Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 90, 91, 92  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2021 18:30:41 vasta tsitaadiga

Võib-olla tõesti peab tegema.
Samas enne uuendust töötas probleemivabalt, rääkimata Android 10 paremusest/stabiilsusest.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 09.03.2021 08:43:52 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
Kas S10-l on mõni lollikindel seadistus mis vaigistab KÕIK helid ja värinad öiseks ajaks, kuni hommikuse äratuseni? Ma arvasin, et piisab Bixby rutiinist "mitte segada", mis rakendub magamise ajaks. Igaks juhuks lükkan telefoni veel ööseks lennukirežiimile. 99% see töötab aga täna ärkasin 45 min enne äratust mingi lühikese vibra peale.

Täna jälle icon_sad.gif. Nüüd sain selgust. Samsung Cloud hädaldab, et ei saa andmeid sünkida. Lennukirežiimis eusa_wall.gif. Ma isegi ei kasuta seda. Kuidas see dnd seadest üle sõidab?! Maha võtta seda viisakalt ei saa. Android 11 on peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2021 08:55:32 vasta tsitaadiga

Milliest sünkimised Settings -> Accounts and backup -> Manage accounts -> sinu Samsungi kasutaja -> Sync account alt sisse on lülitatud?
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2021 09:13:58 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
aero kirjutas:
Kas S10-l on mõni lollikindel seadistus mis vaigistab KÕIK helid ja värinad öiseks ajaks, kuni hommikuse äratuseni? Ma arvasin, et piisab Bixby rutiinist "mitte segada", mis rakendub magamise ajaks. Igaks juhuks lükkan telefoni veel ööseks lennukirežiimile. 99% see töötab aga täna ärkasin 45 min enne äratust mingi lühikese vibra peale.

Täna jälle icon_sad.gif. Nüüd sain selgust. Samsung Cloud hädaldab, et ei saa andmeid sünkida. Lennukirežiimis eusa_wall.gif. Ma isegi ei kasuta seda. Kuidas see dnd seadest üle sõidab?! Maha võtta seda viisakalt ei saa. Android 11 on peal.


Aga viska DND lisaks Mute peale- ei värise midagi ja asi klaar.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.03.2021 09:25:16 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:

Täna jälle icon_sad.gif. Nüüd sain selgust. Samsung Cloud hädaldab, et ei saa andmeid sünkida. Lennukirežiimis eusa_wall.gif. Ma isegi ei kasuta seda. Kuidas see dnd seadest üle sõidab?! Maha võtta seda viisakalt ei saa. Android 11 on peal.


Kui sa pole seda ise kogemata sisse lülitanud, võib mingi rakendus seda kasutada.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 09.03.2021 13:08:21 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
aero kirjutas:
aero kirjutas:
Kas S10-l on mõni lollikindel seadistus mis vaigistab KÕIK helid ja värinad öiseks ajaks, kuni hommikuse äratuseni? Ma arvasin, et piisab Bixby rutiinist "mitte segada", mis rakendub magamise ajaks. Igaks juhuks lükkan telefoni veel ööseks lennukirežiimile. 99% see töötab aga täna ärkasin 45 min enne äratust mingi lühikese vibra peale.

Täna jälle icon_sad.gif. Nüüd sain selgust. Samsung Cloud hädaldab, et ei saa andmeid sünkida. Lennukirežiimis eusa_wall.gif. Ma isegi ei kasuta seda. Kuidas see dnd seadest üle sõidab?! Maha võtta seda viisakalt ei saa. Android 11 on peal.


Aga viska DND lisaks Mute peale- ei värise midagi ja asi klaar.

Sa mõtled DND-le lisatingimus? Ma ei leia sobivat. Võiks edaspidi edaspidi "ööseks" lennukile mitte panna aga lihtne see ei ole, olles aastaid harjunud. Tõmbasin teavituste värina tugevuse nulli.

Vahur kirjutas:
Milliest sünkimised Settings -> Accounts and backup -> Manage accounts -> sinu Samsungi kasutaja -> Sync account alt sisse on lülitatud?

