|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
08.11.2021 14:25:47
|
|
|
Mul läheb teine aasta arvutimonitorina ja hetkel on küll pilt puhas, sai just vaadatud erinevate ühtlaste värvidega. Mul muidugi ei ole brightness ka põhjas. Tavaliselt mingi 50 % ja oled light 10.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
08.11.2021 14:26:35
|
|
|
ˇMismõttes et kui telekas mängib poo lpäeva siis läheb põlema ?`või misasi see sisse põleb ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vester1
HV kasutaja
liitunud: 01.11.2010
|
08.11.2021 14:40:28
|
|
|
Endal B9 veebruaris saab 2 aastat vanaks. Tänu Covid värgile ja ka lapse tulekule on elukaaslane ka enamus aega kodus olnud ja minu isend saab reaalsuses igapäev 10-14h. Brightness on ikka suht põhjas koguaeg ja ei hellita seda paneeli. Tegin siin nädal tagasi kerge grayscale testi ja mõned kohad on sellised eristatavad aga oleme ausad tavakasutuses hui seda arusaab. Lisaks veel suutsin leida 3 surnud pixlit või peaaeg surnud ei oska öelda. paar tk olid sinisel ja 1 tekkis juurde rohelisel taustal.( ainult servades ja ei sega, arvatavasti võisid juba alguses olla )
Magamistoas lükkan oma vana ledi sisse(6a vana)ja no see milline see taustavalgustus juba välja näeb on ikka jube. Netflixi musta tausta ette paned, siis tuleb kohe okse peale. Musta ei eksisteerigi. Valgustus miinimumi viia siis vb saaks aga muidu on ainult hall sogane supp.
Oledil on ainult 1 põhiline reegel mis on ka ülimalt oluline. Ära kunagi tõmba asja lihtsalt socketist välja. Kui asi on käinud sul 4h, siis ta tahab teha oma selle lühikese piksli värskenduse ära peale teleri sulgemist. Seda ignod, siis tahab juba manuaalset refreshi aga see tõmbab ajapikku sul aina vähemaks brightnessi, sest ühtlustab üldiseid pixleid nende kehvematega vist või kuidagi oli see süsteema.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
08.11.2021 14:43:48
|
|
|
| Eelmine telekas oli OLED, praegune on OLED, praeguse seisuga ka järgmine on OLED. Küll aga ma ei julgeks küll soovitada monitoriks OLED't (isegi kui ise tahaks kah). Netflixi vaatamine ja monitorina kasutamine on ikka kaks eri asja.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.11.2021 15:03:27
|
|
|
| Gap kirjutas: |
mis OLED soovitaksite ? mingit lahmakat ei ole vaja kuna elan korteris kas mingi 50-55 oleks ok ?  |
Siin teemas ikka LG oma. Suurus ei sõltu kuidagi sellest, kas elad korteris või majas, pigem ikka konkreetse ruumi suurusest ja vaatamiskaugusest, samuti vaadatava sisu kvaliteetist, mille puhul võiks aluseks võtta vähemalt ETV HD pildi. 4K-d on juba diagonaali kauguselt paras vaadata.
| Gap kirjutas: |
ˇMismõttes et kui telekas mängib poo lpäeva siis läheb põlema ?`või misasi see sisse põleb ?  |
Isegi kineskooptelekatega oli kunagi sama probleem, et kui need näitasid päevade ja kuude kaupa üht ja sama praktiliselt liikumatut pilti (mingi tabel, kus muutub näiteks paar numbrit), siis on seda pilti varsti ekraanil näha ka juhul, kui teler välja lülitada. See ongi pildi sissepõlemine. Surnud või vastupidi - kinni jäänud pikslid - on natuke teine teema.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
08.11.2021 15:05:01
|
|
|
rex, Suured tänud LG OLED telekaid mõtlesin jah et kui sealt vahest päev otsa midagi vaadatakse et kaua vastu peab
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
08.11.2021 15:20:03
|
|
|
CX sai hiljuti aasta vanaks. Töötab 6-8 tundi päevas. Pole midagi sisse põlenud. Probleem ongi ainult sellisel juhul nagu rex kirjeldas.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.11.2021 17:35:16
|
|
|
Fotot vaadates võiks asi justkui tunduda drastiline aga tegelikult suvalist asja vaadates võib ainult mingites toonides märgata allolevat kasti. Enamasti ei näe vaatamisel midagi. Teler B7 aastast 2017.
