|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
08.09.2019 12:06:18
|
|
|
Amazfit Bip ekraan on ka natuke liiga tume, mulle ei meeldinud. Soodsamatest on https://blog.photopoint.ee/honor-band-4-aktiivsusmonitor/ sellel hea ja erk ekraan ka päikese käes.
See pole küll Miband, aga õues töötaval isikule sobivam.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
08.09.2019 12:26:56
|
|
|
selle? arvelt ka aku vastupidavus ~3 korda nigelam
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
08.09.2019 13:23:31
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Amazfit Bip ekraan on ka natuke liiga tume, mulle ei meeldinud. |
Ahsoo. Ma pole ise küll Honorit kasutanud aga Bip oli ka ereda juulipäikese käes kogu aeg kasutatav. Mi Band 2äga on jah nii, et teda võib kasutada toas või siis öösiti väljas.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
08.09.2019 14:53:43
|
|
|
| solistaja kirjutas: |
selle? arvelt ka aku vastupidavus ~3 korda nigelam |
7-10 päeva. (Mul praegu Honor 2, sellel 3-4 nädalat). Ehk siis on näha, mida erksam ekraan tähendab. (Miband 3 on sahtlis, sellel ekraan täitsa loetamatu õues)
Kuid kui ekraanil toimuvat näha ei ole, siis võid ju samahästi ka tühja akuga ringi käia (Muuseas, Honori puhul ei pea kella rihmast välja õngitsema laadimapanekuks, mida siin tihti kurdetakse kui negatiivset asjaolu.)
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
08.09.2019 18:08:19
|
|
|
Liikusin täna versioon 2 pealt 4 peale. Mõnus ekraan on ikka küll
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
13.09.2019 11:34:29
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Liikusin täna versioon 2 pealt 4 peale. Mõnus ekraan on ikka küll  |
Kaua kasutanud oled, kaua see värvilisema ekraaniga aku vastu peab ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
13.09.2019 12:20:11
|
|
|
| Pühapäeval sai ostetud ja laetud, hetkel on 73% veel alles.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
13.09.2019 12:43:10
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Liikusin täna versioon 2 pealt 4 peale. Mõnus ekraan on ikka küll  |
Kaua kasutanud oled, kaua see värvilisema ekraaniga aku vastu peab ? |
mul pidas vastu 27 päeva, siis panin laadima
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
13.09.2019 17:12:27
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Liikusin täna versioon 2 pealt 4 peale. Mõnus ekraan on ikka küll  |
Kaua kasutanud oled, kaua see värvilisema ekraaniga aku vastu peab ? |
Kõik oleneb kui palju erinevaid teavitusi jms sisse on lülitatud. Minul ainult kõned, sõnumid ja kalender ning hetkel veel 38% alles (24 päeva tagasi viimane laadimine)
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
13.09.2019 17:45:11
|
|
|
| tsihh kirjutas: |
| hugo kirjutas: |
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Liikusin täna versioon 2 pealt 4 peale. Mõnus ekraan on ikka küll  |
Kaua kasutanud oled, kaua see värvilisema ekraaniga aku vastu peab ? |
Kõik oleneb kui palju erinevaid teavitusi jms sisse on lülitatud. Minul ainult kõned, sõnumid ja kalender ning hetkel veel 38% alles (24 päeva tagasi viimane laadimine) |
seda kindlasti, kuidas päiksekäes on loetavaus sellel 4 mudelil, 2 vers oli küll päikse käes nii,et midagi ei näinud.
Eespool sain juba vastuse ,et band 3 on päikse käes 0 nägemist.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
13.09.2019 17:55:52
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| tsihh kirjutas: |
| hugo kirjutas: |
| S.I.L.L.U kirjutas: |
Liikusin täna versioon 2 pealt 4 peale. Mõnus ekraan on ikka küll  |
Kaua kasutanud oled, kaua see värvilisema ekraaniga aku vastu peab ? |
Kõik oleneb kui palju erinevaid teavitusi jms sisse on lülitatud. Minul ainult kõned, sõnumid ja kalender ning hetkel veel 38% alles (24 päeva tagasi viimane laadimine) |
seda kindlasti, kuidas päiksekäes on loetavaus sellel 4 mudelil, 2 vers oli küll päikse käes nii,et midagi ei näinud.