Samsung Accounti all klõpsates "Sünkrooni konto" lendab lahti popup, mis pakub kaheastmelise kinnitamise seadistamist. See katab enamiku lüliteid kinni aga tuvastasin, et Samsungi kalendri sünk on sisse lülitatud. Tänan! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RUFG60
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2010




sõnum 09.03.2021 13:35:09 vasta tsitaadiga

On keegi kurikuulsa Android 11 asemel uuesti 10 peale tagasi läinud? On üldse võimalik? Battery drain on ebanormaalne. Põhimõtteliselt ei pea telefoni kasutamagi, et õhtuks nulli jookseks. Meeldib väga ka official feedback, et keerake kõik featured kinni, lülitage telefon välja, pange padja alla ning ongi battery drain probleem lahendatud thumbs_up.gif Point üldse osta 500 eurist telefoni, kui ekraani teravus ja kogu muu bling maha keerata ning sisuliselt 100 eurine luts sellest teha?

Kas olen õigesti aru saanud, et kuna viimased uuendused on S10'st bugise telefoni teinud, siis Android keeras edaspidiseks uuendused kinni? Olen ma ainuke, kes sellest lükkest taoliselt aru saab, et lõhuti sisuliselt S10 meelega ära, et kasutajad S20 või S21 ostaksid?

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCchzzugAfbRoNQObMgwoHiw
https://www.facebook.com/ruwesaare


viimati muutis RUFG60 09.03.2021 14:11:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 09.03.2021 13:48:44 vasta tsitaadiga

Ei ole täheldanud mingit aku vahet 11 peal.

Ühtegi bugi pole ka avastanud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2021 13:52:21 vasta tsitaadiga

Akut võtab mul ka rohkem
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2021 14:04:14 vasta tsitaadiga

Ma sain OneUI 3.1 uuendusega S10E peal 6h ekraaniaega.
30% pealt akusääst ja Wifi's 3G peal.
Aga vahel ka ainult 2.5h. Eks ta olene paljudest asjadest, levi jms.

Midagi räägiti et Chrome/Brave brower oli Android11'ga kuidagi bugine ja sõi taustal liiga palju. Sai see tegevus ära keelatud ja tundus ok edaspidi.


viimati muutis reikar 09.03.2021 14:16:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2021 14:14:41 vasta tsitaadiga

Mul pole ka aku tarbimine märgatavalt muutunud viimaste uuendustega. Eile näiteks oli ekraaniaeg 4,25h ja aku küll magama minnes tühi polnud. Pole ka midagi kinni keeranud.
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dzim Piim
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004




sõnum 09.03.2021 15:29:11 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
Kas S10-l on mõni lollikindel seadistus mis vaigistab KÕIK helid ja värinad öiseks ajaks, kuni hommikuse äratuseni? Ma arvasin, et piisab Bixby rutiinist "mitte segada", mis rakendub magamise ajaks. Igaks juhuks lükkan telefoni veel ööseks lennukirežiimile. 99% see töötab aga täna ärkasin 45 min enne äratust mingi lühikese vibra peale. Ei oska kuidagi tuvastada ka, mis see olla võis icon_sad.gif. Teavitus oleks 2-osaline. Üles ajas mind "single" värin.

Kuidas Bixby tuvastab "magamise aja", vaatab äratuse aega? Telefon on voodi lähedal, ekraan ülespidi. Siiski piisavalt "nurga taga", et käe-jalaga kogemata pihta ei saa.


Seaded- teavitused- mitte segada- ajakava. Seal saad määrata ajavahemiku millal telefon peaks vait olema.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2021 16:24:47 vasta tsitaadiga

RUFG60 kirjutas:
On keegi kurikuulsa Android 11 asemel uuesti 10 peale tagasi läinud? On üldse võimalik? Battery drain on ebanormaalne. Põhimõtteliselt ei pea telefoni kasutamagi, et õhtuks nulli jookseks. Meeldib väga ka official feedback, et keerake kõik featured kinni, lülitage telefon välja, pange padja alla ning ongi battery drain probleem lahendatud thumbs_up.gif Point üldse osta 500 eurist telefoni, kui ekraani teravus ja kogu muu bling maha keerata ning sisuliselt 100 eurine luts sellest teha?

Kas olen õigesti aru saanud, et kuna viimased uuendused on S10'st bugise telefoni teinud, siis Android keeras edaspidiseks uuendused kinni? Olen ma ainuke, kes sellest lükkest taoliselt aru saab, et lõhuti sisuliselt S10 meelega ära, et kasutajad S20 või S21 ostaksid?

10 peale tagasi minna ei saa kui oled korra 11 peale lasknud. See on juba Google poolne limitatsioon takistamaks downgrade tegemist turvaaukude ärakasutamiseks vanemates versioonides. Turvalisuse seisukohalt on see hea aga tarbija seisukohalt on see paraku äärmiselt halb kui uus versioon juhtub halb olema. Õnneks nüüd on kolm versiooni v11 väljastatud.

