju aega! Andku siis raha arendusele! Ma väga poolt. Linnades ei pea tossutama! Elektriauto on juba täna linnas parem valik. Aga seda paremust võiks veel rohkem toetada!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 20.11.2021 01:07:47 vasta tsitaadiga

Kui ma saan alla 2000eur eest auto mis võtab täna kuni 6eur sajale ja range on ca 600km ning odavaimad elektriautod on a'la vanad leafid mis maksavad 3+ korda rohkem ning tänase elektrihinnaga on äkki 4-5eur sajale , laadimine kestab terve öö ja range on 100km max siis no..... mida siin mõelda ja kaaluda on.
Lisaks korter ajas elades proovi laadida 😃
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 16:32:04 vasta tsitaadiga

Mustvees 0659 beer_yum.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 20.11.2021 18:39:10 vasta tsitaadiga

See on päris hull jah kuidas CNG hind tõusnud on. Põhimõtteliselt kuuga 1€/kg hinnale otsa. Kui enne oli meil töö juures CNG kaubik suurtest masinatest kõige soodsam, siis nüüd on diiselmasinatega sõitmine päris soodsaks muutunud icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 18:41:54 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Kui ma saan alla 2000eur eest auto mis võtab täna kuni 6eur sajale ja range on ca 600km ning odavaimad elektriautod on a'la vanad leafid mis maksavad 3+ korda rohkem ning tänase elektrihinnaga on äkki 4-5eur sajale , laadimine kestab terve öö ja range on 100km max siis no..... mida siin mõelda ja kaaluda on.
Lisaks korter ajas elades proovi laadida 😃
Täpselt - ehk kui mul endalgi oli valikus kas diiselmootoriga (traktor) kabrio või bensukas, siis no ei saanud sellest plörinast jagu, jäin bensuka valijaks.
Aga kuna sõidan palju, siis gaasiseade peal ja kütusekulu ~50% väiksem.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2021 20:22:47 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:

Aga kuna sõidan palju, siis gaasiseade peal ja kütusekulu ~50% väiksem.
Ära aja umbluud - rahakulu on poole väiksem, kütusekulu on pigen nõks suurem.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2021 20:41:37 vasta tsitaadiga

rmz kirjutas:
LKits kirjutas:

Aga kuna sõidan palju, siis gaasiseade peal ja kütusekulu ~50% väiksem.
Ära aja umbluud - rahakulu on poole väiksem, kütusekulu on pigen nõks suurem.
Tõsi, oleksin pigem pidanud sõnastama kulu kütusele.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.11.2021 22:59:50 vasta tsitaadiga

rmz kirjutas:
LKits kirjutas:

Aga kuna sõidan palju, siis gaasiseade peal ja kütusekulu ~50% väiksem.
Ära aja umbluud - rahakulu on poole väiksem, kütusekulu on pigen nõks suurem.


Keskmine linnakulu bensiiniga 8l sajale. Keskmise sooduskaardiga on liiter kuskil 1.49 seega umbes täpselt 12eur sajale.
Keskmine linnakulubgaasiga 9l sajale. Paigaldustest jagatava sooduskaardiga hind ca 0.66 seega 5.9eur sajale.

Ongi täpselt poole odavam IGA autoga. Aga siia peaks arvestama muidigi bensukulu ja gaasihooldused.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2021 07:59:58 vasta tsitaadiga

reaalselt seee gaasihooldus on ainult number raha, mis ära võetakse ja 5 eurine filter. icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2021 08:30:36 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
reaalselt seee gaasihooldus on ainult number raha, mis ära võetakse ja 5 eurine filter. icon_rolleyes.gif
Ja aega võtab ka äkki mingi 30 minutit.
Ehk kokkuvõtvalt, kui tüütu tankimine kõrvale jätta, siis LPG täitsa okei lahendus.
Hinnad muidugi vaikselt tõusevad, loodan, et jõuab enne ära tasuda icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.11.2021 10:59:08 vasta tsitaadiga

No kui tahad garantiid siis iga 15tuhande tagant on 50eur hooldus ja 60k peal tahavad reduktori mingeid asju vahetada + küünlad seega ca 250eur. Ise näpid ja teed siis muidugi odavam.

Ära tasub alati. Ega bensiin ju tõuseb samuti ja see kahekordne hinna vahe kokkuvõttes jääb alati. Talvel kulub bensu lihtsalt parajalt kuna mul vähemalt läheb suuremate miinuskraadidega kuni 2km aega, et ümber lülituks. Väga soojal suvel ei jõua sõitagi eriti kui juba on gaasil jah.


viimati muutis M8T0 22.11.2021 11:01:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.11.2021 11:00:18 vasta tsitaadiga

Reduktor + küünlad maksavad kokku umbes 2x vähem kui 250 eur. Mis seal nii palju maksab osade vahetuse juures?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.11.2021 11:03:50 vasta tsitaadiga

144eur oli reduktori mingid asjad ja töö. Küünlad on ca 4x17 + töö. See on gazneti pakkumine.

