Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2021 12:24:11 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
pyrex kirjutas:
yerba kirjutas:
pyrex, ega ikka ei saa küll. Või siis - milline õhkjahutusega 3090 töötab viisakalt ( patjade vahetuseta ) 300w ja 120 Mhash peal, nii et ventikad on 30-40% max.
Enam-vähem hääletute asjade vastu on mul allergia juba. icon_smile.gif Üks kasutaja demos oma "hääletut" minerit. Ventikad 80% peal ning oli kuulda täiesti vabalt ka teise korteri otsa. Siis enam ei olnud kuulda, kui keskmises toas üks keskmise suurusega muusikakeskus hakkas keskmist Harju tümakat taguma. See oligi enam-vähem hääletu definitsioon mu jaoks toona.


3090 asus strix, 45c core, mälu 87c, fans 50% @ 300w icon_rolleyes.gif
Asja tuum on selles, et sul ei ole need kaardid kokku pressitud kui kaarte on ainult 1-2 ... ja ma arvan, et sa peaksid teadma kui vaikne on strix ventikas. Ilmselt sama teema oleks ka suprim x mudeliga.


Suprim X 3090 ( padjad vahetatud ) vent 90% peal, muidu hakkab alla käima
ASUS rog strix 3080 ( padjad vahetatud ) vent 90, muidu hakkab alla käima.

EVGA FTW3 ultimate 3080 ( padjad vahetamata ) vent 70, alla ei hakka käima... icon_smile.gif


Siis ma ei tea. Need on minu kogemused ja ma ei ole nendest "kuuest full rig-i" teinud. Aga samas mul on ka enda zotaci kaardiga ka hoopis teised kogemused kui sul, seega kuskil on mingi kala ...

6600xt-d ei soovita, liiga palju kaarte ja liiga vähe sooja. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2021 12:25:07 vasta tsitaadiga

Ma pigem nõustun Yerbaga.

EVGA mingi junn isegi 100% ventikatega ei toimeta üle 120mhs normaalse.t
ASUS TUFidel peavad ventikad 100% olema, siis suudavad seal 125 kandis hoida

MSI suprim X või mis iganes on enamvähem kuid siiski ventikad on seal 90-100%, siis litivad nagu paberil vaja, 126mhs

Kõige normaalsem poiss on KFA HOF. Mingi 85% ventikat ja 126,1 all day long. Siis on 50/90 tempid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2021 12:28:49 vasta tsitaadiga

Aga küsijale - tõenäoliselt kõige mõistlikumad kaardid vaiksuse osas on need: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=809168&highlight=
Iseasi, kas 3 kuud garantiid ja parandatud kaardid sobivad. Mulle ei sobinud, kuna risk/reward on liiga kõrge, et kui midagi juhtub, siis on 1400 eur vastu taevast. Või leebemal juhul saad kaarte uuesti kuskil lappida lasta...

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2021 12:31:53 vasta tsitaadiga

Lähtudes rahalistest vahenditest 4000.- on asi minu arust lihtne.

a) 3 x rtx3070 = 3 x 1200.- = 3600.-
b) 2 x rtx3080 näiteks strix = 2 x 1800.- = 3600.-
1 x rm850x = 145.-
1 x hp 800 ssf brändikas 4570/8mem/250ssd (4x pcie pesa) = 100.-
2-3 x riser = 15-30.-
kokku ~3875.-

Uusn ka kui on 2 x 3080 kaarti mis pole tihedalt rigis siis ei ole mingit lärmi.
Lisaks just STRIX on patjade vahetamise osas kõige soodsam isend (ja ka töö poolest üks lihtsamini tehtav).
Piisab jahutuse all 2x15x134mm padja vahetusest. Ise tehes olematu kulu kuid märgatav vahe jahutamise osas.

Mingi ülehinnatud rig osta seda jupendada ja müüa jne on pointles.
3090 jääb lihtsalt hinnaklassist välja.