Esimene asi mida ebanormaalse akukulu puhul teha on esiteks lasta play poest peale mingi äpp mis akukulu mõõdab (jään vastuse võlgu milline oleks hea). See sisseehitatud vaade on suht kasutu imo. Viimane variant on teha tagavarakoopia telefonis olevatest andmetest ja siis factory reset kui muu ei aita. Stock puhul pole täheldanud ise midagi halba S10e peal. Pigem mul aku vastupidavus paranes, kuna mul oli eelnevalt rootitud Android 10 kus 4G kasutamine tähendas seda, et performance tuumad ei downclockinud ennast. Mõistagi põhjustas see suure aku tarbivuse mil iganes 4G aktiivne oli. Kuna kellelgi teisel seda ei esinenud, siis olen üsna kindel, et see oli mingi minu probleem.

Mismõttes keerati uuendused kinni? Kes keeras? Mis uuendused?
Ei ole midagi kinni keeratud. S10 seeria saab veel ka Android 12 (ilmselt järgmine aasta) ja turvauuendusi kuni 2023 Samasungi uue 4 aastase toe plaani kohaselt.

Isiklikult pole midagi halba märganud S10e peal. Iseasi on muidugi rootimine ja custom recovery. Selles osas pole hetkel veel mõlemat samaaegselt tööle saanud.
Tegelikult oleks Android 10 peal edasi aga mingil põhjusel sai minu telefoni EFS partitsioon kannatada (lmselt mingi asi kirjutas sinna või kustutas sealt) ja see tingis uuenduse Android 11 peale. EFS on väga oluline partitsioon kuna hoiab telefoni IMEI jms numbreid. Kui see kannatada saab on tavaliselt tulemuseks võrgu (signaali mitte ainult 4G jms) puudumine. Tihtipeale ka Wi-Fi puudumine ja halvemal juhul bootloop. Minul õnneks Wi-Fi toimis ja tänu varukoopiatele (nagu kord ja kohus) sain EFS taastada custom recovery failihalduri abil SD kaardilt faile kopeerides. Kusjuures stock firmware EFS ei puutu ja seega ei suuda seda ka parandada. EFS on täiesti unikaalne igal telefonil nagu seerianumber ja tarkvarauuendused seda ei puutu.

Seega minu Android 11 peal maandumise lugu on üsna keeruline ja käänuline. Üks hea asi mida ma märganud olen on see, et multitasking on veidi kiirem tänu sellele, et recent apps vms nuppu vajutades viskab automaatselt eelmise äppi peale. Nii on kahe äppi vahel pendeldamine kiirem ja mugavam. Varem pidi ise veidi liigutama. Seega see säästab ühe swipe iga kord. Teine positiivne asi on sätete all Accesibility > Visibility enchancements > Remove animatsions.
Mida see teeb on see, et see muudab kasutajaliidese kiiremaks igasugu tilulilu animatsioonide keelamisega. Varem sai sama asja teha ainult Developer Options alt seades Drawing > Windows/Transition/Animator Scale Off pannes. See on hea, et nüüd ei pea inimene Developer Options ronima, et nii elementaarset asja kinni keerata.

Mainitud buge mul pole esinenud. Kaamera pildid tunduvad minu silmale ok ja taustal poweramp mängib muusikat kenasti. Spotify ja telerisse edastamist hetkel ei kasuta, seega ei saa kommenteerida.
Küll aga häirib see, et esialgne setup ei austa dark mode või ei paku enne telefoni seadistama asumist vähemalt dark mode peale lülitamist. Suht tüütu seadistades valget ekraani passida. See on tavaliselt küll ühekordne või harv asi mida teha (va kui üritad rootida ja custom recoveryt peale saada icon_razz1.gif ). Sama lugu ka touch sensitivityga nendel kelle ekraanikaitseklaas paigaldatud. Seega algne setup on valge ja kehva puutetundlikkusega seetõttu minul.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 09.03.2021 16:34:07 vasta tsitaadiga

RUFG60 kirjutas:
On keegi kurikuulsa Android 11 asemel uuesti 10 peale tagasi läinud? On üldse võimalik? Battery drain on ebanormaalne. Põhimõtteliselt ei pea telefoni kasutamagi, et õhtuks nulli jookseks. Meeldib väga ka official feedback, et keerake kõik featured kinni, lülitage telefon välja, pange padja alla ning ongi battery drain probleem lahendatud thumbs_up.gif Point üldse osta 500 eurist telefoni, kui ekraani teravus ja kogu muu bling maha keerata ning sisuliselt 100 eurine luts sellest teha?

