Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1059, 1060, 1061 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2021 14:34:37 vasta tsitaadiga

Vaatasin brauserist fox now pealt salamanderit, tõlge täiesti valel ajal. thumbs_down.gif

Boksi peal on samas korras.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 16:25:28 vasta tsitaadiga

Mingi aeg tagasi töötas kaabliga Telia interneti korral Telia TV ainult siis, kui digibox oli ühendatud kaabliga otse Inteno külge. Samas, kui jagasin suvalise 4G ruuteriga mõne teise teenusepakkuja internetti, siis töötas digiTV ilusti.

Kuna tubadesse kaablit vedada ei saanud, siis sai vahetatud voogedastuse teenuspakkujat ning vaid internet jäi Teliast. Mis seis praegu on, kas Telia võrgus on siiani piirang, et digi TV töötab ainult kaabliga Inteno-ga taga?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 16:33:31 vasta tsitaadiga

Töötab mõningase kvaliteedikaoga suva võrgus - https://www.telia.ee/era/tv/telia-tv/#KKK -> Kasutamine -> Kas saan Telia TV-ga liituda ka teise operaatori internetiteenuse kasutajana?
Ehk kui pole otse kaabliga Telia ruuteri taga siis oled sa justkui "võõras" võrgus. Lihtsustatult öeldes.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2021 20:09:42 vasta tsitaadiga

PitBull, Telia digiboks tahab siiski juhet saada, ükskõik mis internetist. Kui sul on inteno kodus ja juhet teise tuppa ei lähe siis aitab plc adapter või telia smartwifi komplekt.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2021 01:26:16 vasta tsitaadiga

Jah, digiboks tahab juhet, aga küsimus on selles, kas digiboxi saab nüüd ühendada läbi suvalise ruuteri (ilma spets. Telia võrgu jaoks seadistamata) või ikka ainult otse Inteno külge?
Valguskaabel on keldris, seal GPON -> LAN kaabel -> Inteno -> <WiFi> -> (WiFi ruuter -> LAN kaabel -> digibox).

_________________
Otsin katkist modulaarset PSU-d(lammutamiseks) raha või töökorras PSU vastu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2021 08:24:55 vasta tsitaadiga

PitBull, Seda on alates sellest ajast saanud kui "MinuTV" 4G kasutajate digiboksidesse loodi. Hilisem TeliaTV toimib digiboksiga iga ruuteri taga euroopas juhul kui võrgus pole mingeid eripiiranguid seatud.
Siiski ei pruugi see toimida kui sul siiski on inteno, maja teises otsas mingi trendneti ruuter topeltnatti tegemas ja sarnased lahendused. Digiboks üritab kasutada kaabliteenuse ja inteno vlan4 aga saabub must pilt. jms. igasugust sodivõrku on nähtud.

Ühesõnaga, mul on testitud ont, ubiquiti ruuteri default seaded ja selle järel ubi switch ja selle järel arris. by default ott reziimis, nii agu need digiboksid kõik olema hakkavad. 720p HLS. Täiesti tarbitav, kunagi kui kaabel sellele kolib, ilmselt läheb 1080 peale ja 4K peale kui on midagi.

See mis erikonfist sa räägid oli või on asjapulkade üritus oma ruuteriga telia kaabli otsas kätte saada multicast striimid ja muu sisu. Kes tahab võib seda kasutada, aga mugavuse huvides, ei pea. foorumis on selleks juhendavad teemad.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2021 09:02:12 vasta tsitaadiga

Telia ja tema kava, Mägi jooksu pole võimalik järele vaadata thumbs_down.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2021 10:00:35 vasta tsitaadiga

Tnx, selge. Mulle oli varasemast mulje jäänud, et multicast oligi varem ainuke variant. Ühesõnaga mingi pildi peaks nüüd kätte saama. Magamistubadesse 720p oleks praegu piisav.
_________________
Otsin katkist modulaarset PSU-d(lammutamiseks) raha või töökorras PSU vastu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2021 10:59:35 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Telia ja tema kava, Mägi jooksu pole võimalik järele vaadata thumbs_down.gif


Eurospordist näeb.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CartmanSP
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2019




sõnum 03.08.2021 11:00:31 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Telia ja tema kava, Mägi jooksu pole võimalik järele vaadata thumbs_down.gif

