Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 15:21:35 vasta tsitaadiga

Tarne oli 14 eurot. Mis on omajagu, samas kui tellida rohkem siis polnud hullu. Mu 6 venti läksid koos saatmisega maksma 52 eurot.
Samas Noctua sarnane 1 vent maksab 24 eurot! icon_eek.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 11.03.2021 16:52:42 vasta tsitaadiga

Arcticu asjad mulle muidu meeldivad, aga sellel slim'il on mega palju rpm'e. Disainilt üsna sarnane nagu Prolimatech Ultra Sleek Vortex 12 aga viimasel on max rpme oluliselt vähem.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 17:11:12 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Arcticu asjad mulle muidu meeldivad, aga sellel slim'il on mega palju rpm'e. Disainilt üsna sarnane nagu Prolimatech Ultra Sleek Vortex 12 aga viimasel on max rpme oluliselt vähem.

PWM ju. Saad vahemiku ise paika panna (300 - 2100 rpm)
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 11.03.2021 17:25:28 vasta tsitaadiga

Kas Arctic on uus Nexus?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 17:28:47 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kas Arctic on uus Nexus?

Mis see Nexus on? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 17:31:13 vasta tsitaadiga

Kahjuks hingusele läinud korpuste, ventide, jne. asjade tootja.
Väga head ja omast ajast ees asju tootis, laojääke veel realiseeritakse siiani: https://www.amazon.com/Nexus-Silent-120mm-Anti-Vibration-Mounts/dp/B001AZHRYG
Väga hea hinnaga head vendid. Liigutasid õhku ja tegid seda vaikselt.
Korpus oli mul mürasummutusega, hea ventilatsiooniga, korraliku koostekvaliteediga (eriti selle aja kohta) ning ATX võimekusega, väiksem kui enamus mATX korpuseid: https://www.quietpc.com/nx-thrio-310

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 17:40:24 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kahjuks hingusele läinud korpuste, ventide, jne. asjade tootja.
Väga head ja omast ajast ees asju tootis, laojääke veel realiseeritakse siiani: https://www.amazon.com/Nexus-Silent-120mm-Anti-Vibration-Mounts/dp/B001AZHRYG
Väga hea hinnaga head vendid. Liigutasid õhku ja tegid seda vaikselt.
Korpus oli mul mürasummutusega, hea ventilatsiooniga, korraliku koostekvaliteediga (eriti selle aja kohta) ning ATX võimekusega, väiksem kui enamus mATX korpuseid: https://www.quietpc.com/nx-thrio-310


Ok, midagi vist meenub küll.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 17:48:33 vasta tsitaadiga

Kahjuks pole kedagi, kes suudaks ventilaatoreid nii täpselt testida nagu silentpcreview.com seda tegi kui Nexuse tooteid seal testiti. SPCR meeskond olid ülimalt detailidele orienteeritud ja neil oli väga täpne tuhandeid $ maksev SPL mõõtja (alates 16 dBA) ja ka madala müraga anechoic chamber. Gamersnexus näiteks mõõdab noise normalized testide puhul 35 dBA, mis on ikka vägagi kuuldav ja ei anna head pilti jõudlusest vaiksemate RPM-idega.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 11.03.2021 18:16:09 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
SilQ kirjutas:
Arcticu asjad mulle muidu meeldivad, aga sellel slim'il on mega palju rpm'e. Disainilt üsna sarnane nagu Prolimatech Ultra Sleek Vortex 12 aga viimasel on max rpme oluliselt vähem.

PWM ju. Saad vahemiku ise paika panna (300 - 2100 rpm)


Seda küll, aga ikka kipuvad seadmed kasutama max rpm'i teatud tingimustes. Üle 1400 muutub juba väljakannatamatuks.

von Wu kirjutas:
Kas Arctic on uus Nexus?


Võib nii öelda küll. Kuigi Arctic tegi juba Nexuse aeg täitsa ok kraami.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 18:34:40 vasta tsitaadiga

Sinna emaplaadi ja orig juhtme vahele mingi Noctua 5v üleminek ja püsivalt vaikne.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 11.03.2021 18:38:46 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Sinna emaplaadi ja orig juhtme vahele mingi Noctua 5v üleminek ja püsivalt vaikne.


Aga miks ei või siis kohe normaalset vahemikku panna. Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kelle jaoks 2000rpmi norm on icon_biggrin.gif

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 19:19:11 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Sinna emaplaadi ja orig juhtme vahele mingi Noctua 5v üleminek ja püsivalt vaikne.