Kusagil juba äkki lisasin selle pilti, vabandan kui kordub. Aga ka mul oli naine viimane aasta lapsega kodus ja järelvaatamise lõpupilt jäi võib-olla iga päev tunniks ekraanile. (koolitus ei aidanud)
PS. see võib juhtuda mis iganes asjaga kui staatiline pilt ekraanil, antud näitel siis must taust ja värviline klots all servas.
reaalsuses, telefonid OLEDid, no problem. Ja ma usun, et monitoriga on ka seni hästi kuni start menüü seal hommikust õhtuni ei seisa.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.11.2021 22:42:05
|
|
|
| Sul ju kuupäev ja kellaaeg korralikult sisse põlenud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.11.2021 23:00:19
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Sul ju kuupäev ja kellaaeg korralikult sisse põlenud. |
Kõik muu peale all nähtava klotsi, on mingi totter fotokuma ümber teksti, ei viitsinud mingit oranži tausta otsida.
Aga all on selgelt üks põlenud laik kus mingit teksti polnud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuussa
HV kasutaja
liitunud: 13.10.2003
|
10.11.2021 15:17:30
|
|
|
| Kas C1 tuvastab ära seisva pildi ja lülitub "screensaver" režiimi? Näiteks, kui Telia jarevaatamise roheline logo jääb ekraanile saate lõppedes.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
10.11.2021 15:36:51
|
|
|
| Seal minuarust erinevus, et kus kohast signaal tuleb. Kui teleka enda äpp, nt Netflix või Youtube, siis paneb üsna kiiresti seisva pildi puhul screensaveri peale. Kui nt mul NVIDIA Shield kuvab pilti, siis telekas jääb mängima. Õnneks Shieldil oma screensaver (kuigi sellel minuarust ei liigu kellaaeg/kuupäev ringi, niiet halb). Kui nt konsool mängib, siis samuti ei mäleta screensaverit küll aga läheb ekraan tumedamaks/tuhmimaks mõne aja pärast ja lülitab brightnessi tagasi alles siis kui ekraanil midagi muutub.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
10.11.2021 16:37:34
|
|
|
Telia boksi pilt jääb ette, telekas kahjuks ei saa aru, et pilt seisab.
Mul on selleks puhuks aktiveeritud automaatne TV väljalülitumine kui 2h teleka pulti ei ole katsutud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
10.11.2021 16:47:39
|
|
|
| Telia boxist tuleva seisva pildiga ei tee mida, xboxi oma tõmbab tumedaks. Äpist pausile pannes läheb screensaver peale.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
10.11.2021 16:50:02
|
|
|
Tulevikus siis ostke endale NVIDIA Shield ning pange sinna Telia Android TV app
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
10.11.2021 20:41:51
|
|
|
| Nvidia shieldiga pole digiboxi vaja ? ( sorry pole kursis )
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clover
HV veteran

liitunud: 26.03.2009
|
10.11.2021 20:54:47
|
|
|
| Mingi hetk peaks tulema AndroidTV äpp. Kuna LG telerid pole AndroidTV peal, siis sinna seda ei installi aga nt NVIDIA Shield peale saab.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
10.11.2021 21:01:06
|
|
|
| ot, aga boxi rent on 1.99, shield mingi 200? Tasub ära.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
10.11.2021 21:02:19
|
|
|
| shieldiga peaks saama muud ka teha.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuussa
HV kasutaja
liitunud: 13.10.2003
|
11.11.2021 12:17:39
|
|
|
| Telia TV kasutajana on mul siis mõistlikum Google/Androidiga OLED TV valida, kuna nendele tuleb peagi Telia TV äpp kasutusse. Seega, pääseb ühest lisavidinast teleka all ja samas kaob ära ka see mure, et laps jätab teleka tööle koos Telia järelvaatamise rohelise kastiga ekraanil, mis võib sisse põleda.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.11.2021 12:28:44
|
|
|
| Tuussa kirjutas: |
| Telia TV kasutajana on mul siis mõistlikum Google/Androidiga OLED TV valida, kuna nendele tuleb peagi Telia TV äpp kasutusse. Seega, pääseb ühest lisavidinast teleka all ja samas kaob ära ka see mure, et laps jätab teleka tööle koos Telia järelvaatamise rohelise kastiga ekraanil, mis võib sisse põleda. |
Isegi Elisa kasutajana oleks, kuna Elisal on juba praegu AndroidTV äpp väljas (kohati veel ebastabiilne, aga üldjoontes töötab).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
11.11.2021 13:03:40
|
|
|
| Ja kui nii suur TV fänn pole, et lepingut oleks vaja, siis ETV, ETV2 ja Jupiteri äppid on väga head Androidil.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
11.11.2021 13:25:03
|
|
|
| Aga see on siin LG OLED arutelu.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.11.2021 14:21:49
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Aga see on siin LG OLED arutelu. |
Absoluutselt, aga eeldan, et siia satub ka inimesi kes kaaluvad LG OLED ostu ning seega tuleks käsitleda ka LG OLED positiivseid/negatiivseid erinevusi alternatiividega.