Tahtsin just sama kurta, ei mahu salvestusse ära Telial. Täisjama ikka. Võiks olla ikka salvestus vastavalt saate pikkusele + varu, mitte max aeg ja kõik. Aga keegi pole uneski ilmselt ette näinud, et võiks olla ka 4 või 5 tunnine saade.
Selle asja võiks nüüd tagantjärgi küll korda teha, OM pole läbigi veel ja võistlused jätkuvad koos pikkade saadetega.
Ja kui Telia seda ise ei suuda, siis võiksid TV firmadele öelda, et tehku oma saatekava katkestustega, et nagu hakkaks uus saade, siis see petab nende tehnika ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2021 15:29:10 vasta tsitaadiga

CartmanSP kirjutas:
alpha kirjutas:
Telia ja tema kava, Mägi jooksu pole võimalik järele vaadata thumbs_down.gif

Tahtsin just sama kurta, ei mahu salvestusse ära Telial. Täisjama ikka. Võiks olla ikka salvestus vastavalt saate pikkusele + varu, mitte max aeg ja kõik. Aga keegi pole uneski ilmselt ette näinud, et võiks olla ka 4 või 5 tunnine saade.
Selle asja võiks nüüd tagantjärgi küll korda teha, OM pole läbigi veel ja võistlused jätkuvad koos pikkade saadetega.
Ja kui Telia seda ise ei suuda, siis võiksid TV firmadele öelda, et tehku oma saatekava katkestustega, et nagu hakkaks uus saade, siis see petab nende tehnika ära icon_biggrin.gif


Fakk nagu, just jõudsin sinnamaani oma järelevaatamistega, et ütles kuus minutit Mägi jooksuni ja siis pmst pani saade pillid kotti. Aga igal juhul aitäh info eest, et Eurosport näitab! icon_smile.gif See ei ole vist esimene error sel olümpial saatekavadega.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2021 16:36:12 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
CartmanSP kirjutas:
alpha kirjutas:
Telia ja tema kava, Mägi jooksu pole võimalik järele vaadata thumbs_down.gif

Tahtsin just sama kurta, ei mahu salvestusse ära Telial. Täisjama ikka. Võiks olla ikka salvestus vastavalt saate pikkusele + varu, mitte max aeg ja kõik. Aga keegi pole uneski ilmselt ette näinud, et võiks olla ka 4 või 5 tunnine saade.
Selle asja võiks nüüd tagantjärgi küll korda teha, OM pole läbigi veel ja võistlused jätkuvad koos pikkade saadetega.
Ja kui Telia seda ise ei suuda, siis võiksid TV firmadele öelda, et tehku oma saatekava katkestustega, et nagu hakkaks uus saade, siis see petab nende tehnika ära icon_biggrin.gif


Fakk nagu, just jõudsin sinnamaani oma järelevaatamistega, et ütles kuus minutit Mägi jooksuni ja siis pmst pani saade pillid kotti. Aga igal juhul aitäh info eest, et Eurosport näitab! icon_smile.gif See ei ole vist esimene error sel olümpial saatekavadega.
Postimehe lehelt saab ka vaadata
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2021 20:27:58 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Renq kirjutas:
CartmanSP kirjutas:
alpha kirjutas:
Telia ja tema kava, Mägi jooksu pole võimalik järele vaadata thumbs_down.gif

Tahtsin just sama kurta, ei mahu salvestusse ära Telial. Täisjama ikka. Võiks olla ikka salvestus vastavalt saate pikkusele + varu, mitte max aeg ja kõik. Aga keegi pole uneski ilmselt ette näinud, et võiks olla ka 4 või 5 tunnine saade.
Selle asja võiks nüüd tagantjärgi küll korda teha, OM pole läbigi veel ja võistlused jätkuvad koos pikkade saadetega.
Ja kui Telia seda ise ei suuda, siis võiksid TV firmadele öelda, et tehku oma saatekava katkestustega, et nagu hakkaks uus saade, siis see petab nende tehnika ära icon_biggrin.gif


Fakk nagu, just jõudsin sinnamaani oma järelevaatamistega, et ütles kuus minutit Mägi jooksuni ja siis pmst pani saade pillid kotti. Aga igal juhul aitäh info eest, et Eurosport näitab! icon_smile.gif See ei ole vist esimene error sel olümpial saatekavadega.
Postimehe lehelt saab ka vaadata


