Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia 1 II / Xperia 5 II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2021 13:11:15 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
pistyk kirjutas:
Võiks siis uut hoida ka rohkem, mitte võtmetega ühes taskus.See on ju teada,et metall on tugevam kui plastik või klaas.

Tarbeese ju. Metall ei tee normaalse klaasi peale ühtegi jälge. Kui teiste telefonide klaaside peale jälgesi ei tule, siis see Sony viga.


Hea suhtumine thumbs_up.gif

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 08.03.2021 12:40:39 vasta tsitaadiga

Viisin ka selle lutsu garantiisse, eks näis mis saab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 12:40:17 vasta tsitaadiga

Täna esimene jama telefoniga. Sissetulev kõne, aga vastata ega lõpetada ei saa. Tõmbad sõrmega ülespoole või allapoole, viskab ekraani korraks halliks ja siis tuleb jälle sissetuleva kõne pilt ette.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 09.03.2021 15:10:56 vasta tsitaadiga

Mul oli nii, et kui kõne tuli sisse ja vajutasid vasta, siis automaatselt läks kõne kinni, kui uuesti helistati siis sai alles vastu võtta ja nii mitu korda.. + kui kõrvaklappidest muusikat kuulata ja keegi helistab siis mingit teavitust klappidesse ei tule...jama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2021 14:05:41 vasta tsitaadiga

Sain enda oma garantiist kätte. Miks tehakse sellist jama, et vahetatakse emaplaat, korpus jne mingid asjad, selleasemel et uus telefon anda hoopis.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2021 01:45:52 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Sain enda oma garantiist kätte. Miks tehakse sellist jama, et vahetatakse emaplaat, korpus jne mingid asjad, selleasemel et uus telefon anda hoopis.


Aga miks nad peaks sulle uue andma icon_rolleyes.gif Nii nagu enamus elektriseadmetel,maksab ka ilmselt telefonil aku lõviosa hinnast, võib-olla siin on vastus .

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2021 01:49:35 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Sain enda oma garantiist kätte. Miks tehakse sellist jama, et vahetatakse emaplaat, korpus jne mingid asjad, selleasemel et uus telefon anda hoopis.


Aga miks nad peaks sulle uue andma icon_rolleyes.gif


Nii palju juppe vahetatakse välja ju. Vast on siis sama veekindel kui tehasest.

Mis lõviosa aku? Aku on ju kõige odavam asi seal. Ma sain uue emaplaadi ja korpuse ning uue aku samuti.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2021 08:13:40 vasta tsitaadiga

Ekraan on kallis
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2021 15:26:39 vasta tsitaadiga

No tegelikult võiksid nad küll anda kasutajatele uued telefonid ning ühtselt tehases refurbishida telefone, mitte kuskil MTTC-taolises potentsiaalselt ebaühtlase kvaliteediga kohas...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2021 15:53:29 vasta tsitaadiga

Kes teab - äkki MTTC saabki Sony'lt uued telefonid, aga paneb "garantiikorras" remonti tulnud telefonidele mõne teise telefoni töökorras jupid ja uue telefoni müüvad maha? icon_lol.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2021 18:23:20 vasta tsitaadiga

Võtsin hommikul nüüd kasutusse, panin kõik äppid ja asjad tagasi. Levi tundub maru kehva lauluväljaku juures. 4G+ märk ees aga 0-1 pulka. Neti kiirus 1.6mbs. Huvitav kas elisaga mingi jama või telefon jamab.

E: panin sim kaardi vanasse telefonisse tagasi, LG G7. Levi 3-4 pulka, neti kiirus 12mbs.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2021 21:28:10 vasta tsitaadiga

Vii garantiisse icon_biggrin.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2021 21:32:39 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Vii garantiisse icon_biggrin.gif

Eks käin maal ära, vaatan kuidas seal võtab. Uuena alguses oli küll väga hea levi.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 09:32:30 vasta tsitaadiga

Sarnased sümptomid olid endal Samsungil kui lasin aku ära vahetada, aga töökoda tegi lohakat tööd. Emaplaadi vastavad antenni ühendused ei saanud õigesti kontakti raamil olevate antennidega vms. Ühesõnaga, kui sul enne oli levi samas kohas OK, siis julgeks tagasi remonti saata see.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 13:49:00 vasta tsitaadiga

2500-dollariline Xperia seest ja väljast.
Võiks Xperia 5 II kah lahti kiskuda icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Küsimus nende kaablite kohta:
https://www.sony.co.uk/electronics/accessories/ucb20/specifications
https://www.sony-asia.com/electronics/accessories/ucb30/specifications