Aga miks ei või siis kohe normaalset vahemikku panna. Ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kelle jaoks 2000rpmi norm on icon_biggrin.gif


2000 on palju jah. 1600rpm max võiks olla.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 11.03.2021 19:20:18 vasta tsitaadiga

skyTronic kirjutas:
Gamersnexus näiteks mõõdab noise normalized testide puhul 35 dBA, mis on ikka vägagi kuuldav ja ei anna head pilti jõudlusest vaiksemate RPM-idega.


See on ju päris hull juba. Mis mõttega siis üldse mõõta, võiks niisama hinnanguid anda. icon_lol.gif
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 19:21:45 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
skyTronic kirjutas:
Gamersnexus näiteks mõõdab noise normalized testide puhul 35 dBA, mis on ikka vägagi kuuldav ja ei anna head pilti jõudlusest vaiksemate RPM-idega.


See on ju päris hull juba. Mis mõttega siis üldse mõõta, võiks niisama hinnanguid anda. icon_lol.gif


Minumeelest peaks olema see 30db, siis saab terad sõkaldest eemaldada ka. Kui 30db peal saab jahutamisega hakkama on thumbs_up.gif asi
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 21:57:19 vasta tsitaadiga

Odavate SPL mõõtjate mõõtepiirkond hakkab 30 dBA-st (dB ja dBA on erinevad ühikud) + taustmüra ilma spets heliisolatsiooni ruumita võib vabalt sama palju või rohkemgi olla.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 00:29:21 vasta tsitaadiga

uue arcticu pakkumised lisatud
https://www.hinnavaatlus.ee/2035320/arctic-case-fan-p12-slim-pwm-pst/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 18:41:48 vasta tsitaadiga

mul on masinas 4x Arcticu 140mm venti. Väga head selle raha eest
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 16:30:20 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Võtsin Artic F12 ja F14.


Käes ja masinas. Vahe on öö ja päev võrreldes lian li originaal ventidega.
Selle raha eest rohkem kui küll.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 25.03.2021 10:40:16 vasta tsitaadiga

Küsin ehk keegi teab ja on kokku puutunud või oskab pädevamasse teemasse edasi suunata...
Nimelt Lian Li o11 dynamic kast.
Kasutusel 280mm radikaga AIO.
Ennem sai uuritud ja kinnitatud, et ülesse paigutatav kenasti.
Kokku panema hakkas siis ka selgus, et kõik kena ja ilus - sobib.
Kuid kui lõpuks kasti enda siis kokku pani ja viimase jupina Top paneeli peale paigaldasin tuli välja, et ülemisel paneelil on perforeeritud osa ainult 120mm jagu (120mm laiade radikate/ventikate jaoks).
Ehk siis 1/5 radiaatorist on reaalselt kinni kaetud. Täiesti jabur olukord. Praegu siis kasutama ilma pealmise paneelita.

Aga küsimus millega siia pöördun on siis, et kas keegi teab kas ja kus oleks saada Custom Top paneele o11 dynamic kastile? Või kas keegi teab mõnda head kohta mis laseri/cnc-ga perforeeritud ala "laiendada saaks"?

Edit: Lõin googli märksõna sisse ja hakkasin järjest päringuid väljas aatma. Enamus ei vastanud. Vähemuse enamus lõikavad ainult plasti ja vineeri... Ning ühel kes tegeleb antud valdkonnas, temal puudusid vastavad terad... Ühesõnaga meie maalt abi ei saanud.
Lahendus sai selline siis, et võttis rendist ülafreesi. Istutas selle siinile. Teibitud pleki katsin paberteibiga millele märkis joonauaga jutid (lõike rajad + algus/lõpp piirid). Lisaks sai ostetud kaks freesitera 7€/tk mis kirjade järgi peaks 900MPa materjale kenasti lõikama... Avad sees siis lasi dremeliga avade servad vähe ümaramaks ja korras.
Spetsiaalselt uurima ei tule ei saa arugi, et pole originaal avad.

Samas vastus küsimusele, et kas keegi ikka teab kohta kes lõikaks või freesiks "kunsti" arvuti korpuste plekki üldiselt kasvõi ootab ikka vastust?


viimati muutis jtz 11.04.2021 23:35:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 10:52:22 vasta tsitaadiga

Sama seis. Üldine airflow on kena aga jälgin lahendust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2021 10:40:09 vasta tsitaadiga

Igors Lab testis Arcticu P12 venti vs Noctua NF-A12.

