Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S20 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 10:22:35 vasta tsitaadiga

wirx, aga ei ole ju suured tarbimised, kõik alla tunni. AG peab sees olema, sest muidu pole temast kasu. AccuBattery näitas päeva lõpuks, et screen ise on võtnud 100%st 53%
Lõpptulemus jäi selline:



Päeva saab ilma laadimata õhtusse küll, aga ei midagi erku.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 10:39:38 vasta tsitaadiga

Teised telefonid saavad 120hz peal 8h vähemalt sot. 3-4h sot on jube ju. Sama aku kestvus kui 3.a vanadel mudelitel. Väga kehva see Samsung siis...
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 12:49:35 vasta tsitaadiga

Adguardi asemel kasuta brave brauserit, pole ühtegi reklaami ning eks Cellmapper imeb akut korralikult, proovi ilma selleta. Lisaks on sul 2 sim kaarti, mis 10-15% tõmbab kohe akust endale.
hkurujo88r vaata ülevaltpoolt minu pilti, 120hz ongi 6h 2 päeva peale SOT ning oleks 1 päev siis 7-8h.

Eile avalikustati S21 -

Sel aastal Samsung astus küll ämbrisse, pea olematu uuendus ning mitmed asjad hoopis nigelamaks läinud võrreldes S20 seeriaga -
https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=10040&idPhone2=10596
S20 ultra vs S21 ultra
S20 ultra on kergem ning õhem ja suurema ekraaniga
S20 ultral on 48Mpix 103mm telephoto f3.5 vs S21 ultra 240mm 10Mpix f4.9...zoom on muidugi parem S21-l eks seetõttu ka nigelam F. Kuid isegi see 103mm reaalelus väga kasutatv polnud, väike käe värin ning pilt oli juba udune, 240mm on 2.4 suurem zoom ning sellega veelgi raskem head pilti teha.
S20 ultra fast charge 45W, S21 ultral 25W

https://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=10080&idPhone2=10625
S20+ vs S21+
Sama ekraani suuruse juures on S21+ lausa 14-16gr raskem ning mõni mm laiem. 300mah suurem aku sellist kaalu lisa ei tohiks tekitada.

Mõlema puhul -
Chipsetiga järjekordselt Samsung laseb Eurooplased üle.
Hind on küll tibake odavam, kuid puudub laadija, seega mingit vahet erilist pole hinna osas.
Puudub ka mälukaardi lugeja

Eks kindlasti ole uus telefon kiirem ja võibolla ka parema aku ning kaameraga. Eelnevatel aastatel olen S6-st alates igal aastal uue samsungi võtnud, siis sel korral jätan küll vahele, sest mitmed asjad hoopis nigelamaks läinud ning paremaks pole pea midagi läinud. Kahju, et Huawei on põlu all siiani, play pood suht vajalik feature...

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 16:20:10 vasta tsitaadiga

wirx, adguard hoiab muid äppe puhtana. CM täna ei kasutanud. Hetkel on 16h34m used, SOT on 3h11 ja aku hetkel 31%

Siit on näha palju töötav ekraan on kulutanud.

Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2021 17:55:21 vasta tsitaadiga

wirx, peab nõustuma.
Sel aastal tundub, et üritati hinda kõigi võimalustega alla tuua.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 18.01.2021 16:12:45 vasta tsitaadiga

Ainuke tõsine taandareng samsungil oli siis kui ühel mudelil jäi ip68 järsku ära. See mudel sai ka vahele jäetud sellepärast.

Muidu s20 oli 9.5 kuud kasutuses. Ühtegi halba sõna ei saa öelda.
Kes tahab see saab ära osta. Halli värvi, kukkund pole ja kõik teliast antud karp ja asjad kaasa icon_smile.gif originaal kile peal ja silikoon kestas koguaeg olnud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 15:16:25 vasta tsitaadiga

