Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Navi arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2021 10:15:09 vasta tsitaadiga

londiste, Meil on juba kaarte mille BIOS võimaldab üle 3Ghz teha aga seni on kõik pidama jäänud kuskil 2850Mhz kandis parimal juhul. Ütleme nii, et usun sis kui näen.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2021 15:22:35 vasta tsitaadiga

Kas mitte see 3Ghz piirang ei võetud juba maha nende 6900XT "Ultimate" (XTXH) kaartidel? Ennem seda oli jah 3ghz nendel 6900XT kaartidel biosis piirajaks.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2021 18:52:57 vasta tsitaadiga

Minu 6800xt ei tee mingil juhul rohkem kui 2.6 2.7 millegagi kuigi peaks minema 2.8 lõtva samas ma ei hakka mptga jändama ma saan watte ja power limiite panna nagu tahan võin selle 6800xt ka 300w peale ajada ja seal veel volte näppida kui kaart molli saab siis liiga kalliks läheb. Helajuhul kaart toimib 2577 ja too 2.8 on overdive limit ehk kaart by default ei lähe mingil juhul 2.8 vaid too on overdrive limit millest me räägime. Frequency on tublisti madalam kui overdrive limiit. Frequency ei anna punnitada kõrgemaks kui biosis määratud küll aga saaks softiga kellates overdrive limiiti tõsta ja see on kuni 2.8 vähemalt minukaardi puhul kui volti näppida või watte pushida ja power limiiti kasvõi 30ne ajada saaks selle 2.8 kätte kah kellates kuid too on kallis lõbu.

Hetkel on 6800xt default sätetest maa ja ilm 1080p peal. Enamuse performancest jääb cpu taha kinni punkti millest tekib framerate loss. 9900k pole selle kaardi jaoks pädev. Isegi kui kõik cored 5Ghz on pole suutlik osades.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2021 19:01:45 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Minu 6800xt ei tee mingil juhul rohkem kui 2.6 2.7 millegagi kuigi peaks minema 2.8 lõtva samas ma ei hakka mptga jändama ma saan watte ja power limiite panna nagu tahan võin selle 6800xt ka 300w peale ajada ja seal veel volte näppida kui kaart molli saab siis liiga kalliks läheb. Helajuhul kaart toimib 2577 ja too 2.8 on overdive limit ehk kaart by default ei lähe mingil juhul 2.8 vaid too on overdrive limit millest me räägime. Frequency on tublisti madalam kui overdrive limiit. Frequency ei anna punnitada kõrgemaks kui biosis määratud küll aga saaks softiga kellates overdrive limiiti tõsta ja see on kuni 2.8 vähemalt minukaardi puhul kui volti näppida või watte pushida ja power limiiti kasvõi 30ne ajada saaks selle 2.8 kätte kah kellates kuid too on kallis lõbu.

Hetkel on 6800xt default sätetest maa ja ilm 1080p peal. Enamuse performancest jääb cpu taha kinni punkti millest tekib framerate loss. 9900k pole selle kaardi jaoks pädev. Isegi kui kõik cored 5Ghz on pole suutlik osades.


Miks 1080p peal sellise kaardiga? icon_eek.gif See on 1440P kaart. Ning i9-9900K on piisavalt OK 1440p reso jaoks.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2021 20:04:31 vasta tsitaadiga

9900k võib ok olla kuid 6800xt on väga hea 1080p jaoks kui 144ja taga ajada pigem piduriks on cpu. Mina igaljuhul ei taha ,et kukub alla 144ja. Ma ei vaata 60hz see on nagu aeg luubis kiiresti liigutades on aeglane. Eriti pvp jaoks pole 60hz midagi peale hakata. 144 on palju paremini toimetav. Eriti meeldib minule rd2 online konsooli mehi headshottida enamuse nedest on liiga aeglased kuid mä lõpetasin seal nende kottimise kuna bänni kartuses. Enamuse nendest on luuserid kes ragequitivad. Liigapalju on seal cheatereid ka.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainer75
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2015




sõnum 21.09.2021 21:49:40 vasta tsitaadiga

Tere mul enadl on cpu 5900x ja Video Sapphire RX 6900 XT nitro. No läheb ikka kuumaks just vram ja mälud ootan kuna veeplok tuleb eks siis näis muidu alla 120 fpsi ei ole mõtet mängida pilt tudiseb ja jõnksutab
mille taga mängin on LGE OLED C9 65 . icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2021 22:34:48 vasta tsitaadiga

oot mis sa nüüd räägid 60fps pidi ju väga smooth olema
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rainer75
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2015




sõnum 22.09.2021 00:01:25 vasta tsitaadiga

võib olla kellelgi jah aga mina jään rahule 120hz ja 120 fps siis on ok minu jaoks nii mina vähemalt mängin icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 00:24:04 vasta tsitaadiga

