Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LG OLED arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 14:25:47 vasta tsitaadiga

Mul läheb teine aasta arvutimonitorina ja hetkel on küll pilt puhas, sai just vaadatud erinevate ühtlaste värvidega. Mul muidugi ei ole brightness ka põhjas. Tavaliselt mingi 50 % ja oled light 10.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.11.2021 14:26:35 vasta tsitaadiga

ˇMismõttes et kui telekas mängib poo lpäeva siis läheb põlema ?`või misasi see sisse põleb ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 14:40:28 vasta tsitaadiga

Endal B9 veebruaris saab 2 aastat vanaks. Tänu Covid värgile ja ka lapse tulekule on elukaaslane ka enamus aega kodus olnud ja minu isend saab reaalsuses igapäev 10-14h. Brightness on ikka suht põhjas koguaeg ja ei hellita seda paneeli. Tegin siin nädal tagasi kerge grayscale testi ja mõned kohad on sellised eristatavad aga oleme ausad tavakasutuses hui seda arusaab. Lisaks veel suutsin leida 3 surnud pixlit või peaaeg surnud ei oska öelda. paar tk olid sinisel ja 1 tekkis juurde rohelisel taustal.( ainult servades ja ei sega, arvatavasti võisid juba alguses olla )
Magamistoas lükkan oma vana ledi sisse(6a vana)ja no see milline see taustavalgustus juba välja näeb on ikka jube. Netflixi musta tausta ette paned, siis tuleb kohe okse peale. Musta ei eksisteerigi. Valgustus miinimumi viia siis vb saaks aga muidu on ainult hall sogane supp.

Oledil on ainult 1 põhiline reegel mis on ka ülimalt oluline. Ära kunagi tõmba asja lihtsalt socketist välja. Kui asi on käinud sul 4h, siis ta tahab teha oma selle lühikese piksli värskenduse ära peale teleri sulgemist. Seda ignod, siis tahab juba manuaalset refreshi aga see tõmbab ajapikku sul aina vähemaks brightnessi, sest ühtlustab üldiseid pixleid nende kehvematega vist või kuidagi oli see süsteema.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 14:43:48 vasta tsitaadiga

Eelmine telekas oli OLED, praegune on OLED, praeguse seisuga ka järgmine on OLED. Küll aga ma ei julgeks küll soovitada monitoriks OLED't (isegi kui ise tahaks kah). Netflixi vaatamine ja monitorina kasutamine on ikka kaks eri asja.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 15:03:27 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mis OLED soovitaksite ? mingit lahmakat ei ole vaja kuna elan korteris kas mingi 50-55 oleks ok ? icon_rolleyes.gif

Siin teemas ikka LG oma. Suurus ei sõltu kuidagi sellest, kas elad korteris või majas, pigem ikka konkreetse ruumi suurusest ja vaatamiskaugusest, samuti vaadatava sisu kvaliteetist, mille puhul võiks aluseks võtta vähemalt ETV HD pildi. 4K-d on juba diagonaali kauguselt paras vaadata.

Gap kirjutas:
ˇMismõttes et kui telekas mängib poo lpäeva siis läheb põlema ?`või misasi see sisse põleb ? icon_rolleyes.gif

Isegi kineskooptelekatega oli kunagi sama probleem, et kui need näitasid päevade ja kuude kaupa üht ja sama praktiliselt liikumatut pilti (mingi tabel, kus muutub näiteks paar numbrit), siis on seda pilti varsti ekraanil näha ka juhul, kui teler välja lülitada. See ongi pildi sissepõlemine. Surnud või vastupidi - kinni jäänud pikslid - on natuke teine teema.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.11.2021 15:05:01 vasta tsitaadiga

rex, Suured tänud thumbs_up.gif LG OLED telekaid mõtlesin jah et kui sealt vahest päev otsa midagi vaadatakse et kaua vastu peab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.11.2021 15:20:03 vasta tsitaadiga

CX sai hiljuti aasta vanaks. Töötab 6-8 tundi päevas. Pole midagi sisse põlenud. Probleem ongi ainult sellisel juhul nagu rex kirjeldas.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 17:35:16 vasta tsitaadiga

Fotot vaadates võiks asi justkui tunduda drastiline aga tegelikult suvalist asja vaadates võib ainult mingites toonides märgata allolevat kasti. Enamasti ei näe vaatamisel midagi. Teler B7 aastast 2017.
Kusagil juba äkki lisasin selle pilti, vabandan kui kordub. Aga ka mul oli naine viimane aasta lapsega kodus ja järelvaatamise lõpupilt jäi võib-olla iga päev tunniks ekraanile. (koolitus ei aidanud)


PS. see võib juhtuda mis iganes asjaga kui staatiline pilt ekraanil, antud näitel siis must taust ja värviline klots all servas.

reaalsuses, telefonid OLEDid, no problem. Ja ma usun, et monitoriga on ka seni hästi kuni start menüü seal hommikust õhtuni ei seisa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 22:42:05 vasta tsitaadiga

Sul ju kuupäev ja kellaaeg korralikult sisse põlenud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2021 23:00:19 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Sul ju kuupäev ja kellaaeg korralikult sisse põlenud.


