|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.01.2021 10:22:35
|
|
|
wirx, aga ei ole ju suured tarbimised, kõik alla tunni. AG peab sees olema, sest muidu pole temast kasu. AccuBattery näitas päeva lõpuks, et screen ise on võtnud 100%st 53%
Lõpptulemus jäi selline:
Päeva saab ilma laadimata õhtusse küll, aga ei midagi erku.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
15.01.2021 10:39:38
|
|
|
| Teised telefonid saavad 120hz peal 8h vähemalt sot. 3-4h sot on jube ju. Sama aku kestvus kui 3.a vanadel mudelitel. Väga kehva see Samsung siis...
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
15.01.2021 12:49:35
|
|
|
Adguardi asemel kasuta brave brauserit, pole ühtegi reklaami ning eks Cellmapper imeb akut korralikult, proovi ilma selleta. Lisaks on sul 2 sim kaarti, mis 10-15% tõmbab kohe akust endale.
hkurujo88r vaata ülevaltpoolt minu pilti, 120hz ongi 6h 2 päeva peale SOT ning oleks 1 päev siis 7-8h.
Eile avalikustati S21 -
Sel aastal Samsung astus küll ämbrisse, pea olematu uuendus ning mitmed asjad hoopis nigelamaks läinud võrreldes S20 seeriaga -
https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=10040&idPhone2=10596
S20 ultra vs S21 ultra
S20 ultra on kergem ning õhem ja suurema ekraaniga
S20 ultral on 48Mpix 103mm telephoto f3.5 vs S21 ultra 240mm 10Mpix f4.9...zoom on muidugi parem S21-l eks seetõttu ka nigelam F. Kuid isegi see 103mm reaalelus väga kasutatv polnud, väike käe värin ning pilt oli juba udune, 240mm on 2.4 suurem zoom ning sellega veelgi raskem head pilti teha.
S20 ultra fast charge 45W, S21 ultral 25W
https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=10080&idPhone2=10625
S20+ vs S21+
Sama ekraani suuruse juures on S21+ lausa 14-16gr raskem ning mõni mm laiem. 300mah suurem aku sellist kaalu lisa ei tohiks tekitada.
Mõlema puhul -
Chipsetiga järjekordselt Samsung laseb Eurooplased üle.
Hind on küll tibake odavam, kuid puudub laadija, seega mingit vahet erilist pole hinna osas.
Puudub ka mälukaardi lugeja
Eks kindlasti ole uus telefon kiirem ja võibolla ka parema aku ning kaameraga. Eelnevatel aastatel olen S6-st alates igal aastal uue samsungi võtnud, siis sel korral jätan küll vahele, sest mitmed asjad hoopis nigelamaks läinud ning paremaks pole pea midagi läinud. Kahju, et Huawei on põlu all siiani, play pood suht vajalik feature...
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.01.2021 16:20:10
|
|
|
wirx, adguard hoiab muid äppe puhtana. CM täna ei kasutanud. Hetkel on 16h34m used, SOT on 3h11 ja aku hetkel 31%
Siit on näha palju töötav ekraan on kulutanud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.01.2021 17:55:21
|
|
|
wirx, peab nõustuma.
Sel aastal tundub, et üritati hinda kõigi võimalustega alla tuua.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
18.01.2021 16:12:45
|
|
|
Ainuke tõsine taandareng samsungil oli siis kui ühel mudelil jäi ip68 järsku ära. See mudel sai ka vahele jäetud sellepärast.
Muidu s20 oli 9.5 kuud kasutuses. Ühtegi halba sõna ei saa öelda.
Kes tahab see saab ära osta. Halli värvi, kukkund pole ja kõik teliast antud karp ja asjad kaasa originaal kile peal ja silikoon kestas koguaeg olnud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
20.01.2021 15:16:25
|
|
|
Eile tuli miskine 400MB+ kaamera-turva uuendus, tea kas S21 ultra tulekuga tehti ka S20 kaamerat paremaks?
