|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aero
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2008
|
09.03.2021 08:43:52
|
|
|
| aero kirjutas: |
| Kas S10-l on mõni lollikindel seadistus mis vaigistab KÕIK helid ja värinad öiseks ajaks, kuni hommikuse äratuseni? Ma arvasin, et piisab Bixby rutiinist "mitte segada", mis rakendub magamise ajaks. Igaks juhuks lükkan telefoni veel ööseks lennukirežiimile. 99% see töötab aga täna ärkasin 45 min enne äratust mingi lühikese vibra peale. |
Täna jälle . Nüüd sain selgust. Samsung Cloud hädaldab, et ei saa andmeid sünkida. Lennukirežiimis . Ma isegi ei kasuta seda. Kuidas see dnd seadest üle sõidab?! Maha võtta seda viisakalt ei saa. Android 11 on peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
09.03.2021 08:55:32
|
|
|
| Milliest sünkimised Settings -> Accounts and backup -> Manage accounts -> sinu Samsungi kasutaja -> Sync account alt sisse on lülitatud?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
09.03.2021 09:13:58
|
|
|
| aero kirjutas: |
| aero kirjutas: |
| Kas S10-l on mõni lollikindel seadistus mis vaigistab KÕIK helid ja värinad öiseks ajaks, kuni hommikuse äratuseni? Ma arvasin, et piisab Bixby rutiinist "mitte segada", mis rakendub magamise ajaks. Igaks juhuks lükkan telefoni veel ööseks lennukirežiimile. 99% see töötab aga täna ärkasin 45 min enne äratust mingi lühikese vibra peale. |
Täna jälle . Nüüd sain selgust. Samsung Cloud hädaldab, et ei saa andmeid sünkida. Lennukirežiimis . Ma isegi ei kasuta seda. Kuidas see dnd seadest üle sõidab?! Maha võtta seda viisakalt ei saa. Android 11 on peal. |
Aga viska DND lisaks Mute peale- ei värise midagi ja asi klaar.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
09.03.2021 09:25:16
|
|
|
| aero kirjutas: |
Täna jälle . Nüüd sain selgust. Samsung Cloud hädaldab, et ei saa andmeid sünkida. Lennukirežiimis . Ma isegi ei kasuta seda. Kuidas see dnd seadest üle sõidab?! Maha võtta seda viisakalt ei saa. Android 11 on peal. |
Kui sa pole seda ise kogemata sisse lülitanud, võib mingi rakendus seda kasutada.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aero
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2008
|
09.03.2021 13:08:21
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| aero kirjutas: |
| aero kirjutas: |
| Kas S10-l on mõni lollikindel seadistus mis vaigistab KÕIK helid ja värinad öiseks ajaks, kuni hommikuse äratuseni? Ma arvasin, et piisab Bixby rutiinist "mitte segada", mis rakendub magamise ajaks. Igaks juhuks lükkan telefoni veel ööseks lennukirežiimile. 99% see töötab aga täna ärkasin 45 min enne äratust mingi lühikese vibra peale. |
Täna jälle . Nüüd sain selgust. Samsung Cloud hädaldab, et ei saa andmeid sünkida. Lennukirežiimis . Ma isegi ei kasuta seda. Kuidas see dnd seadest üle sõidab?! Maha võtta seda viisakalt ei saa. Android 11 on peal. |
Aga viska DND lisaks Mute peale- ei värise midagi ja asi klaar. |
Sa mõtled DND-le lisatingimus? Ma ei leia sobivat. Võiks edaspidi edaspidi "ööseks" lennukile mitte panna aga lihtne see ei ole, olles aastaid harjunud. Tõmbasin teavituste värina tugevuse nulli.
