|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-steven--
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2007
|
24.02.2021 12:05:54
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Oleks küsimus kaaskasutajale. Ostsin jaanuari esimeses pooles AT'st kampaania raames Asuse toote, millega pidi saama Hitman 3 võtme (https://www.eventasus.com/hitman3) mille tarnetähtaeg sai läbi laupäeval. Kirjutasin Asusele, aga vastust pole saanud. On keegi veel ootamas oma võtit või oskab äkki öelda, kui kaua läks neil eelmise taolise kampaania puhul võtme saamisega? Ma mäletan, et keegi siin foorumis ootas oma Cyberpunki võtit vist ~40 kalendripäeva peale kättetoimetamise algust. |
Neil vist kirjas, et 90 päeva jooksul saadavad jne. Tean päris mitmeid, kes Asuse promo asju ootanud päris pikalt.
_________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
24.02.2021 13:34:01
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Oleks küsimus kaaskasutajale. Ostsin jaanuari esimeses pooles AT'st kampaania raames Asuse toote, millega pidi saama Hitman 3 võtme (https://www.eventasus.com/hitman3) mille tarnetähtaeg sai läbi laupäeval. Kirjutasin Asusele, aga vastust pole saanud. On keegi veel ootamas oma võtit või oskab äkki öelda, kui kaua läks neil eelmise taolise kampaania puhul võtme saamisega? Ma mäletan, et keegi siin foorumis ootas oma Cyberpunki võtit vist ~40 kalendripäeva peale kättetoimetamise algust. |
Ostsin Novembris Asuse emaplaadi, oli kampaania Cyberpunk 2077, saatsin ära andmed, võtme sain alles Jaanuari keskel
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
24.02.2021 14:14:10
|
|
|
| Bunny kirjutas: |
Ostsin Novembris Asuse emaplaadi, oli kampaania Cyberpunk 2077, saatsin ära andmed, võtme sain alles Jaanuari keskel  |
Tänud sulle ja teistele vastuse eest. Eks ma siis arvestan, et äkki aprilliks on võti käes
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inz002
HV kasutaja
liitunud: 04.11.2006
|
27.02.2021 11:23:06
|
|
|
| Bunny kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Oleks küsimus kaaskasutajale. Ostsin jaanuari esimeses pooles AT'st kampaania raames Asuse toote, millega pidi saama Hitman 3 võtme (https://www.eventasus.com/hitman3) mille tarnetähtaeg sai läbi laupäeval. Kirjutasin Asusele, aga vastust pole saanud. On keegi veel ootamas oma võtit või oskab äkki öelda, kui kaua läks neil eelmise taolise kampaania puhul võtme saamisega? Ma mäletan, et keegi siin foorumis ootas oma Cyberpunki võtit vist ~40 kalendripäeva peale kättetoimetamise algust. |
Ostsin Novembris Asuse emaplaadi, oli kampaania Cyberpunk 2077, saatsin ära andmed, võtme sain alles Jaanuari keskel  |
Kinnitan, et ASUSe kampaaniatega täpselt nii ongi. Arvutitark ei väljasta neid võtmeid, vaid ASUS.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
27.02.2021 18:59:53
|
|
|
Huvitav, et ma juhendit kuskilt ei leidnud, aga aitäh sulle näpunäidete eest, loodan, et saan ikka oma võtme kätte.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lyth
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2012
|
27.02.2021 19:47:06
|
|
|
Asusega võtavad asjad tihtipeale (liiga)kaua aega. Neil oli AT's mingi cashback promo oktoobris. Raha saabus jaanuaris.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
27.02.2021 21:19:06
|
|
|
| Lyth kirjutas: |
Asusega võtavad asjad tihtipeale (liiga)kaua aega. Neil oli AT's mingi cashback promo oktoobris. Raha saabus jaanuaris.  |
Cashbacki reeglites oligi kirjas, et kuni 90 päeva võib aega minna.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lyth
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2012
|
27.02.2021 21:32:47
|
|
|
| Just nii. ASUSe puhul võtavadki kõik asjad maksimumaja. Selles suhtes on hea kohaliku vahendaja (k.a. Arvutitark) kaudu nende asju osta, et ei pea ise nende customer supportiga asju ajama, kui on garantiiteemad jne.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
03.03.2021 08:19:31
|
|
|