Kokkuvõte.
https://www.igorslab.de/arctic-p12-pwm-gehaeuseluefter-im-test-preiswert-schlaegt-teuer-fast/7/

Kui radika paksus on 45mm+ siis tasub muude ventide poole vaadata. Alla selle sisuliselt parim, eriti selle 5 euro eest icon_lol.gif
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.04.2021 11:47:49 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Igors Lab testis Arcticu P12 venti vs Noctua NF-A12.

Kokkuvõte.
https://www.igorslab.de/arctic-p12-pwm-gehaeuseluefter-im-test-preiswert-schlaegt-teuer-fast/7/

Kui radika paksus on 45mm+ siis tasub muude ventide poole vaadata. Alla selle sisuliselt parim, eriti selle 5 euro eest icon_lol.gif


Igors Lab on mingi uus ebajumal. icon_lol.gif See postitus sobiks rohkem vist vesijahutuse teemasse. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2021 11:56:19 vasta tsitaadiga

https://www.caseking.de/en/phanteks-eclipse-p200a-d-rgb-mini-itx-tempered-glass-black-geph-137.html

Phanteksilt uus ITX case, P400A väiksem variant. Kast ise pigem suuremapoolne, aga 70€ eest tundub päris asjalik olevat ning tõenäoliselt ka üsna heade tempidega, eriti kui gpu alla annab mahutada (slim) vendid.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2021 13:26:13 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Igors Lab testis Arcticu P12 venti vs Noctua NF-A12.

Kokkuvõte.
https://www.igorslab.de/arctic-p12-pwm-gehaeuseluefter-im-test-preiswert-schlaegt-teuer-fast/7/

Kui radika paksus on 45mm+ siis tasub muude ventide poole vaadata. Alla selle sisuliselt parim, eriti selle 5 euro eest icon_lol.gif


Igors Lab on mingi uus ebajumal. icon_lol.gif See postitus sobiks rohkem vist vesijahutuse teemasse. icon_rolleyes.gif


See teema sobib siia ka, sest võrdles seda venti radika peal ja eraldi korpuses.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2021 17:30:07 vasta tsitaadiga


Link

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2021 12:11:24 vasta tsitaadiga

Vaatasin seda videot ja 500 eurone kast, ning ikka pandi kaasa PCI-e 3.0 kaabel thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Suht pointless kast, sama raha eest on teisi samas mõõdus kaste ning mahutavad 2 radikat dual loopiks ja ei ole sellist nussi kokkupanekul.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 28.04.2021 18:01:17 vasta tsitaadiga

https://www.sliger.com/products/cases/cerberus/

Hästi natuke suurem, aga mahutab mATX plaadi, lihtsam kokku panna/juppe vahetada ja odavam ka.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2021 15:46:52 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/284469/jonsbo-introduces-the-n1-mini-itx-chassis
see tundub tegelikult päris okei mõte. selline diy nas lugu.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 13:34:08 vasta tsitaadiga

link
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2021 16:29:27 vasta tsitaadiga

Päris head lisad. Loodan, et väga kirveks ei aja. Ning võiks siis tulla ilma lisadeta, ning lihtsalt v.2.0 korpusest.
Kui endal radikas ja PSU olemas.

Ma muidugi just 2kuud tagasi ostsin tutika omale icon_razz.gif
Hetkel on 2x240mm radikat sees. Tahtsin ka oma 280mm EK oma panna, kuid liiga paks oli (44mm) ning ei saanud ka pikkusega siiski hakkama.
Nüüd tuleb kohe kaasa selline icon_smile.gif Mitte vast küll nii paks
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2021 10:34:56 vasta tsitaadiga

ATX ametlikku adapterit kuvab ka juba ladudes, aga hetkel veel out of stock, 10-15 euri nr200 jaoks neile kes mõnda Seasonic Focus plus toidet tahaks kasutada (hea lühike).
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2021 09:58:54 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda Fractal Design Node 304 näitab GPU max paksus 45mm aga mu GPU 49mm kas on mingi lootus, et mahutab 4 lisa mm ära?
_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 15:46:23 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
link


Väljas natuke täpsem link CM enda lehelt (masterbox nr200p Max).
https://summit.coolermaster.com/summer/case/masterbox-nr200p-max/

Spec sheet PDF
https://coolermaster.egnyte.com/dl/gqvihcA789/?