No järelvaatamisel on lehed viimane koht, mida ma külastaksin! icon_biggrin.gif

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martster
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2021




sõnum 07.08.2021 19:08:39 Milliseid HDMI seadeid kasutada - ARRIS VIP 5305 ja 4K OLED TV vasta tsitaadiga

Millised seaded oleks mõistlikud Telia TV ARRIS'e boksi ühendamisel 4K telekaga? Eeldades, et telekanalite stream'id ei ole 4K, siis ilmselt toimub upscaling. Kas valida ARRIS'es 2160p50 või 1080p50? Esimesel juhul vist siis teeb upscalingut ARRIS. Teisel juhul telekas. Kas kellelgi on kogemust, mis töötab paremini?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.08.2021 01:28:21 Re: Milliseid HDMI seadeid kasutada - ARRIS VIP 5305 ja 4K OLED TV vasta tsitaadiga

Martster kirjutas:
Millised seaded oleks mõistlikud Telia TV ARRIS'e boksi ühendamisel 4K telekaga? Eeldades, et telekanalite stream'id ei ole 4K, siis ilmselt toimub upscaling. Kas valida ARRIS'es 2160p50 või 1080p50? Esimesel juhul vist siis teeb upscalingut ARRIS. Teisel juhul telekas. Kas kellelgi on kogemust, mis töötab paremini?

Lihtsalt proovi ise.
Kõigist sõltumatu (väljaarvatud Mongoolia) Delfi faktikontroll teab, et ühe telekaga on ühtemoodi, teisega teistmoodi.
Otsus: Nii ja naa.
(isiklikult on kõik maksimumi peal ja tundub kõige parem)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 10.08.2021 11:25:04 vasta tsitaadiga

humanoid kirjutas:
aeropiloot kirjutas:
Kohati on selline tunne, et boksi pooldajad arvavad, et äpi tulekul võetakse neilt boks ära icon_biggrin.gif Tahad boksi, kasuta boksi. Mina ei taha, tahan äppi. Selleks ajaks kui äpp enam telekas ei tööta olen ma ammu uue teleka ostnud icon_wink.gif

Selliseid kapitalistlik ühiskond vajabki, osta iga kaheaasta tagant uus tv...

Samamoodi müüs Telia Thomson ruutereid, mille kiibil ei olnud jahutust(tuli 789 versioonis) ja umbes 3 aasta pärast muutusid ebastabiilseks. Siis müüdi S3-5 pulte, kuigi nende kood oli sama S2 puldiga, millel oli rohkem klahve. Isiklikult müüsin kineskoobiga televiisori 2009 ega pole uut ostnud. Kasutan arvuti monitori(HDMI->DVI ja kõlarid), sest 17" pilt on minule piisav. Kui nägin tänavareklaami(2009?), et Samsungi televiisor sai võrgukaardi pesa ja interneti ühenduse, siis oli minule selge liikumine interneti suunas. Sellised interneti ühendusega seadmed olid juba varasemalt olemas(laua- ja sülearvuti) ning tegelikult müüdi üha suuremat ekraani.
Täna 8.49 oli Vikerraadios Hagi Šein, kes rääkis televisiooni kohta: "kõige targem lause, mida ma olen lugenud, et televisioonil on mitu tulevikku." Tõenäoliselt jääb 15 aastaks alles lineaarne televisioon(nagu siiani antenniga), järelvaatamine on praegu 12% aga noorte vanuserühmades on see 25-30%. Kui see tõuseb 40%-ni, siis on küsimus, mida selle lineaariga teha. Lõpuks ka voogedastused kohanevad ja on arhiivid. Kuulamise linki otsige ise. Minul ei ole Netflixi ega sarnaste voogedastuste vajadust(sisu on seal ju välismaine) ja youtube on ennekõike arvuti ekraanilt vaatamiseks(mobiilis liiga pisike ja üle 21" ekraanil häirivalt suur.
Kuna teema oli Telia TV, siis selle kohta lisan ka tähelepaneku, et pärast 3. koha eest 3 euro loobumist, läks ühenduse kvaliteet kehvemaks ja minimaalses paketis olevad 2 vaatajakohta on mõjutatud interneti ühendusest, tekkivad pildi hangumised kui arvutis külastada mõnda ajalehte(suur sisu?) Tunne on selline, et ühenduskiirust võeti alla. Varem sai korraliku pildi ka 3 digiboksiga kui nendes oli 2HD ja 1SD kanal.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2021 11:39:31 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:

Kuna teema oli Telia TV, siis selle kohta lisan ka tähelepaneku, et pärast 3. koha eest 3 euro loobumist, läks ühenduse kvaliteet kehvemaks ja minimaalses paketis olevad 2 vaatajakohta on mõjutatud interneti ühendusest, tekkivad pildi hangumised kui arvutis külastada mõnda ajalehte(suur sisu?) Tunne on selline, et ühenduskiirust võeti alla. Varem sai korraliku pildi ka 3 digiboksiga kui nendes oli 2HD ja 1SD kanal.


