|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millist panka eelistad? |
| Swedbank |
|
32% |
[ 22 ] |
| SEB Pank |
|
20% |
[ 14 ] |
| LHV |
|
34% |
[ 23 ] |
| Luminor |
|
1% |
[ 1 ] |
| Coop |
|
4% |
[ 3 ] |
| Holm Bank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Bigbank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Inbank |
|
0% |
[ 0 ] |
| Mõni muu pank |
|
5% |
[ 4 ] |
|
| hääli kokku : 67 |
|
| autor |
|
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.06.2021 17:33:51
|
|
|
Nende "hüpoteetiliste" väikepoodidega on välismaal sama lugu mis Eestis - sealt leiab tihti kraami mida suurest ketipoest ei saa.
Igasuguste pisikeste poodide külastamiseks ei pea muidugi ilmtingimata omama kõikvõimalike erinevaid kaarte vaid võib ka lihtsalt selleks otstarbeks sula kaasas kanda.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.06.2021 18:12:38
|
|
|
Cool story bro.
Sularaha pole veel ära keelatud, seega saab seda kasutada.
Reklaami eesmärk jääb jah kahjuks arusaamatuks, kuna enamus ei saa aru miks see visa peaks parema olema, siis ei tunta ka huvi. Ja mõni üksik kes vajab visa selle ka omale hangib, ja kui nüüd mingi ports inimesi läheb oma kodupangast visa nõudma, siis ei muutu sellest mitte midagi, sest järelikult visa pakutavad hinnad/tingimused on kehvemad kui masteril ja pank mõne üksiku inimese pärast küll tõmblema ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.06.2021 18:22:23
|
|
|
| tsitaat: |
Ei leia midagi väikepoest, mida ketipoest ei leia.
|
Väljamaal see küll nüüd niimoodi ei ole, aga see selleks....
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
04.06.2021 19:06:39
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Sularaha pole veel ära keelatud, seega saab seda kasutada. |
Jutud juba käivad sularaha keelamisest. Esialgu alates teatud summast. Et MTA-l oleks rohkem läbipaistvust.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
04.06.2021 19:26:39
|
|
|
| Kõik säästud DOGE coini! YOLO!
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
04.06.2021 19:36:21
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
| Sularaha pole veel ära keelatud, seega saab seda kasutada. |
Jutud juba käivad sularaha keelamisest. Esialgu alates teatud summast. Et MTA-l oleks rohkem läbipaistvust. |
Just-just, kannad naisele raha, Laksu- ja Lolliamet algatab kohe juurdluse: mittetöine tulu vms.. Krt. Andropovil polnud omal ajal polnud sellist tehnoloogiat saadaval, elaksime juba ammu sularahavaba elu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.06.2021 20:00:14
|
|
|
| Mis mõte on siis üldse välismaal käia, kui same shit different day? Okok, tööalaselt võib vaja olla, aga jätame selle välja. Välismaa kohaliku babulja küpsetatud saiake on ka midagi huvitavat.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.06.2021 20:05:51
|
|
|
Usas elades sai enamus ostetud nn. Poola poodidest. Küprosel norras, saksas, kus olen käinud, siis midagi, mis ei oleks suvaline ketipläust, saabki ainult väikepoodidest
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.06.2021 20:10:42
|
|
|
Vanasti eestis sai igasugu keldripoodidest vahvat nänni mida mujal polnud Kuniks need keldrikad kinni pandi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
05.06.2021 10:58:41
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Usas elades sai enamus ostetud nn. Poola poodidest. Küprosel norras, saksas, kus olen käinud, siis midagi, mis ei oleks suvaline ketipläust, saabki ainult väikepoodidest  |
Kas sa käid välismaal pelmeene ja hapukoort ostmas?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.06.2021 11:03:03
|
|
|
| Seapead ikka
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
05.06.2021 11:12:42
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
Usas elades sai enamus ostetud nn. Poola poodidest. Küprosel norras, saksas, kus olen käinud, siis midagi, mis ei oleks suvaline ketipläust, saabki ainult väikepoodidest  |
Kas sa käid välismaal pelmeene ja hapukoort ostmas?  |
JAH! Tikutulega otsitakse vene, poola, türgi poode...