Geizhals.eu lehel on link olemas juba, kuid hinda ning edasimüüjat pole.
https://geizhals.de/cooler-master-masterbox-nr200p-max-nr200p-mcnn85-sl0-a2565623.html
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2021 16:06:49 vasta tsitaadiga

Kus oleks hea valik 4U korpuseid? Soodsamapoolseid - 150 eur max. 15 x 3.5" kettakohta.

https://www.servercase.co.uk kust plaanisin osta on valik väga kokkukuivanud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 19:32:22 vasta tsitaadiga


Link


GN ülevaade kah suht positiivne:

Link
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2021 07:12:06 vasta tsitaadiga

Kuigi ventide mõttes muljetavaldav siis tekib küsimus, et kas õhuvoolu mõttes on kõige parem kui kaks venti puhuvad eri nurgaalt õhku nö. ristipidi kokku? Suures plaanis muidugi pole vahet, sest kui massiliselt suruda õhku sisse siis küll see õhk ka välja läheb aga tekib natuke siuke "küll ta läheb kui jõud taga ütles karu kui suvel suusatas" tunne. Puhtalt loogilisest küljest näeks olukorda kus õhuvoolavus oleks ühes suunas >läbi< kasti võimalikult väikese takistusega ja sujuv ja nii pole ka 20 venti kasti vaja. Sesmõttes on hea näha kuidas igivana SS Raven troonib siiani vägakõrgel kohal ehk ideeliselt on tegu õige suunaga - lihtsalt tänaseks on ammu need kolakad ravenid kus ka 5,25 siinid jne. ajale kõvasti jalgu jäänud ja toimund palju muutusi nagu pmst. kastis on aint plate ja grafakaart suurematest detailidest ja muu on kas kõik integreeritud või juba väga väike a'la 2,5 SSD kuskil tagakaane vahel Teiseks on tekib see küss, et peenike tolmufilter keerab kõvasti õhuvoolu pekki, sisuliselt lahtine aga laseb liigapalju tolmu kasti sisse. Ehk siis tegelt mõistlik natuke suurema mustriga mesh mis staatilsiega võtab enamuse tolmust kinni ja samas ei takista õhuvoolu a'la Lian Li mesh2, Phanteks P500 jne.

Muidugi igasugu toolless disain on väga vinksvonks.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 22.08.2021 09:43:16 vasta tsitaadiga

Tomorrow, suht positiivne? Video lõpu ütlesid selgelt välja, et tahavad ise ehitama hakata enda kasti ehk siis suurim kiidulaul mis võimalik;)

Ma ka ei saa aru, kuidas ülevalt kinnine kast nii jahedaks saadi, aga ju siis tõesti suurte ventikatega toore jõuga puhutakse õhku läbi. Igaljuhul hea näha, et ajal kus GPU-d ja CPU-d võtavad min 300W\tk, siis on ka vastavad kastid tulemas, mis selle sooja kõik välja uhuvad. CM HAF X vääriline järglane lõpuks...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terric
HV kasutaja
terric

liitunud: 06.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2021 10:18:00 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Tomorrow, suht positiivne? Video lõpu ütlesid selgelt välja, et tahavad ise ehitama hakata enda kasti ehk siis suurim kiidulaul mis võimalik;)

Ma ka ei saa aru, kuidas ülevalt kinnine kast nii jahedaks saadi, aga ju siis tõesti suurte ventikatega toore jõuga puhutakse õhku läbi. Igaljuhul hea näha, et ajal kus GPU-d ja CPU-d võtavad min 300W\tk, siis on ka vastavad kastid tulemas, mis selle sooja kõik välja uhuvad. CM HAF X vääriline järglane lõpuks...


Ülevalt kinni oleks probleemiks kui oleks passiivjahutus ja loodaksid loomulikule konvektsioonile.
Antud korpuses puhutakse alt otse GPU-le mis tavaliselt on sellises "surnud tsoonis" eest tuleb küll õhku peale aga see vähe.
Tagumine osa on täiesti avatud võid kokku aruvtada, mis õhuhulk sealt välja läheb (sum(kõik ventilaatorid) = palju toorest jõudu).

Endal Define 7 ja GPU ei jää no. "tuulekanalisse" st. eest lükatakse küll õhku peale aga tagant võiks ka väljatõmme olla mehhaaniline
GPU juures (hetkel võrega PCIe pesade korpusekatted), midagi taolist https://www.youtube.com/watch?v=PHp1yrjlMz0 sobiks kui 2 GPU-d ja muid kaarte poleks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2021 14:23:45 vasta tsitaadiga


Link


Fractal Torrent recall. Täpsemalt fan hub siis probleemne. Hazard siis. Ilmselt on oht tule tekkeks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 28.08.2021 20:03:11 vasta tsitaadiga

Fan Hub välja (või aftermarket vastu vahetada) ja good to go.
Hea näide kus "bad marketing is marketing". Minu jaoks + kirjas ja paistab korralik korpus olevat järgmiseks võtta, korralik HAF korpus on CM HAF X saati puudu olnud.

