Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Targa kodu ehitamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 194, 195, 196  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.08.2021 11:46:47 vasta tsitaadiga

miq12, Tradfri peaks üsna vabalt jah toimetama HA küljes eeldusel et ei ole mingit imeprobleemi konkreetse Zigbee pulgaga paaritumisel.
Probleeme paaritumisel võib näiteks olla nii, et Xiaomi mõned andurid keelduvad Tradfri repeateri külge paaritumast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 23.08.2021 15:50:40 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/1803974/yeelight-bulb-1s-dimmable-800lm-85w-2700k/
See on mingi tünga pirn?. App ei tunnista. Internet räägib et hiina turu pirn ja euroopas ei saagi kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2021 16:14:10 vasta tsitaadiga

degreal, kas äpis ei saa valida asukohas China vms? Ma mäletan et kunagi mul oli taoline mure et Euroopa regioon Äpis valides ei saanud pirni tööle. China valides läks. (aga ma katsetasin ka kuskil 2 aastat tagasi ühe yeelight pirniga mille Alist ostsin)
_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 23.08.2021 16:58:34 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
miq12, Tradfri peaks üsna vabalt jah toimetama HA küljes eeldusel et ei ole mingit imeprobleemi konkreetse Zigbee pulgaga paaritumisel.
Probleeme paaritumisel võib näiteks olla nii, et Xiaomi mõned andurid keelduvad Tradfri repeateri külge paaritumast.


Repeater on olemuselt tavaline router (ehk siis sama, misiganes teine powered zigbee seade), ja läbi routerite ei paaritata, ikka otse coordinaatori külge.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 23.08.2021 22:16:54 vasta tsitaadiga

miq12 kirjutas:
degreal, kas äpis ei saa valida asukohas China vms? Ma mäletan et kunagi mul oli taoline mure et Euroopa regioon Äpis valides ei saanud pirni tööle. China valides läks. (aga ma katsetasin ka kuskil 2 aastat tagasi ühe yeelight pirniga mille Alist ostsin)
Tänud. "China mainland" regioonis sai pirn käima thumbs_up.gif Imelik küll sest tootekood on YLDP153EU, mis viitaks justkui et tegu on EU turu tootega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2021 15:28:59 vasta tsitaadiga

https://shop.shelly.cloud/shelly-pro-4pm-wifi-smart-home-automation
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.08.2021 16:02:47 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
mikk36 kirjutas:
miq12, Tradfri peaks üsna vabalt jah toimetama HA küljes eeldusel et ei ole mingit imeprobleemi konkreetse Zigbee pulgaga paaritumisel.
Probleeme paaritumisel võib näiteks olla nii, et Xiaomi mõned andurid keelduvad Tradfri repeateri külge paaritumast.


Repeater on olemuselt tavaline router (ehk siis sama, misiganes teine powered zigbee seade), ja läbi routerite ei paaritata, ikka otse coordinaatori külge.
Võimalik, kuid selline nupp on näed olemas HA-s.
Spoiler Spoiler Spoiler
Aga mõte oli pigem selles, et osad Xiaomi andurid ei ole suutelised kasutama Tradfri repeaterit ja ühendu sinna külge, vaid otsivad mõne muu teekonna koordinaatori juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 26.08.2021 12:30:43 vasta tsitaadiga

Kui mul on zb 3.0 coordinaator aga mesh koosneb vanadest zigbee 1.0 julladest, kas siis meshi kaugemas otsas zigbee 3.0 julla toimib täisväärtuslikult?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2021 12:45:36 vasta tsitaadiga

Uurin HV'laste kogemust:
Kas leidub mõni salong/pood, mis mõistliku hinnaga pakuks lahenduse 247cm laia ava (süvend, kus omakorda 2 eraldi akent) katmiseks motoriseeritud kardinaga (tõenäoliselt läheb kahest tükist, kuna muidu vast liiga lai?)?
Akna süvendisse kardinaid paigaldada ei saa, kuna aknad avanevad sissepoole ja avamine oleks oleks takistatud, kui midagi raami või pale külge kinnitada, seega lakke tuleks kinnitada (väikese ülekattega külgsuunas).
Laest aknalauani on tõenäoliselt 220-230cm, mis siis peaks olema min kardina kõrgus.