| Tõsi. Ostsin sülearvuti Asus. Defektne. Ostsin veebist, läksin ise järgi. Pidin tagasi viima ja hooldusaeg 3 nädalat ning 1500€ läinud ja tööd ka teha ei saa. Kergem kahenädalane rahatagastus teha. Kahju. Vaevalt keegi hoolduses lamineeritud paneeli ja trackpadi asusel vahetama hakkab.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
03.03.2021 09:20:01
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Lyth kirjutas: |
Asusega võtavad asjad tihtipeale (liiga)kaua aega. Neil oli AT's mingi cashback promo oktoobris. Raha saabus jaanuaris.  |
Cashbacki reeglites oligi kirjas, et kuni 90 päeva võib aega minna. |
Mul oli üks cashback promo septembri alguses - raha saabus jaanuari lõpus.... Mingi 120-s päev jooksis juba. Tegin päringu ja alles siis hakati liigutama.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
03.03.2021 10:14:45
|
|
|
Mario., osta laptop.ee järgmine. Me võtsime firmaga mitu läpakat. Ühel oli trackpad vigane ja peale nende informeerimist saime paari tunni pärast uue.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
03.03.2021 18:24:25
|
|
|
| laptopid.ee?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
03.03.2021 19:16:02
|
|
|
Noneh.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
03.03.2021 19:18:17
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Mario., osta laptop.ee järgmine. Me võtsime firmaga mitu läpakat. Ühel oli trackpad vigane ja peale nende informeerimist saime paari tunni pärast uue. |
Neil ei ole uusi asuse Ryzen sülereid. Ma ostsin sealt, kus oli Eestis tol hetkel ainukesena saadaval... Olude sunnil. Ilmselt jääb see viimaseks suureks ostuks arvutitargast.
Eks ootan kaua summa tagastamisega läheb.. mitu nädalat ilma töömasina ja rahata olla on nüri. Et sellise hinnaklassi juures taolist teenindust korrata ei sooviks jah. Tänan soovituse eest.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
04.03.2021 09:38:39
|
|
|
| Mitte-äriklassil ei saagi eriti mingit teenindust oodata. Mul jookseb 5s aasta Lenovo T460s, olen pidanud paar korda IBM teenindust kasutama, annad ette teada milles mure, tellivad jupid ette ja vahetavad paari tunniga ära. Alates teavitamisest on max 4 päeva läinud probleemi lahendamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
04.03.2021 11:55:35
|
|
|
Kui tahad, et leti taga keegi kohe defektidega tegeleks, siis pead ilmselt Apple poole vaatama.
Eestis ilmselt 0 poodi, kes omal vastutusel su kauba välja vahetavad või raha tagastavad. Ametlikud hooldused peavad tuvastama, et tegu on 100% defektiga. Kui ntks AT kannab sulle kohe raha tagasi ja pärast hoolduses selgub, et tegu hoopis kasutajapoolse veaga, siis kannatajaks jääb pood.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
04.03.2021 12:44:07
|
|
|
| Võimalik et ootan tõesti palju 1500€ eest. Igatahes. Jõudu mulle. Kahjuks selle consumer kraamiga nõnda ole jah, aga äriklassis vaevalt 1060 ja uus Ryzen on. Et noh. Kompromiss on vast kohane. Samas eks meie tehnikakultuur ole selline ilma reaalse klienditoeta kui äriklassi ei osta.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
04.03.2021 13:24:43
|
|
|
| Mario., Seal ei ole jah kahjuks hinnaküsimus, olen ise tassinud kunagi ka 1200 eurost HP Spectret garantiisse ja Serviceneti kohta mul midagi ilusat öelda ei ole, õnneks või kahjuks on see tänaseks pankrotis.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
04.03.2021 14:40:20
|
|
|
No jah, igaksjuhuks mainin ära, et kui midagi ostate, siis hoidke nii karp, manual kui ka kõik muu, mis karbis on või veel parem, ärge toodet üldse kasutage ja välja võtke karbist, muidu nad ei võta midagi vastu ja karjuvad sulle seadustega näkku. Mina hetkel seal ettevõttest enam kahjuks midagi soeta, ma ei tea kuidas teistel kogemust garantiiga olnud on, aga mul oli ülimalt negatiivne.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
04.03.2021 15:10:54
|
|
|
No isiklikult mul ainult üks negatiivne kogemus GPUga, mis saadeti lihtsalt tagasi, sest Poolas selgus, et kaardi backplatel olev SN kleeps oli katki. Ma nüüd ei teagi, et kuskohas ja mis ajahetkel see katki läks.