Ja siis on "teised firmad khmgigabytekhm", kes ei saa aastagagi mahapõlevaid tooteid omaks võetud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2021 13:03:17 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Kus oleks hea valik 4U korpuseid? Soodsamapoolseid - 150 eur max. 15 x 3.5" kettakohta.

https://www.servercase.co.uk kust plaanisin osta on valik väga kokkukuivanud.


https://www.alternate.de/Inter-Tech/4U-4420-Server-Geh%C3%A4use/html/product/1544196?

Inter tech on üks odavaim mida võtta, Coolermasteril oli ka midagi aga neid ei toodeta enam. 250-300 ringis olid.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2021 18:28:01 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
SKG kirjutas:
Kus oleks hea valik 4U korpuseid? Soodsamapoolseid - 150 eur max. 15 x 3.5" kettakohta.

https://www.servercase.co.uk kust plaanisin osta on valik väga kokkukuivanud.


https://www.alternate.de/Inter-Tech/4U-4420-Server-Geh%C3%A4use/html/product/1544196?

Inter tech on üks odavaim mida võtta, Coolermasteril oli ka midagi aga neid ei toodeta enam. 250-300 ringis olid.

Ohhjeesus, nii palju pole plaanis kindlasti kulutada, asjale, mis seda tagasi ei too. Logic Case meeldis, aga peaaegu võimatu saada neid nüüd icon_neutral.gif
https://www.logic-case.com/products/rackmount-chassis/4u/

Hetkel, kahjuks, tundub ainuke reaalselt saadaolev valik Codegen.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 31.08.2021 18:30:46 vasta tsitaadiga

Logic-case / inter-tech jms kõik sama sodi.
Vaata kohaliku craigslisti vms ja otsi Supermicro 4U asju, need on vähe asjalikumad.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2021 18:39:28 vasta tsitaadiga

See "sodi" sobib thumbs_up.gif

Leidsin midagi juba icon_razz.gif
https://cablematic.com/en/products/collection/rackmatic/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2021 19:45:57 vasta tsitaadiga

Vaatan, et neid 4U kategoorias pole listitud, aga võid küsida kas ja millal neid müügile tuleb
https://www.servercase.co.uk/shop/server-cases/rackmount/4u-chassis/4u-server-case-w-16-x-35-hot-swappable-satasas-drive-bays-6gbs-minisas-+-2-x-525-bays-sc-4316/
https://www.servercase.co.uk/shop/server-cases/rackmount/4u-chassis/4u-short-length-server-case-w-16-x-35-hot-swappable-satasas-drive-bays-6gbs-minisas-+-2-x-525-bays-sc-4316s/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2021 19:59:20 vasta tsitaadiga

Seda veebilehte tean hästi, neil oli enne kõvasti parem valik. Üle 300 eur pole plaanis kulutada. Pigem poole vähem.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.09.2021 18:21:20 vasta tsitaadiga

Cooler Masterilt tulemas üks päris kena ITX korpus. Pole kindlasti kõige väiksem asi turul, aga tekitas endas küll soovi kasti vahetada.
https://summit.coolermaster.com/summer/case/masterbox-nr200p-max/
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2021 23:30:02 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Cooler Masterilt tulemas üks päris kena ITX korpus. Pole kindlasti kõige väiksem asi turul, aga tekitas endas küll soovi kasti vahetada.
https://summit.coolermaster.com/summer/case/masterbox-nr200p-max/


Kui kerid käesoleva HV lehe keskele, siis seal juba mainitud.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2021 19:06:59 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Rauno266 kirjutas:
Cooler Masterilt tulemas üks päris kena ITX korpus. Pole kindlasti kõige väiksem asi turul, aga tekitas endas küll soovi kasti vahetada.
https://summit.coolermaster.com/summer/case/masterbox-nr200p-max/


Kui kerid käesoleva HV lehe keskele, siis seal juba mainitud.


tõepoolest, minu paha
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2021 16:24:17 vasta tsitaadiga

Nii, keegi juba teab kust kiirelt uut Lian Li O11 Mini Airi saab?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Korpuste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.