Eesti pood.
https://www.facebook.com/photo?fbid=4024618104318151&set=pcb.2686395714994252
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.06.2021 13:29:12
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
Usas elades sai enamus ostetud nn. Poola poodidest. Küprosel norras, saksas, kus olen käinud, siis midagi, mis ei oleks suvaline ketipläust, saabki ainult väikepoodidest  |
Kas sa käid välismaal pelmeene ja hapukoort ostmas?  |
Nii on.
Tahaks toitu, millega harjunud oled. Kui nädalaks kuhugile lähed, siis ehk otsid kohalike elamusi, aga kui elad aasta või rohkem, siis tüütab võõras pläust üsna ruttu ära ja otsid midagi sellist, mis maitsemeelele harjunum on.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
07.06.2021 13:14:32
|
|
|
VISA kaart näiteks ei toimi automaattanklates, peale PINi "transaction failed" ja sülitab kaardi välja.
Proovitud Alexela, Lukoil, Olerex.
Ainult NESTE-s on toiminud.
Enne tangi ja siis maksa variandiga saab ka.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
07.06.2021 14:38:48
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
VISA kaart näiteks ei toimi automaattanklates, peale PINi "transaction failed" ja sülitab kaardi välja.
Proovitud Alexela, Lukoil, Olerex.
Ainult NESTE-s on toiminud.
Enne tangi ja siis maksa variandiga saab ka. |
Mis pank? Sellistel juhtudel on harva probleemi kaardikindlustajas/logo omanikus (VISA, MC, Amex jt) vaid pigem on pank mingit omapoolset sahker-mahkerit teinud ja poolikut toodet pakkunud (Swed on seda kahjuks korduvalt teinud, aga ega ka SEB või Nordea/Luminor puhtad poisid pole).
Viimatised maksed Alexelas said VISAga tehtud (kahjuks tänaseks see kaart enam ei kehti, ei saa proovida) ja probleemi polnud nagu ka varasemad 5+ aastat
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
07.06.2021 15:13:42
|
|
|
Üheski automaattanklas ei tööta mu VISA kaardid. Täna oli maksmisel ka error, VISA ei toiminud, MC toimis
Aga need sellised pooliku toote kaardid jah
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
07.06.2021 15:21:07
|
|
|
| Allrait kirjutas: |
SEB äppi puhul mind ajab marru see, et iga kord kui ma läbi nende äpi panka ronin, siis mobiiliga makse by default deaktiveeritakse ning see tuleb uuesti aktiveerida.
A la lähed vaatad kontojääki, ohh raha on, lähen ostan paar õlle ning siis moblaga maksta ei saa.
Mitte et ma seda äppi megatihti kasutaks aga marru ajab siuke lollus.  |
| tsitaat: |
Tänan Teid pöördumise eest seoses mobiilirakendusega.
Edastasin Teie tähelepaneku internetipanga arendusosakonnale. Lisaks palun Teil täpsustada, kuidas sisenete mobiilirakendusse, kas PIN- koodi abil või vajutades nupule „Alustan uuesti“.
Jään tagasisidet ootama ja soovin Teile ilusat päeva jätku.
Lugupidamisega
kliendikeskuse divisjon
SEB Pank
|
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
07.06.2021 15:34:20
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Allrait kirjutas: |
SEB äppi puhul mind ajab marru see, et iga kord kui ma läbi nende äpi panka ronin, siis mobiiliga makse by default deaktiveeritakse ning see tuleb uuesti aktiveerida.
A la lähed vaatad kontojääki, ohh raha on, lähen ostan paar õlle ning siis moblaga maksta ei saa.
Mitte et ma seda äppi megatihti kasutaks aga marru ajab siuke lollus.  |
| tsitaat: |
Tänan Teid pöördumise eest seoses mobiilirakendusega.
Edastasin Teie tähelepaneku internetipanga arendusosakonnale. Lisaks palun Teil täpsustada, kuidas sisenete mobiilirakendusse, kas PIN- koodi abil või vajutades nupule „Alustan uuesti“.
Jään tagasisidet ootama ja soovin Teile ilusat päeva jätku.
Lugupidamisega
kliendikeskuse divisjon
SEB Pank
|
|
Smart-ID ning "alustan uuesti".
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
07.06.2021 18:27:58
|
|
|
| Anti112 kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Eks neid probleeme jääb ajapikku vähemaks, kuid Euroopa lõikes peaks siiski veel esinema riike, kus leidub väiksemaid poode, kus saab kas ainult MC või ainult VISA'ga toimetada. |
Mingi ühe hüpoteetilise väikepoe pärast kuskil välisriigis X ei hakka küll oma pangakaardi logo pärast põdema.