Kas need UCB20 ja UCB30 kõlbavad Xperia 5 II laadimiseks või on ainult datakaablid?
Mul on autosse sigaretisüütaja otsa vaja tavalise USB otsaga kaablit, sest autol USB-C pesa pole.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 17.03.2021 09:47:30 vasta tsitaadiga

nende kaablite kohta ei tea aga ise ostsin suvalise kaabli coopist ja laeb okeilt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2021 01:11:25 vasta tsitaadiga

Peale viimast uuendust on wake on lift e taskurežiim tunduvalt aeglasem. Märkusena.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2021 20:07:37 vasta tsitaadiga

Kas see on see kuulus Sony albumi äpp, mis ära kaotati ja millest kõik puudust tundsid?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonyericsson.album&hl=en&gl=US

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2021 20:16:07 vasta tsitaadiga

Uusimate Sony telefonidega vist ei ühildu.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2021 20:19:08 vasta tsitaadiga

Aga seesama?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2021 20:34:26 vasta tsitaadiga

Pole kursis.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2021 22:05:27 vasta tsitaadiga

Betamax, sama, jah.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2021 13:24:30 vasta tsitaadiga

Sain tööle thumbs_up.gif
See Google'i enda lahendus pole küll eriti mugava kasutajakogemusega thumbs_down.gif

Edit: Krt, see Gorilla Glass on küll mingi jura. Pärast seda, kui raamile kriimustuse sain, hoidsin telefoni kõigest eraldi taskus ja nüüd avastasin, et sentimeetrine kriimustus ekraanile tekkinud thumbs_down.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2021 13:39:13 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sain tööle thumbs_up.gif
See Google'i enda lahendus pole küll eriti mugava kasutajakogemusega thumbs_down.gif

Edit: Krt, see Gorilla Glass on küll mingi jura. Pärast seda, kui raamile kriimustuse sain, hoidsin telefoni kõigest eraldi taskus ja nüüd avastasin, et sentimeetrine kriimustus ekraanile tekkinud thumbs_down.gif

No ma rääkisin sellel õrn klaas, lambist tuli kriime. Gorilla 5 ja 4 olid ka vastupidavamad kriimude suhtes. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2021 14:44:50 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, sinul nad küll lambist ei tulnud,kui võtmete ja muu pudruga segamuni hoidsid.Gorilla 6 peaks oma jutu järgi 5-st kaks korda tugevam olema.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2021 14:55:16 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
hkurujo88r, sinul nad küll lambist ei tulnud,kui võtmete ja muu pudruga segamuni hoidsid.Gorilla 6 peaks oma jutu järgi 5-st kaks korda tugevam olema.

Ära hakka tootma jälle. Teiste telefonidega sama kasutuse puhul kriime ei tule ja Sony puhul tulevad kriimud eriti kergelt peale. Võta üks youtuubi video lahti näed mis tasemel ja mis asjad üldse kriime saavad tekitada.

E: uus aku sees ja SOT 3h20min, 25% järgi. Kuidas nii kehva, alguses ostes oli ilusti 6-8h SOT.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2021 15:01:29 vasta tsitaadiga

Ma tellisin teie hirmujuttude peale paar kaitsekilet omale .
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2021 15:04:00 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Ma tellisin teie hirmujuttude peale paar kaitsekilet omale .

Musta äärega aliexpressi odavad klaasid on päris head. Vastupidavad ja ilusti äärest ääreni. Jälgi et terve ekraani ära katavad, eestis ja ka välismaal müüakse päris palju prügi kust 1cm mõlemast äärest jääb katmata.

E: Geekbenchi tulemused jälle räme madalad. Garantiist tulles olid ilusti Oneplus 8 Pro tasemel, nüüd snapdragon 845 tasemel. Miskit koomas ja sealt vist see kehv aku tulebki.


viimati muutis hkurujo88r 21.03.2021 15:15:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2021 15:12:05 vasta tsitaadiga

Võtsin suvalt kahte tüüpi,üks tempered glass ,teine mingi hydrogel,seda vist kehvem peale panna
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2021 17:29:55 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt tellisin mingi klaasi, et midagi oleks. Ei tahaks järgmise kahe aasta jooksul seda telefoni välja vahetada. Silikoonkest kah seikleb kusagil teadmatuses. Keegi suutis ära sõnuda. Kaks nädalat tagasi tuli e-mail, et pakk nüüd "minu riigis", aga erinevalt eelnevatest pakkidest, pole see endiselt kohale tulnud.