Eile tuli miskine 400MB+ kaamera-turva uuendus, tea kas S21 ultra tulekuga tehti ka S20 kaamerat paremaks?
Nagu juba arvuti mängudega tänapäeval, et umbes aasta pärast saab kõik suuremad probleemid ära lapitud. Algselt S20 ultra kaamera oli suht nigel, nüüd on juba päris hea. Eriti öövõte, kuigi seal tuleb käsitsi hiljem värve maha keerata.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2021 16:31:14 vasta tsitaadiga

wirx, eile kiire katse näitas, et on küll parem. Kaamera äpi versiooninumber ka muutus seekord. Mul muidugi pimedas pildid valgusmurdumise jooni täis hetkel. Tagataskust panin mööda ja kukkus betoonile ja nii kaamera klaas kui ka tagumine klaas üleni ämblikud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 09:31:11 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, miks Gmaili teavitused lukuekraanil topelt on, st. kui tuleb 1 uus meil tekib lukuekraanile 2 Gmaili ikooni? icon_rolleyes.gif
Võis tekkida koos UI 3.0-i aga võibolla juba varem icon_rolleyes.gif .
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2021 11:29:07 vasta tsitaadiga

Kui on kaks kontot ja mõlemal on uus kiri, siis tuleb kaks ikooni.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 18:58:51 vasta tsitaadiga

Uue updatega on ilmnenud, et mõnikord võtab chrome meeletult akut, telefon läheb isegi kuumaks. Sama asi on ka Bravega. Võibolla viga hoopis brauseris. Igatahes kui Chromes või Braves vaadata ükskõik mis video on taust hallikas, niipea kui vajutada volume nuppu ning ette tuleb heli muutmise nivoo, siis pilt läheb õigeks. Näiteks youtubes chromes kenasti näha see, samal ajal youtube äpiga toimib kenasti ja toimib ka ilusti Samsung Internet browsweriga. Lasin cache tühjaks, aga no vaevalt et mõlemad brauserid samaaegselt telefonis katki läksid. Oskab keegi ehk miskit veel soovitada?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2021 19:39:09 vasta tsitaadiga

See vist mingi üldisem Chromium browserite probleem hetkel. Mujalt ka lugenud aga otsest bugi lahendust ei tea veel.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 13:37:47 vasta tsitaadiga

Ma olen selle akuga ikka hädas nüüd, mingi update keeras asja tuksi, telefon läheb 5 minutiga käes soojaks, varem sellist asja polnud. Hakkas pihta peale S21 välja ilmumist see jama ja peale mingit väiksemat update, hakka või vandenõuteooriaid uskuma icon_smile.gif
Soojenemise põhjus saab olla kõrge CPU-GPU kasutus, selleks aktiveerisin Developer options ja sealt panin GPUWatch tööle. CPU istub kõik programmid suletuna ekraan töötades 10% peal koguaeg ja eks sinna olegi maetud koer.
Oskab keegi soovitada mõnda äppi, mis näitaks ära programmid, mis CPU-d kasutavad? Igatpidi otsinud ja nii lihtsat asja nagu taskmanager pole suutnud veel leida Androidile. 3c taskmanager on lähim mis toimib, aga see ei näita reaalajas CPU kasutust vaid ajalugu.
GPUWatchi värskenduse panin 1sekundi peale, vaevalt et see programm ise nüüd 10% endale haarab, windowsi taskmanager võtab 1% ja on way rohkemate andmetega.
https://drive.google.com/file/d/1xUjDqhb-Q43N1I_biabkhYVObRL207zl/view?usp=sharing
Kui keegi viitsib vaadaku enda mobiiliga üle, mis teil on CPU kasutus, kui kõik programmid kinni, ehk leidub isegi keegi, kellel uusimad updated tehtud pole ja saab vanemaga testida?

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.02.2021 14:06:08 vasta tsitaadiga

Rakenduste alt keela chrome ja eraldi seal keela tausta andmeside, taustategevus, kõik õigused võta ära ja kõik teavitused lülita välja.
Eile oli sot 3h 50minutit 100% -> 50% . Kui eelmainitud asjad ei olnud keelatud (vaid lihtsalt chrome keelatud) siia üle 2h ei saanud ikkagi SOT kuigi chrome ennast ei avanud ega midagi sellega seotult ei teinud.
Jutt küll S21st aga ikkagi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2021 14:10:14 vasta tsitaadiga

10% kanti jääb kasutus CPU-l ka siis, kui lennurezhiim, power saving mode põhjas, mobiilile restart tehtud, kõik äppid force stopidud ja auto killitud.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2021 15:41:21 vasta tsitaadiga

Tuli siis UI 3.1 uuendus S20 peale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 12:16:35 vasta tsitaadiga

