Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S21 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2021 20:16:18 vasta tsitaadiga

AUC8 väljas, üle giga. installing now

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s21-update-camera-improvements-april-2021-security-patch/
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 11:08:57 vasta tsitaadiga

600€ eest uus S21 128GB 5G oleks hea valik? Hetkel kasutuses Galaxy S7. Näen, et battery drain sai ka korda viimaste S21 uuendustega.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 11:09:02 vasta tsitaadiga

Tavaline S21 mõttetu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 11:13:31 vasta tsitaadiga

600 eest pole väga laita aga ütleks, et Oneplus 8/Pro oleks äkki isegi suts edevam valik.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 13:05:36 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
600 eest pole väga laita aga ütleks, et Oneplus 8/Pro oleks äkki isegi suts edevam valik.


OnePlus ei suutnud vist kuigi hästi pilti teha. Muud häda polnud.
S21 on safe bet - värske mudel, hea kaamera, 4a turvauuendusi ja 3 suurt androidiuuendust.

Mõttetu valik oleks S21+, praktiliselt eelised puuduvad S21 ees, reso on sama, hind vaid kõrgem.
Ehk siis S21 tavaline või S21 Ultra (kui oled nõus maksma parema kaamera, parema reso jne eest).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 13:17:30 vasta tsitaadiga

Pidin ka just kirjutama, et aga kuidas Oneplus 8 kaamera S21 kõrval on? Isiklikult väga muud ei võrdlegi, kuna kõik on niikuinii piisavalt ok. SD vs Exynos teema ka väga ei koti, kui kaamera kvaliteet (nii valges kui hämaras vaadatuna) selle arvelt kannataks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 13:19:32 vasta tsitaadiga

S21+
Tagumine kaas klaasist
Suurem ekraan
Suurem aku

Muud näitajad samad.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.03.2021 13:23:42 vasta tsitaadiga

Kuidas s21 mõttetu on? Just ideaalne suurus ja riistvaraliselt mingit eelist plussil pole. See mis materjalist tagaosa on ei oma mingit tähtsust kuna nagunii ju alati silikoonis.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 13:48:15 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Kuidas s21 mõttetu on? Just ideaalne suurus ja riistvaraliselt mingit eelist plussil pole. See mis materjalist tagaosa on ei oma mingit tähtsust kuna nagunii ju alati silikoonis.


Eks sõltub vaatenurgast - S21 on mõttetu kui võrrelda eelkäijaga. S20 oli parem reso, klaasist tagakülg, rohkem "premium".
Selles mõttes, kui tahta edasiminekut - S21 puhul on see väga väike.
Aga...
Ju siis Samsung hindas, et kasumlikum on praeguses koroonast vaevatud maailmamajanduse tingimustes teha "säästumudel" ja seda see S21 on kui võrrelda S20ga.
Kui vaadata hinda ja saadavust siis S20 tundub olevat lettidelt kadunud palju kiiremini kui varasematel aastatel eelnev "S" on kadunud.
Põhjus on tõenäoliselt S21 parem stardihind, mis muudab S20 suht mõttetuks ostuks hetkel.
Aasta vanema mudeli ostmine tähendaks kohe ka 1a vähem turvauuendusi ja 1 suur androidi uuendus vähem ning järjest rohkem inimesi saab nende olulisusest aru.

Augustis peaks tulema uus S21 FE 5G, saab näha mis see toob.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2021 16:47:42 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
S21+
Tagumine kaas klaasist
Suurem ekraan
Suurem aku

Muud näitajad samad.


Mul S21+ õnneks ei ole klaasist tagusega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2021 11:13:57 vasta tsitaadiga

S21 pole ka õnneks klaasist tagusega.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2021 23:17:54 vasta tsitaadiga

Samsungil vist selle S21 seeria müügiga ei taha edeneda. Jälle mingi tagasiostukampaania, kus vana Galaxy S7 eest pakutakse lausa 150€ icon_neutral.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2021 23:53:20 vasta tsitaadiga

Pidi ju hästi müüma
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2021 13:00:43 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka mingi aeg, et S10e eest saaks 400 tagasi. Sügisel oli S20 lõpumüügi ajal sama. Paradoksaalne ongi, et ma vist vahetaks praegu ka pigem S20 kui S21 vastu...