_________________
Müüa palju uusi korpuseid: https://www.upload.ee/files/19165838/Korpuste-pakkumie-1.pdf.html
Enamusi on mitu! Kui huvi siis PS või kõne.
Valikus ka kümneid mänguarvuteid igale hinnaklassile - küsi lisa!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2021 12:36:22 vasta tsitaadiga

Miccer, ole hea, müü oma kollektsioonist mulle 2 x 3080 ära nüüd. icon_smile.gif 1800 eur tk. Need gaming x triod. icon_smile.gif

Tegelt kogu see teemaarendus hakkab meelde tuletama ühte nõuka aegset multikat A la puujalaga karu vms. Ühesõnaga - üks karu kooserdas ringi ja astus mesitaru omale jala otsa. Ja siis saabusid igalt poolt sulelised ja karvased ja hakkasid õpetama, et kuidas taru jala otsast ära saada. Meeldejäävamad hetked olid taru põletamine jala ümbert ning karu tiiki viskamine, et kui karu jääb vee alla, siis taru tahab veel peale tulla ja siis tuleb jala küljest ära. Lapsena oli päris lõbus seda multikat vaadata aga nüüd suuremast peast on veits kahju karust juba, sain teine ikka korralikult retsitud. Ja ma ei mäletagi, kas taru sai jala küljest lahti või mitte. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2021 12:53:45 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
Tulen siis ekstra nuubi küsimusega välja:
Korter elektrikütte peal, hooaeg algamas, mis oleks parim setup, millega elamist kütta, nii et see raha teeniks. Põhikütteallikaks ei taha, aga kui nt panen 10 ruudust kööki küdema, ei pea õhkpumba soojust sinna suunama, saab ülejäänud elamine soojem ja juba profit.
Minu nõudmised:
1. lihtne ja lollikindel. Ei taha hakata kaarte lahti kiskuma ja 0,5mm paksemaid patjasid vahele toppima. See punkt vist välistab 3080/3090 stiilis pirtsakad ekskavaatorid.
2. vaikne, et kannataks toas hoida.
3. kaartide peal, mis "crypto market go boom boom" või muude võngete järel midagi ka väärt oleks. See vist välistab igasugused juba 5+ aastat kaevanud RX 470/570/580 või p106 kaevurid. Küttekehadena oleks muidugi head.

Variant 1: suvaline standardemaplaat ja sinna nt 2x 3060Ti / 3070 peale?
Variant 2: letist nt 3x 6600XT.

Eelarve: 2000-4000 euri.


Alternatiivne mõtteviis:

1) Vaheta oma gaming PC-s GTX 1070 näiteks ühe Vahuri müüdava RTX 3070 vastu, CPU võid ka 3900/5900/3950/5950 osta ja XMR kaevama panna, saad endale samal ajal vingema PC ja u. 5€/päevas profitit. Korvab su õhksoojuspumpa või misiganes muu kütta võib, õliradikas vms.
2) Järelejäänud rahaga pane mõned hea hinnaga BTC purchase orderid kuhugi exchange sisse. Või osta üldse enefiti aktsiaid. Ideaalis natuke kõike.

Lollikindlus suurem, tuba soe ja vaikne, mingi passiivse tulu ja lotopileti elamus ka käes.

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2021 13:00:32 vasta tsitaadiga

Launger, aga mismoodi ta selle PCga köögis muid asju toimetamas käib? Praeb kardulasi ja vaba käega udjab hiirega mänge mängida ja delfit lugeda? icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2021 19:30:22 vasta tsitaadiga

Hive kukkus nüüd või Ethermine pool? Erinevates site'ides kõik kaevurid maas. Net ok ja krediiti nagu ka oleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2021 19:32:15 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Hive kukkus nüüd või Ethermine pool? Erinevates site'ides kõik kaevurid maas. Net ok ja krediiti nagu ka oleks.