Lisaks sellele vast üle 20-30 positiivse kogemuse ning peaaegu kõik korrad ilma karpideta asjad üle andnud. Olen enamasti kas uue toote või raha tagasi saanud.
Tagastanud ma pole midagi, seega ma selle kohta öelda ei oska. See on siiski loogiline, et kaup peab olema tagastamiseks kasutamata ning uueväärses seisukorras. Kaubal esineva puuduse korral siiski juba garantii teema.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
04.03.2021 15:12:53
|
|
|
Ma olen mõned toited viinud lihtsalt paljas toide osade kaablitega ja täiskomplekti vastu saanud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
04.03.2021 17:22:49
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Ma olen mõned toited viinud lihtsalt paljas toide osade kaablitega ja täiskomplekti vastu saanud. |
Mul alla 200 eurine maksev seade, millel oli garantii lõppemas ja karpi enam polnud, ei võetud vastu, kuna seaduses kuskil pidi kirjas olema, et iga detail peab alles olema, muidu ei pea vastuvõtma, jäi andmata. Eks ma nüüd pean siis hirmus istuma ja vaatama, mis mu muudest PC komponentidest ja asjadest saab, mis sealt ostetud on.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
04.03.2021 18:06:32
|
|
|
Garantiisse saadad ikka ju ainult vigase seadme. Kui mängukonsooli pult on katki, siis ei saada ju tervet konsooli garantiisse
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
04.03.2021 18:35:01
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
| Ma olen mõned toited viinud lihtsalt paljas toide osade kaablitega ja täiskomplekti vastu saanud. |
Mul alla 200 eurine maksev seade, millel oli garantii lõppemas ja karpi enam polnud, ei võetud vastu, kuna seaduses kuskil pidi kirjas olema, et iga detail peab alles olema, muidu ei pea vastuvõtma, jäi andmata. Eks ma nüüd pean siis hirmus istuma ja vaatama, mis mu muudest PC komponentidest ja asjadest saab, mis sealt ostetud on.  |
See tundub küll kahtlane väide nende poolt. Kas ma pean samuti külmiku, teleka, pesumasina jne. kastid alles jätma?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
04.03.2021 19:10:11
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
| Ma olen mõned toited viinud lihtsalt paljas toide osade kaablitega ja täiskomplekti vastu saanud. |
Mul alla 200 eurine maksev seade, millel oli garantii lõppemas ja karpi enam polnud, ei võetud vastu, kuna seaduses kuskil pidi kirjas olema, et iga detail peab alles olema, muidu ei pea vastuvõtma, jäi andmata. Eks ma nüüd pean siis hirmus istuma ja vaatama, mis mu muudest PC komponentidest ja asjadest saab, mis sealt ostetud on.  |
See tundub küll kahtlane väide nende poolt. Kas ma pean samuti külmiku, teleka, pesumasina jne. kastid alles jätma? |
Endale ka kuskilt meelde jäänud et sellist lollust just seadusega enam tegema ei pea. Detailid mis asjaga koos jah alles, aga karp ja juhendid küll olulised pole. Tšekk alles siis peaks vastu võtma.
https://www.ttja.ee/
helista tel: 6201707 (tarbijate nõustamine) ja uuri järgi. Millegipärast usun et kaupmees tahab sinu soovist lihtsalt üle sõita.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
04.03.2021 19:46:28
|
|
|
ise küsisin monitori kohta kui garantiise viia kas karpi vaja.
