Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.03.2021 18:30:41 vasta tsitaadiga

Võib-olla tõesti peab tegema.
Samas enne uuendust töötas probleemivabalt, rääkimata Android 10 paremusest/stabiilsusest.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 08:43:52 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
Kas S10-l on mõni lollikindel seadistus mis vaigistab KÕIK helid ja värinad öiseks ajaks, kuni hommikuse äratuseni? Ma arvasin, et piisab Bixby rutiinist "mitte segada", mis rakendub magamise ajaks. Igaks juhuks lükkan telefoni veel ööseks lennukirežiimile. 99% see töötab aga täna ärkasin 45 min enne äratust mingi lühikese vibra peale.

Täna jälle icon_sad.gif. Nüüd sain selgust. Samsung Cloud hädaldab, et ei saa andmeid sünkida. Lennukirežiimis eusa_wall.gif. Ma isegi ei kasuta seda. Kuidas see dnd seadest üle sõidab?! Maha võtta seda viisakalt ei saa. Android 11 on peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 08:55:32 vasta tsitaadiga

Milliest sünkimised Settings -> Accounts and backup -> Manage accounts -> sinu Samsungi kasutaja -> Sync account alt sisse on lülitatud?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 09:13:58 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
aero kirjutas:
Kas S10-l on mõni lollikindel seadistus mis vaigistab KÕIK helid ja värinad öiseks ajaks, kuni hommikuse äratuseni? Ma arvasin, et piisab Bixby rutiinist "mitte segada", mis rakendub magamise ajaks. Igaks juhuks lükkan telefoni veel ööseks lennukirežiimile. 99% see töötab aga täna ärkasin 45 min enne äratust mingi lühikese vibra peale.

Täna jälle icon_sad.gif. Nüüd sain selgust. Samsung Cloud hädaldab, et ei saa andmeid sünkida. Lennukirežiimis eusa_wall.gif. Ma isegi ei kasuta seda. Kuidas see dnd seadest üle sõidab?! Maha võtta seda viisakalt ei saa. Android 11 on peal.


Aga viska DND lisaks Mute peale- ei värise midagi ja asi klaar.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.03.2021 09:25:16 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:

Täna jälle icon_sad.gif. Nüüd sain selgust. Samsung Cloud hädaldab, et ei saa andmeid sünkida. Lennukirežiimis eusa_wall.gif. Ma isegi ei kasuta seda. Kuidas see dnd seadest üle sõidab?! Maha võtta seda viisakalt ei saa. Android 11 on peal.


Kui sa pole seda ise kogemata sisse lülitanud, võib mingi rakendus seda kasutada.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 13:08:21 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
aero kirjutas:
aero kirjutas:
Kas S10-l on mõni lollikindel seadistus mis vaigistab KÕIK helid ja värinad öiseks ajaks, kuni hommikuse äratuseni? Ma arvasin, et piisab Bixby rutiinist "mitte segada", mis rakendub magamise ajaks. Igaks juhuks lükkan telefoni veel ööseks lennukirežiimile. 99% see töötab aga täna ärkasin 45 min enne äratust mingi lühikese vibra peale.

Täna jälle icon_sad.gif. Nüüd sain selgust. Samsung Cloud hädaldab, et ei saa andmeid sünkida. Lennukirežiimis eusa_wall.gif. Ma isegi ei kasuta seda. Kuidas see dnd seadest üle sõidab?! Maha võtta seda viisakalt ei saa. Android 11 on peal.


Aga viska DND lisaks Mute peale- ei värise midagi ja asi klaar.

Sa mõtled DND-le lisatingimus? Ma ei leia sobivat. Võiks edaspidi edaspidi "ööseks" lennukile mitte panna aga lihtne see ei ole, olles aastaid harjunud. Tõmbasin teavituste värina tugevuse nulli.

Vahur kirjutas:
Milliest sünkimised Settings -> Accounts and backup -> Manage accounts -> sinu Samsungi kasutaja -> Sync account alt sisse on lülitatud?