Ethermine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2021 19:57:40 vasta tsitaadiga

Jep, alustasid jälle tööd. Liig vähest voolutarvet kaebavad emailid hakkasid tulema ja ühe jõudsin juba rebootida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 07.10.2021 20:49:31 vasta tsitaadiga

“Hooldustööd”
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 08.10.2021 00:15:29 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis p1lv1k 22.03.2022 10:40:48, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 12:09:27 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Miccer, ole hea, müü oma kollektsioonist mulle 2 x 3080 ära nüüd. icon_smile.gif 1800 eur tk. Need gaming x triod. icon_smile.gif


Et kui kasutaja Yerba alt ära hüppab siis oleks rõõmsalt järjekorras teine

Teemast. Kui oluline on VRAM thermalpadide millimeetrite täpsus? Panen veits jämedama (naistele see viimane sõna meeldib) Thermal Grizzly kui tootja "küpsise puru". Mis siis juhtub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 08.10.2021 13:22:17 vasta tsitaadiga

p1lv1k kirjutas:
Sai ka üle tüki aja üks masin kokku ehitatud, kuna talv tulemas ja värki.

Onda B250 8pcie emaplaat ja korpus kombo Mineshop EUst tellitud ja oma soovidele vastavalt komplekteeritud.
HX1200
8x 6600XT
4x ML120 ventikad

Korpus ja emaplaat on OK, kuid toite ja ventikad vahetasin selliste vastu mida ka eluruumis kasutada saaks.

ENNE
Spoiler Spoiler Spoiler


PÄRAST
Spoiler Spoiler Spoiler


Üks kaart on pirtsakas ja vajab vist lahtivõtmist, muidu tegemist müügivõrgust kättesaadavate isenditega mis kokku said krabatud selle massina jaoks. Üsna rahul.


DEL "Kuidagi vähe MHs nende kaartide kohta". Ära pane tähele. Vähe vist maganud icon_razz1.gif


viimati muutis KAMY 08.10.2021 14:39:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 08.10.2021 15:31:26 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis p1lv1k 22.03.2022 10:40:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 08.10.2021 16:35:49 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel mmpOS-i uuendamine streigib?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 08.10.2021 16:44:04 vasta tsitaadiga

Tundub nagu kellelgi on ununenud sertifikaate uuendada..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 17:03:22 vasta tsitaadiga

sudo apt update
sudo apt upgrade -y

ja edasi nagu vanaviisi.

H_K kirjutas:
Kellelgi veel mmpOS-i uuendamine streigib?
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 08.10.2021 17:13:11 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
sudo apt update
sudo apt upgrade -y

ja edasi nagu vanaviisi.
..ja toimibki thumbs_up.gif
_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 17:16:54 vasta tsitaadiga

H_K, võta heaks. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 19:27:16 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Teemast. Kui oluline on VRAM thermalpadide millimeetrite täpsus? Panen veits jämedama (naistele see viimane sõna meeldib) Thermal Grizzly kui tootja "küpsise puru". Mis siis juhtub?

Oluline on, et kõik sama radika all olevad jahutust vajavad kiibid saaksid ühtlase kontakti. Kui kõik on patjade läbi, siis võibki pmst kõik padjad paksemad või õhemad panna, kui kuskile mujale vastu käima ei hakka. Kui aga GPU on pastaga, siis seal mänguruumi pole - õhemad padjad jätaks muude kiipidega vahe sisse, paksemad GPU-ga. Paksemaid annab küll mingil määral kokku litsuda, aga nii ei saa siiski radika korralikku GPU-le liibumist garanteerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 20:26:57 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
yerba kirjutas:
Miccer, ole hea, müü oma kollektsioonist mulle 2 x 3080 ära nüüd. icon_smile.gif 1800 eur tk. Need gaming x triod. icon_smile.gif


Et kui kasutaja Yerba alt ära hüppab siis oleks rõõmsalt järjekorras teine

Teemast. Kui oluline on VRAM thermalpadide millimeetrite täpsus? Panen veits jämedama (naistele see viimane sõna meeldib) Thermal Grizzly kui tootja "küpsise puru". Mis siis juhtub?