3ndal vaatajakohal pole mitte mingit pistmist ühendusega.

Täpselt sama jaur, sama tüübi poolt 1.5 aastat tagasi, kes kujutab endale ette, et 16mega sisse peaks kuidagi mahtuma 20mega striimi. kopp.gif


Tunde parandamiseks soovitan otsaette radiaatorit.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2021 12:16:41 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Samamoodi müüs Telia Thomson ruutereid, mille kiibil ei olnud jahutust(tuli 789 versioonis) ja umbes 3 aasta pärast muutusid ebastabiilseks.

Kust sa oma info saad? Või baseerub see jutt ühel ruuteril, mis sul kasutuses oli?
Vanadel Thomsonitel oli vooluadapteritega probleeme ja neid vahetas Telia (toonane Elion) klientidel hulgi välja. Kiipidel polnud jahutust, sest neil polnud mingit võimsustki. Üle kuumenes see sul võib-olla siis, kui toppisid selle teiste seadmete või muu kola alla, kus õhutust polnud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2021 18:02:39 vasta tsitaadiga

Ma ei saa ka aru mis jutt on, TG789 ruuterid tiksuvad tänaseni (12 aastat?), mil nad tuleb vahetada lihtsalt v35b võimekuse tarbeks välja.
korrusmajades tiksuvad edasi kui väike kiirus sobib.
peksin paar tükki laiali, no on kiibi jahutus olemas.


isegi ei mäleta, et speedtouch thomsonitega mingit massvahetust oleks olnud, 546 ruuteritel läksid konded punni aga see oli ka 5 aasta jooksul vast.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2021 18:26:08 vasta tsitaadiga

indrpo, ta kirjutaski, et jahutus tuli alles 789 mudelile, et varasematel polnud. Aga mõttetu ila ikkagi, neid eelmisi on käigus olnud kümneid tuhandeid ja osad töötavad veel siiani. Pigem said saatuslikuks kondekate eluiga kui mingi puuduv radikajunn.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2021 19:28:20 vasta tsitaadiga

Oot-oot, see kõver plekilatakas kvalifitseerub jahutuseks?
No võibolla tõesti. thumbs_down.gif
Ta ikka vastu kiipi on? Siis vast midagi hullemaks ei tee.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 10.08.2021 21:06:01 vasta tsitaadiga

Jahutus my ass icon_eek.gif
See "kõver plekilatakas" kvalifitseerub hädavaevu varjestuseks thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2021 21:08:01 vasta tsitaadiga

Kui 10a töötas siis järelikult piisas, mida tugitoolitermoregulatsiooniinsenerid tagantjärgi arvavad on täiesti ebaoluline.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 11.08.2021 03:15:09 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

peksin paar tükki laiali, no on kiibi jahutus olemas.



ot:
Kas sul selliseid natuke rohkemas koguses romuna on? Ma näen seal vajalikku taaskasutatavat kraami.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 21:59:04 vasta tsitaadiga

Taaskasutusse lähevad need utiliseerimisena niikuinii, küsimus on kes rohkem maksab? Elektroonikajäätmeid ostetakse kokku hetkel.
Aga muidu jah, mul on suurem laadung aja jooksul kogunenud elektroonikat, nii lammutatud kui lammutamata.
Ps kui huvi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 22:44:02 vasta tsitaadiga

See ruuter on nii low grade, et mingit raha saada peab plaate sadades kilodes olema.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2021 22:47:05 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
See ruuter on nii low grade, et mingit raha saada peab plaate sadades kilodes olema.