Ngk lpg1 küünlad on ise letis juba 100eur (4x25). Ma olen neid pannud. Näiteks ajtoeksperdi hinnad.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.11.2021 11:05:27 vasta tsitaadiga

Haigelt üle makstud siis, eriti kui sul vist oli mingi lahja auto ka? Mu kuni 150hp toetav reduktor maksab jaemüügis 89 eur letis ja hulgihind on 50 eur. Ja leidub ka odavamaid.
Ise ostsin mingid ka kallimad LPG peal töötavad küünlad, ~10 eur tk, Denso oli vist.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.11.2021 11:09:41 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda mis seal on. Maksin gaznetile eelmine aasta tuhat eur kõik kokku. Gaasiseade, küünlad , töö jne. 1.4 ja 54kw 😃
Sõitnud pea 60tuhat seega üle kolmekordselt juba tasa.

Võinoh kiire arvutus ütleb, et paigaldus ja seade ning hooldused maha arvestada siis ligi 2500eur säästu esimese aastaga. Edaspidi rohkem.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2021 11:56:30 vasta tsitaadiga

Nojah, mul õnneks nii küünlate kui süütepooli vahetus ülimalt lihtne, 5 minutit. Küünlad 3€ * 4 ning süütepool ~70€, vahetus iga 50k tagant = 0,00164€/km ehk 0,164 senti/km
Tõenäoliselt süütepooli ei peaks iga 50k tagant vahetama.
Reduktori tööd ette ei viitsiks võtta. Kui vaja, siis võib olla kasvõi 150€, iga 50k tagant ehk 0,3 senti/km
Tavaline hooldus 50€ iga 15k tagant ehk 0,33 senti/km
Kokku: 0,8 senti/km

Mul säästab kütuse arvelt 650€ vs 350€ igakuiselt ehk aasta lõikes vabalt 3000-4000€ kokkuhoid.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marko463
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2021 23:04:48 vasta tsitaadiga

Kuidas teil -20 kraadiga lpg masinad töötavad?

Täna linnassõidul avastasin et mõned nõkutamised tulid sisse.
Loodan,et ajutine.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.12.2021 01:41:19 vasta tsitaadiga

Sõitsin täna 150km. -15c oli õhtuks. Null probleemi. Eelmisest talvest ei mäleta ka midagi
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 02:11:44 vasta tsitaadiga

Gaasiga on odavam sõita. Ja keskonnasäästlikum.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 09:12:43 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Gaasiga on odavam sõita. Ja keskonnasäästlikum.


Vaatasin, et cng 1,980€ juba
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 13:12:33 vasta tsitaadiga

marko463 kirjutas:
Kuidas teil -20 kraadiga lpg masinad töötavad?

Täna linnassõidul avastasin et mõned nõkutamised tulid sisse.
Loodan,et ajutine.

kuna gaas ise on miskit -60-70.C, siis ei ole nagu probleemi. -20 on puhta soe ju icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 13:14:43 vasta tsitaadiga

Alexela taaskord LPG hinda tõstnud.
Nüüd hind: 0,699€/l

Pole kaua aega Olerexi juhtunud... tea mis seal see hind on.

Igatahes viimane tankimine läks tühja paaki 48,2l. Ehk suvega võrreldes ~5l rohkem.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.12.2021 13:16:55 vasta tsitaadiga

Misasi on -60 -70 kraadi? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.12.2021 13:20:52 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Alexela taaskord LPG hinda tõstnud.
Nüüd hind: 0,699€/l


Mitu nädalat selline hind olnud. Sooduskaardiga, ilma on kõrgem.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 13:21:17 vasta tsitaadiga

Janis, pakun, et Hiid, peab veeldatud gaasi temperatuuri selliseks. Aga päriselus hakkab selliselt veeldatud gaas keema juba -160 kraadi juures.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2021 13:35:24 vasta tsitaadiga

vedelgaas pidi tulema sellisena aurustisse icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 06.12.2021 13:39:38 vasta tsitaadiga

Aurustumisel võib selline temp tulla, seepärast ongi vaja aurustajat soojendada. Keegi keemiaga rohkem kursis olev võiks täpsustada icon_smile.gif
Aga no kui see oleks -60 kraadi paagis, siis peaks see ka silmaga väliselt näha olema ja kätt ei kannata paagi vastu väga panna.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Gaasiautode teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.