Muideks, kaamera on sigahea. Üritasin mingeid makrosid teha ja kasutasin tavaäppi. No ei suuda ära fokusseerida mitte ühegi kaameraga. Panin Pro käima ja ilma seadistamata teravustas kohe ideaalselt ära icon_eek.gif thumbs_up.gif
Tuleb see tavaäpp kukele saata ja panna automaatselt Proga avanema. Tõsiselt ulme, mida Sony on sinna Pro äppi kõik pannud. Samsungit küll enam ei taha näha icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2021 17:33:20 vasta tsitaadiga

Betamax, mis formaadis pilte salvestad?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2021 17:41:35 vasta tsitaadiga

Esialgu JPG ja üritan võimalikult mugavaks selle "Point and Shoot" pildistamise saada, sest vajalikul hetkel pole ju aega konfima hakata. Ma veel avastan selle kaamera võimalusi icon_biggrin.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 22.03.2021 13:27:49 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:


E: Geekbenchi tulemused jälle räme madalad. Garantiist tulles olid ilusti Oneplus 8 Pro tasemel, nüüd snapdragon 845 tasemel. Miskit koomas ja sealt vist see kehv aku tulebki.


polnud garantiist ikka mingit tolku? 🤔
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 13:45:59 vasta tsitaadiga

marguuss kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:


E: Geekbenchi tulemused jälle räme madalad. Garantiist tulles olid ilusti Oneplus 8 Pro tasemel, nüüd snapdragon 845 tasemel. Miskit koomas ja sealt vist see kehv aku tulebki.


polnud garantiist ikka mingit tolku? 🤔


Jap, pandi uus põhiplaat ja aku, läheb sama pull edasi. Android 11 võib nii pee* olla, et rikubki ära. Esimesed kuud Android 10 puhul oli kõik ok.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 14:03:56 vasta tsitaadiga

Huvi pärast tegin selle Geekbenchi värgi ära, kuigi see mind absoluutselt ei koti. 884/3082 on OK tulemus?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2021 14:09:04 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Huvi pärast tegin selle Geekbenchi värgi ära, kuigi see mind absoluutselt ei koti. 884/3082 on OK tulemus?

Jah, aga paljudel selle asemel 500/1500 vms. Võimsus poole väiksem ja viskab telefonis pidevalt kooma äppides.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 22.03.2021 16:23:03 vasta tsitaadiga

saan ka kohe enda telo garantiist kätte, vahetati ka emaplaat ära
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 10:39:02 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Betamax kirjutas:
Huvi pärast tegin selle Geekbenchi värgi ära, kuigi see mind absoluutselt ei koti. 884/3082 on OK tulemus?

Jah, aga paljudel selle asemel 500/1500 vms. Võimsus poole väiksem ja viskab telefonis pidevalt kooma äppides.


Äkki on mingi battery saver peal? Samsal oli mul sama asi, et skoor oli maru väike. Siis avastasin, et oli battery saver pihta läinud kuidagi. CPU 70% peale alla klokitud sel juhul jne.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 11:06:38 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Betamax kirjutas:
Huvi pärast tegin selle Geekbenchi värgi ära, kuigi see mind absoluutselt ei koti. 884/3082 on OK tulemus?

Jah, aga paljudel selle asemel 500/1500 vms. Võimsus poole väiksem ja viskab telefonis pidevalt kooma äppides.


Äkki on mingi battery saver peal? Samsal oli mul sama asi, et skoor oli maru väike. Siis avastasin, et oli battery saver pihta läinud kuidagi. CPU 70% peale alla klokitud sel juhul jne.


Ei ole. Sellised asjad kohe maas. Garantiist tulles mõned päevad ju ok ja siis jälle probleemne. Battery saver peal, peaks aku ka üle 4h kestma.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 11:34:09 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
olafsand kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Betamax kirjutas:
Huvi pärast tegin selle Geekbenchi värgi ära, kuigi see mind absoluutselt ei koti. 884/3082 on OK tulemus?

Jah, aga paljudel selle asemel 500/1500 vms. Võimsus poole väiksem ja viskab telefonis pidevalt kooma äppides.


Äkki on mingi battery saver peal? Samsal oli mul sama asi, et skoor oli maru väike. Siis avastasin, et oli battery saver pihta läinud kuidagi. CPU 70% peale alla klokitud sel juhul jne.


Ei ole. Sellised asjad kohe maas. Garantiist tulles mõned päevad ju ok ja siis jälle probleemne. Battery saver peal, peaks aku ka üle 4h kestma.

Throttling while benching? Uus emaplaat tähendab ju pea täielikult uut riistvara. Mis loob konflikti? Ehk mingi personaalne use-case? Apps and stuff? icon_confused.gif

Power draw probleem, defektne aku, muu loogikakiip. Kes teab. Kahju
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 11:34:54 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
olafsand kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Betamax kirjutas:
Huvi pärast tegin selle Geekbenchi värgi ära, kuigi see mind absoluutselt ei koti. 884/3082 on OK tulemus?

Jah, aga paljudel selle asemel 500/1500 vms. Võimsus poole väiksem ja viskab telefonis pidevalt kooma äppides.