| Vahur kirjutas: |
| Milliest sünkimised Settings -> Accounts and backup -> Manage accounts -> sinu Samsungi kasutaja -> Sync account alt sisse on lülitatud? |
Samsung Accounti all klõpsates "Sünkrooni konto" lendab lahti popup, mis pakub kaheastmelise kinnitamise seadistamist. See katab enamiku lüliteid kinni aga tuvastasin, et Samsungi kalendri sünk on sisse lülitatud. Tänan!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RUFG60
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2010
|
09.03.2021 13:35:09
|
|
|
On keegi kurikuulsa Android 11 asemel uuesti 10 peale tagasi läinud? On üldse võimalik? Battery drain on ebanormaalne. Põhimõtteliselt ei pea telefoni kasutamagi, et õhtuks nulli jookseks. Meeldib väga ka official feedback, et keerake kõik featured kinni, lülitage telefon välja, pange padja alla ning ongi battery drain probleem lahendatud Point üldse osta 500 eurist telefoni, kui ekraani teravus ja kogu muu bling maha keerata ning sisuliselt 100 eurine luts sellest teha?
Kas olen õigesti aru saanud, et kuna viimased uuendused on S10'st bugise telefoni teinud, siis Android keeras edaspidiseks uuendused kinni? Olen ma ainuke, kes sellest lükkest taoliselt aru saab, et lõhuti sisuliselt S10 meelega ära, et kasutajad S20 või S21 ostaksid?
_________________ https://www.youtube.com/channel/UCchzzugAfbRoNQObMgwoHiw
https://www.facebook.com/ruwesaare
viimati muutis RUFG60 09.03.2021 14:11:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.03.2021 13:48:44
|
|
|
Ei ole täheldanud mingit aku vahet 11 peal.
Ühtegi bugi pole ka avastanud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
09.03.2021 14:04:14
|
|
|
Ma sain OneUI 3.1 uuendusega S10E peal 6h ekraaniaega.
30% pealt akusääst ja Wifi's 3G peal.
Aga vahel ka ainult 2.5h. Eks ta olene paljudest asjadest, levi jms.
Midagi räägiti et Chrome/Brave brower oli Android11'ga kuidagi bugine ja sõi taustal liiga palju. Sai see tegevus ära keelatud ja tundus ok edaspidi.
viimati muutis reikar 09.03.2021 14:16:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
09.03.2021 14:14:41
|
|
|
| Mul pole ka aku tarbimine märgatavalt muutunud viimaste uuendustega. Eile näiteks oli ekraaniaeg 4,25h ja aku küll magama minnes tühi polnud. Pole ka midagi kinni keeranud.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dzim Piim
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2004
|
09.03.2021 15:29:11
|
|
|
| aero kirjutas: |
Kas S10-l on mõni lollikindel seadistus mis vaigistab KÕIK helid ja värinad öiseks ajaks, kuni hommikuse äratuseni? Ma arvasin, et piisab Bixby rutiinist "mitte segada", mis rakendub magamise ajaks. Igaks juhuks lükkan telefoni veel ööseks lennukirežiimile. 99% see töötab aga täna ärkasin 45 min enne äratust mingi lühikese vibra peale. Ei oska kuidagi tuvastada ka, mis see olla võis . Teavitus oleks 2-osaline. Üles ajas mind "single" värin.
Kuidas Bixby tuvastab "magamise aja", vaatab äratuse aega? Telefon on voodi lähedal, ekraan ülespidi. Siiski piisavalt "nurga taga", et käe-jalaga kogemata pihta ei saa. |
Seaded- teavitused- mitte segada- ajakava. Seal saad määrata ajavahemiku millal telefon peaks vait olema.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
09.03.2021 16:24:47
|
|
|
| RUFG60 kirjutas: |
On keegi kurikuulsa Android 11 asemel uuesti 10 peale tagasi läinud? On üldse võimalik? Battery drain on ebanormaalne. Põhimõtteliselt ei pea telefoni kasutamagi, et õhtuks nulli jookseks. Meeldib väga ka official feedback, et keerake kõik featured kinni, lülitage telefon välja, pange padja alla ning ongi battery drain probleem lahendatud Point üldse osta 500 eurist telefoni, kui ekraani teravus ja kogu muu bling maha keerata ning sisuliselt 100 eurine luts sellest teha?