Nagu juba arvuti mängudega tänapäeval, et umbes aasta pärast saab kõik suuremad probleemid ära lapitud. Algselt S20 ultra kaamera oli suht nigel, nüüd on juba päris hea. Eriti öövõte, kuigi seal tuleb käsitsi hiljem värve maha keerata.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
20.01.2021 16:31:14
|
|
|
| wirx, eile kiire katse näitas, et on küll parem. Kaamera äpi versiooninumber ka muutus seekord. Mul muidugi pimedas pildid valgusmurdumise jooni täis hetkel. Tagataskust panin mööda ja kukkus betoonile ja nii kaamera klaas kui ka tagumine klaas üleni ämblikud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
21.01.2021 09:31:11
|
|
|
Oskab keegi öelda, miks Gmaili teavitused lukuekraanil topelt on, st. kui tuleb 1 uus meil tekib lukuekraanile 2 Gmaili ikooni?
Võis tekkida koos UI 3.0-i aga võibolla juba varem .
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.01.2021 11:29:07
|
|
|
| Kui on kaks kontot ja mõlemal on uus kiri, siis tuleb kaks ikooni.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
26.01.2021 18:58:51
|
|
|
Uue updatega on ilmnenud, et mõnikord võtab chrome meeletult akut, telefon läheb isegi kuumaks. Sama asi on ka Bravega. Võibolla viga hoopis brauseris. Igatahes kui Chromes või Braves vaadata ükskõik mis video on taust hallikas, niipea kui vajutada volume nuppu ning ette tuleb heli muutmise nivoo, siis pilt läheb õigeks. Näiteks youtubes chromes kenasti näha see, samal ajal youtube äpiga toimib kenasti ja toimib ka ilusti Samsung Internet browsweriga. Lasin cache tühjaks, aga no vaevalt et mõlemad brauserid samaaegselt telefonis katki läksid. Oskab keegi ehk miskit veel soovitada?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
26.01.2021 19:39:09
|
|
|
| See vist mingi üldisem Chromium browserite probleem hetkel. Mujalt ka lugenud aga otsest bugi lahendust ei tea veel.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
05.02.2021 13:37:47
|
|
|
Ma olen selle akuga ikka hädas nüüd, mingi update keeras asja tuksi, telefon läheb 5 minutiga käes soojaks, varem sellist asja polnud. Hakkas pihta peale S21 välja ilmumist see jama ja peale mingit väiksemat update, hakka või vandenõuteooriaid uskuma
Soojenemise põhjus saab olla kõrge CPU-GPU kasutus, selleks aktiveerisin Developer options ja sealt panin GPUWatch tööle. CPU istub kõik programmid suletuna ekraan töötades 10% peal koguaeg ja eks sinna olegi maetud koer.
Oskab keegi soovitada mõnda äppi, mis näitaks ära programmid, mis CPU-d kasutavad? Igatpidi otsinud ja nii lihtsat asja nagu taskmanager pole suutnud veel leida Androidile. 3c taskmanager on lähim mis toimib, aga see ei näita reaalajas CPU kasutust vaid ajalugu.
GPUWatchi värskenduse panin 1sekundi peale, vaevalt et see programm ise nüüd 10% endale haarab, windowsi taskmanager võtab 1% ja on way rohkemate andmetega.
https://drive.google.com/file/d/1xUjDqhb-Q43N1I_biabkhYVObRL207zl/view?usp=sharing
Kui keegi viitsib vaadaku enda mobiiliga üle, mis teil on CPU kasutus, kui kõik programmid kinni, ehk leidub isegi keegi, kellel uusimad updated tehtud pole ja saab vanemaga testida?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
05.02.2021 14:06:08
|
|
|
Rakenduste alt keela chrome ja eraldi seal keela tausta andmeside, taustategevus, kõik õigused võta ära ja kõik teavitused lülita välja.
Eile oli sot 3h 50minutit 100% -> 50% . Kui eelmainitud asjad ei olnud keelatud (vaid lihtsalt chrome keelatud) siia üle 2h ei saanud ikkagi SOT kuigi chrome ennast ei avanud ega midagi sellega seotult ei teinud.