Margus, kui 1080p pealt 1440p peale liigud, siis saab GPU ka tööle hakata, ei suunata enamust enam CPU-le... FPS ei pruugi üldse nii drastiliselt erineda icon_lol.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 08:11:55 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Margus, kui 1080p pealt 1440p peale liigud, siis saab GPU ka tööle hakata, ei suunata enamust enam CPU-le... FPS ei pruugi üldse nii drastiliselt erineda icon_lol.gif


Probleem ikkagist on monitori leidmisega hetkel uuendada monitori pole plaanis probleemiks ruumi puudus mingi 25 tolli mahub kuidagi pigistaks natuke suurema ka. Niikaua kui ma rahul olen sellega mis on. Jah ma tean 1440p oleks parem kuid ei taha väga monitori muuta igatepidi ära harjutud.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 11:04:56 vasta tsitaadiga

Monitori leidmine pole probleem kui ruumi on. 27" 1440p on väga head, 165Hz.
Aga kui füüsiliselt ei mahu või ise ei taha (ära harjunud, jne.), siis see juba iseasi... ja pole mõtet arutled icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2021 14:57:48 vasta tsitaadiga

Kui istud 9900K otsas ja 6800XT peal siis kindlasti saaks rohkem FPSi kui 144... Sest 144 fpsi saad suht kindlalt kätte 1440p peal enamikes mängudes 6800XT'ga.

Siin on näha average fps 1080 resol ja 1440p resol
https://www.techpowerup.com/review/msi-radeon-rx-6800-xt-gaming-x-trio/28.html
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 22.09.2021 16:29:26 vasta tsitaadiga

[ icon_cry.gif quote="pots4t4j4"]oot mis sa nüüd räägid 60fps pidi ju väga smooth olema[/quote]
Upgrade 60Hz pealt selle Dell SG27 monitori peale, 144x2. 5700XT peal saab seal 90-100FPS peale lockida. Inimene on sillas ja keset mängu kiidab kui palju 144Hz monitor juurde andis vs 60Hz vana LCD, sama PC täpselt.
Selmet istuda edasi 60Hz monitori peal ja oodata kui viimne kui üks mäng 240FPS 4k teeks, et siis käia foorumis kõvatamas et 240Hz monitoril saab 90ndate techi VSync ON lükata.

240Hz monitori saab ka üldjuhul 60Hz mode tööle panna kui "au" ei luba alla 144FPS välja pritsiva GPUga kõrgemaks monitori sagedust lükata.
Aga üldiselt on 144Hz 1440p monitor hea upgrade path. Nagu mainitud lahendab CPU bottleneck, lisab loomuliku AA effekti ning 144Hz silub pilti ka. See Dell liikus usas ja eu 300 peale kopikatega ka, valikuid seega on kui hästi peale passida.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2021 12:03:18 vasta tsitaadiga

AMD 6900XT ja 6700XT saadavus on kõige parem sest nende mudelitele mõeldud kiibid on kõige parema yeldiga. Ei ole lihtsalt piisavalt palju vigaseid 6900XT chipe, et jaguks 6800 ja 6800XT mudelitele.

https://hardforum.com/threads/high-end-graphics-card-stock-6900-xt-vs-3090.2013936/

Siin siis USA ja EU suuremate edasimüüjate stock.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ZDcBb3BELn6Z2jeLtHQsAMiBhpGw1HByYLUEct9CY0U/edit#gid=0

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.09.2021 15:53:00 vasta tsitaadiga

Vahepeal isegi kibeles uue GPU järgi. Aga Ryzen 5600x peale liikudes sai 10-15FPS miin7mumile juurde. 1440p peal hetkel ok. RDR2 on madala FPSga, aga see igav mäng nagunii ja huvitaval kombel jookseb nii puhtalt, et FPS lugeja välja lülitatud, siis ei saa arugi palju või vähe täpselt on...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2021 23:42:14 vasta tsitaadiga

Mina pole muidugi mingi spetsialits aga kui endale ja mängimiseks siis eelistage Sapphire Nitro mudeleid AMD seerias. Mul on 8 aastaga 2 mudelit neid RMA-sse läinud (viimati 4 aastat tagasi RX 470 8GB mängides)
ps. Ma näen praegu kuidas mul järjest Asus Strix vendid surevad 8 kuuga (tõsi, laibad käes)
Viilutaja kirjutas:
AMD kaartidest ma ise eelistaks ASRock või XFX mudeleid hetkel ja kolmas oleks Powercolor/Sapphire.
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2021 18:14:55 vasta tsitaadiga