Samsung Accounti all klõpsates "Sünkrooni konto" lendab lahti popup, mis pakub kaheastmelise kinnitamise seadistamist. See katab enamiku lüliteid kinni aga tuvastasin, et Samsungi kalendri sünk on sisse lülitatud. Tänan! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RUFG60
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 13:35:09 vasta tsitaadiga

On keegi kurikuulsa Android 11 asemel uuesti 10 peale tagasi läinud? On üldse võimalik? Battery drain on ebanormaalne. Põhimõtteliselt ei pea telefoni kasutamagi, et õhtuks nulli jookseks. Meeldib väga ka official feedback, et keerake kõik featured kinni, lülitage telefon välja, pange padja alla ning ongi battery drain probleem lahendatud thumbs_up.gif Point üldse osta 500 eurist telefoni, kui ekraani teravus ja kogu muu bling maha keerata ning sisuliselt 100 eurine luts sellest teha?

Kas olen õigesti aru saanud, et kuna viimased uuendused on S10'st bugise telefoni teinud, siis Android keeras edaspidiseks uuendused kinni? Olen ma ainuke, kes sellest lükkest taoliselt aru saab, et lõhuti sisuliselt S10 meelega ära, et kasutajad S20 või S21 ostaksid?

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCchzzugAfbRoNQObMgwoHiw
https://www.facebook.com/ruwesaare


viimati muutis RUFG60 09.03.2021 14:11:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 13:48:44 vasta tsitaadiga

Ei ole täheldanud mingit aku vahet 11 peal.

Ühtegi bugi pole ka avastanud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2021 13:52:21 vasta tsitaadiga

Akut võtab mul ka rohkem
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 14:04:14 vasta tsitaadiga

Ma sain OneUI 3.1 uuendusega S10E peal 6h ekraaniaega.
30% pealt akusääst ja Wifi's 3G peal.
Aga vahel ka ainult 2.5h. Eks ta olene paljudest asjadest, levi jms.

Midagi räägiti et Chrome/Brave brower oli Android11'ga kuidagi bugine ja sõi taustal liiga palju. Sai see tegevus ära keelatud ja tundus ok edaspidi.


viimati muutis reikar 09.03.2021 14:16:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 14:14:41 vasta tsitaadiga

Mul pole ka aku tarbimine märgatavalt muutunud viimaste uuendustega. Eile näiteks oli ekraaniaeg 4,25h ja aku küll magama minnes tühi polnud. Pole ka midagi kinni keeranud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dzim Piim
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 15:29:11 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
Kas S10-l on mõni lollikindel seadistus mis vaigistab KÕIK helid ja värinad öiseks ajaks, kuni hommikuse äratuseni? Ma arvasin, et piisab Bixby rutiinist "mitte segada", mis rakendub magamise ajaks. Igaks juhuks lükkan telefoni veel ööseks lennukirežiimile. 99% see töötab aga täna ärkasin 45 min enne äratust mingi lühikese vibra peale. Ei oska kuidagi tuvastada ka, mis see olla võis icon_sad.gif. Teavitus oleks 2-osaline. Üles ajas mind "single" värin.

Kuidas Bixby tuvastab "magamise aja", vaatab äratuse aega? Telefon on voodi lähedal, ekraan ülespidi. Siiski piisavalt "nurga taga", et käe-jalaga kogemata pihta ei saa.


Seaded- teavitused- mitte segada- ajakava. Seal saad määrata ajavahemiku millal telefon peaks vait olema.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 16:24:47 vasta tsitaadiga

RUFG60 kirjutas:
On keegi kurikuulsa Android 11 asemel uuesti 10 peale tagasi läinud? On üldse võimalik? Battery drain on ebanormaalne. Põhimõtteliselt ei pea telefoni kasutamagi, et õhtuks nulli jookseks. Meeldib väga ka official feedback, et keerake kõik featured kinni, lülitage telefon välja, pange padja alla ning ongi battery drain probleem lahendatud thumbs_up.gif Point üldse osta 500 eurist telefoni, kui ekraani teravus ja kogu muu bling maha keerata ning sisuliselt 100 eurine luts sellest teha?