Kui core ja muu kiibistiku heatsink ja coldplate on ühes tükis, siis isegi 0.5mm liiga paks padi tõstab kogu kuptause nii kõrgeks, et die ei saa lihtslat kontakti ja enne windowisse pääsemist lülitab ennast lihtsalt välja. Sain selle kadalipu läbi käidud - 2mm ei bootinud, 1.5mm ei bootinud, oli näha et termopasta polnud laiakski litsutud, 1.0mm töötab siiamaani ideaalselt ja jahedalt. Päris hirmus oli korraks.

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 20:34:10 vasta tsitaadiga

Külm on, mis ma valesti teen ?
hiveOSi-ga pole aega ja viitsimist jännata ...
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 21:17:17 vasta tsitaadiga

Võimle või lisa investeeringuid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 21:41:55 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Võimle või lisa investeeringuid.

gut icon_biggrin.gif
Ei noh loen, et enamus võimlevad selle nimel, et tempe alla saada, ma ei saa neid ülesse ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 21:45:46 vasta tsitaadiga

Jutuks hea küll.

3080 hashib sul 10 vähem kui võiks ja 3070 kaatidele saaksid ka veel pähe keerata. soojatootlikus kasvaks kohe mõveõrra.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 21:52:11 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Jutuks hea küll.

3080 hashib sul 10 vähem kui võiks ja 3070 kaatidele saaksid ka veel pähe keerata. soojatootlikus kasvaks kohe mõveõrra.

3080 - nicehash ei lase millegi pärast rohkem peale keerata, lite on max selle kaardiga, mem clock +500, juurde keerata, vahel veab +600 ka 12h aga üldjuhul 2-3h ja restart
3070 - high settings, mem clock originaalis seal Afterburneris +1370 vist, need crankitud +1500 peale ... sooja ikka ei tule
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2021 23:35:23 vasta tsitaadiga

p1lv1k kirjutas:
KAMY kirjutas:
p1lv1k kirjutas:
Sai ka üle tüki aja üks masin kokku ehitatud, kuna talv tulemas ja värki.

Onda B250 8pcie emaplaat ja korpus kombo Mineshop EUst tellitud ja oma soovidele vastavalt komplekteeritud.
HX1200
8x 6600XT
4x ML120 ventikad

Korpus ja emaplaat on OK, kuid toite ja ventikad vahetasin selliste vastu mida ka eluruumis kasutada saaks.

ENNE
Spoiler Spoiler Spoiler


PÄRAST
Spoiler Spoiler Spoiler


Üks kaart on pirtsakas ja vajab vist lahtivõtmist, muidu tegemist müügivõrgust kättesaadavate isenditega mis kokku said krabatud selle massina jaoks. Üsna rahul.


Kuidagi vähe MHs nende kaartide kohta. Selline pill võiks minimaalselt 400Mhs teha...


6600xt'd ei anna niipalju välja, sa mõtled vist 6700xt'/6800'sid? Neist kaartidest saab heal juhul 32-33MH välja pigistada. Eks sinna püüdlebki, praegu lihtsalt kokku laotud ning kiire tweak selga lajatatud.

Voolutarbest ei oska praegu täpsemalt kui hiveos näitab rääkida.Ei ole ühtegi mööteriista käepärast. Eks ta sinna 500w kanti peaks jääma seinast.


mina sain rx 6600 XT red devil kätte 32,6
sätted võtsin siit

https://www.youtube.com/watch?v=XyD-TU7srHA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 09.10.2021 00:49:24 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis p1lv1k 22.03.2022 10:40:00, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2021 10:03:28 vasta tsitaadiga

