Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 191, 192, 193 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 17:33:51 vasta tsitaadiga

Nende "hüpoteetiliste" väikepoodidega on välismaal sama lugu mis Eestis - sealt leiab tihti kraami mida suurest ketipoest ei saa.
Igasuguste pisikeste poodide külastamiseks ei pea muidugi ilmtingimata omama kõikvõimalike erinevaid kaarte vaid võib ka lihtsalt selleks otstarbeks sula kaasas kanda.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 18:12:38 vasta tsitaadiga

Cool story bro.

Sularaha pole veel ära keelatud, seega saab seda kasutada.

Reklaami eesmärk jääb jah kahjuks arusaamatuks, kuna enamus ei saa aru miks see visa peaks parema olema, siis ei tunta ka huvi. Ja mõni üksik kes vajab visa selle ka omale hangib, ja kui nüüd mingi ports inimesi läheb oma kodupangast visa nõudma, siis ei muutu sellest mitte midagi, sest järelikult visa pakutavad hinnad/tingimused on kehvemad kui masteril ja pank mõne üksiku inimese pärast küll tõmblema ei hakka.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 18:16:50 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Nende "hüpoteetiliste" väikepoodidega on välismaal sama lugu mis Eestis - sealt leiab tihti kraami mida suurest ketipoest ei saa.
Igasuguste pisikeste poodide külastamiseks ei pea muidugi ilmtingimata omama kõikvõimalike erinevaid kaarte vaid võib ka lihtsalt selleks otstarbeks sula kaasas kanda.
Ei leia midagi väikepoest, mida ketipoest ei leia.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 18:22:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei leia midagi väikepoest, mida ketipoest ei leia.

Väljamaal see küll nüüd niimoodi ei ole, aga see selleks.... icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.06.2021 19:06:39 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Sularaha pole veel ära keelatud, seega saab seda kasutada.

Jutud juba käivad sularaha keelamisest. Esialgu alates teatud summast. Et MTA-l oleks rohkem läbipaistvust.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 19:17:04 vasta tsitaadiga

Plaanid nüüd lisaks vanadele ICE autodele ja päikesepaneelidele ka sularaha igaks juhuks kokku ostma hakata?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.06.2021 19:26:39 vasta tsitaadiga

Kõik säästud DOGE coini! YOLO!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 19:36:21 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Sularaha pole veel ära keelatud, seega saab seda kasutada.

Jutud juba käivad sularaha keelamisest. Esialgu alates teatud summast. Et MTA-l oleks rohkem läbipaistvust.

Just-just, kannad naisele raha, Laksu- ja Lolliamet algatab kohe juurdluse: mittetöine tulu vms.. Krt. Andropovil polnud omal ajal polnud sellist tehnoloogiat saadaval, elaksime juba ammu sularahavaba elu. kopp.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 19:43:32 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

Ei leia midagi väikepoest, mida ketipoest ei leia.

Väljamaal see küll nüüd niimoodi ei ole, aga see selleks.... icon_rolleyes.gif
Mis on sinu jaoks väljamaa? Olen käinud nii mõneski kohas ja suurtes marketites (Maxxxima, SuperHyperRimid vms) on ikka kõik vajalik olemas. Ei tea, mis seal väikepoes võiks rohkemat olla - võib-olla mingi kohaliku babulja küpsetatud saiakene äkki.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 20:00:14 vasta tsitaadiga

Mis mõte on siis üldse välismaal käia, kui same shit different day? Okok, tööalaselt võib vaja olla, aga jätame selle välja. Välismaa kohaliku babulja küpsetatud saiake on ka midagi huvitavat.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 20:05:51 vasta tsitaadiga

Usas elades sai enamus ostetud nn. Poola poodidest. Küprosel norras, saksas, kus olen käinud, siis midagi, mis ei oleks suvaline ketipläust, saabki ainult väikepoodidest doh.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2021 20:10:42 vasta tsitaadiga

Vanasti eestis sai igasugu keldripoodidest vahvat nänni mida mujal polnud icon_biggrin.gif Kuniks need keldrikad kinni pandi
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.06.2021 10:58:41 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Usas elades sai enamus ostetud nn. Poola poodidest. Küprosel norras, saksas, kus olen käinud, siis midagi, mis ei oleks suvaline ketipläust, saabki ainult väikepoodidest doh.gif


Kas sa käid välismaal pelmeene ja hapukoort ostmas? icon_confused.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2021 11:03:03 vasta tsitaadiga

Seapead ikka
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2021 11:12:42 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Hiid kirjutas:
Usas elades sai enamus ostetud nn. Poola poodidest. Küprosel norras, saksas, kus olen käinud, siis midagi, mis ei oleks suvaline ketipläust, saabki ainult väikepoodidest doh.gif


Kas sa käid välismaal pelmeene ja hapukoort ostmas? icon_confused.gif

JAH! Tikutulega otsitakse vene, poola, türgi poode...