Jutt küll S21st aga ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
05.02.2021 14:10:14
|
|
|
10% kanti jääb kasutus CPU-l ka siis, kui lennurezhiim, power saving mode põhjas, mobiilile restart tehtud, kõik äppid force stopidud ja auto killitud.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
22.02.2021 15:41:21
|
|
|
Tuli siis UI 3.1 uuendus S20 peale
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
26.02.2021 12:16:35
|
|
|
See tegi aku ja kuumenemise peaaegu korda, mingi väike update peaks lähiajal tulema ja asja veelgi parandama.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
26.02.2021 14:27:16
|
|
|
| Kahjuks ei õnnestunud aastatki vastu pidada enne kui nüüd ekraan täna hommikul õnnetult katki kukkus - ülejäänud telefon nagu uus kuna algusest peale olnud Spiegen Neo Hybrid kestas. Telefonil on küll kindlustus ja claim tehtud, kuid igaks juhuks uurin maad, et kas kuskil pakutakse display vahetust nõnda, et antakse garantii ka veekindlusele?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
26.02.2021 15:16:21
|
|
|
| Peale eelviimast uuendust ei näita sõnumite teavitust appi ikooni kohal. Kõigil teistel appidel näitab. Kas kellelgi veel selline anomaalia?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
26.02.2021 16:56:25
|
|
|
kõikide jamade tagatipuks on mu s20 klõbisema hakanud, kui käes loksutada, siis on hästi kuulda, nagu oleks sees lahti midagi
not cool, pean kahjuks ütlema, et üle pika aja üks suhteliselt kehv telefon
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
26.02.2021 17:01:53
|
|
|
| OIS kolksubki kui kaamera app kasutusel pole. Proovi raputada nii, et kaamera app on lahti ja nii, et suletud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
26.02.2021 17:57:45
|
|
|
ikka klõbiseb. selline tugev plastiku klõbin, ma oleks seda enne märganud, on alles viimastel päevadel tekkinud, maha pole kukkunud.
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
26.02.2021 20:22:31
|
|
|
renx09, kas video puhul mingit anomaalia näed, kui salvestust vaadata hiljem? Mul oli OIS s9l pekkis ja see väljendus ka video stabiliseerimiseks mingil moel. Lahenduseks oli telefoni tradein samsung kaudu, ei tuvastatud v märgatud seda
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
26.02.2021 21:23:52
|
|
|
Ühel pimedal õhtul sai pikalt testitud S20 Ultrat ja S21 Ultrat. Hoidsin kõrvuti käes ja vorpisin pilte ning videosid night modes. Päeval on suht võimatu nende piltide kvaliteedis vahet teha, night võttega väike vahe tuleb sisse. S21 pildid on natukene paremad, aga seda eelkõige seetõttu et saab valida pikema night säri. Kui standard valida, siis on pildikvaliteet ka sama. Kuna oli suurem seltskond, siis proovisime veel S21, Iphone 12 max, jpt mudelitega. Rahva arvamus oli, et S20 Ultra pilt on parim, olgugi et S21 Ultral detail natukene parem, aga värvid jäid kenamad S20 Ultral.
Hoopis teine lugu tuli siis, kui video tegema hakata. Üllataval kombel on 1080p 30fps auto rezhiimis S20 Ultra video tunduvalt parem, kui S21 Ultra oma. Seal ei olnud vahe enam pisidetailides vaid müras. Proovisime ka teisi resosid, S20 ultra kaamera jäi video tehes paremaks, eks asi ole S21 ultra softis, küll saab paremaks tulevikus selle ka. Aga S21 ultra omanik hakkas korralikult kahetsema, et oli oma S20 ultra maha müünud ja 1000€ eest S21 Ultra asemele ostnud, eriti arvestades et aku pidi samamoodi pidama, tagaklaas on nüüd plastikust ja diagonaalis nurga alt paistab S21 ultra nagu 20a vana paks telefon
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
26.02.2021 22:16:06
|
|
|
tegin kaameraga igasugu trikke, nii foto kui videoga, kõik töötab nagu peab. see klõbin tundub ülevalt servast tulevat, kaamera kandist. nupud on tugevad ja ei loksu.
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
26.02.2021 22:27:32
|
|
|
| wirx, S21 Ultra tagune on Corning® Gorilla® Glass Victus™, mis peaks mu arust klaas olemas.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.02.2021 23:04:38
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Ühel pimedal õhtul sai pikalt testitud S20 Ultrat ja S21 Ultrat. Hoidsin kõrvuti käes ja vorpisin pilte ning videosid night modes. Päeval on suht võimatu nende piltide kvaliteedis vahet teha, night võttega väike vahe tuleb sisse. S21 pildid on natukene paremad, aga seda eelkõige seetõttu et saab valida pikema night säri. Kui standard valida, siis on pildikvaliteet ka sama. Kuna oli suurem seltskond, siis proovisime veel S21, Iphone 12 max, jpt mudelitega. Rahva arvamus oli, et S20 Ultra pilt on parim, olgugi et S21 Ultral detail natukene parem, aga värvid jäid kenamad S20 Ultral.