Kas olen õigesti aru saanud, et kuna viimased uuendused on S10'st bugise telefoni teinud, siis Android keeras edaspidiseks uuendused kinni? Olen ma ainuke, kes sellest lükkest taoliselt aru saab, et lõhuti sisuliselt S10 meelega ära, et kasutajad S20 või S21 ostaksid?

10 peale tagasi minna ei saa kui oled korra 11 peale lasknud. See on juba Google poolne limitatsioon takistamaks downgrade tegemist turvaaukude ärakasutamiseks vanemates versioonides. Turvalisuse seisukohalt on see hea aga tarbija seisukohalt on see paraku äärmiselt halb kui uus versioon juhtub halb olema. Õnneks nüüd on kolm versiooni v11 väljastatud.

Esimene asi mida ebanormaalse akukulu puhul teha on esiteks lasta play poest peale mingi äpp mis akukulu mõõdab (jään vastuse võlgu milline oleks hea). See sisseehitatud vaade on suht kasutu imo. Viimane variant on teha tagavarakoopia telefonis olevatest andmetest ja siis factory reset kui muu ei aita. Stock puhul pole täheldanud ise midagi halba S10e peal. Pigem mul aku vastupidavus paranes, kuna mul oli eelnevalt rootitud Android 10 kus 4G kasutamine tähendas seda, et performance tuumad ei downclockinud ennast. Mõistagi põhjustas see suure aku tarbivuse mil iganes 4G aktiivne oli. Kuna kellelgi teisel seda ei esinenud, siis olen üsna kindel, et see oli mingi minu probleem.

Mismõttes keerati uuendused kinni? Kes keeras? Mis uuendused?
Ei ole midagi kinni keeratud. S10 seeria saab veel ka Android 12 (ilmselt järgmine aasta) ja turvauuendusi kuni 2023 Samasungi uue 4 aastase toe plaani kohaselt.

Isiklikult pole midagi halba märganud S10e peal. Iseasi on muidugi rootimine ja custom recovery. Selles osas pole hetkel veel mõlemat samaaegselt tööle saanud.
Tegelikult oleks Android 10 peal edasi aga mingil põhjusel sai minu telefoni EFS partitsioon kannatada (lmselt mingi asi kirjutas sinna või kustutas sealt) ja see tingis uuenduse Android 11 peale. EFS on väga oluline partitsioon kuna hoiab telefoni IMEI jms numbreid. Kui see kannatada saab on tavaliselt tulemuseks võrgu (signaali mitte ainult 4G jms) puudumine. Tihtipeale ka Wi-Fi puudumine ja halvemal juhul bootloop. Minul õnneks Wi-Fi toimis ja tänu varukoopiatele (nagu kord ja kohus) sain EFS taastada custom recovery failihalduri abil SD kaardilt faile kopeerides. Kusjuures stock firmware EFS ei puutu ja seega ei suuda seda ka parandada. EFS on täiesti unikaalne igal telefonil nagu seerianumber ja tarkvarauuendused seda ei puutu.

Seega minu Android 11 peal maandumise lugu on üsna keeruline ja käänuline. Üks hea asi mida ma märganud olen on see, et multitasking on veidi kiirem tänu sellele, et recent apps vms nuppu vajutades viskab automaatselt eelmise äppi peale. Nii on kahe äppi vahel pendeldamine kiirem ja mugavam. Varem pidi ise veidi liigutama. Seega see säästab ühe swipe iga kord. Teine positiivne asi on sätete all Accesibility > Visibility enchancements > Remove animatsions.
Mida see teeb on see, et see muudab kasutajaliidese kiiremaks igasugu tilulilu animatsioonide keelamisega. Varem sai sama asja teha ainult Developer Options alt seades Drawing > Windows/Transition/Animator Scale Off pannes. See on hea, et nüüd ei pea inimene Developer Options ronima, et nii elementaarset asja kinni keerata.

