Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 11:09:05 vasta tsitaadiga

Olgem ausad, tõde on kahe vahel - kui bearmarket piisavalt kaua kestab, siis lõpetatakse kaevatavate coinide eest maksmine või pisku eest tegutsemine ära, ent see toimub pika viitega. St. vaikselt hakkavad doominokivid langema, mitte kõik korraga.
Teine asi on uute kaartide saadavus, st., kas ja kui palju kaevandusi lisatakse... see käib kiiremini.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 16:57:54 vasta tsitaadiga

Midagi vist toimub:
tsitaat:
s of time of writing, major cryptocurrency exchanges Coinbase and Binance are down, due to "network congestion" issues. This follows a precipitous fall in the global cryptocurrency markets, with trillions of dollars in value and total market cap having been wiped clean in less than 24 hours. Bitcoin is down 30%, Ethereum 40%, and memecoin Dogecoin has fallen by 45%.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 17:17:17 vasta tsitaadiga

Finallly, see hullus oli ammu juba kõik piirid ületanud.
Bitcoin 24h jooksul 43k$ pealt 33k$ peale jõudnud ning Etherum 3400$ pealt käis 2000$ juures ära thumbs_up.gif Muidu oleks väga OT jutt, aga kuna tänu coinidele videokaartide hinnad mitmekordsed, siis nagu läheks ikka teemasse ja varsti on oodata virnades 500€ 3080 järelturul icon_smile.gif

Kui 3080ti tuli, miks ei peaks 3090ti tulema, küll tuleb.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 19:31:06 vasta tsitaadiga

wirx, Varsti on suhteline. Vaja on, et kukuks pidevalt ja püsiks madalal. Siis hakatakse rauda utiliseerima. Isegi nädalane langus pole ilmselt piisav. Muidugi lootus on, et langus jätkub nüüd.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 19.05.2021 19:47:23 vasta tsitaadiga

igasugune korralik langus on abiks. mida vähem tulus on, seda vähem on "krabame mistahes hinnaga". lisaks muidugi veel see, et ega kaevamine läheb järjest raskemaks ja iga päevaga saadav tuli on väiksem eelmisest. lisame veel PoS-i, mis tõstab järsult raskust (mis omakorda tähendab väiksemat tulusust).
kuigi muidugi veel 2000+ usd eeter midagi kapitaalselt ei muuda. vaja ikkagi sub 1000-le saada. siis jääb igasugu lõbusõidukrüpto ära, pinnale jäävad ainult tõsised tegijad ja iga kärakas raami labida alla ei lähe.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR 3.0
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 20:02:54 vasta tsitaadiga

Kui LHR kaartidel hashrate 2x väiksem, siis on kaarte vaja lihtsalt 2x rohkem osta icon_lol.gif
_________________
Skeemi ja trükkplaadi disain. Jootetööd ja prototüüpimine.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ionic
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004




sõnum 19.05.2021 22:05:22 vasta tsitaadiga

Hiljuti välja tulnud Metro Exodus Enhanced Edition toob meieni väga muljetavaldava esituse, täpsem analüüs Digital Foundrys:

Link


Lisaks viimane nVidia uuendus tõi DLSS 2.0-i mitmele uuele mängule, sealhulgas uuele Metrole beer_yum.gif :

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.05.2021 22:21:36 vasta tsitaadiga

need nvidia graafikud on nõmedad. dlss performance on minu arust juba liiga nähtav pildikvaliteedi langus.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 23:52:16 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
need nvidia graafikud on nõmedad. dlss performance on minu arust juba liiga nähtav pildikvaliteedi langus.

Lisaks minu jaoks on see värelus/müra häiriv ka quality juures. Sellest ei ole nad endiselt lahti saanud. Silmnähtav nii päevastes tingimustes kui pimedates ruumides.
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.05.2021 07:08:19 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
londiste kirjutas:
need nvidia graafikud on nõmedad. dlss performance on minu arust juba liiga nähtav pildikvaliteedi langus.

Lisaks minu jaoks on see värelus/müra häiriv ka quality juures. Sellest ei ole nad endiselt lahti saanud. Silmnähtav nii päevastes tingimustes kui pimedates ruumides.