Hoopis teine lugu tuli siis, kui video tegema hakata. Üllataval kombel on 1080p 30fps auto rezhiimis S20 Ultra video tunduvalt parem, kui S21 Ultra oma. Seal ei olnud vahe enam pisidetailides vaid müras. Proovisime ka teisi resosid, S20 ultra kaamera jäi video tehes paremaks, eks asi ole S21 ultra softis, küll saab paremaks tulevikus selle ka. Aga S21 ultra omanik hakkas korralikult kahetsema, et oli oma S20 ultra maha müünud ja 1000€ eest S21 Ultra asemele ostnud, eriti arvestades et aku pidi samamoodi pidama, tagaklaas on nüüd plastikust ja diagonaalis nurga alt paistab S21 ultra nagu 20a vana paks telefon  |
Hea võrdlev tekst, tänud! Samas S20U foto kui ka video on natukenegi hämaramas olus ju täielik pa*k. Või on mu seade algusest peale praak. Hea meelega vaataks näidisvideosid kui võimalik palun!
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
01.03.2021 09:36:57
|
|
|
| S21 ultra kaamera tõesti nii sitt Exynose mudeli puhul? Isegi peale kõiki neid uuendusi?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.03.2021 10:54:14
|
|
|
Kuidas te neid rumalaid inimesi leiate ja kes neile raha annab, et s20 vahetada s21 vastu kohe kui tuleb, ilma haigusi läbi põdemata?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
01.03.2021 12:00:36
|
|
|
| Müüsin s20ne ja wireless klapid maha kokku pea 500eur eest ning ostsin s21 800eur eest + sain uued wireless klapid kaasa. Igatpidi äss diil ja peale chrome akusöömise millele sain jälile ning parandasin kahe päevaga - ei oska mitte millegi üle kurta. Kõik on parem kui eelmine.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.03.2021 12:16:49
|
|
|
Ja loe nüüd wirxi postitust
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
01.03.2021 14:08:52
|
|
|
Ei puutu minusse pole ultra.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
01.03.2021 15:27:21
|
|
|
GSMarenas on head test pildid, aga nad vist ei uuenda neid peale esmast ülevaadete kuigi tihti? Imelik värk nende kaameratega, et softiga lähevad aja jooksul paremaks. S20 ultra kaamera oli välja tulles nigelam, kui S10+ kaamera toas pildistades. Nüüd on ultra oma tibake paremaks läinud. Hämaras on s20ultra parem, kui s10+. Samal ajal on S21 pilt tuntavalt nigelam, kui S20 ultral, naisel mul s21 ja eriti lööb see välja, kui hämaras pildistada.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
01.03.2021 15:55:42
|
|
|
| Seega praegu pole mõtet soetada s21 ultrat?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
01.03.2021 16:01:58
|
|
|
Eks ikka on, aga mingit erilist mõtet s20ultrat -> s21ultra vastu vahetada küll pole.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
01.03.2021 16:13:34
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Eks ikka on, aga mingit erilist mõtet s20ultrat -> s21ultra vastu vahetada küll pole. |
Hetkel mate 20 pro kasutusel. Pole samsungit omanud viimased aastad. Viimane oli S7 äkki.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
01.03.2021 16:14:59
|
|
|
| Aku kestvus 120hz juures ilmselt on põhiline kõige suurem erinevus. See oli ka minu eesmärk. Pm on mul sama või pigem veidi suurem screentime 120hz'ga võrreldes s20 ja 60hz. Kaamera on riistvaraliselt pm sama jne.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
01.03.2021 17:05:44
|
|
|
| Minu ainus eesmärk oli vahetusel sõrmejälje lugeja. 20 seerial ei kannatanud see kriitikat, 21l on enam-vähem kasutatav.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.03.2021 17:20:30
|
|
|
| McCoffin, s20 ultral on küll ülikiire ja täpne sõrmetuvastus.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andr31
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2007
|
03.03.2021 10:35:00
|
|
|
Tere
Kellelgi on pikemat aega olnud käes Galaxy S20 tavaline variant? On Teil esinenud mingeid märgatavaid puudusi, mille tõttu ei soovitaks seda mudelit valida?