öeldi et võimalusel...
ei saa ju kuidagi mõistlik olla et korteris hoiad kogu elektroonika karbid alles?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
04.03.2021 20:04:05
|
|
|
Nokia, oled ikka oma väidetes 100% kindel?
Osad hooldused nõuavad laadijat vahest, karpi keegi nõuda ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
04.03.2021 22:33:14
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| No jah, igaksjuhuks mainin ära, et kui midagi ostate, siis hoidke nii karp, manual kui ka kõik muu, mis karbis on või veel parem, ärge toodet üldse kasutage ja välja võtke karbist, muidu nad ei võta midagi vastu ja karjuvad sulle seadustega näkku. Mina hetkel seal ettevõttest enam kahjuks midagi soeta, ma ei tea kuidas teistel kogemust garantiiga olnud on, aga mul oli ülimalt negatiivne. |
No natukene mangumist, aga sain raha tagasi ja tunni pärast ostsin neilt uue sama masina (samuti netis ette makstes, et oleks kahenädalane tagastusperiood). Kiirem lahendus, kui garantiitööd oodata. Go figure. Ka eluaegne kogemus äriklassi masinatega, aga nüüd vaja vahvamat pilli kaasas kanda noh. Päris valus kogemus ja eks ära hellitatud lenovo ning delli poolt.
Mis puudutab kaheaastast pretensioonide esitamise väldet, ei ole kauplejal alust karpi ja juhendeid garantiitöödeks, ega ka asendamiseks, nõuda. Mina tahtsin kahenädalase akna raames masina tagastada, sest garantii töö ajaks öeldi kolm nädalat, mis ei ole okei. Nõudsid karpi, milleks neil on õigus (netist tellides tuleb tagastada KOGU kupatus). Said karbi, katkise masina, ja mina palju kiiremini uue Asuse rondi.
Saan aru, et AT pole selles süüdi, vaid süsteemne hälve consumer klass masinatel ning olen tänulik, et natuke puigeldes ikkagi vastu tulid.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
05.03.2021 20:30:54
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
Nokia, oled ikka oma väidetes 100% kindel?
Osad hooldused nõuavad laadijat vahest, karpi keegi nõuda ei saa. |
Jep kindel, mis kindel, kuna seade siiani mul laual istub, karpi ma enam ülesse ei leidnud, laadija vist sain kätte veel, aga neid 5V laadijaid koguneb ka nagu seeni peale vihma koju ja õiget värvi/mudelit tavaliselt raske leida rääkimata juhtmest. Aga jah, küsiti nii karp, juhe, laadija ja otseloomulik seade, kõik peab ilusti anda olema. Eks võibolla teises kohas jälle ei küsita, raske öelda, ma käisin ainult ühes esinduses, peale seda jäi nii halb maik, et ma ei lähe ühtegi nendesse enam kahjuks.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
06.03.2021 13:40:26
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Kristiine tark on lahtivä?kuskil mingeid kirju pole.. 4x ssd d vaja. |
Nädalavahetus, kinni on nagu ka kõik muu.