Muudkui ahvatlevad, rsk, tegelikult on mu telefon ikka veel piisavalt hea!
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 11.04.2021 13:14:43 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Vaatasin ka mingi aeg, et S10e eest saaks 400 tagasi. Sügisel oli S20 lõpumüügi ajal sama. Paradoksaalne ongi, et ma vist vahetaks praegu ka pigem S20 kui S21 vastu...

Muudkui ahvatlevad, rsk, tegelikult on mu telefon ikka veel piisavalt hea!


Ahvatlevad jah,sattusin ise ka peale, Tele2 reklaam ka, et annad vana ja S21+klapid
Mu S10 ka hea, pean foorumites ja mujal reklaame vähem vahtima.,krt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2021 14:36:34 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Vaatasin ka mingi aeg, et S10e eest saaks 400 tagasi. Sügisel oli S20 lõpumüügi ajal sama. Paradoksaalne ongi, et ma vist vahetaks praegu ka pigem S20 kui S21 vastu...

Muudkui ahvatlevad, rsk, tegelikult on mu telefon ikka veel piisavalt hea!


See S20 tundub olevat suht vähe saadaval ning kus on, seal hind praktselt sama mis S21 (väike vahe).
Tõenäoliselt sellepärast, et S21 parema stardihinnaga tuli.

S21 eeliseks on aasta jagu kauem turvauuendusi ja 1 suur androidiuuendus rohkem (tulenevalt, et 1 aasta vanem mudel ning mudeli väljalaskest alates loetakse 4a turvat ja 3 suurt androidiuuendust).
Tuntava tehnilise edasimineku saamiseks S20'ga võrreldes peaks S21 Ultra võtma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2021 23:16:44 vasta tsitaadiga

Mind ei koti need turva- ja androidiuuendused ausalt öelda absull. Mitte graami ka järgmise telefoni valimisel. S10e siiani kenasti Android 10 peal, kuigi juba pea igapäevaselt tüütab oma uuendamissooviga. icon_mad.gif Vana hea S2 Tab on vist veel 7 peal, millestki puudust ei tunne ja tiptop, et enam uuendustega ei tüüta.

S21 seeria kaamerate kogum on suht tobedalt, vanematel sai kenasti paksu konoomi ümber visata ja see tasandas kühmu ära, S21 jääks see nurk ümbrisest paljaks?

Edit: vead parandatud.


viimati muutis rex 15.04.2021 23:36:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2021 04:33:39 vasta tsitaadiga

Kas oled hull. Androidiuuendus on must be asi hinnafoorumi aukoodeksis!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2021 21:18:55 vasta tsitaadiga

rex, Sold OUT, sellist hülgemöla on päris veider lugeda icon_eek.gif

Korra räägid S21 seeriast, siis S20 kaamerast...rex
Mõlema puhul saab kaamera serva kantossiga kaitsta kui tõesti vaja peaks minema.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 15.04.2021 23:24:12 vasta tsitaadiga

Nii s20 kui s21 see telias müüdav Key silikoon kest ümber. Igati teeb tasaseks ja käes mõnusaks.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2021 18:14:19 vasta tsitaadiga

nii...sain kah täna uue telo kätte...S21 Ultra 256gb....köik momendil tiptop,aga-kuidas saab tavalist e posti seal häälestada? küsimus selles,et ei leia sellist ikoonigi,kõik ainult google,aga oleks vaja oma vana hot,nüüdseks siis online.ee sinna saada...? icon_question.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2021 20:29:56 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
nii...sain kah täna uue telo kätte...S21 Ultra 256gb....köik momendil tiptop,aga-kuidas saab tavalist e posti seal häälestada? küsimus selles,et ei leia sellist ikoonigi,kõik ainult google,aga oleks vaja oma vana hot,nüüdseks siis online.ee sinna saada...? icon_question.gif


Galaxy Store peaks saama Samsungi mailiäppi:
https://apps.samsung.com/appquery/appDetail.as?appId=com.samsung.android.email.provider&cId=000005184694
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2021 21:27:59 vasta tsitaadiga

Gmaili äpis saad ju ka POP3 konto seadistada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2021 11:15:46 vasta tsitaadiga