Kas olen õigesti aru saanud, et kuna viimased uuendused on S10'st bugise telefoni teinud, siis Android keeras edaspidiseks uuendused kinni? Olen ma ainuke, kes sellest lükkest taoliselt aru saab, et lõhuti sisuliselt S10 meelega ära, et kasutajad S20 või S21 ostaksid? |
10 peale tagasi minna ei saa kui oled korra 11 peale lasknud. See on juba Google poolne limitatsioon takistamaks downgrade tegemist turvaaukude ärakasutamiseks vanemates versioonides. Turvalisuse seisukohalt on see hea aga tarbija seisukohalt on see paraku äärmiselt halb kui uus versioon juhtub halb olema. Õnneks nüüd on kolm versiooni v11 väljastatud.
Esimene asi mida ebanormaalse akukulu puhul teha on esiteks lasta play poest peale mingi äpp mis akukulu mõõdab (jään vastuse võlgu milline oleks hea). See sisseehitatud vaade on suht kasutu imo. Viimane variant on teha tagavarakoopia telefonis olevatest andmetest ja siis factory reset kui muu ei aita. Stock puhul pole täheldanud ise midagi halba S10e peal. Pigem mul aku vastupidavus paranes, kuna mul oli eelnevalt rootitud Android 10 kus 4G kasutamine tähendas seda, et performance tuumad ei downclockinud ennast. Mõistagi põhjustas see suure aku tarbivuse mil iganes 4G aktiivne oli. Kuna kellelgi teisel seda ei esinenud, siis olen üsna kindel, et see oli mingi minu probleem.
Mismõttes keerati uuendused kinni? Kes keeras? Mis uuendused?
Ei ole midagi kinni keeratud. S10 seeria saab veel ka Android 12 (ilmselt järgmine aasta) ja turvauuendusi kuni 2023 Samasungi uue 4 aastase toe plaani kohaselt.
Isiklikult pole midagi halba märganud S10e peal. Iseasi on muidugi rootimine ja custom recovery. Selles osas pole hetkel veel mõlemat samaaegselt tööle saanud.
Tegelikult oleks Android 10 peal edasi aga mingil põhjusel sai minu telefoni EFS partitsioon kannatada (lmselt mingi asi kirjutas sinna või kustutas sealt) ja see tingis uuenduse Android 11 peale. EFS on väga oluline partitsioon kuna hoiab telefoni IMEI jms numbreid. Kui see kannatada saab on tavaliselt tulemuseks võrgu (signaali mitte ainult 4G jms) puudumine. Tihtipeale ka Wi-Fi puudumine ja halvemal juhul bootloop. Minul õnneks Wi-Fi toimis ja tänu varukoopiatele (nagu kord ja kohus) sain EFS taastada custom recovery failihalduri abil SD kaardilt faile kopeerides. Kusjuures stock firmware EFS ei puutu ja seega ei suuda seda ka parandada. EFS on täiesti unikaalne igal telefonil nagu seerianumber ja tarkvarauuendused seda ei puutu.
Seega minu Android 11 peal maandumise lugu on üsna keeruline ja käänuline. Üks hea asi mida ma märganud olen on see, et multitasking on veidi kiirem tänu sellele, et recent apps vms nuppu vajutades viskab automaatselt eelmise äppi peale. Nii on kahe äppi vahel pendeldamine kiirem ja mugavam. Varem pidi ise veidi liigutama. Seega see säästab ühe swipe iga kord. Teine positiivne asi on sätete all Accesibility > Visibility enchancements > Remove animatsions.
Mida see teeb on see, et see muudab kasutajaliidese kiiremaks igasugu tilulilu animatsioonide keelamisega. Varem sai sama asja teha ainult Developer Options alt seades Drawing > Windows/Transition/Animator Scale Off pannes. See on hea, et nüüd ei pea inimene Developer Options ronima, et nii elementaarset asja kinni keerata.
Mainitud buge mul pole esinenud. Kaamera pildid tunduvad minu silmale ok ja taustal poweramp mängib muusikat kenasti. Spotify ja telerisse edastamist hetkel ei kasuta, seega ei saa kommenteerida.
