Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.09.2019 12:06:18 vasta tsitaadiga

Amazfit Bip ekraan on ka natuke liiga tume, mulle ei meeldinud. Soodsamatest on https://blog.photopoint.ee/honor-band-4-aktiivsusmonitor/ sellel hea ja erk ekraan ka päikese käes.
See pole küll Miband, aga õues töötaval isikule sobivam.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2019 12:26:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Amazfit Bip ekraan on ka natuke liiga tume, mulle ei meeldinud. Soodsamatest on https://blog.photopoint.ee/honor-band-4-aktiivsusmonitor/ sellel hea ja erk ekraan ka päikese käes.

selle? arvelt ka aku vastupidavus ~3 korda nigelam
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2019 13:23:31 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Amazfit Bip ekraan on ka natuke liiga tume, mulle ei meeldinud.
Ahsoo. Ma pole ise küll Honorit kasutanud aga Bip oli ka ereda juulipäikese käes kogu aeg kasutatav. Mi Band 2äga on jah nii, et teda võib kasutada toas või siis öösiti väljas.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 08.09.2019 14:53:43 vasta tsitaadiga

solistaja kirjutas:
tsitaat:

Amazfit Bip ekraan on ka natuke liiga tume, mulle ei meeldinud. Soodsamatest on https://blog.photopoint.ee/honor-band-4-aktiivsusmonitor/ sellel hea ja erk ekraan ka päikese käes.

selle? arvelt ka aku vastupidavus ~3 korda nigelam


7-10 päeva. (Mul praegu Honor 2, sellel 3-4 nädalat). Ehk siis on näha, mida erksam ekraan tähendab. (Miband 3 on sahtlis, sellel ekraan täitsa loetamatu õues)
Kuid kui ekraanil toimuvat näha ei ole, siis võid ju samahästi ka tühja akuga ringi käia eusa_think.gif (Muuseas, Honori puhul ei pea kella rihmast välja õngitsema laadimapanekuks, mida siin tihti kurdetakse kui negatiivset asjaolu.)

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2019 18:08:19 vasta tsitaadiga

Liikusin täna versioon 2 pealt 4 peale. Mõnus ekraan on ikka küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 13.09.2019 11:34:29 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Liikusin täna versioon 2 pealt 4 peale. Mõnus ekraan on ikka küll thumbs_up.gif


Kaua kasutanud oled, kaua see värvilisema ekraaniga aku vastu peab ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 12:20:11 vasta tsitaadiga

Pühapäeval sai ostetud ja laetud, hetkel on 73% veel alles.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 12:43:10 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Liikusin täna versioon 2 pealt 4 peale. Mõnus ekraan on ikka küll thumbs_up.gif


Kaua kasutanud oled, kaua see värvilisema ekraaniga aku vastu peab ?

mul pidas vastu 27 päeva, siis panin laadima
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 17:12:27 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Liikusin täna versioon 2 pealt 4 peale. Mõnus ekraan on ikka küll thumbs_up.gif


Kaua kasutanud oled, kaua see värvilisema ekraaniga aku vastu peab ?


Kõik oleneb kui palju erinevaid teavitusi jms sisse on lülitatud. Minul ainult kõned, sõnumid ja kalender ning hetkel veel 38% alles (24 päeva tagasi viimane laadimine)
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 13.09.2019 17:45:11 vasta tsitaadiga

tsihh kirjutas:
hugo kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Liikusin täna versioon 2 pealt 4 peale. Mõnus ekraan on ikka küll thumbs_up.gif


Kaua kasutanud oled, kaua see värvilisema ekraaniga aku vastu peab ?


Kõik oleneb kui palju erinevaid teavitusi jms sisse on lülitatud. Minul ainult kõned, sõnumid ja kalender ning hetkel veel 38% alles (24 päeva tagasi viimane laadimine)


seda kindlasti, kuidas päiksekäes on loetavaus sellel 4 mudelil, 2 vers oli küll päikse käes nii,et midagi ei näinud.
Eespool sain juba vastuse ,et band 3 on päikse käes 0 nägemist.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 17:55:52 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
tsihh kirjutas:
hugo kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Liikusin täna versioon 2 pealt 4 peale. Mõnus ekraan on ikka küll thumbs_up.gif


Kaua kasutanud oled, kaua see värvilisema ekraaniga aku vastu peab ?


Kõik oleneb kui palju erinevaid teavitusi jms sisse on lülitatud. Minul ainult kõned, sõnumid ja kalender ning hetkel veel 38% alles (24 päeva tagasi viimane laadimine)


seda kindlasti, kuidas päiksekäes on loetavaus sellel 4 mudelil, 2 vers oli küll päikse käes nii,et midagi ei näinud.
Eespool sain juba vastuse ,et band 3 on päikse käes 0 nägemist.


