Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2021 19:54:07 vasta tsitaadiga

merk14 kirjutas:
Kas te oskaksite soovitada head toidet 6 * 3070 rigi jaoks ?


Corsair HX1200. Punkt.

1x molexi pealt CPU toide üleminekuga.
1 x molex jääb mobo toitmise jaoks.
Riserite jaoks jääb 3x molex üle ( 2 riserit per kaabel ).
1 sata kaabel ssd jaoks ( või on m.2 sata plaadi peal ).

6 x 2x6+2pin PCIe jäävad kaartide jaoks vabaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2021 19:30:52 vasta tsitaadiga

kellelgi teise psu lisamis jullat oleks müüa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2021 21:06:38 vasta tsitaadiga

metrika, https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Kolink-psu-splitter-301781
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 11:32:09 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
metrika, https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/Kolink-psu-splitter-301781
tänud

Oskab keegi soovitada, kust saaks ja millised teemopadjad 3080 kaardile vahetuseks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 12:17:37 vasta tsitaadiga

Üks küss loodame et too ei lähe kustutamisele küss selline kas tasub 3.53 USD päevas üldse jännata eriti kui kevadeni on jahedamad ilmad. Too börsikas on kah statoshis kevadeni. Kas tasub veel 1070 kaartidega üldse midagi kaevandada veel.
tahaks saada ok vastust jah ei?

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 12:44:53 vasta tsitaadiga

https://www.tweaktown.com/news/81424/nvidia-cmp-170hx-crypto-mining-card-teased-insane-164mh-hash-rate/index.html

Õige lähenemine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 12:47:02 vasta tsitaadiga

Seda tead küll ainult sina ise kas saadav tulu tasub jändamist.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 13:11:15 vasta tsitaadiga

Ma eeldan, et mingid suured kaevurid ostavad neid niipalju kui neil powerbudget võimaldab ning seega jääb suur ports mängijakaarte turule. Õige lähenemine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 13:17:31 vasta tsitaadiga

Vastus polnud sulle beer_yum.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2021 14:44:28 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Üks küss loodame et too ei lähe kustutamisele küss selline kas tasub 3.53 USD päevas üldse jännata eriti kui kevadeni on jahedamad ilmad. Too börsikas on kah statoshis kevadeni. Kas tasub veel 1070 kaartidega üldse midagi kaevandada veel.
tahaks saada ok vastust jah ei?

Jah.
1x GTX 1070 teenib hetkel kuus 63€, millest lahuta maha 12€ (elektrikulu).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2021 15:46:28 vasta tsitaadiga

Kuidas kõige mõistlikum hx1200 kylge 5 rtx 3060ti panna millel 8pin ja 5 riserit molexi ja 6pin optioniga? Molexiga riserite ja pcie splitterite jauramisest hirmulugusid jube lugeda kohe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2021 16:12:48 vasta tsitaadiga

Milles nagu küsimus saab üldse olla, sellel toitekal on ju 6 x 8pin PICe olemas.

1x pice - CPU
5x picie (2x 6+2) - kaartidele
2x sata kaablid riseritele ja SSD kettale (Vahet pole kas 3 sata otsaga või 4, mõlegamaga mängib välja)
Kui sul riseritel ainult MOLEX sisend toiteks, siis pead sata-molex kaablid ostma vms.

Tendo?


Edit: Yerba selle sama lehekülje esimeses postis kuue kaardi skeemi kohta:
Corsair HX1200. Punkt.

1x molexi pealt CPU toide üleminekuga.
1 x molex jääb mobo toitmise jaoks.
Riserite jaoks jääb 3x molex üle ( 2 riserit per kaabel ).
1 sata kaabel ssd jaoks ( või on m.2 sata plaadi peal ).

6 x 2x6+2pin PCIe jäävad kaartide jaoks vabaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2021 16:31:09 vasta tsitaadiga

Ja kui molex kaableid puudu jääb, siis siit midagi saab: link
Värvide järgi mõnda on laos olemas. Max 2 tk per värv.
Ise olen tellinud, DHL toob ca nädalaga kohale ära.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2021 16:57:25 vasta tsitaadiga

Thx ma sain aru, et igasugu splitterid on kurjast seda enam mingid sata omad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2021 18:18:52 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Thx ma sain aru, et igasugu splitterid on kurjast seda enam mingid sata omad.