Eespool sain juba vastuse ,et band 3 on päikse käes 0 nägemist. |
Ekraani heledus on reguleeritav, igapäevaselt pole näinud vajadust rohkem kui keskmise peal hoida (päikese käes ei olnud ka muret ekraani lugemisega). Heleduse saab ka ajaliselt ise muutuma panna (ööreziim)
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
13.09.2019 20:21:11
|
|
|
| Avastasin täna, et band 4 saab nüüd ametlikult ka ise enda taustapilti kasutada. Ekraani heledus on sellel super pole veel kordagi pidanud max heledust kasutanud. Hetkel kaks korda 11 päeva vastupidanud kui kasutasin kõike funktsioone nüüd pulsiandur kinnipandud ja vaatan kuidas läheb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
az
HV kasutaja
liitunud: 24.10.2006
|
26.09.2019 10:34:22
|
|
|
Band 4 on võrreldes band 2 versiooniga olemas telefoni leidmine. Laps on igatahes rahul (band 2 kasutas oma 2 aastat)
_________________ ??? |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
26.09.2019 20:49:11
|
|
|
| az kirjutas: |
| Band 4 on võrreldes band 2 versiooniga olemas telefoni leidmine. Laps on igatahes rahul (band 2 kasutas oma 2 aastat) |
See võimalus oli juba 3-mel olemas
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
27.09.2019 19:30:41
|
|
|
kuidas seda paaritada Band 4 ,telefon leidis aga band hiina keeles, ei leia seda valikut kinnitamiseks?
ja kas laadimiseks tuleb see sisemuselt välja kangutada nagu eelmised mudelit, kuidagi rasket istub sees ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
27.09.2019 20:15:52
|
|
|
| maty kirjutas: |
| Tulebki välja kangutada |
ok, tänud.
Kas CN ja Global versioonidel vahet ka on, kui on Cn ja telefon eesti k siis, jääb hiina keel ,kui inglisk. siis ok,kas Global vers.ka sama asi ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
29.09.2019 11:09:07
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
Samasugune jah aga kas ka xiaomi oma toodang. Kuigi ega vist suurt vahet polegi, üks hiina kaup ju nagunii 😃 |
Sain laadija kätte. Laeb küll ja palju mugavam kasutada
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
29.09.2019 19:03:43
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| maty kirjutas: |
| Tulebki välja kangutada |
ok, tänud.
Kas CN ja Global versioonidel vahet ka on, kui on Cn ja telefon eesti k siis, jääb hiina keel ,kui inglisk. siis ok,kas Global vers.ka sama asi ? |
Mul telefon Nokia 8, telefoni menüü eesti keeles, Mi äpp eesti keeles, ja band4 ise inglise keeles kõik töötab ilusti, kasutan Global versiooni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
30.09.2019 14:57:19
|
|
|
| iceVice kirjutas: |
| hugo kirjutas: |
| maty kirjutas: |
| Tulebki välja kangutada |
ok, tänud.
Kas CN ja Global versioonidel vahet ka on, kui on Cn ja telefon eesti k siis, jääb hiina keel ,kui inglisk. siis ok,kas Global vers.ka sama asi ? |
Mul telefon Nokia 8, telefoni menüü eesti keeles, Mi äpp eesti keeles, ja band4 ise inglise keeles kõik töötab ilusti, kasutan Global versiooni. |
Kas sissetuleva kõne puhul näitab band helistaja numbit või nime?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.09.2019 16:10:04
|
|
|
Ei näita, samsungiga alles katsetasin kuu tagasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
30.09.2019 21:33:27
|
|
|
| Mi band 3 näitab nime ja kui nime telefoni mälus ei ole siis näitab lihtsalt numbrit. See on nii ammu juba nii, et ma enam ei mäletagi kas see oli vist juba mi band 2-l. Väga uduselt mäletan, et vist pidi telefoni keeleks olema english aga pole muid keeli kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.09.2019 21:53:23
|
|
|
stents, no english keelena näitab jah ammu. Küsimus on eesti keelne telo ja ingliskeelne band.....ei tohiks nimesi kuvada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
30.09.2019 22:34:33
|
|
|
| Redmi 4X Global romm (eesti keelne). Mi band 4 Global versioon. Näitab helistaja nime. Kui nimi puudub, näitab numbrit. Katsetatud täna.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.09.2019 22:37:41
|
|
|
Ok
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
02.10.2019 07:09:13
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
| iceVice kirjutas: |
| hugo kirjutas: |
| maty kirjutas: |
| Tulebki välja kangutada |
ok, tänud.