Ekraani heledus on reguleeritav, igapäevaselt pole näinud vajadust rohkem kui keskmise peal hoida (päikese käes ei olnud ka muret ekraani lugemisega). Heleduse saab ka ajaliselt ise muutuma panna (ööreziim)
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 13.09.2019 20:21:11 vasta tsitaadiga

Avastasin täna, et band 4 saab nüüd ametlikult ka ise enda taustapilti kasutada. Ekraani heledus on sellel super pole veel kordagi pidanud max heledust kasutanud. Hetkel kaks korda 11 päeva vastupidanud kui kasutasin kõike funktsioone nüüd pulsiandur kinnipandud ja vaatan kuidas läheb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2019 10:34:22 vasta tsitaadiga

Band 4 on võrreldes band 2 versiooniga olemas telefoni leidmine. Laps on igatahes rahul (band 2 kasutas oma 2 aastat)
_________________
???
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2019 20:49:11 vasta tsitaadiga

az kirjutas:
Band 4 on võrreldes band 2 versiooniga olemas telefoni leidmine. Laps on igatahes rahul (band 2 kasutas oma 2 aastat)

See võimalus oli juba 3-mel olemas
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 27.09.2019 19:30:41 vasta tsitaadiga

kuidas seda paaritada Band 4 ,telefon leidis aga band hiina keeles, ei leia seda valikut kinnitamiseks?
ja kas laadimiseks tuleb see sisemuselt välja kangutada nagu eelmised mudelit, kuidagi rasket istub sees ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 19:32:30 vasta tsitaadiga

Tulebki välja kangutada
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 27.09.2019 20:15:52 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Tulebki välja kangutada


ok, tänud.
Kas CN ja Global versioonidel vahet ka on, kui on Cn ja telefon eesti k siis, jääb hiina keel ,kui inglisk. siis ok,kas Global vers.ka sama asi ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 11:09:07 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Su jutu peale läksin otsima.... pm siis se https://www.aliexpress.com/item/4000059322973.html
Spoiler Spoiler Spoiler

Samasugune jah aga kas ka xiaomi oma toodang. Kuigi ega vist suurt vahet polegi, üks hiina kaup ju nagunii 😃

Sain laadija kätte. Laeb küll ja palju mugavam kasutada
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 29.09.2019 19:03:43 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
maty kirjutas:
Tulebki välja kangutada


ok, tänud.
Kas CN ja Global versioonidel vahet ka on, kui on Cn ja telefon eesti k siis, jääb hiina keel ,kui inglisk. siis ok,kas Global vers.ka sama asi ?

Mul telefon Nokia 8, telefoni menüü eesti keeles, Mi äpp eesti keeles, ja band4 ise inglise keeles kõik töötab ilusti, kasutan Global versiooni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 14:57:19 vasta tsitaadiga

iceVice kirjutas:
hugo kirjutas:
maty kirjutas:
Tulebki välja kangutada


ok, tänud.
Kas CN ja Global versioonidel vahet ka on, kui on Cn ja telefon eesti k siis, jääb hiina keel ,kui inglisk. siis ok,kas Global vers.ka sama asi ?

Mul telefon Nokia 8, telefoni menüü eesti keeles, Mi äpp eesti keeles, ja band4 ise inglise keeles kõik töötab ilusti, kasutan Global versiooni.

Kas sissetuleva kõne puhul näitab band helistaja numbit või nime?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 16:10:04 vasta tsitaadiga

Ei näita, samsungiga alles katsetasin kuu tagasi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 30.09.2019 21:33:27 vasta tsitaadiga

Mi band 3 näitab nime ja kui nime telefoni mälus ei ole siis näitab lihtsalt numbrit. See on nii ammu juba nii, et ma enam ei mäletagi kas see oli vist juba mi band 2-l. Väga uduselt mäletan, et vist pidi telefoni keeleks olema english aga pole muid keeli kasutanud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 21:53:23 vasta tsitaadiga

stents, no english keelena näitab jah ammu. Küsimus on eesti keelne telo ja ingliskeelne band.....ei tohiks nimesi kuvada
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 22:34:33 vasta tsitaadiga

Redmi 4X Global romm (eesti keelne). Mi band 4 Global versioon. Näitab helistaja nime. Kui nimi puudub, näitab numbrit. Katsetatud täna.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 22:37:41 vasta tsitaadiga

Ok
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 02.10.2019 07:09:13 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
iceVice kirjutas:
hugo kirjutas:
maty kirjutas:
Tulebki välja kangutada


ok, tänud.
Kas CN ja Global versioonidel vahet ka on, kui on Cn ja telefon eesti k siis, jääb hiina keel ,kui inglisk. siis ok,kas Global vers.ka sama asi ?