Ikkagi, miks jälle autofan'i pole kasutatud? Core target näiteks 65, mälu 85 ja las vendid reguleeruvad ise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p1lv1k
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2017




sõnum 10.10.2021 20:35:50 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis p1lv1k 22.03.2022 10:39:40, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stalcer_x
HV kasutaja
stalcer_x

liitunud: 16.12.2001




sõnum 10.10.2021 23:56:21 vasta tsitaadiga

OT
keegi teenusena kaartide patjade/pasta vahetust ka pakub? Eeldaks et pakkujal endal korralik padja material olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 06:53:45 vasta tsitaadiga

https://epl.delfi.ee/artikkel/94816461/elektriga-kutvad-pered-keeravad-toasooja-vahemaks-voi-lukkavad-kutmist-edasi
Valigu õige kütteseade siis. doh.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 22:55:41 vasta tsitaadiga

3060 rev1-ga on midagi nicehash quickmineriga peale hakata ?
2070/2080 kaardid lõbutsevad 43mh/s @ 90w ca ....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duffman500
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 23:52:15 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
3060 rev1-ga on midagi nicehash quickmineriga peale hakata ?
2070/2080 kaardid lõbutsevad 43mh/s @ 90w ca ....


Pane nvidia driver 470.05 peale ja hashib 45-48 kandis.
Enne installimist the DDU safe mode'is ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2021 23:54:54 vasta tsitaadiga

duffman500 kirjutas:
OPollo kirjutas:
3060 rev1-ga on midagi nicehash quickmineriga peale hakata ?
2070/2080 kaardid lõbutsevad 43mh/s @ 90w ca ....


Pane nvidia driver 470.05 peale ja hashib 45-48 kandis.
Enne installimist the DDU safe mode'is ära

Pmst oleks see siis vaid solo kaart kones, muud variandid ei taha koostööd teha ... ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottenson
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 15:46:05 vasta tsitaadiga

stalcer_x kirjutas:
OT
keegi teenusena kaartide patjade/pasta vahetust ka pakub? Eeldaks et pakkujal endal korralik padja material olemas.


ma oleks ka ehk sellest huvitatud
2x 5700 XT
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 15:53:24 vasta tsitaadiga

ottenson, sa ei võida sellega suurt midagi.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 17:25:04 vasta tsitaadiga

stalcer_x kirjutas:
OT
keegi teenusena kaartide patjade/pasta vahetust ka pakub? Eeldaks et pakkujal endal korralik padja material olemas.


Mõned kaardid on tehtud ja natike on igas mõõdus patju ka veel alles. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2021 21:29:18 vasta tsitaadiga

Tervist taas, ma meelega jätsin nuubküsimuste vahele hulga aega.

yerba kirjutas:
3 x 6800xt

1300€ tükist on kõige odavamad tutikad ja kasutatult pole müügis. 64Mh/s pealt siis 20,31€/Mhs

Launger kirjutas:

1) Vaheta oma gaming PC-s GTX 1070 näiteks ühe Vahuri müüdava RTX 3070 vastu, CPU võid ka 3900/5900/3950/5950 osta ja XMR kaevama panna, saad endale samal ajal vingema PC ja u. 5€/päevas profitit. Korvab su õhksoojuspumpa või misiganes muu kütta võib, õliradikas vms.
2) Järelejäänud rahaga pane mõned hea hinnaga BTC purchase orderid kuhugi exchange sisse. Või osta üldse enefiti aktsiaid. Ideaalis natuke kõike.
Lollikindlus suurem, tuba soe ja vaikne, mingi passiivse tulu ja lotopileti elamus ka käes.


1) Niipalju kui teema diagonaallugemisest tabasin, siis pole isegi paha plaan, GPU accelerationit nõudvad asjad maha keerata ja las tegutseb. Prose upgradega vist ei hakka end vaevama. Aga jah, saaks geimimiseks ka hobuseid juurde. Iseasi, kui rõõmus mu 450w toide selle üle on, kuldne kesktee nii lauaaluse undamise kui muu suhtes oleks leida midagi madala voolutarbe ja hea jahutusega. Samm tagasi 3060Ti suunas? 6700XT?
2. Lotopiletid juba ammu ostetud. Nüüd on diamond hands.

p1lv1k kirjutas:

Voolutarve seinast kõigub 495-510W vahel. Eth teeb 249-255MH vahemikus.