Küll aga häirib see, et esialgne setup ei austa dark mode või ei paku enne telefoni seadistama asumist vähemalt dark mode peale lülitamist. Suht tüütu seadistades valget ekraani passida. See on tavaliselt küll ühekordne või harv asi mida teha (va kui üritad rootida ja custom recoveryt peale saada ). Sama lugu ka touch sensitivityga nendel kelle ekraanikaitseklaas paigaldatud. Seega algne setup on valge ja kehva puutetundlikkusega seetõttu minul.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
09.03.2021 16:34:07
|
|
|
| RUFG60 kirjutas: |
On keegi kurikuulsa Android 11 asemel uuesti 10 peale tagasi läinud? On üldse võimalik? Battery drain on ebanormaalne. Põhimõtteliselt ei pea telefoni kasutamagi, et õhtuks nulli jookseks. Meeldib väga ka official feedback, et keerake kõik featured kinni, lülitage telefon välja, pange padja alla ning ongi battery drain probleem lahendatud Point üldse osta 500 eurist telefoni, kui ekraani teravus ja kogu muu bling maha keerata ning sisuliselt 100 eurine luts sellest teha?
Kas olen õigesti aru saanud, et kuna viimased uuendused on S10'st bugise telefoni teinud, siis Android keeras edaspidiseks uuendused kinni? Olen ma ainuke, kes sellest lükkest taoliselt aru saab, et lõhuti sisuliselt S10 meelega ära, et kasutajad S20 või S21 ostaksid? |
Mina läksin tagasi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.03.2021 20:45:51
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Üks hea asi mida ma märganud olen on see, et multitasking on veidi kiirem tänu sellele, et recent apps vms nuppu vajutades viskab automaatselt eelmise äppi peale. Nii on kahe äppi vahel pendeldamine kiirem ja mugavam. Varem pidi ise veidi liigutama. Seega see säästab ühe swipe iga kord. |
Kui nupud nähtaval, siis pole 10 peal ka vaja kahe viimase vahetamiseks muud teha kui 2x recent vajutada.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
09.03.2021 23:04:57
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Naiss. Uusima värskendusega ei tööta enam juhtmega telerisse laskmine
Järjest enam tundub, et Samsung "tahtlikult" keerab vanemate telefonide softi pekki, et uus telefon osta. |
Dex töötab viimase uuendusega hästi, yotube 4k jms norm.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.03.2021 12:25:19
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| rex, Ei ma tean seda aga pidasin silmas nupu üks kord vajutamist. See toob ette karuselli või kuidas seda nimetataksegi. Ja seal siis viskab automaatselt eelviimase aktiivse äppi peale. Pealegi 2x vajutamine pole alati lollikindel, eriti kindaga külmas ja ühe käega telefoni hoides. |
Kas see on automaatselt nii või pidid miskit sisse ka lülitama? Mul s20 ultra peal 1 vajutus avab selle karusselli, aga jääb nö ootele. Kui korra veel vajutan, siis läheb eelviimane äpp aktiivseks. Ehk siis mul on 2 vajutust vaja siiani...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
10.03.2021 16:16:38
|
|
|
| Tomorrow, tänud vastamast! Täiega tahaks ise ka nii kasutada, et lisavajutus jääks ära.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
10.03.2021 16:35:51
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Tomorrow, tänud vastamast! Täiega tahaks ise ka nii kasutada, et lisavajutus jääks ära. |
Vaheta navigatsiooninupud gestureite vastu välja, nendega veel kiirem kahe rakenduse vahel navigeerida + rohkem ekraanipinda jääb vabaks.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.03.2021 23:07:34
|
|
|
Ma peamiselt just seepärast pole alt üles nühkimise peale läinud, et 2x recent peal toksida on väga kiire kahe vahel vahetus.
Tomorrow, mis mõttes ühe vajutusega võtab eelmise? Aga kui ma tahan üleeelmist?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
11.03.2021 10:03:31
|
|
|
| rex, jah, see tegelikult oleks jälle tülikas. Äkki on mingi väike viide sees, et jõuad üle-eelmise ka valida enne kui eelmise ise valib, Tomorrow?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
11.03.2021 14:16:35
|
|
|
Tomorrow, swipe tuleb siis hästi kiirelt ära teha? Saad videona ka kuidagi seda palun näidata?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.03.2021 16:03:56
|
|
|
| Chromes zoomin HV foorumis ja tahan kerida paremale, siis tõmbleb ja ei lase kerida. Kellelgi sama nali?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.03.2021 17:37:57
|
|
|
Jah. Mingi asi laadib miljon aastat ja ei lase scrollida. Aitab see kui paned menyyst stop vms
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
11.03.2021 18:26:45
|
|
|
| Sold OUT, ok, kahtlustasin mingit chrome uuenduse kala vms.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gaerne
HV vaatleja
liitunud: 04.05.2003
|
14.03.2021 22:22:38
|
|
|
Peale viimaseid uuendusi ei teavita enam WearOs TicWatch Pro 4g'd.