Mul telefon Nokia 8, telefoni menüü eesti keeles, Mi äpp eesti keeles, ja band4 ise inglise keeles kõik töötab ilusti, kasutan Global versiooni.

Kas sissetuleva kõne puhul näitab band helistaja numbit või nime?

jah kõik näitab ilusti ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2020 08:15:12 vasta tsitaadiga

Kas MI band 4 on asendust ka? Ma mõtlen, et töötaks sama hästi aga oleks ümmargune. Kasutaks sama rakendust. Mul üks pereliige ei taha piklikku junni, sooviks ümmargust. Samas on hea kui kõik kasutavad sama rakendust siis saab üksteise andmeid jälgida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2020 18:21:52 vasta tsitaadiga

Kas oleks mingit võimalust tviikida Mi Fit notificationeid selliseks, et band ei väriseks?

No nt panen omale telefoni kalendrisse, et tuletaks mulle tund enne algust seda meelde.

Tund enne algust tulebki värinaga teade, et üritus on tunni pärast. See on fain, aga ma tahaks järsku veel meeldetuletusi aga ilma värinata?
Kui ma praegu selle notificationi telefonilt ära pühin, siis enam kell meelde rohkem ei tuleta, aga pühkimata jättes ei taha ka et ta iga minuti tagant kätt väristaks.
Kahjuks pole äppidel ka tavaliselt võimekust panna erineva ajaga meeldetuletusi.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2020 19:36:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga ma tahaks järsku veel meeldetuletusi aga ilma värinata?

aga kuidas sa seda ette näeksid?
vilgutaks lihtsalt tulukest?
see pole ju nii märgatav ..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 31.01.2020 21:47:21 vasta tsitaadiga

Mi on nii cool, et sellelt silmi ei pöörata. doh.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2020 21:18:45 vasta tsitaadiga

Kell tegelikult bip ja näen, et sellel on oma teema ka...
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bingo
HV kasutaja
bingo

liitunud: 19.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 13:12:16 vasta tsitaadiga

Mi band 2 vanast telefonist võtsin maha (unpair ja forget bluetooth), uues ei leia bandi, mi band 2 on nähtav aga connect ei muuda midagi, forget toimib. Mi band äpp näitab bluetooth is off, cuoldnt find band.
Vanas telos oli Bluetooth 4,2 uues Bluetooth 5.0, kas see muudab midagi?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 13:29:27 vasta tsitaadiga

Lase äpp maha, uuesti peale...Tee telefonile restart.
Võib tööle hakata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 16:11:37 vasta tsitaadiga

U. 2 aastat vana band 2 ekraan muutub tuhmimaks. Algul arvasin, et aku tühi aga õhtul hämaras oli näha, et töötab. Kuna igapäevaselt kasutuses pole (lapse oma) siis ei oska isegi öelda, kas see on juhtunud ajajooksul. Ilmselt hakkab töölepingut üles ütlema?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2020 18:14:31 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
U. 2 aastat vana band 2 ekraan muutub tuhmimaks. Algul arvasin, et aku tühi aga õhtul hämaras oli näha, et töötab. Kuna igapäevaselt kasutuses pole (lapse oma) siis ei oska isegi öelda, kas see on juhtunud ajajooksul. Ilmselt hakkab töölepingut üles ütlema?
Mul tegi jah sama. Eks ta oli niigi kehvasti nähtav aga mingi hetk läks täiesti käest ära.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 31.08.2020 14:35:30 vasta tsitaadiga

Kaks band2 läksid nii tuhmiks ajaga, et pimedas pole ka midagi näha enam. Äpp keerati mingi hetk peesse, band4ga kiilub sammude historyt vaadates(midagi ei näegi) kinni. Magamise ajalugu näitab null jne. icon_evil.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raudpits
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 09.11.2020 14:26:26 vasta tsitaadiga

On kellelgi nii juhtunud, et firmware update ei lähe peale ja võru arvab et ta ei tee enne midagi kui update peale saab?
Google midagi eriti põhjapanevat ei paku - teisest telefonist sai proovitud ja mifit-i maha - peale lastud.

Telefon ios, võru on miband 5, kokku mul neid võrusid 3 tk ja mure ühega
kõik nii nagu tehasest tuli ja fw uuendust teen mifit kaudu

Mingeid häid lahendusi veel või garatiisse?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 09.11.2020 14:54:21 vasta tsitaadiga

