|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
06.03.2021 13:11:15
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| pistyk kirjutas: |
| Võiks siis uut hoida ka rohkem, mitte võtmetega ühes taskus.See on ju teada,et metall on tugevam kui plastik või klaas. |
Tarbeese ju. Metall ei tee normaalse klaasi peale ühtegi jälge. Kui teiste telefonide klaaside peale jälgesi ei tule, siis see Sony viga. |
Hea suhtumine
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marguuss
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2015
|
08.03.2021 12:40:39
|
|
|
| Viisin ka selle lutsu garantiisse, eks näis mis saab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marguuss
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2015
|
09.03.2021 15:10:56
|
|
|
| Mul oli nii, et kui kõne tuli sisse ja vajutasid vasta, siis automaatselt läks kõne kinni, kui uuesti helistati siis sai alles vastu võtta ja nii mitu korda.. + kui kõrvaklappidest muusikat kuulata ja keegi helistab siis mingit teavitust klappidesse ei tule...jama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
12.03.2021 14:05:41
|
|
|
| Sain enda oma garantiist kätte. Miks tehakse sellist jama, et vahetatakse emaplaat, korpus jne mingid asjad, selleasemel et uus telefon anda hoopis.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
13.03.2021 01:45:52
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Sain enda oma garantiist kätte. Miks tehakse sellist jama, et vahetatakse emaplaat, korpus jne mingid asjad, selleasemel et uus telefon anda hoopis. |
Aga miks nad peaks sulle uue andma Nii nagu enamus elektriseadmetel,maksab ka ilmselt telefonil aku lõviosa hinnast, võib-olla siin on vastus .
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
13.03.2021 01:49:35
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Sain enda oma garantiist kätte. Miks tehakse sellist jama, et vahetatakse emaplaat, korpus jne mingid asjad, selleasemel et uus telefon anda hoopis. |
Aga miks nad peaks sulle uue andma  |
Nii palju juppe vahetatakse välja ju. Vast on siis sama veekindel kui tehasest.
Mis lõviosa aku? Aku on ju kõige odavam asi seal. Ma sain uue emaplaadi ja korpuse ning uue aku samuti.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.03.2021 08:13:40
|
|
|
Ekraan on kallis
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
13.03.2021 15:26:39
|
|
|
No tegelikult võiksid nad küll anda kasutajatele uued telefonid ning ühtselt tehases refurbishida telefone, mitte kuskil MTTC-taolises potentsiaalselt ebaühtlase kvaliteediga kohas...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
14.03.2021 18:23:20
|
|
|
Võtsin hommikul nüüd kasutusse, panin kõik äppid ja asjad tagasi. Levi tundub maru kehva lauluväljaku juures. 4G+ märk ees aga 0-1 pulka. Neti kiirus 1.6mbs. Huvitav kas elisaga mingi jama või telefon jamab.
E: panin sim kaardi vanasse telefonisse tagasi, LG G7. Levi 3-4 pulka, neti kiirus 12mbs.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
14.03.2021 21:28:10
|
|
|
Vii garantiisse
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
14.03.2021 21:32:39
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
Vii garantiisse  |
Eks käin maal ära, vaatan kuidas seal võtab. Uuena alguses oli küll väga hea levi.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
15.03.2021 09:32:30
|
|
|
| Sarnased sümptomid olid endal Samsungil kui lasin aku ära vahetada, aga töökoda tegi lohakat tööd. Emaplaadi vastavad antenni ühendused ei saanud õigesti kontakti raamil olevate antennidega vms. Ühesõnaga, kui sul enne oli levi samas kohas OK, siis julgeks tagasi remonti saata see.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marguuss
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2015
|
17.03.2021 09:47:30
|
|
|
| nende kaablite kohta ei tea aga ise ostsin suvalise kaabli coopist ja laeb okeilt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
18.03.2021 01:11:25
|
|
|
| Peale viimast uuendust on wake on lift e taskurežiim tunduvalt aeglasem. Märkusena.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.03.2021 22:05:27
|
|
|
Betamax, sama, jah.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
21.03.2021 13:39:13
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Sain tööle
See Google'i enda lahendus pole küll eriti mugava kasutajakogemusega
Edit: Krt, see Gorilla Glass on küll mingi jura. Pärast seda, kui raamile kriimustuse sain, hoidsin telefoni kõigest eraldi taskus ja nüüd avastasin, et sentimeetrine kriimustus ekraanile tekkinud  |
No ma rääkisin sellel õrn klaas, lambist tuli kriime. Gorilla 5 ja 4 olid ka vastupidavamad kriimude suhtes.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
21.03.2021 14:44:50
|
|
|
hkurujo88r, sinul nad küll lambist ei tulnud,kui võtmete ja muu pudruga segamuni hoidsid.Gorilla 6 peaks oma jutu järgi 5-st kaks korda tugevam olema.