See tegi aku ja kuumenemise peaaegu korda, mingi väike update peaks lähiajal tulema ja asja veelgi parandama.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 26.02.2021 14:27:16 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei õnnestunud aastatki vastu pidada enne kui nüüd ekraan täna hommikul õnnetult katki kukkus - ülejäänud telefon nagu uus kuna algusest peale olnud Spiegen Neo Hybrid kestas. Telefonil on küll kindlustus ja claim tehtud, kuid igaks juhuks uurin maad, et kas kuskil pakutakse display vahetust nõnda, et antakse garantii ka veekindlusele?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 26.02.2021 15:16:21 vasta tsitaadiga

Peale eelviimast uuendust ei näita sõnumite teavitust appi ikooni kohal. Kõigil teistel appidel näitab. Kas kellelgi veel selline anomaalia?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 16:56:25 vasta tsitaadiga

kõikide jamade tagatipuks on mu s20 klõbisema hakanud, kui käes loksutada, siis on hästi kuulda, nagu oleks sees lahti midagi

not cool, pean kahjuks ütlema, et üle pika aja üks suhteliselt kehv telefon

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 26.02.2021 17:01:53 vasta tsitaadiga

OIS kolksubki kui kaamera app kasutusel pole. Proovi raputada nii, et kaamera app on lahti ja nii, et suletud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 17:57:45 vasta tsitaadiga

ikka klõbiseb. selline tugev plastiku klõbin, ma oleks seda enne märganud, on alles viimastel päevadel tekkinud, maha pole kukkunud.
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 18:31:45 vasta tsitaadiga

Mingi nupp äkki? Kuigi nii uue ja uhke telefoni puhul ei tahaks sellist möödapanekut uskuda.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 20:22:31 vasta tsitaadiga

renx09, kas video puhul mingit anomaalia näed, kui salvestust vaadata hiljem? Mul oli OIS s9l pekkis ja see väljendus ka video stabiliseerimiseks mingil moel. Lahenduseks oli telefoni tradein samsung kaudu, ei tuvastatud v märgatud seda icon_biggrin.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 21:23:52 vasta tsitaadiga

Ühel pimedal õhtul sai pikalt testitud S20 Ultrat ja S21 Ultrat. Hoidsin kõrvuti käes ja vorpisin pilte ning videosid night modes. Päeval on suht võimatu nende piltide kvaliteedis vahet teha, night võttega väike vahe tuleb sisse. S21 pildid on natukene paremad, aga seda eelkõige seetõttu et saab valida pikema night säri. Kui standard valida, siis on pildikvaliteet ka sama. Kuna oli suurem seltskond, siis proovisime veel S21, Iphone 12 max, jpt mudelitega. Rahva arvamus oli, et S20 Ultra pilt on parim, olgugi et S21 Ultral detail natukene parem, aga värvid jäid kenamad S20 Ultral.
Hoopis teine lugu tuli siis, kui video tegema hakata. Üllataval kombel on 1080p 30fps auto rezhiimis S20 Ultra video tunduvalt parem, kui S21 Ultra oma. Seal ei olnud vahe enam pisidetailides vaid müras. Proovisime ka teisi resosid, S20 ultra kaamera jäi video tehes paremaks, eks asi ole S21 ultra softis, küll saab paremaks tulevikus selle ka. Aga S21 ultra omanik hakkas korralikult kahetsema, et oli oma S20 ultra maha müünud ja 1000€ eest S21 Ultra asemele ostnud, eriti arvestades et aku pidi samamoodi pidama, tagaklaas on nüüd plastikust ja diagonaalis nurga alt paistab S21 ultra nagu 20a vana paks telefon icon_smile.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 22:16:06 vasta tsitaadiga

tegin kaameraga igasugu trikke, nii foto kui videoga, kõik töötab nagu peab. see klõbin tundub ülevalt servast tulevat, kaamera kandist. nupud on tugevad ja ei loksu.
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 22:27:32 vasta tsitaadiga

wirx, S21 Ultra tagune on Corning® Gorilla® Glass Victus™, mis peaks mu arust klaas olemas.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 22:33:58 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
wirx, S21 Ultra tagune on Corning® Gorilla® Glass Victus™, mis peaks mu arust klaas olemas.