Sata splitter ongi jama.
Aga otse molex kaabel riserisse on igati okei küll.
Olen niimoodi omajagu masinaid ehitanud ja toimivad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 08.09.2021 19:38:05 vasta tsitaadiga

kas keegi Ergot ka kaevab mmposis või hives? Teab rääkida settingutest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2021 20:28:30 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Suht porno aga tulemus on väärt. Porno, sest pidin termopadjad Amazonist ja Ebayst ostma et saaks soovitud tulemuse
Mul vahetatud termopatjadega Gigabyte odavaim 3080 hashib 100 juures aga vahetamata patjadega MSI Ventus 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 09.09.2021 13:44:21 vasta tsitaadiga

Garantiiga on ka nägemist peale termopatjade vahetust icon_cry.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2021 13:56:12 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
Garantiiga on ka nägemist peale termopatjade vahetust icon_cry.gif


Kust Sa seda infot võtad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 09.09.2021 14:11:41 vasta tsitaadiga

Kui patjade vahetusega põhjustada kahjustus, mis ei ole tootja süü, võib tõepoolest tootja garantiist keelduda.
Osad patjade vahetuse videod on küll ette-taha hoiatusi täis, kus juba lammutamise käigus liigset jõudu kasutades võib kaardile viga teha.
Samuti ei saa välistada, kus patjade vahetus tehakse valede materjalidega või mittekvaliteetselt, mis viib kaardi toimises häireteni või mittetöötamiseni - tootja võib garantiist keelduda.

Vist ei saa päris rangelt väita, et patjade vahetus garantiid ei mõjuta - oleneb, kuidas defektse toote hindaja vea põhjust hindab, kas tootja põhjustatud või kasutaja tegevuse tõttu.

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2021 17:31:32 vasta tsitaadiga

qwerty007 kirjutas:
Garantiiga on ka nägemist peale termopatjade vahetust icon_cry.gif


Ei ole nägemist, hoopis tere tulemast. Saatsin Gigabyte RMA jaoks emaili ja küsisin üle (mul ju uued GPU-d ja ei julgenud kohe lammutama hakata).
Gigabyte vastas et termopatjade vahetus läheb GPU hoolduse alla, RMA säilib
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozbot
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 10:36:35 vasta tsitaadiga

vlat kirjutas:
kas keegi Ergot ka kaevab mmposis või hives? Teab rääkida settingutest?


No sõltub ju mis kaardi jaoks, äkki siis täpsustad?
Muidu hea koht settingutega alustamiseks: https://www.hashrate.no/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusten
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 10.09.2021 17:38:31 vasta tsitaadiga

link
Mis te sellest kaardist arvate ?
RTX 3070 IGRME
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2021 17:44:54 vasta tsitaadiga

margusten, igati head kaardid. Kui tellima hakkad, siis vaata kuhu riiki saadetakse. icon_idea.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.09.2021 18:03:32 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Suht porno aga tulemus on väärt. Porno, sest pidin termopadjad Amazonist ja Ebayst ostma et saaks soovitud tulemuse
Mul vahetatud termopatjadega Gigabyte odavaim 3080 hashib 100 juures aga vahetamata patjadega MSI Ventus 84


See mis 84 hassib ma loodan, et see on sellest, et clock on sinnani alla viidud kuni temp rahuldavaks läheb.
Mitte ei ole täis OC all, mälu 110C ja kaart ägisedes end ise alla klokib icon_smile.gif

Patjade vahetus 3080 minu arust suht kohustuslik. Olenemata kas on gigabyte x asi, strix või suprim.
Temp kukub üldiselt 20-30c kohati ka 35c ja seetõttu suudab ta üldlevinud OC all kenasti 100 hassi teha.

Tavaliselt läheb patju 2-3 erinevat paksust ühe kaardi kohta. Põhiline on, et oleks 12.8-15 W/mK (mis siis et pole odav lõbu).
Igasuhust 3-6 W/mK lebra pole mõtet vahele toppida. Tehas juba on seda jama pannud. Kah mul lipulaevad.