Kas CN ja Global versioonidel vahet ka on, kui on Cn ja telefon eesti k siis, jääb hiina keel ,kui inglisk. siis ok,kas Global vers.ka sama asi ? |
Mul telefon Nokia 8, telefoni menüü eesti keeles, Mi äpp eesti keeles, ja band4 ise inglise keeles kõik töötab ilusti, kasutan Global versiooni. |
Kas sissetuleva kõne puhul näitab band helistaja numbit või nime? |
jah kõik näitab ilusti ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.01.2020 08:15:12
|
|
|
Kas MI band 4 on asendust ka? Ma mõtlen, et töötaks sama hästi aga oleks ümmargune. Kasutaks sama rakendust. Mul üks pereliige ei taha piklikku junni, sooviks ümmargust. Samas on hea kui kõik kasutavad sama rakendust siis saab üksteise andmeid jälgida
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
31.01.2020 18:21:52
|
|
|
Kas oleks mingit võimalust tviikida Mi Fit notificationeid selliseks, et band ei väriseks?
No nt panen omale telefoni kalendrisse, et tuletaks mulle tund enne algust seda meelde.
Tund enne algust tulebki värinaga teade, et üritus on tunni pärast. See on fain, aga ma tahaks järsku veel meeldetuletusi aga ilma värinata?
Kui ma praegu selle notificationi telefonilt ära pühin, siis enam kell meelde rohkem ei tuleta, aga pühkimata jättes ei taha ka et ta iga minuti tagant kätt väristaks.
Kahjuks pole äppidel ka tavaliselt võimekust panna erineva ajaga meeldetuletusi.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
31.01.2020 19:36:09
|
|
|
| tsitaat: |
aga ma tahaks järsku veel meeldetuletusi aga ilma värinata?
|
aga kuidas sa seda ette näeksid?
vilgutaks lihtsalt tulukest?
see pole ju nii märgatav ..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
31.01.2020 21:47:21
|
|
|
Mi on nii cool, et sellelt silmi ei pöörata.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
02.02.2020 21:18:45
|
|
|
| Kell tegelikult bip ja näen, et sellel on oma teema ka...
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bingo
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2005
|
10.03.2020 13:12:16
|
|
|
Mi band 2 vanast telefonist võtsin maha (unpair ja forget bluetooth), uues ei leia bandi, mi band 2 on nähtav aga connect ei muuda midagi, forget toimib. Mi band äpp näitab bluetooth is off, cuoldnt find band.
Vanas telos oli Bluetooth 4,2 uues Bluetooth 5.0, kas see muudab midagi?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.03.2020 13:29:27
|
|
|
Lase äpp maha, uuesti peale...Tee telefonile restart.
Võib tööle hakata
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
30.08.2020 16:11:37
|
|
|
| U. 2 aastat vana band 2 ekraan muutub tuhmimaks. Algul arvasin, et aku tühi aga õhtul hämaras oli näha, et töötab. Kuna igapäevaselt kasutuses pole (lapse oma) siis ei oska isegi öelda, kas see on juhtunud ajajooksul. Ilmselt hakkab töölepingut üles ütlema?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
30.08.2020 18:14:31
|
|
|
| peps71 kirjutas: |
| U. 2 aastat vana band 2 ekraan muutub tuhmimaks. Algul arvasin, et aku tühi aga õhtul hämaras oli näha, et töötab. Kuna igapäevaselt kasutuses pole (lapse oma) siis ei oska isegi öelda, kas see on juhtunud ajajooksul. Ilmselt hakkab töölepingut üles ütlema? |
Mul tegi jah sama. Eks ta oli niigi kehvasti nähtav aga mingi hetk läks täiesti käest ära.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
31.08.2020 14:35:30
|
|
|
Kaks band2 läksid nii tuhmiks ajaga, et pimedas pole ka midagi näha enam. Äpp keerati mingi hetk peesse, band4ga kiilub sammude historyt vaadates(midagi ei näegi) kinni. Magamise ajalugu näitab null jne.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raudpits
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
09.11.2020 14:26:26
|
|
|
On kellelgi nii juhtunud, et firmware update ei lähe peale ja võru arvab et ta ei tee enne midagi kui update peale saab?
Google midagi eriti põhjapanevat ei paku - teisest telefonist sai proovitud ja mifit-i maha - peale lastud.
