|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
16.10.2021 20:29:02
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Aga kuidas kahest lisaradikast abi polnud? Arusaadav, kui 5900x oma pbo ja crazy voldiga sama kuum aga video puhul ka tempid ei langenud? Vôi peaks ju saama samade tempide saavutamiseks vente aeglasemalt jooksutada? P12 vendid peaks ju kenasti jahutama.
Táitsa vinge build, pole just palju kaste kuhu niipalju 360 radikaid mahub seda enam mõisyliku hinnaga olen ise pikalt p5 kasti kasutanud aga oleks aeg midagi muud võtta sellel nii gimp rad support. |
Ei kujuta ette miks kasu ei olnud. Ma ise ka mõtlen, et milles jama. Video ka samamoodi soe nagu enne. Jääbki mulje nagu jahutusvõimsus ei paranenud. Ilma paneelideta on ka veidi parem tulemus aga see oleks imelik kui peaks praegu hakkama paneele maas hoidma et paremat tulemust saada.
Võtsin temp sensori ka ära kuna XE360 ilma adapterita lekkimata olla ei tahtnud eriti. Üsna kindel et vedeliku temp on ka veidi kõrgem hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
16.10.2021 20:32:04
|
|
|
flow rate?
video on 2080? selle soojuseralduse jaoks on kardetavasti su algnegi setup pigem overkill
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
16.10.2021 20:35:22
|
|
|
| londiste kirjutas: |
flow rate?
video on 2080? selle soojuseralduse jaoks on kardetavasti su algnegi setup pigem overkill  |
2xD5 peaks olema piisav, et tagada piisav flow rate. Pilt ja mu tekst ütles seda juba enne.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.10.2021 20:39:44
|
|
|
| Mis need tempid sul siis on ja mis pumba/ventide seades ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
16.10.2021 21:11:55
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Mis need tempid sul siis on ja mis pumba/ventide seades ? |
Ma olen nii palju erinevaid settinguid proovinud ja tulemused pole meeles. Ütle, mis settingutel tulemusi soovid ja siis võin lasta.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.10.2021 21:22:01
|
|
|
| Lase kasvôi heaven benchi 15 min ilma capita see soojendab korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
16.10.2021 21:39:12
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Lase kasvôi heaven benchi 15 min ilma capita see soojendab korralikult. |
Meeter arvutist näitab termomeeter 27c.
5900X 1,225v all core.
Pumbad on hetkel max, et süsteemist täielikult õhk välja saada.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.10.2021 22:01:26
|
|
|
Prose ju täiesti fine mul idleb ka kõrgemal GPU blocki oled proovinud uuesti paigaldada ? Mul peale 20 minti heavenit gpu 60c+ ja prose 80c+ D5 oli küll 2000rpm ja vendid 500 lisaks arvuti on kuskil põrandal seina ja laua vahel ega seal palju ruumi hingata pole, vähemalt coilwhine ei kuule ja arvutit samuti mitte ja tagatipuks veel häda vendid on pull mitte push ja suht useless 500rpm peal pushima ka ei saa panna sest kast ei toeta 540 radikat ja vastu seine pole ka môtet puhuda, kokkuvōttes peaks oma kasti minema viskama ja uue vaatama.
.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
16.10.2021 22:11:15
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Prose ju täiesti fine mul idleb ka kõrgemal GPU blocki oled proovinud uuesti paigaldada ? Mul peale 20 minti heavenit gpu 60c+ ja prose 80c+ D5 oli küll 2000rpm ja vendid 500 lisaks arvuti on kuskil põrandal seina ja laua vahel ega seal palju ruumi hingata pole, vähemalt coilwhine ei kuule ja arvutit samuti mitte ja tagatipuks veel häda vendid on pull mitte push ja suht useless 500rpm peal pushima ka ei saa panna sest kast ei toeta 540 radikat ja vastu seine pole ka môtet puhuda, kokkuvōttes peaks oma kasti minema viskama ja uue vaatama.