Kas see ei olnud mitte RT denoiseri viga.
Tegemist ei ole siiski fully pathtraced RT mänguga, lihtsalt peegeldustele ja GI pole tavalahenduse seadeid enam...DF pealkiri on eksitav natuke.

Keegi kes tegeleb, kad 30% coini kukkumine muudab asja nii tulutuks et peaks lademetes kaartid3st lahti hakkama saama?

LHR kaarte võib ju 2x rohkem osta aga st ka seda et enam ei maksa 3k kaardi eest vaid 1,5k...
Kuidas huvitav see LHR lahendatud on? Kad ainult sellega et spets anti-coin draiver läheb uue nr kiviga tööle? Tava draiverit pole võimalik käima ajada? Või on juba rauas muutus?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 07:59:32 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
londiste kirjutas:
need nvidia graafikud on nõmedad. dlss performance on minu arust juba liiga nähtav pildikvaliteedi langus.

Lisaks minu jaoks on see värelus/müra häiriv ka quality juures. Sellest ei ole nad endiselt lahti saanud. Silmnähtav nii päevastes tingimustes kui pimedates ruumides.


Kas see ei olnud mitte RT denoiseri viga.

Kirjelduse põhjal küll. Niipalju kui ma ise testinud olen on DLSS quality säte parem kui teised AA lahendused. Eriti mis puudutab kaugel olevaid peenikesi jooni a'la aiad, kaablid vms.
See RT denoiseri müra on märgatav eelkõige pimedates oludes kui kiiresti ringi vaadata.

Vael kirjutas:
Kuidas huvitav see LHR lahendatud on? Kad ainult sellega et spets anti-coin draiver läheb uue nr kiviga tööle? Tava draiverit pole võimalik käima ajada? Või on juba rauas muutus?

Draiver läheb tööle ka vanemate kaartidega aga uued LHR kaardid ei tööta muu kui uue draiveriga. Vanemaid draivereid pole võimalik kasutada jah LHR kaartidega. Hardware ID on muutunud jah kivil.

Ma ise pole siiski eriti optimistlik selles osas, et see püsima jääb. Pigem huvitab kuidas Nvidia on lahendanud dummy HDMI jubinate kasutamise sellest limiteerijast möödasaamiseks. Lisaks tundub too litte, too late. Pool aastat hiljem kui on otse müüdud sadade miljonite eest rauda otse kaevuritele tehakse mingi token limiter mis mõjutab ainult tavakaevureid ja liisaks on juba oht, et mull hakkab lõhkema niikuinii. Pealegi kümme miljonit kaarti on juba masinates millel seda limiteerijat pole ega tule.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikkparg
HV kasutaja
Mikkparg

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 09:09:07 vasta tsitaadiga

Etherium proof-of-stake varsti tulekul ja bitcoin vabalanguses.
Paari kuu jooksul võib hakata kaarte liikuma küll. Enne kui proof-of-stake ei tule, siis lükatakse etheriumit nii kuis torust tuleb.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2021 09:43:44 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Ma ise pole siiski eriti optimistlik selles osas, et see püsima jääb. Pigem huvitab kuidas Nvidia on lahendanud dummy HDMI jubinate kasutamise sellest limiteerijast möödasaamiseks.
keegi kaevandaja võib parandada aga kas sellest limiteerijast on tegelikult mööda saadud?
nii palju kui avalikult teada, siis 470.05 on ikkagi kogu asja võti. edasine workaround on hdmi dummy, mis laseb mitme kaardiga kaevandada aga pcie x8 piirang on jätkuvalt?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.05.2021 15:54:50 vasta tsitaadiga

Moditud VBIOSed liikvel küll ju. Või on krüpteeritud võti Bios ja draiveri vahel?
Kui HWinfot ainult küsib VBIOSest siis ma küll kahtlen, et kaua see lahendus püsima jääb...

Prosedele töötatakse lihtsalt omaks lõbuks "häkke"(spectre jne), siin suured rahad mängus...
Aga loota ju võib, et paar päeva saab MSRP eest ka LHR kaarte icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 16:15:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Moditud VBIOSed liikvel küll ju.