Kõne läbi kella ja une/aktiivsuse sync toimib ilusti. Aga notificatione läbi ei lase, uus email, messenger jms.
Tundub Android 11 viga olema, load on kõik antud. Proovisin vana telefoniga ühendada ja seal teavitused toimivad.
Näpunäiteid mida kus näppida võiks?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.03.2021 09:55:37
|
|
|
Tegin siis väikse screen capture sellest recent app switching teemast. Valisin suvaliselt Firefox Nightly ja Excel.
https://imgur.com/a/EY525gD
Ühtlasi pro tip. Kui teete Factory Reset kas probleemide tõttu või isegi uut telefoni üles seades siis seda tasub teha, et saada lahti tervest hulgast eelpalgaldatud äppidest (nimekiri pole täielik, seda nimekirja pakub peale Factory Reset tehes uuesti paigaldada. Märkasin, et kadusid ka Fortnite Installer jms kama):
Samsung Calculator
Samsung Email
Samsung Gear
Samsung Global Goals
Samsung Health
Samsung Internet Browser
Samsung Members
Samsung Notes
Samsung Voice Recorder
LinkedIn
SmartThings
Google Drive
Google Play Movies & TV
Google Play Music
Google Photos
Miks peaks uut telefoni seadistades Factory Reset tegema? Mitmel põhjusel tegelikult. Kuigi need eelpaigaldatud äppid on peamised.
Esiteks ei võimalda Android järjestada paigaldatud äppe selle järgi kas need on eemaldatavad (uninstallitavad). Seega pärast esimest seadistust käsitsi otsida, et mida saab või ei saa eemaldada on tunduvalt aeganõudvam kui seadistus pmst kaks korda läbi teha. Tegelikult isegi mitte kaks korda, kuna telefoni karbist võttes piisab next-next ja skip-skip kasutamisest, et saada sätetesse kust siis saab juba Factory Reset valida. Ja kuna telefon on tühi niikuinii ei ole ka mingit andmekadu karta.
Ahjaa. Ühte bugi olen lõpuks märganud Android 11 peal. Juhtmeta kõrvasisesed klapid mida kasutan ( Sony WF-SP800N ) ei suuda vahel (mitte alati) peale Bluetooth ühenduse loomist vasakust klapist heli edastada. Õnneks piisab korra heli (meedia) tugevuse langetamist vüi tõstmisest ja siis läheb korda. Android 10 peal seda kordagi ei esinenud.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.03.2021 16:35:59
|
|
|
| Tomorrow, suur tänbu näite eest! Täiega tahaks, et endal oleks ka nii, aga pean 2x vajutama. Aga see äppide asi on küll väga huvitav ka. Ma pole kordagi näinud võimalust, et valin, et mida installitakse või mida mitte.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
16.03.2021 17:09:14
|
|
|
Tee tehase seaded ja näed, see on ammu nii olnud. Samas ise olen sealt enamuse asjadest teadlikult peale lasknud. Samsa enda kalkulaator, notes, salvesti jms on nii head, et nendega harjununa tahaks neid ka teiste tootjate telefonidele.
Sellist kiirvahetamist ma küll hetkel ei sooviks, isegi kui saaks selle kuskilt sisse lülitada.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
16.03.2021 18:54:50
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Tee tehase seaded ja näed, see on ammu nii olnud. Samas ise olen sealt enamuse asjadest teadlikult peale lasknud. Samsa enda kalkulaator, notes, salvesti jms on nii head, et nendega harjununa tahaks neid ka teiste tootjate telefonidele. |
Ei ma ei eita, et seal ei võiks midagi kasulikku olla aga neid on kergem üksikult pärast peale lasta kui hakata ülejäänut maha installima peale nende.