Kõik muu peale all nähtava klotsi, on mingi totter fotokuma ümber teksti, ei viitsinud mingit oranži tausta otsida.
Aga all on selgelt üks põlenud laik kus mingit teksti polnud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuussa
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 10.11.2021 15:17:30 vasta tsitaadiga

Kas C1 tuvastab ära seisva pildi ja lülitub "screensaver" režiimi? Näiteks, kui Telia jarevaatamise roheline logo jääb ekraanile saate lõppedes.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 15:36:51 vasta tsitaadiga

Seal minuarust erinevus, et kus kohast signaal tuleb. Kui teleka enda äpp, nt Netflix või Youtube, siis paneb üsna kiiresti seisva pildi puhul screensaveri peale. Kui nt mul NVIDIA Shield kuvab pilti, siis telekas jääb mängima. Õnneks Shieldil oma screensaver (kuigi sellel minuarust ei liigu kellaaeg/kuupäev ringi, niiet halb). Kui nt konsool mängib, siis samuti ei mäleta screensaverit küll aga läheb ekraan tumedamaks/tuhmimaks mõne aja pärast ja lülitab brightnessi tagasi alles siis kui ekraanil midagi muutub.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 10.11.2021 16:37:34 vasta tsitaadiga

Telia boksi pilt jääb ette, telekas kahjuks ei saa aru, et pilt seisab.
Mul on selleks puhuks aktiveeritud automaatne TV väljalülitumine kui 2h teleka pulti ei ole katsutud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 16:47:39 vasta tsitaadiga

Telia boxist tuleva seisva pildiga ei tee mida, xboxi oma tõmbab tumedaks. Äpist pausile pannes läheb screensaver peale.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 16:50:02 vasta tsitaadiga

Tulevikus siis ostke endale NVIDIA Shield ning pange sinna Telia Android TV app icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 20:41:51 vasta tsitaadiga

Nvidia shieldiga pole digiboxi vaja ? ( sorry pole kursis )
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 20:54:47 vasta tsitaadiga

Mingi hetk peaks tulema AndroidTV äpp. Kuna LG telerid pole AndroidTV peal, siis sinna seda ei installi aga nt NVIDIA Shield peale saab.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 21:01:06 vasta tsitaadiga

ot, aga boxi rent on 1.99, shield mingi 200? Tasub ära.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2021 21:02:19 vasta tsitaadiga

shieldiga peaks saama muud ka teha.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuussa
HV kasutaja

liitunud: 13.10.2003




sõnum 11.11.2021 12:17:39 vasta tsitaadiga

Telia TV kasutajana on mul siis mõistlikum Google/Androidiga OLED TV valida, kuna nendele tuleb peagi Telia TV äpp kasutusse. Seega, pääseb ühest lisavidinast teleka all ja samas kaob ära ka see mure, et laps jätab teleka tööle koos Telia järelvaatamise rohelise kastiga ekraanil, mis võib sisse põleda.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 12:28:44 vasta tsitaadiga

Tuussa kirjutas:
Telia TV kasutajana on mul siis mõistlikum Google/Androidiga OLED TV valida, kuna nendele tuleb peagi Telia TV äpp kasutusse. Seega, pääseb ühest lisavidinast teleka all ja samas kaob ära ka see mure, et laps jätab teleka tööle koos Telia järelvaatamise rohelise kastiga ekraanil, mis võib sisse põleda.


Isegi Elisa kasutajana oleks, kuna Elisal on juba praegu AndroidTV äpp väljas (kohati veel ebastabiilne, aga üldjoontes töötab).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 13:03:40 vasta tsitaadiga

Ja kui nii suur TV fänn pole, et lepingut oleks vaja, siis ETV, ETV2 ja Jupiteri äppid on väga head Androidil.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 13:25:03 vasta tsitaadiga

Aga see on siin LG OLED arutelu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2021 14:21:49 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Aga see on siin LG OLED arutelu.