Päris pikka aega on nvidia kaartidel check vahel mis sodi sa sinna peale flashida tahad. Vihje - moditud vbios sealt checkist läbi ei pääse.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 17:36:35 vasta tsitaadiga

Kas keegi proovinud SPI flashida kui originaal kiip on ei tohiks probleem olla. Nagu seda ka asuse emaplaatidel kuid seal on kah workarounde.
Videokaardi puhul pead radika eemaldama ,et testida. Seal võib ka metadata olla mida üle ei flashita. Fläshitud saad kas pildi ette võtab on teine asi.
Nvidia kaardile ammu pole enam tehtud mod toole ,et saaks enamuse metadatast tagasi. Kuna peab spi flashima siis see pole enam lihtsalt teostatav.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 17:51:01 vasta tsitaadiga

vBIOS modid unustage ära. Viimane mis seda toetas oli 900 seeria Maxwell. Sealt edasi on Pascal, Turing ja Ampere kõik lukus.
Parim mida teha saab on flashida kõrgema power limiidiga vBIOS oma kaardile, et kõrgemale boostiks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.05.2021 14:52:49 vasta tsitaadiga

Vabandust, aga kesiganes on DLSSi ise proovinud mitte netist screene vahtinud teab, et see asi ei kõlba kasutada kui selget pilti näha tahad icon_biggrin.gif seega se RayTracing + DLSS on suht lambine argument Nvidial (kasutan ise 3080).
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 15:12:38 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Vabandust, aga kesiganes on DLSSi ise proovinud mitte netist screene vahtinud teab, et see asi ei kõlba kasutada kui selget pilti näha tahad icon_biggrin.gif seega se RayTracing + DLSS on suht lambine argument Nvidial (kasutan ise 3080).


Oma ignorantsusega pole kombeks teiste ees hiilata.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 15:19:17 vasta tsitaadiga

RustyZ, räägid DLSS-ist üleüldiselt või teatud presetidest?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 15:56:02 vasta tsitaadiga

RustyZ, Täpsusta siis ka mis mängus ja mis presetiga (performance või quality).

Sest implementatsioonid on erinevad isegi kui DLSS versioon on sama. Mõnes mängus on see parem kui teises.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 21.05.2021 17:13:36 vasta tsitaadiga

Isegi kõige Nvidia vaenulikumad youtuberid on jõudnud järeldusele, et DLSS 2.0 quality mode on tavaliselt hea asi ja selle võiks sees hoida. Muidugi on 3080 piisavalt hea mänguasi, et kui RT-d ja 8k-d ei taha , siis saab ilma DLSS-ita ka mängitava FPS-i kätte.
Isiklikult hoian alati DLSS quality sees. 20-30 fps-i on alati hea lisa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 18:01:25 vasta tsitaadiga

3080 @4K€
4 tk saadaval, amazon ise müüb icon_lol.gif
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.05.2021 18:43:41 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
3080 @4K€
4 tk saadaval, amazon ise müüb icon_lol.gif


Üks jaanuari review seal kurjustab et 1700 küsitakse, et selle eest saab 3090+ CoD , loodame et praegust hinda ei vaata icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 19:29:28 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
3080 @4K€
4 tk saadaval, amazon ise müüb icon_lol.gif

Nüüd on ainult 1 veel järgi. Kiirustage, kes soovib! icon_lol.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 19:32:37 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
trip kirjutas:
3080 @4K€
4 tk saadaval, amazon ise müüb icon_lol.gif

Nüüd on ainult 1 veel järgi. Kiirustage, kes soovib! icon_lol.gif


Ülejäänd kolm tükki loovad juba järgmist maailma majandustulevikku icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2021 21:41:05 vasta tsitaadiga

ot:
https://www.marketscreener.com/quote/stock/NVIDIA-CORPORATION-57355629/news/Nvidia-Declares-4-For-1-Stock-Split-33321686/

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.05.2021 14:53:38 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
RustyZ, Täpsusta siis ka mis mängus ja mis presetiga (performance või quality).

Sest implementatsioonid on erinevad isegi kui DLSS versioon on sama. Mõnes mängus on see parem kui teises.


Siiani quality ikka proovitud ja cyberpunkis ning watch dogs legionis. Screenshotide pealt võib tore olla, reaalsus on teine.
RE8 pole proovinud sest ei näinud seda settingut seal, kas üldse on?