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
21.03.2021 14:55:16
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
| hkurujo88r, sinul nad küll lambist ei tulnud,kui võtmete ja muu pudruga segamuni hoidsid.Gorilla 6 peaks oma jutu järgi 5-st kaks korda tugevam olema. |
Ära hakka tootma jälle. Teiste telefonidega sama kasutuse puhul kriime ei tule ja Sony puhul tulevad kriimud eriti kergelt peale. Võta üks youtuubi video lahti näed mis tasemel ja mis asjad üldse kriime saavad tekitada.
E: uus aku sees ja SOT 3h20min, 25% järgi. Kuidas nii kehva, alguses ostes oli ilusti 6-8h SOT.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
21.03.2021 15:01:29
|
|
|
Ma tellisin teie hirmujuttude peale paar kaitsekilet omale .
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
21.03.2021 15:04:00
|
|
|
| pistyk kirjutas: |
| Ma tellisin teie hirmujuttude peale paar kaitsekilet omale . |
Musta äärega aliexpressi odavad klaasid on päris head. Vastupidavad ja ilusti äärest ääreni. Jälgi et terve ekraani ära katavad, eestis ja ka välismaal müüakse päris palju prügi kust 1cm mõlemast äärest jääb katmata.
E: Geekbenchi tulemused jälle räme madalad. Garantiist tulles olid ilusti Oneplus 8 Pro tasemel, nüüd snapdragon 845 tasemel. Miskit koomas ja sealt vist see kehv aku tulebki.
viimati muutis hkurujo88r 21.03.2021 15:15:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
21.03.2021 15:12:05
|
|
|
Võtsin suvalt kahte tüüpi,üks tempered glass ,teine mingi hydrogel,seda vist kehvem peale panna
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.03.2021 17:29:55
|
|
|
Ma lihtsalt tellisin mingi klaasi, et midagi oleks. Ei tahaks järgmise kahe aasta jooksul seda telefoni välja vahetada. Silikoonkest kah seikleb kusagil teadmatuses. Keegi suutis ära sõnuda. Kaks nädalat tagasi tuli e-mail, et pakk nüüd "minu riigis", aga erinevalt eelnevatest pakkidest, pole see endiselt kohale tulnud.
Muideks, kaamera on sigahea. Üritasin mingeid makrosid teha ja kasutasin tavaäppi. No ei suuda ära fokusseerida mitte ühegi kaameraga. Panin Pro käima ja ilma seadistamata teravustas kohe ideaalselt ära
Tuleb see tavaäpp kukele saata ja panna automaatselt Proga avanema. Tõsiselt ulme, mida Sony on sinna Pro äppi kõik pannud. Samsungit küll enam ei taha näha
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pistyk
HV veteran

liitunud: 11.08.2007
|
21.03.2021 17:33:20
|
|
|
Betamax, mis formaadis pilte salvestad?