Olenevalt kaardidt võtab nokitsemine 2-3,5h. Tartus võin mõne kaardi teenusena ära teha (PS).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 00:35:56 vasta tsitaadiga

Kas krüptokaevandamine on rikastumine vaeste arvelt,või tegelikult võiks iga inimene maailmas hakata midagi kaevandama ja kõik saavad rikkaks?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 00:43:06 vasta tsitaadiga

Minu 3090 tegid kenasti ära. Hashib 124 Mhash ja on selline mõnusalt leige. Tänud! icon_smile.gif

Miccer kirjutas:
liiv kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Suht porno aga tulemus on väärt. Porno, sest pidin termopadjad Amazonist ja Ebayst ostma et saaks soovitud tulemuse
Mul vahetatud termopatjadega Gigabyte odavaim 3080 hashib 100 juures aga vahetamata patjadega MSI Ventus 84


See mis 84 hassib ma loodan, et see on sellest, et clock on sinnani alla viidud kuni temp rahuldavaks läheb.
Mitte ei ole täis OC all, mälu 110C ja kaart ägisedes end ise alla klokib icon_smile.gif

Patjade vahetus 3080 minu arust suht kohustuslik. Olenemata kas on gigabyte x asi, strix või suprim.
Temp kukub üldiselt 20-30c kohati ka 35c ja seetõttu suudab ta üldlevinud OC all kenasti 100 hassi teha.

Tavaliselt läheb patju 2-3 erinevat paksust ühe kaardi kohta. Põhiline on, et oleks 12.8-15 W/mK (mis siis et pole odav lõbu).
Igasuhust 3-6 W/mK lebra pole mõtet vahele toppida. Tehas juba on seda jama pannud. Kah mul lipulaevad.

Olenevalt kaardidt võtab nokitsemine 2-3,5h. Tartus võin mõne kaardi teenusena ära teha (PS).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 11.09.2021 11:21:57 vasta tsitaadiga

Miccer kirjutas:
Patjade vahetus 3080 minu arust suht kohustuslik. Olenemata kas on gigabyte x asi, strix või suprim.
Temp kukub üldiselt 20-30c kohati ka 35c ja seetõttu suudab ta üldlevinud OC all kenasti 100 hassi teha.

Tavaliselt läheb patju 2-3 erinevat paksust ühe kaardi kohta. Põhiline on, et oleks 12.8-15 W/mK (mis siis et pole odav lõbu).
Igasuhust 3-6 W/mK lebra pole mõtet vahele toppida. Tehas juba on seda jama pannud. Kah mul lipulaevad.

neid 12-15 W/mK ei raatsinud osta, eriti kui pole aimugi palju neid ja mis paksuses kulub. Olen varunud Arctic Thermal Pad (0.5mm, 1mm, 1.5mm) 6 W/mK, mis on väga soodsa hinnaga ja 2mm Thermal Grizzly Minus Pad8 8 W/mk - pole seni vahetuseni jõudnud, kogemusi ka pole - need siis ei toimi või tasub siiski proovida?
Samas entusiastide poolt hinnatud EK veeplokkidel on kaasas ainult 3.5 W/mK padjad ja piisavat, mõnes elektroonikanohikute foorumis jutustatakse kuidas amatöörid uhavad GPU kondedele kullahinnaga patju, samas kui konde soojuseraldus jäävat 1 W/mK kanti ja puuduvat igasugune mõistlik vajadus kalleid patju kondedele raisata - internetis on neid arvamusi ja kogemusi muidugi ka äärest ääreni.
Või tasuks kombineerida, mälukividele paremad padjad, kondedele ja muudele pudinatele odavamad-kehvemad.
Kindlasti need parimad 12-15 W/mK padjad toimivad aga küsimus on, kas saaks odavamalt, umbes nagu iseehitaja valab jämeda ja kalli vundamendi ja teab praalida, et see kestab ja kannab "kõike" aga insener-konstruktor oskab sama teha poole õhema-odavama - ehk kas kõige kallimad padjad ei tarvitse olla ülepingutatud, a'la maksad 3x rohkem aga saad 3% parema tulemuse.
Ega seda vist muudmoodi teada ei saa, kui tuleb kaks identset kaarti teha erinevate patjadega ja kõrvuti töösse panna - ainult mul ei ole kahte identset 3080/3090-t..

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 11:32:11 vasta tsitaadiga

H_K, vahetamine on ju omajagu pusamist. Siis pole mõtet patjade pealt kokku hoida. Pane parem kõikse parem ja rahu majas. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 13:07:32 vasta tsitaadiga

Huvitav, et tootjad nii rängalt koonerdavad nende patjadega. 3090 on nii kallis kaart ja mu käest on nüüd igasuguseid läbi käinud. Algul arvasin, et Gigabyte omad on naljanumber aga EVGA mingi kaart on üldse väiksem kui tummisemad 3070 kaardid ja läheb ikka ebanormaalselt tuliseks kohe.