Seda küll, mul on see koos muu sodiga kus miskit veel väärtuslikku metalli on, ise sorteerivad ja hindavad, pakkujate lehtedel on vajalik info olemas. Jäätmejaama oskan tasuta möödaminnes ise ka viia. Aga kui küsitakse, siis küsija tarbeks midagi väärtuslikku on. OT.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 14.08.2021 00:07:03 vasta tsitaadiga

Mind ei huvita väärismetall, vaid sealt plaadilt jubinad, eriti see miniatuurne toitelüliti ja pingeregulaatorid. Kas see helehall klots on relee? Mingi ruuter oli selline, kus kolm-neli releed sisendi kommuteerimiseks.

Lõpuks läheb mul see värk kolme hunnikusse: mahavõetud vajalikud jupid karpidesse, kestad ühte ja plaadid teise hunnikusse. Viimased vastavasse jäätmesse, kestasid tahetakse nt toormeks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2021 01:55:50 vasta tsitaadiga

PS oli selge märguanne. Edaspidi püüame märgata. TeliaTV teema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 18.08.2021 00:26:30 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ma ei saa ka aru mis jutt on, TG789 ruuterid tiksuvad tänaseni (12 aastat?)
peksin paar tükki laiali, no on kiibi jahutus olemas.

Mul on tunne, et 789 plekk on tegelikult antenn. Ühtegi "juhet" seal sees ei ole. Samas on levi nii tugev, nagu ainult koos antenniga(780 pesa ei tekita sellist levitugevust).
Tean, et ilma jahutuseta on Speedtoch 510, 546, 780, 784(olen avanud). Ühtegi toiteploki viga või punnis kondekaid ei ole olnud. Kui kiibil ei olnud jahutust, siis tekkisid võrguprobleemid sh restardid ja telepildi häired. See kõik on tootja valik kui pikaealise toote teeb. Näiteks antenniga saan vaadata Soome SD telepilti Topfield digiboksiga, millel tarkvara v1.00 15.01.2008(sisaldab ka HDMI 1080i). Selle kiibil ON jahutus. Probleemiks on kondensaatorid toiteplokis, millest 4-5 lähevad tüüpiliselt kummi. Eestis müüdi Jacobson's digibokse, millest osad olid ilma kiibi jahutuseta (v5) aga osadel oli v6. Vahe oli selles, et ilma jahutuseta töötas 3 aastat, siis hakkas pilt hanguma ja läks triibuliseks. Kui olid esimesed märgid, siis täiendasin emaplaadilt pärinevaga radikaga ja pärast seda on veel 7 aastat juurde töötanud (stabiilselt). Samamoodi oli Rootsist pärinev Motorola jahutusega, Eesti omad ilma.
Rootslase kasum tulebki üha uute seadmete(võrgu- ja teleseadmed) müümisest. Kapitalisti parim toode läheb katki kohe pärast garantii lõppu ja sellele aitab kaasa detailide ülekuumenemine või väiksema pingega(Topfieldil 10V aga uuematel mudelitel 16V) kondensaatorite kasutamine. Mina hoolin loodusest ja samasuguse toote järjepidev ostmine reostab.Plastikut ei taaskasutata, detailid lähevad kõik sulatusahju ja välja tuleb ainult plii(YLE 1 pealt pilt, kus võõrtööline Eestist lammutas selliseid).
Võrdluseks meenutan, et enne digibokse oldi rahul divx filmidega, kus piksleid oli vähem kui SD televisiooni/DVD pildil(720x576) ja ainult teleekraanide tootjad korraldasid võidujooksu diagonaali suurendamisele. Kui saatel on sisu, siis vaadati seda ka väikselt ekraanilt(tänapäeva nutitelefonilt).

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 02:00:38 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:

Mul on tunne, et 789 plekk on tegelikult antenn.


Vale tunne.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 02:22:08 vasta tsitaadiga

montez, Ei oska COAX teemadel kaasa rääkida, võibolla on seal seadmed erinevalt "häälestatud" surema.

TG784 (ADSL) ja TG789 (ADSL/VDSL) ruuterid toimivad tänaseni üle 13-14 aasta Telias. Tegelikult tean ka mõnda 15-16 aasta vanust TG716 ja TG780 Speedtouchi ja ka 546 modem/ruutereid (ADSL) on veel võrgus.

Reaalselt punnis kondekaid olen näinud ainult tollel 546 ruuteril. Teised on surnud kas äikesega, toiteploki suremise tõttu või siis tõesti mingitel väsimisprobleemide tõttu. Aga siis polnud vahet kas see oli garantiiaeg või mitte.