Prisma SSD’sid kahjuks ei müü.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
06.03.2021 15:23:31
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Kristiine tark on lahtivä?kuskil mingeid kirju pole.. 4x ssd d vaja. |
No ma ei tea aga arvutitarga enda lehel on küll ilusasti kirjas, et L-P on kinni kuni kuu lõpuni.....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
06.03.2021 16:00:01
|
|
|
Spoiler 
Mis see tähendab? Kolmapäevast saadik selline staatus olnud. Just spetsiaalselt sai valitud tooted mis on kohapeal olemas, et ei peaks mingi Leedu lao järgi ootama.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
06.03.2021 16:41:35
|
|
|
| sannukas00 kirjutas: |
Spoiler 
Mis see tähendab? Kolmapäevast saadik selline staatus olnud. Just spetsiaalselt sai valitud tooted mis on kohapeal olemas, et ei peaks mingi Leedu lao järgi ootama.  |
nende kesklinna esindus kolis teise kohta, seal vist hoitigi enamus stuffi; nad pole veel sinu asju üles leidnud, et neid pakkima hakata
endal sama seis juba 2 nädalat ühe tellimusega, kus asjad olid kohal staatusega
tsitaat:
"Nb! Meie tallinna kesklinna esindus ja hooldus ning garantiiremont kolis, täpsem info kodulehel kontaktide all!,
Väga vabandame võimalike tekkinud ebameeldivuste pärast ja täname mõistva suhtumise eest!"
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
07.03.2021 10:13:21
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| nojah. jäid ssd d ostmata. |
Esialgu kuu lõpuni tasub arvutikola nädala sees ära osta ja nv õlut osta selle asemel
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
08.03.2021 19:03:19
|
|
|
krr, nojah, jama lugu küll. Tavaliselt käin ikkagi kohapeal järgi aga seekord tuli laiskus peale. Küsisin ja ütlesid, et alles homme panevad asjad teele.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtz
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2009
|
11.03.2021 15:02:56
|
|
|
Klienditeeninduse chatti võiks rohkem kui üks inimene toimetada... Ikka mega ooteaeg.. Läksin küsimusega toote kohta mida hakkasin ostma. 15 inimest enne mind. Täpselt tund hiljeem 6 enne mind.... tunniga vastati 9 inimese küsimusele (ühele inimesele 6-7 minutit?). Rohkem järjekorras ootama ei pidanud "õnneks" kuna antud kaup oli nimekirjast eemaldatud kirjaga, et kahjuks toode pole hetkel saadaval suht hästi läks
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2002
|
11.03.2021 21:33:47
|
|
|
| krr kirjutas: |
juba 2 nädalat
|
21.02. tellitud (kohal staatusega) asjad jõudsid täna ehk 11.03. dpd pakiautomaati; parem hilja kui mitte kunagi
_________________ the future sound of london |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.03.2021 21:43:52
|
|
|
Käisin eile füüsilises poes, väga 5 suhtlus
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
12.03.2021 10:12:41
|
|
|
Avastasin eile, et tahaks teist monitori ja siis meenus, et 11.st kõik mittehädavajalikud poed on kinni. Näis, kuidas seekord AT mu tellimuse ära haldab.
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
12.03.2021 10:46:52
|
|
|
raatuse esindusest saab ikka kätte
lõunakeskuse esindusest ei saa, tuleb valida raatuse esindust või paluda neil see ära muuta
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.03.2021 12:26:48
|
|
|
| Raatusega tasub suhelda jah.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
12.03.2021 12:43:55
|
|
|
| Raatus väljastab tasutud tellimusi E-R 10-19 vahemikus, ligi saab Kivi tn poolsest parklast, sildid lao uksel olemas koos kellaga.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
12.03.2021 15:10:01
|
|
|
Tõepoolest, sain koha pealt kätte. Superluks
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jtz
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2009
|
15.03.2021 14:07:58
|
|
|
neljapäeva õhtul tegin tellimuse. reede hommikul kell kümme läbi natuke on asjad vormistatud ja "kullerile üle antud" ning tracking olemas. elaks tartus oleks vb sama päev kohe ka kätte saanud. (nüüd lihtsalt DPD otsa vaadata ja oodata kuniks nad selle kasti tln toovad)
väga meeldivalt üllatunud!
olge mõnusad
(Edit: kama ka käes )
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TheAnswer
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inz002
HV kasutaja
liitunud: 04.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
15.03.2021 21:13:37
|
|
|
Esimeseks aprilliks ettevalmistamine?
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|