Mootoriga tahaks, kuna selle kardina ees on 2 kirjutuslauda ehk siis aknani pääs kardina liigutamiseks on suht ebamugav.
On kellelgi kogemusi mõne kohaga mis võiks lahendust pakkuda päris röövimata? (saan aru, et selline asi ei saa olla odav, aga mingi mõistlikkuse piir võiks ikka olla)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2021 13:30:13 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Uurin HV'laste kogemust:
Kas leidub mõni salong/pood, mis mõistliku hinnaga pakuks lahenduse 247cm laia ava (süvend, kus omakorda 2 eraldi akent) katmiseks motoriseeritud kardinaga (tõenäoliselt läheb kahest tükist, kuna muidu vast liiga lai?)?
Akna süvendisse kardinaid paigaldada ei saa, kuna aknad avanevad sissepoole ja avamine oleks oleks takistatud, kui midagi raami või pale külge kinnitada, seega lakke tuleks kinnitada (väikese ülekattega külgsuunas).
Laest aknalauani on tõenäoliselt 220-230cm, mis siis peaks olema min kardina kõrgus.

Mootoriga tahaks, kuna selle kardina ees on 2 kirjutuslauda ehk siis aknani pääs kardina liigutamiseks on suht ebamugav.
On kellelgi kogemusi mõne kohaga mis võiks lahendust pakkuda päris röövimata? (saan aru, et selline asi ei saa olla odav, aga mingi mõistlikkuse piir võiks ikka olla)


ca 360cm Somfy Glydea siinid + 230V mootorid olid kuskil 750€ / tk - tellisin Avaeksperdid OÜ'st. Hinna mõistlikkus on muidugi suhteline.
Väidetavalt 3x odavamad 12V mootoritega Hiina toodang peaks ka täitsa kasutatav olema... aga tuleb ka terves tükis Hiinast tellida (Ali'st vm). Siin enne mainimist olnud küll, otsinguga peaks teema välja tulema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2021 13:46:17 vasta tsitaadiga

Hiinakate teemal:
Kasutan Aqara B1 mootoreid, need eeldavad siis ka zigbee Hubi aga see ei tohiks mureks olla.
Töötavad akudega ning kestavad igati hästi, hetkel on mul need 3 kuud laes olnud ja akut on väidetavalt 75% alles.
Avan/sulgen vähemalt 2x päevas, ühte neist kindlasti rohkem.

Siinid saab Alist tellida täpselt mõõdu järgi.
Hinnad(siis kui mina tellisin):
4 meetrine siin: 95,52€ koos transaga, teoreetiliselt käibekas otsa
Mootor: 110,06€, tuli see hetk euroopast, seega tolliga muret polnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2021 15:23:48 vasta tsitaadiga

Tuletas meelde mulle ühe mõtte, mida pole suutnud realiseerida.

On olemas sellised asjad näiteks köögimööbli prügikasti sahtlile, et tõmbad jalaga ukse alt läbi ja mootoriga lükatakse prügikasti sahtel välja.

Kuidas sellist asja nimetatakse? Mul pole õrna aimugi, mida otsida. Igasugu umbmääraseid kirjeldavaid sõnu olen proovinud, aga aliexpressist näiteks pole midagi mõistlikku ette tulnud.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.08.2021 15:41:05 vasta tsitaadiga

Rubriik on -TSI
valgusdiood, mille valguse jalaga katkestamine lülib releed, mis käivitab mootori...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 26.08.2021 15:47:32 vasta tsitaadiga

jnt, mul on selline, et kui hakkan prügikasti lahti tõmbama, siis aitab lahti lükata. Ja kui vajutan näiteks põlvega vajutan vastu ust, lükkab ise ukse lahti. Võin kunagi vaadata, mis masin seal on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2021 15:52:42 vasta tsitaadiga

raxz, oleks põnev. Äkki on sel asjal mingi "päris" nimi. icon_smile.gif

Mnator, see on sama palju TSI kui seda on sonoff'i releed jmt. Ma võiks sinuga lõputult rääkida mikrokontrollerite progemisest ja kõige nullist ehitamisest. icon_wink.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.08.2021 16:02:31 vasta tsitaadiga

jnt, ma pakkusi ainult välja lihtsa idee soovitu teostamiseks nagu ta oli esitatud
(kui sa just tingimata tahad varvastega kõigepealt mobla abil käskluse anda, siis mine muidugi mõnda teist teed)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2021 16:05:38 vasta tsitaadiga