Absoluutselt, aga eeldan, et siia satub ka inimesi kes kaaluvad LG OLED ostu ning seega tuleks käsitleda ka LG OLED positiivseid/negatiivseid erinevusi alternatiividega.
Näiteks kui kaalud OLED ostu siis põhilised valikud on LG, Philips ja Sony ning kahe viimase puhul saab AndroidTV, mis võiks olla oluline inimesele, kelle huvi on täiendavaid bokse vältida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 12.11.2021 02:14:02 vasta tsitaadiga

Küsin ka siis juba, kui nagunii teemaks läks. Kui ma pulti õpetan Telia digiboxi juhtima, siis esimesel korral pidin ma operaatoriks Elisa valima ja nüüd just proovisin uuesti ja seekord on selle asemel Elion. Pult töötab aga asjad võiksid ikka õigete nimedega olla.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 08:18:37 vasta tsitaadiga

C9-l on telia Eesti valikus, kõik puldi nupud töötavad õigesti.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2021 08:32:22 vasta tsitaadiga

aivar1988, Soovitan otsingut, LG pole veel nii nutikas, et populaarseid valikuid eespool kuvaks, "Telia Eesti" saadaval.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-steven--
Kreisi kasutaja
-steven--

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 18:00:13 vasta tsitaadiga

On keegi mingi mõistliku hinnaga OLED seinakinnituse leidnud kuskilt? Poole teleka raha ei tahaks nagu kinnituse alla panna icon_biggrin.gif
_________________
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2021 19:25:25 vasta tsitaadiga

-steven-- kirjutas:
On keegi mingi mõistliku hinnaga OLED seinakinnituse leidnud kuskilt? Poole teleka raha ei tahaks nagu kinnituse alla panna icon_biggrin.gif

tommike kirjutas:
Anti112 kirjutas:
tommike kirjutas:
Missugust pööratavat,ja kallutavat seinakinnitust soovitate OLED55 CX tarbeks?
Otseselt sellise VESA (300x200) kinnitusega pakutakse vähe...

Ma 55" LCD jaoks võtsin selle: https://www.hinnavaatlus.ee/1779650/gembird-wm-60rt-01/
Peaks sobima 300x200 jaoks ka.
Päris ei sobinud, pikenduskõrvad tuli lühemaks lõigata aga rellaka olemasolul polnud see probleem
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 16:31:42 vasta tsitaadiga

Minu 55" OLED LG ei suuda mälupulgalt mängida H.265 HEVC 10-bit kodeeringuga faile. Kas on võimalik ise kuidagi tarkvara telekasse istallida? LG telekatel on ju mingi oma soft
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 17:01:25 vasta tsitaadiga

Üle DLNA mängib?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2021 23:19:49 vasta tsitaadiga

rex, sellel telekal pole DLNA tuge
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainer75
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2015




sõnum 17.11.2021 23:57:06 vasta tsitaadiga

Mul mängib ilusti vaatasin just pulga pealt Red.Notice.2021.1080p.NF.WEB-DL.x265.10bit.HDR.DDP5.1.Atmos-TEPES

Telekas on mul LG Oled C9 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 01:07:55 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
rex, sellel telekal pole DLNA tuge

Mis mudel?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 11:25:44 vasta tsitaadiga

Mis vahe on 77" LG OLED:

C11 (2640€)

https://www.hinnavaatlus.ee/2054232/lg-77-oled77c11lb/

C12 (2800€)

https://www.hinnavaatlus.ee/2054234/lg-77-oled77c12la/

C12 uuem/parem? Netist nagu esmapilgul ei leidnud, pakuti et söltub regioonist kus müüakse?
CX vist liiga vana mudel juba hetkel ostmiseks?

_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.11.2021 11:39:50 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/LGOLED/comments/n91gwi/what_is_difference_c11_c12_c16_model/
tsitaat:

There are no C11, C12 or C16 models - it's all same C1 model. Last digit is about region. 2 is for europe as I know.

Proof:
https://www.lg.com/cz/televizory/lg-oled48c11lb
https://www.lg.com/cz/televizory/lg-oled48c12la
https://www.lg.com/uk/tvs/lg-oled48c14lb
https://www.lg.com/uk/tvs/lg-oled48c15la
https://www.lg.com/uk/tvs/lg-oled48c16la

tsitaat:

what I heard is that its a back panel color thing. c11 for black and c12 for vanilla white or something along this.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 12:46:29 vasta tsitaadiga

Selge, ikka regioonid ehk tehniliselt pole vahet.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
atliner
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 13:28:38 vasta tsitaadiga

endal C12 ainus vahe - teleri tagumine pool on valge või helehall, C11 seevastu tagant tumehall - sisu on sama
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 16:41:37 vasta tsitaadiga