_________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marguuss
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2015
|
22.03.2021 13:27:49
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
E: Geekbenchi tulemused jälle räme madalad. Garantiist tulles olid ilusti Oneplus 8 Pro tasemel, nüüd snapdragon 845 tasemel. Miskit koomas ja sealt vist see kehv aku tulebki. |
polnud garantiist ikka mingit tolku? 🤔
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
22.03.2021 13:45:59
|
|
|
| marguuss kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
E: Geekbenchi tulemused jälle räme madalad. Garantiist tulles olid ilusti Oneplus 8 Pro tasemel, nüüd snapdragon 845 tasemel. Miskit koomas ja sealt vist see kehv aku tulebki. |
polnud garantiist ikka mingit tolku? 🤔 |
Jap, pandi uus põhiplaat ja aku, läheb sama pull edasi. Android 11 võib nii pee* olla, et rikubki ära. Esimesed kuud Android 10 puhul oli kõik ok.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
22.03.2021 14:09:04
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Huvi pärast tegin selle Geekbenchi värgi ära, kuigi see mind absoluutselt ei koti. 884/3082 on OK tulemus? |
Jah, aga paljudel selle asemel 500/1500 vms. Võimsus poole väiksem ja viskab telefonis pidevalt kooma äppides.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marguuss
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2015
|
22.03.2021 16:23:03
|
|
|
| saan ka kohe enda telo garantiist kätte, vahetati ka emaplaat ära
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.03.2021 10:39:02
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Huvi pärast tegin selle Geekbenchi värgi ära, kuigi see mind absoluutselt ei koti. 884/3082 on OK tulemus? |
Jah, aga paljudel selle asemel 500/1500 vms. Võimsus poole väiksem ja viskab telefonis pidevalt kooma äppides. |
Äkki on mingi battery saver peal? Samsal oli mul sama asi, et skoor oli maru väike. Siis avastasin, et oli battery saver pihta läinud kuidagi. CPU 70% peale alla klokitud sel juhul jne.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
25.03.2021 11:06:38
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Huvi pärast tegin selle Geekbenchi värgi ära, kuigi see mind absoluutselt ei koti. 884/3082 on OK tulemus? |
Jah, aga paljudel selle asemel 500/1500 vms. Võimsus poole väiksem ja viskab telefonis pidevalt kooma äppides. |
Äkki on mingi battery saver peal? Samsal oli mul sama asi, et skoor oli maru väike. Siis avastasin, et oli battery saver pihta läinud kuidagi. CPU 70% peale alla klokitud sel juhul jne. |
Ei ole. Sellised asjad kohe maas. Garantiist tulles mõned päevad ju ok ja siis jälle probleemne. Battery saver peal, peaks aku ka üle 4h kestma.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.03.2021 11:34:09
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Huvi pärast tegin selle Geekbenchi värgi ära, kuigi see mind absoluutselt ei koti. 884/3082 on OK tulemus? |
Jah, aga paljudel selle asemel 500/1500 vms. Võimsus poole väiksem ja viskab telefonis pidevalt kooma äppides. |
Äkki on mingi battery saver peal? Samsal oli mul sama asi, et skoor oli maru väike. Siis avastasin, et oli battery saver pihta läinud kuidagi. CPU 70% peale alla klokitud sel juhul jne. |
Ei ole. Sellised asjad kohe maas. Garantiist tulles mõned päevad ju ok ja siis jälle probleemne. Battery saver peal, peaks aku ka üle 4h kestma. |
Throttling while benching? Uus emaplaat tähendab ju pea täielikult uut riistvara. Mis loob konflikti? Ehk mingi personaalne use-case? Apps and stuff?
Power draw probleem, defektne aku, muu loogikakiip. Kes teab. Kahju
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
25.03.2021 11:34:54
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Huvi pärast tegin selle Geekbenchi värgi ära, kuigi see mind absoluutselt ei koti. 884/3082 on OK tulemus? |
Jah, aga paljudel selle asemel 500/1500 vms. Võimsus poole väiksem ja viskab telefonis pidevalt kooma äppides. |
Äkki on mingi battery saver peal? Samsal oli mul sama asi, et skoor oli maru väike. Siis avastasin, et oli battery saver pihta läinud kuidagi. CPU 70% peale alla klokitud sel juhul jne. |
Ei ole. Sellised asjad kohe maas. Garantiist tulles mõned päevad ju ok ja siis jälle probleemne. Battery saver peal, peaks aku ka üle 4h kestma. |
Throttling while benching? Uus emaplaat tähendab ju pea täielikult uut riistvara. Mis loob konflikti? Ehk mingi personaalne use-case? Apps and stuff?  |
Ei tohiks olla, kasutan chrome, panga äppid, messenger, facebook ja smart id.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.03.2021 12:16:29
|
|
|
tuleks mingi cpu ja temp logger peale panna ja siis test teha. Pärast näed kas kellati cpu alla või mitte jne.