Õnnestunud projekt. Nüüd ootab 6600 mitte-xt launchi, ehitan üks v kaks sellist veel.


Mu enda esimene pakkumine oli ka 6600XT, aga kuidas sina nendeni jõudsid? Mis suunas sissetallatud radadelt maha? Millised spekulatsioonid on mitte-XT kohta?
Liiguvad siin kasutatult u 600 euriga ja odavaima tutika PowerColori saab poest 649€ eest. Piltide järgi keskmine tundub olevat 31Mh/s. See teeks siis ümaraks hinnaks 19,3€/Mhs

6700XT (kandidaat ka lauakasti jaoks): foorumis u 850€, tutikalt u 1000 (ümardame mugavuse mõttes). 48Mh/s ehk 17,7 Mhs/€ või 20,8 Mhs/€

Ja nüüd lollid küsimused! (kellegi signatuuris on, et kuna HVs on iga lolli kohta kümme tarka, on jõud enam-vähem võrdsed).

1. Windows vs Linux või vahet pole? Ma pole elu sees linuxit näppinud, täiesti nullist tundub hirmus. Või on lõpuks, et võta läpakas juhendiga kõrvale, toksi käsuread sisse ja valmis ongi?
2. Eestlaste lemmikteema, OÜ-tamine. Sellega saaks ju juppe poest odavamalt kätte! Mis meil tegelik olukord on - kõik kaevavad oma RoosaLabidas OÜ alt või tegeletakse eraisikuna? Ma niipalju kõrvalt ja kokkuvõtvalt aru saanud, et eraisikuna pead iga mündi pealt lõpuks maksude maksmist nautima, aga OÜ-tades võid igasuguste asutuste huviorbiiti sattuda ja siis pead tõestama, et ei ole kaamel. Kes avalikult ei taha oma olukorda öelda, võib privas sosistada. Ausõna, ei tööta maksuametis.
3. Kas on lõpliku arvamuseni jõutud, AMD vs Nvidia? Või ongi päeva lõpuks, et hashrate x voolutarve ning googeldada konkreetse mudeli kohta?
4. Kas mu loogika "madalama võimsusega kaartidega on vähem jama patjade ja muu jahutusega" pädeb?
5. Milliseid newbie vigu vältida?

Kui kellelgi on mõni hea "Kuidas alustada kaevandamist: juhend eriti lollidele" soovitada, siis võite julgelt saata. Midagi ma pean ära tegema, elektrikütte rekord eelmine aasta oli 100 euri, selle eest oleks võinud ju münte vermida.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottenson
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 15:20:16 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
ottenson, sa ei võida sellega suurt midagi.


hmm... mujal olen pigem just kohanud soovitust, et tuleks korralikud padjad panna, kas su arvamus on konkreetselt 5700 XT kohta? miks nii arvad? oma kogemus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 15:20:26 vasta tsitaadiga

ottenson, jah 5700xt kohta.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 15:28:07 vasta tsitaadiga

endal ei olnud samas pulse 5700xt mingit jama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stalcer_x
HV kasutaja
stalcer_x

liitunud: 16.12.2001




sõnum 14.10.2021 15:35:01 vasta tsitaadiga

RandomHero, osta valmis lahendus ja rahu majas. 3-4k eest liigub müügifoorumis piisavalt rige
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 16:06:13 vasta tsitaadiga

kas detsembris tuleva etheriumi minemise "suure pauguga lõpetamisele" järgnevalt kogu see kaevandamise temaatika pisut mõttetuks jälle ei muutu? või noh, täielikult mõttetuks ei muutu ta ilmselt kunagi, aga kasumlikkus peaks ju korralikult kannatama siis...vaatan, et täna ikka endiselt laotakse hirmsate summade eest omale rig'e kokku siin icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 16:13:43 vasta tsitaadiga