Ja classic scart tuli ka oma täiesti lambise kommentaariga icon_biggrin.gif ignorantsus? Ma hindan selle järgi mida ise näinud olen. Täpsustuseks - mängin fullHD peal sõltuvalt oma monitoridest. Vb 4k peal on teine asi.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 15:16:18 vasta tsitaadiga

RustyZ, Jep FHD peal on DLSS kehvem, kuna pole piisavalt algandmeid 720p pealt millest 1080p pilti rekonstrueeerida. 1440p peal on parem ja 4K peal veel parem. Kõik on seotud selllega millist baasreso see kasutab. 1440p puhul kasutab 1080p ja 4K puhul 1440p.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 16:08:46 vasta tsitaadiga

Hmm, väga nigel 3080 siis või ajad 120fps+ taga?
Fhd peal peaks need mängud ka ilma dlss-ta vabalt üle 60 olema, pigem 100 kandis isegi.
4k peal on DLSS tunduvalt talutavama pildiga, kui 1080p peal ja eks ta 4k jaoks ju tehtud ka ole. 1080p peal jääb palju juba prose taha kinni.
Eka arvamusi on erinevaid, aga palju mänge pole ilma DLSS-ita mängitavad 4k peal, ise eelistan ka alati quality settingut, aga kahjuks jääb see isegi 3090 peal teinekord liiga karmiks ja fps langeb alla 70ne

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2021 02:12:33 vasta tsitaadiga

3080 kasutaminbe 1080p jaoks on küll raiskamine imo. Tegu on ikka eelkõige 4K ja mingil määral 1440p 150fps+ kaardiga. 1080p on ka palju rohkem CPU limited.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
squizzer
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2019




sõnum 23.05.2021 10:11:32 vasta tsitaadiga

Selle LHR kaartide teemal lisaks, et mitte kõik kaardid ei tule sellega, näiteks FE kaardid on täielikult puutumata, nii tavalised, kui TI versioonid,
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.05.2021 10:42:52 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
3080 kasutaminbe 1080p jaoks on küll raiskamine imo. Tegu on ikka eelkõige 4K ja mingil määral 1440p 150fps+ kaardiga. 1080p on ka palju rohkem CPU limited.
lisan, et kui dlss-ist jutt, siis seda enam. dlss võtab suhteliselt stabiilsed 1.x ms aega. ehk siis kõrge fpsi juures jääb võit võrdlemisi väikseks.
osalt võib õnnestuda seda dlss rakendamisele kuluvat aega peita aga mitte täielikult.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2021 12:39:06 vasta tsitaadiga

Esimesed RTX 3070 Ti mudelid on hulgilao nimekirja tulnud. Võib-olla ka millalgi reaalne saadavus. Aga ei tasu väga eriti odavat hinda oodata.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.05.2021 14:46:26 vasta tsitaadiga

DLSSi proovisin antud mängudes kuna tahtsin ka RayTracinguga kõik põhja lükata. Jah, jooksis ka niisama FHD peal aga ma striimin ka samal ajal ja üritasin aru saada kas FPS parem ja kas striimi jaoks ka parem sest ülihigh GPU loadiga (close to 100%) tekib encodingusse ka viperusi millegipärast.

Aga siis see selge, miks DLSS mulle jura tundus icon_biggrin.gif

Raiskamine? Ma tulin 1070ti pealt üle ja mängukogemus muutus märgatavalt. Vähemalt nüüd saab kõike pm ultral mängida.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 17:27:08 vasta tsitaadiga

Oleme nüüd väikse krüptokrahhi järel jõudnud olukorda, kus kaardid istuvad eelnevate nädalate hindadega vitriinis. Ei lähe enam hoobilt minema. Ise pakun, et paari kuu pärast saab kaarte juba märgatavalt odavamalt.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 17:28:56 vasta tsitaadiga

Saad 3080 2200€ asemel paari kuu pärast 2000€ eest
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2021 17:51:46 vasta tsitaadiga

praegu on neid juba 1700 eest liikunud
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 18:10:35 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Oleme nüüd väikse krüptokrahhi järel jõudnud olukorda, kus kaardid istuvad eelnevate nädalate hindadega vitriinis. Ei lähe enam hoobilt minema. Ise pakun, et paari kuu pärast saab kaarte juba märgatavalt odavamalt.