Asuse kaarte ei ostaks üldse. Overhyped shit.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2021 18:16:48 vasta tsitaadiga

Jep osta gigabyte mis on lihtsalt shit aga hype pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 28.09.2021 19:03:15 vasta tsitaadiga

Kas Powercolor 6900XT Red Devil oleks mõistlik ost 1400,- € eest?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2021 21:09:41 vasta tsitaadiga

Jah, kui raha on ja vajadust ka.

Vabal ajal anna talle nicehashiga labidas kätte ka teenid ta mõistliku ajaga sinna MSRP kanti.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2021 21:12:35 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Jep osta gigabyte mis on lihtsalt shit aga hype pole icon_biggrin.gif

Kuid hind on odavam kui Asusel, seega ikkagi parem icon_wink.gif
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2021 09:00:57 vasta tsitaadiga

https://www.guru3d.com/news-story/radeon-rx-6600-pulse-8gb-gddr6-gets-leakedretailers-list-price-at-600-eur.html
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 16:13:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 18:22:05 vasta tsitaadiga

Kuid hind oleks 100 eurot, siis käsi ka ei tõuseks selle maksmiseks - pask kaart! icon_lol.gif
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 13.10.2021 18:36:10 vasta tsitaadiga

Hea kaart hea hinnaga.thumbs_up.gif Saadaval ka Eestis väga hea hinnaga. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2021 18:45:29 vasta tsitaadiga

100 euri eest ei ostaks? Rumalus, ma võtaks kohe 10000tk ja müüks 500eur/tk maha icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 10:05:22 vasta tsitaadiga

Neweggis kõik variandid out of stock, läksid nagu soojad saiad $329-449 hindadega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 10:19:15 vasta tsitaadiga

Ise leian, et normaalses maailmas oleks selle hind 200-250€(Elan ilmselt veel polarise aegses maailmas).
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 18:33:52 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Ise leian, et normaalses maailmas oleks selle hind 200-250€(Elan ilmselt veel polarise aegses maailmas).

Mis Polaris. 5600XT oli selle hinnaga saadaval...
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 19:22:07 vasta tsitaadiga

Mulle tegelikult RX 6600 väga meeldib, va praegune hind icon_biggrin.gif
https://www.techpowerup.com/review/powercolor-radeon-rx-6600-fighter/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2021 19:56:41 vasta tsitaadiga

ei tea, kas hinnad üldse kunagi tavaliseks lähevadki. Õnneks on kaardid juba nii võimsad, et 1080p/high ~60fps teeb juba iga madalaotsa kaart enamus mängudes ära.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.10.2021 11:21:27 vasta tsitaadiga

Ise olen suht loobunud AAA mängude mängimisest. Pole lihtsalt aega enam...
Kui tuleks nüüd mõni APU välja, mis suudaks 1080P resol CSGO's näiteks 400fps'i välja pigistada 1080p resol- oleks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.10.2021 23:38:49 vasta tsitaadiga

AT-s on isegi saadavus olemas RX6600l, aga 650€? Kaardi eest mis saab RX5700 käestki ära...
Ise mõtlesin kaua kui <500 MSI RX5700XT oli, nutsin ja võtsin ära, nüüd on RX6600XT-stki parem. Tol hetkel veel vaja väga ei olnud, nüüd saab ilusti 1440p hakkama Ultra-Medium seadetel.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2021 00:44:50 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
AT-s on isegi saadavus olemas RX6600l, aga 650€?

Sama raha eest on kohapeal saada ka 6600 XT icon_lol.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2021 10:12:32 vasta tsitaadiga

Kust saaks osta 6800?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2021 18:55:04 vasta tsitaadiga

OT
Spoiler Spoiler Spoiler



Update:


Väga korralik perfi tõus Blender 3.0'ga icon_eek.gif
https://wiki.blender.org/wiki/User:ThomasDinges/AMDBenchmarks

Siin veel uudis ka.
https://www.phoronix.com/scan.php?page=news_item&px=Blender-3.0-AMD-HIP-Ready
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2021 14:24:53 vasta tsitaadiga

Pisike Navi24 välja tulemas
https://www.techpowerup.com/289235/amd-readies-radeon-rx-6500-xt-and-rx-6400-graphics-cards
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 09:49:25 vasta tsitaadiga