Telefon ios, võru on miband 5, kokku mul neid võrusid 3 tk ja mure ühega
kõik nii nagu tehasest tuli ja fw uuendust teen mifit kaudu
Mingeid häid lahendusi veel või garatiisse?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
09.11.2020 14:54:21
|
|
|
| Ma olen korduvalt isegi sisse maganud sellepärast! Ka mi band 5. Ma alguses ei saanud pihta, mida ta tahab - app näitab, et band on connected ja äratus on aktiivne aga lihtsalt ei vibreeri hommikul ja kõik. Peale telefoni restarti kui app uuesti võruga ühendub siis toimub fw uuendus ja peale seda jälle kõik korras. Niimoodi on mul juba vähemalt 3 viimast uuendust olnud. Telefon ei ole ios, kuid minu kogemuse järgi ühildub viimane isegi paremini selle võruga. Mul on Xiaomi ja MIUI 11-ga osad funktsioonid võru peal ei töötanud päris korrektselt - näiteks kaamera aktiveerimine aktiveeris hoopis helitugevuse slideri. Nüüd peale MIUI 12 ei tee see kaamera nupp enam midagi. Ios-iga töötas kõik.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.11.2020 12:44:39
|
|
|
stents,
Fotoka käivitamisest:
Ma olen aru saanud, et BT abil pildi tegemine käib nii, et fotoäpis peab olema lubatud "volume up" abil foto tegemine. Nii töötavad kõik remote selfiestickid - üle BT saadetakse "volume up" käsk.
Juhtmega selfiestick ühendatakse 3,5mm pessa ja peaks ka samamoodi "volume up" signaali edastama, mille peale fotokas pildistab.
Ehk on universaalse toimivuse mõttes muudetud Mi Band pildistamisfunktsiooni toimimist?
St fotoäpi käivitamise asemel universaalne "pildista nüüd" käsu edastus, mis eeldab, et fotoäpp on enne avatud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
10.11.2020 13:52:00
|
|
|
| Hm... see tõesti aitas! Tänan väga!!! Lihtsalt ios-iga töötas see funktsioon ilma igasugu lisaseadmiseta, praegu seadistasin fotoäppis volume buttons function-i - shutter-iks ja tõesti töötab. Ega ma mingi selfie fänn ei olegi aga hea teada.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbleweed
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2018
|
04.02.2021 19:37:38
|
|
|
Kas keegi oskab öelda kuidas ma saan mi band 5 le lisada et teavitaks ka gmaili sõnumeid? Mul originaal maili pole vaid eraldi gmaili app tõmmatud.
Tegu apple telefoniga.
Ja kas kuidagi saab kuva peegeldada ? Nt mapsi kellas kuvada ? Andoidil leidsin et on võimalik aga iphonil?
Tänades Karl
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.05.2021 01:16:01
|
|
|
Huvitav kuna see 6 eestis müüki võiks ka tulla...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus39
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.01.2014
|
07.05.2021 01:22:51
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Huvitav kuna see 6 eestis müüki võiks ka tulla...  |
Aliexpressist tuli alla alla 2 nädalaga kohale 3 tk. Vaid 35€ tk. Soovitan
_________________ Ostan Tartu linnas Garaaźi! |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
07.05.2021 11:56:43
|
|
|
| Rasmus39 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Huvitav kuna see 6 eestis müüki võiks ka tulla...  |
Aliexpressist tuli alla alla 2 nädalaga kohale 3 tk. Vaid 35€ tk. Soovitan  |
Kas SpO2 mõõtmine olemas ja toimib?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.05.2021 13:30:41
|
|
|
| Rasmus39 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Huvitav kuna see 6 eestis müüki võiks ka tulla...  |
Aliexpressist tuli alla alla 2 nädalaga kohale 3 tk. Vaid 35€ tk. Soovitan  |
sheeri selle kiire poe linki 🙂👍
Hiina versioonidel NFC vms ka olemas aga on seal kogu kell hiinakeelne või võimalus ka maakeelseks vahetada?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
07.05.2021 13:33:47
|
|
|
| salatoimik, mul hiina versioon Mi Band 5, sai ilusti ingliskeelseks muuta (õigemini automaatselt muutus kui sai telefoniga ühendatud). Seega peaks samamoodi toimima Mi Band 6-l.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus39
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.01.2014
|
07.05.2021 16:45:11
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Rasmus39 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Huvitav kuna see 6 eestis müüki võiks ka tulla...  |
Aliexpressist tuli alla alla 2 nädalaga kohale 3 tk. Vaid 35€ tk. Soovitan  |
sheeri selle kiire poe linki 🙂👍
Hiina versioonidel NFC vms ka olemas aga on seal kogu kell hiinakeelne või võimalus ka maakeelseks vahetada? |
Tundub, et sattusin õigel ajal peale. Praegu samas poes juba 43€ hind. Siis tasub juba eestist vist võtta. Aga ilusti ingliskeel peal ja sellega korras!
_________________ Ostan Tartu linnas Garaaźi! |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|