Näiteks kui kaalud OLED ostu siis põhilised valikud on LG, Philips ja Sony ning kahe viimase puhul saab AndroidTV, mis võiks olla oluline inimesele, kelle huvi on täiendavaid bokse vältida.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
12.11.2021 02:14:02
|
|
|
Küsin ka siis juba, kui nagunii teemaks läks. Kui ma pulti õpetan Telia digiboxi juhtima, siis esimesel korral pidin ma operaatoriks Elisa valima ja nüüd just proovisin uuesti ja seekord on selle asemel Elion. Pult töötab aga asjad võiksid ikka õigete nimedega olla.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
12.11.2021 08:18:37
|
|
|
| C9-l on telia Eesti valikus, kõik puldi nupud töötavad õigesti.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.11.2021 08:32:22
|
|
|
| aivar1988, Soovitan otsingut, LG pole veel nii nutikas, et populaarseid valikuid eespool kuvaks, "Telia Eesti" saadaval.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
16.11.2021 18:00:13
|
|
|
On keegi mingi mõistliku hinnaga OLED seinakinnituse leidnud kuskilt? Poole teleka raha ei tahaks nagu kinnituse alla panna
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
16.11.2021 19:25:25
|
|
|
| -steven-- kirjutas: |
On keegi mingi mõistliku hinnaga OLED seinakinnituse leidnud kuskilt? Poole teleka raha ei tahaks nagu kinnituse alla panna  |
| tommike kirjutas: |
| Anti112 kirjutas: |
| tommike kirjutas: |
Missugust pööratavat,ja kallutavat seinakinnitust soovitate OLED55 CX tarbeks?
Otseselt sellise VESA (300x200) kinnitusega pakutakse vähe... |
Ma 55" LCD jaoks võtsin selle: https://www.hinnavaatlus.ee/1779650/gembird-wm-60rt-01/
Peaks sobima 300x200 jaoks ka. |
Päris ei sobinud, pikenduskõrvad tuli lühemaks lõigata aga rellaka olemasolul polnud see probleem |
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
17.11.2021 16:31:42
|
|
|
| Minu 55" OLED LG ei suuda mälupulgalt mängida H.265 HEVC 10-bit kodeeringuga faile. Kas on võimalik ise kuidagi tarkvara telekasse istallida? LG telekatel on ju mingi oma soft
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.11.2021 17:01:25
|
|
|
| Üle DLNA mängib?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
17.11.2021 23:19:49
|
|
|
| rex, sellel telekal pole DLNA tuge
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
17.11.2021 23:57:06
|
|
|
Mul mängib ilusti vaatasin just pulga pealt Red.Notice.2021.1080p.NF.WEB-DL.x265.10bit.HDR.DDP5.1.Atmos-TEPES
Telekas on mul LG Oled C9 65
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.11.2021 01:07:55
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| rex, sellel telekal pole DLNA tuge |
Mis mudel?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.11.2021 11:39:50
|
|
|
https://www.reddit.com/r/LGOLED/comments/n91gwi/what_is_difference_c11_c12_c16_model/
| tsitaat: |
what I heard is that its a back panel color thing. c11 for black and c12 for vanilla white or something along this.