. |
Prose koormamiseks on ju teised programmid. All core oc tõttu ei teki lambi boosti tõttu kõrgeid temperatuure ka. Mul oli mingi viga skriini tegemisel, lasin kogemata liiga lühikest aega. Uuesti lastes läks gpu, hot spot ja mem 2c kõrgemale. Olen küll seda plokki uuesti paigaldanud. Isegi kryonaut on vahel hetkel aga see on Gigabyte-i enda toodang ja plokk on alumiiniumist. Peaks ka 500rpm ventidega proovima.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.10.2021 22:20:18
|
|
|
See su meeterxmeeter radikas on ikka asjalikum, on sul miskit linki selle jaoks tahaks teada millega tegu.
viimati muutis pots4t4j4 16.10.2021 22:21:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
16.10.2021 22:20:52
|
|
|
| Evil kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
Prose ju täiesti fine mul idleb ka kõrgemal GPU blocki oled proovinud uuesti paigaldada ? Mul peale 20 minti heavenit gpu 60c+ ja prose 80c+ D5 oli küll 2000rpm ja vendid 500 lisaks arvuti on kuskil põrandal seina ja laua vahel ega seal palju ruumi hingata pole, vähemalt coilwhine ei kuule ja arvutit samuti mitte ja tagatipuks veel häda vendid on pull mitte push ja suht useless 500rpm peal pushima ka ei saa panna sest kast ei toeta 540 radikat ja vastu seine pole ka môtet puhuda, kokkuvōttes peaks oma kasti minema viskama ja uue vaatama.
. |
Prose koormamiseks on ju teised programmid. All core oc tõttu ei teki lambi boosti tõttu kõrgeid temperatuure ka. Mul oli mingi viga skriini tegemisel, lasin kogemata liiga lühikest aega. Uuesti lastes läks gpu, hot spot ja mem 2c kõrgemale. Olen küll seda plokki uuesti paigaldanud. Isegi kryonaut on vahel hetkel aga see on Gigabyte-i enda toodang ja plokk on alumiiniumist. Peaks ka 500rpm ventidega proovima.  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
16.10.2021 22:39:06
|
|
|
Kahjuks pole see võrreldav kuna radikas on õues. Kuidas talvel kondentsiga lood on?
Panin vendid 500rpm peale ja gpu läks 59c.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.10.2021 17:23:28
|
|
|
On ikka monstrum
Proovisin ka korra max vendid/pump 15min heavenit:
Spoiler 
d5 pwm
540 alphacooli xt45 + 3* silverstone ap181
barrow gpu plokk
aquacomputer cuplex kryos next cpu plokk
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
17.10.2021 18:56:11
|
|
|
Ei jäänud rahule, video temp võiks 30c kandis olla kuskil 50% vendid siis oleks juba midagi aga isegi undavate ventide ja pumbaga on 50c siis on küsitav see vesijahutuse point, milleni ma juba ma ei tea mitmendat korda jõuan, lootes seekord paremat tulemust aga ei ikka ja alati tempid paras fail kui just sellist radikat ei osta nagu sul aga hetkel pole seda kuskile panna niiet polekski võimalik, benchi pole jooksutanud, proovin vaatan mis tulemus on.
Spoiler 
viimati muutis pots4t4j4 17.10.2021 19:27:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
17.10.2021 20:51:25
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Ei jäänud rahule, video temp võiks 30c kandis olla kuskil 50% vendid siis oleks juba midagi aga isegi undavate ventide ja pumbaga on 50c siis on küsitav see vesijahutuse point, milleni ma juba ma ei tea mitmendat korda jõuan, lootes seekord paremat tulemust aga ei ikka ja alati tempid paras fail kui just sellist radikat ei osta nagu sul aga hetkel pole seda kuskile panna niiet polekski võimalik, benchi pole jooksutanud, proovin vaatan mis tulemus on.
Spoiler 
|
3080 peakski üsna soojalt töötama. Imelik, et see XT45 selliseid numbreid annab, ometigi on suht jurakas radikas norm FPI-ga. Äkki peaks siis ikka õhu peale minema.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
17.10.2021 21:03:14
|
|
|
ega te valesti aru ei saand mitte,et mul on suur radikas vaid see ka ,et seal radikas jookseb 8 liiterit vett läbi arvan,et päris suur kogus vett
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
18.10.2021 09:16:48
|
|
|
[quote="pots4t4j4"]Ei jäänud rahule, video temp võiks 30c kandis olla kuskil 50% vendid siis oleks juba midagi aga isegi undavate ventide ja pumbaga on 50c siis on küsitav see vesijahutuse point, milleni ma juba ma ei tea mitmendat korda jõuan, lootes seekord paremat tulemust aga ei ikka ja alati tempid paras fail kui just sellist radikat ei osta nagu sul aga hetkel pole seda kuskile panna niiet polekski võimalik, benchi pole jooksutanud, proovin vaatan mis tulemus on.