Detsembris 2021 ei toimu veel ilmselt midagi: https://eips.ethereum.org/EIPS/eip-4345
"Merge" PoS-i peale on optimistlikult toimumas Q2 2022: https://ethereum.org/en/eth2/merge/
Kuid mitu aastat see praeguseks juba edasi lükkunud on...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 16:51:37 vasta tsitaadiga

Kõige realistlikum ei ole, et elu läbi saab isegi kui ETH kinni läheb. ETC hind on juba paras ning hetkel on seda nii lebo kaevata, et pole väga halb variant juba täna. Ning lisaks on neid veel ja veel. Ühesõnaga kogu see energia on vaja kuhugi suunata ning kasutamata seda juba ei jäeta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 00:42:56 vasta tsitaadiga

jah, seda kindlasti...ma mõtlesin pigem seda, et kui hetkel vaadata kuskilt a'la whattomine'st siis eth'i nö. kasumlikkus on umbes 2x korda suurem kui seal peaaegu kõigil järgmistel nö. parematel coinidel. muidugi see kõik võib suvalises suunas muutuda suhteliselt üleöö muutuda (kuid ei pruugi), aga point oli selles, et kui eth'i minemine ära peaks kukkuma siis ju loogiliselt võttes peaks kohe kukkuma ka kogu selleks hetkel kasutatava riistvara hind, vähemalt kuskil nii 2 korda...lihtsalt nende muude coinide kaevamine ei ole sedavõrd kasumlik. ja absull mitte ühtegi muud põhjust ei ole miks mingi 10 aastat vana ära hooratud videokaart peaks maksma 500 euri tükk nagu neid praegu müüakse ja ostetakse icon_biggrin.gif nende teiste asjade kaevamine tavalise pc riistvaraga pole vist kunagi olnud päris nii kasumlik, nii palju kui mina olen kunagi tegelenud ja hiljem jälginud seda maailma.

aga jah, täiesti võimalik, et detsembris ei toimu tegelikult veel midagi selle etheriga. ma lihtsalt googeldasin selle kohta mingi päev siit ja sealt ning selline mulje jäi, et nüüd on see tähtpäev rängalt kivisse raiutud ja enam mingit pääsu pole. tundus esmapilgul usutav aga ega väga sügavalt ei süvenenud ka

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 02:25:33 vasta tsitaadiga

Ku ETH ära kaob ja meil elektrihind ~0,22€ kWh jääb, siis puusalt ütleks, et ei olegi võimalik enam plussiga välja tulla. icon_rolleyes.gif
Või siis jääda coine hoidma ja lootma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 03:32:52 vasta tsitaadiga

hmm...ah et asi lausa nii close icon_rolleyes.gif ma hetkel arvutusi selles osas ei teinud, kuid hea teada. huvitav ikkagi selles valguses, et hetkel kogu see kaevurite kokkuostu teema nii kuum on. ma ei mõtle mitte niivõrd neid isikuid, kes siin juba aastaid kaevandanud on ja kellel farmid jooksevad ning aegajalt lihtsalt mingit powerit olemasolevale lisatakse või kaarte vahetatakse, vaid just uusi sisenejaid. suht suur risk tundub mulle osta praegu mingi 4-5k eest videokaart/kaarte ning avastada võibolla paari kuu pärast, et enam need kasumit ei tooda ja kaartide reaalne turuhind langeb suht koht paari nädala või max kuu ajaga a'la 2-3 korda. sest umbes niipalju need kaardid praegu tunduvad ülehinnatud olevat. nagu oleks mingi 2019 alguse megabuum ainult, et kaardid on veel rohkem ülehinnatud ja püsiva kasumlikkuse tõenäosus on samas isegi veel väiksem icon_biggrin.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 61, 62, 63 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.