Pealegi ennast häirib, et miks pagan ei võiks kõik uuendused tulla Google Play kaudu ja peab eraldi veel sisse logima Galaxy Store ja sealt samuti uuendama.
| rex kirjutas: |
| Sellist kiirvahetamist ma küll hetkel ei sooviks, isegi kui saaks selle kuskilt sisse lülitada. |
Minu jaoks on uus tegelikult loogiline. Kui ma valin recents, siis ma ei taha näha aktiivse foreground äppi eelvaadet vaid selle nupu vajutamisel on plaan ikka valida kas eelviimane või mõni teine viimati kasutatud äpp. Isegi eelviimast mitte valida on veidi kiirem mõne teise valimine kuna kasutusel olev pole vaikimisi aktiivne. Muidugi nagu sa enne mainisid on kiireim viis eelviimase valimiseks kaks korda kiiresti recent nuppu vajutada.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
16.03.2021 19:06:13
|
|
|
Ma Samsa kontoga sisse ei logigi ja nende poodi ei kasuta. Pole seni hirmu tundnud, et keegi mulle uuendamata kalkulaatori kaudu sisse häkiks.
Su videost jäi silma, et sul veel back paremal ja recent vasakul, nagu neil ammust ajast vaikimisi kombeks. Lihtsalt harjumus (samas tulid ju Sony-lt, kus vastupidi?) või on käelisusest tulenevalt nii mugavam? Esimesel päeval, kui paar aastat tagasi S7 pealt S9+le kolisin, muutsin ära, kuna lõpuks avanes võimalus, kuigi olin enne juba aastaid fix nuppudega Samsunge kasutanud. Kasutan vasaku käe ja kõrvaga (olemata muus osas vasakukäeline).
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
17.03.2021 11:10:54
|
|
|
Mul ka on back nupp paremal, kasutan telefoni 99% parema käega kuigi olen vasakukäeline. Kui parema käega kasutada ja back oleks vasakul, siis oleks see jube tüütu kauge vajutus nö.
Harjusin S7 peal ära omal ajal ja muutsin ka selliseks Huawei p20 ja p30 nupud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RUFG60
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2010
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
10.04.2021 21:52:54
|
|
|
Lasin peale hommikul.
Kaamera viewfinder oleks hämaras nagu sujuvamaks läinud. Aga vbl kujutan ette ka.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
11.04.2021 10:15:37
|
|
|
| tsitaat: |
Pakub update. Keegi teinud? Kuidas on?
|
S10E peale lastud. Anomaaliaid pole täheldanud. Kaamera PRO foto ja video seadetele tuli juurde võimalus kasutada lauinurka, kui kedagi see pealub.
See HDR teema juba ammu üleval foorumites.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
11.04.2021 11:02:24
|
|
|
Mul ka kõige uuem uuendus peal, kaamera tundub nagu parem, pildid tunduvad teravamad.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.05.2021 14:16:53
|
|
|
https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_8-review-2266.php
| tsitaat: |
| Asus wanted to make one of the most compact Android phones without compromising anything - speed, screen, camera, battery, not even stereo speakers and a 3.5mm jack. And they did it! Meet one of the most intriguing phones of the season - the Asus Zenfone 8 mini. |
| tsitaat: |
Body: 147.8x68.5x9.2mm, 165g; Gorilla Glass Victus front, aluminum frame, Gorilla Glass 3 back; IP68-rated for dust and water resistance.
Display: 5.9" Super AMOLED, 120Hz adaptive refresh rate; 240Hz touch sampling, HDR10+, 1080x2400px resolution, 20:9 aspect ratio, 445ppi.
Chipset: Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm): Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680); Adreno 660.
Memory: 128/256GB UFS3.1 storage; 6/8/16GB RAM.
OS/Software: Android 11, ZenUI 2021.
Rear camera: Wide (main): 64 MP, f/1.8, 26mm, 1/1.7", 0.8µm, dual-pixel PDAF, OIS, 2x lossless zoom; Ultra wide angle: 12 MP, f/2.2, 14mm, 1/2.55", 1.4µm, dual-pixel PDAF, 4cm macro shots.