Kui ei saa seal väikepoes oma kaardiga maksta, siis lihtsalt ei osta sealt... |
Kui külakese ainus pood on Lidl (näitena) ja seal VISA only siis oled kuses omadega. (Olen seda ise kogenud ja just Lidl pikka aega ühte ei tunnistanud, ei meenu, millist, oli see siis MC või VISA)
Siis võid perele öelda, et täna süüa ei saa, kuna sul on mittesobiv makseteenuse pakkuja.
T'na on veel lihtne sularaha varuks kaasas kanda. Olid ajad, kus igas EU riigis oli oma valuuta ja siis mõtle, palju sul seda seal kuluda võib.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.06.2021 18:46:31
|
|
|
Minu kogemus sulaga näitab, et ükskõik kui palju seda välismaale minnes kaasa võtta, lõpuks tuleb ikka puudu ja peab pangale välismaal sulli väljavõtmise eest natuke obrokit maksma. Seda muidugi mõistlikuse piires ehk mingi umbkaudse eelduse järgi mitte nii, et kõik säästud sulas kaasa võtad
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
07.06.2021 19:25:40
|
|
|
mul on eelarve siiski ees, ehk et kõike, mida näed, lubada ei saa. Tegutseda tuleb olemaoleva eelarve piires.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.06.2021 19:44:49
|
|
|
jägaja, seda küll niivõrd kuivõrd, aga ennusta sa siis ette, kus sobib kaardimakse, kus ei sobi kaardimakse ja kus on lihtsalt kergem sulas maksta. Mul krt võttis Hispaanias ühes pisikeses poes kaardimakse lõpuks 5+ minutit aega. Summa oli mingi ca 10€. Ei teagi, kas analoogmodem helistas panka või mingi muu porr, aga edaspidi loobusin pisemates poodides kaardiga maksmisest ja maksin sulas.
Aga teine teema võib olla see, et sa ei lähe sinna otseselt midagi shoppama, aga kui midagi saab soodsamalt kui Eestis ja sul on seda nagunii vaja, siis on mõistlik ära osta ehk see kulu ei lähe otseselt selle reisi eelarve realt.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
07.06.2021 20:32:17
|
|
|
Mul too SEB äpp peksab pidevalt villast. Widetis pean alatasa kontod seadistama, mida näha tahan.
Kui ühe korra on ära laadinud, siis need summad jäävadki sinna, kuniks äppi endasse sisse login ja see andmeid uuendab.
Paar nädalat juba nii jamanud.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
07.06.2021 21:01:23
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| mul on eelarve siiski ees, ehk et kõike, mida näed, lubada ei saa. Tegutseda tuleb olemaoleva eelarve piires. |
Kas järgmise aasta eelarves kärped sees?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
07.06.2021 21:06:06
|
|
|
Ei tea veel. Vaatame, kuidas tööelu kujuneb.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
07.06.2021 22:58:51
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Mul too SEB äpp peksab pidevalt villast. Widetis pean alatasa kontod seadistama, mida näha tahan.
Kui ühe korra on ära laadinud, siis need summad jäävadki sinna, kuniks äppi endasse sisse login ja see andmeid uuendab.
Paar nädalat juba nii jamanud. |
ka jama SEBiga olnud.
Lisaks need viipemaksed aktiveeruvad/deaktiveeruvad kui telefoniga teha. Jube tüütu.
LHVga seni null errorit olnud läbi telefoni (Gpay)
P.S. Luminori koduleht on ikka paras õudus? Üritatud mingit uuekooli edge i värki saavutada, aga jääb hätta Chrome iga mitmes kohas, lisaks menüüd jne.. täiesti lamp ja si'* kasutajakogemus kui ausalt öelda.
ja mina olen pigem see techsavy tüüp, kes peaks asja lahti hammustama..