Mainitud buge mul pole esinenud. Kaamera pildid tunduvad minu silmale ok ja taustal poweramp mängib muusikat kenasti. Spotify ja telerisse edastamist hetkel ei kasuta, seega ei saa kommenteerida.
Küll aga häirib see, et esialgne setup ei austa dark mode või ei paku enne telefoni seadistama asumist vähemalt dark mode peale lülitamist. Suht tüütu seadistades valget ekraani passida. See on tavaliselt küll ühekordne või harv asi mida teha (va kui üritad rootida ja custom recoveryt peale saada icon_razz1.gif ). Sama lugu ka touch sensitivityga nendel kelle ekraanikaitseklaas paigaldatud. Seega algne setup on valge ja kehva puutetundlikkusega seetõttu minul.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 09.03.2021 16:34:07 vasta tsitaadiga

RUFG60 kirjutas:
On keegi kurikuulsa Android 11 asemel uuesti 10 peale tagasi läinud? On üldse võimalik? Battery drain on ebanormaalne. Põhimõtteliselt ei pea telefoni kasutamagi, et õhtuks nulli jookseks. Meeldib väga ka official feedback, et keerake kõik featured kinni, lülitage telefon välja, pange padja alla ning ongi battery drain probleem lahendatud thumbs_up.gif Point üldse osta 500 eurist telefoni, kui ekraani teravus ja kogu muu bling maha keerata ning sisuliselt 100 eurine luts sellest teha?

Kas olen õigesti aru saanud, et kuna viimased uuendused on S10'st bugise telefoni teinud, siis Android keeras edaspidiseks uuendused kinni? Olen ma ainuke, kes sellest lükkest taoliselt aru saab, et lõhuti sisuliselt S10 meelega ära, et kasutajad S20 või S21 ostaksid?


Mina läksin tagasi. icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 20:45:51 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Üks hea asi mida ma märganud olen on see, et multitasking on veidi kiirem tänu sellele, et recent apps vms nuppu vajutades viskab automaatselt eelmise äppi peale. Nii on kahe äppi vahel pendeldamine kiirem ja mugavam. Varem pidi ise veidi liigutama. Seega see säästab ühe swipe iga kord.

Kui nupud nähtaval, siis pole 10 peal ka vaja kahe viimase vahetamiseks muud teha kui 2x recent vajutada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 21:02:39 vasta tsitaadiga

rex, Ei ma tean seda aga pidasin silmas nupu üks kord vajutamist. See toob ette karuselli või kuidas seda nimetataksegi. Ja seal siis viskab automaatselt eelviimase aktiivse äppi peale. Pealegi 2x vajutamine pole alati lollikindel, eriti kindaga külmas ja ühe käega telefoni hoides.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 09.03.2021 23:04:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Naiss. Uusima värskendusega ei tööta enam juhtmega telerisse laskmine thumbs_down.gif
Järjest enam tundub, et Samsung "tahtlikult" keerab vanemate telefonide softi pekki, et uus telefon osta.


Dex töötab viimase uuendusega hästi, yotube 4k jms norm.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.03.2021 23:56:54 vasta tsitaadiga

Sai siiski tööle jah.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 12:25:19 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
rex, Ei ma tean seda aga pidasin silmas nupu üks kord vajutamist. See toob ette karuselli või kuidas seda nimetataksegi. Ja seal siis viskab automaatselt eelviimase aktiivse äppi peale. Pealegi 2x vajutamine pole alati lollikindel, eriti kindaga külmas ja ühe käega telefoni hoides.