Eesti pood.
https://www.facebook.com/photo?fbid=4024618104318151&set=pcb.2686395714994252
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2021 13:29:12 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Hiid kirjutas:
Usas elades sai enamus ostetud nn. Poola poodidest. Küprosel norras, saksas, kus olen käinud, siis midagi, mis ei oleks suvaline ketipläust, saabki ainult väikepoodidest doh.gif


Kas sa käid välismaal pelmeene ja hapukoort ostmas? icon_confused.gif

Nii on.
Tahaks toitu, millega harjunud oled. Kui nädalaks kuhugile lähed, siis ehk otsid kohalike elamusi, aga kui elad aasta või rohkem, siis tüütab võõras pläust üsna ruttu ära ja otsid midagi sellist, mis maitsemeelele harjunum on. icon_wink.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2021 20:29:07 vasta tsitaadiga

Kui aasta välismaal oled, siis sa vist enam turist pole?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.06.2021 13:14:32 vasta tsitaadiga

VISA kaart näiteks ei toimi automaattanklates, peale PINi "transaction failed" ja sülitab kaardi välja.
Proovitud Alexela, Lukoil, Olerex.
Ainult NESTE-s on toiminud.
Enne tangi ja siis maksa variandiga saab ka.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 07.06.2021 14:38:48 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
VISA kaart näiteks ei toimi automaattanklates, peale PINi "transaction failed" ja sülitab kaardi välja.
Proovitud Alexela, Lukoil, Olerex.
Ainult NESTE-s on toiminud.
Enne tangi ja siis maksa variandiga saab ka.

Mis pank? Sellistel juhtudel on harva probleemi kaardikindlustajas/logo omanikus (VISA, MC, Amex jt) vaid pigem on pank mingit omapoolset sahker-mahkerit teinud ja poolikut toodet pakkunud (Swed on seda kahjuks korduvalt teinud, aga ega ka SEB või Nordea/Luminor puhtad poisid pole).

Viimatised maksed Alexelas said VISAga tehtud (kahjuks tänaseks see kaart enam ei kehti, ei saa proovida) ja probleemi polnud nagu ka varasemad 5+ aastat icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 07.06.2021 15:13:42 vasta tsitaadiga

Üheski automaattanklas ei tööta mu VISA kaardid. Täna oli maksmisel ka error, VISA ei toiminud, MC toimis icon_rolleyes.gif
Aga need sellised pooliku toote kaardid jah
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.06.2021 15:21:07 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
SEB äppi puhul mind ajab marru see, et iga kord kui ma läbi nende äpi panka ronin, siis mobiiliga makse by default deaktiveeritakse ning see tuleb uuesti aktiveerida.
A la lähed vaatad kontojääki, ohh raha on, lähen ostan paar õlle ning siis moblaga maksta ei saa.
Mitte et ma seda äppi megatihti kasutaks aga marru ajab siuke lollus. icon_lol.gif


tsitaat:
Tänan Teid pöördumise eest seoses mobiilirakendusega.
Edastasin Teie tähelepaneku internetipanga arendusosakonnale. Lisaks palun Teil täpsustada, kuidas sisenete mobiilirakendusse, kas PIN- koodi abil või vajutades nupule „Alustan uuesti“.
Jään tagasisidet ootama ja soovin Teile ilusat päeva jätku.

Lugupidamisega
kliendikeskuse divisjon
SEB Pank

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 15:34:20 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Allrait kirjutas:
SEB äppi puhul mind ajab marru see, et iga kord kui ma läbi nende äpi panka ronin, siis mobiiliga makse by default deaktiveeritakse ning see tuleb uuesti aktiveerida.
A la lähed vaatad kontojääki, ohh raha on, lähen ostan paar õlle ning siis moblaga maksta ei saa.
Mitte et ma seda äppi megatihti kasutaks aga marru ajab siuke lollus. icon_lol.gif


tsitaat:
Tänan Teid pöördumise eest seoses mobiilirakendusega.
Edastasin Teie tähelepaneku internetipanga arendusosakonnale. Lisaks palun Teil täpsustada, kuidas sisenete mobiilirakendusse, kas PIN- koodi abil või vajutades nupule „Alustan uuesti“.
Jään tagasisidet ootama ja soovin Teile ilusat päeva jätku.