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atliner
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2007
|
18.11.2021 13:28:38
|
|
|
| endal C12 ainus vahe - teleri tagumine pool on valge või helehall, C11 seevastu tagant tumehall - sisu on sama
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.11.2021 16:41:37
|
|
|
| Kuidas 2022 mudelinimetusega siis edasi minna, kui seni on olnud C6, C7, C8, C9, CX(10), C1? C2? C6 tuleb varsti jälle selg ees vastu. C5 vist ei olnud? Mu B7 on puhta tulevikupill nii.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
18.11.2021 23:05:34
|
|
|
| rex, G1 on ka
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.11.2021 23:19:20
|
|
|
| No sama põlvkonna kõiki erinevaid seeriaid ei hakanud eraldi välja tooma.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
19.11.2021 15:50:45
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Fotot vaadates võiks asi justkui tunduda drastiline aga tegelikult suvalist asja vaadates võib ainult mingites toonides märgata allolevat kasti. Enamasti ei näe vaatamisel midagi. Teler B7 aastast 2017.
Kusagil juba äkki lisasin selle pilti, vabandan kui kordub. Aga ka mul oli naine viimane aasta lapsega kodus ja järelvaatamise lõpupilt jäi võib-olla iga päev tunniks ekraanile. (koolitus ei aidanud)
PS. see võib juhtuda mis iganes asjaga kui staatiline pilt ekraanil, antud näitel siis must taust ja värviline klots all servas.
reaalsuses, telefonid OLEDid, no problem. Ja ma usun, et monitoriga on ka seni hästi kuni start menüü seal hommikust õhtuni ei seisa. |
Mul on sama vana teler sama mudel... Ja burn-in on vähemalt x2. Ma väga väga kahtlen kas riskin uuesti. Või on tõesti early adapteri "rõõmud" need. See kui keegi kilkab siis et aasta juba vana ja kõik tipp topp siis soovitan hinnangu aasta hilisemaks jätta. Mingi pisike piksel sinna tänna on köki möki selle burnin teema kõrval.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.11.2021 16:21:21
|
|
|
C8 ja ei mingeid probleeme burn-in-ga, v.a 1 kinni jäänud pixel, mis iseenesest eriti ei häiri selle kohapeal
C8 oli see mudel, millel muudeti subpixlite suurusi ehk paneeli tuuniti. Alates sellest ajast ei tohiks eriline probleem burn-in olla
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
23.11.2021 23:49:55
|
|
|
Kas telekaga ühildub iga USB juhtmevaba mängupult?
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r0ss
HV vaatleja

liitunud: 07.06.2006
|
24.11.2021 01:02:21
|
|
|
| liiv kirjutas: |
| Minu 55" OLED LG ei suuda mälupulgalt mängida H.265 HEVC 10-bit kodeeringuga faile. Kas on võimalik ise kuidagi tarkvara telekasse istallida? LG telekatel on ju mingi oma soft |
mis LG mudel?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaabi
HV kasutaja

liitunud: 23.10.2006
|
24.11.2021 11:35:59
|
|
|
Proovisin eile, töötab hästi. Mängude optimeerijat kasutada ei saa, kuna selleks HDMI sisendit vaja. PS5 pult ühildus edukalt ja Witcherit proovides töötas hästi.
| aivar1988 kirjutas: |
Kas telekaga ühildub iga USB juhtmevaba mängupult?  |
Mul sama küsimus hiire ja klaviatuuri kohta
Kas peab olema bluetooth või wifi kaudu toimiv ja kas samaaegselt ühendatud seadmete arvule on mingi piirang?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
24.11.2021 15:07:04
|
|
|
| Yay, 42 on ideaalne suurus.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.11.2021 16:17:01
|
|
|
| wazaabi kirjutas: |
Mul sama küsimus hiire ja klaviatuuri kohta
Kas peab olema bluetooth või wifi kaudu toimiv ja kas samaaegselt ühendatud seadmete arvule on mingi piirang? |
Suvakas USB jullaga wireless hiir/klaver kombo toimib. Või ka juhtmega.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|