Endal plaanis Galaxy A50 välja vahetada, sest see on jäänud viimase kahe aastaga uimaseks, aku on hakanud vähem pidama ning tahaks midagi suuruselt väiksemat. Variandid sisuliselt ongi kas Iphone 12mini Xperia 5 II või S20- kuna Samsungi UI meeldib siis pigem valiks Samsungi.
_________________ soundcloud.com/gamajun |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
03.03.2021 11:12:14
|
|
|
| Andr31, pole ühtegi muret olnud, kasutanud oktoobrist.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andr31
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2007
|
03.03.2021 11:50:18
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
| Andr31, pole ühtegi muret olnud, kasutanud oktoobrist. |
Kas Teil on 5g või 4g variant?
_________________ soundcloud.com/gamajun |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
03.03.2021 11:57:23
|
|
|
Andr31, Kasutanud S20 (4g)"tavaline" suvest 2020. Pole ühtegi anomaaliat olnud. Kasutan 1440 resot ja 60mhz ekraaniga.
Tulin Galaxy S7 pealt.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
03.03.2021 12:12:19
|
|
|
| Andr31, 5G
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.03.2021 15:04:08
|
|
|
Kas siin S20FE omanikke?
Kuidas rahul olete aparaadiga?
Otsin lähedasele alla 600EUR hinnalipikuga aparaati, järgmiste kriteeriumitega:
- Hind kuni 600EUR
- Android
- Hea kaamera (HV kasutajate kommentaaride järgi tähendab see, et OnePlus jääb kõrvale)
- Veekindel
- NFC on plus
- Pikalt turvauuendusi (S20FE peaks kuuluma nende hulka kes saavad 4a Samsungi viimase uudise järgi)
- Ei ole Huawei ega Xiaomi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exess
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2010
|
09.03.2021 19:38:07
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Kas siin S20FE omanikke?
Kuidas rahul olete aparaadiga?
Otsin lähedasele alla 600EUR hinnalipikuga aparaati, järgmiste kriteeriumitega:
- Hind kuni 600EUR
- Android
- Hea kaamera (HV kasutajate kommentaaride järgi tähendab see, et OnePlus jääb kõrvale)
- Veekindel
- NFC on plus
- Pikalt turvauuendusi (S20FE peaks kuuluma nende hulka kes saavad 4a Samsungi viimase uudise järgi)
- Ei ole Huawei ega Xiaomi |
Täiesti ok telefon on selle raha eest. Endal kasutuses juba mingi oktoobri kuust ning ühtegi probleemi pole täheldanud
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
14.03.2021 21:02:25
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Kas siin S20FE omanikke?
Kuidas rahul olete aparaadiga?
Otsin lähedasele alla 600EUR hinnalipikuga aparaati, järgmiste kriteeriumitega:
- Hind kuni 600EUR
- Android
- Hea kaamera (HV kasutajate kommentaaride järgi tähendab see, et OnePlus jääb kõrvale)
- Veekindel
- NFC on plus
- Pikalt turvauuendusi (S20FE peaks kuuluma nende hulka kes saavad 4a Samsungi viimase uudise järgi)
- Ei ole Huawei ega Xiaomi |
Selle raha eest ilmselt üks parimate omadustega telefon, millel väga hea kaamera.
Miinus on nüüd aku ning osadel ka puute probleemid. Samas pärast 2 uuendust mul enam seda puute probleemi pole.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.03.2021 13:13:52
|
|
|
| Kas keegi on ostnud ja jagaks siis linke, et autolaadijat kiirlaadimisega kasutada. Ma ise olen mitu jubinat ja juhet ostnud, aga kõigiga katkeb kiirlaadimine ca 5 sekundi pärast. Näiteks täna hommikul oli nii: 19% akut, juhe sappa ja näitab fast charging ning 1h12m kulub. 5 sekundi pärast muutus 2h20m peale. Samsung nagu meelega ei toeta kolmanda osapoole laadijaid kiirlaadimiseks?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|