Kas see on automaatselt nii või pidid miskit sisse ka lülitama? Mul s20 ultra peal 1 vajutus avab selle karusselli, aga jääb nö ootele. Kui korra veel vajutan, siis läheb eelviimane äpp aktiivseks. Ehk siis mul on 2 vajutust vaja siiani...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 14:35:07 vasta tsitaadiga

olafsand, Hmm omateada sellega seoses midagi sisse ei lülitanud. Toimis nii eelmise Veebruari uuendusega kui ka Märtsi OneUI 3.1 uuendusega. Tean kindlalt, et vanemas eelmise aasta Android 10 versioonis seda polnud.
Mingit lisatarkvara pole eriti hetkel paigaldanud, kuna ilmselt pean mitu korda veel puhtaks laskma.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 16:16:38 vasta tsitaadiga

Tomorrow, tänud vastamast! Täiega tahaks ise ka nii kasutada, et lisavajutus jääks ära.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 16:35:51 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Tomorrow, tänud vastamast! Täiega tahaks ise ka nii kasutada, et lisavajutus jääks ära.
Vaheta navigatsiooninupud gestureite vastu välja, nendega veel kiirem kahe rakenduse vahel navigeerida + rohkem ekraanipinda jääb vabaks.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2021 23:07:34 vasta tsitaadiga

Ma peamiselt just seepärast pole alt üles nühkimise peale läinud, et 2x recent peal toksida on väga kiire kahe vahel vahetus.

Tomorrow, mis mõttes ühe vajutusega võtab eelmise? Aga kui ma tahan üleeelmist?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 10:03:31 vasta tsitaadiga

rex, jah, see tegelikult oleks jälle tülikas. Äkki on mingi väike viide sees, et jõuad üle-eelmise ka valida enne kui eelmise ise valib, Tomorrow?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 10:49:14 vasta tsitaadiga

rex, Kui tahad mingit teist siis pead ikka swipe tegema. Ei viidet ei ole.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 14:16:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow, swipe tuleb siis hästi kiirelt ära teha? Saad videona ka kuidagi seda palun näidata? icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 15:55:47 vasta tsitaadiga

Tõmbad alt veits üles ja liigud paremale või vasakule. https://imgur.com/a/avGkQrP
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 16:03:56 vasta tsitaadiga

Chromes zoomin HV foorumis ja tahan kerida paremale, siis tõmbleb ja ei lase kerida. Kellelgi sama nali?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 17:37:57 vasta tsitaadiga

Jah. Mingi asi laadib miljon aastat ja ei lase scrollida. Aitab see kui paned menyyst stop vms
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2021 18:26:45 vasta tsitaadiga

Sold OUT, ok, kahtlustasin mingit chrome uuenduse kala vms.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gaerne
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2003




sõnum 14.03.2021 22:22:38 vasta tsitaadiga

Peale viimaseid uuendusi ei teavita enam WearOs TicWatch Pro 4g'd.
Kõne läbi kella ja une/aktiivsuse sync toimib ilusti. Aga notificatione läbi ei lase, uus email, messenger jms.

Tundub Android 11 viga olema, load on kõik antud. Proovisin vana telefoniga ühendada ja seal teavitused toimivad.

Näpunäiteid mida kus näppida võiks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 09:55:37 vasta tsitaadiga

Tegin siis väikse screen capture sellest recent app switching teemast. Valisin suvaliselt Firefox Nightly ja Excel.

https://imgur.com/a/EY525gD

Ühtlasi pro tip. Kui teete Factory Reset kas probleemide tõttu või isegi uut telefoni üles seades siis seda tasub teha, et saada lahti tervest hulgast eelpalgaldatud äppidest (nimekiri pole täielik, seda nimekirja pakub peale Factory Reset tehes uuesti paigaldada. Märkasin, et kadusid ka Fortnite Installer jms kama):

Samsung Calculator
Samsung Email
Samsung Gear
Samsung Global Goals
Samsung Health
Samsung Internet Browser
Samsung Members
Samsung Notes
Samsung Voice Recorder
LinkedIn
SmartThings
Google Drive
Google Play Movies & TV
Google Play Music
Google Photos