Lugupidamisega
kliendikeskuse divisjon
SEB Pank

Smart-ID ning "alustan uuesti".

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.06.2021 18:27:58 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Draqula kirjutas:
Eks neid probleeme jääb ajapikku vähemaks, kuid Euroopa lõikes peaks siiski veel esinema riike, kus leidub väiksemaid poode, kus saab kas ainult MC või ainult VISA'ga toimetada.


Mingi ühe hüpoteetilise väikepoe pärast kuskil välisriigis X ei hakka küll oma pangakaardi logo pärast põdema.
Kui ei saa seal väikepoes oma kaardiga maksta, siis lihtsalt ei osta sealt...


Kui külakese ainus pood on Lidl (näitena) ja seal VISA only siis oled kuses omadega. (Olen seda ise kogenud ja just Lidl pikka aega ühte ei tunnistanud, ei meenu, millist, oli see siis MC või VISA)
Siis võid perele öelda, et täna süüa ei saa, kuna sul on mittesobiv makseteenuse pakkuja.
T'na on veel lihtne sularaha varuks kaasas kanda. Olid ajad, kus igas EU riigis oli oma valuuta ja siis mõtle, palju sul seda seal kuluda võib.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 18:46:31 vasta tsitaadiga

Minu kogemus sulaga näitab, et ükskõik kui palju seda välismaale minnes kaasa võtta, lõpuks tuleb ikka puudu ja peab pangale välismaal sulli väljavõtmise eest natuke obrokit maksma. Seda muidugi mõistlikuse piires ehk mingi umbkaudse eelduse järgi mitte nii, et kõik säästud sulas kaasa võtad icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.06.2021 19:25:40 vasta tsitaadiga

mul on eelarve siiski ees, ehk et kõike, mida näed, lubada ei saa. Tegutseda tuleb olemaoleva eelarve piires.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 19:44:49 vasta tsitaadiga

jägaja, seda küll niivõrd kuivõrd, aga ennusta sa siis ette, kus sobib kaardimakse, kus ei sobi kaardimakse ja kus on lihtsalt kergem sulas maksta. Mul krt võttis Hispaanias ühes pisikeses poes kaardimakse lõpuks 5+ minutit aega. Summa oli mingi ca 10€. Ei teagi, kas analoogmodem helistas panka või mingi muu porr, aga edaspidi loobusin pisemates poodides kaardiga maksmisest ja maksin sulas.
Aga teine teema võib olla see, et sa ei lähe sinna otseselt midagi shoppama, aga kui midagi saab soodsamalt kui Eestis ja sul on seda nagunii vaja, siis on mõistlik ära osta ehk see kulu ei lähe otseselt selle reisi eelarve realt.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 20:32:17 vasta tsitaadiga

Mul too SEB äpp peksab pidevalt villast. Widetis pean alatasa kontod seadistama, mida näha tahan.
Kui ühe korra on ära laadinud, siis need summad jäävadki sinna, kuniks äppi endasse sisse login ja see andmeid uuendab.
Paar nädalat juba nii jamanud.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2021 21:01:23 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
mul on eelarve siiski ees, ehk et kõike, mida näed, lubada ei saa. Tegutseda tuleb olemaoleva eelarve piires.

Kas järgmise aasta eelarves kärped sees?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.06.2021 21:06:06 vasta tsitaadiga

Ei tea veel. Vaatame, kuidas tööelu kujuneb.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 07.06.2021 22:58:51 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mul too SEB äpp peksab pidevalt villast. Widetis pean alatasa kontod seadistama, mida näha tahan.
Kui ühe korra on ära laadinud, siis need summad jäävadki sinna, kuniks äppi endasse sisse login ja see andmeid uuendab.
Paar nädalat juba nii jamanud.


ka jama SEBiga olnud.
Lisaks need viipemaksed aktiveeruvad/deaktiveeruvad kui telefoniga teha. Jube tüütu.
LHVga seni null errorit olnud läbi telefoni (Gpay)

P.S. Luminori koduleht on ikka paras õudus? Üritatud mingit uuekooli edge i värki saavutada, aga jääb hätta Chrome iga mitmes kohas, lisaks menüüd jne.. täiesti lamp ja si'* kasutajakogemus kui ausalt öelda.
ja mina olen pigem see techsavy tüüp, kes peaks asja lahti hammustama..
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 08:58:56 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Minu kogemus sulaga näitab, et ükskõik kui palju seda välismaale minnes kaasa võtta, lõpuks tuleb ikka puudu ja peab pangale välismaal sulli väljavõtmise eest natuke obrokit maksma. Seda muidugi mõistlikuse piires ehk mingi umbkaudse eelduse järgi mitte nii, et kõik säästud sulas kaasa võtad icon_wink.gif