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.06.2021 08:58:56
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Minu kogemus sulaga näitab, et ükskõik kui palju seda välismaale minnes kaasa võtta, lõpuks tuleb ikka puudu ja peab pangale välismaal sulli väljavõtmise eest natuke obrokit maksma. Seda muidugi mõistlikuse piires ehk mingi umbkaudse eelduse järgi mitte nii, et kõik säästud sulas kaasa võtad  |
Pole kunagi välismaal sulli kasutanud.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
08.06.2021 10:00:13
|
|
|
| ot: |
Sa pole ju ka välismaal käinud pea kunagi. Üks HV trip saksamaale väljaarvatud. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
08.06.2021 11:18:36
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Minu kogemus sulaga näitab, et ükskõik kui palju seda välismaale minnes kaasa võtta, lõpuks tuleb ikka puudu ja peab pangale välismaal sulli väljavõtmise eest natuke obrokit maksma. Seda muidugi mõistlikuse piires ehk mingi umbkaudse eelduse järgi mitte nii, et kõik säästud sulas kaasa võtad  |
Pole kunagi välismaal sulli kasutanud. |
Ma olen ikka kaasa vedanud mingi backup raha. Mõned korrad on ikka probleeme olnud kaartidega. SEB on töötanud enamus kordadest laitmatult. Küll on olnud reisil probleeme swedi ja lhv-ga. Õnneks on üks kaart ikka kellelgi töötanud.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.06.2021 15:26:55
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
P.S. Luminori koduleht on ikka paras õudus? Üritatud mingit uuekooli edge i värki saavutada, aga jääb hätta Chrome iga mitmes kohas, lisaks menüüd jne.. täiesti lamp ja si'* kasutajakogemus kui ausalt öelda.
ja mina olen pigem see techsavy tüüp, kes peaks asja lahti hammustama.. |
See on alati õudne olnud. Enne oli selline vanakooli õudus ja nüüd on uue generatsiooni õudus. Teistel pankadel on selle kahe perioodi vahele mahtunud (või mahub veel jätkuvalt) mingil määral kasutamist kannatav liides, aga need hüppasid otse 90ndatest "helgesse tulevikku"
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
08.06.2021 16:10:08
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
... ja mina olen pigem see techsavy tüüp, kes peaks asja lahti hammustama.. |
See ei tähenda tänapäeval midagi kui mingi loovhipi on kasutuskogemusel juures olnud.
Isegi mingis hangete keskkonnas oli kunagi jamasid. Oluline lahter avanes kindlal sõnal klikkides aga see sõna polnud kuidagi eraldi tähistatud vms. Lihtsalt tavateksti sees.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
08.06.2021 16:11:13
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Ertai kirjutas: |
... ja mina olen pigem see techsavy tüüp, kes peaks asja lahti hammustama.. |
See ei tähenda tänapäeval midagi kui mingi loovhipi on kasutuskogemusel juures olnud.
Isegi mingis hangete keskkonnas oli kunagi jamasid. Oluline lahter avanes kindlal sõnal klikkides aga see sõna polnud kuidagi eraldi tähistatud vms. Lihtsalt tavateksti sees. |
see sinu kirjeldatud jutt tundub, et asi ei ole absoluutselt oskustes, vaid baasmõtlemises ja loogikas.. ei saa aru, kuidas saab nii mööda panna. Vähene elukogemus ja suurema pildi nägemine?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
08.06.2021 16:27:57
|
|
|
| Nii juhtub, kui asju projekteerivad inimesed, kes neid ise kunagi ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.06.2021 21:29:24
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Nii juhtub, kui asju projekteerivad inimesed, kes neid ise kunagi ei kasuta. |
Tihti on selle taga jube bürokraatia ehk see kes asju lõpuks disainib ja arendab ei saagi lõppkasutaja käest midagi küsida.
Ma ise midagi arendades kui vähegi võimalik alustan kahest lihtsast küsimusest - kuidas te seda asja praegu teete ja mida te ootate, et uues lahenduses paremini oleks.
Aga noh, kui ei saa kasutajaga suhelda ja mingi wannabe projektijuht viskab ette oma nägemuse asjast, siis nii juhtubki. Kui ikka öeldakse, et tee kandiliste ratastega auto ja kedagi ei huvita kui juhid tähelepanu asjaolule, et sellise autoga keegi sõita ei taha kuigi puht teoreetiliselt võib see mingil määral ju edasi liikuda, siis mnjah....
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.06.2021 21:47:57
|
|
|
| ot: |
Oi kui palju on nähtud seda, et "võidetakse" mingi projekt ja siis hakatakse kohe koosolekutel piirama seda skoopi mida tehakse. No kui väga seda nuppu ikka vaja on - võtame maha. Jne jne. Kui kliendi poolel ei ole asjalik inimene vastas siis lõpuks saab klient sama raha eest pool toodet ja ülejäänud funktsionaalsus müüakse lisaarendustega juurde hiljem
Ja noh selle kõige juurde käib aegajalt ka see, et arendajat üldse ei kaasata plaani tegemisse. Vahest kui on analüütik olemas siis polegi kõige hullem aga no kuramuse tihti on arendaja viimane kes teada saab mida tegema peab. Mis siis, et tema inputiga oleks nii mõnegi funktsionaalsuse juures hoopis parema lahenduse välja pakkunud.
