|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
30.03.2021 11:08:57
|
|
|
| 600€ eest uus S21 128GB 5G oleks hea valik? Hetkel kasutuses Galaxy S7. Näen, et battery drain sai ka korda viimaste S21 uuendustega.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
30.03.2021 11:09:02
|
|
|
Tavaline S21 mõttetu
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
30.03.2021 11:13:31
|
|
|
| 600 eest pole väga laita aga ütleks, et Oneplus 8/Pro oleks äkki isegi suts edevam valik.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.03.2021 13:05:36
|
|
|
| McCoffin kirjutas: |
| 600 eest pole väga laita aga ütleks, et Oneplus 8/Pro oleks äkki isegi suts edevam valik. |
OnePlus ei suutnud vist kuigi hästi pilti teha. Muud häda polnud.
S21 on safe bet - värske mudel, hea kaamera, 4a turvauuendusi ja 3 suurt androidiuuendust.
Mõttetu valik oleks S21+, praktiliselt eelised puuduvad S21 ees, reso on sama, hind vaid kõrgem.
Ehk siis S21 tavaline või S21 Ultra (kui oled nõus maksma parema kaamera, parema reso jne eest).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
30.03.2021 13:17:30
|
|
|
| Pidin ka just kirjutama, et aga kuidas Oneplus 8 kaamera S21 kõrval on? Isiklikult väga muud ei võrdlegi, kuna kõik on niikuinii piisavalt ok. SD vs Exynos teema ka väga ei koti, kui kaamera kvaliteet (nii valges kui hämaras vaadatuna) selle arvelt kannataks.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
30.03.2021 13:19:32
|
|
|
S21+
Tagumine kaas klaasist
Suurem ekraan
Suurem aku
Muud näitajad samad.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
30.03.2021 13:23:42
|
|
|
| Kuidas s21 mõttetu on? Just ideaalne suurus ja riistvaraliselt mingit eelist plussil pole. See mis materjalist tagaosa on ei oma mingit tähtsust kuna nagunii ju alati silikoonis.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.03.2021 13:48:15
|
|
|
| MRTO kirjutas: |
| Kuidas s21 mõttetu on? Just ideaalne suurus ja riistvaraliselt mingit eelist plussil pole. See mis materjalist tagaosa on ei oma mingit tähtsust kuna nagunii ju alati silikoonis. |
Eks sõltub vaatenurgast - S21 on mõttetu kui võrrelda eelkäijaga. S20 oli parem reso, klaasist tagakülg, rohkem "premium".
Selles mõttes, kui tahta edasiminekut - S21 puhul on see väga väike.
Aga...
Ju siis Samsung hindas, et kasumlikum on praeguses koroonast vaevatud maailmamajanduse tingimustes teha "säästumudel" ja seda see S21 on kui võrrelda S20ga.
Kui vaadata hinda ja saadavust siis S20 tundub olevat lettidelt kadunud palju kiiremini kui varasematel aastatel eelnev "S" on kadunud.
Põhjus on tõenäoliselt S21 parem stardihind, mis muudab S20 suht mõttetuks ostuks hetkel.
Aasta vanema mudeli ostmine tähendaks kohe ka 1a vähem turvauuendusi ja 1 suur androidi uuendus vähem ning järjest rohkem inimesi saab nende olulisusest aru.
Augustis peaks tulema uus S21 FE 5G, saab näha mis see toob.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
30.03.2021 16:47:42
|
|
|
| Vahur kirjutas: |
S21+
Tagumine kaas klaasist
Suurem ekraan
Suurem aku
Muud näitajad samad. |
Mul S21+ õnneks ei ole klaasist tagusega
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
10.04.2021 11:13:57
|
|
|
S21 pole ka õnneks klaasist tagusega.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
10.04.2021 23:53:20
|
|
|
| Pidi ju hästi müüma
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.04.2021 13:00:43
|
|
|
Vaatasin ka mingi aeg, et S10e eest saaks 400 tagasi. Sügisel oli S20 lõpumüügi ajal sama. Paradoksaalne ongi, et ma vist vahetaks praegu ka pigem S20 kui S21 vastu...