Pole kunagi välismaal sulli kasutanud.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.06.2021 10:00:13 vasta tsitaadiga

ot:
Sa pole ju ka välismaal käinud pea kunagi. Üks HV trip saksamaale väljaarvatud. icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 11:18:36 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
napoleon kirjutas:
Minu kogemus sulaga näitab, et ükskõik kui palju seda välismaale minnes kaasa võtta, lõpuks tuleb ikka puudu ja peab pangale välismaal sulli väljavõtmise eest natuke obrokit maksma. Seda muidugi mõistlikuse piires ehk mingi umbkaudse eelduse järgi mitte nii, et kõik säästud sulas kaasa võtad icon_wink.gif


Pole kunagi välismaal sulli kasutanud.

Ma olen ikka kaasa vedanud mingi backup raha. Mõned korrad on ikka probleeme olnud kaartidega. SEB on töötanud enamus kordadest laitmatult. Küll on olnud reisil probleeme swedi ja lhv-ga. Õnneks on üks kaart ikka kellelgi töötanud. thumbs_up.gif

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 15:26:55 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:

P.S. Luminori koduleht on ikka paras õudus? Üritatud mingit uuekooli edge i värki saavutada, aga jääb hätta Chrome iga mitmes kohas, lisaks menüüd jne.. täiesti lamp ja si'* kasutajakogemus kui ausalt öelda.
ja mina olen pigem see techsavy tüüp, kes peaks asja lahti hammustama..


See on alati õudne olnud. Enne oli selline vanakooli õudus ja nüüd on uue generatsiooni õudus. Teistel pankadel on selle kahe perioodi vahele mahtunud (või mahub veel jätkuvalt) mingil määral kasutamist kannatav liides, aga need hüppasid otse 90ndatest "helgesse tulevikku"
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.06.2021 16:10:08 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:


... ja mina olen pigem see techsavy tüüp, kes peaks asja lahti hammustama..


See ei tähenda tänapäeval midagi kui mingi loovhipi on kasutuskogemusel juures olnud.
Isegi mingis hangete keskkonnas oli kunagi jamasid. Oluline lahter avanes kindlal sõnal klikkides aga see sõna polnud kuidagi eraldi tähistatud vms. Lihtsalt tavateksti sees.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 08.06.2021 16:11:13 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ertai kirjutas:


... ja mina olen pigem see techsavy tüüp, kes peaks asja lahti hammustama..


See ei tähenda tänapäeval midagi kui mingi loovhipi on kasutuskogemusel juures olnud.
Isegi mingis hangete keskkonnas oli kunagi jamasid. Oluline lahter avanes kindlal sõnal klikkides aga see sõna polnud kuidagi eraldi tähistatud vms. Lihtsalt tavateksti sees.


see sinu kirjeldatud jutt tundub, et asi ei ole absoluutselt oskustes, vaid baasmõtlemises ja loogikas.. ei saa aru, kuidas saab nii mööda panna. Vähene elukogemus ja suurema pildi nägemine?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 16:27:57 vasta tsitaadiga

Nii juhtub, kui asju projekteerivad inimesed, kes neid ise kunagi ei kasuta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 21:29:24 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Nii juhtub, kui asju projekteerivad inimesed, kes neid ise kunagi ei kasuta.


Tihti on selle taga jube bürokraatia ehk see kes asju lõpuks disainib ja arendab ei saagi lõppkasutaja käest midagi küsida.
Ma ise midagi arendades kui vähegi võimalik alustan kahest lihtsast küsimusest - kuidas te seda asja praegu teete ja mida te ootate, et uues lahenduses paremini oleks.
Aga noh, kui ei saa kasutajaga suhelda ja mingi wannabe projektijuht viskab ette oma nägemuse asjast, siis nii juhtubki. Kui ikka öeldakse, et tee kandiliste ratastega auto ja kedagi ei huvita kui juhid tähelepanu asjaolule, et sellise autoga keegi sõita ei taha kuigi puht teoreetiliselt võib see mingil määral ju edasi liikuda, siis mnjah....
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2021 21:47:57 vasta tsitaadiga

ot:
Oi kui palju on nähtud seda, et "võidetakse" mingi projekt ja siis hakatakse kohe koosolekutel piirama seda skoopi mida tehakse. No kui väga seda nuppu ikka vaja on - võtame maha. Jne jne. Kui kliendi poolel ei ole asjalik inimene vastas siis lõpuks saab klient sama raha eest pool toodet ja ülejäänud funktsionaalsus müüakse lisaarendustega juurde hiljem icon_razz.gif

Ja noh selle kõige juurde käib aegajalt ka see, et arendajat üldse ei kaasata plaani tegemisse. Vahest kui on analüütik olemas siis polegi kõige hullem aga no kuramuse tihti on arendaja viimane kes teada saab mida tegema peab. Mis siis, et tema inputiga oleks nii mõnegi funktsionaalsuse juures hoopis parema lahenduse välja pakkunud.
Ja no tihti on arendaja ka selline kes ei julge suud lahti teha plaanimise ajal või töö käigus, et kuule saaks ju paremini või, et mingi kokkulepitud asi on täielik pask.