The S21 Plus and Ultra have glass on either side, while the back of the regular S21 is made of plastic.
https://www.cnet.com/news/samsung-galaxy-s21-drop-test-pretty-much-failed-but-theres-a-silver-lining/
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 23:04:38 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Ühel pimedal õhtul sai pikalt testitud S20 Ultrat ja S21 Ultrat. Hoidsin kõrvuti käes ja vorpisin pilte ning videosid night modes. Päeval on suht võimatu nende piltide kvaliteedis vahet teha, night võttega väike vahe tuleb sisse. S21 pildid on natukene paremad, aga seda eelkõige seetõttu et saab valida pikema night säri. Kui standard valida, siis on pildikvaliteet ka sama. Kuna oli suurem seltskond, siis proovisime veel S21, Iphone 12 max, jpt mudelitega. Rahva arvamus oli, et S20 Ultra pilt on parim, olgugi et S21 Ultral detail natukene parem, aga värvid jäid kenamad S20 Ultral.
Hoopis teine lugu tuli siis, kui video tegema hakata. Üllataval kombel on 1080p 30fps auto rezhiimis S20 Ultra video tunduvalt parem, kui S21 Ultra oma. Seal ei olnud vahe enam pisidetailides vaid müras. Proovisime ka teisi resosid, S20 ultra kaamera jäi video tehes paremaks, eks asi ole S21 ultra softis, küll saab paremaks tulevikus selle ka. Aga S21 ultra omanik hakkas korralikult kahetsema, et oli oma S20 ultra maha müünud ja 1000€ eest S21 Ultra asemele ostnud, eriti arvestades et aku pidi samamoodi pidama, tagaklaas on nüüd plastikust ja diagonaalis nurga alt paistab S21 ultra nagu 20a vana paks telefon icon_smile.gif


Hea võrdlev tekst, tänud! Samas S20U foto kui ka video on natukenegi hämaramas olus ju täielik pa*k. Või on mu seade algusest peale praak. Hea meelega vaataks näidisvideosid kui võimalik palun! icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 09:36:57 vasta tsitaadiga

S21 ultra kaamera tõesti nii sitt Exynose mudeli puhul? Isegi peale kõiki neid uuendusi?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 10:54:14 vasta tsitaadiga

Kuidas te neid rumalaid inimesi leiate ja kes neile raha annab, et s20 vahetada s21 vastu kohe kui tuleb, ilma haigusi läbi põdemata?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.03.2021 12:00:36 vasta tsitaadiga

Müüsin s20ne ja wireless klapid maha kokku pea 500eur eest ning ostsin s21 800eur eest + sain uued wireless klapid kaasa. Igatpidi äss diil ja peale chrome akusöömise millele sain jälile ning parandasin kahe päevaga - ei oska mitte millegi üle kurta. Kõik on parem kui eelmine.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 12:16:49 vasta tsitaadiga

Ja loe nüüd wirxi postitust
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.03.2021 14:08:52 vasta tsitaadiga

Ei puutu minusse icon_biggrin.gif pole ultra.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 15:27:21 vasta tsitaadiga

GSMarenas on head test pildid, aga nad vist ei uuenda neid peale esmast ülevaadete kuigi tihti? Imelik värk nende kaameratega, et softiga lähevad aja jooksul paremaks. S20 ultra kaamera oli välja tulles nigelam, kui S10+ kaamera toas pildistades. Nüüd on ultra oma tibake paremaks läinud. Hämaras on s20ultra parem, kui s10+. Samal ajal on S21 pilt tuntavalt nigelam, kui S20 ultral, naisel mul s21 ja eriti lööb see välja, kui hämaras pildistada.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 15:55:42 vasta tsitaadiga

Seega praegu pole mõtet soetada s21 ultrat?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 16:01:58 vasta tsitaadiga

Eks ikka on, aga mingit erilist mõtet s20ultrat -> s21ultra vastu vahetada küll pole.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 16:13:34 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Eks ikka on, aga mingit erilist mõtet s20ultrat -> s21ultra vastu vahetada küll pole.


Hetkel mate 20 pro kasutusel. Pole samsungit omanud viimased aastad. Viimane oli S7 äkki.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.03.2021 16:14:59 vasta tsitaadiga

Aku kestvus 120hz juures ilmselt on põhiline kõige suurem erinevus. See oli ka minu eesmärk. Pm on mul sama või pigem veidi suurem screentime 120hz'ga võrreldes s20 ja 60hz. Kaamera on riistvaraliselt pm sama jne.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 17:05:44 vasta tsitaadiga

Minu ainus eesmärk oli vahetusel sõrmejälje lugeja. 20 seerial ei kannatanud see kriitikat, 21l on enam-vähem kasutatav.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2021 17:20:30 vasta tsitaadiga

McCoffin, s20 ultral on küll ülikiire ja täpne sõrmetuvastus.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andr31
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 10:35:00 vasta tsitaadiga

Tere

Kellelgi on pikemat aega olnud käes Galaxy S20 tavaline variant? On Teil esinenud mingeid märgatavaid puudusi, mille tõttu ei soovitaks seda mudelit valida?