Front camera: 12MP, f/2.45, 28mm, 1/2.93", 1.22µm, dual-pixel PDAF.
Video capture: Rear camera: 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@480fps; gyro-EIS, HDR, three mics for audio zoom and NC; Front camera: 4K@30fps, 1080p@30/60fps.
Battery: 4000mAh; Fast charging 30W, QC 4.0, USB-PD 3.0.
Misc: Fingerprint reader (under display, optical); NFC; 3.5mm jack, stereo speakers, FM radio (non-EU models). |
Spoiler 
Veidi kõrgem ja "paksem" kui S10e aga sama lai ja selle ekraanisuuruse ja mõõtmete juures kasutab uusimat SD888 SoC-i. Pole paha.
Muidugi ajalooliselt ASUS on olnud kohutav tarkvarauuendustega erinevalt viimase aja Samsungist kes pakub 4 aastat tuge.
Alles launchis aga ülevaateid juba on. Hind peaks olema ~600€ mis on võrreldav S10e-ga kui see launchis.
Mõtlesin, et postitan siia juhul kui keegi tahab S10e pealt uuendada millegi peale millel kiirem ekraan. Eriti arvestades seda, et S10e saadavus pidevalt halveneb, kuna tegu on mitu põlvkonda vana mudeliga.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
13.05.2021 14:19:48
|
|
|
Tahaks sõnumit edasi saata, valid et muuda SIM, selle peale ütleb, et peab mustandi ära kustutama
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.05.2021 15:52:40
|
|
|
| Tomorrow, pole paha, aga S10e pealt üleminekuvõimalus muutus suht nullilähedaseks kohe, kui "no wireless charging" kõlas... Sealt pole enam tagsiteed.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.05.2021 16:20:20
|
|
|
rex, See on jah huvitav puudujääk. Tagakaas on klaasist seega tehnilist takistust justkui ei tohiks olla ja nn charging coil mis asub telefoni sees on samuti üsna õhuke. Vähemalt niipalju on laadimise osas siiski ära tehtud, et karbis tuleb kaasa maksimaalset kiirust toetav laadija. Enamus juhtudel pannakse kaasa mingi 5W kökats millega laed pool päeva ja siis pead raha raiskama, et normaalne laadija eraldi juurde osta. Ülevaates ja specce vaadates on mingi segadus ka SD kaardi toega. Pigem tundub, et seda siiski pole kuigi Dual-SIM on toetatud. Seega neil kes tahavad rohkem kui 256GB kaasa kanda ei ole erilist alternatiivi. Veidi kummaline on ka see, et lisaks 6/128 (RAM/ROM) ja 8/256 mudelile eksisteerib ka 16/256 mudel aga mitte näiteks 8/512 mis oleks loogilisem. Sest väheusutav, et enamus vajaks 8GB RAM asemel 16GB RAM aga kindlasti on rohkem neid kes vajaks 256GB sisemälu asemel 512GB sisemälu - eriti kui SD kaardi tugi puudub.
Üle 512GB pole siiski võimalik, kuna keegi ei tooda miskipärast 1TB UFS 3.1 kive. Samas nt UFS 3.0 on 1TB toetatud.
Ise muidugi oma S10e nüüd vahetama ei torma aga hea teada, et keegi ikka veel üritab kompaktset lipulaeva teha . Kuigi Iphone 12 Mini näitel paistab, et inimesed on suurtega nii ära harjunud/harjutatud, et mini/compact müüginumbrid pole eriti head ja seetõttu tavaliselt need ka järglast ei saa a'la S20e või S21e.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.05.2021 17:08:56
|
|
|
Huvitav miks 13. kuupäevaks pole ikka veel jooksva kuu turvauuendust väljas S10 seeriale...
S20 FE sai juba ammu.
Vaatasin järgi, S10 seeria on endiselt "monthly" tsüklis - https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb
Huvitav oli, aga et sisuliselt uus mudel A72 läks otse kvartaalsesse tsüklisse, samal ajal kui A52 saab "monthly".
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
14.05.2021 16:53:35
|
|
|
Nüüd saadaval juba
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|