Tänud vastajaile! Lihtsalt olingi hämmingus,et see e posti ikoon puudus,aga nüüd ok. Muidu tiptop telo,aga natuke häirib see sõrmejälje lugeja ring,kui ekraan väljalülitatud olekus...enne,kui kaitseklaasi peal polnud,ei näinudki seda,läbi kaitseklaasi on see lärakas keset telo kenasti näha icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.04.2021 17:40:50 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Apppii.

ot:
sa peaks lapsele eeskuju näitama, mitte idioot olema icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2021 13:52:51 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
Tänud vastajaile! Lihtsalt olingi hämmingus,et see e posti ikoon puudus,aga nüüd ok. Muidu tiptop telo,aga natuke häirib see sõrmejälje lugeja ring,kui ekraan väljalülitatud olekus...enne,kui kaitseklaasi peal polnud,ei näinudki seda,läbi kaitseklaasi on see lärakas keset telo kenasti näha icon_razz.gif


selle kuvamise saab sätete alt välja lülitada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2021 18:21:43 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Incikas kirjutas:
Tänud vastajaile! Lihtsalt olingi hämmingus,et see e posti ikoon puudus,aga nüüd ok. Muidu tiptop telo,aga natuke häirib see sõrmejälje lugeja ring,kui ekraan väljalülitatud olekus...enne,kui kaitseklaasi peal polnud,ei näinudki seda,läbi kaitseklaasi on see lärakas keset telo kenasti näha icon_razz.gif


selle kuvamise saab sätete alt välja lülitada.
Sõrmejälje andurit on läbi ekraani näha, seda ei lülita kuidagi välja, aga see ei sega ka.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2021 14:50:26 vasta tsitaadiga

Ultral tuli uuendus 1149,53 mb icon_smile.gif hetkel installib thumbs_up.gif
_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 09:43:04 vasta tsitaadiga

Peale uuendust on apid kuidagi väga sügavas unes, SmartID ja MS Authenticator mõlemad vajasid turgutust. Eks näis, kas täna ka nii on.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 09:50:28 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
Peale uuendust on apid kuidagi väga sügavas unes, SmartID ja MS Authenticator mõlemad vajasid turgutust. Eks näis, kas täna ka nii on.

ei, minul nendega kõik ok icon_smile.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 11:46:36 vasta tsitaadiga

Aga vaata kui kaua seeeest aku peab! Vaevalt tiksutab kella edasi. Nutikus seegi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 20:40:48 vasta tsitaadiga

Njaa tõesti.

Tegelt on see esimene telefon, mille puhul ma ei mõtle, kas ja kui palju akut on üldse. Õhtul magama minnes laadima ja korras.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2021 18:14:29 vasta tsitaadiga

Heipa, sai ka s21u 128gb perre tuldud.

Muidu kõik dimm aga miks ta telefoniga tehtud pilte skaibis ära ei saada, kui skaibi enda apiga pilti teha siis nagu läheb läbi.

edit: 3:4 108mpix peal vaid probleem, ju siis maht liiga suur ?

Silver
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2021 00:10:59 vasta tsitaadiga

RKsilver, skype on anyway surnud "loom" tänaseks. Koli millegi muu peale üle icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2021 07:59:47 vasta tsitaadiga

Kas Eesti odava otsa weebipoodides müüdavad S21 seeria telefonid on mingil määral erinevad n.ö. ametlike kanalite kaudu liikuvatest? Kunagi S8+-i ostes oli mudeli tähis natuke erinev aga sellega asi piirdus.
Kallima otsa asjadel hinnavahe pea paarasada eurot ... Huvitab just tehniline pool, trabija õigused, teenindus jms nüansid on teada icon_smile.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2021 11:26:24 vasta tsitaadiga

RKsilver kirjutas:
Heipa, sai ka s21u 128gb perre tuldud.

Muidu kõik dimm aga miks ta telefoniga tehtud pilte skaibis ära ei saada, kui skaibi enda apiga pilti teha siis nagu läheb läbi.

edit: 3:4 108mpix peal vaid probleem, ju siis maht liiga suur ?