TG789 pleki all on termoteibiga prose ning mäluklotsid ja nagu nad just alles peale pikka iga töötavana tulid, probleemi polnud, kasutajal oli pigem küsimus, miks ma selle utiliseerima pean ja uue ruuteri võtma pean. Tehnoloogiline uuendus, 40M asemel 100M VDSL.
Pildil hoolega vaadates leiad üleval paremal kaks antenniliidest, juhtmed lendasid koos plastkorpusega minema.
Operaatorid vihkavad kiirelt uuenevat tehnoloogiat nagu tehnoloogiahuviline kasutaja, kes peab iga aasta vaatama, et tema nutitelefon on vana.

Samas on operaatoritel oma võrguseadmete ja kliendiseadmete utiliseerimiseks ka vastav leping utiliseerijatega. Taaskasutus on sellise massi juures vältimatu ja võibolla isegi soodsam kui lihtsalt prügikasti viskamine. Läheb see plastik siis plastrexi või mujale, vahet pole, seda elektroonikat on suhteliselt lihtne eraldada ning taaskasutada.
Telia puhul ma pakun, et on mingi range audit mis välistab tervikuna "rohepesu" Kui taustal mujal mingit jama korraldatakse, võib tõesti probleem olla. Näiteks Telia kasutab vaid EE roheenergiat mis on paberitel tellitud ja kinnitatud kui tehtud roheenergia.
Aga taas TV teema, küsimused Telia Eesti või Telia Koduinternet.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2021 22:15:21 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Jagatakse mulle wifiga telia netti.
Panin wifi vastuvõtja -> digiboks, kõik tore aga pakub neti pakkuja kasutajaid. Kas on kuidagi võimalik enda kasutajaga sisse logida või peaks ennast "koju" VPN'ga ühendama?
bladerunner kirjutas:
Enda kasutajate jaoks peaksid jah enda koduvõrku VPN-i püsti panema


Nii, sättisin VPN püsti. Kodus telia nett ja kolmanda osapoole ruuter. Kõik toimib nagu vaja.
Tegin telefoniga hotspoti ja samuti kõik toimib nagu vaja üle VPN.

Aga nüüd proovitud kahes kohas telia netiga kus telia teenusruuterid, internet toimib aga digiboksil jääb kiri ette loading software.

icon_confused.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2021 12:30:47 vasta tsitaadiga

https://www.elisa.ee/et/uudised/elisa-tutvustas-tana-maailmatasemel-jargmise-generatsiooni-meelelahutusteenust

Telial ka Androidi äpid töös on? Chromecastiga oleks mugav TVd vaadata.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 20.08.2021 17:30:06 vasta tsitaadiga

Lahendasin probleemi ja kahtlustan Teliat seadete muutmises. Telekanalitele oli valik "eelista HD-d" aktiveeritud. Eelnevalt kasutasin just SD pilti(siis oli veel 3 boksi) ega tea, millal HD valikuks muudeti. Kuni selle avastamiseni tekkis olukord, kus ETV salvestus koos Al-Jazeera otsepildiga muutus paigal seisvaks sigrimigriks(2 HD kanalit). väidetavalt 20 MB ja 16 ühenduses. xDSL linestate up (ITU-T G.992.5; downstream: 15993 kbit/s, upstream: 998 kbit/s; output Power Down: 13.6 dBm, Up: 12.1 dBm; line Attenuation Down: 1.0 dB, Up: 1.2 dB; snr Margin Down: 15.1 dB, Up: 6.7 dB)
Pean uurima, kuidas Telia häkkis Thompsoni ära, millest eemaldasin kontod tech ja helpdesk aga tänasest logist näen, et telnetiga käidi jälle sees: Jan 1 02:03:05 LOGIN User helpdesk logged in on TELNET. See on kliendile turvarisk, sest klient vastutab tema seadmest tulnud ühenduste eest ja aukliku Telia seadmega saab teda ka kurjategijaks lavastada(mõelge võimatust tõestada, et sina neid kriminaalseid faile alla ei laadinud ja seda tegi sinu teadmata arvuti). Elektroonilise side seadus § 113. Sidevõrgule juurdepääsu võimaldamise kohustus
(1) Sideettevõtja peab võimaldama jälitus- või julgeolekuasutusele juurdepääsu sidevõrgule vastavalt jälitustoimingu teostamiseks või sõnumi saladuse õiguse piiramiseks./.../
(3) Sideettevõtja on sidevõrgule juurdepääsu võimaldamise raames kohustatud:
1) võimaldama jälitus- või julgeolekuasutusel valida sõnumid ning tagama nende ülekandmise jälitus- või julgeolekuasutuse tsentraalsesse või kaasaskantavasse jälgimisseadmesse muutmata kujul ja reaalajas;
2) tagama sõnumite ülekandmise kvaliteedi, mis on samaväärne sideettevõtja poolt osutatava tavapärase teenuse kvaliteediga;
3) tagama valitud sõnumite ja nende ülekandmisega seonduvate andmete kaitse./.../
(9) Sideettevõtja on kohustatud hoidma saladuses jälitustoimingu teostamise ja eraelu puutumatuse õiguse piiramise ning sõnumi saladuse õiguse piiramise toimingu andmeid.
Help konto kustutamiseks: tee koopia thompsoni configuratsioonist, laadides alla .ini faili. Ava tekstiprogrammis, otsi sõna "help" ja/või "tech," kustata selle read(user alt), salvesta fail ja thompsonis taasta sellest failist, kus on ainult kasutaja Administrator(selle parool muutke endale teadaolevaks).