Mnator, olgu. Oskad soovitada head mootorit ja mehhaanikat, kui endal puuduvad võimalused metalli valtsida ja keevitada? Elektroonika ei ole probleem.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 26.08.2021 16:38:15 vasta tsitaadiga

jnt, Blum Servo Drive on sarnane asi, mul veidi kompaktsem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 26.08.2021 16:38:43 vasta tsitaadiga

Kataloog: https://www.hettich.com/fileadmin/content/documents/easys_hft_2010_en.pdf
Edasimüüja: https://hetest.ee/

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.08.2021 16:47:47 vasta tsitaadiga

jnt, kahjuks ei tegele igapäevaselt nendega, seega pean jätma konkreetsema abi teiste pakkuda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaaviS
Kreisi kasutaja
TaaviS

liitunud: 19.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2021 18:11:04 vasta tsitaadiga

Mul selleks "Hailo libero 3.0"

EDIT: Ja et kõik ikka teemasse läheks, siis kirjutasin paar rida javascripti, et ma saaks enda köögi prügikasti läbi Homey igast maailma otsast avada...
Miks seda vaja on.... Ei olegi.. aga kui saab, tuleb ka teha icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 27.08.2021 14:18:15 vasta tsitaadiga

Ei saa sellest zigbee meshist aru. Iga vooluvõrku ühendatav zigbee seade pidavat olema "router". Osram smart+ plug AB3257001NJ igatahes sonoffi andureid ei vahenda aga toimib "end device-na" kenasti. Kas ruuter saab erinevaid seadmeid diskrimineerida? Või tuleb siin mängu et üks on zigbee 3.0 ja teine pole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2021 15:30:27 vasta tsitaadiga

Hankisin Sonoff Zigbee CC2531 USB pulga, lükkasin masinale sappa ja mountisin Hassio VM´le järele.
Kõik toimis ~nädal ja siis ühtäkki enam ühtegi zigbee seadet ära ei tunne. Hassio alt zigbee donglit lisades tunneba selle usb jubina ära ja windowsi device manager ka näitab.
Tulukesed pulga peal põlevad/vilguvad ca minuti ja siis edasi on kustus. Kas pulk kalane või saab kuidagi reseti teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2021 17:21:00 vasta tsitaadiga

-vodafone-, ma ei tea, kuidas sonoffiga on, aga suvakat cc2531 pidin aeg-ajalt uuesti flashima - verify ütles, et eepromi sisu oli erinev.
Pärast seda töötas jälle... kuniks vajas uut "käivitust".

_________________
eriti julm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 27.08.2021 17:28:57 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Ei saa sellest zigbee meshist aru. Iga vooluvõrku ühendatav zigbee seade pidavat olema "router". Osram smart+ plug AB3257001NJ igatahes sonoffi andureid ei vahenda aga toimib "end device-na" kenasti. Kas ruuter saab erinevaid seadmeid diskrimineerida? Või tuleb siin mängu et üks on zigbee 3.0 ja teine pole?


Osrami zigbee on paraku üks õnnetus kõik. Endal ka see plug, viimane, mis järel osrami toodetest, kuna enamvähem töötab end devicena, aga ei route kedagi. Pirnid korraldasid parajat jama, ei süttinud, ei kustunud, ning routimine ei tulnud samamoodi välja alati, ehk teised seadmed hakkasid ka selletõttu jukerdama Viskasin välja ja asendasin Ikeaga, nüüd kõik tipptopp.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Targa kodu ehitamine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 194, 195, 196  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.