Silver


Huvi pärast proovisin Ultral ja tundub et sama. saadab pildi küll ära kuid ei avane seal kuhu saatsin icon_smile.gif failina saates avaneb kõik kenasti thumbs_up.gif

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2021 16:32:31 vasta tsitaadiga

Mis mahuga faile see reso genereerib?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2021 23:04:59 vasta tsitaadiga

tundub, et skaibi jaoks.. liiga suuri ? icon_biggrin.gif

Aku osas on küll vedanud, kõik nii nagu tehasest tulnud, paar äppi maha võtnud, dark moded suht igalpool, alatihti ka instagram reels ja tiktoki teemad + kõned, messenger, skype, android auto, vahepeal ka töö asju, 14.05.21 kella 8 ajal hommikul sai plaadi pealt ära tõstetud (laadimast) ning praegu 15.05.21 23.01 akut alles 9%.


Note 9 tahtis selle aja peale mitu korda ära surra. icon_smile.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GoGGy
HV Guru
GoGGy

liitunud: 07.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2021 12:49:46 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mis mahuga faile see reso genereerib?

29-33 mb

_________________
nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee
Kommentaarid: 547 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2021 12:57:33 vasta tsitaadiga

GoGGy kirjutas:
rex kirjutas:
Mis mahuga faile see reso genereerib?

29-33 mb

icon_lol.gif thumbs_up.gif kus me dial-up veteranid on?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002



Online
sõnum 17.05.2021 20:42:17 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi oleks sel telefonil võimalik Bixby Voice eemaldada või siis vähemalt ligipääsudega seda piirata? See asi tahab kõigele ligi pääseda ja deny valik ei ole aktiivne. Muud bloatware’i on seal veel hulgim kaasas aga ülejäänud asjadel laseb vähemalt ligipääse muuta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d2n
HV kasutaja
d2n

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 17:38:09 vasta tsitaadiga

Kuidas S21 omanikel tehase ekraanikile vastupidavusega lood on?

Endal Ultra 5 päeva vana, hoidnud nagu kullatükki aga ekraanil (kilel) juba üksjagu kulumisjälgesid või mikrokriimusid.

Ilmselt taskusse-taskust välja ta millegi vastu käib.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2021 20:52:45 vasta tsitaadiga

Kile ongi ju selle jaoks, et kriime koguda. Kisu maha. Ekraani gorilla glass on vastupidavam muidu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 11:53:29 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kile ongi ju selle jaoks, et kriime koguda. Kisu maha. Ekraani gorilla glass on vastupidavam muidu


+1
Oma S10+ peal hoidsin ka tehasekilet ja talusin mikrokriime, kuniks kile sai piisavalt häiriva täkke/augu sisse (USB-A pistiku nurgaga sai hooga pihta). Siis võtsin kile maha, põhiliselt huvist, et kas ekraanil on ka täke või mitte.
Ei olnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2021 13:46:17 vasta tsitaadiga

Kilemajandus: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=513052
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 03:27:32 vasta tsitaadiga

Master593 kirjutas:
Kuidas S21 omanikel tehase ekraanikile vastupidavusega lood on?

Endal Ultra 5 päeva vana, hoidnud nagu kullatükki aga ekraanil (kilel) juba üksjagu kulumisjälgesid või mikrokriimusid.

Ilmselt taskusse-taskust välja ta millegi vastu käib.
Tundub, et see kile on suht moepärast pandud. Endal kah paarinädalane S21 ja kilel märgatavad mikrokraapsud kuigi olen korralikult hoidnud. Igatahes parem kui mittemidagi. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d2n
HV kasutaja
d2n

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2021 12:51:03 vasta tsitaadiga

ot:
Igatahes parem kui mittemidagi.

Seda kindlasti. Kuna viimati sai uuest peast seade soetatud mitmeid aastaid tagasi, olin pigem üllatunud, kui nähtamatult see kile S21 peal on. thumbs_up.gif
Kuniks see kuluma hakkas muidugi icon_lol.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2021 21:08:36 vasta tsitaadiga

Kas tavalise S21 kaamera ongi nii pask? Isegi mu vana S7 tegi paremaid pilte. icon_rolleyes.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2021 23:39:32 vasta tsitaadiga

Ei oska ilma su pilte kõrvutamata paraku midagi arvata. S10e oma on küll S7-st parem.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 03.06.2021 12:07:07 vasta tsitaadiga

S7 oli üks kõige halvema autofookusega samsunge üldse ja kuna mul on pea kõik järjest olnud siis ei - s21 teeb kõige oaremaid ja teravamaid pilte v.a. siseruumis. Seal on s10 parem kui kõik muud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S21 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.