Ma olen korduvalt isegi sisse maganud sellepärast! Ka mi band 5. Ma alguses ei saanud pihta, mida ta tahab - app näitab, et band on connected ja äratus on aktiivne aga lihtsalt ei vibreeri hommikul ja kõik. Peale telefoni restarti kui app uuesti võruga ühendub siis toimub fw uuendus ja peale seda jälle kõik korras. Niimoodi on mul juba vähemalt 3 viimast uuendust olnud. Telefon ei ole ios, kuid minu kogemuse järgi ühildub viimane isegi paremini selle võruga. Mul on Xiaomi ja MIUI 11-ga osad funktsioonid võru peal ei töötanud päris korrektselt - näiteks kaamera aktiveerimine aktiveeris hoopis helitugevuse slideri. Nüüd peale MIUI 12 ei tee see kaamera nupp enam midagi. Ios-iga töötas kõik.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2020 12:44:39 vasta tsitaadiga

stents,
Fotoka käivitamisest:
Ma olen aru saanud, et BT abil pildi tegemine käib nii, et fotoäpis peab olema lubatud "volume up" abil foto tegemine. Nii töötavad kõik remote selfiestickid - üle BT saadetakse "volume up" käsk.
Juhtmega selfiestick ühendatakse 3,5mm pessa ja peaks ka samamoodi "volume up" signaali edastama, mille peale fotokas pildistab.

Ehk on universaalse toimivuse mõttes muudetud Mi Band pildistamisfunktsiooni toimimist?
St fotoäpi käivitamise asemel universaalne "pildista nüüd" käsu edastus, mis eeldab, et fotoäpp on enne avatud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 10.11.2020 13:52:00 vasta tsitaadiga

Hm... see tõesti aitas! Tänan väga!!! Lihtsalt ios-iga töötas see funktsioon ilma igasugu lisaseadmiseta, praegu seadistasin fotoäppis volume buttons function-i - shutter-iks ja tõesti töötab. Ega ma mingi selfie fänn ei olegi aga hea teada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2021 18:45:32 vasta tsitaadiga

Kuus...
https://www.xda-developers.com/xiaomi-mi-band-6-gps-sp02-amazon-alexa-support-leak/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbleweed
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2018




sõnum 04.02.2021 19:37:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda kuidas ma saan mi band 5 le lisada et teavitaks ka gmaili sõnumeid? Mul originaal maili pole vaid eraldi gmaili app tõmmatud.
Tegu apple telefoniga.
Ja kas kuidagi saab kuva peegeldada ? Nt mapsi kellas kuvada ? Andoidil leidsin et on võimalik aga iphonil?
Tänades Karl
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 01:16:01 vasta tsitaadiga

Huvitav kuna see 6 eestis müüki võiks ka tulla... icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 07.05.2021 01:22:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Huvitav kuna see 6 eestis müüki võiks ka tulla... icon_rolleyes.gif


Aliexpressist tuli alla alla 2 nädalaga kohale 3 tk. Vaid 35€ tk. Soovitan thumbs_up.gif

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 07:16:58 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Huvitav kuna see 6 eestis müüki võiks ka tulla... icon_rolleyes.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/2076581/xiaomi-mi-band-6-black/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 11:56:43 vasta tsitaadiga

Rasmus39 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Huvitav kuna see 6 eestis müüki võiks ka tulla... icon_rolleyes.gif


Aliexpressist tuli alla alla 2 nädalaga kohale 3 tk. Vaid 35€ tk. Soovitan thumbs_up.gif


Kas SpO2 mõõtmine olemas ja toimib?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 13:30:41 vasta tsitaadiga

Rasmus39 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Huvitav kuna see 6 eestis müüki võiks ka tulla... icon_rolleyes.gif


Aliexpressist tuli alla alla 2 nädalaga kohale 3 tk. Vaid 35€ tk. Soovitan thumbs_up.gif
sheeri selle kiire poe linki 🙂👍

Hiina versioonidel NFC vms ka olemas aga on seal kogu kell hiinakeelne või võimalus ka maakeelseks vahetada?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 13:33:47 vasta tsitaadiga

salatoimik, mul hiina versioon Mi Band 5, sai ilusti ingliskeelseks muuta (õigemini automaatselt muutus kui sai telefoniga ühendatud). Seega peaks samamoodi toimima Mi Band 6-l.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 07.05.2021 16:45:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Rasmus39 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Huvitav kuna see 6 eestis müüki võiks ka tulla... icon_rolleyes.gif


Aliexpressist tuli alla alla 2 nädalaga kohale 3 tk. Vaid 35€ tk. Soovitan thumbs_up.gif
sheeri selle kiire poe linki 🙂👍

Hiina versioonidel NFC vms ka olemas aga on seal kogu kell hiinakeelne või võimalus ka maakeelseks vahetada?


Tundub, et sattusin õigel ajal peale. Praegu samas poes juba 43€ hind. Siis tasub juba eestist vist võtta. Aga ilusti ingliskeel peal ja sellega korras!

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2021 17:05:30 vasta tsitaadiga

https://www.aliexpress.com/item/1005002346254429.html

€ 34,97 + € 1,60 aliexpress standard shipping
Saab ka Prantsusmaalt "7 nädalaga", aga transport 5e
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Mi Band mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.