Eks see kõik ole ühelt poolt projektijuhi asi veenduda, et asjad korralikult tehtud saaks kuid väga tihti on kõik funktsionaalsuse plaanimine jmt väga ühekülgne protsess kus kliendi pool puudub minimaalnegi kompetents ja siis saab projekti lõppfaasis tihti nalja ja lõppeb asi mingi pooletoobise asja live lükkamisega.

Ise olen lähtunud põhimõttest, et kui arendajana sitta näen siis ütlen ka välja, et asi on sitt ja mina seda ei tee ilma mõjuva põhjuseta. Minu kogemuses on enamus juhtudel siis saadud asjad läbi räägitud ja hoopis tunduvalt parema lahenduseni jõutud. Samas vahest on vastu raiutud, et just nii ongi vaja teha ... siis on 50:50 kas olen kukele saatnud või hambad risti ära teinud.


aga see rant on üpris offtopic tegelikult icon_redface.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2021 11:06:16 vasta tsitaadiga

On, aga väärakad liidesed on piisavalt suur probleem, et sellejaoks võiks kasvõi omaette teema teha. Teemas "naljad elust enesest" käsitlemiseks on enamik neist liiga kurvastavad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.06.2021 17:04:57 vasta tsitaadiga

netcat, seda teemat pole enam, see pigem elumeestele pühendatud nüüd.
ot:

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2021 06:35:33 vasta tsitaadiga

Vaatasin DEPO ehituspoes on reegel, et üle 10 000€ sularahas maksta ei saa. Poed võivad niimoodi oma reegleid teha?
Näiteks münte vastu ei võta, ainult Swed kaaardiga saab maksta jne?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 07:54:12 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kusagil Järvevana teel vist oli. Vana Espaki asemel ehk icon_razz.gif
need on kinnitamata andmed

tsitaat:
Vaatasin DEPO ehituspoes on reegel, et üle 10 000€ sularahas maksta ei saa. Poed võivad niimoodi oma reegleid teha?

Miks ei võiks.
Mine proovi 500€ maksta, paljud poed saadavad pikalt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 08:53:06 vasta tsitaadiga

ATKO bussis oli vanasti kirjutamata reegel, et kui midagi muud kui täpse raha andsid, võis bussijuht järgmised 4 peatusevahet ropult vanduda ja sülitada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.06.2021 09:16:04 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Vaatasin DEPO ehituspoes on reegel, et üle 10 000€ sularahas maksta ei saa. Poed võivad niimoodi oma reegleid teha?
Näiteks münte vastu ei võta, ainult Swed kaaardiga saab maksta jne?

Rahapesu tõkestamisest tulenev ebamugavus on selle põhjuseks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 09:17:27 vasta tsitaadiga

Minuarust hullem on see, et pead igal kuradi saidil acceptima küpsiseid ja keelduma notificationitest kui see, et ei saa sulas maksta
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 09:57:48 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Vaatasin DEPO ehituspoes on reegel, et üle 10 000€ sularahas maksta ei saa. Poed võivad niimoodi oma reegleid teha?
Näiteks münte vastu ei võta, ainult Swed kaaardiga saab maksta jne?

Seadusega vist oli kohustus kuni 50 münti vastu võtta. Kui oma suure hoiupõrsaga sinna lähed, siis võib müüja sind minema saata.
Ega ise kah ei tahaks mingi tegelase järel oodata, kelle hunnikut münte müüja pool tundi lugema peab.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 11:04:27 vasta tsitaadiga

Isegi sulas maksjate järel ootamine tundub juba tüütu. Viipemaksega piix-piix ja minek icon_biggrin.gif
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2021 11:22:59 vasta tsitaadiga

Tean kes arveldavad ainult sulas et siis "näeb palju raha läheb" doh.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2021 11:26:25 vasta tsitaadiga

Ainsad sularahafännid, keda ma tean, on EMTA vältijad ja/või kohtutäiturid kaelas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 191, 192, 193 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.