_________________


viimati muutis montez 20.08.2021 17:32:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2021 17:32:23 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2021 17:34:43 vasta tsitaadiga

Oh õudust.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2021 19:21:57 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
https://www.elisa.ee/et/uudised/elisa-tutvustas-tana-maailmatasemel-jargmise-generatsiooni-meelelahutusteenust
Telial ka Androidi äpid töös on? Chromecastiga oleks mugav TVd vaadata.


Kui teemasid oleks lugenud, siis ehk aimaks.
Aga vastan mitte küsimusele vaid küsimusega, kas mäletad miks Starmani Ajamasin testjärgus ilmus kuu enne Telia KordusTV/Salvestusteenust icon_biggrin.gif
Hetkel Elisa Android TV äpp on alfa/beeta staadiumis ametlikult välja lastud.

See mida Telia teeb, keegi ei tea, siis kui midagi olemas on, küll siis kuuleb.

montez, TTA=TuleTaevasAppi. 3x HD striim pigistab su 16M pordist välja 24Mbit/s? Jookseb kokku. Telia ruuteri haldus logib digiboksi, ruuteri ja liiniprobleeme ilma inimese käeta. Sealt ei saa ka parima tahtmise juures antud robot sinu isiklikke asju kätte, ei liiklust ega arvuti sisu.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 20.08.2021 20:16:36 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
21.07.2010 20:33 Millised SNR numbrid oleksid paremad: väiksemad, suuremad? Pärast väikest ümbertõstmist näitab:
Jul 21 20:30:26 xDSL linestate up (ITU-T G.992.5; downstream: 11997 kbit/s, upstream: 767 kbit/s; output Power Down: 18.5 dBm, Up: 12.5 dBm; line Attenuation Down: 20.5 dB, Up: 10.0 dB; snr Margin Down: 11.0 dB, Up: 21.0 dB)
*
Heaküll, sain teada. Kuid see ei saanud ju põhjustada TR069 tegevust ja sellega seoses vähemalt viimased 10 korda telepildi ja interneti katkemist.

Mis või kes oli minevikus TR069? Eelnevad 3 vastajat reageerivad probleemidele, pakuvad lahendusi ja ilmselt esindavad firmat. Teavad taustu aga siin hämavad ja kohati solvavad(võrguprobleem on ilmne kui 11 aastat tagasi oli ühendus 12 mega ja nüüd 16, hind kasvas vähemalt 4 eurot kuus). Kas oli siis aus 3. vaatajakoha eest küsida 3 eurot kuus kui see ei tulegi 16 MB kaablist läbi?

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2021 20:48:14 vasta tsitaadiga

montez,
OT, mis hind see kasvas, detailid..
Hmm, minumeelest juba vanast kodulahenduse ja ADSL aegadest on teada, kuni 2 vaatajakohta, sedagi SD formaadis, mitte HD. Võiks peaaaegu kindlasti mürki võtta, et see on ka tingimustes kirjas.
TV teenus pole aga seotud enam ammu koduinternetiga. Sa võid tellida ka ilma koduinternetita TV teenuse ja vaadata seda ühes paketis kuni 5 ekraani taga korraga, vajadusel tellida teise või kolmanda TV paketi ja vaadata veel 5+5 ekraani taga.
KUI ainult internetti jagub. olgu siis soomes, saksas, rootsis, brüsselis või kodumaal.