MSI gaming trio suutis üllatada, püsib enamvähem ja tõmbab ise kenasti maha kui asi liiga hulluks kipub minema aga üldiselt on timm.
KFA 2 HOF on teistest peajagu üle, ikka täiesti teine level. Be quiet! Pure Base 500DX kastis koos 11700k prose ja viie Pure Wings 2 140mm ventukaga (kolm sisse, kaks välja) paneb 24/7 126mh/s ja 55-58 / 88-92 tempidega. ventikad mingi 86-90% vahel olenevalt kui soe parasjagu toas on. Tegin kamraadiga AOE2 mingi päev võrgus veits ja unustasin klokid peale ning kaardi kaevama taustale, siis vaatasin pärast, et oli 108mhs peale tõmmanud, muid anomaaliaid ei olnud icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 13:30:28 vasta tsitaadiga

Seal äkki regulaarse hoolduse käigus patjade õlivahetus või juurde kallamine ette nähtud, kui vana välja voolab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 13:33:35 vasta tsitaadiga

MSI kaartidel 3080 ja 3090 suprim x väsivad tehasepadjad paari kuuga ära. Alguses on toredad tempid küll.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 13:52:19 vasta tsitaadiga

Mitu toitekat 6-se 3090-te rig-i peale kulub? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 14:06:40 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mitu toitekat 6-se 3090-te rig-i peale kulub? icon_smile.gif


2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 16:04:44 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Seal äkki regulaarse hoolduse käigus patjade õlivahetus või juurde kallamine ette nähtud, kui vana välja voolab.

Mul 10 kuud laibat käes hoidnud Asus Strix GPU-d ja juba õli voolab välja, VRAM termopadjad on kuivanud, GPU termopasta tahab vahetust, vendid surevad (kusjuures surevad 4 pin ja 6 pin vendid, 8 pin vendid elavad veel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.09.2021 00:07:15 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
rex kirjutas:
Seal äkki regulaarse hoolduse käigus patjade õlivahetus või juurde kallamine ette nähtud, kui vana välja voolab.

Mul 10 kuud laibat käes hoidnud Asus Strix GPU-d ja juba õli voolab välja, VRAM termopadjad on kuivanud, GPU termopasta tahab vahetust, vendid surevad (kusjuures surevad 4 pin ja 6 pin vendid, 8 pin vendid elavad veel)


Viimane Strix mis vahetuses käis leemetas ka nagu hullumeelne.
Suprim X-le on tehas oma 2-3x rohkem patju pannud (ka sinna kus strixil üldse pole) aga tõesti nii kehvad, et jube.
Nagu Yerba juba mainis 2-3 kuud ja siis õliloik taga ja 110c piirajasse.
3080 (suprimi ja strixi) saab suht 72-78 vahele 100hass@65fan. Paar mudelit plaanis veel läbi katsetada aga ilmselt sarnane tulemus.
3090 jääb kuumem kuna backplate üksinda ei jahuta tagumisi mälusid nii hästi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2021 00:33:12 vasta tsitaadiga

Miccer kirjutas:
3080 (suprimi ja strixi) saab suht 72-78 vahele 100hass@65fan.

Enne ka silma jäänud, et autofan'i kasutamise asemel määratakse konstantne vendikiirus. Kas otstarbekam poleks siiski max temp eesmärk anda (tuum ja mälud eraldi, kui neid väljastatakse) ja las vendid reguleeruvad olenevalt välistemp'ist ise? Mul on kõik nii seatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2021 12:05:02 vasta tsitaadiga

3080 triol sai ainult eest ära vahetatud, minus pad 8, temp kukkus 108-110 pealt 92-94 kanti. Backplate taha jäid stock padjad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2021 14:22:12 vasta tsitaadiga

Miccer kirjutas:
liiv kirjutas:
rex kirjutas:
Seal äkki regulaarse hoolduse käigus patjade õlivahetus või juurde kallamine ette nähtud, kui vana välja voolab.

Mul 10 kuud laibat käes hoidnud Asus Strix GPU-d ja juba õli voolab välja, VRAM termopadjad on kuivanud, GPU termopasta tahab vahetust, vendid surevad (kusjuures surevad 4 pin ja 6 pin vendid, 8 pin vendid elavad veel)


Viimane Strix mis vahetuses käis leemetas ka nagu hullumeelne.
Suprim X-le on tehas oma 2-3x rohkem patju pannud (ka sinna kus strixil üldse pole) aga tõesti nii kehvad, et jube.
Nagu Yerba juba mainis 2-3 kuud ja siis õliloik taga ja 110c piirajasse.
3080 (suprimi ja strixi) saab suht 72-78 vahele 100hass@65fan. Paar mudelit plaanis veel läbi katsetada aga ilmselt sarnane tulemus.
3090 jääb kuumem kuna backplate üksinda ei jahuta tagumisi mälusid nii hästi.


tuleb korpusesse panna ja juurde monteerida radikad
https://www.youtube.com/watch?v=d27YQWWPH5Q
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.09.2021 15:21:37 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
3080 triol sai ainult eest ära vahetatud, minus pad 8, temp kukkus 108-110 pealt 92-94 kanti. Backplate taha jäid stock padjad.