AMD Might Have Silently Increased The Prices of All RDNA 2 Radeon RX 6000 GPUs For Its Board Partners, 10% Price Hike Alleged
https://wccftech.com/amd-silently-increased-prices-of-rdna-2-radeon-rx-6000-gpus-for-its-board-partners-10-price-hike/

Kallame aga tulekahjule bensiini peale thumbs_down.gif
Kui see loomulikult tõsi on.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 15:55:42 vasta tsitaadiga

AMD on hakanud müüma otse ka Wraith Prism jahutust. Ulme hinnaga muidugi icon_lol.gif
https://www.amd.com/de/direct-buy/5578887700/de
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 16:03:29 vasta tsitaadiga

45 on palju jah selle eest. Wraith Max veel saaks ehk aru aga 45 eest saab juba Shadow Rock. L9a või Hyper 212 uuema versiooni.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 16:06:14 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
45 on palju jah selle eest. Wraith Max veel saaks ehk aru aga 45 eest saab juba Shadow Rock. L9a või Hyper 212 uuema versiooni.

45? Mul näitab 55€ icon_rolleyes.gif


Aga üldse, kuidas on see CPU jahuti seotud Navi GPU-dega icon_razz1.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 16:07:21 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
45 on palju jah selle eest. Wraith Max veel saaks ehk aru aga 45 eest saab juba Shadow Rock. L9a või Hyper 212 uuema versiooni.

45? Mul näitab 55€ icon_rolleyes.gif


Aga üldse, kuidas on see CPU jahuti seotud Navi GPU-dega icon_razz1.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 16:09:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


ma töö juurest Soome VPNi taga...

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 16:12:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
AMD Might Have Silently Increased The Prices of All RDNA 2 Radeon RX 6000 GPUs For Its Board Partners, 10% Price Hike Alleged
https://wccftech.com/amd-silently-increased-prices-of-rdna-2-radeon-rx-6000-gpus-for-its-board-partners-10-price-hike/

Kallame aga tulekahjule bensiini peale thumbs_down.gif
Kui see loomulikult tõsi on.


AMD müüb kiipe hinnastusega, et tootjad saaks kaarte MSRPga müüa.
Tootjad ei müü neid MSRPga.
Edasimüüjad ei müü neid MSRPga.

AMD

Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2021 17:43:05 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
45 on palju jah selle eest. Wraith Max veel saaks ehk aru aga 45 eest saab juba Shadow Rock. L9a või Hyper 212 uuema versiooni.

45? Mul näitab 55€ icon_rolleyes.gif


Aga üldse, kuidas on see CPU jahuti seotud Navi GPU-dega icon_razz1.gif


Kurja- läks tõesti valesse teemasse...
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 11:25:36 vasta tsitaadiga

Keegi AMD Directist (hiljuti) on ostnud?
Kas otse Eestisse saab või peab kasutama eswd jms "vahendajaid"?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 12:29:03 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Keegi AMD Directist (hiljuti) on ostnud?
Kas otse Eestisse saab või peab kasutama eswd jms "vahendajaid"?

GPUd on seal out-of-stock ja CPU'd kallima hinnaga. Pole nagu midagi osta sealt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 12:38:39 vasta tsitaadiga

Optimist kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Keegi AMD Directist (hiljuti) on ostnud?
Kas otse Eestisse saab või peab kasutama eswd jms "vahendajaid"?

GPUd on seal out-of-stock ja CPU'd kallima hinnaga. Pole nagu midagi osta sealt.

Seal toimuvad nn dropid mil väidetavalt tooted tulevad saadavale. Seal on järjekorrasüsteem, ehk peab väga kõvasti õnne olla, et piisavalt hea positsioon saada, et oleks ka midagi osta.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 14:32:30 vasta tsitaadiga

Neljapäeviti toimuvad dropid.

Kunagi algusepoole proovisin iganädalaselt, ei õnnestunud. Aegade jooksul on eri "eelisjärjekorra" süsteeme ka olnud (alustades bottidest, kuni scriptide, jne.-ni) ning praeguselgi muarust on mingi "anneta meile, saad parema koha" 3rd party süsteem. Ajuvaba, et nad ei suuda seda lihtsalt korda teha icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 14:35:35 vasta tsitaadiga

Eilne drop jäi ära, arvatakse, et on selle asemel täna (must reede).

Huvitab, et kui mingi ime läbi peaks vedama ja saab osta midagi, kas siis peaks eshopwedrop vms andmed kõrval valmis olema või saadavad otse Eestisse kah?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Navi arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.