Telia võib TV teenuse müüa ka sellele kellel on Nokia GPRS internet, ainult klient ise peab mõtlema, et oot, mul on ka internetti vaja, selleks, et striimida.
Siiski, sinu 16M ADSList mahub läbi ka 5 vaatajakohta, mitte korraga lihtsalt. Vaatad elutoas ja lastetoas, on ok, lähed sauna, lülitad elutoa digiboksi välja, käivitad saunas, ok, lähed hommikul kohvile kööki, eile lülitasid saunas digiboksi välja, köögis käivitad digiboksi, ok. jne...

sa lihtsalt ei näe antud kiirust arvestades rohkem korraga digibokse kui 2.. kolmandat ehk venitad välja kuidagi oma nutitelefonis, tahvlis, arvtutis või kusagil teises elamises kus on teine internet.


viimati muutis indrpo 20.08.2021 20:52:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2021 20:48:21 vasta tsitaadiga

Loll saab kirikus ka peksa.

Siis kui tekkis võimalus kolmas vaatajakoht osta, sai seda kasutada ükskõik mis ühendusega.

Aga ilmselt ajaraisk mingile napakale midagi üldse seletada, sest praktika näitab, et kasu pole sellest midagi, sama luuludes jaur käib ka aastaid hiljem.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pri:t
HV Guru
pri:t

liitunud: 16.05.2003




sõnum 22.08.2021 23:18:37 vasta tsitaadiga

Tere

Võimalik, et see on siit läbi käinud aga otsingust ei leidnud. Puldi sõi koer ära, saadud kasutatud S5 pult, selle boksiga seotud pole, midagi ei tee. Resettisin puldi, ikka midagi. Juhend ütleb , et esimesel korral minge menüüsse ja siduge pult boksiga. Kuna menüüsse ei saa siis kuidas seda teha ?

Tänud ette

_________________
priit
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 5 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 23:22:40 vasta tsitaadiga

pri:t, tuli ikka vilgub puldil?

Peale reseti töötab pult IR reziimis ja boks reageerib sellele, olenemata kas mõni pult on üle RF või BT seotud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pri:t
HV Guru
pri:t

liitunud: 16.05.2003




sõnum 22.08.2021 23:33:42 vasta tsitaadiga

Puldil tuli vilgub.

boks on VIP1113

_________________
priit
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 5 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2021 23:38:58 vasta tsitaadiga

Kui pult pole seotud, peab boks puldile näha olema. Igaksjuhuks mainima, sest osad panevad selle peale sidumist teleka taha/kappi peitu.

Võid digiboksile ka reseti teha, hoiad all servas olevat nuppu mingi 5-10sek.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pri:t
HV Guru
pri:t

liitunud: 16.05.2003




sõnum 22.08.2021 23:42:18 vasta tsitaadiga

Nähtavus olemas. Nupust reset tehtud.
_________________
priit
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 5 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2021 00:48:49 vasta tsitaadiga

Vbl siis pult ikkagi kiiksuga.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2021 12:19:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Telia TV puldi algseadistuste taastamine
Hoia OK ja Tagasi nuppe korraga all, kuni roheline märgutuli vilksatab 2x
Vajuta nooleklahve: alla, alla, alla; roheline märgutuli vilksatab taas 2x.

Selle juhendi järgi tegid?
Boksile endale ka reseti tegid nupust?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pri:t
HV Guru
pri:t

liitunud: 16.05.2003




sõnum 23.08.2021 13:05:56 vasta tsitaadiga

Ikka, mõlemale tehtud. Kõik vilkus puldil nii kuis peab ja boks ka buutis üles nullist.
_________________
priit
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 5 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taaviup
HV kasutaja
Taaviup

liitunud: 13.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2021 13:34:27 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
ccplazza kirjutas:
https://www.elisa.ee/et/uudised/elisa-tutvustas-tana-maailmatasemel-jargmise-generatsiooni-meelelahutusteenust
Telial ka Androidi äpid töös on? Chromecastiga oleks mugav TVd vaadata.

Hetkel Elisa Android TV äpp on alfa/beeta staadiumis ametlikult välja lastud.


Mulle tundub, et on full release. Alphast või betast on asi kaugel.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1059, 1060, 1061 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.