Endal plaanis Galaxy A50 välja vahetada, sest see on jäänud viimase kahe aastaga uimaseks, aku on hakanud vähem pidama ning tahaks midagi suuruselt väiksemat. Variandid sisuliselt ongi kas Iphone 12mini Xperia 5 II või S20- kuna Samsungi UI meeldib siis pigem valiks Samsungi.

_________________
soundcloud.com/gamajun
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 11:12:14 vasta tsitaadiga

Andr31, pole ühtegi muret olnud, kasutanud oktoobrist.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andr31
HV vaatleja

liitunud: 02.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 11:50:18 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Andr31, pole ühtegi muret olnud, kasutanud oktoobrist.



Kas Teil on 5g või 4g variant?

_________________
soundcloud.com/gamajun
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 11:57:23 vasta tsitaadiga

Andr31, Kasutanud S20 (4g)"tavaline" suvest 2020. Pole ühtegi anomaaliat olnud. Kasutan 1440 resot ja 60mhz ekraaniga.
Tulin Galaxy S7 pealt.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2021 12:12:19 vasta tsitaadiga

Andr31, 5G
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2021 15:04:08 vasta tsitaadiga

Kas siin S20FE omanikke?
Kuidas rahul olete aparaadiga?

Otsin lähedasele alla 600EUR hinnalipikuga aparaati, järgmiste kriteeriumitega:
- Hind kuni 600EUR
- Android
- Hea kaamera (HV kasutajate kommentaaride järgi tähendab see, et OnePlus jääb kõrvale)
- Veekindel
- NFC on plus
- Pikalt turvauuendusi (S20FE peaks kuuluma nende hulka kes saavad 4a Samsungi viimase uudise järgi)
- Ei ole Huawei ega Xiaomi
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exess
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2010




sõnum 09.03.2021 19:38:07 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kas siin S20FE omanikke?
Kuidas rahul olete aparaadiga?

Otsin lähedasele alla 600EUR hinnalipikuga aparaati, järgmiste kriteeriumitega:
- Hind kuni 600EUR
- Android
- Hea kaamera (HV kasutajate kommentaaride järgi tähendab see, et OnePlus jääb kõrvale)
- Veekindel
- NFC on plus
- Pikalt turvauuendusi (S20FE peaks kuuluma nende hulka kes saavad 4a Samsungi viimase uudise järgi)
- Ei ole Huawei ega Xiaomi


Täiesti ok telefon on selle raha eest. Endal kasutuses juba mingi oktoobri kuust ning ühtegi probleemi pole täheldanud
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2021 21:02:25 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kas siin S20FE omanikke?
Kuidas rahul olete aparaadiga?

Otsin lähedasele alla 600EUR hinnalipikuga aparaati, järgmiste kriteeriumitega:
- Hind kuni 600EUR
- Android
- Hea kaamera (HV kasutajate kommentaaride järgi tähendab see, et OnePlus jääb kõrvale)
- Veekindel
- NFC on plus
- Pikalt turvauuendusi (S20FE peaks kuuluma nende hulka kes saavad 4a Samsungi viimase uudise järgi)
- Ei ole Huawei ega Xiaomi


Selle raha eest ilmselt üks parimate omadustega telefon, millel väga hea kaamera.

Miinus on nüüd aku ning osadel ka puute probleemid. Samas pärast 2 uuendust mul enam seda puute probleemi pole.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2021 13:13:52 vasta tsitaadiga

Kas keegi on ostnud ja jagaks siis linke, et autolaadijat kiirlaadimisega kasutada. Ma ise olen mitu jubinat ja juhet ostnud, aga kõigiga katkeb kiirlaadimine ca 5 sekundi pärast. Näiteks täna hommikul oli nii: 19% akut, juhe sappa ja näitab fast charging ning 1h12m kulub. 5 sekundi pärast muutus 2h20m peale. Samsung nagu meelega ei toeta kolmanda osapoole laadijaid kiirlaadimiseks?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S20 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.