Kas ei või kaartide vitriini jätmine tulla pigem sellest, et enam pole teada, kas saad LHR versiooni või mitte?
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 18:19:29 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Oleme nüüd väikse krüptokrahhi järel jõudnud olukorda, kus kaardid istuvad eelnevate nädalate hindadega vitriinis. Ei lähe enam hoobilt minema. Ise pakun, et paari kuu pärast saab kaarte juba märgatavalt odavamalt.


Kas ei või kaartide vitriini jätmine tulla pigem sellest, et enam pole teada, kas saad LHR versiooni või mitte?


Mina sain nii aru, et LHR tähis vms peab nimes selgelt olema kui on limiteeritud hashrate mudel. Põrsast kotis ei tohi müüa siinmail. Aga ma päris kindel ei ole.

Pigem on vitriinis istumine seotud loogikaga, et preaguste hindade juures, a la 3070 1,3k€ on tasuvus seal ~14 kuud ehk arvestatavalt vähem atraktiivne kui ennem hinna korrektuuri?

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2021 18:43:06 vasta tsitaadiga

https://www.notebookcheck.net/Razer-starts-taking-GeForce-RTX-3070-Ti-and-RTX-3080-Ti-pre-orders-ahead-of-next-week-s-anticipated-launch.540665.0.html
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2021 19:33:22 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Mina sain nii aru, et LHR tähis vms peab nimes selgelt olema kui on limiteeritud hashrate mudel. Põrsast kotis ei tohi müüa siinmail. Aga ma päris kindel ei ole.
see nvidia blogipost, kus nad asja välja kuulutasid, kirjutab, et lhr kaardid saavad lhr märke. ilmselt siis nendepoolne nõue.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2021 19:16:23 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/282651/nvidia-officially-teases-rtx-3080-ti-and-rtx-3070-ti

Raudselt pool aastat peale "launchi" ikka veel tiisivad ja MRSP hindadest saab 5a pärast rääkida icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2021 19:34:12 vasta tsitaadiga

Tea midagi, äkki enam nii kiirelt ära ei kao sest nendel peaks LHR karbi peal kirjas olema mis võiks toimida kui koinijate repellant.
Kui 3060 tuli algul välja siis oli ka huvi leige seniks kuni keegi dev riputas kogemata ilma hash rate limiterita drivu netti.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2021 20:30:13 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Tea midagi, äkki enam nii kiirelt ära ei kao sest nendel peaks LHR karbi peal kirjas olema mis võiks toimida kui koinijate repellant.
Kui 3060 tuli algul välja siis oli ka huvi leige seniks kuni keegi dev riputas kogemata ilma hash rate limiterita drivu netti.


Kõik sõltub tegelikult vaid koini hinnast. Kui eeter maksaks 10k eur tk, siis läheks ka need pooletoobise hashratega kaardid mürinal igal pool kaevandama...
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.05.2021 21:32:07 vasta tsitaadiga

yerba, mitte ainult.
siia käib vist see anekdoot, et ei ole vaja karust kiiremini joosta vaid ainult tüübist, kes on su kõrval icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 11:20:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

~pool tundi tagasi
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 11:25:15 vasta tsitaadiga

Keegi oli kirjavea teinud? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 15:34:56 vasta tsitaadiga

Galax's GeForce RTX 3060 LHR Hits the Market for Nearly $1,000
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2021 16:52:45 vasta tsitaadiga

Tonn 3060 eest on küll mõttetu arvestades seda, et odavaim mittelimiteeritud 3060 on 900 ja on meil kohapeal olemas.
Selleks, et LHR mõttekas oleks peaks see vähemalt veerandi võrra odavam olema. Vb kui see maksaks 1000 asemel ütleme 750, siis ehk hakataks selle poole vaatama vs 900-1000. Aga seegi on väike vahe.

Asjad muidugi muutuvad hiljem kui LHR hakkab domineerima turul ja uued mitte-LHR variandid kaovad ära (kui FE välja arvata, siis kõik muu mitte-LHR tootmine lõpetatakse). Kuigi ma ütleks, et see oleks ilma hindade languseta net loss siis enamusele. Half rate eth minging aga sama hind mis varemgi.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.