Miks peaks uut telefoni seadistades Factory Reset tegema? Mitmel põhjusel tegelikult. Kuigi need eelpaigaldatud äppid on peamised.
Esiteks ei võimalda Android järjestada paigaldatud äppe selle järgi kas need on eemaldatavad (uninstallitavad). Seega pärast esimest seadistust käsitsi otsida, et mida saab või ei saa eemaldada on tunduvalt aeganõudvam kui seadistus pmst kaks korda läbi teha. Tegelikult isegi mitte kaks korda, kuna telefoni karbist võttes piisab next-next ja skip-skip kasutamisest, et saada sätetesse kust siis saab juba Factory Reset valida. Ja kuna telefon on tühi niikuinii ei ole ka mingit andmekadu karta.

Ahjaa. Ühte bugi olen lõpuks märganud Android 11 peal. Juhtmeta kõrvasisesed klapid mida kasutan ( Sony WF-SP800N ) ei suuda vahel (mitte alati) peale Bluetooth ühenduse loomist vasakust klapist heli edastada. Õnneks piisab korra heli (meedia) tugevuse langetamist vüi tõstmisest ja siis läheb korda. Android 10 peal seda kordagi ei esinenud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 16:35:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow, suur tänbu näite eest! Täiega tahaks, et endal oleks ka nii, aga pean 2x vajutama. Aga see äppide asi on küll väga huvitav ka. Ma pole kordagi näinud võimalust, et valin, et mida installitakse või mida mitte.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 17:09:14 vasta tsitaadiga

Tee tehase seaded ja näed, see on ammu nii olnud. Samas ise olen sealt enamuse asjadest teadlikult peale lasknud. Samsa enda kalkulaator, notes, salvesti jms on nii head, et nendega harjununa tahaks neid ka teiste tootjate telefonidele.

Sellist kiirvahetamist ma küll hetkel ei sooviks, isegi kui saaks selle kuskilt sisse lülitada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 18:54:50 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tee tehase seaded ja näed, see on ammu nii olnud. Samas ise olen sealt enamuse asjadest teadlikult peale lasknud. Samsa enda kalkulaator, notes, salvesti jms on nii head, et nendega harjununa tahaks neid ka teiste tootjate telefonidele.

Ei ma ei eita, et seal ei võiks midagi kasulikku olla aga neid on kergem üksikult pärast peale lasta kui hakata ülejäänut maha installima peale nende.
Pealegi ennast häirib, et miks pagan ei võiks kõik uuendused tulla Google Play kaudu ja peab eraldi veel sisse logima Galaxy Store ja sealt samuti uuendama.

rex kirjutas:
Sellist kiirvahetamist ma küll hetkel ei sooviks, isegi kui saaks selle kuskilt sisse lülitada.

Minu jaoks on uus tegelikult loogiline. Kui ma valin recents, siis ma ei taha näha aktiivse foreground äppi eelvaadet vaid selle nupu vajutamisel on plaan ikka valida kas eelviimane või mõni teine viimati kasutatud äpp. Isegi eelviimast mitte valida on veidi kiirem mõne teise valimine kuna kasutusel olev pole vaikimisi aktiivne. Muidugi nagu sa enne mainisid on kiireim viis eelviimase valimiseks kaks korda kiiresti recent nuppu vajutada.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 19:06:13 vasta tsitaadiga

Ma Samsa kontoga sisse ei logigi ja nende poodi ei kasuta. Pole seni hirmu tundnud, et keegi mulle uuendamata kalkulaatori kaudu sisse häkiks. icon_smile.gif

Su videost jäi silma, et sul veel back paremal ja recent vasakul, nagu neil ammust ajast vaikimisi kombeks. Lihtsalt harjumus (samas tulid ju Sony-lt, kus vastupidi?) või on käelisusest tulenevalt nii mugavam? Esimesel päeval, kui paar aastat tagasi S7 pealt S9+le kolisin, muutsin ära, kuna lõpuks avanes võimalus, kuigi olin enne juba aastaid fix nuppudega Samsunge kasutanud. Kasutan vasaku käe ja kõrvaga (olemata muus osas vasakukäeline).
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2021 19:36:29 vasta tsitaadiga

rex, Jep kuna olen paremakäeline, siis on mugavam kui back on paremal ja ka telefoni hoian kõne ajal tavaliselt parema kõrva ääres. Samas nt arvuti taga mänge mängides kasutan liikumisklahvide jaoks alati vasakut kätt ikka. Kusjuures vanemad on vasakukäelised mul.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2021 11:10:54 vasta tsitaadiga