Järelikult ikka väike vahe on patjadel icon_rolleyes.gif. Või siis asi selles et teised padjad jäid stokid.
Suprim X - kõik padjad gelidi ultimated.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MikeEST
HV veteran
MikeEST

liitunud: 23.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2021 17:53:03 vasta tsitaadiga

Kui siin patju võrdlete pange peale tuleva õhu temp. ka. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2021 18:20:32 vasta tsitaadiga

Miccer kirjutas:
xheix1712 kirjutas:
3080 triol sai ainult eest ära vahetatud, minus pad 8, temp kukkus 108-110 pealt 92-94 kanti. Backplate taha jäid stock padjad.


Järelikult ikka väike vahe on patjadel icon_rolleyes.gif. Või siis asi selles et teised padjad jäid stokid.
Suprim X - kõik padjad gelidi ultimated.


Kas hiveos all ka mälude tempe näeb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2021 19:06:20 vasta tsitaadiga

3070 ei näita, samas AMD Vegadel ja 5700-del küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2021 22:12:03 vasta tsitaadiga

Miccer, võib olla et bakcplate omad aitavad, lihtsalt minu gen 1 versioonil on plastik backplate ja läksin eelkõige eest vahetuse peale. Teiseks, minus pad on 8w padi ainult, gelid tunduvalt parem. Kolmas asi, toas oli hetkel 25 kraadi sooja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.09.2021 23:25:53 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Miccer kirjutas:
xheix1712 kirjutas:
3080 triol sai ainult eest ära vahetatud, minus pad 8, temp kukkus 108-110 pealt 92-94 kanti. Backplate taha jäid stock padjad.


Järelikult ikka väike vahe on patjadel icon_rolleyes.gif. Või siis asi selles et teised padjad jäid stokid.
Suprim X - kõik padjad gelidi ultimated.


Kas hiveos all ka mälude tempe näeb?


Linuxi all ei näe 30 seerial mälu tempi (näitab suva numbrit heal juhul) . Nvidia driver ei võimalda seda siiani.
Nvidia ise on sellest teadlik (Internal Bug #3269484) ja lubatakse parandada aasta algusest, kuid nad on liiga hõivatud.

Siin saab kaasa elada https://forums.developer.nvidia.com/t/request-gpu-memory-junction-temperature-via-nvidia-smi-or-nvml-api/168346/186
Just vaatangi, et augusti lõpus ja septembris teema taas elavnenud kuid viimastes postitustes kasutati ikka veel F-sõna seega ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 21:35:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler




Sai gmineri LHR workaroundi kontrollitud, toimib justkui paremini kui NBmineril.

36h @lhr_tune1 sai jooksutatud, proovin nüüd lhr_tune2. Algus on paljutõotav.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 21:42:29 vasta tsitaadiga

anubis, eff ja power on üsna kehvas seisus. Hullemad kui 3090l icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 21:46:13 vasta tsitaadiga

LHR workaround vist ei tööta sajaprotsendiliselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 21:47:31 vasta tsitaadiga

raxz, eip. Lisaks suurem voolutarve.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2021 22:01:25 vasta tsitaadiga

Seda küll, ma pigem nokitsen lähtuvalt inimeste huvist. Kui selline kaart mängumasinas, ning vahepeal oli neid täitsa hea hinnaga võimalik osta tänu kehvale populaarsusele kaevurite seas, siis väikse kopika ikka teenib omanikule.

Ma olen inimestele ikka järjest promonud nicehashi, suhteliselt muretu viis kuidas koledast videokaartide hinnast veidi kergendust saada üsna mõistliku ajaga. See kaart näitab €3,27 päevas selle 36h stresstesti peale, ehk siis sota kuus hinnast maha.

Heal juhul tonnkakssada aastaga "passiivselt".

edit:



Nüüd juba kahele inimesele mängumasin/passiivse-tulu-radika ehitanud mida ka magamistoas hoida saab soovi korral.

FD Meshify 2 Compact korpuses suhteliselt hääletu kooslus.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.