Miks see temp peab 50 olema, oc? 60 peal võib rahulikult joosta kaart, õhuga on ta 70-80 ja vendid lõugavad sajaga...mul on kolme radikaga 45-50 ja üldjuhul kasutan seda ainult siis kui korralikik oc on peal muidu tiksub 56-58 ja midagi seal ei lõuga...
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.10.2021 10:39:34
|
|
|
| Jah 60 peal ei kuulegi kui vendid 500 ja pump sub 2k aga tore oleks norm tempid ka peale vaikuse, kõike head korraga ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
19.10.2021 17:15:18
|
|
|
Ma kalduks õhkjahutuse poole. On seal tegelt nii palju vahet kumb D5? Põhiline, et Alphacooli VPP seeria pumpasid ei osta. Head odavad jne on küll aga ainuke asi, mis nende puhul D5-ga sarnaneb on nende kuju ja sobivus D5 reservuaaridega.
Aastaid tagasi sai proovida ühte VPP755 ja asi kõrises uuena juba nagu vana peldik. Min rpm oli enam vähem aga ikkagi oli kuulda seda kõrinat. Ei tea kuidas Alphacool veel selliseid tooteid müüa julgeb. Muu kraam on neil ikka väga hea.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.10.2021 18:10:51
|
|
|
Isegi sobivus d5 resside ja topidega polnud kiita, tõesti olid jubedad junnid need vpp755
Aga isiklikilt váldiksin ek igal võimalusel, endal hetkel ka pump/res combo nende oma kahjuks aga ei poolda seda porri mida nad toodavad, customer service on ka paras nali neil, nickel plating on aegajalt sellise kvaliteediga et karju appi, customer support ajab mingit vahtu suust välja
Aquacomputeri kohta pole halba öelda, pole küll nende pump/res combosi kasutanud aga cpu ja gpu plokke ja ka aquaero ja väga okay kõik va sellised probleemid mis on mu enda buildis kinni mitte nende juppides kvaliteedis.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
19.10.2021 20:57:38
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Isegi sobivus d5 resside ja topidega polnud kiita, tõesti olid jubedad junnid need vpp755
Aga isiklikilt váldiksin ek igal võimalusel, endal hetkel ka pump/res combo nende oma kahjuks aga ei poolda seda porri mida nad toodavad, customer service on ka paras nali neil, nickel plating on aegajalt sellise kvaliteediga et karju appi, customer support ajab mingit vahtu suust välja
Aquacomputeri kohta pole halba öelda, pole küll nende pump/res combosi kasutanud aga cpu ja gpu plokke ja ka aquaero ja väga okay kõik va sellised probleemid mis on mu enda buildis kinni mitte nende juppides kvaliteedis. |
Sa oled mingi EK toodete vihkaja? Tahaks uskuda, et EK D5 pumbad on ikka korralikud asjad.
Ainuke Aquacomputeri toode, mida ma olen ostnud on nende vesijahutuse vedelik. Alati miskipärast jube kirved olnud neil kõik.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.10.2021 21:24:09
|
|
|
| Kas EK mitte lowara pumpadele lihtsalt oma kleepsu ei pane ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
19.10.2021 21:37:01
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Kas EK mitte lowara pumpadele lihtsalt oma kleepsu ei pane ? |
Ma ostsin 2019 aastal HV-st kasutatud EK D5 ja reservuaari kombo ning pumbaks oli tõesti lowara. Tollel veel EK kleepsu peal ei olnud. Ja see aasta ostsin uue lowara D5 pumba igaks juhuks. Hetkel tundub, et see esialgne kasutatud D5 on veidi häält tegema hakanud aga muidu on super olnud. Selleks ostsingi teise lowara lisaks. Lowara on üsna kindlalt väga usaldusväärne D5.