Mul ka on back nupp paremal, kasutan telefoni 99% parema käega kuigi olen vasakukäeline. Kui parema käega kasutada ja back oleks vasakul, siis oleks see jube tüütu kauge vajutus nö.

Harjusin S7 peal ära omal ajal ja muutsin ka selliseks Huawei p20 ja p30 nupud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RUFG60
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2021 20:16:46 vasta tsitaadiga

Pakub update. Keegi teinud? Kuidas on?

Hetkel ka üks anomaalia. HDR on fotokaseadetest kinni keeratud, kuid siiski mingites oludes otsustab fotokas automaatselt HDRi teha. Kellelgi veel sellist asja esinenud?

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCchzzugAfbRoNQObMgwoHiw
https://www.facebook.com/ruwesaare
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2021 21:52:54 vasta tsitaadiga

Lasin peale hommikul.

Kaamera viewfinder oleks hämaras nagu sujuvamaks läinud. Aga vbl kujutan ette ka.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2021 10:15:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pakub update. Keegi teinud? Kuidas on?

S10E peale lastud. Anomaaliaid pole täheldanud. Kaamera PRO foto ja video seadetele tuli juurde võimalus kasutada lauinurka, kui kedagi see pealub.
See HDR teema juba ammu üleval foorumites.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2021 11:02:24 vasta tsitaadiga

Mul ka kõige uuem uuendus peal, kaamera tundub nagu parem, pildid tunduvad teravamad.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 14:16:53 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_8-review-2266.php
tsitaat:
Asus wanted to make one of the most compact Android phones without compromising anything - speed, screen, camera, battery, not even stereo speakers and a 3.5mm jack. And they did it! Meet one of the most intriguing phones of the season - the Asus Zenfone 8 mini.

tsitaat:

Body: 147.8x68.5x9.2mm, 165g; Gorilla Glass Victus front, aluminum frame, Gorilla Glass 3 back; IP68-rated for dust and water resistance.
Display: 5.9" Super AMOLED, 120Hz adaptive refresh rate; 240Hz touch sampling, HDR10+, 1080x2400px resolution, 20:9 aspect ratio, 445ppi.
Chipset: Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm): Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 680 & 3x2.42 GHz Kryo 680 & 4x1.80 GHz Kryo 680); Adreno 660.
Memory: 128/256GB UFS3.1 storage; 6/8/16GB RAM.
OS/Software: Android 11, ZenUI 2021.
Rear camera: Wide (main): 64 MP, f/1.8, 26mm, 1/1.7", 0.8µm, dual-pixel PDAF, OIS, 2x lossless zoom; Ultra wide angle: 12 MP, f/2.2, 14mm, 1/2.55", 1.4µm, dual-pixel PDAF, 4cm macro shots.
Front camera: 12MP, f/2.45, 28mm, 1/2.93", 1.22µm, dual-pixel PDAF.
Video capture: Rear camera: 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@480fps; gyro-EIS, HDR, three mics for audio zoom and NC; Front camera: 4K@30fps, 1080p@30/60fps.
Battery: 4000mAh; Fast charging 30W, QC 4.0, USB-PD 3.0.
Misc: Fingerprint reader (under display, optical); NFC; 3.5mm jack, stereo speakers, FM radio (non-EU models).


Spoiler Spoiler Spoiler


Veidi kõrgem ja "paksem" kui S10e aga sama lai ja selle ekraanisuuruse ja mõõtmete juures kasutab uusimat SD888 SoC-i. Pole paha.
Muidugi ajalooliselt ASUS on olnud kohutav tarkvarauuendustega erinevalt viimase aja Samsungist kes pakub 4 aastat tuge.