Muudkui ahvatlevad, rsk, tegelikult on mu telefon ikka veel piisavalt hea!
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
11.04.2021 13:14:43
|
|
|
| rex kirjutas: |
Vaatasin ka mingi aeg, et S10e eest saaks 400 tagasi. Sügisel oli S20 lõpumüügi ajal sama. Paradoksaalne ongi, et ma vist vahetaks praegu ka pigem S20 kui S21 vastu...
Muudkui ahvatlevad, rsk, tegelikult on mu telefon ikka veel piisavalt hea! |
Ahvatlevad jah,sattusin ise ka peale, Tele2 reklaam ka, et annad vana ja S21+klapid
Mu S10 ka hea, pean foorumites ja mujal reklaame vähem vahtima.,krt
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.04.2021 14:36:34
|
|
|
| rex kirjutas: |
Vaatasin ka mingi aeg, et S10e eest saaks 400 tagasi. Sügisel oli S20 lõpumüügi ajal sama. Paradoksaalne ongi, et ma vist vahetaks praegu ka pigem S20 kui S21 vastu...
Muudkui ahvatlevad, rsk, tegelikult on mu telefon ikka veel piisavalt hea! |
See S20 tundub olevat suht vähe saadaval ning kus on, seal hind praktselt sama mis S21 (väike vahe).
Tõenäoliselt sellepärast, et S21 parema stardihinnaga tuli.
S21 eeliseks on aasta jagu kauem turvauuendusi ja 1 suur androidiuuendus rohkem (tulenevalt, et 1 aasta vanem mudel ning mudeli väljalaskest alates loetakse 4a turvat ja 3 suurt androidiuuendust).
Tuntava tehnilise edasimineku saamiseks S20'ga võrreldes peaks S21 Ultra võtma.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.04.2021 23:16:44
|
|
|
Mind ei koti need turva- ja androidiuuendused ausalt öelda absull. Mitte graami ka järgmise telefoni valimisel. S10e siiani kenasti Android 10 peal, kuigi juba pea igapäevaselt tüütab oma uuendamissooviga. Vana hea S2 Tab on vist veel 7 peal, millestki puudust ei tunne ja tiptop, et enam uuendustega ei tüüta.
S21 seeria kaamerate kogum on suht tobedalt, vanematel sai kenasti paksu konoomi ümber visata ja see tasandas kühmu ära, S21 jääks see nurk ümbrisest paljaks?
Edit: vead parandatud.
viimati muutis rex 15.04.2021 23:36:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.04.2021 04:33:39
|
|
|
Kas oled hull. Androidiuuendus on must be asi hinnafoorumi aukoodeksis!
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.04.2021 21:18:55
|
|
|
rex, Sold OUT, sellist hülgemöla on päris veider lugeda
Korra räägid S21 seeriast, siis S20 kaamerast...rex
Mõlema puhul saab kaamera serva kantossiga kaitsta kui tõesti vaja peaks minema.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
15.04.2021 23:24:12
|
|
|
| Nii s20 kui s21 see telias müüdav Key silikoon kest ümber. Igati teeb tasaseks ja käes mõnusaks.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
17.04.2021 18:14:19
|
|
|
nii...sain kah täna uue telo kätte...S21 Ultra 256gb....köik momendil tiptop,aga-kuidas saab tavalist e posti seal häälestada? küsimus selles,et ei leia sellist ikoonigi,kõik ainult google,aga oleks vaja oma vana hot,nüüdseks siis online.ee sinna saada...?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.04.2021 21:27:59
|
|
|
| Gmaili äpis saad ju ka POP3 konto seadistada.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
18.04.2021 11:15:46
|
|
|
Tänud vastajaile! Lihtsalt olingi hämmingus,et see e posti ikoon puudus,aga nüüd ok. Muidu tiptop telo,aga natuke häirib see sõrmejälje lugeja ring,kui ekraan väljalülitatud olekus...enne,kui kaitseklaasi peal polnud,ei näinudki seda,läbi kaitseklaasi on see lärakas keset telo kenasti näha
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.04.2021 17:40:50
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Apppii. |
| ot: |
sa peaks lapsele eeskuju näitama, mitte idioot olema |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