Äkki on mingi battery saver peal? Samsal oli mul sama asi, et skoor oli maru väike. Siis avastasin, et oli battery saver pihta läinud kuidagi. CPU 70% peale alla klokitud sel juhul jne.


Ei ole. Sellised asjad kohe maas. Garantiist tulles mõned päevad ju ok ja siis jälle probleemne. Battery saver peal, peaks aku ka üle 4h kestma.

Throttling while benching? Uus emaplaat tähendab ju pea täielikult uut riistvara. Mis loob konflikti? Ehk mingi personaalne use-case? Apps and stuff? icon_confused.gif


Ei tohiks olla, kasutan chrome, panga äppid, messenger, facebook ja smart id.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 12:16:29 vasta tsitaadiga

tuleks mingi cpu ja temp logger peale panna ja siis test teha. Pärast näed kas kellati cpu alla või mitte jne.

Panen võrdluseks siia S20 Ultra näidud (exynos)

Stock sätted ja performance mode:

885/2523 ja 888/2689
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 25.03.2021 21:49:34 vasta tsitaadiga

No mul on ka telo peale garantiid nüüd 2 päeva käes olnud, enam vähem okilt funkand aga täna juba näitas kerget laggi, benchmarkide tulemus 739/2364.. vahest alla 2000 ka, ei tea krt milles see häda on icon_cry.gif vahetati ka emaplaat välja... mõni asi paremaks läind küll, nüüd laeb juhtmetega millega nt enne ei laadind icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2021 21:52:53 vasta tsitaadiga

marguuss kirjutas:
No mul on ka telo peale garantiid nüüd 2 päeva käes olnud, enam vähem okilt funkand aga täna juba näitas kerget laggi, benchmarkide tulemus 739/2364.. vahest alla 2000 ka, ei tea krt milles see häda on icon_cry.gif vahetati ka emaplaat välja... mõni asi paremaks läind küll, nüüd laeb juhtmetega millega nt enne ei laadind icon_lol.gif

Ai seda ma polegi proovinud kas nüüd huawei ja teiste kaablitega ka laadida saab. Mul ennem ka paljud juhtmed ei sobinud.
Aga no viisin uuesti garantiisse. Kopp ees läägavast telefonist mille akut lae 3x päevas.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 26.03.2021 16:50:33 vasta tsitaadiga

Täna siis geekbenchis ilusad numbrid! 179/632 uue emaplaadiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2021 16:56:45 vasta tsitaadiga

marguuss kirjutas:
Täna siis geekbenchis ilusad numbrid! 179/632 uue emaplaadiga.


Suht mõttetu oli jah neil emaplaadi vahetus teha. Vii ka tagasi garantiisse.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 26.03.2021 17:04:20 vasta tsitaadiga

Viin esmasp tagasi jah, ei hakanud täna viima sest ei usu et see täna kuskile sealt esindusest edasi liigub...krt nad võiks mingit vahetust pakkuda, ei viitsi koguaeg mingi garantii järelt oodata, siis jälle uuesti äppe installida jnejne, jõle tüütu, kõige haigem see et ega asendus telo ka ei pakuta.. poleks vana alles siis ma ei tea, peaks asenduseks veel extra mingi lutsu ostma icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2021 17:07:45 vasta tsitaadiga

marguuss kirjutas:
Viin esmasp tagasi jah, ei hakanud täna viima sest ei usu et see täna kuskile sealt esindusest edasi liigub...krt nad võiks mingit vahetust pakkuda, ei viitsi koguaeg mingi garantii järelt oodata, siis jälle uuesti äppe installida jnejne, jõle tüütu, kõige haigem see et ega asendus telo ka ei pakuta.. poleks vana alles siis ma ei tea, peaks asenduseks veel extra mingi lutsu ostma icon_wink.gif

Liigub suht kiirelt esindusest. Pühapäeval viisin ja sama päev kell 17:00 juba liikus.
Kõige tüütum ongi kõikide äppide, pankade, piltide jne uuesti seadmesse panek. Aga no ehk teist korda viies makstakse raha tagasi.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2021 17:10:10 vasta tsitaadiga

Kui teist korda sama viga parandades korda ei saa, siis kolmandat korda saab nõuda uut telefoni või raha tagasi. Peaks vist nii olema.

Agajah, neid seiklusi siit lugedes ei kutsu väga kompakti ilmumisel seda teed minema ka... ma ei saa aru, mida see SONY teeb...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marguuss
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 26.03.2021 17:10:36 vasta tsitaadiga

Ei tea, elisa leht näitas mul 5 päeva enne kui hooldusesse jõudis, teisip vist viisin ja reedel näitas et on hoolduses
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia 1 II / Xperia 5 II mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.