Alles launchis aga ülevaateid juba on. Hind peaks olema ~600€ mis on võrreldav S10e-ga kui see launchis.
Mõtlesin, et postitan siia juhul kui keegi tahab S10e pealt uuendada millegi peale millel kiirem ekraan. Eriti arvestades seda, et S10e saadavus pidevalt halveneb, kuna tegu on mitu põlvkonda vana mudeliga.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 14:19:48 vasta tsitaadiga

Tahaks sõnumit edasi saata, valid et muuda SIM, selle peale ütleb, et peab mustandi ära kustutama thumbs_down.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 15:52:40 vasta tsitaadiga

Tomorrow, pole paha, aga S10e pealt üleminekuvõimalus muutus suht nullilähedaseks kohe, kui "no wireless charging" kõlas... Sealt pole enam tagsiteed.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 16:20:20 vasta tsitaadiga

rex, See on jah huvitav puudujääk. Tagakaas on klaasist seega tehnilist takistust justkui ei tohiks olla ja nn charging coil mis asub telefoni sees on samuti üsna õhuke. Vähemalt niipalju on laadimise osas siiski ära tehtud, et karbis tuleb kaasa maksimaalset kiirust toetav laadija. Enamus juhtudel pannakse kaasa mingi 5W kökats millega laed pool päeva ja siis pead raha raiskama, et normaalne laadija eraldi juurde osta. Ülevaates ja specce vaadates on mingi segadus ka SD kaardi toega. Pigem tundub, et seda siiski pole kuigi Dual-SIM on toetatud. Seega neil kes tahavad rohkem kui 256GB kaasa kanda ei ole erilist alternatiivi. Veidi kummaline on ka see, et lisaks 6/128 (RAM/ROM) ja 8/256 mudelile eksisteerib ka 16/256 mudel aga mitte näiteks 8/512 mis oleks loogilisem. Sest väheusutav, et enamus vajaks 8GB RAM asemel 16GB RAM aga kindlasti on rohkem neid kes vajaks 256GB sisemälu asemel 512GB sisemälu - eriti kui SD kaardi tugi puudub.

Üle 512GB pole siiski võimalik, kuna keegi ei tooda miskipärast 1TB UFS 3.1 kive. Samas nt UFS 3.0 on 1TB toetatud.
Ise muidugi oma S10e nüüd vahetama ei torma aga hea teada, et keegi ikka veel üritab kompaktset lipulaeva teha thumbs_up.gif . Kuigi Iphone 12 Mini näitel paistab, et inimesed on suurtega nii ära harjunud/harjutatud, et mini/compact müüginumbrid pole eriti head ja seetõttu tavaliselt need ka järglast ei saa a'la S20e või S21e.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2021 17:08:56 vasta tsitaadiga

Huvitav miks 13. kuupäevaks pole ikka veel jooksva kuu turvauuendust väljas S10 seeriale...
S20 FE sai juba ammu.

Vaatasin järgi, S10 seeria on endiselt "monthly" tsüklis - https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb
Huvitav oli, aga et sisuliselt uus mudel A72 läks otse kvartaalsesse tsüklisse, samal ajal kui A52 saab "monthly".
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2021 09:08:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav miks 13. kuupäevaks pole ikka veel jooksva kuu turvauuendust väljas S10 seeriale...

Kohe tulemas....
https://www.sammobile.com/news/may-2021-security-update-now-live-for-galaxy-s10-series/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2021 16:53:35 vasta tsitaadiga

Nüüd saadaval juba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2021 08:54:25 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Nüüd saadaval juba thumbs_up.gif

Eestis (Baltic SEB) pole veel saadav, sul mingi muu regioon
https://www.sammobile.com/samsung/galaxy-s10/firmware/SM-G973F/SEB/#SM-G973F
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.