21.04.2021 13:52:51
|
|
|
| Incikas kirjutas: |
Tänud vastajaile! Lihtsalt olingi hämmingus,et see e posti ikoon puudus,aga nüüd ok. Muidu tiptop telo,aga natuke häirib see sõrmejälje lugeja ring,kui ekraan väljalülitatud olekus...enne,kui kaitseklaasi peal polnud,ei näinudki seda,läbi kaitseklaasi on see lärakas keset telo kenasti näha  |
selle kuvamise saab sätete alt välja lülitada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
23.04.2021 18:21:43
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Incikas kirjutas: |
Tänud vastajaile! Lihtsalt olingi hämmingus,et see e posti ikoon puudus,aga nüüd ok. Muidu tiptop telo,aga natuke häirib see sõrmejälje lugeja ring,kui ekraan väljalülitatud olekus...enne,kui kaitseklaasi peal polnud,ei näinudki seda,läbi kaitseklaasi on see lärakas keset telo kenasti näha  |
selle kuvamise saab sätete alt välja lülitada. |
Sõrmejälje andurit on läbi ekraani näha, seda ei lülita kuidagi välja, aga see ei sega ka.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
12.05.2021 14:50:26
|
|
|
Ultral tuli uuendus 1149,53 mb hetkel installib
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
13.05.2021 09:43:04
|
|
|
| Peale uuendust on apid kuidagi väga sügavas unes, SmartID ja MS Authenticator mõlemad vajasid turgutust. Eks näis, kas täna ka nii on.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
13.05.2021 09:50:28
|
|
|
| McCoffin kirjutas: |
| Peale uuendust on apid kuidagi väga sügavas unes, SmartID ja MS Authenticator mõlemad vajasid turgutust. Eks näis, kas täna ka nii on. |
ei, minul nendega kõik ok
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.05.2021 11:46:36
|
|
|
| Aga vaata kui kaua seeeest aku peab! Vaevalt tiksutab kella edasi. Nutikus seegi.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
13.05.2021 20:40:48
|
|
|
Njaa tõesti.
Tegelt on see esimene telefon, mille puhul ma ei mõtle, kas ja kui palju akut on üldse. Õhtul magama minnes laadima ja korras.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
14.05.2021 18:14:29
|
|
|
Heipa, sai ka s21u 128gb perre tuldud.
Muidu kõik dimm aga miks ta telefoniga tehtud pilte skaibis ära ei saada, kui skaibi enda apiga pilti teha siis nagu läheb läbi.
edit: 3:4 108mpix peal vaid probleem, ju siis maht liiga suur ?
Silver
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.05.2021 00:10:59
|
|
|
RKsilver, skype on anyway surnud "loom" tänaseks. Koli millegi muu peale üle
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
15.05.2021 07:59:47
|
|
|
Kas Eesti odava otsa weebipoodides müüdavad S21 seeria telefonid on mingil määral erinevad n.ö. ametlike kanalite kaudu liikuvatest? Kunagi S8+-i ostes oli mudeli tähis natuke erinev aga sellega asi piirdus.
Kallima otsa asjadel hinnavahe pea paarasada eurot ... Huvitab just tehniline pool, trabija õigused, teenindus jms nüansid on teada .
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
15.05.2021 11:26:24
|
|
|
| RKsilver kirjutas: |
Heipa, sai ka s21u 128gb perre tuldud.
Muidu kõik dimm aga miks ta telefoniga tehtud pilte skaibis ära ei saada, kui skaibi enda apiga pilti teha siis nagu läheb läbi.
edit: 3:4 108mpix peal vaid probleem, ju siis maht liiga suur ?
Silver |
Huvi pärast proovisin Ultral ja tundub et sama. saadab pildi küll ära kuid ei avane seal kuhu saatsin failina saates avaneb kõik kenasti
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
15.05.2021 16:32:31
|
|
|
| Mis mahuga faile see reso genereerib?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
15.05.2021 23:04:59
|
|
|
tundub, et skaibi jaoks.. liiga suuri ?