Kas su D5 ainult molexiga ühendades jookseb max rpm peal? Selleks, et see esimene lowara ei jookse.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
19.10.2021 21:41:16
|
|
|
| lihtsalt molexiga ei jookse full rpm niipalju kui mäletan
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
19.10.2021 21:43:42
|
|
|
| EK D5 PWM G2 peaks jooksma. Nii et midagi nad ikkagi on muutnud.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
19.10.2021 21:55:22
|
|
|
Mul paneb EK täie kiirusega ega ma vist teisiti ei saakski muidu ei lükka seda kogust vett ringi
Ja kus juures vaikne on kui ma olen pumbast pea neli meetrit eemal ei kuule midagi ja pump on petoon seina küljes ei mingeid vibrasi
selline pump ( Class F )
https://www.upload.ee/files/13565568/IMG_20211019_192641.jpg.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
20.10.2021 10:29:59
|
|
|
| Seda ma küsisingi, et kumb on parem kas see lowara või aqua oma? lowaral on välja toodud 1500l/h teisel puudub see info, vähemalt mina ei leia kuskilt...aga tundub, et seda aqua oma pole keegi kasutanudki. Omal 2 EKW DDC pumpa juba aastaid ja ei kurda, aga peaks ka igaks juhuks ühe uue soetama nii kaua kui neid veel üldse saada on...aqua omasid on tegelikult väga vähe saada ja suvel oli saadavus suht 0
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
20.10.2021 10:47:25
|
|
|
| Rainer75 kirjutas: |
Mul paneb EK täie kiirusega ega ma vist teisiti ei saakski muidu ei lükka seda kogust vett ringi
Ja kus juures vaikne on kui ma olen pumbast pea neli meetrit eemal ei kuule midagi ja pump on petoon seina küljes ei mingeid vibrasi
selline pump ( Class F )
https://www.upload.ee/files/13565568/IMG_20211019_192641.jpg.html |
Pumba tagant seda infot lugedes tundub, et see ongi uuem D5 mis ilma pwm juhet ühendamata max rpm jookseb. See pole loomulikult mingi näitaja kuna vaadates, et pump on 3 aastat kestnud juba.
m8markus, ma ostaks selle mis visuaalselt endale rohkem meeldib.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
20.10.2021 11:00:55
|
|
|
m8markus, ma ostaks selle mis visuaalselt endale rohkem meeldib. [/quote]
See välimus huvitab mind kõige vähem, aqual on displei ja seadistamine ka pumbalt lisaks sama raha eest, kõige kallimale saad lekke süsteemi ka lisaks, mida on kohe hirmsasti vaja muidugi...
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
20.10.2021 18:40:54
|
|
|
Aga osta see aqua pump ja siis valgusta ka meid kuidas pump on tahaksime kõik teada milline on hea pump aga kui sa paned pumbale ainult liiter vett on äkki okey aga kui lisaks talle 8 liitrit vett ja paneks iilge radika taha kas saab hakkama ja kauaks ta suudab täis koormusega töötada see on küsimus.Igaljuhul olen mina enda pumbaga rahul need 3 aastad varsti juba 4 aastat, Aga valik on sinu !!!!!!!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
21.10.2021 10:14:04
|
|
|
Mul on praegusel pumbal 3 radikat taga ja pole mingit probleemi, üks radikas oli pigem probleem ja pump hakkas värisema suurtel pööretel, 3 radikaga töötab hääletult, D5 on palju võimasm, mul on 1100l/h need peaks olema 1500l/h. Ja kui 8 liitrit vaja liigutada osta see Eheimi kolakas, vanasti olid kõigil sellised akvaariumi pumbad, omalgi 3 tükki olnud
viimati muutis m8markus 21.10.2021 12:13:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
21.10.2021 12:05:37
|
|
|
Kuidas see huvitav välja näeb, et radikas värisema hakkab. Ma pole kordagi sellist asja kogenud. Olen täheldanud, et osadel ventilaatoritel võib konkreetsete pöörete juures haige heli tekkida aga värinat pole veel kohanud. Hydor L20/L30 pumbad olid omaette tase. Omasin isegi Hydor ja Eheim pumpasid ja kõik olid ikka parajad pasad võrreldes DDC ja D5 pumpadega. Probleem oli lärm ja nad kõik hakkasid kõrisema varem või hiljem. Eheim pumpasid saab praegugi veel osta väga kirve hinnaga.