Kas olen õigesti aru saanud, et kuna viimased uuendused on S10'st bugise telefoni teinud, siis Android keeras edaspidiseks uuendused kinni? Olen ma ainuke, kes sellest lükkest taoliselt aru saab, et lõhuti sisuliselt S10 meelega ära, et kasutajad S20 või S21 ostaksid?


Mina läksin tagasi. icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2021 20:45:51 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Üks hea asi mida ma märganud olen on see, et multitasking on veidi kiirem tänu sellele, et recent apps vms nuppu vajutades viskab automaatselt eelmise äppi peale. Nii on kahe äppi vahel pendeldamine kiirem ja mugavam. Varem pidi ise veidi liigutama. Seega see säästab ühe swipe iga kord.

Kui nupud nähtaval, siis pole 10 peal ka vaja kahe viimase vahetamiseks muud teha kui 2x recent vajutada.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2021 21:02:39 vasta tsitaadiga

rex, Ei ma tean seda aga pidasin silmas nupu üks kord vajutamist. See toob ette karuselli või kuidas seda nimetataksegi. Ja seal siis viskab automaatselt eelviimase aktiivse äppi peale. Pealegi 2x vajutamine pole alati lollikindel, eriti kindaga külmas ja ühe käega telefoni hoides.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.03.2021 23:04:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Naiss. Uusima värskendusega ei tööta enam juhtmega telerisse laskmine thumbs_down.gif
Järjest enam tundub, et Samsung "tahtlikult" keerab vanemate telefonide softi pekki, et uus telefon osta.


Dex töötab viimase uuendusega hästi, yotube 4k jms norm.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2021 23:56:54 vasta tsitaadiga

Sai siiski tööle jah.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.03.2021 12:25:19 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
rex, Ei ma tean seda aga pidasin silmas nupu üks kord vajutamist. See toob ette karuselli või kuidas seda nimetataksegi. Ja seal siis viskab automaatselt eelviimase aktiivse äppi peale. Pealegi 2x vajutamine pole alati lollikindel, eriti kindaga külmas ja ühe käega telefoni hoides.


Kas see on automaatselt nii või pidid miskit sisse ka lülitama? Mul s20 ultra peal 1 vajutus avab selle karusselli, aga jääb nö ootele. Kui korra veel vajutan, siis läheb eelviimane äpp aktiivseks. Ehk siis mul on 2 vajutust vaja siiani...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 14:35:07 vasta tsitaadiga

olafsand, Hmm omateada sellega seoses midagi sisse ei lülitanud. Toimis nii eelmise Veebruari uuendusega kui ka Märtsi OneUI 3.1 uuendusega. Tean kindlalt, et vanemas eelmise aasta Android 10 versioonis seda polnud.
Mingit lisatarkvara pole eriti hetkel paigaldanud, kuna ilmselt pean mitu korda veel puhtaks laskma.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.03.2021 16:16:38 vasta tsitaadiga

Tomorrow, tänud vastamast! Täiega tahaks ise ka nii kasutada, et lisavajutus jääks ära.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 16:35:51 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Tomorrow, tänud vastamast! Täiega tahaks ise ka nii kasutada, et lisavajutus jääks ära.
Vaheta navigatsiooninupud gestureite vastu välja, nendega veel kiirem kahe rakenduse vahel navigeerida + rohkem ekraanipinda jääb vabaks.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2021 23:07:34 vasta tsitaadiga

Ma peamiselt just seepärast pole alt üles nühkimise peale läinud, et 2x recent peal toksida on väga kiire kahe vahel vahetus.

Tomorrow, mis mõttes ühe vajutusega võtab eelmise? Aga kui ma tahan üleeelmist?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 11.03.2021 10:03:31 vasta tsitaadiga

rex, jah, see tegelikult oleks jälle tülikas. Äkki on mingi väike viide sees, et jõuad üle-eelmise ka valida enne kui eelmise ise valib, Tomorrow?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 10:49:14 vasta tsitaadiga

rex, Kui tahad mingit teist siis pead ikka swipe tegema. Ei viidet ei ole.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 90, 91, 92  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.