Aku osas on küll vedanud, kõik nii nagu tehasest tulnud, paar äppi maha võtnud, dark moded suht igalpool, alatihti ka instagram reels ja tiktoki teemad + kõned, messenger, skype, android auto, vahepeal ka töö asju, 14.05.21 kella 8 ajal hommikul sai plaadi pealt ära tõstetud (laadimast) ning praegu 15.05.21 23.01 akut alles 9%.
Note 9 tahtis selle aja peale mitu korda ära surra.
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GoGGy
HV Guru

liitunud: 07.08.2007
|
16.05.2021 12:49:46
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Mis mahuga faile see reso genereerib? |
29-33 mb
_________________ nutitarvikud24 osta.ee / instagram / facebook
Telefon +372 55 77 kaks 33 (gsm/viber/whatsapp)
e-post: info [ätt] nutitarvikud24 . ee |
|
| Kommentaarid: 547 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
16.05.2021 12:57:33
|
|
|
| GoGGy kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Mis mahuga faile see reso genereerib? |
29-33 mb |
kus me dial-up veteranid on?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
17.05.2021 20:42:17
|
|
|
| Kas kuidagi oleks sel telefonil võimalik Bixby Voice eemaldada või siis vähemalt ligipääsudega seda piirata? See asi tahab kõigele ligi pääseda ja deny valik ei ole aktiivne. Muud bloatware’i on seal veel hulgim kaasas aga ülejäänud asjadel laseb vähemalt ligipääse muuta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d2n
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
19.05.2021 17:38:09
|
|
|
Kuidas S21 omanikel tehase ekraanikile vastupidavusega lood on?
Endal Ultra 5 päeva vana, hoidnud nagu kullatükki aga ekraanil (kilel) juba üksjagu kulumisjälgesid või mikrokriimusid.
Ilmselt taskusse-taskust välja ta millegi vastu käib.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.05.2021 20:52:45
|
|
|
Kile ongi ju selle jaoks, et kriime koguda. Kisu maha. Ekraani gorilla glass on vastupidavam muidu
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.05.2021 11:53:29
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Kile ongi ju selle jaoks, et kriime koguda. Kisu maha. Ekraani gorilla glass on vastupidavam muidu |
+1
Oma S10+ peal hoidsin ka tehasekilet ja talusin mikrokriime, kuniks kile sai piisavalt häiriva täkke/augu sisse (USB-A pistiku nurgaga sai hooga pihta). Siis võtsin kile maha, põhiliselt huvist, et kas ekraanil on ka täke või mitte.
Ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
22.05.2021 03:27:32
|
|
|
| Master593 kirjutas: |
Kuidas S21 omanikel tehase ekraanikile vastupidavusega lood on?
Endal Ultra 5 päeva vana, hoidnud nagu kullatükki aga ekraanil (kilel) juba üksjagu kulumisjälgesid või mikrokriimusid.
Ilmselt taskusse-taskust välja ta millegi vastu käib. |
Tundub, et see kile on suht moepärast pandud. Endal kah paarinädalane S21 ja kilel märgatavad mikrokraapsud kuigi olen korralikult hoidnud. Igatahes parem kui mittemidagi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d2n
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
22.05.2021 12:51:03
|
|
|
| ot: |
| Igatahes parem kui mittemidagi. |
Seda kindlasti. Kuna viimati sai uuest peast seade soetatud mitmeid aastaid tagasi, olin pigem üllatunud, kui nähtamatult see kile S21 peal on.
Kuniks see kuluma hakkas muidugi
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
02.06.2021 21:08:36
|
|
|
Kas tavalise S21 kaamera ongi nii pask? Isegi mu vana S7 tegi paremaid pilte.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.06.2021 23:39:32
|
|
|
| Ei oska ilma su pilte kõrvutamata paraku midagi arvata. S10e oma on küll S7-st parem.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
03.06.2021 12:07:07
|
|
|
| S7 oli üks kõige halvema autofookusega samsunge üldse ja kuna mul on pea kõik järjest olnud siis ei - s21 teeb kõige oaremaid ja teravamaid pilte v.a. siseruumis. Seal on s10 parem kui kõik muud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|