Sain teada, et mu esimene D5(lowara) mis kasutatuna sai ostetud on pärit 2015 aasta suvest. Nii, et kestavad megahästi need D5-d.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
21.10.2021 12:15:41
|
|
|
| Evil kirjutas: |
Kuidas see huvitav välja näeb, et radikas värisema hakkab. Ma pole kordagi sellist asja kogenud. Olen täheldanud, et osadel ventilaatoritel võib konkreetsete pöörete juures haige heli tekkida aga värinat pole veel kohanud. Hydor L20/L30 pumbad olid omaette tase. Omasin isegi Hydor ja Eheim pumpasid ja kõik olid ikka parajad pasad võrreldes DDC ja D5 pumpadega. Probleem oli lärm ja nad kõik hakkasid kõrisema varem või hiljem. Eheim pumpasid saab praegugi veel osta väga kirve hinnaga.
Sain teada, et mu esimene D5(lowara) mis kasutatuna sai ostetud on pärit 2015 aasta suvest. Nii, et kestavad megahästi need D5-d.  |
pump hakkas värisema, tiba valesti kirjutasin Kuidas need Ehemid kirve hinna ga on? https://shop.aquacomputer.de/index.php?cPath=7_25_26 ja neid on ka korralikult arendatud...
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
21.10.2021 12:53:44
|
|
|
No ega nad odavad ka pole ju. Miks peaks ostma kahtlase väärtusega jurakat Eheim junni kui sama raha eest saab DDC/D5?
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
m8markus
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
21.10.2021 13:02:19
|
|
|
| Evil kirjutas: |
No ega nad odavad ka pole ju. Miks peaks ostma kahtlase väärtusega jurakat Eheim junni kui sama raha eest saab DDC/D5? |
Ei peagi, Rainer75 tahtis 8liitrit vett liigutada....
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rainer75
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2015
|
22.10.2021 07:56:23
|
|
|
See pump no................ tulge maapeale mul istub kapisahtlis üks selline kes küll sellise tootis peab ikka põrunud olema https://shop.aquacomputer.de/product_info.php?products_id=3387 ei soovita kellelegi tegin selle pumbale isegi penost karbi kuhu sisse panin ja ikka ta inises ainult mis on korralik pump on D5 tõsiselt
D5 liigutab aga see on ka piir siis peab kaks D5 panema kui ma midagi välja peaks mõtlema ,et ei tea kunagi mis pähe lööb mul nats mingid ideed on aga eks ma kunagi valgustan teid kui täide viin
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2021 14:00:28
|
|
|
| Misasi on normaalne ddc? Kunagi mingit swiftechi oma sai proovitud ja oli lärmakas kui kurat. Àkki mingit linki, prooviks kohe.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2021 14:26:38
|
|
|
| See viimane lihtsalt res ja top ddc jaoks tundub aga ma kasutan oma viiekümpsist d5 pumpres kombot edasi see ddc páris palju maksab, vb sellepàrast polegi proovinud neid rohkem kui hind kallim.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
22.10.2021 15:40:46
|
|
|
DDC kvaliteet kõigub rohkem kui D5-l ja max rpm undab rohkem aga kindlasti ei ole tegu halva pumbaga. PWM varianti saab kindlasti sama vaikseks teha nagu D5 ja samas ei kaota võimsuses. DDC plussiks on veel see, et ta on väike. Väikeste korpuste tegelastele peaks see pump meeldima küll ju.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
22.10.2021 16:42:52
|
|
|
Endal on see Barrow DDC pump/res/block combo. Barrow LTPRK-04
Spoiler 
link
Nüüd on väljas mingi uuem versioon ka, ei tea mis reaalne vahe küll on peale välise plaadi muutuse (LTPRA-04)
link
Ning ülirahul. 2200rpm peal ei kuule midagi. Kastis olevad vendid undavad üle ka idles. Saab pumba panna ka mingi 4800rpmi peale, kuid ei täheldanud üle 1C'st vahet seega jätsin MIN rpm lähedale.
Hetkel pea aasta aega töötanud.
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ignacio
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2013
|
25.10.2021 09:39:45
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Nüüd on väljas mingi uuem versioon ka, ei tea mis reaalne vahe küll on peale välise plaadi muutuse (LTPRA-04)
link
|
Uus mudel on mõõtudelt madalam ja 10W pumbaga 17W asemel.
Aga kui võimsam pump on nagunii miinimum rpm lähedal, siis väiksem peaks sama hästi hakkama saama?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|