Kuidas 2022 mudelinimetusega siis edasi minna, kui seni on olnud C6, C7, C8, C9, CX(10), C1? C2? C6 tuleb varsti jälle selg ees vastu. C5 vist ei olnud? Mu B7 on puhta tulevikupill nii.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 23:05:34 vasta tsitaadiga

rex, G1 on ka
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2021 23:19:20 vasta tsitaadiga

No sama põlvkonna kõiki erinevaid seeriaid ei hakanud eraldi välja tooma.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2021 15:50:45 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Fotot vaadates võiks asi justkui tunduda drastiline aga tegelikult suvalist asja vaadates võib ainult mingites toonides märgata allolevat kasti. Enamasti ei näe vaatamisel midagi. Teler B7 aastast 2017.
Kusagil juba äkki lisasin selle pilti, vabandan kui kordub. Aga ka mul oli naine viimane aasta lapsega kodus ja järelvaatamise lõpupilt jäi võib-olla iga päev tunniks ekraanile. (koolitus ei aidanud)


PS. see võib juhtuda mis iganes asjaga kui staatiline pilt ekraanil, antud näitel siis must taust ja värviline klots all servas.

reaalsuses, telefonid OLEDid, no problem. Ja ma usun, et monitoriga on ka seni hästi kuni start menüü seal hommikust õhtuni ei seisa.


Mul on sama vana teler sama mudel... Ja burn-in on vähemalt x2. Ma väga väga kahtlen kas riskin uuesti. Või on tõesti early adapteri "rõõmud" need. See kui keegi kilkab siis et aasta juba vana ja kõik tipp topp siis soovitan hinnangu aasta hilisemaks jätta. Mingi pisike piksel sinna tänna on köki möki selle burnin teema kõrval.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2021 16:21:21 vasta tsitaadiga

C8 ja ei mingeid probleeme burn-in-ga, v.a 1 kinni jäänud pixel, mis iseenesest eriti ei häiri selle kohapeal
C8 oli see mudel, millel muudeti subpixlite suurusi ehk paneeli tuuniti. Alates sellest ajast ei tohiks eriline probleem burn-in olla

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2021 17:11:22 vasta tsitaadiga

https://www.lgnewsroom.com/2021/11/lg-to-bring-nvidia-geforce-now-cloud-gaming-to-webos-smart-tvs/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 23.11.2021 23:49:55 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
https://www.lgnewsroom.com/2021/11/lg-to-bring-nvidia-geforce-now-cloud-gaming-to-webos-smart-tvs/

Kas telekaga ühildub iga USB juhtmevaba mängupult? icon_lol.gif

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r0ss
HV vaatleja
r0ss

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 01:02:21 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Minu 55" OLED LG ei suuda mälupulgalt mängida H.265 HEVC 10-bit kodeeringuga faile. Kas on võimalik ise kuidagi tarkvara telekasse istallida? LG telekatel on ju mingi oma soft


mis LG mudel?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaabi
HV kasutaja
wazaabi

liitunud: 23.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 11:35:59 vasta tsitaadiga

mina Artjom kirjutas:
https://www.lgnewsroom.com/2021/11/lg-to-bring-nvidia-geforce-now-cloud-gaming-to-webos-smart-tvs/


Proovisin eile, töötab hästi. Mängude optimeerijat kasutada ei saa, kuna selleks HDMI sisendit vaja. PS5 pult ühildus edukalt ja Witcherit proovides töötas hästi.

aivar1988 kirjutas:
mina Artjom kirjutas:
https://www.lgnewsroom.com/2021/11/lg-to-bring-nvidia-geforce-now-cloud-gaming-to-webos-smart-tvs/

Kas telekaga ühildub iga USB juhtmevaba mängupult? icon_lol.gif

Mul sama küsimus hiire ja klaviatuuri kohta icon_biggrin.gif
Kas peab olema bluetooth või wifi kaudu toimiv ja kas samaaegselt ühendatud seadmete arvule on mingi piirang?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 11:48:07 vasta tsitaadiga

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1637728245
LG 2022 OLED TVs: 42" C2, 83" G2, A2 & B2 model names appear
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 15:07:04 vasta tsitaadiga

Yay, 42 on ideaalne suurus.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2021 16:17:01 vasta tsitaadiga

wazaabi kirjutas:

Mul sama küsimus hiire ja klaviatuuri kohta icon_biggrin.gif
Kas peab olema bluetooth või wifi kaudu toimiv ja kas samaaegselt ühendatud seadmete arvule on mingi piirang?

Suvakas USB jullaga wireless hiir/klaver kombo toimib. Või ka juhtmega.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LG OLED arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.