Panen võrdluseks siia S20 Ultra näidud (exynos)
Stock sätted ja performance mode:
885/2523 ja 888/2689
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marguuss
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2015
|
25.03.2021 21:49:34
|
|
|
No mul on ka telo peale garantiid nüüd 2 päeva käes olnud, enam vähem okilt funkand aga täna juba näitas kerget laggi, benchmarkide tulemus 739/2364.. vahest alla 2000 ka, ei tea krt milles see häda on vahetati ka emaplaat välja... mõni asi paremaks läind küll, nüüd laeb juhtmetega millega nt enne ei laadind
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
25.03.2021 21:52:53
|
|
|
| marguuss kirjutas: |
No mul on ka telo peale garantiid nüüd 2 päeva käes olnud, enam vähem okilt funkand aga täna juba näitas kerget laggi, benchmarkide tulemus 739/2364.. vahest alla 2000 ka, ei tea krt milles see häda on vahetati ka emaplaat välja... mõni asi paremaks läind küll, nüüd laeb juhtmetega millega nt enne ei laadind  |
Ai seda ma polegi proovinud kas nüüd huawei ja teiste kaablitega ka laadida saab. Mul ennem ka paljud juhtmed ei sobinud.
Aga no viisin uuesti garantiisse. Kopp ees läägavast telefonist mille akut lae 3x päevas.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marguuss
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2015
|
26.03.2021 16:50:33
|
|
|
| Täna siis geekbenchis ilusad numbrid! 179/632 uue emaplaadiga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
26.03.2021 16:56:45
|
|
|
| marguuss kirjutas: |
| Täna siis geekbenchis ilusad numbrid! 179/632 uue emaplaadiga. |
Suht mõttetu oli jah neil emaplaadi vahetus teha. Vii ka tagasi garantiisse.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marguuss
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2015
|
26.03.2021 17:04:20
|
|
|
Viin esmasp tagasi jah, ei hakanud täna viima sest ei usu et see täna kuskile sealt esindusest edasi liigub...krt nad võiks mingit vahetust pakkuda, ei viitsi koguaeg mingi garantii järelt oodata, siis jälle uuesti äppe installida jnejne, jõle tüütu, kõige haigem see et ega asendus telo ka ei pakuta.. poleks vana alles siis ma ei tea, peaks asenduseks veel extra mingi lutsu ostma
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
26.03.2021 17:07:45
|
|
|
| marguuss kirjutas: |
Viin esmasp tagasi jah, ei hakanud täna viima sest ei usu et see täna kuskile sealt esindusest edasi liigub...krt nad võiks mingit vahetust pakkuda, ei viitsi koguaeg mingi garantii järelt oodata, siis jälle uuesti äppe installida jnejne, jõle tüütu, kõige haigem see et ega asendus telo ka ei pakuta.. poleks vana alles siis ma ei tea, peaks asenduseks veel extra mingi lutsu ostma  |
Liigub suht kiirelt esindusest. Pühapäeval viisin ja sama päev kell 17:00 juba liikus.
Kõige tüütum ongi kõikide äppide, pankade, piltide jne uuesti seadmesse panek. Aga no ehk teist korda viies makstakse raha tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
26.03.2021 17:10:10
|
|
|
Kui teist korda sama viga parandades korda ei saa, siis kolmandat korda saab nõuda uut telefoni või raha tagasi. Peaks vist nii olema.
Agajah, neid seiklusi siit lugedes ei kutsu väga kompakti ilmumisel seda teed minema ka... ma ei saa aru, mida see SONY teeb...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marguuss
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2015
|
26.03.2021 17:10:36
|
|
|
| Ei tea, elisa leht näitas mul 5 päeva enne kui hooldusesse jõudis, teisip vist viisin ja reedel näitas et on hoolduses
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|