Ja no tihti on arendaja ka selline kes ei julge suud lahti teha plaanimise ajal või töö käigus, et kuule saaks ju paremini või, et mingi kokkulepitud asi on täielik pask.
Eks see kõik ole ühelt poolt projektijuhi asi veenduda, et asjad korralikult tehtud saaks kuid väga tihti on kõik funktsionaalsuse plaanimine jmt väga ühekülgne protsess kus kliendi pool puudub minimaalnegi kompetents ja siis saab projekti lõppfaasis tihti nalja ja lõppeb asi mingi pooletoobise asja live lükkamisega.
Ise olen lähtunud põhimõttest, et kui arendajana sitta näen siis ütlen ka välja, et asi on sitt ja mina seda ei tee ilma mõjuva põhjuseta. Minu kogemuses on enamus juhtudel siis saadud asjad läbi räägitud ja hoopis tunduvalt parema lahenduseni jõutud. Samas vahest on vastu raiutud, et just nii ongi vaja teha ... siis on 50:50 kas olen kukele saatnud või hambad risti ära teinud. |
aga see rant on üpris offtopic tegelikult
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
09.06.2021 11:06:16
|
|
|
| On, aga väärakad liidesed on piisavalt suur probleem, et sellejaoks võiks kasvõi omaette teema teha. Teemas "naljad elust enesest" käsitlemiseks on enamik neist liiga kurvastavad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
09.06.2021 17:04:57
|
|
|
netcat, seda teemat pole enam, see pigem elumeestele pühendatud nüüd.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.06.2021 06:35:33
|
|
|
Vaatasin DEPO ehituspoes on reegel, et üle 10 000€ sularahas maksta ei saa. Poed võivad niimoodi oma reegleid teha?
Näiteks münte vastu ei võta, ainult Swed kaaardiga saab maksta jne?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.06.2021 07:54:12
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
kusagil Järvevana teel vist oli. Vana Espaki asemel ehk  |
need on kinnitamata andmed
| tsitaat: |
| Vaatasin DEPO ehituspoes on reegel, et üle 10 000€ sularahas maksta ei saa. Poed võivad niimoodi oma reegleid teha? |
Miks ei võiks.
Mine proovi 500€ maksta, paljud poed saadavad pikalt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
10.06.2021 08:53:06
|
|
|
| ATKO bussis oli vanasti kirjutamata reegel, et kui midagi muud kui täpse raha andsid, võis bussijuht järgmised 4 peatusevahet ropult vanduda ja sülitada.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
10.06.2021 09:16:04
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Vaatasin DEPO ehituspoes on reegel, et üle 10 000€ sularahas maksta ei saa. Poed võivad niimoodi oma reegleid teha?
Näiteks münte vastu ei võta, ainult Swed kaaardiga saab maksta jne? |
Rahapesu tõkestamisest tulenev ebamugavus on selle põhjuseks.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.06.2021 09:17:27
|
|
|
Minuarust hullem on see, et pead igal kuradi saidil acceptima küpsiseid ja keelduma notificationitest kui see, et ei saa sulas maksta
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
10.06.2021 09:57:48
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Vaatasin DEPO ehituspoes on reegel, et üle 10 000€ sularahas maksta ei saa. Poed võivad niimoodi oma reegleid teha?
Näiteks münte vastu ei võta, ainult Swed kaaardiga saab maksta jne? |
Seadusega vist oli kohustus kuni 50 münti vastu võtta. Kui oma suure hoiupõrsaga sinna lähed, siis võib müüja sind minema saata.
Ega ise kah ei tahaks mingi tegelase järel oodata, kelle hunnikut münte müüja pool tundi lugema peab.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
10.06.2021 11:04:27
|
|
|
Isegi sulas maksjate järel ootamine tundub juba tüütu. Viipemaksega piix-piix ja minek
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.06.2021 11:22:59
|
|
|
Tean kes arveldavad ainult sulas et siis "näeb palju raha läheb"
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|